Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Zostanie nam Helicopter Money i Quantum Dot 'Tattoo'

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Jest rzeczą aż zbyt oczywistą, że uczestniczymy w operacji masowej kontroli umysłów...»

 

RAM         19 marzec 2020

 
W artykule opublikowanym kilka godzin temu, Maurizio Blondet pisze:
 
Jest rzeczą aż zbyt oczywistą, że uczestniczymy w operacji masowej kontroli umysłów.
 
Terroryzmowi wywołanemu przez mass media serwujące żałobne wieści, towarzyszą coraz to ostrzejsze groźby pod adresem tych, którzy ośmielają się chodzić po ulicach miast. Mówi się im "Pozostańcie w domu!" – podczas gdy rządy stosują wobec nich coraz to bardziej drakońskie środki.
 
Niedługo nadejdzie czas, kiedy, aby zatrzymać nas w domu, wprowadzą stan wojenny.
 
(Już w tej chwili planuje się kontrolę przemieszczeń Włochów przy pomocy telefonów, zakaz sportów na świeżym powietrzu, zakupy możliwe jedynie w dzielnicy zamieszkania.)
 
W międzyczasie "rynki" przeżywają głębokie i powtarzające się krachy giełdowe, pomimo zastrzyków tysięcy miliardów zaaplikowanych przez Fed, 500 miliardów uruchomionych przez Niemcy, 3500 miliardów przez Wielką Brytanię. Pieniądze stworzone z niczego nie są już więcej ani świętokradzkie, ani diaboliczne. Mamy pandemię. 
 
Wielki Kryzys z roku 1929 będzie wkrótce wydawał się dekadą dobrobytu, choćby jedynie z racji tego, że państwa były wtedy dobrze rządzone przez osoby kompetentne.
 
Ludziom zabrania się pracować. Jak długo to potrwa?
 
Mówi się, że do kwietnia, albo do maju – jakby nie miało to większego znaczenia.
 
Już w przyszłym tygodniu wiele firm upadnie i rozpocznie się katastrofalny efekt domina.
 
Zabroniono im funkcjonowania. Przedsiębiorcy nie zarabiają, więc nie są także w stanie płacić. 
 
Wydaje się jednakże, że problem ten nie dręczy ani rządu, ani gubernatorów regionów.
 
Jedna z ofiar katastrofy pisze: "Nie zarobiłem ani 1 euro od ponad 18 dni. Nie posiadam nic oprócz 700 euro, nie jestem w stanie płacić rachunków, ani czynszu. Praktycznie rzecz biorąc jestem skończony; zastanawiam się, kiedy ten huragan zakończy się... co ze mnie zostanie... i co zostanie z nas wszystkich?"
 
Hipoteza wyjaśniająca kwestię: Kapitalizm terminalny dąży do realizacji absolutnego zubożenia ludności.
 
Kapitalizm terminalny wie od dłuższego czasu, że jest «terminalny», tj. nie do utrzymania się przy życiu. Jako że dysponuje bankami centralnymi i rządami państw – więc opracował plan przetrwania bez ryzyka rebelii i rewolucji, które mogłyby zmienić aktualne relacje sił.
 
Popadłej w nędzę populacji, drobnym rzemieślnikom, którzy nie będą w stanie ponownie otworzyć swych firm, płatnikom VAT niedysponującym większymi oszczędnościami oraz milionom zwolnionych pracowników – za pośrednictwem banków centralnych (tworzących pieniądze ad libitum) – kapitalizm terminalny zapewni comiesięczny czek, czyli tzw. "dochód ostateczny",o którym w swoim ostatnim dekrecie piszą premier Conte i minister gospodarki Gualtieri. 
 
 
Będzie to Helikopter Money, serwowane bezpośrednio do kieszeni konsumentów – już wcześniej teoretyzowane przez Miltona Friedmana, ojca kapitalizmu totalitarnego. Rozwiązanie to pochwalone zostanie przez mass media, ekonomistów Księcia (Machiavelli), ponadnarodowe oligarchie i miliarderów takich jak Soros, Bill Gates i im podobni –  czyli niewielką klasę posiadającą setki miliardów uzyskanych z kapitalizmu terminalnego.
 
 
Otrzymując Helicopter Money, ludzie staną się zależni od nich – jedynego źródła dochodu, oraz od dobrej woli osób, które staną się ich właścicielami. Nie będą już więcej posiadać własnych oszczędności, zostaną pozbawieni tak autonomii ekonomicznej, jak i społecznej.
 
Nie będzie im wolno protestować; staną się ogromną populacją wspomaganą – przeznaczoną oczywiście do wymarcia, populacją, która nie odrodzi się nigdy.
 
Oczywiście, gotówka zostanie zniesiona, jak pragnie tego kapitalizm terminalny. Ale wypłata dochodu «powszechnego utrzymania» nie będzie przelewana na wirtualne konto bankowe.
 
Zastosowana zostanie procedura opracowaną przez MIT – na prośbę Billa i Melindy Gatesów – służąca do certyfikacji szczepień dzieci z krajów trzeciego świata.
 
 
Jak donosi Science Alert:
 
Badacze MIT opracowali "atrament", który wraz ze szczepionką może zostać skutecznie osadzony w ludzkiej skórze i który widoczny jest tylko przy użyciu specjalnej aplikacji wraz ze specjalnym filtrem w kamerze smartphonu.
 
Niewidoczny "tatuaż", który towarzyszy szczepionce, składa się z maleńkich punktów kwantowych – tj. maleńkich kryształków półprzewodnikowych, odbijających światło – świecących w świetle podczerwonym.
 
 
 
"Tatuaż" – wraz ze szczepionką – aplikowany jest pod skórę przy pomocy rozpuszczalnych, tecnologicznie zaawansowanych mikroigieł wykonanych z mieszaniny polimerów i cukru.
 
 
Na skórze zwłok ludzkich, "tatuaże" tego rodzaju przetrwały pięć lat ekspozycji na słońce.
 
Bill i Melinda Gates sfinansowali ten projekt, mówiąc, że: "W krajach, gdzie często giną papierowe świadectwa szczepień i nie ma elektronicznych baz danych, technologia ta mogłaby umożliwić szybkie i anonimowe wykrycie historii szczepień pacjentów, tak aby zagwarantować, że każde dziecko zostanie zaszczepione".
 
Dwójka miliarderów «filantropów» widzi także inne zastosowania ukrytego «tatuażu». Profesor MIT, Robert Langer myśli o: "Stworzeniu nowych możliwości archiwizacji danych, dla szerokiego zakresu zastosowań bioczujników i szczepionek, które mogłyby poprawić sposób świadczenia opieki medycznej, szczególnie w krajach rozwijających się".
 
Prawdopodobnie, cała dokumentacja medyczna osoby «tatuowanej» może zostać zapisana pod skórą – bez jej wiedzy, za to stać się dostępna dla tych, którzy mają filtr, umożliwiający odczytanie jej na smartphonie.
 
Ale nawet przy ograniczonym zastosowaniu tejże technologii, procedura zasygnalizuje cię jako obywatela sumiennego, tj. tego który zaszczepił się na wszystko, lub jako buntownika – wroga szczepionek. 
 
Kiedy poprzez tatuaż otrzymamy od Europejskiego Banku Centralnego tzw. "dochód ostateczny", logiczne stanie się także zastosowanie kryteriów "kredytu społecznego" wdrożonego przez rząd chiński, tj. krajowego systemu klasyfikującego reputację obywateli, oraz odczytywanego dzięki aplikacji na smartphonach osób sprawujących władzę.
 
Ci, którzy nie zapłacili rachunków lub pominęli spłatę kredytu hipotecznego, ci, którzy zbyt intensywnie grają online lub mają złe nawyki jak chodzi o zakupy w Alibabie otrzymują niższy kredyt społeczny, co może uniemożliwić im zakup biletu lotniczego lub rezerwację w luksusowym hotelu, albo też wysłanie dzieci do prestiżowych szkół.
 
(O «kredycie społecznym w Chinach» pod linkiem:
 
Tenże kredyt jest w Chinach rzeczywistością. Ale i poza nimi, w sposób mniej szkodliwy zaczyna wchodzi do użytku codziennego. Przykładem mogą być strony e-commerce, które dają zniżki na swe towary, w oparciu o popularność klientów w niektórych mediach społecznościowych, czyli nagradzają konformizm tychże osób i ich podporządkowanie wobec grupy, w której pragną być cenionym.
 
 
Jeżeli ktoś posiada niezatwierdzone opinie polityczne lub religijne, jego pensja zostanie zredukowana w relacji do obniżonej reputacji. Aby sprzedawać i kupować, będzie musiał zwiększyć aprobatę kolektywu w stosunku do siebie. Zauważmy, że nie będzie miał innych środków, aby się wyżywić.
 

Nad Cremoną i Wenecją latał samolot «orzący» przestrzeń

 
Autorem odkrycia jest Cesare Baronio, znany jako znakomity katolik polemista, działający na blogu «Importune et Opportune», a obecnie również jako spostrzegawczy detektyw, który odkrył ślady radarowe przelotów dwóch dziwnych samolotów, które po wystartowaniu ze Szwajcarii, starannie „zaorały” pewne obszary doliny Padu.
 
Osądźcie sprawę sami.
 
 

 
 
Na podstawie:
An Invisible Quantum Dot 'Tattoo' Could Be Used to ID Vaccinated Kids
 
Jak kapitalizm terminalny usiłuje ocalić się przy pomocy Helicopter Money
Come il capitalismo terminale salva se stesso. Con l’Helicopter Money
 
P. S.
Dekret, który usiłuje przeforsować Conte planuje także zwolnienie z włoskich zakładów penitencjarnych 5 000 więźniów, w tym narkomanów i bandytów, często bezdomnych. Dzieje się to w tym samym czasie, kiedy Włochowi spacerującemu po ulicach swego miasta grozi mandat i więzienie.
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

KOMENTARZE

 • Jeśli
  Zaczną padać małe i średnie przedsiębiorstwa , to zostaną tylko giganci na rynkach. Czy czasem nie o to właśnie chodzi tym, którzy za wszelką cenę chcą stworzyć NWO?
 • Zablokowanie Włóch na 6 miesięcy, rząd przeiwdział już 31 stycznia 2020!
  Delibera:

  1) In considerazione di quanto esposto in premessa, ai sensi e per
  gli effetti dell'articolo 7, comma 1, lettera c), e dell'articolo 24,
  comma 1, del decreto legislativo 2 gennaio 2018, n. 1, e' dichiarato,
  per 6 mesi dalla data del presente provvedimento, lo stato di
  emergenza in conseguenza del rischio sanitario connesso
  all'insorgenza di patologie derivanti da agenti virali trasmissibili.

  https://www.gazzettaufficiale.it/eli/id/2020/02/01/20A00737/sg

  ludzie stawiają pytanie, co rząd wiedział już wtedy, że postawił tego rodzaju prognozę ?
 • @zbig71 06:22:24
  A o cóż innego miałoby chodzić?

  Pożary, powodzie, susze, tornada, huragany, gradobicia i wszystkie inne anomalie, których celem było właśnie zubożenie klasy średniej i przy okazji, niszczenie plonów, mogą występować na stosunkowo małym obszarze, ale rzekoma pandemia - we wszystkich krajach, w których ludzie cokolwiek posiadają i mają jakikolwiek wpływ na ekonomię, a przede wszystkim własny dobrobyt.
 • Autor
  Trudno o wymyślenie lepszego sposobu, tym bardziej, że owieczki będą się same ustawiać w kolejce po szczepionkę. A kiedy całe miasta obstawią 5G, niepożądanych będzie łatwo się pozbyć, szczególnie tych zaszczepionych, co widać było na filmikach z Wuhan.

  5*
 • Nad prowincją mediolańską i padewską, a także na niebie krajów europejskich latają dziwne samoloty!
  https://www.lanuovapadania.it/veneto/continuano-le-segnalazioni-di-strani-movimenti-sul-cielo-del-nord-italia-durante-il-blocco-aereo/?fbclid=IwAR1FsZhNe5xXD6JlavRQiaLWlCEZzdlbpmCrmuqxHLV6INnWYug0i0yP_AI
  https://www.lanuovapadania.it/veneto/strani-movimenti-aerei-sopra-le-province-di-milano-e-padova-denunciata-oggi-da-alcuni-utenti-di-flyradar24/
  https://www.flightradar24.com/45.66,9.73/8?fbclid=IwAR1YV9NtwzWN9ACtGPZEhx1dP3b4MSmilckxChMo3xMg31oxegkt8LM2v5w
 • POLACY RODACY ZBOJKOTUJCIE WYBORY
  POLACY RODACY ZOSTAŃCIE W DOMU NIE IDŹCIE NA WYBORY

  UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPANTA

  OD 30 LAT WYBORY SĄ FAŁSZOWANE FAŁSZOWANA JEST FREKWENCJA WYBORCZA

  OKUPANTOWI POTRZEBNA JEST TYLKO WYSOKA FREKWENCJA ŻEBY POKAZAĆ ŚWIATU ŻE W POLSCE JEST DEMOKRACJA

  POLACY RODACY UDIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPACJI POLSKI TO KOLABOROWANIE Z ŻYDOWSKIM OKUPANTEM

  ZJEDNOCZMY SIĘ WOBEC ZAGROŹENIA KOLEJNEGO ROZBIORU POLSKI Stefan Michał Dembowski
 • A Fulford pisze, że kabal dogorywa !
  oe Imbrianio nadający z południowej Kalifornii twierdzi że aktualne zamknięcie Stanów Zjednoczonych przeznaczone jest na instalację we wszystkich miejscach publicznych, w tym szkołach, nowych nadajników bezprzewodowego internetu 5G, które będą miały funkcję nadawania w paru kluczowych częstotliwościach powodujących negatywne skutki zdrowotne dla narażonych na promieniowanie, np. 60GHz (rezonans tlenu atmosferycznego, powoduje objawy ostrej niewydolności układu oddechowego). Poza tym wszystkie domowe nadajniki WiFi również mają mieć tę funkcję.

  Za kilka tygodni, po zwalczeniu (pierwszej fali?) rzekomej pandemii koronawirusa „reptilianie” będą mogli uruchamiać chociażby częstotliwość 60GHz w każdym publicznym nadajniku 5G czy w prywatnym routerze WiFi i powodować objawy niedotlenienia wśród osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu nadajnika i w ten sposób kreować nowe ofiary koronawirusa. Będą mogli uruchamiać wszystkie nadajniki jednocześnie, na pełną moc, lub wybrane, na „pół gwizdka” i atakować tyle ofiar, ile zechcą. W ten sposób będą podtrzymywać czy wzmacniać psychozę strachu w społeczeństwach. Ta psychoza strachu z pewnością pomoże w napędzeniu owieczek (i baranów) do konowałów oferujących szczepienia zabezpieczające przed infekcją fatalnym koronawirusem. Czekać nas ma bowiem fala szczepień na koronawirusa.

  Wyżej Shai Danon mówił, że sam Bibi Netanjahu w ostatnią sobotę zapowiedział instalację „technologii wojskowych” w walce z pandemią, co Shai zinterpretował jako upowszechnienie 5G. Być może jest to operacja globalna a przynajmniej międzynarodowa. oe Imbrianio nadający z południowej Kalifornii twierdzi że aktualne zamknięcie Stanów Zjednoczonych przeznaczone jest na instalację we wszystkich miejscach publicznych, w tym szkołach, nowych nadajników bezprzewodowego internetu 5G, które będą miały funkcję nadawania w paru kluczowych częstotliwościach powodujących negatywne skutki zdrowotne dla narażonych na promieniowanie, np. 60GHz (rezonans tlenu atmosferycznego, powoduje objawy ostrej niewydolności układu oddechowego). Poza tym wszystkie domowe nadajniki WiFi również mają mieć tę funkcję.

  Za kilka tygodni, po zwalczeniu (pierwszej fali?) rzekomej pandemii koronawirusa „reptilianie” będą mogli uruchamiać chociażby częstotliwość 60GHz w każdym publicznym nadajniku 5G czy w prywatnym routerze WiFi i powodować objawy niedotlenienia wśród osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu nadajnika i w ten sposób kreować nowe ofiary koronawirusa. Będą mogli uruchamiać wszystkie nadajniki jednocześnie, na pełną moc, lub wybrane, na „pół gwizdka” i atakować tyle ofiar, ile zechcą. W ten sposób będą podtrzymywać czy wzmacniać psychozę strachu w społeczeństwach. Ta psychoza strachu z pewnością pomoże w napędzeniu owieczek (i baranów) do konowałów oferujących szczepienia zabezpieczające przed infekcją fatalnym koronawirusem. Czekać nas ma bowiem fala szczepień na koronawirusa.

  Wyżej Shai Danon mówił, że sam Bibi Netanjahu w ostatnią sobotę zapowiedział instalację „technologii wojskowych” w walce z pandemią, co Shai zinterpretował jako upowszechnienie 5G. Być może jest to operacja globalna a przynajmniej międzynarodowa.oe Imbrianio nadający z południowej Kalifornii twierdzi że aktualne zamknięcie Stanów Zjednoczonych przeznaczone jest na instalację we wszystkich miejscach publicznych, w tym szkołach, nowych nadajników bezprzewodowego internetu 5G, które będą miały funkcję nadawania w paru kluczowych częstotliwościach powodujących negatywne skutki zdrowotne dla narażonych na promieniowanie, np. 60GHz (rezonans tlenu atmosferycznego, powoduje objawy ostrej niewydolności układu oddechowego). Poza tym wszystkie domowe nadajniki WiFi również mają mieć tę funkcję.

  Za kilka tygodni, po zwalczeniu (pierwszej fali?) rzekomej pandemii koronawirusa „reptilianie” będą mogli uruchamiać chociażby częstotliwość 60GHz w każdym publicznym nadajniku 5G czy w prywatnym routerze WiFi i powodować objawy niedotlenienia wśród osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu nadajnika i w ten sposób kreować nowe ofiary koronawirusa. Będą mogli uruchamiać wszystkie nadajniki jednocześnie, na pełną moc, lub wybrane, na „pół gwizdka” i atakować tyle ofiar, ile zechcą. W ten sposób będą podtrzymywać czy wzmacniać psychozę strachu w społeczeństwach. Ta psychoza strachu z pewnością pomoże w napędzeniu owieczek (i baranów) do konowałów oferujących szczepienia zabezpieczające przed infekcją fatalnym koronawirusem. Czekać nas ma bowiem fala szczepień na koronawirusa.

  Wyżej Shai Danon mówił, że sam Bibi Netanjahu w ostatnią sobotę zapowiedział instalację „technologii wojskowych” w walce z pandemią, co Shai zinterpretował jako upowszechnienie 5G. Być może jest to operacja globalna a przynajmniej międzynarodowa.oe Imbrianio nadający z południowej Kalifornii twierdzi że aktualne zamknięcie Stanów Zjednoczonych przeznaczone jest na instalację we wszystkich miejscach publicznych, w tym szkołach, nowych nadajników bezprzewodowego internetu 5G, które będą miały funkcję nadawania w paru kluczowych częstotliwościach powodujących negatywne skutki zdrowotne dla narażonych na promieniowanie, np. 60GHz (rezonans tlenu atmosferycznego, powoduje objawy ostrej niewydolności układu oddechowego). Poza tym wszystkie domowe nadajniki WiFi również mają mieć tę funkcję.

  Za kilka tygodni, po zwalczeniu (pierwszej fali?) rzekomej pandemii koronawirusa „reptilianie” będą mogli uruchamiać chociażby częstotliwość 60GHz w każdym publicznym nadajniku 5G czy w prywatnym routerze WiFi i powodować objawy niedotlenienia wśród osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu nadajnika i w ten sposób kreować nowe ofiary koronawirusa. Będą mogli uruchamiać wszystkie nadajniki jednocześnie, na pełną moc, lub wybrane, na „pół gwizdka” i atakować tyle ofiar, ile zechcą. W ten sposób będą podtrzymywać czy wzmacniać psychozę strachu w społeczeństwach. Ta psychoza strachu z pewnością pomoże w napędzeniu owieczek (i baranów) do konowałów oferujących szczepienia zabezpieczające przed infekcją fatalnym koronawirusem. Czekać nas ma bowiem fala szczepień na koronawirusa.

  Wyżej Shai Danon mówił, że sam Bibi Netanjahu w ostatnią sobotę zapowiedział instalację „technologii wojskowych” w walce z pandemią, co Shai zinterpretował jako upowszechnienie 5G. Być może jest to operacja globalna a przynajmniej międzynarodowa.Osoba z rady rodziców, bo chyba tak to należy przetłumaczyć (school board), z jakiejś amerykańskiej szkoły mówi, że aktualne zamknięcie szkół jest wykorzystywane do montażu instalacji bezprzewodowego internetu 5G w szkołach i że pracownicy zajmujący się tymi pracami mają udawać funkcjonariuszy zakładów dezynfekcyjnych. Żródło Klub Inteligencji Polskiej autor Marcin.
 • @filemon123456 00:30:23
  prawdopodobnie właśnie o to chodzi, żeby ZAWIESIĆ RESZTKI DEMOKRACJI!...

  we Włoszech, parlament praktycznie nie działa!... virusem zakneblowano też prawicę włoską, w imię jedności wobec rzekomego zagrożenia!

  naród powinie OBUDZIĆ SIĘ i zażądać POWROTU do NORMALNOŚCI, razem z wyborami!
 • @liberalna Pinky 00:34:49
  dołączyć LINK!!!!
 • Szanowny Panie @RAM
  Szanowny Panie @RAM

  //W międzyczasie "rynki" przeżywają głębokie i powtarzające się krachy giełdowe, pomimo zastrzyków tysięcy miliardów zaaplikowanych przez Fed, 500 miliardów uruchomionych przez Niemcy, 3500 miliardów przez Wielką Brytanię. Pieniądze stworzone z niczego nie są już więcej ani świętokradzkie, ani diaboliczne. Mamy pandemię.

  Wielki Kryzys z roku 1929 będzie wkrótce wydawał się dekadą dobrobytu,//

  Bloger Autsajder, którego piśmiennictwo usiłuję rozpropagować wśród szanownej społeczności portalu Neon podsumował poniższe tak:

  "Jeśli zaś chodzi o losy zielonej waluty [i inne waluty FIAT - przypis mój, Kmieć], ...

  ... to będzie to Weimar na sterydach, by nie powiedzieć na afgańskiej heroinie."

  https://businessoutsiderpl.wordpress.com

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930