Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1294 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Halle: Jak okiem sięgnąć, Rita Katz...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stopniowo, przerażające i nieuchwytne zagrożenie dla świata, funkcjonujące do tej pory w postaci ISIS-u, zostaje zastąpione zglobalizowaną – i równie nieuchwytną dla zwyczajnych policji – siecią «białych suprematystów»...

 

RAM    10 październik 2019

 
W najświeższym swym artykule, Maurizio Blondet cytuje włoską witrynę alternatywną www.altreinfo.org, która w związku z zajściem w niemieckim Halle pisze, iż amerykańska Żydówka Rita Katz, właścicielka odpłatnej strony internetowej SITE, mająca powiązania z Mossadem, opublikowała  kolejny raz wyłącznie za pieniądze – video przedstawiające zamachowca atakującego synagogę i zabijającego dwójkę nie-Żydów.
 
Elena Dorian, autorka publikacji, pisze, że wg. Rity Katz zamachowcem jest neonazista   antysemita, absolutnie nie mający nic wspólnego z Mossadem.
 
Dorian komentuje, że zamach w Halle jest dziwny i wylicza wszystkie «odkrycia» - jakie na temat wcześniejszych ataków terrorystycznych – zostały dokonane przez Żydówkę, a także związane z nimi deklaracje autorstwa masakr, wypowiadane przez «terrorystów islamskich», które opublikowane zostały wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej amerykańskiej syjonistki.
 
 
Maurizio Blondet przypomina, że tylko i wyłącznie Rita Katz jest w stanie przeglądać szyfrowaną witrynę Amaq-– rzekomej agencji prasowej ISIS-u.
 
Tylko Rita Katz czyta magazyn Amaq, wydawany ponoć na znakomitym papierze. Tylko Rita Katz wie gdzie jest on sprzedawany.
 
Tylko i wyłącznie Rita Katz jest w stanie zapuścić się w deep web, używany przez ISIS.
 
Tylko i wyłącznie Rita Katz umie odkodować strony internetowe jihadzistów.
 
To samo dotyczy akcji w Halle, podczas której zabite zostały 2 osoby; i tym razem, 35-minutowy film, nakręcony przez rzekomego neonazistę został wykryty wyłącznie przez Ritę Katz.
 
Deklaracja zamachowca – pisze Blondet – przygotowuje grunt pod ofensywę potępienia nie tylko w stosunku do rzekomo coraz to bardziej panoszącego się holo-rewizjonizmu, ale również wobec rosnącej ponoć w siłę (w Niemczech) ideologii nazistowskiej. 
 
Anatema dotknie także Wielką Brytanię  pisze włoski dziennikarz  za jej przychylny stosunek do«skrajnej prawicy», i cytuje artykuł dziennika The Guardian, opatrzony fotografią «nowego Hitlera» - Nigel'a Farage. Ten, kto pragnie Brexit'u jest nazistą, zaś Nigel Farage jest antysemitą i holo-negacjonistą.
 
Britain was complacent about the far right. Now it’s out in force
 
 
Do czego służy cała operacja?
 
Otóż potrzebne jest policyjne zaostrzenie dyscypliny wobec wszystkich europejskich ugrupowań prawicowych, w szczególności tych postulujących opuszczenie Unii Europejskiej – pisze Blondet.
 
Zauważmy niezwykle istotny szczegół: rzekomy neonazista z Halle, podczas filmowania się, mówi po angielsku. Także «manifest», jaki Stephan Balliet umieścił w Internecie 10 dni wcześniej, wraz ze zdjęciami posiadanej przez siebie broni, sformułowany jest po angielsku.
 
Dlaczego niemiecki nazi nie używa własnego języka?
 
Otóż dlatego, że Rita Katz dostarcza fake news na rynek międzynarodowy, posługujący się głównie angielskim.
 
Blondet pyta następnie, czyż nie jest rzeczą dziwną, że po zamachach – wcześniej «islamskich», a obecnie tych, których autorami są «neo-naziści» «suprematyści biali» - żadna policja nie zdecydowała się na przesłuchanie Rity Katz, po to by dowiedzić się skąd pochodzą informacje publikowane przez nią?
 
Czemu – w kontekście faktu, iż ISIS publikował swe oświadczenie wyłącznie za pośrednictwem syjonistki – nie pojawił się ani jeden prokurator – mający odwagę oskarżyć Ritę Katz o współpracę ze strukturami terrorystycznymi?
 
Zauważmy, że po zaliczeniu wyłączności na terror «islamski», dziś Rita Katz staje się najważniejszym "ekspertem" jak chodzi o «światowy ruch neo-nazistowski».
 
Pod fotografiami zamieszczonymi na Twitter'ze, komentując zamach w Halle  syjonistka pisze:
 
«Podobieństwa, istniejące pomiędzy tymże video i agresorem nowozelandzkim, ujawniają, że nie są to ataki pojedyncze, popełnione przez osoby o podobnych przekonaniach. Dzisiejszy atak to kolejny epizod pochodzący z globalnej sieci terrorystycznej, zintegrowanej przy pomocy safe havens online, specyficznych dla ISIS'u».
 
Pomimo, iż zamach dokonany w Nowej Zelandii nie dotyczył synagogi, ale meczetu, Katz pisze, że:
 
«Biali suprematyści oraz jihadziści wspomagają się nawzajem».
 
 
Nie wiem, czy zorientowaliście się na czym polega podstęp.
 
Stopniowo, przerażające i nieuchwytne zagrożenie dla świata, funkcjonujące do tej pory w postaci ISIS-u, zostaje zastąpione zglobalizowaną – i równie nieuchwytną dla zwyczajnych policji – siecią «białych suprematystów», którzy – podobnie do wcześniejszych «terrorystów islamskich" – są pokazywani za pieniądze i na zasadzie wyłączności przez agencję SITE, należącą do syjonistki Rity Katz.
 
Można byłoby uśmiać się z tej historii – pisze dalej Blondet – gdyby nie fakt, że zabici zostali ludzie.
 
Zginęli ludzie nie będący Żydami – tak w Halle jak i w Nowej Zelandii.
 
Pomimo to, mieszkańcy miasta Halle, rząd niemiecki i kanclerz Merkel złożyli kondolencje wspólnocie żydowskiej.
 
Merkel pogalopowała także do synagogi berlińskiej, by odżegnać się tam od antysemityzmu, antyfeminizmu; by zażegnać krytykę w stosunku do euro i Unii Europejskiej, bo Brexit to nazim!
 
Wprowadzone zostaną represje, ponieważ wymaga tego społeczność żydowska, a także mass media – ostrzega na koniec Blondet i zamieszcza apel Juliana Reichelta, dziennikarza niemieckiej gazety Bild.
 
 
 
Przypomnijmy jeszcze, że francuski Żyd, Jacques Attali stwierdził niedawno, iż «suwerenizm jest nową twarzą antysemityzmu».
 
 
 
Wszędzie Rita Katz:
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • Autor
  ...mając w pamięci wcześniejsze operacje false flag uważnie przyglądałem się temu "atakowi na synagogę" - więc bez większego zdziwienia zareagowałem na obfite kłęby dymu po strzałach - jako żywo przypominające strzały z broni czarnoprochowej, lub - ślepej amunicji. To jest analogiczna sytuacja jak sławna scena gdy przy okazji zamachu na Charlie Hebdo terrorysta strzela z karabinu z dwu metrów do leżącego rannego policjanta - z lufy wydobywa się pokaźny kłąb dymu, a policjant nie reaguje na uderzenie pocisku, który normalnie przesunął by go o pół metra. Czyli ślepa amunicja i inscenizacja teatralna.

  Podczas zamachu na synagogę zwraca również uwagę flegmatyczna postawa zamachowca, jego ruchy przypominające aktywność wędkarza, gdy ryby nie biorą. Do tego ten idiotyczny manifest - jakby bez spisania sobie celów nie wiedział kogo zamierza zaatakować.

  Wszystko to na kilometr pachnie/cuchnie prowokacją mającą na celu np zaostrzenie prawa wobec ruchów prawicowych, nagłośnienie potrzeby walki z antysemityzmem i tym podobne cele, może też wymuszenie jakichś decyzji ws Iranu. Dziwię się, że terrorysta nie został zastrzelony - czyli oficer wycofany pod pretekstem zastrzelenia do czasu otrzymania kolejnego dyskretnego wymagającego zaufanego wykonawcy zadania - ale możliwe, że zostanie wycofany przez popełnienie samobójstwa

  5*
 • Niedożywieni pacjenci klinik i domów opieki w Niemczech
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15707896501d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726289fdd1a78b1b8708c51fb597561ad1.jpg


  Eksperci z Niemieckiego Towarzystwa ds. Żywienia (DGE) biją na alarm. Z opublikowanego właśnie przez nich raportu wynika, że spora część pacjentów klinik i pensjonariuszy domów opieki jest niedożywiona.
  Wyniki badań wskazują, że w niemieckich klinikach do 30 proc. pacjentów nie otrzymuje wystarczającej ilości jedzenia. W domach opieki odsetek ten wynosi 25 proc.

  https://niezalezna.pl/292251-niedozywieni-pacjenci-w-niemczech


  Ps...Miliony na imigrantów ogierów wydają, a w klinikach dla chorych, starych Niemców niema jedzenia, ale jaja, ale jaja. Szkopy mają ładny odlot migracyjno ekologiczny, nawet swój naród powoli zabijają. Samozagłada już wkrótce. Nasze służby niech szykują się na zamknięcie granicy z tymi wariatami, żeby do nas się nie pchali.
 • Logika.....Jesli jestem zamachowcem terrorystą .
  Granat wrzucam do synagogi, tam po chwili wparowuję i strzelam do ocalałych. Nie urządzam takiej szopki strzelam do przechodniów a granatem uśmiercam drzewa i nagrobki

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829