Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1294 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Żydowski terror we Francji: Przypadek Alain'a Soral'a

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3 tygodnie temu, Alain Soral – za udostępnienie na swej stronie internetowej Égalité & Réconciliation – video rap zatytułowanego «Gilet-Jaunes», został skazany na 2 lata więzienia...

 

RAM     5 październik 2019

 
Witryna www.unz.com opublikowała co tylko artykuł opisujący w jaki sposób żydostwo prześladuje Alaina Soral'a, francuskiego intelektualistę i patriotę.
 
3 tygodnie temu, Alain Soral – za udostępnienie na swej stronie internetowej Égalité & Réconciliation – video rap zatytułowanego «Gilet-Jaunes», został skazany na 2 lata więzienia.

 
 
Około 5-minutowy filmik jest oskarżeniem skierowanym przeciwko globalistycznej, żydowskiej elicie polityczno-finansowej rządzącej Francją jak również przeciwko – kierowanymi przez nią – mass mediom francuskim. Video zawiera także apel o unieważnienie francuskiego prawa bankowego z roku 1973, znanego pod nazwą prawa «Pompidou-Giscard-Rothschild», które sprawiło, iż Francja zamiast samofinansować się przy pomocy własnego banku narodowego, została zmuszona do zadłużania się na (żydowskich) rynkach finansowych.
 
 
Na video widać również stos, na którym palone są znaki graficzne mainstreamowych mass mediów francuskich (TF1, Le Monde, BFMTV, itd), napis «bank Rothschildów», fotografia prezydenta Macrona oraz zdjęcia eksponentów francuskiej elity żydowskiej, wśród których: Jacques'a Attali, Bernarda-Henri Lévy, Patricka Drahi. Drahi jest oligarchą francusko-izraelskim, urodzonym w Maroku, mieszkającym w Szwajcarii, który w ostatnich latach nabył sporo udziałów mediach francuskich.
 
 
Patrick Drahi: The Israeli Oligarch Taking Over French and American Media
 
Raper – o pseudonimie Grubiański Goy – stwierdza, że «nie mówi o tzw. mniejszości prześladowanej, ale o większości (którą są pracownicy i emeryci francuscy) celowo zaniedbywanej».
 
Dodaje, że «Francja postanowiła uwolnić się od Rothschildów». Kiedy padają słowa «tzw. mniejszość prześladowana», na ekranie widać Macrona przemawiającego podczas corocznego przyjęcia organizowanego przez CRIF – Conseil Représentatif des Institutions juives de France (oficjalną, lobbystyczną, żydowską organizację, działającą we Francji). Francuskie szabes goje z kręgów politycznych i medialnych wykorzystują imprezę, by pokłonić się nisko Żydom.
 
 
 
 
Prezydent Macron przemawia do bezsilnego lobby, które zniszczy cię za krytykowanie go – komentuje www.unz,com
 
Oskarżenie rapera jest jednocześnie pochwałą skierowaną w stronę francuskich «pracowników patriotów», którzy buntują się przeciwko oligarchom pasożytom, bogacącym się w tym samym czasie, w którym całym narodom narzucają tzw. austerity. Piosenka kończy się słowami: «Francuzi mają dość tychże pasożytów, nie są rasistami, ale mają ich dość. Rewolucja narodowa!»
 
Organizacje Żydów francuskich oskarżyły Sorala o «nienawiść na tle rasowym», a dokładniej o to, że «publikując video na swej stronie internetowej (dzięki czemu filmik stał się bardzo popularny) lansuje «antysemicką teorię o żydowskim spisku (przeciwko gojom)».
 
 
Zauważmy, że Alain Soral w żaden sposób nie przyczynił się do stworzenia video; zamieścił jedynie filmik na swej stronie internetowej, podobnie jak robił to ze innymi materiałami filmowych dotyczącymi «Żółtych Kamizelek».
 
Francuski intelektualista będzie musiał także zapłacić ponad 170 000 euro «odszkodowania», które zasilą kasę najrozmaitszych organizacji żydowskich.
 
W tym samym czasie bank BNP Paribas zamknął konto bankowe Égalité & Réconciliation – organizacji założonej przez Sorala.
 
 
 
Wyrok nie jest prawomocny, ale wydaje się, jak pisze www.unz.com, że Żydzi zaciskaja pętlę na szyi Sorala. Już wcześniej, tj. na początku 2019 Soral został skazany na rok więzienia za udostępnienie kreskówki wyśmiewającej holo-mistyfikacje (abażury, mydło, itp.).
 
 
Kolejny wyrok dotyczy wypowiedzi Soral'a, opublikowanej w lipcu 2018. Przypomnijmy, że podczas uroczystego, państwowego pogrzebu Simone Veil (5 czerwca 2017), uczestniczący w nim prezydent Macron, obiecał przeniesienie zwłok Żydówki – aborcjonistki i szmuglerki organów (na przeszczepy) do Izraela – oraz jej męża – do paryskiego Pantheonu, co zostało dokonane 1 czerwca 2018.
 
 
 
 
W związku z wydarzeniem, Soral określił francuski Pantheon jako «koszerne wysypisko śmieci» (video zostało przez You Tube usunięte), za co został skazany na rok więzienia.
 
 
 

VIDEO, ZA OPUBLIKOWANIE KTÓREGO ALAIN SORAL ZOSTAŁ SKAZANY NA 2 LATA WIĘZIENIA:

 
 
 
 
Wykorzystano:
 
***
 
O francuskich oligarchach żydowskich i tamtejszych szabes gojach pod linkami:
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • "Żydowski terror we Francji: Przypadek Alain'a Soral'a"
  ---------------------
  To są tylko konsekwencje antyfrancuskiej rewolucji - która była takim swoistym kamieniem węgielnym pod budowę Piekła na Ziemi przez czarci pomiot.
  Wniosek?
  Najgorsze jest jednak to, że dzieci Złego tak sklecili narracje związaną z antyfrancuską rewolucją, że ogromna większość Francuzów szczyci się ową rewolucją po dziś dzień. Tymczasem owa rewolucja otworzyła drogę na skróty do Piekła po której czarci pomiot prowadzi nie tylko Francuzów ale i całą ludzkość - i to bez żadnych przeszkód.
 • Zdjęcie wprowadzające, wybrane przez Admina nie ma nic wspólnego z treścią artykułu
  .
  https://dissidence.wikia.org/fr/wiki/Alain_Soral_vs._Le_Raptor_Dissident
  https://fr.wikipedia.org/wiki/Le_Raptor

  usuwam!
 • Jak
  Ktokolwiek zaczyna walkę z,, prasą światową,, to zaraz potem idzie oglądać kwadratowe słońce. Czy to nie dziwne?
 • FBI Arrests 17 for Defrauding U.S. Holocaust Fund
  .
  https://www.haaretz.com/jewish/1.5137213
 • O tym jak Claims Conference produkowała "ofiary Shoah"...
  .
  https://ram.neon24.pl/post/142037,o-tym-jak-claims-conference-produkowala-ofiary-shoah
 • Żyd Attali: "Ruch niepodległościowy to nowa nazwa antysemityzmu"
  .
  Pour Attali, “le souverainisme n’est que le nouveau nom de l’antisémitisme”
  https://www.valeursactuelles.com/societe/pour-attali-le-souverainisme-nest-que-le-nouveau-nom-de-lantisemitisme-111494

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829