Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Żydzi przewodzą UE: Sassoli i Lagarde

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«My, włoscy Żydzi, jesteśmy świadomi bezcennej wartości Europy zjednoczonej: zagrożonej dziś niepokojącym odradzaniem się nacjonalizmów i populizmów...»

RAM         3 lipiec 2019 

Cytat:
«W rozmowie z reporterką RMF FM, europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski mówił, że Sassoli nie był zbyt aktywny jako poseł, ale był bardzo dobrym wiceprzewodniczącym PE. Powiedział też o tym włoskim polityku, że „był chadekiem” i „jest wierzącym katolikiem”».
 
Wieści z Włoch:
 
Twardy lewak, Sassoli (czego dowodzą jego wypowiedzi) jest Żydem, co można sprawdzić, konsultując listę wpływowych Żydów włoskich:
 
Judaizm we Włoszech – lista wpływowych Żydów "włoskich"
IL GIUDAISMO IN ITALIA – LISTA DEGLI EBREI “ITALIANI” INFLUENTI
 
 
David Sassoli, w swym przemówieniu inauguracyjnym, w sposób niebezpośredni, potwierdził swe pochodzenie, stwierdzając:
 
«Jestem synem człowieka, który w wieku 20 lat walczył przeciwko innym Europejczykom, a moja mama, także 20-letnia, opuściła swój dom i znalazła schronienie zaofiarowane przez inne rodziny».
 
Sytuację matki, Sassoli wykorzystał dziś po to, by poprzeć politykę przyjmowania migrantów w Europie – co jest zresztą typowo żydowskim zagraniem – i stwierdził, że dla NGOs –  zajmujących się szmuglem migrantów – «bramy Europarlamentu będą otwarte jeszcze szerzej».
 
 
Noemi Di Segni, przewodnicząca Związku Włoskich Wspólnot Żydowskich złożyła Davidowi Sassoli życzenia – o czym na Moked-zie, tj. portalu Żydów włoskich – i dodała:
 
«My, włoscy Żydzi, jesteśmy świadomi bezcennej wartości Europy zjednoczonej: zagrożonej dziś niepokojącym odradzaniem się nacjonalizmów i populizmów».
 
 
Moked cieszy się także z ulokowania Żydówki  Lagarde
(http://lovkap.blogspot.com/2011/11/) oraz Niemki  von der Leyen na czele UE i donosi ponadto, że złodziejska Claims Conference wymogła co tylko na Niemcach wypłacanie pieniędzy dla partnerów zmarłych "ofiar shoah", co będzie trwało przez 9 miesięcy od ich śmierci, także ze skutkiem retroaktywnym. W roku 2020, operacja będzie kosztować Niemcy prawie 900 milionów euro.
 
 
-----------------
 
 
O Lagarde pod linkiem:
 
O Claims Conference pod linkiem:
 
 
©RAM

KOMENTARZE

 • mateuszek i reszta nie wiedziała ?
  Skoro mają już ten swój jewrejski kneset w Brukseli to niech i mają już w końcu tych swoich przewodniczących.
  ...
 • bezpaństwową i beznarodową Europą
  będą mogli zupełnie swobodnie rządzić i pomiatać gojami. Oni pozostaną jedynym , etnicznym "wybranym narodem".
 • Lagarde...
  .
  https://www.independent.co.uk/news/world/europe/christine-lagarde-convicted-imf-head-found-guilty-of-negligence-in-fraud-trial-a7484586.html
 • polaczkowie ciemni...
  .
  https://prawy.pl/102862-lewicowa-feministka-christine-lagarde-nowym-prezesem-banku-swiatowego/
 • @RAM
  Szef PE chce jeszcze bardziej otworzyć Europę na imigrantów! Sassoli: Musimy zapewnić UE warunki, by zajmowała się migracją. https://wpolityce.pl/swiat/454001-szef-pe-chce-jeszcze-bardziej-otworzyc-europe-na-imigrantow
  Ps..Żałosny bełkot. Zamienili dżumę na cholerę. Powtórki z rozrywki ciąg dalszy. Ten twór jest niereformowalny. Te unijne degeneraty specjalnie zgłosiły kandydaturę tego głupiego włoskiego żydolewaka na złość Salviniemu. Lewactwo to nie poglądy, to stan umysłu. To czeka nas nie jedna batalia z UE... No cóż tu komentować, tyPOwy włoski marksistowski półgłówek. Wybór tego gościa na szefa parlamentu nie podnosi prestiżu tej instytucji. Ale sobie wybrali tyfus. Teraz zaczną się oberki i obertasy, aby kraje V 4 przyjęły najeźdźców islamskich. Szykujmy się na wojnę. Zwykłe czcze, śmieszne i infantylne odgrażanie się naszego rządu to blamaż. To co widzimy to handel żywym towarem, za który zgodnie z prawem morskim należy się kula w łeb albo sznur na rei. Najważniejsze żeby był w Europie podział ról .. I tak Europejczycy będą pedałować i pracować (do osiemdziesiątki), uchodźcy będą niszczyć i się rozmnażać..Prędzej czy później w EU dojdzie do rozlewu krwi z powodów ideologicznych i kompletnej ignorancji bezpieczeństwa mieszkańców kontynentu i fundamentów ponad 1000 letniej historii i dziedzictwa..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829