Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
516 postów 1377 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Transplantacje: Goje na części zamienne dla Żydów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Simone Veil – Żydówka i syjonistka – zajmując we Francji stanowisko ministra zdrowia – podpisała tajny protokół, który zmuszał Francję do przesyłania organów obywateli francuskich do Izraela...»

 

RAM      19 kwiecień 2019  

 
Elena Dorian na stronie www.altreinfo.org pisała kilka dni temu:
 
Znany od dawna problem międzynarodowego przemytu organów ludzkich – których odbiorcą jest Izrael – nie został do tej pory rozwiązany i prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie taka chwila, w której zniknie on całkowicie.
 
 
 
Wszystko wskazuje na to, że bazą przemytu organów (z Europy) do Izraela jest Kosowo.
 
W perwszym rzędzie, w sprawę zaangażowani są Palestyńczycy, którzy bezustannie oskarżają Izrael o pobieranie – bez jakichkolwiek pozwoleń – organów ich młodych współrodaków, zmarłych w Izraelu.
 
W praktyce, Izraelczycy oddają rodzinom ciała ich bliskich pozbawione organów wewnętrznych, nie podając żadnych wyjaśnień, co do motywacji ich czynów. Krótko mówiąc, Palestyńczycy otrzymują od Żydów wypatroszone i byle jak zaszyte zwłoki ich krewnych.
 
 
To samo odnosi się do Syryjczyków:
 
 
Dylemat, który od lat dręczy Palestyńczyków uczestniczących w tego rodzaju sytuacjach, to pytanie, czy ich bliscy w momencie patroszenia żyli jeszcze, czy też odbyło się to po ich śmierci?
 
W Internecie można znaleźć wiele fotografii pustych zwłok.
 
Korzeniem sprawy są 3 żydowskie kwestie religijne, które warto poznać.
 
Według religii żydowskiej «nie wolno rozlewać krwi Żyda by ocalić życie» - nawet gdy chodzi o ratowanie innego Żyda. Jako że pobraniu organu z ciała Żyda towarzyszyłby «rozlew krwi» - zabieg ten w przypadku Żydów nie wchodzi w rachubę.
 
Drugim aspektem jest fakt, iż Źydzi twierdzą, że nie dysponują własnymi ciałami, a są jedynie ich kustoszami, więc z tego względu nie mogą pozwolić na pobieranie z nich organów.
 
Trzecim, wielkim problemem uniemożliwiającym Żydom tak dawstwo organów, jak i akceptacje organów pochodzących od innych Żydów jest żydowska definicja śmierci.
 
Według religii żydowskiej, człowiek umiera, gdy przestaje bić jego serce, a nie wtedy, gdy przestaje funkcjonować jego mózg.
 
Według Żydów, ten, kto pobiera z ciała bijące jeszcze serce, popełnia  morderstwo.
 
Te 3 kwestie – tj. zakaz «rozlewania krwi Żyda», żydowski obowiązek trzymania pieczy nad własnym ciałem oraz śmierć serca jako jedyny wskaźnik śmierci uznawany przez Żydów – uniemożliwiają Żydom tak oddawanie organów do przeszczepu jak i otrzymywanie ich od swych współziomków.
 
Zwróćmy uwagę także na fakt, iż sprawa przemytu organów nie dotyczy wyłącznie przeszczepów. Zwłok, części ciał ludzkich oraz organów potrzebują również uniwersytety, kliniki izraelskie, itp. w celu prowadzenia szkoleń w autopsjach i chirurgii. Oczywiście, Izraelczycy nie wycofują się z tych fundamentalnych procederów jedynie dlatego, że brakuje im zwłok czy organów ludzkich.
 
Jako że w Izraelu istnieje duży popyt na zwłoki i funkcjonujące organy ludzkie – tak w celu przeszczepów jak i pozostałych przeznaczeń – powstał ich przemyt nielegalny, którego zasięg jest trudny do określenia.

Sprawa ta dobrze znana jest Palestyńczykom, ale nie tylko im. Co roku tysiące dzieci znika bez śladu, również we Włoszech. To samo dotyczy młodocianych imigrantów oraz osób przebywających w kraju nielegalnie.
  
W sytuacji, gdy, jedynym krajem na świecie mającym problemy opisanie powyżej jest Izrael – staje się on pierwszym podejrzanym. Ale kwestia nie kończy się wyłącznie na podejrzeniach.
 
Sprawa znana jest od dawna. Dla przykładu, w latach 1974 – 1979, Simone Veil – Żydówka i syjonistka – zajmując we Francji stanowisko ministra zdrowia – podpisała tajny protokół, który zmuszał Francję do przesyłania organów obywateli francuskich do Izraela, by tam zostały przeszczepiane Żydom. Przez wiele lat porozumienie i proceder były utajnione przed Francuzami, co więcej, umowa dalej obowiązuje.
 
 
W związku ze śmiercią (30 czerwca 2017 roku) Żydówki Veil, Maurizio Blondet pisał:
 
Rzecz nie do uwierzenia, gdyby nie fakt, że informację opublikowała Francusko-Izraelska Izba Handlowa.
 
Daniel Ruach z Tel Avivu napisał:
«Simone Veil, prawdziwa Żydówka, wspierająca bezustannie Izrael i syjonizm, zmarła w piątek rano, w wieku 89 lat. Niewiele osób wiedziało o tym, że, będąc ministrem zdrowia, Simone Veil podpisała porozumienie francusko-izraelskie w sprawie dawstwa organów. Faktycznie, w Izraelu straszliwie brakowało dawców organów. Ta jak najprawdziwsza umowa, choć realizowana była z wielką dyskrecją, pozwoliła wielu Izraelczykom na uratowanie ich życia».
 
 
Disparition de Simone Veil. Beaucoup d’Israéliens lui doivent la vie
 
Za prezydentury Giscard'a d’Estaing i François'a Mitterrand'a –  Veil, kilkakrotnie bardzo silnie wpłynęła na życie polityczne Francji, w szczególności zaś jak chodzi o ustawę o aborcji.
 
Ta sama minister, która w tajemnicy przekazywała organy Francuzów na przeszczepy dla Żydów – jednocześnie legalizowała aborcję we Francji. Jedna ustawa była przeznaczona dla «wybranych»,a druga dla «mówiących zwierząt» - substancji ludzkiej, pojmowanej jako materiał biologiczny, przeznaczony dla rasy panów.
 
 
Ustawa o aborcji została przegłosowana w Zgromadzeniu Narodowym dzięki głosom masonerii.

Sekularyzm Veil – jak się dziś okazuje – odnosił się jedynie do noachitów i gojów, jako że co do eksplantacji organów, Veil miała taką samą opinię jak rabbi Schneeson, nauczyciel i mesjasz lubaweiczerów:
 
 «Ciało Żyda wygląda na podobne do ciała nie-Żyda, jednakże podobieństwo tkwi wyłącznie w tworzywie materialnym, aspekcie zewnętrznym i jakościach powierzchownych. Różnica jakości wewnętrznych, natomiast, jest tak duża, że ciała te powinny być uważane za należące do dwóch całkowicie różnych gatunków.
 
Oto dlaczego Talmud ustanawia zróżnicowanie halachiczne (prawne) pomiędzy ciałami nie-Żydów i Żydów. Żyd nie został stworzony jako środek służący celowi: on sam w sobie jest celem, jako że cała substancja świata powstała po to, by służyć Żydom.
 
Sformułowanie z Księgi Rodzaju, mówiące «na początku Bóg stworzył niebo i ziemię» oznacza, że wszystko zostało stworzone dla dobra Żydów, którzy nazwani są «początkiem». Oznacza to, że wszystko inne jest marnością w porówaniu z Żydami».
 
Następnie Schneerson stwierdza:
«Życie Żyda ma wartość nieskończoną. Gdybyś widział, że topią sie 2 osoby, tj. Żyd i nie-Żyda, Torah nakazuje ci ratować najpierw Żyda».
 
Israel Shahak komentuje wypowiedzi Schneersona w książce «Jewish fundamentalism in Israel» (Londyn, 1999) i pisze:
«Wystarczy w miejsce słowa «Żyd» wstawić «Niemiec», lub «Aryjczyk» i mamy do czynienia z doktryną, która umożliwiła powstanie Auschwitz».
 
Dodajmy jeszcze, że izraelskie ministerstwo zdrowia zwraca koszty podróży zagranicznych Żydom udającym się do krajów III świata lub Rumunii, Ukrainy czy Mołdawii, skąd wracają z nową nerką, lub innym organem, kupionym od miejscowego nędzarza.
 
Fragmenty:   
 
***
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  "Dla przykładu, w latach 1974 – 1979, Simone Veil – Żydówka i syjonistka – zajmując we Francji stanowisko ministra zdrowia – podpisała tajny protokół, który zmuszał Francję do przesyłania organów obywateli francuskich do Izraela, by tam zostały przeszczepiane Żydom. Przez wiele lat porozumienie i proceder były utajnione przed Francuzami, co więcej, umowa dalej obowiązuje."

  Kuźwa, jak syjonistka może być ministrem gdziekolwiek. Przecież nawet w Izraelu tacy ludzie powinni być uznani za propagowanie rasizmu, a już trzymanie ich na stołkach za granicą to objaw totalnego popier....enia.
  I dziwić się, że im katedry płoną.

  5*
 • @ Autor, All
  Ciekawe czy w Polsce jest jakaś tajna ustawa...
  Po magdalenkowej bandzie wszystkiego się można spodziewać.

  I nie spodziewajmy się, że będą nas traktować inaczej niż Palestyńczyków czy Syryjczyków.
 • @
  Uczony z Kuwejtu oskarża żydów o dodawanie krwi chrześcijańskich dzieci do wypieków (video)
  Uczony, działacz religijny z Kuwejtu Muhanna Hamad Al-Muhanna oświadczył, że Żydzi „zabijają chrześcijańskie dzieci”, aby przyrządzać z nich wypieki na święta. Wideo z jego wystąpieniem opublikowano na kanale MEMRI TV Videos w YouTube.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019041810232262-Sputnik-uczony-kuwejt-zydzi-krew-chrzescijanskie-dzieci-wypieki-wideo/
 • Przypominam:
  .
  https://ram.neon24.pl/post/142562,bluff-o-powstaniu-w-getcie-warszawskim
 • @RAM 00:23:35
  " "Nigdy nie było żadnego powstania" – Jest to stwierdzenie z roku 1988, wypowiedziane przez Marka Edelmana..."

  I tego się trzymajmy - dzięki za przypomnienie.
 • Co w tym dziwnego?
  "Transplantacje: Goje na części zamienne dla Żydów"
  -------------------
  Jeżeli człowiek odwraca się od Boga plecami - to automatycznie jakby godził się na - Piekło na Ziemi.
  Dlaczego?
  Ano dlatego, że człowiek ów wtedy ma gdzieś - Jezusa Chrystusa - i jego niegdysiejsze ostrzeżenie skierowane do ludzi, że dzielą oni Ziemię z dziećmi diabła, że po owocach ich poznają, etc.
  Wniosek?
  Należy pamiętać, że mamy dopiero Piekło na Ziemi w fazie budowy, więc problem opisany w powyższym artykule - to dopiero niewinne początki przyszłego - Piekła na Ziemi. Na koniec - człowiek bez boskiego wsparcia - nie ma szans z Szatanem i jego dziećmi na Ziemi - i wsparcie to na pewno nie polega na nadstawieniu dziecku diabła - swojego, drugiego policzka.
 • @Jasiek 23:27:26
  Troche to jednak dziwne, ze zyd akceptuje organy "möwiacego zwierzecia". Stoi to w sprzecznosci ze znaczeniem "jakosci wewnetrznych".
  Ciekawe, jak tlumacza to rabini.
 • @morgan 09:04:34
  Być może chodzi im tu o to, że zwierzęta/goje nie mają duszy i mając ją na myśli mówią o "wnętrzu" - a organy to tylko części zamienne nie związane z tym "wnętrzem" czyli duszą...

  Ale to tylko moje widzimisię - rabinem nie jestem ;-)

  @---->>>>>>>>>>>------------------------------
 • Tych ktorych nazywamy zydami zdradzili Jahwe i zostali odzrzuceni.Talmud jest ksiega zdrady i odstepstwa.
  Bo jak mozna przeinterpretowac tak oczywiste slowa Jahwe - nie bedziesz niesprawiedliwie gnebil najemnika i nedznego ,czy to bedzie brat twoj czy obcy o ile jest w twoim krajuw twoich murach...nie bedziesz łamał prawa obcokrajowca....Pamietaj ze byles niewolnikiem w Egipciei wybawił cię stamtad Bóg twój Jahwe. I dlatego to ja ci nakazuje zachowac to prawo [Ksiega powturzonego Prawa-24] Nie bedziesz brzydzil sie Edomita bo jest twoim bratem ani egipcjaninem bo przybyszem byles w jego kraju [ Ks Powt Praw- 23] Jesl w waszym kraju osiedli sie przybysz nie bedziesz go uciskał.Przybysza ktory osiedli sie wsrod was bedziecie uwazac za obywatela.Bedziesz go milowal jak siebie samego bo i wy byliscie przybyszami w ziemi Egipskiej Ja jestem Jahwe Bóg wasz [[ K Kaplanska 19]i

  PRZEKLETY KTO ŁAMIE PRAWO OBCOKRAJOWCA A CAŁY LUD POWIE AMEN.

  PRZEKLETY KTO BIERZE PODARUNEK BY PPRZELAC KREW NIEWINNEGO

  PRZEKLĘTY KTO NIE TRZYMA SIE NAKAZOW TEGO PRAWA I NIE WYPELNIA ICH .A CAŁY LUD POWIE AMEN
 • @ RAM TRANSPLANTOLOGIA TO PRECEDER OGULNOSWIATOWY
  BO PRZECIEZ OCZYWISTA ZECZA JEST ZE KILKA MILIONOW ŻYDOW NIE MOZE BYC ODBIORCAMI WSZYSTKICH ORGANOW ,W aMERYCE POLUDNIOWEJ DZIECI SA WRECCZ CHOWANE NA ORGANY .TO POTEZNY PRZEMYSL O ZASIEGU GLOBALNYM W POLSCE MAJACY RUWNIEZ MIEJSCE
 • @RAM
  Części zamienne. Chiny handlują organami - Wyborcza
  wyborcza.pl/.../7,127290,21271663,czesci-zamienne-chiny-handluja-organami.html
  23 sty 2017 - D.M.: Jest nawet gorzej, bo powiększają się możliwości transplantacji. Budowane są nowoczesne szpitale, ośrodki. Chiny zachowują się tak, ...
 • @RAM
  Zbrodnie ATO: Patroszą ciała własnych żołnierzy dla pozyskania ...
  https://marucha.wordpress.com/.../zbrodnie-ato-patrosza-ciala-wlasnych-zolnierzy-dla...
  8 lut 2015 - ... praktyki, a jednocześnie kupował za ciężkie pieniądze „części zamienne” dla swoich ..... śmierć mózgowa nie istnieje, a narządy do transplantacji są .... http://interesariusz.neon24.pl/post/118317 ... Pod warunkiem, ze sa to organay goja! ... dzieci i handlują organami do przeszczepów dla bogatych Żydów.
 • @RAM
  Transplantologia zabija, świat milczy! | Jestem za, a nawet przeciw
  https://astromaria.wordpress.com/2014/06/08/transplantologia-zabija-swiat-milczy/
  8 cze 2014 - Z okazji dnia transplantacji: czwarty raz o eutanazji, czyli jak uśmiercić .... ze zaden nie-zyd nigdy nie dorowna talentom aktorskim zydow i tez tu widze , ze ich ..... http://izabela.neon24.pl/post/113678,co-sie-z-nami-stalo ... -czlowieka-zeby-pobrane-od-niego-czesci-zamienne-dac-innemu-czlowiekowi/.
 • Po spłaceniu uroszczeń
  i wprowadzeniu Polinu w Polsce, Polacy, tak jak teraz Palestyńczycy, będą masowo patroszeni dla potrzeb szlachty jerozolimskiej.

  Niech nikt nie ma złudzeń, że będzie w Polsce inaczej niż teraz jest w Palestynie!

  Po 70 latach Polskie terytorium będzie wielkości jednego powiatu.

  Jak będzie im się podobało to będą strzelać do nas jak do kaczek - korzyść podwójna, bo i organów więcej i Polaków mniej.

  ONZ będzie uchwalała bezzębne rezolucje, a cały świat będzie miał Polaków w d., tak jak teraz ma Palestyńczyków. Pies z kulawą nogą się nie zainteresuje żydowskim ludobójstwem na Polakach, a rządy innych państw będą ich uważały za jak najbardziej cywilizowane państwo najlepszych przyjaciół, tak jak to robi teraz rząd PiSowski.
 • Do przeczytania...
  .
  http://www.unz.com/article/thoughts-on-the-protected-race/
 • Warto wiedzieć...
  .
  https://youtu.be/I-MMlQ5AIzQ
 • @RAM 12:06:20
  Dobry artykuł, wzmianka o Orbanie również.
 • @Lotna 17:44:19
  Interesujący komentarz, widać to w Polsce, patrz: koalicja przebierańców, Ziemkiewicz

  „I wonder if this seemingly growing number of right-wing Jews (and not just on Fox) is reflective of a sense that power is shifting from left to right. It may be hard to have faith in that idea just now, but I feel fairly safe in saying that we have passed peak-leftism, at least in terms of power, if not sheer craziness.

  I seriously doubt that this perceived shift of Jews is any sort of conscious plotting. But is it possible that like animals that on a less than conscious level know when a storm, earthquake, tsunami, etc. is coming, that these Jews are a new pre-conscious (?) vanguard of “tapeworms” positioning itself for a cushy ride on our gathering wave? The answer to the question is probably not terribly important except as a possible indicator that power is indeed shifting.”
 • Życzenia od nabotoksowanej ambasadorki dla ludności Polin
  Trochę obok tematu ale tylko trochę "Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!” – takie życzenia zamieściła Georgetta Mosbacher na Twitterze." tekst za https://nczas.com/2019/04/20/mosbacher-do-mieszkancow-polin-zobaczcie-jakie-zyczenia-wyslala-ambasador-usa/
 • @finka 19:07:47
  Renki opadywajom ...

  Wesołych Świąt Wielkanocnych! :-)

  @---->>>>>>>>>>>>------------------------
 • POLTRANSPLANT
  .
  - http://disq.us/p/20oy4gk

  jak z tego widać, pozbyliśmy się nie tylko Polski, ale także naszych ciał. To taka kolejna "dobra zmiana".
 • @Autor
  Analizując tego typu zjawiska i żydowską doktrynę, że Żyd jest kimś nadrzędnym, można latwo dojść do wniosku, że Hitler eksterminując Żydów, walczyl z podobnym systemem, jaki sam stworzył, tyle, że starszym. Żydowska doktryna o ich wyższości nad innymi ludźmi kolidowała z tezą wyższości rasy aryjskiej, zatem Hitler postanowił zlikwidować konkurencję. Nie wiedział jednak, że tzw. ,,holokaust" stanie się instrumentem w rękach Żydów do eksterminacj innych nacji, o czym każdego dnia przekonują się Palestyńczycy np. I że będzie to skuteczne alibii na wszystkie niecne poczynania Żydów.

  Mówią, że nacja żydowska choć to niewielki procent światowej populacji, to 100% światowych problemów, to wina tejże nacji.
 • @Jan Twardowski 09:21:11
  dokształć się, proszę, w kwestii Hitlera, II WŚ, syjonizm=narodowy socjalizm..

  Podczas IIWŚ zginęło więcej Słowian niż żydów, Słowiańska elita i żydowska biedota.. to tak na początek podpowiem, szukaj sam, nauczycielem nie jestem, nie strajkuję, ale głupoty nie toleruję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031