Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Israel Shamir o masakrze w Christchurch

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Jeśli tego nie zrobimy, nasi „panowie” zorganizują gigantyczne upuszczenie krwi – nową wielką wojnę – tak by miliony pozbawionych perspektyw, młodych mężczyzn zamienić w Tarrant'ów im służących...»

 

Israel Shamir       20 marzec 2019          tłum. RAM


Nie musi się być białymi nacjonalistami, aby dokonać rzezi w domu modlitwy, takim jak ten w Christchurch, choć, jeśli korzystasz wyłącznie z mass mediów głównego nurtu, niegodziwość tego rodzaju będziesz prawdopodobne kojarzył wyłącznie z nimi.

Bez najmniejszego skłonności do przepraszania za zbrodnię i odrzucając teorie spiskowe, pragnę jedynie skontekstualizować to wydarzenie i zapobiec by liberałowie czerpali z niego zyski polityczne, a także by wyznaczali winnych.

Biali nacjonaliści nie są wyjątkiem w tym temacie. Muzułmanin może dopuścić się masakry w sposób równie „dobry”. W kwietniu 2017 roku, w Egipcie, w dwóch kościołach koptyjskich, muzułmanie zmasakrowali 45 chrześcijan.

Istnieje długa lista ataków islamskich ekstremistów na kościoły w Egipcie, Syrii i Iraku.

Ludzie, o których mowa, zabijają także niewystarczająco pobożnych – według nich – muzułmanów: w listopadzie 2017, w meczecie na Synaju, przez muzułmańskich ekstremistów zostało zamordowanych ponad 300 ich współwyzanawców.

Okrucieństwa ISIS są na całkowicie innym (gorszym) poziomie. Pomimo to, nie mówi się o nich wystarczająco w mediach, które wolą demonizować prezydenta Assada oraz jego irańskich i rosyjskich sojuszników.

https://en.wikipedia.org/wiki/Palm_Sunday_church_bombings

Wiele ataków muzułmańskich na chrześcijan jest ignorowane, ponieważ mas media realizują politykę trzymania lokalnych nacjonalistów pod presją, a pełna sprawozdawczość podważyłaby ten cel.

We wrześniu ubiegłego roku pewien mężczyzna wylał benzynę w pociągu metra w Sztokholmie, po czym próbował rozpalić ogień. Został zablokowany przez współpasażerów, aresztowany i skazany na cztery lata więzienia. Informacje o tym zajściu prawie że nie pojawiły się. Jedyna relacja, jaka ukazała się w prasie, nie podawała jego nazwiska z "uzasadnionego" powodu: człowiek ten był muzułmaninem.

Natomiast tzw. przestępstwa z nienawiści mają szeroki przekaz medialny.

https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/P3bp8X/fyra-ars-fangelse-for-bensin-i-tunnelbanan

Żyd, w dokonywaniu masakr, może okazać się jeszcze "sprawniejszy". W roku 1994, w meczecie Ibrahimiye w Halil/Hebron, w Palestynie, w przeddzień święta Purim, dr. Benjamin Goldstein – Żyd z Brooklynu – samodzielnie zmasakrował około pięćdziesięciu muzułmanów i zranił dodatkowych 150 – choć mówi się, że żołnierze izraelscy obecni na miejscu, dali mu w tym pomocną rękę. Być może sądzili, że odbywa się free-for-all.

https://en.wikipedia.org/wiki/Baruch_Goldstein
https://en.wikipedia.org/wiki/Cave_of_the_Patriarchs_massacre

Benjamin (lub Baruch) Goldstein – w swojej społeczności, złożonej z zaciekle szowinistycznych Żydów z Hebronu – uważany jest za bohatera oraz świętego męczennika. Pielgrzymują oni do jego grobu i modlą się do niego o wstawiennictwo u Wszechmogącego. Młode Żydówki proszą go, by znalazł im konkurenta.

By uczcić pamięć Goldsteina, bezustannie palone są świece. Na jego cześć została wydana książka, a jego imię jest często wymieniane wśród osadników. Twierdzą (bez żadnych dowodów ani realnych podstaw), że masakra, której był autorem, uratowała Żydów przed wyeliminowaniem ich przez muzułmanów.

https://www.youtube.com/watch?v=H6hEJtcPuxs

Podczas gdy filmy białych nacjonalistów zostały usunięte z YouTube, platforma nie widzi problemu w publikacji filmu wskazanego powyżej, który usprawiedliwia i gloryfikuje żydowskiego masowego mordercę.

Premier Netanyahu zadecydował o tym, by partię Otzma Yehudit – złożoną z fanów Goldsteina –– wprowadzić do swojej koalicji rządowej oraz nie przeszkodził w jej triumfalnym pochodzie w kierunku konferencji AIPAC, która odbędzie się 24 marca, tuż po Purim.

https://en.wikipedia.org/wiki/Otzma_Yehudit
https://www.nytimes.com/2019/02/24/world/middleeast/benjamin-netanyahu-otzma-yehudit-jewish-power.html

Goldstein miał także swoich poprzedników. 26 lipca 1983 roku, żydowska grupa terrorystyczna – przy pomocy granatów ręcznych i pistoletów maszynowych – zaatakowała szkołę islamską, w wyniku czego trzech studentów zostało zabitych a trzydziestu rannych. Ostatecznie, napastnicy zostali zatrzymani i skazani, po czym – wskutek dużej kampanii publicznej – szybko ułaskawieni przez prezydenta Izraela: ponad 70% izraelskich Żydów zażądało ich uwolnienia.

Gdy zbliża się Purim, aktywność wokół grobu Goldsteina osiąga swój szczyt. Jakiś mistyk może sądzić, że strzelanina w Nowej Zelandii została spowodowana purimowym przebudzeniem się ducha Goldsteina.

Jednocześnie, w zachodnich mass mediach prawie nigdy nie wspomina się nazwiska tegoż żydowskiego mordercy, zaś amerykańscy funkcjonariusze żydowskiego pochodzenia, wyrażając swoje przerażenie i oburzenie z powodu zajścia w Christchurch, nigdy nie odnoszą się do ich współwyznawcy, który poprzedził i zainspirował Tarrant'a. Niektórzy z nich stwierdzili nawet, że nic podobnego (do strzelaniny w meczecie) nigdy dotąd nie wydarzyło się.

Tak więc, biali nacjonaliści nie są wyjątkiem. Niezwykłą charakterystyką zbrodni Tarrant'a jest to, że jest to zbrodnia nienawiści pozbawiona nienawiści; zasadniczo, jest to przestępstwo gracza. W sposób wyraźny zauważa się tam – nabytą podczas gier komputerowych – fascynację deszczem kul, padających na „robactwo”.

Jeżeli kiedykolwiek zajmowałeś się grami komputerowymi, będziesz wiedział co mam na myśli. Rodzaj FPS (strzelanki z perspektywy pierwszej osoby) przeciwko wybranemu przez ciebie wrogowi, zamiast zombie. A teraz wykonaj następny krok – potraktuj prawdziwych ludziach, tak jak zombie. Nie potrzebujesz do tego nienawiści; faktycznie, Tarrant nie nienawidził swoich ofiar, sądząc po jego zapisach. Pisał nawet o wielkich przyjaźniach, jakie zawarł w Turcji.

https://en.wikipedia.org/wiki/First-person_shooter

Granica między grą wideo a rzeczywistością zatarła się za sprawą sposobów prowadzenia nowoczesnej wojny.

Video «Collateral Murder» - pierwsze przełomowe osiągnięcie Assange'a i Wikileaks – pokazuje nam FPS amerykańskiego pilota, zabijającego bezwinnych i nieuzbrojonych ludzi na ulicach Bagdadu.

https://www.youtube.com/watch?v=5rXPrfnU3G0

Na ogrodzeniu granicznym w Gazie, zraelskie kobiety-żołnierze używają zdalnie sterowanego systemu zabijania. System nosi nazwę «Spot and Shoot».

https://www.thenational.ae/world/mena/israel-paves-the-way-for-killing-by-remote-control-1.554627

To, co zrobił Tarrant jest codzienną pracą tych Żydówek. Tym samym zajmują się operatorzy dronów, znajdujący się w miejscach odległych od masakr, zabijający także dzieci. By zbagatelizować sprawę, nazywają swoje ofiary „fun-size terrorists”.

https://www.youtube.com/watch?v=pbYy-fNHqlg

Bunt pilotów dronów
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16842&Itemid=47

Gry video, które szkolą cię do zabijania bez odczuwania nienawiści, są substytutem tegoż właśnie rodzaju zabijania.

Uczestniczyłem w wojnach, widziałem je i wiem jak faktycznie one wyglądają. Do zabicia wroga nie jest konieczna nienawiść. Jeśli wiesz kim jest twój wróg, możesz zabijać bez odczuwania nienawiści. Tak przeważnie zachowuje się większość żołnierzy.

Nie powinno to wzbudzać grozy. Powinniśmy uznać agresję za niezbędny element naszej mentalności. To nie jest ani „dobre”, ani „złe”: tacy jesteśmy – twierdzi z upodobaniem Madame Pelosi.

Jesteśmy w posiadaniu – wbudowanego w naszą naturę – instynktu, skłaniającego do polowania i działań wojennych. To dlatego mały chłopiec krzyczy „bang bang”, zanim jeszcze nauczy się mówić.

To jest zakodowane w naszych mózgach. Ludzie lubią strzelać do ludzi; jeśli nie wolno im robić tego w rzeczywistości, zajmują się tym w grach. Marzą jednakże o robieniu tego naprawdę: marzą o walce, zabijaniu i być może o umieraniu.

Popęd ten, podobnie jak inne skłonności niszczycielskie – w warunkach normalnych – ulega skanalizowaniu lub wysublimowaniu. Instynkt myśliwski chłopca i jego tendencje do prowadzenia wojny przekształciły się w czyny bohaterskie, w obronę własnego domu i kraju, lub w osiągnięcia podobne do tych, których autorem był Herkules. Bez nich, nadal dzielibyśmy się bananami w dżungli afrykańskiej.

Żyjemy jednakże w społeczeństwie sfeminizowanym, w którym wspomniane powyżej akty są niezgodne z prawem. Dziś chłopiec powinien zachowywać się jak dziewczyna, a dziewczyna jak chłopiec. Nie tylko ubrania i toalety są unisex, podobnie stało się z indoktrynacją.

"Pinkwashing" – żydowska deprawacja i atomizacja goyim
http://ram.neon24.pl/post/138606,pinkwashing-zydowska-deprawacja-i-atomizacja-goyim

Propaganda płynności płciowej ma na celu zabicie męskości u jej źródła. Młody człowiek należący do klasy robotniczej ma bardzo niewiele perspektyw w swym życiu. W najlepszym razie może dostać tymczasową, niskopłatną pracę bez jakichkolwiek gwarancji i może uzewnętrznić swoje oburzenie i desperację jedynie w salonie gier video lub w klubie bokserskim . Albo po prostu, może używać większej ilości narkotyków i alkoholu.

Gry, a w szczególności gry-strzelanki, są bardzo popularne, ponieważ zaspokajają podstawowe potrzeby – podobnie jak robi to pornografia. Są tak popularne, że szwedzki gracz, o którym wspomniał Tarrant, ma dziewięćdziesiąt milionów zwolenników: jest to wielokrotnie więcej niż może przytrafić się jakiemukolwiek dziennikarzowi, zajmującemu się pisaniem artykułów.

Istnieje zatem wielu sfrustrowanych i niezadowolonych mężczyzn. Czy gry zapewnią wystarczający upust tłumionego napięcia?

Być może; z pewnością pornografia wpłynęła na relacje natury seksualnej, sprawiając, że wielu mężczyzn mniej interesuje się ich wymiarem rzeczywistym.

Nie leży to jednak w interesie ludzkości. Dla ludzkości lepiej jest, aby mężczyźni interesowali się kobietami i – dla zdobycia ich miłości – dokonywali czynów bohaterskich na rzecz społeczeństwa.

Ludzie, którzy uważają się za naszych nauczycieli mają jednakże inne priorytety.

Chcą mieć spokojne stada, liczące wiele krów i wołów; byki przedstawiają kłopoty.

Porównanie to jest nieco mylące, ponieważ ludzie nie są roślinożerni, poza tym, jesteśmy bardziej skłonni do rebelii, mądrzejsi i zdecydowani.

Aby stłumić ducha buntu, apirujący do roli naszych mistrzów wymyślają pułapki i fałszywe "odpowietrzniki".

Greta Thunberg i jej demonstracje przeciwko globalnemu ociepleniu dostarczają takiego właśnie fałszywego spustu dla rebelii.

http://ram.neon24.pl/post/148105,greta-asperger-i-radical-chic-marketing

Żółte kamizelki Francji podsycają prawdziwy bunt, dlatego więc środki masowego przekazu demonizują je.

Nasze społeczeństwo powinno zostać poddane reorganizacji, aby umożliwić młodym mężczyznom osiąganie prawdziwych dokonań. Oni chcą uratować świat, a jedyne, co się im oferuje, to gotowanie hamburgerów lub granie w gry video.

http://www.unz.com/ishamir/talking-about-the-weather/

To właśnie pragnienie ratowania świata jest widoczne w Manifeście Tarrant'a. Jego autor opisuje świat, w którym on i inni młodzi ludzie należący do klasy robotniczej są wysiedlani i choć zaproponowane przez niego rozwiązanie (terror) jest złe, problem jest prawdziwy. Tarrant widzi ludzi, którymi jest zastępowany, tj. widzi imigrantów i stara się poradzić sobie z nimi.

 

Proces wymiany społeczeństwa jest prawdziwy, ale jego sprawcami nie są imigranci.

Odpowiedzialnymi za to zjawisko są ludzie, którzy organizują wymianę: którzy bombardują terytoria zamieszkiwane przez muzułmanów – tak by na zamożnym niegdyś Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej stworzyć piekło na ziemi; którzy sprowadzają uchodźców do Europy (i dalej do Australi oraz Nowej Zelandii), którzy indoktrynują przeciwko „ksenofobii” zamiast potępić chciwość.

Israel Shamir: Migranci – żydowski koń trojański
http://ram.neon24.pl/post/136934,israel-shamir-migranci-zydowski-kon-trojanski

Właściwie Tarrant jest tego świadom. Napisał w swoim Manifeście:
«Głównym bodźcem, powodującym masowy import nie-Europejczyków do Europy jest zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą.

Nic nie napędza inwazji w większym stopniu niż pazerność, która żąda taniej siły roboczej; nic nie powinno zostać pokonane konsekwentniej niż ona... Na koniec, ludzka chciwość i potrzeba zwiększenia marży zysku – jaką przejawiają właściciele kapitału – muszą być zwalczane i pokonane».

W tym momencie, Tarrant ma w pełni rację. Chciwość kapitału powinna zostać zniszczona, aby ocalić ludzkość, jednakże zabijanie muzułmanów nie jest właściwą drogą do tego celu.

Obawy Tarranta dotyczące niskiego wskaźnika urodzeń Europejczyków są zrozumiałe, ale tylko z jednego powodu: przyjmuje on za pewnik, iż należy zaspokoić popyt na tanią siłę roboczą i zwiększyć sprzedaż (wyprodukowanych dóbr).

W rzeczywistości, wcale tak być nie musi. Jeśli ludzka chciwość będzie kontrolowana i pokonana, a imigracja zablokowana, ludność może ulec powolnej redukcji, aż do chwili odnalezienia przez nią nowego poziomu, gwarantującego równowagę. Jest prawdą, że przez pewien czas populacja będzie się starzeć, ale będzie to skutek jedynie tymczasowy. Nie jesteśmy skazani na stale rosnącą populację, stale rosnące zyski i sprzedaż, stale rosnące udziały, niekończącą się ekspansję. Można to zmienić.

Powinniśmy to zmienić, ponieważ jeśli tego nie zrobimy, nasi „panowie” zorganizują gigantyczne upuszczenie krwi – nową wielką wojnę – tak by miliony pozbawionych perspektyw, młodych mężczyzn zamienić w Tarrant'ów im służących – tak jak zrobiono to w roku 1914 i 1939. Albo ludzkość pokona chciwość będzie i pracować nad poprawieniem swej przyszłości, albo też zwróci się przeciwko sobie.

Tak wygląda główny wniosek, jaki można wydedukować z masakry w Christchurch.

Christchurch Revisited
http://www.unz.com/ishamir/christchurch-revisited/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • Zagadnienie jest śmiertelnie poważniejsze.
  Otóż dzieci diabła chcą bez reszty zawładnąć Ziemią a ludzi upodlić - i sprowadzić ich poniżej zwierząt - bo tylko w ten sposób szatan może odgryźć się Bogu. Pierwszym ruchem zmierzającym do tego celu jest likwidacja białej rasy, która jako jedyna może pokrzyżować plany dzieciom diabła. Do likwidacji białej rasy używa się innych ras. Na rzecz Azji pozbawi się przemysłu wszystkie te kraje - gdzie liczebnie dominuje jeszcze biały człowiek. Kolorowych z Afryki użyje się do wyparcia białych z ich ziem oraz do zapładniania białych kobiet przez kolorowy, kryminalny element. W szkołach będzie uczyć się masturbacji, politechniki nie będą potrzebne w ogóle z powodu - jak wyżej - a na uniwersytetach będzie nauka rżnięcia białych studentek przez kolorowy, kryminalny element z wykorzystaniem wszystkich naturalnych otworów człowieka. Na koniec - budowa Piekła na Ziemi z Sodomą i Gomorą na jego fasadzie - to nie żarty!
 • @demonkracja 08:53:27
  .
  proszę komentować w sposób mądry, tzn. nie "oświecać" mnie, donosząc jako "odkrycie", to, o czym dudnię w blogosferze od 4 lat!... :)))
 • @RAM 12:07:43
  Proszę potraktować mój wpis - jako uzupełnienie Pańskiego - ale nie do Pana skierowanego.
 • uderzyć w nich trzeźwo i psychologicznie
  On jest kontrolowany mimo wszystko. Błędem jego jest wejscie do frakcji politycznych i przesiąkniecie psychozą społeczną , która w wyniku furii i frustracji doprowadziła do takiej sytuacji.

  Furia i Frustracja nie jest wynikiem jego słabości, ale analizy sytuacji spoleczno-kulturowej i etnicznej, temperatury dodaje fakt zupełnego braku zainteresowania tym tragicznym zdarzeniem przez narody europejskie pochłoniete rynkiem uslug/zysku i wlasnymi problemami , ktore nie istnieją.

  Jego przypadek to sytuacja, na która czekałem od zeszlego roku w wyniku sprowadzenia obcych etnicznie narodów , które były wysterowane do zamachów a następnie uzycia sił tzw. bialej rasy w celu ochrony dorobku i kultury przez globalistów/finansistów.

  Jego niepotrzebne zaangazowanie w psychiczny ruch eko-faszystowski jest bardzo wymowne. Biedny sam nie wie ze jest narzedziem u sterów.

  W taki sposob nic nie zdziała i nic nie usprawiedliwia zabijania mimo wszystko niewinnych ludzi choc gardzę tak rodowitymi europejczykami jak islamistami, ktorzy traktowani jak bydło występują przeciwko sobie samym nawet o tym nie wiedząc. Finalnie i islam i chrzescijanstwo zostaną zniszczone, jedyną religią bedzie satanizm!

  Nie można pomagac globalistom manifestując do ludzi strach i zachecajac do wziecia udzialu w rewolucji, potrzeba tu zjednoczenia islamu i chrzescijanstwa ( ale nie w sensie religijnym tylko ludzkim ponad podziałami religijnymi) w celu walki ze wspolnym wrogiem by we wspolnym interesie oni wrocili skad przybyli, a My obronili Europę. I My i Oni chcemy tego samego, spokoju we własnym domu.

  Najezdzcą nie jest Islam , ale globalne instytucje z ktorych trzeba przestac korzystac, lecz zamachowiec inwestując w Bitconnect nie pomaga marginesowi spolecznemu tylko wzmacnia swoich instruktorów. Ciekawe czy to wlasnie ta platforma posluzyła do wsparcia jego osoby.

  Niestety w wyniku masowego oddania sie korporacjom/instytucjom przy wsparciu technologii 5G po 2020r znow dojdzie do ataku gdyz mroczne sily maja odpowiednio te same narzedzia ktore miały na poczatku XXw by dokonac rewolucji i wojen lecz tym razem mniej bedzie bomb z powietrza a tych z opoznionym zaplonem w postaci skloconych mas ludzkich by co najwyzej na koniec zniszczyc projekt i zbudowac nową cywilizacje.

  Wojny domowe to glowna przyczyna konfliktów w XXIw. i widząc technotroniczny wplyw antykulturowy podzialu miedzy ludzmi, materialny egoizm i urbanizację przypominającą getta, a nie normalne aglomeracje miejskie bedą tragiczne i masowe w skutkach.

  Broń zdobyta przez globalistów w 21wieku to skupione w jednym miejscu masy ludzkie traktowane w filozoficzny sposob – redukcjonizmu scjentycznego.

  Zawsze elita była wrogiem zwyklych ludzi, a nie obcy etnicznie „plebs” – teraz rowniez to widzimy . Zamiast widzieć sam skutek warto spojrzec na przyczynę zarowno niskiego wskaznika urodzen w europie oraz emigracji arabów (przeciez przyczyna jest jedna i ta sama)

  Szczerze mowiąc bardziej logicznym choc rownie niewlasciwym posunieciem byloby dokonac czegos takiego na narodzie europejskim tym razen przez bialego czlowieka w celu zwrocenia uwagi na problem , na ktory narod ten w ogole nie reaguje, a jest zobowiazany i wcale nie musi czekac na walkę, ale po prostu brac czynny udzial w zyciu politycznym a nie tylko pieprzyc farmazony o demokracji i nie dopuscic lub pomóc arabom na ich ziemii we wspolnym interesie.

  Tak jak wspolny interes globalistów to podpalic ląd w afryce by skierowac na odmózdzone zachodnie spoleczenstwa hordy arabów.

  Broń ktorą ma Rosja nie da sie skonstruować w 2 czy 5 lat wiec dlaczego ta nie zareagowała mając tak sprawny wywiad w momencie ataku na Libie w interesie syjonistów , Libie , która była łancuchem dla arabów, a z kolei narody Europejskie nienawidzily „dyktatora” za to ze nie jest demokratą na kontynencie , ktory został podpalony przez Syjon! Syjon, ktory wtloczył im przez propagande taki syf do pustych lbów. Efekt dziś jest jaki jest, ale liczy sie kariera, kaska,biznes, firma – to się płodzi na zachodzie a nie dzieci w podstawowej komorce spolecznej jaką byla instytucja rodziny.

  Widząc socjalistyczny projekt 500+ w kapitalizmie w 3RP/PRL dzieci się dziś kupuje i sprzedaje w niewole pozniej na rynku pracy kapitalistom/globalistom, a nie rodzi,wychowuję i daje wolne zycie.
 • tragedia
  Kolejny problem to niski wskaznik urodzeń - ten temat jest duzo bardziej powazny niż się wydaję..

  Pozwole sobie tak w skrócie.

  Bo prawdopodobnie nawet gdyby usunąc globalne instytucje z zarządu głownie krajami rozwinietymi i tak spory odsetek "nowych" Ludzi, miałby problem ze zbudowaniem trwałego, zdrowego i dojrzałego związku partnerskiego..

  Oprocz ekonomii i powiazanych z nią tematów politycznych jest jeszcze kilka kluczowych w tym psychicznych, a nawet tronicznych , uniemożliwiajacych obecnie młodym ludziom wygenerowania miłosnej potrzeby wynikajacej z dojrzalosci do posiadania potomstwa..

  Problem jest tak duży że i tak mamy i bedziemy miec straty w ludziach z tego tytułu, a nawoływanie partii politycznych do kupowania dzieci za 500+ jakoby to byl jedyny i glowny powód niskiego wksaznika urodzeń to niewyobrażalna kpina i hańba dla wartosci zycia ludzkiego.

  To jest obecnie powolny proces do odbudowy powstałego skrzywienia psychicznego spoleczenstw "nowego pokolenia" i przedefiniowania wartosci ludzkiego zycia norm i zasad wspolzycia (aksjologii) do pierwotnych ludzkich znaczen.

  Zeby to uratować potrzebna jest nagła zmiana i stopniowy proces leczenia tak jak w przypadku kazego schorzenia psychicznego czy uzaleznienia, dlatego tu chyba proroctwo się musi wypełnić nim dojdzie do samoistnej zmiany , ktorego nie do konca mimo wszystko rozumiem.

  Jednoczesnie z tym potrzeba jest od nowa nauka umiejetnosci godnego wychowania dzieci ,a nie ich osieracania , dlatego ta cywilizacja jest u schyłku bo straciła wszystko co posiadała , cały fundament , który ja ukszałtował.
 • piąteczka
  Jak zwykle dobry, informatywny tekst na który człowiek aż chce dawać linki na forach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829