Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

W Warszawie toleruje się obrażanie Mattteo Salvini'ego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Śsie ..... Putina, faszysta, rasista, p.....l się...»

 

RAM     9 styczeń 2019  
 
Jak donosi www.ilgiornale.it, przed warszawskim Grobem Nieznanego Żołnierza  zanim jeszcze włoski wicepremier i minister spraw wewnetrznych Matteo Salvini złożył wieniec  niezidentyfikowany osobnik zaczął wyrykiwać łamaną włoszczyzną następujące słowa:
 
«Succhia il cazzo di Putin, fascista, razzista, vaffanculo! Qui riposa Polonia antifascista» «Śsie c...... Putina, faszysta, rasista, p.......l się. Tu spoczywa antyfaszystowska Polska».
 
Na co, Salvini odpowiedział«Cóż można powiedzieć o osobniku wołającym o ssaniu c....... Putina... jedynie to, że to biedaczyna».
 
Oczywiście włoskie mass-media rozpowszechniają film.
 
Całą scenę można zobaczyć pod linkiem zawierającym VIDEO:
 
Nagranie trwa ponad 7 minut. Wyrykiwanie obelg zaczyna się na początku i powtarza się pod koniec filmu, z czego wynika, że ministrowi Brudzińskiemu (nawet gdyby nierozumiał słów) nie przyszło do głowy by dać polecenie oddalenia chama. Człowiek obrażający Salvini'ego pozostał do końca w tym samym miejscu, co dobrze słychać.
 
Wygląda na to, że zajście sprawiło komuś dużą frajdę. Być może zostało także sfabrykowane naumyślnie, jako że nikt podczas całych 7 minut sfilmowanych nie zainterweniował.
 
Jak można podsumować całość? Cholerny wstyd dla Polaków we Włoszech, że w Polsce dopuszcza się do podobnych sytuacji.
 
Fakt, że Matteo Salvini komentuje po włosku zasłyszane wyrykiwania powinien był zaniepokoić polskiego ministra (tym bardziej, że z pewnością zrozumiał on słowo «Putin») i zmusić do interwencji, zamiast tolerowania znieważania włoskiego wicepremiera przez ponad 7 minut.
 
©RAM
 
 

KOMENTARZE

 • Minister
  Brudziński miał zrobić porządek z faszystami, tak zapowiadał jakiś czas temu. No, ale ten wołający to może jakaś kopią Red. Rachonia, co to przebrał się za penisa z napisem Putin. Widziałbym w tym zajściu ,,rękę,, Sakiewiczow i Targalskich.
 • Taki jest poziom ...
  jaki rząd tacy obywatele, jacy obywatele taki rząd
 • No cóż.
  Ino rzec "Welcome to Poland"...
 • RAM
  Incydent ten swiadczy o "kompenencjach" Brudzinskiego i Blaszczaka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829