Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
494 posty 1286 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

«Macron, jesteś żydowską marionetką!»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Europa powinna zagwarantować żydowskie życie na jej terytorium...»

  

 RAM         18 grudzień 2018 

 
14 grudnia, na portalu Bet Magazine Mosaico, należącym do Mediolańskiej Wspólnoty Żydowskiej, Fiona Diwan pisze:
 
"Pod Wieżą Eiffel rozlegają się okrzyki: «Francja umiera z głodu, a Żydzi zapalają świecznik chanukowy. Na wiadukcie autostrady A6 Paryż-Marsylia, dużymi literami napisano: «Macron, jesteś żydowską kurwą!», «Macron, jesteś żydowską marionetką!», «Żydzi, przeginacie, kryzys finansowy został stworzony przez was!», «Żydzi, miejcie się na baczności, obniżyliście bogatym podatki!», «Macron i Rothschild c’est la meme chose (to to samo)!»..."
 
 
Diwan referuje dalej, że francuski web przepełniają posty i video z pogróżkami i że na paryskich murach pojawiły się grafity o wrogiej Żydom treści. Dodaje także, iż w ostatni szabat chanukowy, syngoga Chabad House na Polach Elizejskich oraz inne znajdujące się w centrum miasta, po raz pierwszy musiały pozostać zamknięte, ponieważ policja stwierdziła, że nie panuje nad sytuacją i doradziła Żydom by pozostali w domu.
 
Diwan określa następnie Europę jako strukturę ciężko chorą na antysemityzm i pyta, czy znajdzie się ktoś będący w stanie ją wyleczyć?
 
Czy ktoś uzdrowi tę Europę, która, jak pisze felietonistka, ośmiela się dyskutować z Żydami na temat wieku ich dzieci w momencie obrzezania, czy też jedzenia przez nie mięsa kosher oraz irytuje się, kiedy Żydzi przeciwstawiają się wszelakim rewizjonizmom, pojawiającym się na kontynencie.
 
Diwan domaga się dalej ustanowienia, obiecanego przez Edouard'a Philippe (premiera francuskiego), organu nadzorującego strony internetowe «propagujące nienawiść online oraz hate-speech w miejscach publicznych» (co postuluje także EJA, tj. European Jewish Association), oraz sankcji przeciwko ich krzewicielom.

 
Żydowska dziennikarka żąda, by Europa zagwarantowała «życie żydowskie na jej terytorium» i cytuje Katharinę von Schnurbein – Koordynatora ds. walki z antysemityzmem z ramienia UE, która , stwierdziła, że rzeczą niezwykle ważną – w aktualnym kontekście napływu setek tysięcy ludzi spoza UE, którzy nie znają historii kontynentu – jest to, że «muszą oni uznać, iż rzeczywistość żydowska jest wielowiekowym składnikiem Europy, bez odwoływania się do konfliktu izraelsko-palestyńskiego».
 
Fiona Diwan przytacza jeszcze jedną wypowiedź Kathariny von Schnurbein: «Tak, jak kobiety są tymi, które powinny określać co powinno zostać zaliczone do molestii seksualnych, a czarnoskórzy identyfikować rasizm, podobnie należy pozostawić Żydom zdefiniowanie tego, co jest antysemityzmem».  
 
W części końcowej felietonu Diwan zamieszcza zdjęcie «Żółtych Kamizelek» z Dieudonné M'bala M'bala, komikiem i aktorem francuskim, oskarżanym o antysemityzm.

 
Dieudonné M'bala M'bala
 
 
«Macron, jesteś żydowską marionetką!»
Dalla rivolta dei gilet gialli: “Macron, sei il pupazzo degli ebrei”!
 
 
***
 
VIDEO: «Macron pute à Juifs» - «Macron, żydowska kurwa» 
 
 
 Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

  

KOMENTARZE

 • @
  Ten "wielowiekowy skladnik Europy" byl z niej wielokrotnie przepedzany, zapewne nie bez powodu. Powoli Europa zaczyna rozumiec, na czym polega religia holocaustu i czemu sluzy.
  Zydowska dziennikarka spodziewa sie zrozumienia ludzi bezwzglednie ograbianych przez zydowskie banki, instytucje.
  Zapalilo sie w Paryzu. Kto wie, czy ogien sie nie roznieci?
 • @morgan 01:18:54
  Tylko dlaczego znowu to My- Polacy, mamy być tymi dobrymi i kolejny raz przygarnąć mamy ten "naród przebrany"?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • To cieszy, że wreszcie zlokalizowali tam
  dzieci Szatana - jako główny czynnik wszelkich nieszczęść na świecie - ale to dopiero połowa sukcesu. Bo to pod sztandarem Jezusa Chrystusa - Jego bezpośrednio - bo w KrK też już Szatan siedzi - trzeba się zebrać w jednym czasie na całym świecie i Ziemię czynić wolną od Szatana i jego sług. Stawką jest - bycie człowiekiem obdarzonym przez Boga wolną wolą - abo bycie nie tyle bydlęciem co szatańskimi odchodami.
 • U nas za taki transparent
  prezydent Duda zakiwałby się z przeprosinami
 • Zachód już dawno temu został podporządkowany Żydom
  "podobnie należy pozostawić Żydom zdefiniowanie tego, co jest antysemityzmem». "

  Nie tylko to trzeba Żydom pozostawić, ale wszytko co jest na tym łez padole, włącznie z gojami, którzy są zwierzętami w ludzkiej skórze, jak naucza Talmud, by służyć Żydom.
  Dlatego też w Unii Jewropejskiej to jest zgodne z prawem, co ich wybrańcy z TSUE uznają za zgodne z prawem, mając w odwłoku prawo państw narodowych.
 • @wiedzajestwksiążkach 01:41:16
  "Tylko dlaczego znowu to My- Polacy, mamy być tymi dobrymi i kolejny raz przygarnąć mamy ten "naród przebrany"? "

  Bo Polacy zostali uznani za najgłupszych w Europie i tacy w ich opinii Polacy dalej są.
  Potrafili podporządkować sobie rządy w Ameryce i w UE i ciągle walczą o podporządkowanie sobie Rosji, by móc realizować plan NWO czyli ich Światowego Rządu.
 • Pałowali kobiety i młodzież. Teraz Emmanuel Macron da brutalnym policjantom premie!
  Rząd Francji proponuje przyznanie wyjątkowej premii w wysokości 300 euro funkcjonariuszom sił porządkowych zmobilizowanych w czasie protestów "żółtych kamizelek". Poprawkę tej treści wniesiono w ramach dyskusji nad projektowanym przyszłorocznym budżetem. To o tyle szokujące, że działania policji cechowały się olbrzymią agresją, a nieraz wręcz okrucieństwem. Oto kilka przykładów działań policji, nagrodzonej przez "liberała" Macrona:

  https://youtu.be/clgy1vndXQE

  https://youtu.be/AKvsJy9ymNw

  https://youtu.be/HkxSLJKE2cY

  https://youtu.be/gvvHi0oI2tk


  http://niezalezna.pl/250918-palowali-kobiety-i-mlodziez-teraz-emmanuel-macron-da-brutalnym-policjantom-premie
 • @wiedzajestwksiążkach 01:41:16
  To wlasnie jest tragiczne, ze Polacy pozwalaja rzadzacym zapomniec, ze wladza to nie tylko przywilej, ale i obowiazek sluzby spoleczenstwu, ktöre udzielilo im kredytu zaufania.
  Dlaczego "znowu" ? Bo niewielu Polaköw interesuje nasza prawdziwa historia, w ktörej lud tulaczy siegal coraz bezczelniej po przywileje, ochoczo przyznawane przez panujacych, ktöra to niefrasobliwosc msci sie na Polakach do dni dzisiejszych. Moze to i dobrze, ze "wybrancy" pokazuja otwarcie swöj wrogi stosunek do jedynego w Europie Narodu, ktöry, wzorem innych panstw, nigdy nie przepedzil ich ze swego terytorium.
  Teraz Polak widzi jasno, jaka podlosc hodowal w swoim kraju i malo ktöry zaryzykowalby swoje i swoich bliskich bezpieczenstwo w obronie zyda.
  Pozdrawiam z nadzieja na ZMIANY.
 • Autor
  powodzenie tej francuskiej rewolty potrzebne jest Europie jak świeże powietrze

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829