Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
457 postów 1198 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Trump i jego żydowski homo "fixer" – Roy Cohn

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Donald znajdował się w samym środku nowojorskiej mafii żydowskiej, co oznacza nowojorskiej, sodomickiej mafii żydowskiej...»

 

«Donald był gejem...». Jak również trochę żydowskim mafioso
“Donald era gay….”. Ed anche un po’ mafia ebraica.
 
 
 
Maurizio Blondet      4 maj 2018      tłum. RAM
 
 
 
Czy Donald Trump był gejem?
 
«Z tego co wiemy o jego nowojorskim życiu z lat '70 i '80 – Donald znajdował się nie tylko w centrum żydowskiego Nowego Yorku, ale także w centrum żydowskiego, homoseksualnego Nowego Yorku».
 
To, co powyżej to dość niezwykły atak na Trumpa, a niezwykły z tego powodu, że pochodzi z "prawicy", dokładniej mówiąc od Gordona Duff'a, byłego pułkownika marines, właściciela strony Veterans Today. Tu należy czym prędzej dodać, że Duff uważany jest za sporadyczny megafon dla manewrów bliżej niezidentyfikowanych osobników z CIA.
 
Duff opowiada o odległych latach, kiedy to:
 
«Donald był atrakcyjnym młodzieńcem i jak niektórzy go określali, jedną z najbardziej nieprzyjemnych i aroganckich osób, żyjących na ziemi.
 
Duff pisze, że są jeszcze osoby, które pamietają go jako:
 
«Syna cieszącego się złą sławą dewelopera slumsów, który wynajmował biedakom nędzne domy i prowadził całkowicie rozpustne życie – wśród niezapłaconych rachunków, oszukanych wspólników, ludzi od brudnej roboty, uwalniających go od przeszkód na każdym kroku. Donald znajdował się w samym środku nowojorskiej mafii żydowskiej, co oznacza nowojorskiej, sodomickiej mafii żydowskiej».
 
Duff pokazuje, że posiada dobrych informatorów, kiedy dodaje:
 
«To nie są moje przypuszczenia. Mamy (zaufanych) ludzi w Białym Domu i w Pentagonie...
 
Całe żydowskie lobby jest homoseksualne: AIPAC (American Israel Public Affairs Committee), ADL (Anti-Defamation League), B'nai B’rith, Jewish Defense League).
 
Kiedy w latach 2004 – 2007 FBI podsłuchała ich rozmowy – wszystkie one były przechwalaniem się na temat spotkań w łazienkach i w Glory Holes».
 
Co to są "glory holes", wyjaśnienie poniżej:  
 
 

 
 
Glory hole (sexual slang)
 
 
Policja federalna prowadziła dochodzenia związane z kradzieżami amerykańskich tajemnic atomowych na rzecz Izraela i zbierała dowody w tej sprawie, które chociaż zostały wyciszone są ekstremalnie kompromitujące i mogłyby nagle wybuchnąć. Doprawdy szkoda, że jeszcze nie wybuchają.
 
Niespodzianka po niespodziance: Według Gordona Duff'a, przez pewnie czas Donald Trump był gejem, ale nade wszystko Duff twierdzi, że Trump przeszedł na judaizm, co utrzymuje w tajemnicy. Jednakże problemem nie nie jest bycie Trumpa «ukrytym Żydem», ale «ukrytym gejem, neocon'em».
 
Faktem jest, że te wcale nie nowe oskarżenia bazują na solidnym, choć bardzo dawnym fundamencie, dobrze przebadanym przez mass media. Chodzi o przyjaźń – w dziesięcioleciu 1970 – 1980, a raczej o uzależnienie psychologiczne młodego Trumpa od żydowskiego adwokata Roy'a Cohn'a (1927 – 1986). (...)

 
 
Roy Cohn
 
Posiadający oszpeconą licznymi operacjami plastycznymi twarz – Roy Coh rozpoczynał swą karierę jako adwokat pomocnik senatora McCarthy, któremu dostarczał tabunów ludzi "podejrzanych o bycie komunistami", którzy w okresie Polowania na Czarownice byli następnie poddawani publicznym procesom przed Komisją Senatorów.
 
Antykomunistycznemu senatorowi McCarthy wskazał Cohn'a szef FBI Edgar Hoover, jeszcze jeden homoseksualista en cachette, który doceniał Cohn'a za jego antykomunizm podczas procesu małżeństwa Rosenbergów – podczas którego Roy Cohn był oskarżycielem –  straconych w roku 1953 jako szpiedzy sowieccy.
 
Gdy skończyłą sie kariera polityczna McCarthy'ego, Roy Cohn przeobraził się w adwokata bez skrupułów, będącego na usługach sławnych klientów, równie jak on bezwzględnych, takich jak ojciec Donalda Trumpa – oskarżony w pewnym momencie o niewynajmowanie czarnym swych ruder – czy archidiecezja Nowego Yorku, John Gotti, Rupert Murdoch, a nade wszystko szef mafii żydowskiej Meyer Lansky.
 
Tam gdzie nie udawało się mu wygrać procesów dzięki swym zdolnościom adwokackim – Roy Cohn docierał przy pomocy zastraszania, czy też wysyłania do niewygodnych świadków mafijnych «przekonywaczy», gróźb oraz arbitralnych działań prawnych jak również szantażów seksualnych.

 
 
W latach '70 i '80 Cohn trzykrotnie został oskarżony o wykroczenia zawodowe, takie jak krzywoprzysięstwo i przekupywanie świadków, zaś w roku 1986 sąd najwyższy stanu Nowy York wykluczył go z rejestru adwokatów.
 
 
 
 
 
Roy Cohn i jego Bentley – rok 1977
 
 
Cohn był brylującą osobistością, sławną ze swych imprez «pełnych sławnych aktorek, sędziów i szefów mafii, gangsterów i polityków, którzy co tylko opuścili więzienie lub wkrótce mieli do niego trafić».
 
Należał do sławnego kręgu Howarda Sterna, jeszcze jednego Żyda, znanego prezentera radiowego, bezustannie karanego (łącznie na 2,5 miliona dolarów) za obsceniczność i chamstwo, którego książki zawierające pikantne plotki, takie jak, Private Parts (1993) e Miss America (1995) osiągnęły pierwsze miejsca na liście bestsellerów New York Times'a
 
 
 
 
Howard Stern
 
 
Przypomnijmy, że Trump był bardziej znany jako osobistość telewizyjna niż przedsiębiorca.
 
Nie traćmy jednakże z oczu Roy'a Cohn'a.
 
Cohn znał wszystkich, którzy liczyli się na Manhattanie i wszystkimi manewrował, tak, że młody i nieznający tego rodzaju środowisk Donald Trump zrobił sobie z Cohn'a wzór do naśladowania.
 
W roku 1980, w wywiadzie dla Vanity Fair Cohn opowiadał:
 
«Donald dzwoni do mnie 5 – 20 razy na dzień, by zapytać jaką pozycję ma ta czy inna osoba».
 
W gruncie rzeczy obydwaj byli podobni do siebie: byli bogaci ale nie pochodzili z wpływowych rodzin, uwielbiający pokazywanie się w towarzystwie pięknych kobiet, aktorek, czy luksusowych kurew.

Donald, młodszy od Cohn'a o 20 lat naśladował zachowanie Cohn'a, jego sposób ubierania się, a nawet mówienia i dobór słownictwa.
 
 
  
 
Donald i Roy
 
 
W sierpniu 1986 roku Roy Cohn umarł na AIDS. Chorował od roku 1984, ale ukrywał diagnozę ponieważ obawiał się ujawnienia swego homoseksualizmu. Jako jeden z pierwszych był leczony preparatem AZT. Do końca życia utrzymywał, że cierpiał na nowotwór wątroby.

 
 
Młody Trump, burmistrz Ed Koch i Roy Cohn na inauguracji Trump Tower w roku 1983
 
 
 
W latach, gdy Roy Cohn był wpływową osobistością – młody, jasnowłosy i mało znany Donald mógł łatwo być pomylonym z z jedną z wielu młodych, męskich prostytutek obecnych na imprezach lub biwakujących na zakurzonych kanapach zapełnionych wypchanymi żabami w smrodliwym biurze mafijnego adwokata. 
 
Prawdopodobnie mizdrzący się oraz zaskakująco kobiecy sposób mówienia u kogoś, kto chce być branym za samca alfę, ostentacyjnie noszona aż do starości, ufarbowana blond – grzywa, język ciała, jakiego Trump użył w stosunku do Macrona – jak gdyby odkrywając w nim kolegę sodomitę en cachette – wszystko to zdradza przynależność do owej opisanej, odległej w czasie świty.
 
Obecnie, wydaje się, że special prosecutor Robert Mueller – który usiłuje oskarżyć Trumpa o zmowę z Putinem – nie znajdując niczego konkretnego od tej właśnie strony – zaczyna interesować się mroczną przeszłością Donalda, tj. tą należącą do rozpustnego chłopaczyska, syna kamienicznika i klienta mafijnych adwokatów, potencjalnego użytkownika "przekonywaczy"  wysyłanych w celu wymuszania czynszu.
 
W tym kontekście, odkrycia będą prawdopodobnie owocniejsze, jako że Trump utrzymywał relacje także z izraelskim mafioso Mikhail'em Friedman'em, z rosyjskim Żydem – gangsterem Dmitry'm Rybolovlev'em – przemytnikiem kokainy oraz z Joseph'em Weichselbaum'em, również Żydem, w sposób widoczny powiązanym z żydowską mafią rosyjską.
 
 
Mikhail Fridman
 
Dmitry Rybolovlev
 
 
Faktycznie, na początku kwietnia, Mueller wysłał agentów FBI do kancelarii Michaela Cohen'a, długoletniego adwokata Trumpa – kolejnego Żyda, uchodzącego  za wybakły duplikat Roya Cohn'a (on sam reklamuje się jako "The Fixer", czyli ten, który "porządkuje" sprawy sądowe i nie tylko).
 
Jest to jawne naruszenie poszanowania poufności relacji pomiędzy adwokatem i klientem, ale dało ono już rezultaty: Trump musiał przyznać, że Michael Cohen zapłacił 130 000 dolarów za milczenie Stormy Daniels, porno-gwiazdy i że on sam zwrócił te pieniądze swojemu "fixer'owi".  
 
     
Jednym słowem, Trump traktowany jest jako rejonowy szef mafii i drań należący do przestępczości zorganizowanej, który dostał się Białego Domu przy pomocy brudnych forteli.
 
Jednym z nich miałoby być oświadczenie potwierdzające świetny stan zdrowia, jakie Trump sam sobie wypisał. Stwierdził to jego osobisty lekarz, zajmujący się zdrowiem Trumpa od 37 lat, czyli następny nowojorski Żyd – Harold Bornstein. Bornstein opowiedział, że w lutym 2017 Keith Schiller, osobisty ochroniarz Trumpa, "przekonywacz" adwokat Alan Garten i jeszcze jedna osoba wtargnęły do jego gabinetu i kazały dać sobie całą dokumentację medyczną prezydenta.
 
«Przestraszyłem się, poczułem się ofiarą przemocy, zasmuciłem się» - stwierdził Bornstein, którego twarz mówi za siebie bez jakichkolwiek pisów. Jest to ktoś, komu możesz zaufać, jeżeli znajdziesz się w sytuacji, że trzeba wyjąć ci z ciała kulę, bez wyjaśniania okoliczności z tym związanych.

 
Harold Bornstein
 
 
Gordon Duff przypuszcza, że dokumentacja ukrywa jakąś  chorobę weneryczną, nie przytacza jednakże na to żadnych dowodów. Bornstein ujawnił, że Trump używał pewnego leku na porost włosów.
 
Widząc jak długo Mueller i mass media zajmują się nic nieznaczącym udziałem Trumpa w Russiagate, można poprzysiądz, że będą umieli aż do skutku wykorzystać kompromitujące informacje, jakie przedstawiliśmy.
   
***
 
Donald Trump is a Hoax, Only a Bit Gay and Jewish as Well
 
Trump changes story over Michael Cohen payment to Stormy Daniels
 
Trump dictated note saying he was 'astonishingly' healthy, doctor says

  

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • 1 * ----- Bardzo dobrze, że cię szlag trafia!
  :)))))))))))))
 • Ale się czepili Trumpa.
  Nie udało się z "ruskimi" hakerami to teraz szukają innych haków.
  Trump miał bardzo dobry program wyborczy oprócz kilku punktów w sprawie Iranu, jednak nie może go realizować w takiej atmosferze.
  Najpierw czyniono z niego psa na baby a teraz pedała.
  To jest po prostu bagno, służby CIA i pochodne to jedna wielka syjonistyczna mafia, powinny być rozwiązane dla dobra USA i całego świata.
 • @RAM 16:38:17
  Ja dałem pięć * - informacje są najcenniejsze a nie, że kogoś szlag trafia:)
 • @lorenco 16:58:15
  .
  2 rodzaje wniosków można wyciągnąć na podstawie artykułu, tj. to, że z pewnością pewnym kręgom zależy na eliminacji Trumpa, jak również lekcję, że gdy żydy pomogą komuś w zrobieniu takiej czy innej kariery, jest to pomoc śmierdząca, za którą często przychodzi drogo zapłacić i jeszcze do tego wstydzić się za to, że się człowiek z nimi zadawał, oraz że tę pomoc zaakceptował!

  ale nie do wszystkich to dociera...
 • @RAM 17:24:49
  To, że kręgom zależy na wyeliminowaniu Trumpa, widać było od początku, jak tylko wygrał wybory. Przecież pewną wygraną miała w kieszeni Clintonowa a tu taki ZONK!
  Zastanawiające jest, dlaczego tych "rewelacji" nie zastosowano podczas kampanii wyborczej? Zastosowano prymitywny "rosyjski ślad", nie wypalił to teraz z grubej rury! Najbardziej podłe co można wymyślić!
  Mnie to tak specjalnie nie interesuje kto tam w USA jest prezydentem, bo to wiadomo, że albo będzie od Demokratów albo Republikanów, tak jest od dziesiątki lat, jednak w przypadku Trumpa ludzie w USA i na świecie mili nadzieję, że coś się zmieni na lepsze.
 • @AgnieszkaS 20:23:52
  .
  (...) "że gdy żydy pomogą komuś .."

  tu chodziło nie o prezydenturę, ale o karierę developera! ... spróbuj uczciwy człowieku dojść to czegoś podobnego, czy dasz radę!... przenigdy, choćbyś się usr*ł!

  nadzieję mieliśmy wszyscy, że wreszcie coś dobrego przytrafiło się, ale rzeczywistość jest niestety nieubłagalna!

  myślę, że z tego trzeba zdać sobie sprawę!...

  a swoją drogą, w Neapolu i okolicach mówią o nadziei, że zmarła, siedząc na sraczu!... :)))))

  i mają rację...
 • @AgnieszkaS 21:35:42
  .
  jeszcze raz piszę, naiwnością jest myślenie, że tacy ludzie jak Trump są uczciwi i niezależni od swych pomagierów i twórców... to jest jedna banda...

  wykorzystywanie błahostek to jeden aspekt sprawy, drugim zaś jest to, co napisałem wcześniej...

  ludzie bogaci są upaprani po uszy!
 • @AgnieszkaS 23:38:46
  .
  obydwoje mamy rację... a z Trumpem jest jak z PiSem...

  za udogodnienia wszelkiego rodzaju trzeba żydostwu zapłacić...

  za żydowskie stypendia, miejsca w rządzie, spółkach, korporacjach, wygodne życie...

  za żydowskich "przekonywaczy" i "fixerów" i miliardy...

  przychodzi dzień, kiedy oni żądają zapłaty ekstra! ...tą zapłatą jest zdrada własnego państwa, narodu, siebie samego w gruncie rzeczy...

  to jest potworne bagno, w które gdy raz się wdepnęło, wciągnie stopniowo aż do utopienia!

  jedynie naprawdę mądrzy i bogobojni ludzi nie zaczynają tego rodzaju gry! ... ale do tego trzeba bardzo wysokiego poziomu świadomości...

  co do obozów pro Hilary, pro Donald, to pomimo jakichśtam kosmetycznych różnic, żydzi zawsze i tak do jednej bramki grają!... o tym należy pamiętać...
 • @RAM 00:04:16
  Witam

  "co do obozów pro Hilary, pro Donald, to pomimo jakichśtam kosmetycznych różnic, żydzi zawsze i tak do jednej bramki grają!"

  - wiele zdaje się świadczyć o tym, że tak, ale są też przykłady świadczące
  o głębokich wśród nich podziałach.
  Np. dr Krajski twierdzi, że o ile np. rabin Schudrich w Polsce reprezentuje nurt umiarkowanie tradycyjny, to PiS/Kaczyńscy sprowadzili do Polski misyjnych kabalistów z Chabadu-Lubawicz (PiS tumaczył to faktem, że Chabad jest rzekomo prawicowy)
  Trump wydaje sie byc związany z bezpieką wojskową (DIA), a co do stosunku do eskimosów, to jest twardym zwolennikiem państwa Izrael.
  - choc moge się tu mylić

  pozdrawiam
 • @MacGregor 09:52:04
  .
  "Np. dr Krajski twierdzi, że o ile np. rabin Schudrich w Polsce reprezentuje nurt umiarkowanie tradycyjny, to PiS/Kaczyńscy..... "

  Polacy niczego się nie uczą, dlatego będą mieć doopę obitą na granatowo!...

  robienie różnic między dżumą a cholerą jest głupie i prowadzi do zguby!
 • @RAM 10:09:47
  "dżuma a cholera" - myślę, że różnice w obozie wroga należy umiejętnie wykorzystywać; dla nas nurt umiarkowanie tradycyjny jest lepszy od Chabadu, bo ten tradycyjny nie jest misyjny i jest ekskluzywny (troche jak hinajana w buddyźmie)
  PiS wprowadził do Polski odłam dla nas najgorszy, gorszy nawet od ich masonerii czyli bnaj brit.
  nie znaczy to wcale, że odłamy lepsze należy popierac same w sobie - im dalej od nas, tym lepiej

  pozdr
 • @MacGregor 10:27:55
  .
  "...dla nas nurt umiarkowanie tradycyjny jest lepszy od..."

  a ja się pytam, po jaką koorwę mamy w ogóle rozpatrywać jakość nurtów żydowskich?... nie stać nas na samodzielność?

  to dlatego żydy tak bardzo Polaków oblazły, bo widzą, że to naród głupi od kilku stuleci, o wiele głupszy od innych, który, gdy żydzi byli wypędzani jak zaraza zewsząd, nie postawił sobie ani raz pytania: dlaczego inni ich nie chcą na swym terytorium?

  naród jest skoorwiony do ostateczności!...

  PiS to ludzie Magdalenki, Kaczyński to Magdalenka!... jurgieltnicy, którzy analizują nurty wroga by zarobić i cnoty nie stracić!... mendy sprzedajne bez honoru!

  za jakie zasługi dla żydobolszewii ojciec Kaczyńskiego dostał willę w Warszawie???
 • @RAM 10:45:21
  Ma Pan całkowitą rację - żydostwo w Polsce jest silne tylko i wyłącznie naszą słabością i powszechnym wśród tzw. inteligencji "judeo-idealizmem"
  Ciągle podsuwa się nam pod nos Berka Joselewicza pod Kockiem (skądinąd przez samych Żydów uznanego za odszczepieńca), że wielu przestaje widzieć, jak na sąsiedztwie z Żydami wyszli Palestyńczycy.

  PiS okazał się partią zdrady narodowej - G. Braun ostrzegał, że udając patriotów zrobią to, czego nie ośmieliliby się jawni zdrajcy

  pozdr
 • @MacGregor 10:53:11
  .
  ja jeszcze raz przypominam świetną analizę egoistycznej mentalności pewnych polskich klas przeprowadzoną przez Blondeta:

  http://ram.neon24.pl/post/141990,ku-przestrodze-jak-szlachta-polske-zydami-zgnoila

  co z tego, że analiza jest rewelacyjna i tłumaczy, aż po dzień, dzisiejszy co stało się i co dzieje się z Polską?

  kiedy moje tłumaczenie zostało opublikowane, pewien sędziwy właściel portalu prawicowego napisał do mnie, że szkaluję szlachtę polską!!!...

  i u siebie tego postu broń Boże nie zamieścił!... no bo on też ze szlachty!

  ten drobny fakt pokazuje, że po dzień dzisiejszy, jak ja to określam dobitnie, Polacy, mniej czy bardziej, mają nasrane we łbach po sam czubek! ...

  Polacy nie chcą myśleć!
 • @RAM 11:05:33
  ten o szlachcie to jeden z najlepszych artykułów jakie czytałem - dziękuję za przypomnienie

  pozdr
 • @MacGregor 10:53:11
  .
  ten poniżej, mądry jest czy głupi?... ma honor czy można mu bezkarnie w pysk pluć?

  https://twitter.com/Cenckiewicz/status/991631915991040000

  baba sparaliżowana, która pomimo tego, że żydy srają na nas ze wszystkich sił, i tak jedzie na wakacje do Izraela, mądra jest czy głupia?

  ale nic to, bo wszyscy rzucili się babę żałować i opłakiwać, zamiast stwerdzić krótko węzłowato, że głupia jest i bez honoru!

  polska choroba i to endemiczna to skrajny bałwanizm i krótkowzroczność!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30