Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
494 posty 1286 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Transgender babies: pomysł na wytępienie "faszyzmu"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Zerotyzowanie społeczeństwa zostało zidentifikowane jak metoda wykorzenienia z niego "faszyzmu" i oczyszczenia go z przestępczości zwanej "nacjonalizmem"...»

 

Coraz to nowsze "osiągnięcia wyzwolenia"
SEMPRE NUOVE CONQUISTE DELLA LIBERAZIONE
 
 
Maurizio Blondet    24 październik 2017    tłum. RAM
 
 
"W związku ze zmianą płci pojawia się w klinice tygodniowo 50 dzieci". Taki jest tytuł artykułu opublikowanego w brytyjskim Mirror.
 
Następne zdanie mówi: "Niektóre dzieci są zdezorientowane, inne są więźniami w niewłaściwym ciele".
 
"Więźniowie w nieswoim ciele" – tak brzmi samo–usprawiedliwienie, jakiego używają transwestyci.
 
Czytamy dalej: "Prawdopodobnie ilość dzieci, jakie trafiają do specjalistów jest spowodowana wzrastającą akceptacją teorii 'gender'".
 
"Na ich szczęście" w Londynie znajduje się ktoś, kto umie je uwolnić od ich cierpień, ponieważ co tylko powołany został do życia, refundowany przez państwo program o nazwie “Gender Identity Development Service (GIDS)”, który deklaruje gotowość niesienia pomocy – "dzieciom, młodzieży i ich rodzinom, znajdującym się w sytuacjach problematycznych związanych z płcią".
 
 
"Service", o którym mowa prowadzi swą działalność w klinice – "specjalizującej się w polepszaniu stanu zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia" – noszącej nazwę Tavistock and Portman NHS Foundation Trust. Krótko mówiąc, jest to filia londyńskiego Tavistock Institute, o którym pisaliśmy kiedyś, że zajmuje się zmianą paradygmatu w odniesieniu do mentalności zbiorowej.
 
Ta niezwykle interesująca instytucja, będąca na wpół kliniką psychiatryczną, na wpół strukturą brytyjskich sił zbrojnych została założona przez dr. Johna Rawling'a Rees'a – psychiatrę i jednocześnie generała brygady. Przeprowadzano w niej zawsze badania na temat aspektów wojny psychologicznej. W roku 1945, generał Rees, w swej książce "The shaping of psichiatry by war" zaproponował by w czasach pokoju, do kontroli całych grup społecznych lub ich części używać takich samych metod, jak te, które zostały przetestowane podczas wojny.
 
Tavistock and Portman NHS ­Foundation Trust
 
 
John Rawlings Rees
 
"The shaping of psichiatry by war"
 
 
Napisaliśmy już kiedyś o tym, że na tymże Instytucie – bazowała tzw. Szkoła Frankfurcka, zajmująca się w latach '40 uniemożliwianiem odrodzenia się na Zachodzie "osobowości despotycznej", z której – wg. filozofów tegoż prądu – wyrósł "faszyzm".
 
Jeden z przedstawicieli Szkoły – niemiecki Żyd, Theodor Adorno, urodzony jako Wiesengrund twierdził, że:
 
"Modyfikacji potencjalnie faszystowskiej struktury mentalnej nie jest się w stanie osiągnąć przy pomocy środków wyłącznie psychologicznych. To jest  zadanie, które można porównać do eliminacji nerwic, przestępczości czy nacjonalizmu, które są rezultatami całościowej strukturyzacji społeczeństwa i mogą ulec zmianie tylko wtedy, gdy zostanie przebudowane społeczeństwo".
 
Theodor Wiesengrund Adorno
  
Zerotyzowanie społeczeństwa, "uwolnienie go od seksualnych 'tabu'" zostało zidentifikowane jak metoda wykorzenienia z umysłów "faszyzmu" i oczyszczenia społeczności z przestępczości zwanej "nacjonalizmem".
 
Na ten temat pisałem w artykułach:
 
Ten wielki eksperyment infekcji psychicznej
Quel grande esperimento di contagio psichico
 
Psychiatryczny Hamas
 
Zauważmy, że Tavistock poczynił wielkie kroki w kierunku "zmian paradygmatu", "społecznej akceptacji gender", a także "leczenia" z tym związanego, ponieważ – jak czytamy – ilość dzieci, którymi klinika zajmuje się "wzrosła na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy o 24 %, tj. osiągnęła liczbę 1302 przypadków".
 
Wśród nich – dwóch "pacjentów" ma 4 lata, a 17-u – 6 lat. Wszyscy chcą zmienić płeć. Ale Tavistock – diagnozując u nich "lekką dysforię płciową" – "leczy" ich (używając do tego silnych hormonów, po to by opóźnić dojrzewanie płciowe) jedynie w momencie osiągnięcia przez nich wieku 11 lat.
 
Jak twierdzi profesor Ashley Grossman, neuroendokrynolog i specjalista ds. gender: "Nie jest to szkodliwe dla zdrowia dzieci i daje im wiecej czasu na podjęcie tak ważne decyzji".
 
Grossman dodaje: "Hormonów używamy także do leczenia dzieci, które z obojętnie jakiego powodu dojrzewają płciowo przedwcześnie, co zdarza się nawet w wieku 7 lat i co może być stresujące".  
 
Nie wysuwa się jednakże żadnych hipotez: czy aby przedwczesne dojrzewanie płciowe dzieci nie jest wynikiem ich nadmiernej seksualizacji na jaką są one narażone, czy też doświadczeń jeszcze mniej dopuszczalnych.
 
Grossman opowiada dalej:"Kiedy dzieci mają 16 -17 lat decydują o ustaleniu płci. Wtedy – by zainicjować zmiany – dziewczynkom aplikuje się testosteron, a chłopcom estrogeny".
 
Ashley Grossman
 
Jednym słowem: droga do szczęśliwości jest łatwa.
 
Odpowiada na to gender-profesor Miroslaw Djordjevic, sugerujący, że tego typu praktyki mogą wynikać jedynie z mody, lub być skutkiem kaprysu rodziców i mówi: "Nie jest rzeczą możliwą określenie czy 5-letnia dziewczynka jest transseksualna. Istnieje także niebezpieczeństwo, że gdy dzieci te staną się osobami dorosłymi – będą żałować swego wyboru".
 
Miroslav Djordjevic
  
Również Miriam Stoppard, wypowiadająca się często w telewizji powiedziała: "Jestem pewna, że powszechna akceptacja LGBT przyczyniła się do uprawomocnienia i zareklamowania disforii płciowej, a także jej leczenia".
 
Miriam Stoppard
 
Natomiast piosenkarka Paloma Faith zapowiedziała, że swe pierwsze dziecko, które ma się urodzić w grudniu wychowa jako "neutralne płciowo". Dodała także, iż pragnie mieć trójkę dzieci neutralnych płciowo.
 
Paloma Faith
 
Brytyjska gazeta informuje ponadto o tym, że Ria Cooper – która urodziła się jako chłopiec i w wieku 15 lat stała się najmłodszym pacjentem zmieniającym płeć – jest obecnie znudzona byciem kobietą i niedawno, w wieku 18 lat poprosiła o trzecią operację, tym razem by stać się mężczyzną. Zorientowała się, że czuje się dobrze jako mężczyzna.

 
'It was the worst decision I ever made': Britain's youngest sex swap patient on her plans to change gender a THIRD time after death threats saw her ditch her dream of becoming a woman
 
 
Britain's youngest sex swap patient reveals why she's undergoing surgery to switch gender for the third time
 
Opowiada się także o Vinny Ohh'u, 23-letnim zawodowym charakteryzatorze z Los Angeles, który zaliczył 3 operacje chirurgii plastycznej i 110 terapii laserowych (za co zapłacił 50 000 dolarów) by spełnić swe marzenie i upodobnic się do "genderless alien", tj. bezpłciowej, pozaziemskiej istoty.

 
Man spends $50,000 on over 100 procedures to transform into a 'genderless' ALIEN (and he plans to have his genitals, nipples and bellybutton removed next)
 
'Some are confused, others are trapped in the wrong body': Astonishing 50 kids a week referred to sex change clinics
 
Prawdopodobnie dotarła do was także wiadomość, że “Biblioteca Michelle Obama” w Kaliforni zorganizowała publiczne czytanie książek LGBT dla najmłodszych. Aż miesiąc ciągnęło się zapoznawanie się z historyjkami na tenże "tak interesujący i kształcący temat".
 
 
W centrum imprezy znalazła się "godzina opowieści drag queen", podczas której nauczycielką stał się transwestyta Xochi Mochi, prezentujący się jako rogaty diabeł. (...)
 

 
 
Satanic Looking Drag Queen with Horns Reads to Little Kids at Michelle Obama Public Library in Long Beach
 
This Drag Queen Dressed as a Satanic Goddess to Read to Kids
 
Cóż można powiedzieć na koniec?
 
Budowanie nowego paradygmatu trwa.
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • Rassija też idzie z duchem czasu...
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/10/a74-90x60.jpg


  Rosja – Szatański szabat na Worobiewskich Gorach w Moskwie…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-szatanski-szabat-worobiewskich-gorach-moskwie-2017-10
 • @autor-dobry material
  Mozna by dodac ze istota tych procesow zmiany mentalnosci ludzi jest powolnosc,taka przemyslana metoda przesaczania trucizny do organizmu w malych dawkach-metody malych krokow to skuteczna inrzynieria spoleczna stosowana w wiekszosci obszarow zyca spolecznego,nie pozwalajaca przecietnemu kowalskiemu nazauwazenie tych tych procesow i tym samym ich ocene,nie mowiac o zdecydowanym sprzeciwie .wobec nienormalnoscii ,degeneracji. i upadku Jednym z celow tych procesow jest oddzielene seksualnosci od dzietnosci [Maciej Giertych Plany dobrch Niemcow , Grunhoz ,,Nowa epoka barbazyncow ] by w koncowym etapie panstwo totalitarne przejelo administracyjna kontrole nad tym obszarem.To samo dzieje sie w kazdym istotnym aspekcie zycia ludzi poprzez medycyne [,,szpitale beda wiezieniami,, Gierych] ,żywienie [Kodeks elementarius-Rasel ,,..poprzez zywienie zastrzyki i system zakazow i nakazow stworzymy typ czloweka niezdolnego do oporu przeciw wladzy,,] i totalna kontrole wszystkiego i wszystkich[Pierwsze kadry filmu ,,End Game,,] Te procesy dzieja sie nieprzrwanie ,niestety oglupione ludzkie stado niczego w wiekszosci nie zauwaza nie laczy wcalosc tych procesow,banlnosc zycia [piwko i przed telewizor bo transmisja meczu-tacy to dzis mezczyzni.-patrz .Bisfenol A] Spowodowala ze nikt nie czuje sie za nic odpowiedzialnym . Jak wladza karze to nizsze szczeble to wykonuja bezrefleksyjnie i wiernopoddanczo bez wzgledu na skutki [np szczepienia ] W przszlosci ci ludzie beda tak samo skwaplwie wykonywac poleceni i regulacje prawne rodem dr Mengele w Oswiecimiu, podany przyklad szczepien obowiazkowych w Polsce jest niepodwarzalnym dowodem na to ze masy stracily juz jakakolwiek zdolnosc myslenia i decydwania w istotnych kwestiach, to ze system korporacyjny ich oklamuje nie umniejsza tego wniosku poniewarz sily ciemnosc zawsze bada uzywaly jakiejs logicznej argumentacji by uzasadnic swe dzialania wobec mas ludzkich,lacznie z tworzeniem spektakularnych faktow medalnych nie do podwarzenia dla ,,,kowalskiego,, bo zobaczy to w tv[ film ,,Szok i Trwoga,,]
 • @Jan
  Dodam wszystko to moze sie realizowac w strukturach miejskich i w oparciu o ludzi z miejskm sposobem patrzenia naswiat w struktorach w ktorych miasto zdminuje cala planete,czlowiek ktory wychowa sie w miescie i chce zyc w miescie ma juz a starcie zaburzone spostrzeganie zeczywistosci,i niemoznosc odzdzieenia dobra od zla falszu i prawdy,poniewaz jego spostrzeganie okresla srodowisko jakie go uksztaltowalo. Problem optymalnych struktur spolecznych i wielkosc proporcji miedzy miastem a powincja to jedna z zasadniczych kwesti dla cywilizacji,niestety do wladzy dochodza rzewaznie ludzieo wypaczonym ,miejskm spojrzeniu na swiat,, calym systemem uwarunkowan i zaleznosci,dlatego trudno liczyc na jakiekolwiek pozytywne zmiany w odniesieniu do calosci jaka jest cywlizacja. [Miszchan ,,Spor o wzrost gospodarczy,, Teodore Roszak-,Nauka tworzona przez Rapsodyczny Intelekt]

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829