Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
516 postów 1377 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Gwałt w Rimini: Guerlin Butungu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nieletni gwałciciele mogą dostać we Włoszech karę ZALEDWIE 2 I PÓŁ ROKU pozbawienia wolności, a ujawnienie ich tożsamości jest zabronione..."

 

Gwałt w Rimini: zaaresztowano czwartego podejrzanego – uciekał pociągiem do Francji
Stupro Rimini, arrestato il quarto sospetto: stava fuggendo in treno
 
 
Kim jest Guerlin Butungu – herszt bandy z Rimini? 
Chi è il Guerlin Butungu, il capobranco di Rimini
 
 
 
3 wrzesień 2017      tłum. RAM
 
 
Zaaresztowano 4 gwałcicieli z Rimini. Dwójka z nich – Marokańczycy (15 i 17 lat), urodzeni we Włoszech, sami zgłosili się na policję, wskazując trzeciego – 17 Nigeryjczyka, także urodzonego we Włoszech. Policja zatrzymała również czwartego członka grupy – 20 letniego Guerlin'a Butungu, Kongijczyka, prawdobodobnie herszta bandy, zamieszkałego w schronisku dla proszących o azyl w Pesaro-Urbino. Uciekał pociągiem do Francji. Wiadomość została ujawniona przez Policję na Twitter'ze:
 
VIDEO: 
 
Problem w tym, że ze względu na wiek – nieletni gwałciciele mogą dostać we Włoszech karę ZALEDWIE 2 I PÓŁ ROKU pozbawienia wolności, a ujawnienie ich tożsamości jest zabronione. Gdyby któremuś z dziennikarzy udało się ich zidentyfikować, a następnie opublikować nazwiska zostanie ukarany.
 

Włosi komentują: Wydajcie ich Polakom, może poradzą sobie z nimi lepiej od sądów włoskich.


***

 
VIDEO: "Wszyscy jesteśmy braćmi" – śpiewa Guerlin Butungu na Facebook'u
 
FOTOGRAFIE: "Bella vita" prowadzona przez Guerlin'a Butungu – uchodźcę"–gwałciciela
 
VIDEO: "Dolce vita" tak zwanych "uchodźców" – video zrealizowane przez kolegę Guerlin'a Butungu, prawdopodobnie w ośrodku dla uchodźców w okolicach Pesaro

 

 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

  

KOMENTARZE

 • Chi è Guerlin Butungu
  http://www.ilgiornale.it/sites/default/files/styles/content_foto_node/public/foto/2017/09/03/1504430180-1504430094-17634733-1837651616497022.jpg
 • Nieletni dostaną 2 i pół roku
  Ciekawe, czy to w ogóle są nieletni, bo Afrykańczycy często zaniżają swój wiek ze wzglądu na specjalne programy rządowe przeznaczone dla nieletnich/ młodych imigrantów i uchodźców. Sprawdzić nie ma jak, bo ponoć w wielu krajach nie ma czegoś takiego jak metryka urodzenia, poza tym znając wszechpanującą korupcję, jeśli nawet istnieje, to zapewne by zaginęła. Większość rzekomych nieletnich przyjętych ostatnio do Europy jest o wiele starsza niż podali urzędom, co zostało stwierdzone na podstawie badań lekarskich. Ten dwudziestolatek też wygląda na starszego.

  To chyba jakiś cud, że policja włoska serio zajęła się śledztwem, może Włosi mają już dosyć ubogacania kulturowego przez nachodźców?
 • @Husky 12:04:50 to są ci nieletni.
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/gb2.jpg
 • @Husky 12:04:50
  NOWE FAKTY na temat gwałciciela z Rimini. We Włoszech "uchodźca" żył jak król. 20-letni Kongijczyk, uważany za szefa gangu, który napadł na polskich turystów w Rimini, i aresztowany pod zarzutem gwałtu i pobicia, przebywał we Włoszech legalnie z powodów humanitarnych - podała Ansa. Do niedawna mieszkał i pracował w placówce dla uchodźców. Na jego zdjęciach na Facebooku widać, jak bawi się w klubach, chodzi po sklepach i paraduje w garniturach.
  Guerlin Butungu ma prawo pobytu we Włoszech ważne do 2018 r. - wyjaśniła agencja. Tylko on jest pełnoletni wśród czterech sprawców napadu i jedyny, którego tożsamość ujawniono. Pozostali trzej zatrzymani sprawcy to bracia Marokańczycy i Nigeryjczyk w wieku od 15 do 17 lat. Umieszczeni zostali w zakładzie karnym dla nieletnich w Bolonii.

  Kongijczyk pracował ostatnio jako wolontariusz w spółdzielni w Pesaro i złożył wniosek o azyl polityczny.

  Małą, połączoną ze spółdzielnią strukturę dla uchodźców i azylantów Freedom opuścił przed dwoma miesiącami i od tego czasu nie wiedziano, co się z nim dzieje.

  A oto kilka zdjęć z jego profilu na Facebooku:


  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/241c99a28.jpg

  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/2427ffe6d.jpg

  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/2433ea8c0.jpg

  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/2446e6732.jpg
  Jak uchodźca muzułmanin gwałci samochód od tyłu

  https://www.youtube.com/watch?v=iA8IThQNFzA&feature=youtu.be


  Ps... Tłumik jeszcze był pewnie ciepły, bo oni dopuszczają seks z żoną do kilku godzin po jej śmierci. To jest to bogactwo kulturowe które nam serwują ! i którym UE chce nas uszczęśliwić !!! Tego, nawet nie da się, skomentować ...Teraz już wiadomo dlaczego Volkswagen miał problemy z emisją spalin. Dlatego powinno się ich deportować tam skąd przybyli. Europejczycy tak mało wiedzą o islamie... W krajach arabskich KUPUJE się żonę - płaci się kozami, dolarami, wielbłądami. Żona staje się własnością męża jak przydomowy ogród w którym sieje się ziarno i zbiera plony. Ogród MUSI być ogrodzony, by inny mężczyzna nie zasiał swoich ziaren w naszym ogrodzie (burki i hidżaby są tego rodzaju ogrodzeniem). Kobieta-muzułmanka NIE MOŻE pojawić się w miejscu publicznym bez opieki mężczyzny (mały chłopiec już wystarczy). Religia islamu dopuszcza poligamię (wielożeństwo) z czego korzystają bogaci muzułmanie. Przypuśćmy, że mamy dziesięciu młodych muzułmanów i dziesięć muzułmanek. Bogaty dajmy na to szejk naftowy bierze sobie cztery dziewczęta za żony. Czterech młodych muzułmanów pozostaje bez potencjalnych partnerek. Młodzi i biedni muzułmanie przybywają wtedy do Europy, bo wierzą, że tutaj kobiety są bardziej dostępne. Europejki w obcisłych dżinsach i podkoszulkach odsłaniających pępek są dla takiego muzułmanina NAGIE, a co za tym idzie "chętne". Na dodatek chodzą "bez eskorty" mężczyzn... Dla muzułmanina nie istnieje coś takiego jak "ból głowy". Kobieta ma zaspokajać potrzeby mężczyzny kiedy ON sobie tego zażyczy. Mógłbym pisać dalej ale YouTube, Facebook oraz Google+ przekazują organom ścigania dane wszystkich osób "uświadamiających" Europejczyków o tych różnicach kulturowych jakie władze przed nami ukrywają.
 • @Lotna 16:02:29 bo Rząd i Ziobro byli stanowczy to się Włosi do roboty wzięli.
  Pisze się o Włoszech a nikt nie pisze skąd u nas w dużych miastach tylu dobrze ubranych imigrantów o różnej karnacji ze smartfonami. Z czego oni żyją przecież nie pracują. Jest ich coraz więcej, podobnie jak przybyszów z za wschodniej granicy. Czasem częściej słychać rosyjski/ukraiński niż polski.
 • @Lotna 16:02:29
  O tego pedała z Peru nikt by się nie upomniał, tam ukrywanych gwałtów bez liku, jak w Szwecji, Niemczech, gdzie wini się ofiarę bo prowokowała.
 • @Lotna 16:02:29
  .
  3 z nich ma włoskie metryki urodzenia! ... czytać ze zrozumieniem, przecież napisałem, że urodzili się we Włoszech!
 • @kula Lis 67 16:53:51
  .
  trochę wolnie kula Lis! .... TE SAME ZDJĘCIA ZAMIEŚCIŁEM W GALERII FOTO I SĄ BEZ CZARNYCH PASKÓW!

  wkładaj to, czego nie ma, UNIKAĆ POWTÓRZEŃ, SĄ NIEPOTRZEBNE!
 • @Lotna 16:02:29
  Miał 22 lata, teraz ma 20 a jutro powiedzą że jest nieletni. A może mają koło 40 ?? jak było w innych przypadkach. Podawali się za sieroty nieletnie a po badaniach uzębienia okazywało się, że mają około 40 lat. no ale najważniejsza jest poprawność polityczna zachodnich komunistów. Zdjęcie tego "20-latka", łysieje, jaki 20 latek tak łysieje? 30-35 lat. Na bank. Małżonka mikrobiolog stanowczo stwierdza, że 15/16 latek nie jest w stanie gwałcić przez parę godzin kobiety a na koniec brutalnie jeszcze pedała. To po prostu kolejna bajeczka dla pożytecznych idiotów.

  www.ilrestodelcarlino.it/rimini/cronaca/stupro-rimini-1.3372067

  Gdyby nie presja polskiego rządu w osobie prokuratora generalnego pana Ziobry, to służby włoskie zawinęły by tą sprawę pod dywan. Ci młodzi, nieletni zwyrodnialcy mieli doradców, którzy zalecili im zgłoszenie się do organów ścigania gdyż w/g włoskiego prawa jako nieletni sprawcy gwałtu dostaną śmieszne kary, po czym będą mieszkać dalej we Włoszech i brać zasiłki socjalne w imię polityki multikulturalizmu. Niech żyje poprawność polityczna i międzynarodówka socjalistyczna UE.
 • @Lotna 16:02:29
  Camorra zlikwidowała już 120 uchodźców. Dokąd to zmierza? Interes to interes. Włochy stają się coraz mnie popularne, a po ostatnim napadzie na Polaków w Rimini, strach iść na plażę. Mafia widzi utratę wpływów i to co miała dotychczas pod kontrolą, wymyka się poprzez falę uchodźców. Stąd już 120 imigrantów jest zamordowanych przez włoską mafię. „Porządek” został ustanowiony symbolicznymi strzałami w głowę. To, co się dzieje we Włoszech, to stan wojenny. Sielskość pod patronatem mafii już minęła. Całość z filmami pod linkiem

  http://detektywprawdy.pl/2017/08/29/camorra-zlikwidowala-juz-120-uchodzcow-dokad-to-zmierza/
 • @RAM 17:05:34
  Nie zauważyłem zdjęć. A wklejam, szybko bo mam materiał na dysku.
 • @kula Lis 67 16:58:51
  .
  nie pisz kula Lis idiotyzmów, bo Włosi w doopie mają tak nasz rząd jak i Ziobrę!

  Polakom marzy się poszanowanie na Zachodzie, ale takowego w ogóle tam nie ma dla nas! ... we Włoszech też wiedzą, że nic nie znaczymy, że jesteśmy cudzymi marionetkami! ... nikt się nami nie przejmuje i przejmował nie będzie!

  dopóki ludzie w Polsce tego nie pojmą, nic się nie zmieni na lepsze...
 • @RAM 17:12:04 przetłumacz.
  Era sbarcato nel 2015 a Lampedusa il 20enne congolese fermato dalla polizia di Rimini perché ritenuto il quarto componente del branco che ha stuprato una turista polacca e una transessuale a Rimini. Il ragazzo, Guerlin Butungu, 20 anni, che aveva ottenuto poi il permesso per motivi umanitari, era residente a Cagli (Pesaro Urbino). Il 20enne è ritenuto dagli investigatori il "capo banda". Il congolese è stato catturato mentre stava cercando di scappare. Salito a Pesaro è stato fermato nella stazione di Rimini, dove il convoglio si era fermato, dai poliziotti della Questura, guidata da Maurizio Improta. Il ragazzo ha provato a negare la sua identità e il suo nome, ma aveva addosso il cellulare già localizzato. Aveva con sé anche alcune valigie ed era diretto a Nord. Butungu, secondo la cooperativa che gestisce il servizio di accoglienza di Pesaro finora non avrebbe dato problemi di comportamento. Lo racconta Rtv San Marino, la consociata Rai che ha diffuso una sintesi dell'intervista alla responsabile della Sezione Migranti della Cooperativa Labirinto, Cristina Ugolini. Butungu il 25 novembre del 2015 era entrato, spiega la giornalista Valentina Antonioli, nella prima accoglienza nella comunità di Acquaviva di Cagli (PU). Dopo aver ricevuto lo stato di rifugiato entrò nello Sprar Invictus di Pesaro da settembre 2016 fino al 22 aprile 2017, abitando nella struttura collettiva Freedom di Pesaro che accoglie 15 rifugiati. Ha seguito corsi di cameriere dal 19 dicembre 2016 all'11 gennaio 2017 nel ristorante fanese «La Perla». Ha svolto anche un tirocinio lavorativo prima di lasciare lo Sprar. «Mai creato problemi né avuto comportamenti inadeguati, seguendo le regole del servizio», ha detto Cristina Ugolini, ma secondo Rtv chi lo conosce aveva notato negli ultimi tempi una cura negli abiti, particolarmente costosi, che aveva provocato qualche domanda alla quale Butungu aveva risposto elusivamente.
 • @kula Lis 67 17:09:14
  .
  dalej głupoty wypisujesz kula Lis! ... nikt się w Rimini, ani gdzie indziej nie boi iść na plażę! ... ale ludzie mądrzy wiedzą gdzie i o jakiej porze iść!

  nikt z szaanujących się Włochów nie błąka się po plaży o 4 nad ranem!..

  Polacy sami narażają się na kłopoty, bo robią to, co nie powinni!

  mafia nie morduje, bo migranci jej przeszkadzają, morduje tylko tych, którzy wyłamują się z narzuconych przez nią reguł gry!

  migranci to business PRZEDE WSZYSTKIM DLA MAFII I JEJ POWIĄZAŃ! ... we Włoszech, w Kampanii czy Kalabrii, Apulii i na Sycylii nawet sporo księży, czy biskupów należy do mafii.. dlatego Kościół włoski rzucił się na ten business!

  NIC SIĘ MAFII WŁOSKIEJ NIE WYMYKA! ... oni są w stanie zapanować nad migrantami... stanowią dla nich tanią siłę roboczą! ... gdyby nie to, mafia na żadne wyładunki migrantów na Południu Włoch nigdy by nie pozwoliła!

  a stanu wojennego też nie ma! ... problem dotyczy jedynie dużych miast i specyficznych ich rejonów!

  jednym słowem, nie znając kraju i jego problemów, NIE WYPISUJ GŁUPOT kula Lis! .... o tym nie można pisać, jak się komus wydaje! ... tu nie ma miejsca na zwidy!
 • @kula Lis 67 17:09:14
  .
  waszego detektywa prawdy, czy jak mu tam to można o doopę rozbić kula Lis! ... :))))
 • @kula Lis 67 16:53:51
  A dlaczego brak informacji o pobocznym interesie czyli handlu prochami co staje się normą u nachodźców. Tak żyją wszyscy migranci. W przeliczeniu na złotówki zasiłek wynosi ponad 12 tys pln. miesięcznie. Gdy taki bandzior przyjeżdża do Polski jest jak król. Niemcy świadomie to tolerują. Prawie dwie godziny oglądałem takie towarzystwo na dworcu w Wiedniu, jak czekałem z Małżonką na pociąg. Kilkudziesięciu. Każdy bez wyjątku z iPhonem, ostatniej wersji, ubrany tak, że trzeba by mieć z 10 000 euro i dobrego stylistę żeby wyglądać podobnie. Dwie trzecie z puszkami Redbula w ręku a reszta z piwem (to ponoć ci niereligijni) jak się dwie grupy pobiły to policja i banschutze z psem podbiegli ale tylko prosili i głaskali..A jeden taki wielki czarny takie słowa bezczelnie wypowiedział do jednej małej policjantki: "If you want take me to arrest! Do with me what you like, send me home...I will come back within a week with another pasport!!!" Robił sobie z niej jaja a ona "robiła się coraz mniejsza". Oni się tam nie nudzili. Mieli ciągle jakieś ważne rozmowy i omawiali sprawy co dochodziły do ich smartfonów. Widać było też młode dziewczyny Azjatki. Wszystko miło i wesoło i to poczucie absolutnej nietykalności aż z nich emanowało. Jeden austriacki penner podlizywał się im i przynosił piwo za friko.
 • @kula Lis 67 17:23:30
  .
  Butungu wyładowano w 2015 na Lampeduzie... posiada pozwolenie na pobyt z powodów humanitarnych, zameldowany w Cagli (prowincja Pesaro Urbino) ... utrzymuje się, ze jest hersztem bandy... uciekał do Francji... zatrzymano go na stacji w Rimini...twierdził, że policja pomyliła osobę, ale miał przy sobie zlokalizowany wcześniej prze policję telefon... nie było z nim wcześniej problemów, twierdzą ośrodkiem... odbył kurs i praktykę na kelnera.. zauważono, że kupuje drogie ubrania ... na pytanie skąd ma pieniądze odpowiedział w sposób wymijający...

  -----

  OCZYWIŚCIE FORSĘ MIAŁ Z ROZPROWADZANIA NARKOTYKÓW NA KONTO MAFII, więc mafia nie ma żadnego interesu w ukatrupianiu tego rodzaju osobników! ... co było do udowodnienia... ;)))))
 • @kula Lis 67 17:31:57
  .
  jaki zasiłek kula Lis wynosi 12 000 złotych polskich?
 • @Lotna 16:02:29
  Śmiesznie wyglądają te zdjęcia prymitywa, który najmuje się ponoć do szorowania garów, w garniturach, pozującego na człowieka..Na jednym ze zdjęć chwali się zegarkiem jak nasz b. minister już Ukrainiec Nowaczuk alias Nowak. Pewnie ten zegarek ukradziony? No i wypisz wymaluj brat bliźniak tego Simona Molla, który w Warszawie "uzdrawiał zarażając postępowe lewackie kobiety AIDSem! On już nie żyje i większość tych kobiet też! Na tym przykładzie widać jak arabska i czarna Afryka zgodnie zjednoczyła się do zbrodni i gwałtów w Europie! Cały czas korzystając z bezkarności we Włoszech, w Niemczech, Szwecji, Francji, etc... I takich zbrodniarzy makrela i Timmermans chcą wepchnąć do Polski! W Warszawie ci biedni uchodźcy napędzają obroty najdroższych sklepów. Wożą się bardzo na bogato. Skąd ci ponoć biedni uchodźcy maja hajs na iPhony i zakupy w ekskluzywnych sklepach z ciuchami, perfumami, elektroniką? Na pewno nie przymierają głodem.
 • @kula Lis 67 17:31:57
  .
  piwo może być bezalkoholowe... a o WŁASNEJ małżonce pisze się z małej litery... :)))))
 • @kula Lis 67 17:44:05
  .
  on BYNAJMNIE nie zrobił kursu na pomywacza, tylko na KELNERA! ... a to jest duża różnica!

  czytać ze zrozumieniem!
 • @kula Lis 67 17:31:57
  .
  migranci w ośrodkach NIE DOSTAJĄ ZASIŁKU!
 • @RAM 17:50:05 ja pisałem o tych w Niemczech będących poza ośrodkami.
  Oglądajcie i linkujcie jaka jest w Niemczech demokracja, i ta stara raszpla ze swoimi pijakami śmie nas Polaków krytykować .....


  https://www.youtube.com/watch?v=d2srGgfdT4A .....

  Bezczelne szwaby. Na dole filmu są napisy polskie, naciśnijcie bo ona mówi po niemiecku. To powinien oglądnąć nasz rząd, posłowie PiS. W TV tego nie pokażą z powodu poprawności politycznej. Szwaby kłamią jak bure suki, karzą swoich obywateli grzywnami a nawet więzieniem za mówienie prawdy.
 • @kula Lis 67 18:09:01
  .
  odnośnie szacunku, to Włosi wprost niezwykle szanują Orbana, bo widzą jego niezależność..

  nasi czciciele takiej czy innej potęgi nie zdobywają żadnych punktów, bo smierdzi od nich zdradą i jurgieltem na tysiące kilometrów...

  ten smród dociera iakże do Włoch...
 • @RAM 17:50:05
  Kradł ile wlezie, na pejsbuku ma zdjęcie z kilkunastoma parami drogich nutów piłkarskich, paraduje w garniturach, mówi się, że handlował też narkotykami.
 • Banda na monitoringu, po gwałcie:
  .
  VIDEO: http://www.ilgiornale.it/video/cronache/video-che-riprende-branco-stupro-1437063.html
 • @kula Lis 67 17:08:24
  .
  15-latek był jak się okazuje najgorszy w gwałceniu, do tego stopnia, ze Kongijczyk musiał go zatrzymać krzycząc "Jestem najstarszy, to ja mam zacząć!"

  W zeznaniach zatrważająca prawda: 15-latek był najbardziej opętany podczas gwałtu

  Nei verbali la verità agghiacciante: il quindicenne era il più indemoniato
  http://www.ilgiornale.it/news/politica/nei-verbali-verit-agghiacciante-quindicenne-era-pi-1436873.html
 • @RAM 18:34:16
  .
  dwójkę z nich, małoletnich, tj. 15 i 17 latków rozpoznał na video ich własny ojciec, nie posiadający pozwolenia na pobyt we Włoszech i w przebywający w areszcie domowym.

  Senza permesso e ai domiciliari il papà difende i due stupratori
  http://www.ilgiornale.it/news/cronache/padre-dei-marocchini-sono-distrutto-paghino-1437058.html
 • @RAM 18:34:16
  Nieletni sprawcy napaści na Polaków w Rimini w zakładzie karnym dla nieletnich. ZDJĘCIA

  https://wpolityce.pl/swiat/355973-nieletni-sprawcy-napasci-na-polakow-w-rimini-w-zakladzie-karnym-dla-nieletnich-zdjecia

  Ps..Cywilizacja małp: ojciec małoletnich zwyrodnialców: "można ukraść telefon ale nie gwałcić kobiet". Proszę jaki wspaniałomyślny po aresztowaniu swoich zwyrodnialców. Policjantki Włoszki aż się garną, jakie czułe dla tych gwałcicieli. Pod rączkę, tuli, jeszcze kapturek pilnuje by ukryć podstarzałego nastolatka (łysizna i chyba nawet siwizna). Już to widzę. Nieletni, zatem nie można ich skazać, odesłać, ukarać Winne będzie środowisko w którym wzrastali itd, itp Zostaną otoczeni opieką psychiatrów i psychologów System uzna ich za prawdziwe ofiary. Koniec kropka.
 • @kula Lis 67 18:49:45
  .
  nie pisz glupot, ze policjantki się tulą... to taki chwyt jest...

  pisz kula Lis swe komentarze z większym opanowaniem i bezstronnością... inaczej wyglądasz na niepoważnego małolata!
 • @RAM 19:03:06
  http://wolnosc24.pl/2017/09/03/tym-nagraniem-pawel-wyrzykowski-z-partii-wolnosc-wywolal-burze-w-sieci-z-karabinem-w-reku-zaprosil-imigrantow-na-polskie-plaze-interweniowac-musial-sam-prezes-video/
  W zaproszeniu zabrakło lewackich sukinsynów „monitorujących” tego młodzieńca. Te gnidy są znacznie bardziej szkodliwe od samych emigrantów. To oni powinni się pierwsi znaleźć po drugiej stronie lufy.
 • @RAM 18:42:07
  http://wolnosc24.pl/2017/09/03/dzieki-temu-nagraniu-policja-zidentyfikowala-gwalcicieli-po-napasci-na-polakow-po-prostu-spokojnie-odeszli-video/
  https://youtu.be/QDDwCTmrCOo


  Lawina hejtu na facebookowym profilu szefa bandy gwałcicieli z Rimini. Ludzie z całego świata życzą mu kary śmierci
  http://wolnosc24.pl/2017/09/03/lawina-hejtu-na-facebookowym-profilu-szefa-bandy-gwalcicieli-z-rimini-ludzie-z-calego-swiata-zycza-mu-kary-smierci/
 • @kula Lis 67 18:49:45
  .
  to jest chwyt! ... czy te chłopy z policji też się do niego garną? ... :)))

  http://www.ilgiornale.it/sites/default/files/styles/home_apertura/public/foto/2017/09/03/1504453720-butungu.jpg
 • @RAM 17:25:51
  "dalej głupoty wypisujesz kula Lis! ... nikt się w Rimini, ani gdzie indziej nie boi iść na plażę! ... ale ludzie mądrzy wiedzą gdzie i o jakiej porze iść!

  nikt z szaanujących się Włochów nie błąka się po plaży o 4 nad ranem!..

  Polacy sami narażają się na kłopoty, bo robią to, co nie powinni"

  Dotąd Cię szanowałem jako trzeźwo myślącego, ale tutaj to Ty głupoty piszesz.

  Nie błąkają się po plaży o 4 nad ranem bo się boją.
  To normalne błąkać się w czasie wakaci po plaży o 4 nad ranem.
  Szanujący się ludzie pozostają wolni a nie patrzą na zniewalające ich powinności narzucane im przez mafię, a więc przede wszystkim gwałcicieli moralności życia publicznego.
  Normalny człowiek nie szuka sposobów na dostosowanie się do zycia w otoczeniu patologii.
 • @
  Barbara Lerner Spectre autorka podręcznika, dla żydowskich liderów wydanego przez Springera mówi otwarcie kto tu jest liderem w promowaniu multikulturalizmu w Europie. Krótki film z tekstem w języku polskim.

  https://www.salon24.pl/u/coroner/806292,kosher-spin
 • Autor
  W notce jest polecany ważny filmik:
  https://www.facebook.com/silensioso.kone/videos/vb.100016526881582/171873966706832/?type=3&theater

  Już nieważne, że ten ośrodek to szkoła demoralizacji i wzajemnej indoktrynacji do życia pasożytniczego a nawet przestępczego, że wśród tych młodych ludzi nie widać śladu zamiaru bycia poważnym, odpowiedzialnym człowiekiem.

  Niewątpliwie muzułmanie, bo trawkę palą, a alkoholu nie ma. Jednak chociaż piją jakąś oranżadę i kolę, to się stukają szklankami jak przy toastach.
  Dla mni to bardzo wymowne - świadczy że ich interesuje wejście w skórę Europejczyków. Naśladowanie ich, ale tylko w tym co przyjemne. Tylko zabawa, a więc zabawa na czyjś koszt.
  Jasne więc, że stoją za nimi socjaliści, a więc zbrodniarze, którzy żeby dać im, muszą gwałtem i wszelką zbrodnią odebrać to innym.

  Oni sami są tu wręcz zindoktrynowani ku gwałtowi uznanemu za normalność... - No bo skoro w socjaliźmie ma być normalnością?
 • @miarka 20:27:33
  .
  Pan, Panie miarka, jak zawsze topi się niestety w powodzi słów, które produkuje! ... Pan jest gadatliwy jak stado wróbli na wiosnę, w sposób bezmyślny... natomiast brak Panu realizmu! ...

  dobrze Pan napisał o mojej trzeźwości! ... to właśnie trzeźwość nakazuje w obecnej sytuacji nie błąkać się po plaży, zwłaszcza w Rimini po nocy! ... bo to są obszary jak Sahara...

  albo łazić w dużej grupie, wyposażonej w mocne, grube kije, co najmniej!...

  jeżeli zaś koniecznie chce się to robić w pojedynkę czy we dwójkę, to należy wybrać się w małe, urocze miejsce na Południu Włoch, gdzie nie ma plaż takich jak w Rimini (bo to są SPĘDY A NIE PLAŻE), gdzie można caluteńką noc przesiedzieć na plaży i witać sobie spokojnie wschód słońca... ale tam są w pobliżu ludzie, restauracje, bary, bo plaże są waskie.... trzeba wiedzieć co w danej sytuacji jest możliwe, a co nie!

  jeżeli chce się rozwalać mur głową, to kończy się to na rozwalonej głowie, niestety... to nie jest przystosowywanie się do jakiejkolwiek patologii, ale używanie rozumu, Panie miarka!

  z bezmyślnego, wylewnego, choć górnolotnego kłapotania szczękami nic się rozsądnego nie rodzi!

  poza tym, mafia bynajmniej nie zabrania łażenia po plażach, ani w dzień, ani w nocy! ... czytać ze zrozumieniem Panie miarka... sama obfitość słów niczego nie gwarantuje!
 • @miarka 20:56:52
  to wiadoma rzecz, że ci, którzy migrantów przygarniają to lewactwo...

  ale ja nie łączyłbym tego z gwałtami.. do Europy przerzucono najgorsze mendy z Afryki, wiele z nich jest chorych umysłowo... nie różnią się od zwierząt!

  tu ma Pan wyjaśnienie sytuacji:

  Migranci: ignoranci z problemami psychiatrycznymi
  http://ram.neon24.pl/post/139353,migranci-ignoranci-z-problemami-psychiatrycznymi
 • Zakład?
  Ubiorą murzynka w garniturek ,zawiążą krawacik ,umyją wyglansują i przed sądem stanie ofiara rasizmu z ciężką traumą z przeszłości.
  Zakład?

  https://pbs.twimg.com/media/DI0feaFWAAEesp9.jpg
 • @kula Lis 67 16:58:51
  Sprowadziło ich tych 12 prezydentów miast. Pisałem już że powinniśmy ogłosić narodową zbiórkę pieniędzy na mieszkania, apartamenty, domy na osiedlach na których mieszkają ci prezydenci miast.
  A tak na marginesie, to nie jest to tylko sprawa miast które mają takich prezydentów na jakich zasługują, bo jest sprawa całej Polski, bo te szczury porozłażą się po całej Polsce. Już nie mówię o tym że ci prezydenci powinni być sądzeni za sprowadzanie na naród Polski realnego zagrożenia, co chyba widać w całej europie, jak to zagrożenie wygląda i jak bardzo jest groźne.
  Może ci prezydenci wyślą swoje córki za wolontariuszy do ośrodków z tym tałatajstwem?!
 • @Nibiru 22:12:19
  .
  żydobolszewia dwoi się i troi by rozwalić dotychczasowy świat! ... :)))
  mieszkasz w USA, Nibiru?
 • @RAM 21:15:27
  "to właśnie trzeźwość nakazuje w obecnej sytuacji nie błąkać się po plaży, zwłaszcza w Rimini po nocy! ... bo to są obszary jak Sahara...

  albo łazić w dużej grupie, wyposażonej w mocne, grube kije, co najmniej!...

  jeżeli zaś koniecznie chce się to robić w pojedynkę czy we dwójkę, to należy wybrać się w małe, urocze miejsce na Południu Włoch... trzeba wiedzieć co w danej sytuacji jest możliwe, a co nie!"

  Właśnie to jest nieludzkie. Trzeba być nietrzeźwym duchowo, żeby się z tym godzić i do tego dostosowywać.
  Człowiek jest powołany do wolności.
  Wakacje potrzebują szczególnej wolności od przymusów i kalkulacji.

  Twoja sympatia do mafii budzi mój sprzeciw. Wiem, że w tej chwili w porównaniu z korporacjonistami-syjonistami-globalistami oni wydają się gwarantem bezpieczeństwa.
  Ale to zwodnicze. Kiedy przeciwieństwem dla zła jest inne zło, to dowód, że mamy wybór źle ustawiony, że tu mieszał diabeł lub satanista.

  To jak z satanistami, którzy optują za zwiazkiem Polski i Ukrainy politycznym, ale nie dbając o stronę ludzką, o to co musi poprzedzać każdą politykę w tym każdy interes.
  Demoralizują nas, zwłaszcza straszą - jednych Rosją, a drugich uchodźcami, innych terroryzują żeby się godzili z tzw. prawdą stanowioną przez rządy Ukrainy i Polski.
  Narzucają swoją narrację rzeczywistości, w której każdy z wyborów jest zły. Matrix i satanizm. Piekło na ziemi.

  Twój świat w mackach mafii też nie jest światem dla ludzi. A to nie koniec. Zawsze jest jeszcze przed nami to co gorsze - tu zwłaszcza możliwość sprzężenia się złych przeciwko nam.
 • @RAM 17:03:08
  A no tak, faktycznie, przeoczyłam. W takim układzie nawet ich deportować nie można, wyjdą po dwóch latach i dalej to samo będą robili.
 • @RAM 21:15:27
  "Z bezmyślnego, wylewnego, choć górnolotnego kłapotania szczękami nic się rozsądnego nie rodzi!"

  Pomijając, że trafiłeś kulą w płot, bo miarka do bezmyślnych nie należy, nie rozumiem dlaczego jesteś niegrzeczny w stosunku do komentatorów?

  Nic nie trzeba wiedzieć, jeśli się jest turystą, na dodatek z innego kraju a nawet kontynentu, jak w przypadku Peruwiańczyka. Nie wszyscy mieszkają we Włoszech, gdzie najwyraźniej wiedzieć kiedy i na jaką plażę iść znaczy tyle samo, co nie bać się iść na jakąkolwiek plażę o jakiejkolwiek porze. :))

  Chyba sam nie wierzysz w to, co piszesz, bo gdyby się nie bali to by chodzili o każdej porze dnia i nocy.
 • @Lotna 02:50:05
  To jest odpowiednie lekarstwo na na takie zwierzęta. Warto wprowadzić takie prawo w Polsce. 15 lat temu w Capetown pokazywali reportaż jak potraktowali czarnych gwałcicieli, którzy zgwałcili czarną dziewczynkę 14 letnią wracającą ze szkoły busikiem (duże autobusy nie zmieszczą się w wąskich uliczkach slamsów). Znaleziono też 4 gwałcicieli, ubiczowano do nieprzytomności drutem kolczastym i Chief dzielnicy zdecydował, że jeżeli do wschodu słońca będą jeszcze w dzielnicy to będzie to dla nich ostatni wschód słońca. Twórca reportażu ubolewał nad nieludzkim traktowaniem gwałcicieli i nad brakiem poszanowania praw człowieka w RPA. W Kongo za taki gwałt sprawcę publicznie bito do nieprzytomności, nałożono na niego opony i podpalono aż ładnie skwierczał i policja miejscowa stała z boku. I tam to norma, za kradzież odcina się lub przestrzeliwuje ręce(kę). W tych krajach na obrzeżach cywilizacji każdy dzień to walka o życie które jest często warte nie więcej niż paczka fajek. Dal tych ludzi UE i jej kary to śmiech, a wiezienia to kurort gdzie się przeszkolą, zawrą znajomości i zdobędą kasę na narkotykach bo w przeciwieństwie do lokalsów przed niczym się nie cofną. W swoich krajach rodzina zgwałconej by ich zlinczowała i zgwałciła kobiety z jego rodziny. Tutaj czeka ich hejt w FB i publiczne potępienie, więc nic dziwnego, że się śmieją i nie czują skruchy. UE nie ma narzędzi i możliwości aby karać i skutecznie utrzymać w ryzach taki motłoch. No chyba, że weźmiemy wzór z włoskiej mafii która wybiła już 120 takich bandziorów i coraz bardziej zdobywa jedyne narzędzie to opanowania tego zła: przemoc. Myślę że pobłażanie przestępcom jest zbrodnią w stosunku do ich ofiar.
 • @Lotna 02:50:05
  W Szwecji, Niemczech i całej EU migranci, którzy popełnili podobne przestępstwa nie ponoszą niemal żadnej kary. Ten Nigeryjczyk o tym wie dlatego jest taki pewny siebie. Na przykład w Berlinie migranci złapani na handlu narkotykami po raz 40 są wypuszczani przez sąd. To jest celowe działanie szwabów. Reportaż dostępny na YT. Policjanci mówili, że łapią migrantów na przestępstwach po raz 20, 30, 40 a sąd ich wypuszcza. Na YT jest film o czarnuchu gwałcicielu w Chinach i o tym jak mu natychmiast ludzie kutasa obcięli. a wolnejpolsce były zdjęcia z obcięcia.
 • @miarka 02:06:11
  .
  miarka, za sformułowanie o mojej rzekomej sympatii do mafii, zostanie Pan wywalony z dyskusji, i to całkowicie! ... mafia nie jest też żadnym gwarantem bezpieczeństwa w porównaniu z globalistami, ponieważ ona z nimi współpracuje!... nie na 100 procent, ale prawie...

  to samo za porównywanie mojej logiki ze związkami Polaków z banderowcami!...

  Pan, Panie miarka ma bardzo znikome pojęcie o czymkolwiek! ... napełnia Pan teksty górnolotnymi, idiotycznymi frazesami, nie orientując się w mechanizmach rzeczy, o których chce Pan dyskutować!
 • @Lotna 02:50:05
  .
  jesteś naiwna! .... ludzie przed wyjazdem pytają czego nie należy w danym kraju robić! .... a o zagrożeniach w miejscach odludnych nocą ludziom przeciętnie inteligentnym nie trzeba robić wykładów...

  Peruwiańczyk, tam gdzie był, był celowo, bo to trans prostytutka, który zarabia nocą i na ulicy! .... więc ty po prostu nie wiesz co piszesz, Lotna!

  oczywiście, że Włosi chodzą i nocą na plażę, ale wiedzą gdzie i jak to robić!

  poza tym, podsumowując moje blogowanie w Polsce, to widzę, że ludziom strasznie chce się gadać i wydawać opinie, ale nie posiadają zielonego pojęcia o większości spraw!

  cholerna bidaaaa w polskich glowach!
 • @RAM 09:48:05
  " napełnia Pan teksty górnolotnymi, idiotycznymi frazesami, nie orientując się w mechanizmach rzeczy, o których chce Pan dyskutować!"

  A ja uważam, że prezentuję postawę samodzielną, myślącą i merytoryczną a te zarzuty że posługuję się "górnolotnymi, idiotycznymi frazesami" wstawiłeś bez sensu i z powodów emocjonalnych a nie merytorycznych.

  Jeżeli widzisz jakieś niewłaściwe sprawy w moim pisaniu to pisz na bieżąo, bo inaczej nigdy się nie dogadamy.


  A z porównań i osądów nie zrezygnuję - to podstawa logiki, istota myślenia i centrum dyskusji.
 • @miarka 10:22:21
  Zaskakująca teoria o gwałcicielach z Rimini. Część sprawców nadal na wolności? Zdarzają się przypadki, że sprawcy są podstawiani. Niewykluczone jest, że mafia narkotykowa, po układach z policją, kazała przyznać się nieletnim Marokańczykom do napaści na Polaków w Rimini – mówi mł. insp. Piotr Loranty, oficer komendy wojewódzkiej w Radomiu, w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie”.
  Tydzień po poszukiwaniach czterech imigrantów, którzy napadli na polską parę w Rimini, udało się ich zatrzymać. Jak pan oceni działanie włoskiej policji?
  W przypadku tego typu brutalnych przestępstw powinno się działać błyskawicznie. Już po 24–48 godzinach należałoby takich sprawców ująć. Jednak Włochy są specyficznym państwem. Jest tam wielu imigrantów z Afryki, być może z tego powodu poszukiwania trwały ponad tydzień. Należy również podkreślić, że gdyby nie naciski naszego Ministerstwa Sprawiedliwości na Włochów, śledztwo mogłyby się toczyć jeszcze dłużej. Dopiero po informacji o tym, że na miejsce przyjedzie polski zespół, nastąpiła jego intensyfikacja. Wiele teraz będzie zależało od tego, czy ofiary rozpoznają sprawców. Po szoku, jakiego doznały, może to być trudne. Natomiast zapisy z monitoringu, jakie niedawno opublikowano, nie były zbyt czytelne. Na ich podstawie można uzyskać jedynie informacje o wzroście czy budowie ciała i w ten sposób zawęzić grono podejrzanych.

  Na miejscu, oprócz włoskiej policji, działał również polski zespół. Dlaczego oba kraje nie pracowały w ramach jednego zespołu?
  O tym mówią przepisy. Nie mamy z Włochami podpisanej żadnej umowy, więc to oni są gospodarzem śledztwa. Ale nie można zarzucić im, że nam nie pomagali. Udostępniali bowiem wszystkie potrzebne informacje i dokumenty.

  Na policję zgłosiło się dwóch nieletnich Marokańczyków związanych z mafią narkotykową. Czy nie wzbudza to pana wątpliwości co do tego, kim byli sprawcy ataku na Polaków?
  Oczywiście zdarzają się przypadki, że sprawcy są podstawiani. To znaczy niewykluczone jest, że mafia narkotykowa zapłaciła rodzicom, by ci wydali dziecko policji, które z przestępstwem nie ma nic wspólnego. Możliwe jest również to, że nieletni popełnili przestępstwo, ale to ich szefowie, po różnych układach z policją, kazali im się przyznać. Przypadki podstawiania przestępców zdarzały się również w Polsce. Wyroki odsiadywano po zawartych ugodach. W świecie mafijnym czasem lepiej wydać osoby, które mogą liczyć na łagodniejszy wymiar kary, ten przysługuje np. nieletnim. Policjant musi być podejrzliwy w każdym wypadku, również wtedy, gdy potencjalny sprawca zgłasza się sam.

  Ps..Mutter Merkel zakazała karać gwałcicieli. Gwałciciele i terroryści to przyjaciele Merkel. Nachoźcy drożsi od złota tak dziś powiedziała Mutti Merkel. Oczywiście to są SŁUPY ! Nikt mnie nie przekona, że bandzior dwa tygodnie po napadzie wiedząc, że jest poszukiwany nosi przy sobie zegarek ofiary. I ten młody wiek sprawców jest po to by kara była niska. Żołnierz w organizacji dostaje rozkaz i musi go wykonać. Poszkodowana twierdziła po napadzie, że te ścierwa miały po 30 lat. Teraz podstawiają dzieci, które, wiadomo, kary porządnej nie dostaną....Dlaczego nie było rozpoznania przez poszkodowanych? Wysłali ich do Polski tak szybko, jak to było możliwe. Nie wierzę, że żadne z napadniętych nikogo by nie rozpoznało. Tylko badania DNA mogą to potwierdzić lub obalić. Teoria podstawienia winnych -nieletnich jest bardzo prawdopodobna. Bo wiadomo że dostaną niski wyrok. A włoska policja.....?.hm... . Polscy policjanci muszą dopilnować badań DNA( o ile to będzie możliwe, to powtórzyć je w Polsce)
 • @miarka 10:22:21
  Z tymi gówniarzami to zwykła ściema. Średnio wysportowany dorosły mężczyzna ważący ponad 90kg spokojnie daje sobie radę z 4 16-latkami. To podstawione osoby.
 • @kula Lis 67 10:47:21
  Ogłaszali, że ojciec 15 latka rozpoznał syna w telewizji. Czemu?
  Teraz by było wyjaśnienie.
 • @miarka 11:01:40
  Przed chwilą podano w TV, że ci "nieletni" wycofali się z przyznania do gwałtu, twierdzą, że tylko pobili. Coraz ciekawiej się robi.
 • @kula Lis 67 12:07:20
  .
  wcale nie robi się ciekawie! .... jakikolwiek bandzior ZAWSZE zaczyna od wypierania się z tego, co zrobił!

  strasznie wprost fantazjujecie!
 • @miarka 10:22:21
  .
  poczytaj sobie wolno i z zastanowieniem to, co piszesz... wtedy wyłapiesz wszystkie górnolotne i puste frazesy! ... ale czytaj swe teksty bez zachwytu nad sobą!

  część bzdur, tych najgrubszych została przeze mnie skomentowana... jak się niczego tam nie doczytujesz, to też nie świadczy za dobrze o twoich zdolnościach rozpoznawczych!
 • @RAM 12:40:42
  Immigrati senza biglietto assaltano il bus, paura a Napoli1 Settembre 2017
  Momenti di tensione a Napoli dove in piazzale Tecchio, un autobus dell'Anm (la società incaricata del trasporto su gomma nell'area partenopea), viene assaltato dagli immigrati senza biglietto. Porte forzate e rissa sfiorata per salire a bordo del mezzo: prima si accalcano selvaggiamente gli uni sugli altri per conquistare il posto poi, una volta sul bus, nessuno timbra il biglietto. "Guardate, questa è la situazione - commenta l’autista dell’autobus mentre filma la scena fra urla e spintonamenti - è possibile lavorare così?". E il filmato, pubblicato su Facebook, diventa virale  http://tv.iltempo.it/home-tv/2017/09/01/video/immigrati-senza-biglietto-assaltano-il-bus-paura-a-napoli-1034348/
 • @RAM 12:40:42
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/gwalciciel_pliki_z_rimini_guerlin_butungu-1.jpg


  Członkowie bandy Butungu przerywają milczenie. „To psychopata. Mówił tylko o zabijaniu i gwałceniu”. Po aresztowaniu 20-letniego Guerlina Butungu, szefa bandy gwałcicieli z Rimini, wychodzą na jaw kolejne szczegóły. Okazuje się, że razem z zatrzymaniem dwóch nieletnich Marokańczyków, uczestników gwałtu i pobicia polskiej pary na plaży w Rimini, policja zatrzymała też innych członków kierowanej przez kongijskiego imigranta grupy. Butungu tworzył ją od wiosny br., kiedy zniknął z ośrodka w którym pracował. W jej skład wchodzili Marokańczycy, Albańczycy i pięciu Włochów. Zadaniem nieletnich w większości członków bandy w Butungu było dokonywanie kradzieży w popularnym turystycznym kurorcie. W grupie były też trzy dziewczyny: Hiba, Margherita i Irene, w wieku 15 lat, pochodzenia marokańskiego. Kontakt utrzymywali m.in. za pomocą aplikacji WhatsApp. Tylko część grupy była bezpośrednio zaangażowana w dokonywanie przestępstw. Najczęściej byli to K. i M., dwaj marokańscy bracia w wieku 15 i 17 oraz 17-letni Nigeryjczyk L. Ich danych, ze względu na wiek, policja nie ujawnia. Kontakt z Butungu mieli jednak wszyscy. 20-letni Kongijczyk budził jednak wśród dziewcząt przerażenie. „Psychopata. Mówił tylko o zabijaniu i gwałceniu. Ale nigdy nas nie dotknął, a my zawsze byłyśmy przy nim w trójkę” cytuje zeznania jednej z dziewcząt włoski portal magazinedelledonne.it. Przesłuchane dziewczęta mówiły też, że na jednej z imprez, na trzy dni przed napaścią na polską parę, Butungu mówił: „Teraz pijemy, potem gwałcimy”. „Byliśmy pewni, że prędzej czy później kogoś zabije. Jest brutalny i szuka zwady z każdym, o kim myśli, że go nie lubi” – mówili członkowie grupy. Dziewczęta zorientowały się, co wydarzyło się na plaży w Rimini, widząc przerażenie Marokańczyków. „Wiesz, co zrobiliśmy, nie?” taką wymianę zdań usłyszały pomiędzy M. i K. Jednak dopiero gdy sprawa stała się głośna w mediach pojęły jej znaczenie. To właśnie bracia K. i M., uczestnicy nocnego ataku na polską parę, sami zgłosili się na policję. To synowie przebywającego od 1990 roku we Włoszech imigranta z Maroka, który w 1995 roku uzyskał tam prawo pobytu. Ma on jeszcze dwójkę innych dzieci. To prawdopodobnie on kazał zgłosić się synom na policję gdy zorientował się, co się wydarzyło.Z policyjnych informacji wynika, że bracia „pękli”, gdy w mediach ukazały się stopklatki z nagrania z ulicznych kamer, na których widać ich na ulicy w Rimini po nocnej napaści na Polaków. Obrazy widziały dziewczęta, które bez problemu rozpoznały widocznych na nich członków gangu Butungu i jego samego. „Rozpoznałyśmy ich. Po lewej stronie jest M, środkowy jest L., potem K.” zeznały policji. Teraz wszyscy nieletni członkowie grupy są w strzeżonym ośrodku dla nieletnich. Sam Butungu został namierzony przez policyjnych agentów w miejskim parku. Zorientował się, że jest śledzony, ale udało mu się dotrzeć na kolejowy dworzec. Został zatrzymany już w wagonie, gdy próbował wyjechać do Mediolanu, skąd prawdopodobnie chciał przedostać się do Francji.
 • @RAM 12:40:42
  http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/09/Butungu-pitbull-696x695.jpg


  Włoskie media: szef bandy gwałcicieli z Rimini to dowód na klęskę programu integracji. Tak wyglądało podwójne życie Guerlina Butungu. 20-letni Guerlin Butungu, szef bandy gwałcicieli z Rimini, dostał od włoskiego państwa wszystko: azyl, zasiłek, pozwolenie na pobyt i pracę. Ubierał się dobrze, publikował zdjęcia na Facebooku, chodził na dyskoteki, słuchał muzyki. Skończył jako symbol zdziczenia, skrajnego zwyrodnienia i zagrożeń, jakie niesie ze sobą nieograniczona imigracja.
  Włoskie media opisują dwuletni okres pobytu Butungu w ich kraju. Dotarł tam latem 2015 roku, na wyspę Lampedusa, jednym ze statków przewożących nielegalnych imigrantów. Tam został zarejestrowany jako azylant. Pozwolenie na pobyt we Włoszech uzyskał ze względów humanitarnych. 25 listopada 2015 roku Butungu zostaje objęty programem integracji uchodźców. Trafia do ośrodka Acquaviva di Cagli. We wrześniu 2016 r. rozpoczyna pracę w Spółdzielni Wolności w Pesaro w obwodzie Sprar, gdzie przebywa do 22 kwietnia 2017 r. „Nigdy nie stwarzał problemów i nie miał niewłaściwych zachowań” – mówiła włoskim mediom Cristina Ugolini z organizacji Labirynth, zajmującej się integracją imigrantów. Pomimo kursów kelnerskich w restauracji „La Perla” w Fano i innych stanowisk pracy, które mu oferowano, Kongijczyk porzucił spółdzielnię i pewnego dnia po prostu zniknął. W tym czasie na jego profilu na Facebooku zaczęły się zdjęcia Butungu w drogich ubraniach, na dyskotekach, nad morzem. Na pytania, skąd na na to pieniądze, imigrant odmawiał odpowiedzi. Najprawdopodobniej już wtedy, pod koniec wiosny 2017 roku, zaczął tworzyć grupę przestępczą. Miała się ona zajmować kradzieżami w modnych kurortach, takich jak Rimini. Młodzi ludzie, imigranci lub synowie imigrantów, kradli komórki, portfele i biżuterię przyjeżdżającym na włoskie wybrzeże turystom. To właśnie ten złodziejski gang dokonał brutalnej napaści na polską parę w nocy z 25 na 26 sierpnia. Po tych wydarzeniach Butungu ukrywał się i próbował wyjechać. Policjanci zatrzymali go w wagonie pociągu do Mediolanu, skąd najprawdopodobniej chciał uciec do Francji.
  Namierzono go, ponieważ miał przy sobie komórkę tą samą, która logowała się do stacji bazowych na trasie którą gang gwałcicieli pokonał po dokonaniu brutalnego napadu na polską parę. Butungu miał też przy sobie nóż.
  źródło: italiapatriamia.eu
 • @miarka
  Jak buduje się kalifat. Radykalizm ISIS ma swoje źródła w… przemyśleniach Mao Zedonga
  "Tylko za pomocą bestialstwa można zdobyć i utrzymać Kalifat".

  http://czashistorii.pl/marek-jan-chodakiewicz/jak-buduje-sie-kalifat-radykalizm-isis-ma-swoje-zrodla-w-przemysleniach-mao-zedonga/


  Ps..Autor pomija jedno. To nie muzułmanie są scenarzystami i reżyserami wydarzeń. On są aktorami. Czasem świadomymi granej roli, ale czasami zwykłymi kukiełka. Sam "kalif" został wypuszczony z amerykańskiego obozu, a potem spotkał się z amerykańskim zbrodniarzem senatorem Johnem McCainem. Są zdjęcia. A autor jako mieszkanie USA, uznaje konieczność autocenzury.
 • @RAM 12:40:42
  Niebywała walka w chicagowskim więzieniu. Jeden więzień kontra 15 strażników [VIDEO]
  Do niebywałej sytuacji doszło w jednym z więzień w Chicago. 15 strażników nie mogło dać sobie rady z jednym agresywnym więźniem. Wszystko sfilmowały kamery. Strażnicy w Metropolitan Correctional Centre w Chicago będą długo wspominali ten dzień. Jeden z więźniów, wyprowadzany z celi, bez trudu poradził sobie z dwoma pilnującymi go mężczyznami. Chociaż posiłki szybko nadeszły, osadzony w pewnym momencie całkowicie uwolnił się spod masy leżących na nim strażników. Chociaż kilku z nich miało w ręku paralizatory, więzień wcale nie zamierzał się poddawać. Z impetem ruszył na strażników i walka rozgorzała na nowo. Jego spacyfikowanie nie było prostym zadaniem.


  https://youtu.be/6PyRn1bEwSw

  Ps..Jestem przekonany, że żyje tylko dzięki tej kamerze na ścianie.
 • @kula Lis 67 15:25:55
  .
  ja to wszystko znam, ale nie mam czasu na tłumaczenie bez końca i zamieszczanie tej masy szczegółów na portalu... nie adresuj twoich tłumaczeń do mnie!

  a ty, kula Lis, skąd masz tyle czasu, żeby siedzieć non stop na pc?
 • @RAM 12:53:52
  "poczytaj sobie wolno i z zastanowieniem to, co piszesz... wtedy wyłapiesz wszystkie górnolotne i puste frazesy! ... ale czytaj swe teksty bez zachwytu nad sobą"

  Odpowiedź na tą uzurpację przekracza ramy komentarza. Czekaj na rozwinięcie tematu w notce.
 • @RAM 16:42:31
  Jestem na sowitej emeryturze kapitana żeglugi, stąd mam czas.
 • @miarka
  31.sierpnia 2017, Bergisch Gladbach: około 20.30 godz. Grupa 6 nachodźców wyminęła trzech Niemców, a wśród nich 40 letniego, który został zaczepiony o danie im jednego papierosa, ten ojciec dzieciom odmówił i doszło do wykrzykiwania jakiś obelg. Od tej grupy taki niby 18 letni sie odłączył podszedł do tego co nie dał im papierosa, jeden cios w głowę, ten upadł na asfalt i zgon. Jednego Niemca mniej, wiec pamiętajcie aby oddawać tym murzynom wszystko co macie, bo tego murzyna policja wypuściła, bo "nie istnieje niebezpieczeństwo ucieczki tego smolucha" itd.
 • @miarka 17:56:41
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/09/04/825/360/459b0054aab748e5b39d94083b850e67.jpeg

  Kuriozalne rady policji dla kobiet w Lipsku. „Chcecie uniknąć gwałtów? Biegajcie w parach”(i oglądajcie się za siebie!) W parku Clara-Zetkin w niemieckim Lipsku została brutalnie zgwałcona 50-letnia biegaczka. Policja radzi w związku z tym kobietom, by zrezygnowały z biegania lub biegały w parach donosi lokalny dziennik „Leipziger Volkszeitung”.
  Park Clara-Zetkin w dzielnicy Rosental to jedno z najbardziej popularnych miejsc w Lipsku. Ulubione przez spacerowiczów i biegaczy. Po czwartkowym incydencie jak twierdzi gazeta w mieście zapanował strach. Według policji sprawca zaatakował kobietę od tyłu, brutalnie pobił i zgwałcił. Sprawca tak mocno kopał i bił kobietę, że musiała przejść operację. Policji do dziś nie udało się go schwytać. Z opisu ofiary wynika, że jest to 25-35 letni, lekko korpulentny i zaniedbany mężczyzna o śniadej, „śródziemnomorskiej karnacji”, czyli prawdopodobnie imigrant z Afryki Północnej lub Bliskiego Wschodu. Funkcjonariusze sprawdzają, czy to ten sam mężczyzna, który kilka dni wcześniej usiłował zgwałcić 22-letnią kobietę przy dworcu w Lipsku. Policja radzi kobietom, by nie biegały już w parku, a jeśli już to w parach lub tam, „gdzie jest dużo ludzi”. Poza tym radzi im by podczas biegania „oglądały się za siebie”. Nie należy oczywiście popadać w histerię. Wciąż można biegać w naszych parkach, należy tylko być trochę bardziej ostrożnym powiedział rzecznik policji w Lipsku Uwe Voigt.Liczba gwałtów w mieście wzrosła w ub.r. (w porównaniu do 2015) o 70 proc. do 29. Wzrosła także liczba napaści seksualnych, o 17 proc.- do 399.
  Źródło.. lvz.de

  Ps...Czy Fraulein Merkel też biega? Sama czy z obstawą? Mamy teraz w Europie uciekać przed bandytami?? w standardach islamskich to on ją romantycznie zaskoczył, władze radzą aby poruszać się w konwojach z eskortą myśliwców...

  "Z opisu ofiary wynika, że jest to 25-35 letni" - podobnie jak z opisu ofiar w Rimini. Tylko że jak znajdą, to będzie 15-letni "chłopiec". Dobre, szwabska polizei: biegać w parach, to nazywa się policja? i najlepiej biegać setkę poniżej 10 sekund... szwabskie przygłupy, a nie policja. Młoda była za szybka i mu uciekła to dopadł starą kulawą...Taaa... Będziecie gwałcone parami...szybciej pójdzie...Niemeczki powinny stosować sposób "kucnij" lub "siad" jak w scenie z filmu "Rozmowy kontrolowane". Każdy biegacz wie, że nic bardziej nie zachęca do biegania niż biegająca partnerka. Niech biegają dziesiątkami, bo jak będzie czterech bandziorów to dwie kobiety sobie nie poradzą. I nie wychodzić po zmroku, zwłaszcza na dworzec.
 • @miarka 17:56:41
  .
  w tym sęk miarka, że ja niczego prawie że nie czytam! ... kontroluję jedynie to, co dzieje się u mnie na blogu! ... :)))))

  gdy widzę, że w czyichś tekstach nie ma niczego nowego, że ich autor jest jedynie zapamiętałym przeżuwaczem rzeczy od dawna wiadomych, absolutnie nie otwieram notek! ... nie mam ani czasu, ani ochoty na takie "specjały"!

  ja widzę miarka, że ty nie jesteś złym chłopakiem, ale mnie nie pasjonuje rozwlekłe ględzenie o rzeczach znanych... ciekawe są nowości!

  jeżeli znasz przyzwoicie jakiś język, odłów coś interesującego i podrzuć na portal!

  poza tym, popełniłeś siarczysty błąd pisząc, że kibicuję mafii włoskiej, albo że myślę na modłę banderpolaków! ... podobne insynuacje są obraźliwe, miarka! ... mafia, czy banderyzm to ciężki kaliber, kolego! ... to coś znacznie poważniejszego niż moje posądzanie cię o brak realizmu, czy o pustą gadatliwość!

  nie wydaje ci się? ... to dla mnie też uzurpacja i to spora!
 • @kula Lis 67 18:01:02
  .
  ale wygląda na to, że masz biuro do pisania komentarzy na NEonie!
 • @kula Lis 67 18:29:56
  "Kuriozalne rady policji dla kobiet w Lipsku. „Chcecie uniknąć gwałtów? Biegajcie w parach”(i oglądajcie się za siebie!) W parku Clara-Zetkin w niemieckim Lipsku została brutalnie zgwałcona 50-letnia biegaczka. Policja radzi w związku z tym kobietom, by zrezygnowały z biegania lub biegały w parach donosi lokalny dziennik „Leipziger Volkszeitung”."

  Podstawowy błąd, że policja jest wykorzystywana w sprawach tak terroryzmu jak masowych gwałtów. To już zbrodnie.

  Policja jest od sprawiedliwości a więc spraw między prawem a prawością.
  Dla zagrożeń prawości jest bardziej naród (+ obrona terytorialna), a dla zagrożeń moralności wojsko i sądy polowe.

  Piszę o tym szerzej w komentarzu:http://miksa.neon24.pl/post/140005,pomagac-i-bronic#comment_1410151

  Tu ewidentnie sprawę powinno przejmować wojsko.
 • @RAM 18:42:15
  "mnie nie pasjonuje rozwlekłe ględzenie o rzeczach znanych... ciekawe są nowości"

  A mi nie przeszkadza że sprawa jest już znana, o ile nie znaleziono do niej skutecznego zaradzenia problemowi.

  Także pogoń za nowościami co do faktów i emocji uważam za sabotaż umysłu i duchowości oraz balast, o ile nie niesie ze sobą nowego myślenia o sprawach, myślenia za którym może pójść zmiana działania na skuteczne i w szczególności perspektywiczne dla dobrze rozumianego człowieczeństwa,.
 • @RAM 18:43:31
  Biura nie mam, piszę z kompa w domu, tak dla twej wiadomości by zaspokoić twą ciekawość.
 • @miarka 19:05:46 nie do takiej Unii wchodziliśmy, czas ten burdel opuścić jak najszybciej!
  Hiszpania zwiększa środki ochrony przed terroryzmem. Hiszpańskie samorządy zwiększają środki ochrony przed potencjalnymi atakami terrorystycznymi. Wśród elementów prewencyjnych są m.in. betonowe ogrodzenia, detektory metali oraz psy poszukujące ładunków wybuchowych.
  W efekcie sierpniowych zamachów w Katalonii, w których śmierć poniosło 16 osób, a ponad 120 zostało rannych, władze hiszpańskich gmin zwiększają środki bezpieczeństwa służące ochronie miejscowej ludności oraz turystów przed potencjalnym atakiem terrorystycznym.

  Najszybciej środki bezpieczeństwa wprowadziły gminy w południowej części Hiszpanii, szczególnie we wspólnocie autonomicznej Andaluzji, gdzie znajduje się najwięcej pozostałości po rządzących na Półwyspie Iberyjskim od VIII do XV w. Arabach. Eksperci wskazują, że działania te są efektem wcześniejszych gróźb Państwa Islamskiego (IS), zapowiadających “odbicie Al-Andalus”, jak po arabsku nazywana jest ta część Europy.

  Betonowych ogrodzeń i słupków chroniących przed ewentualnym atakiem przy użyciu pojazdu przybyło w ostatnich dniach m.in. w Sewilli, Grenadzie, Darro oraz Kordobie.

  Jedne z największych zabezpieczeń pojawiły się w grenadzkim zespole pałacowym Alhambra, dawnej siedzibie mauretańskich kalifów. Ta druga najczęściej odwiedzana po barcelońskiej bazylice Sagrada Familia budowla w Hiszpanii także zyskała ostatnio betonowe barierki, słupki z detektorami metali, a także psy poszukujące ładunków wybuchowych.

  Komentatorzy przypominają, że od ub.r. Państwo Islamskie umieszcza w internecie filmy, w których zapowiada “odbicie Al-Andalus z rąk niewiernych”. Wskazują, że zamachy z 17 i 18 sierpnia z Barcelony i Cambrils miały być elementem walki terrorystów o Półwysep Iberyjski.

  Ps...Aha słupki jako remedium na terroryzm.....umrzeć ze śmiechu można. A gdzie zwiększone zakupy kredy do malowania na ulicach,placach i chodnikach? Oto ten OBRY ISLAM - zapory czołgowe armia na ulicach, policja, tysiące służb, posłuchów, tajniaków, konfidentów, kaganiec na media, jedziem z multi kulti...Hiszpania radośnie przyjęła już prawie 2000 000 muslimów. Więc prawdziwe kłopoty dopiero przed nimi. Jak mnie ten stan wojenny w jewropie cieszy. Tzw. "uchodźcy" nie zrezygnują. Będą próbowali ponownie, do skutku. Każdy z nich dostaje "pożyczkę" (ok. 5.000 euro) i komórkę, które to może wykorzystać tylko w jeden sposób: dostać się do Europy. Będąc tutaj musi ją spłacić, sprowadzając swoją rodzinę, wtedy "pożyczka" ta jest umarzana. ALE DLACZEGO? mógłby ktoś zapytać. Jest to bardzo proste, można to zaobserwować chociażby z obserwacji przepływu kapitału na Bliskim Wschodzie. Jeden z "krajów" w tamtym rejonie uznał, że wyeliminuje wrogów wielo-wielo-wielokrotnie niższym kosztem niż walcząc z nimi na wojnach, dodatkowo pozbędzie się też przyszłych pokoleń, które mogłyby stanowić zagrożenie. Już pod koniec zeszłego wieku zaczęto tworzyć w Europie podwaliny pod tego rodzaju działania - weźmy np. rozmaite fundacje pompujące kasę głównie w środowiska lewackie, czyli te, które są grupą społeczną najbardziej podatną na korupcję, bo nie mają swoich wartości ani tradycji. Do tego nagły odwrót grup rządzących od tradycji chrześcijańskich, zwielokrotnienie wydatków budżetowych na tzw. "socjal" (ale nie dla wszystkich!!!) czy promocja zboczeń i dewiacji, wszystko po to, aby osłabić chrześcijaństwo i kulturę europejską. Nie trzeba nawet tego szukać za granicą wystarczy nam własne podwórko z promowaniem homoseksualizmu, wystawianiem i wychwalaniem szmir typu "Klątwa" a blokowaniem wartościowych dzieł, skłócanie Polaków a przede wszystkim podkopywaniem pozycji Kościoła. To nie jest przypadek, to celowe, perfidnie zaplanowane działanie.
 • @miarka 19:13:04
  .
  ile masz lat miarka?

  w aktualnej sytuacji tak Polski, jak i świata żadne ględzenie nie zmieni stanu rzeczy! .... potrzebna jest niestety duża katastrofa, która miejmy nadzieję wstrząśnie głupcami i podlecami i usunie ich w cień!

  nic innego nie zmieni sytuacji... to się wydarzy i od tego będzie zależała cała reszta!

  żadna ludzka perswazja nie może tego zrobić i nie zrobi, co dobrze zresztą widać! ...

  pozostało jedynie modlić się by odbyło się to z udziałem Miłosierdzia Bożego i jak najwięcej sprawiedliwych zostało zaoszczędzonych!

  dlatego ględzenie i szukanie wyjścia z impasu ględzeniem jest zupełnie zbyteczne!
 • @kula Lis 67 19:24:37
  .
  przejdź kula Lis z chałupnictwa na prawdziwe dziennikarstwo i PODAWAJ ŹRÓDŁA twoich relacji, tj. LINKI do oryginalnych artykułów! ... prosiłem cię o to wcześniej!

  tak pracuje uczciwy dziennikarz czy blogger! ... przestań chałupniczyć!
 • @RAM 19:31:47
  "żadna ludzka perswazja nie może tego zrobić i nie zrobi, co dobrze zresztą widać! ..."

  Owszem. Wojskowa i sądy polowe.


  "pozostało jedynie modlić się by odbyło się to z udziałem Miłosierdzia Bożego i jak najwięcej sprawiedliwych zostało zaoszczędzonych!"

  Miłosierdzie, również Boże to element składowy sprawiedliwości a nie moralności. Kiedy jest zbrodnia, kiedy jest w zagrożeniu życie miłosiedrzie nic nie zmienia.


  "dlatego ględzenie i szukanie wyjścia z impasu ględzeniem jest zupełnie zbyteczne!"

  Ja szukam środków działania. To o miłosierdziu i nieuchronności to ględzenie, a o nieuniknionej katastrofie to samozatraceńczy idiotyzm.
 • @Nibiru 19:48:47
  Tak spodobało mi się to zdanie dlatego zamieściłem. Chyba się nie gniewasz, mogłem zamieścić np. czołgów, etc..
 • @miarka 20:11:37
  .
  bardzo głupim człowiekiem jest ten, kto nie dostrzega znaczenia Boga i jego narzędzi, tak w historii ludzkości jak i w osobistej!

  polegaj więc na wojsku i sądach polowych, niezauważając na to, że i one są gówno warte!

  do wielu rzeczy nie dorastasz miarka, do wielu!
 • @RAM 20:35:07
  "bardzo głupim człowiekiem jest ten, kto nie dostrzega znaczenia Boga i jego narzędzi, tak w historii ludzkości jak i w osobistej"

  Owszem, ja dostrzegam. I ja wiem gdzie mogę liczyć na Boże miłosierdzie a gdzie na Jego łaskę i błogosławieństwo, kiedy mi stawia zadania do wykonania.
  Takim na pewno jest obrona życia, a więc i sfery moralności, bo i do życia jestem powołany.
 • @Nibiru 20:48:21
  Islamskie przestępstwa z importu. Już w tej chwili mamy w Europie zachodniej ok. 20 mln muzułmanów...[Ostatnio do tych „przestępstw z importu” dodajemy kolejne, gwałty na białych kobietach, rdzennych mieszkankach Europy, przez muzułmanów, w miejscach publicznych.W Kolonii i innych niemieckich miastach w ubiegłoroczną noc sylwestrową, w Rimini, gdzie gwałty i rozboje podobno zdarzały się i przedtem. Statystyki mówią, że w Niemczech w ciągu ostatnich dwóch lat liczba przestępstw, popełnionych przez imigrantów, wzrosła o 50%. Wzrosła liczba przestępstw na tle seksualnym w Szwecji. Podobno w krajach zachodniej Europy już 2/3 ogólnej liczby gwałtów, to sprawka młodych muzułmańskich imigrantów. A policja, z powodu political correctness, a więc bojąc szaleństwa lewicowo-liberalnych mediów i posądzenia o rasizm, faszyzm i co tam jeszcze, w przypadkach młodych muzułmanów reaguje bardzo opieszale. I tak jak w przypadku 14-letniej Szwedki, zgwałconej przez Irakijczyka, od razu pojawiają się biegli sądowi, a potem sami sędziowie i biegną w sukurs imigrantowi. Stwierdzono, że „Irakijczyk ma zespół nadpobudliwości, z deficytem uwagi”, a potem, że „nastolatka została zgwałcona, ponieważ imigrant nie znal szwedzkiego i nie zrozumiał słowa "nie”. I nie wpakowano go do więzienia, ale zasądzono grzywnę.]

  https://wpolityce.pl/swiat/356260-islamskie-przestepstwa-z-importu-juz-w-tej-chwili-mamy-w-europie-zachodniej-ok-20-mln-muzulmanow
 • @RAM 09:56:27
  Ja jestem naiwna, a ty jesteś impertynentem. Na dodatek ignorantem, który, jak sam się przyznał, nie czyta niczego więcej oprócz własnego bloga.

  "zagrożeniach w miejscach odludnych nocą ludziom przeciętnie inteligentnym nie trzeba robić wykładów..."

  Akurat tak się składa, że mieszkam w kraju, który składa się głównie z miejsc odludnych i nikomu by nie przyszło do głowy, żeby się ich wystrzegać, a jeśli już, to co najwyżej ze względu na zwierzęta, albo klimat, a nie ludzi. Dopóki nie zaczęła się tu zjeżdżać Afryka, Bliski Wschód i nie nasiliła się imigracja z południowej Azji, także największe miasta były bezpieczne, z autobusami, tramwajami i metrem, ciemną nocą łącznie.

  Turyści, którzy przyjeżdzają do jakiegoś kraju mają prawo oczekiwać, że będą bezpieczni, a jeśli nie, to powinni być o tym przestrzegani, gdzie i kiedy nie mogą pójść, aby nie narazić swojego zdrowia i życia. W końcu ci Polacy pojechali do Włoch, a nie do jakiegoś kraju trzeciego świata, np. Meksyku albo na Jamajkę, o których turyści są przestrzegani w oficjalnych mediach.

  Jak chodzi o prostututki, obojętnie jakiej płci, ich zajęcie nie upoważnia nikogo do stosowania gwałtów czy przemocy w jakiejkolwiek formie i to bez względu na to, jaka jest twoja opinia na ten temat.

  "poza tym, podsumowując moje blogowanie w Polsce, to widzę, że ludziom strasznie chce się gadać i wydawać opinie, ale nie posiadają zielonego pojęcia o większości spraw!

  cholerna bidaaaa w polskich glowach"

  Przede wszystkim powinieneś się martwić o bidę we własnej głowie, bo tam poza znajomością włoskiego i niczym nie uzasadnionym poczuciem wyższości, za wiele się nie dzieje.

  Jak chodzi o mnie, z łatwością mogę się powtrzymać od "gadania i wydawania opinii" na twoim blogu, który oprócz tłumaczeń z włoskiej prasy nie wyróżnia się niczym szczególnym, z właścicielem łącznie; żegnam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031