Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
515 postów 1375 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Żydowski Stress Przed-Urazowy i prewencyjny atak na Iran

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Stress Przed-Urazowy to przypadłość, podczas której Żyd doświadcza traumy zanim jeszcze ewentualne zagrożenie – przeważnie fikcyjne – ujawni się..."

"Pierwsze uderzenie jądrowe na Iran jest talmudycznie etyczne"

"Contro l’Iran il primo colpo nucleare è talmudicamente etico"
 
 
Maurizio Blondet     11 lipiec 2017    tłum. RAM

 
 
"Prewencyjny atak nuklearny na Iran – rozpatrywany w kategoriach Talmudu jest całkowicie etyczny ".  Takiego zdania jest  Moshe Halbertal  – "wysoko ceniony badacz świętej księgi", współautor Kodeksu Etycznego IDF – armii izraelskiej – której "cnotliwość" poczynań nie przestaje zadziwiać dzień po dniu.
 
 
Moshe Halbertal  jest również profesorem na New York University Law School – najwybitniejszym amerykańskim wydziale prawa – gdzie naucza przez połowę roku. Pozostałe 6 miesięcy wykłada na Hebrew University of Jerusalem. Mamy więc do czynienia z osobistością  należącą do obydwu światów. O Halbertalu pisze się, że  –  "jest jednym z najbardziej poważanych myślicieli jak chodzi o dylematy moralne związane ze współczesną wojną".
 
 
Moshe Halbertal
 
Opinia tego rodzaju pochodzi z wywiadu, jaki z moralistą Tsahal'u dla czasopisma  Slate  przeprowadził jeszcze jeden posiadacz typowej mentalności żydowskiej, a mianowicie  Ron Rosenbaum.  Rosenbaum jest dziennikarzem, literatem, historykiem żydowskim oraz autorem książek o Hitlerze. Od grudnia roku 2015, kiedy to opublikował swój artykuł zatytułowany  "Thinking the Unthinkable: A Lamentation for the State of Israel"  – Ron Rosenbaum żyje w przeświadczeniu, że Izrael może nie przetrwać jako kraj.
 
Ron Rosenbaum
 
 
Thinking the Unthinkable: A Lamentation for the State of Israel
 
 
W związku z tym Rosenbaum pisze w swym tekście:  "Jakiejkolwiek brutalności mieliby użyć – Palestyńczycy pragną państwa typu hitlerowskiego, tj. "judenrein" (bez Żydów). Nie chodzi im o odseparowanie dwóch narodów, ale o eliminację Żydów. Palestyńczycy nieustannie podżegani są do ich zabijania. Intifada ataków nożowych nie jest rewoltą, ale mordowaniem rytualnym Żydów".
 
To, co powyżej to doskonały przykład choroby psychicznej, poczucia winy i projekcji freudowskich tego małego narodu. Wśród wymienionych problemów psychiatrycznych znajduje się także syndrom, który Gilad Atzmon w sposób badzo udany zdefiniował jako "Stress Przed-Urazowy" ("Pre-Traumatic Stress Disorder", albo "Pre-TSS").

 
Jak narasta Stress Przed-Urazowy?
 
 
Jest to przypadłość, podczas której Żyd doświadcza traumy zanim jeszcze ewentualne zagrożenie – przeważnie fikcyjne – ujawni się; wyobraża sobie, że zostanie zniszczony jako należący do swej rasy i z tego powodu – jako  przyszła ofiara – zawczasu czuje się upoważniony do zlikwidowania urojonego wroga.
 
 
Ron Rosenbaum wie, że Izrael posiada 200 bomb atomowych, podczas gdy Iran ani jednej. Pomimo to przychodzi mu do głowy sformułowanie, że  "Izrael to 'one bomb state'",  co oznacza, że może zostać całkowicie zniszczony  "za sprawą jednej tylko bomby atomowej o sile 1 megatony zrzuconej na Tel Aviv".
 
 
Ponadto, Rosenbaum stwierdza:  "Iran posiada potencjał umożliwiający produkcję broni jądrowej". I cytuje irańskiego przywódcę Rafsanjani'ego, który miał rzekomo powiedzieć:"Niech dojdzie do pojedynku nuklearnego z Izraelem – zginie wtedy 15 milionów muzułmanów, a tam, gdzie kiedyś był Izrael nie zostanie przy życiu ani jeden Żyd".
 
 
Skontrolowałem to, co w roku 2002 powiedział Hashemi Rafsanjani – prezydent Iranu (1989 – 1997). Otóż stwierdził coś zupełnie innego:  
 
"Gdyby któregoś dnia również świat islamski został wyposażony w broń jądrową, którą posiada obecnie Izrael – strategia imperialistyczna ustałaby, ponieważ nawet użycie tylko jednej bomby atomowej przeciwko Izraelowi zniszczyłoby wszystko".
 
(...) "If one day, the Islamic world is also equipped with weapons like those that Israel possesses now, then the imperialists' strategy will reach a standstill because the use of even one nuclear bomb inside Israel will destroy everything". (...)
 
 
Rafsanjani warns of high cost of US support for Israel
 
 
 
A zatem Rafsanjani ani nie wyrażał pragnienia wybuchu wojny atomowej, ani nie groził Syjonowi jego zniszczeniem. Po prostu przypomniał efekt odstraszający jaki stwarza posiadanie broni jądrowej – w tym przypadku chodziło mu o powstrzymywanie wrogich w stosunku do świata islamskiego "imperialistycznych strategii".
 
 
Jednakże jak stwierdza Gilad Atzmon:  "Głęboko zakorzeniona żydocentryczna skłonność do interpretowania jakiejkolwiek krytyki politycznej w odniesieniu do Izraela jako zapowiedzi natychmiastowego rozpoczęcia żydobójstwa jest ostrą formą zbiorowego Syndromu Przed-Urazowego".
 
 
Gilad Atzmon
 
 
I tak Rosenbaum – medytując nad tym, że Iran posiada potencjał atomowy – przestał spać po nocach. By uspokoić się trochę zabrał się za czytanie tego, co witryna  DEBKAfile  w roku 2009 napisała na temat wyposażenia atomowego będącego w dyspozycji Izraela:
 
"Niemieckie okręty podwodne Dolphin zostały bardzo poważnie zmodyfikowane".
 
"Wyrzutnie torped poszerzono, tak by mogły być w nich umieszczane rakiety – między innymi pociski manewrujące produkcji krajowej o zasięgu 1500 km, uzbrojone w głowicę nuklearną o sile 200 kiloton", z czego wynika, iż mogą dosięgnąć instalacje jądrowe i struktury irańskich Strażników Rewolucji. Tym bardziej, że  "zbiorniki paliwa okrętów Dolphin zostały powiększone, dając im możliwość działania w odległości 10 000 km od ich macierzystego portu w Izraelu na Morzu Śródziemnym".
 
 
DEBKAfile
 
 
Dolphin-class submarine
 
 
DEBKAfile – Israeli Dolphin subs upgraded for missiles, larger fuel capacity
 
 
The Beast: On Board IDF's Most Advanced and Expensive War Machine (zdjęcia)
 
 
Jest rzeczą oczywistą, że 5 okrętów podwodnych, o których mowa – podarowanych Izraelowi przez Merkel – nie pozostaje na Morzu Śródziemnym, ale płyną one w kierunku Zatoki Perskiej, by z bliska grozić Iranowi.
 
Już sama strona DEBKAfile daje to do zrozumienia pisząc:
 
"Ich obecność poza wodami terytorialnymi Izraela – dając Izraelowi błyskawiczną zdolność reakcji w postaci drugiego uderzenia nuklearnego – stanowi potężny środek odstraszający w stosunku do prób jakiejkolwiek niespodziewanej agresji, tak nuklearnej jak i konwencjonalnej".
 
 
Jak wynika z powyższego – Izrael dysponuje najpotężniejszym czynnikiem odstraszającym jaki wymyślił człowiek – zwróconym przeciwko każdemu wrogowi, który chciałby go zaatakować. Izrael w jednej chwili zniszczyłby go przy pomocy swych bomb o sile 200 kiloton i spopielił jego naród.
 
To właśnie odstraszanie, czyli świadomość Zagwarantowanej Wzajemnej Zagłady przez 70 lat zapobiegła wojnie nuklearnej pomiędzy dwoma superpotęgami.
 
 
Ale Ron Rosenbaum – doświadczający szoku przed-urazowego nie czuje się uspokojony i dopytuje się dalej, czy aby tenże czynnik odstraszania na pewno wystarczy?
 
 
Rosenbaum pisze:
 
"Myśląc o okrętach podwodnych, o ostatecznej broni, w którą są one wyposażone – uświadomiłem sobie, że sam sobie stawiam pytanie co by się stało gdyby odstraszanie okazało się bluff'em, czymś w rodzaju groźby, którą nie jesteś uprawniony urzeczywistnić... Jeżeli wróg byłby przekonany, że groźba to jedynie bluff – zaatakowanie Izraela mogłoby go kusić jeszcze bardziej".
 
 
A zatem, pewność co do zagwarantowanego odwetu atomowego – ta sama, która hamowała Związek Sowiecki od zaatakowania USA bronią nuklearną jako pierwszy i odwrotnie – w przypadku Izraela nie funkcjonuje w żaden sposób.
 
 
Tworzy się natomiast sytuacja, w której wróg  "w jeszcze wiekszym stopniu stoi przed pokusą zaatakowania państwa żydowskiego jako pierwszy",  jest zachęcany do tego i spragniony żydobójstwa. Jak widać –  Rosenbaum bynajmniej nieuspokojony przeżywa jeden koszmar za drugim.
 
 
I stąd wynikają jego poszukiwania osób o wysokim poczuciu etyki, którym można byłoby postawić pytanie: czy izraelski odwet nuklearny ma sens?
 
 
Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, również Moshe Halbertal – talmudysta i jednocześnie wykładowca prawa – jest – w przypadku zrzucenia przez Iran swej (nieistniejącej) bomby na Tel Aviv – przeciwny odwetowi nuklearnemu.
 
Halbertal wyjaśnia to Rosenbaumowi w ten oto sposób:
 
"Sądzę, że nawet najpoważniejszy stan wyjątkowy nie uprawnia do zamierzonego zabicia wszystkich cywilów. Myślę, że nie jest to słuszne pod względem moralnym".
 
 
Słysząc taką odpowiedź powiecie: podziękować YHVE, że żyje taki wybitny talmudysta i moralista, którego interesuje los cywilów należących do innych narodów – innymi słowy życie gojów.
 
 
Należy jednakże kontynuować dalej czytanie wypowiedzi Halbertala, w której wkrótce stwierdza:
 
"Uważam, że istnieje realne niebezpieczeństwo ataku nuklearnego na Izrael ze strony Iranu, gdy ten wyposaży się w broń jądrową. Oni mówią o zniszczeniu Izraela, mogą dać broń nuklearną Hezbollah'owi... Izrael – jako że jest mały – może zostać zmieciony z powierzchni ziemi za sprawą jednej do dwóch bomb".
 
 
A zatem?
 
"Jestem przeciwko odwetowi"  – mówi Moshe Halbertal – "Nie zauważam jego użyteczności, ale widzę korzyść w izraelskim ataku prewencyjnym. Może dojść do sytuacji, w której jedynym sposobem zapobieżenia irańskiemu atakowi atomowemu na Izrael stanie się zniszczenie Iranu jako państwa – zlikwidowanie jego zdolności funkcjonowania jako państwo. I chociaż zabrzmi to nieco dziwnie – będziemy mieć do czynienia ze skutkami ubocznymi w postaci śmierci cywilów. Jednakże akcja tego rodzaju nie byłaby skierowana przeciwko niewinnym cywilom jak w Hiroshimie i Nagasaki. Można bowiem wziąć na cel laboratoria i struktury nuklearne, reaktory i im podobne, albo aparat państwowy, który konieczny jest do przeprowadzenia ataku".
 
 
Niech nikt nie wierzy, że to, co powyżej to jedynie osobista obsesja Rosenbauma lub Halbertala.
 
Od kiedy Moskwa wraz z Assadem, Iranem i Hezbollah'em unicestwiły żydowski plan podziału Syrii (wraz z opcją południowej części Syrii w rękach tzw. terrorystów "islamskich" – przyjaciół Żydów, finansowanych przez Izrael, syjonistów i całą diasporę żydowską) – Żydów dręczy koszmarna wizja szyitów z Hezbollah-u stojących u granic Izraela, wspomaganych przez dostawy broni i wsparcie bojowników z Teheranu – nadciągających poprzez Irak (znajdujący się już w rekach szyickich) i Syrię Assada.
 
 
Według wywiadu izraelskiego:  "Teheran – przy pomocy Hezbollah-u – planuje wyzwolenie Wzgórz Golan spod izraelskiej okupacji".  To tego rodzaju obawy popchnęły izraelskie lotnictwo do zaatakowania Syryjczyków na Wzgórzach – terytorium spornym od 40 lat.
 
 
Nuclear Options
 
 
Mamy więc przed oczami przypadek narastającego Stresu Przed-Urazowego, który ma na celu dostarczenie moralnego usprawiedliwienia dla izraelskiej wojny prewencyjnej, prowadzącej do totalnego zniszczenia fikcyjnego przeciwnika. (...)

 
 
New York Times: "Za wydarzeniami z 11 Września stoi Iran"
 
 
7 lipca  Weekly Standard  zatytułował swoj artykuł:
 
"Iran w dalszym ciągu poluje w całych Niemczech na technologię nuklearną"  i poinformował o zaaresztowaniu kilku obywateli niemieckich, usiłujących zakupić dla Iranu  51 zaworów  "nadających się dla reaktora ciężkowodnego w Arak",  który to reaktor  "może być użyty do syntezy plutonu".
 
 
Iran Still on the Hunt for Nuclear Weapons Technology Across Germany
 
 
Tu trzeba zauważyć, że dyrektorem  Weekly Standard  jest  Bill Kristol,  jeden z najważniejszych neocon'ów izraelsko-amerykańskich – w swym czasie głośny jako niepoczytalny promotor wojny z Irakiem (a dziś z Iranem), natomiast sam  Weekly Standard  jest organem oficjalnym neocon'ów, działającym również z zaawansowanym stadium syndromu pre-TSS.
 
William Kristol
 
 
Wiarygodność informacji podawanych przez Żydów znajdujących się w powyżej opisanym stanie umysłowym jest taka, że dla przykładu –  New York Times  został zmuszony do skorygowania rzekomo "prawdziwej" informacji o tym, że  "Iran był sponsorem zamachów z 11 Września"  (tj. zburzenia Twin Towers) – jedynie dlatego, iż został zaskarżony do sądu.
 
 
Potężny żydowski dziennik amerykański zamieścił taką oto korektę:
 
"Pomimo, że sąd federalny ustalił iż Iran – jak chodzi o zamachy z 11 Września – będąc państwem wspierającym terroryzm – jest w pewnym stopniu winien ("some culpability") – nie zostało udowodnione, że był sponsorem tychże zamachów, które zostały zaplanowane i zrealizowane przez Al Qaedę".
 
 
Kto nie wierzy, może o tym przeczytać pod linkiem:
 
 
NEW YORK TIMES FINALLY CORRECTS BOGUS CLAIM THAT IRAN ‘SPONSORED’ 9/11 ATTACKS
 
 
 
Sformułowanie "some culpability" w stosunku do Iranu bierze się z faktu że amerykański Departament Stanu zaliczył Iran do grupy państw "sponsorów terroryzmu" - gdyż Teheran wspiera Hezbollah, który jednakże nie zajmuje się zamachami, ale walczy z innymi grupami bojowników. Jest to następny przykład dokąd może zaprowadzić zniekształcenie poznawcze spowodowane Stresem Przed-Urazowym.
 
 
Jest rzeczą oczywistą, że Ofiara fikcyjego ludobójstwa mobilizuje również politykę amerykańską, po to by zapobiec zagrożeniu w postaci szyitów stojących u granic Izraela. A już szczególnie w obecnym momencie, kiedy nie czuje się ona chroniona przez "Państwo Islamskie" bliskie rozgromieniu, a które likwidując szyitów działało na nią uspokajająco.
 
 
Zawieszenie broni w Syrii uzgodnione pomiędzy Trumpem i Putinem podczas G20 zostało przyjęte przez media amerykańskie i polityków z wściekłością i pasją oraz zinterpretowane jako ustępstwo wobec Moskwy i dowód podporządkowania się Trumpa Putinowi.
 
Rex Tillerson – autor porozumienia, które w innych okolicznościach zostałoby uznane za sukces dyplomacji amerykańskiej –  doświadczył niezwykle gwałtownego ataku ze strony żydowskiej agencji Bloomberg,  co według oceny indyjskiego analityka Bhadrakumar'a oznacza, iż  "pilotując rozmowy w tym kierunku – Tillerson sprzeciwił się lobby izraelskiemu".
 
 
The Humbling of Rex Tillerson
 
 
US resets transatlantic leadership role
 
 
Wbrew temu, co twierdzą mass-media włoskie – Izrael odrzucił porozumienie Putin-Trump i oświadczył, że utrzyma swą swobodę działania w Syrii – pomimo rosyjskich zapewnień, iż południowo-wschodnia syryjska strefa deeskalacji będzie kontrolowana przez syryjską policję wojskową a nie przez "szyitów".
 
 
LIBERMAN: ISRAEL WILL RETAIN FREEDOM OF ACTION IN SYRIA
 
 
W Paryżu wiadome lobby sfinansowało i zorganizowało "Wiec na rzecz Wolnego Iranu", w którym wzięły udział tysiące irańskich uchodźców anty-ayatollah. Był to niespotykany do dnia dzisiejszego ich sukces.
 
 
Wziął w nim udział także John Bolton, były ambasador za administracji Bush'a juniora – nieobliczalny Żyd, który wrzeszczał:
 
"Podczas gdy kampania likwidacji ISIS-u dobiega do całkowitego jej zakończenia, nie wolno nam pozwolić, by reżim w Teheranie osiągnął swój z dawien dawna zamierzony cel, tj. by wszedł w posiadanie kontroli nad obszarem rozciągającym się od Iranu i rządu w irackim Bagdadzie po reżim Assada w Syrii i terrorystów należących do Hezbollah".
 
Dodał także, iż w nowej administracji rośnie coraz to bardziej poparcie dla projektu  "zmiany reżimu"  w Teheranie. (...)
 
 
***
 
 
o żydowskim syndromie psychiatrycznym pod linkiem:
 
Żydowski syndrom psychiatryczny i dobrodziejstwa wojny w USA
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 
 

KOMENTARZE

 • Jednak jakiegoś aj waja mamy na Neonie
  co nie wytrzymał nerwowo i dał 1. Ode mnie 5*
 • @lorenco 16:14:58
  Żeby to jednego... :))
 • @lorenco 16:14:58
  Jeden? Żeby tylko, ale jest ich tutaj więcej.
  Daję 5* i wrzucam do pejsbuka :)
 • Stres pourazowy też dopadł rebe!!
  https://youtu.be/yXTSOEjf7Zo
 • @Wiktor Smol 20:52:08
  Jarek i Wiktor - a nagłówek jest: Neon24, forum Polaków.
  No i fajnie, że "goście" na forum Polaków mogą przeczytać prawdę o sobie.
 • @trojanka 20:56:32
  Jak to się powiada, co trzeźwemu na sercu, pijanemu na języku.
  Ten żyd musiał walnąć sobie parę kieliszków koszernej.
  Przy okazji Twojego Trojanko komentarza z filmem wideo, nasunął się następny film:
  Szokujący wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem
  https://youtu.be/HhSZwjjbcKA
 • @All
  .
  wrzucać chłopaki na pejsa, wrzucać gdzie się da! ... uświadamiać ludzi, że une mają unych sprawy, a my nasze, całkiem inne! ... :)))
 • @ autor
  Bardzo lubię twoje artykuły, wnoszą ciekawe i nowe spojrzenie.
  Oczywiście 5*
  Jest tu widać na Neonie trochę szmondaków, którzy każdemu piszącemu prawdę dotyczącą syjonistycznych kanalii, zawsze stawiają jedynkę.
 • @RAM 22:10:59
  RAM, z pejsbukiem to jest tak, że jak wrzucisz coś nie "tego", to blokują konto. Macki czy mośki...
 • @Vinto 00:28:38
  Kila minut temu, po normalnym zalogowaniu na Neonie, mogłem postawić ocenę za artykuł, natomiast nie mogłem wpisać żadnego komentarza.
  Ciekawe dlaczego?
  W końcu, udało się!
 • „Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie” ! Konwent Narodowy Polski / Styczeń 23, 2014
  POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI ?!!!

  *****

  „OTÓŻ JA, OFICER WOJSKA POLSKIEGO, TU, w OBECNOŚCI WSZYSTKICH tu ZEBRANYCH, DAJĘ SŁOWO HONORU, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki Icek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd. Bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce. Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał.

  Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II, który Żydom i każdemu innemu, nadawał taki majątek.

  Wie pani za co? – ZA ZDRADĘ POLSKI.

  Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce.

  Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu.

  W okresie rozbiorów Polski, ŻYDZI – ich przywódcy, PODSYCALI i PODGRZEWALI ATMOSFERĘ do POWSTAŃ. Ale nie dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że WIDZIELI w DEKRECIE CARA OKAZJĘ, by POSIĄŚĆ MAJĄTKI POLAKÓW.

  A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie.

  Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi których stać było na naukę swych dzieci.

  ŻYDZI, SKWAPLIWIE i DOKŁADNIE DONOSILI do WŁADZ CARSKICH o TYCH, co POSZLI do POWSTANIA. I na mocy DEKRETU CARÓW PRZEJMOWALI te WSZYSTKIE DOBRA.

  Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich, jak swych synów, przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. ODPŁACALI ZDRADĄ na RZECZ CIEMIĘŻYCIELA i ZABORCY, i to BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW.

  Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u NIEMCÓW ZAŻĄDALI, by WYDZIELIĆ CZĘŚĆ POLSKI DLA NICH. A NA ŚWIECIE żądali ZROBIENIA z POLSKI JUDEO-POLONII.

  Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce.

  Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców, ale zesłano ich na sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię.

  A pani śmie się tu DOPOMINAĆ ZWROTU tych MAJĄTKÓW?!

  W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu.

  MYŚLICIE, że NARÓD POLSKI o tym SIĘ NIE DOWIE?”

  za: Albin Siwak: „Chciałbym dożyć takich dni”
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/23/myslicie-ze-narod-polski-sie-o-tym-nie-dowie/
 • terroryzm uzsadaniany przewrotną paranoją aszkeNAZIoli
  zaczął się od wybuchowych listów, które dostali najbardziej znamienici przeciwnicy "państwa izrael" JUŻ w latach 40-tych w XXw:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Lehi_(group)#Operations_in_Europe
  "On 15 April 1947 a bomb consisting of twenty-four sticks of explosives was planted in the Colonial Office, Whitehall. It failed to explode due to a fault in the timer. Five weeks later, on 22 May, five alleged Lehi members were arrested in Paris with bomb making material including explosives of the same type as found in London. On 2 June, two Lehi members, Betty Knouth and Yaakov Levstien, were arrested crossing from Belgium to France. Envelopes addressed to British officials, with detonators, batteries and a time fuse were found in one of Knouth's suitcases. Knouth was sentenced to a year in prison, Levstien to eight months. The British Security Services identified Knouth as the person who planted the bomb in the Colonial Office. Shortly after their arrest, 21 letter bombs were intercepted addressed to senior British figures. The letters had been posted in Italy. The intended recipients included Bevin, Attlee, Churchill and Eden."

  - oczywiście, w wersji pl "wikipedii" tego nie znajdziecie :/
 • @lorenco 00:31:51
  .
  we Włoszech pejs jest o wiele mniej agresywny! ...

  to w stosunku do Polaków stosuje się normy zaostrzone!

  jeżeli są problemy, przejść na vKontakte https://vk.com/ ... wielu Włochów to robi, gdy ma z pejsem problem! ... :)))
 • @All
  .
  za 5* dzięki! ... :)
 • @RAM 22:10:59
  Jestem jeszcze zawieszony na PEJSZBUKU na okres 12 godzin.
  Po tym czasie umieszczę ten tekst w kilkunastu grupach. Tekst warty cyklicznego udostępniania...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031