Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
515 postów 1374 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Żydowski syndrom psychiatryczny i dobrodziejstwa wojny w USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Byłoby rzeczą wprost idealną gdyby wojna domowa w USA trwała przez okres całej prezydentury Trumpa – fakt ten mógłby stać się dla społeczności międzynarodowej prawdziwym dobrodziejstwem..."

 

 

Żyd zaaresztowany za pogróżki antysemickie – Trump znienawidzony, pomimo, że miał rację

 
 
EBREO ARRESTATO PER MINACCE ANTISEMITE (TRUMP L’AVEVA DETTO, E TUTTI A ODIARLO)
 
 
 
 
 
Maurizio Blondet      26 marzec 2017       tłum. RAM

 

 
 
Trump "wypowiada się jak osoba psychicznie chora!", "naśladuje białych supremacjonistów!", "naśladuje Davida Duke!", "należy do tych, którzy wierzą w żydowski spisek!" – tego rodzaju oburzone komentarze rozpowszechniały 28 lutego, czyli miesiąc temu mass-media i politycy w USA. Obrażona cnota rozładowywała swe emocje podczas transmisji telewizyjnych, poprzez komunikaty i tweety w rodzaju: "Trump insane!", "prezydent jest rasistą i spiskowcem!".

 
 
David Duke
 
 
 
Zapytajmy więc jak wyglądała straszliwa wina Donalda Trumpa?

 
 
Otóż Trump powiedział, że jego zdaniem pogróżki telefoniczne, które od kilku miesięcy gnębiły wspólnoty i cmentarze żydowskie mogły być niczym innym jak false flag. Oczywiście, jeżeli chodziłoby o pogróżki prawdziwe (jak się wyraził) "są karygodne", jednakże mogą one być równie dobrze – (wg. słów Trumpa) "zrealizowane w celu przedstawienia kogoś w złym świetle" (a w szczególności wyborców prezydenta).
 
Bezpośrednio po wypowiedzi Anti-Defamation League wydała następujący komunikat:
 
"We are astonished by what the President reportedly said, it is incumbent upon the White House to immediately clarify these remarks. In light of the ongoing attacks on the Jewish community, it is also incumbent upon the President to lay out in his speech tonight his plans for what the federal government will do to address this rash of anti-Semitic incidents".
 
"Jesteśmy zaskoczeni tym, co podobno powiedział prezydent. Biały Dom ma obowiązek wyjaśnić natychmiast te komentarze. W kontekście trwających agresji na wspólnoty żydowskie, prezydent jest ponadto zobowiązany do przedstawienia swych propozycji działania, jakie rząd powinien zrealizować, by stawić czoła podobnemu wybuchowi ataków antysemickich".   
 
 
 
 
‘This is insane’: Trump blasted for parroting same anti-Jewish conspiracy as white supremacist site
 
 
Przytoczmy dalsze reakcje słowne – pełne ostentacyjnego oburzenia, szyderstwa, niedowierzania, chichotów – na wypowiedź Trumpa sprzed miesiąca: - "Czy to co mówi oznacza, że to Żydzi mieliby grozić Żydom? Wariat!" - "To nie prezydent, to paranoik!" - "Pomimo, że holokaust jest ciągle jeszcze żywą pamięcią – mamy do czynienia z prezydentem, który sugeruje, że groźby śmierci i antysemickie wandalizmy są fałszywą flagą!".
 
 
 
Psychiatria Talmudyczna

 
Upłynęło trochę czasu i oto 23 marca policja izraelska zaaresztowała 19-letniego Izraelczyka, który okazał sie być autorem dziesiątków pogróżek telefonicznych pod adresem centrów wspólnot żydowskich, synagog, cmentarzy, itp. w USA, a także w Australii i Nowej Zelandii. 

 
 
Semita zaaresztowany za pogróżki antysemickie

 
 
 
Za sprawą swego "antysemickiego" wydzwaniania – młody semita zmusił nawet samolot linii lotniczych Delta Arlines do lądowania awaryjnego, jako że stwierdził podczas rozmowy, iż umieścił w nim bombę. Jak zrelacjonował rzecznik policji Micky Rosenfeld – chłopak używał kruczków technicznych by zmienić głos, nie używał standardowych linii telefonicznych, rozmawiał za pośrednictwem kilku komputerów tak by uniemożliwić swą lokalizację itd.
 
Episod ten zmusza do rozważenia kilku aspektów sprawy. Trump prawdopodobnie wiedział o dochodzenich w toku – FBI pracowała nad tym od kilku lat (lądowanie awaryjne samolotu Delta Airlines miało miejsce w roku 2015).
 
Oprócz tego, gdyby ktoś zrobił listę tzw. "pogróżek antysemickich", "zamachów antysemickich", oraz "profanacji cmentarzy żydowskich swastykami" – których autorami okazali się później Żydzi (tak w USA jak i w Europie) – można byłoby na jej podstawie opracować kilka książek, lub studiów na temat psychiatrii talmudycznej. Okazałyby się one bardzo przydatne w wyjaśnieniu dlaczego Żydzi mają potrzebę czucia się nienawidzonymi, dyskryminowanymi, i twarzą w twarz wobec rzekomo nadchodzącego całkowicie fikcyjnego pogromu.

 
 
Bardzo ciekawe są powody takiego stanu rzeczy – czy to świadome, czy też podświadome.
 
Żydzi oskarżają innych o dyskryminację i traktowanie ich jako "różniących się" od reszty społeczeństwa, jednakże jeżeli istnieje rzecz, której boją się oni naprawdę, to jest nią możliwość traktowania ich jak zwykłych obywateli.
 
W tego rodzaju podejściu widzą największe – dla ich rzekomej kwintesencji istnienia – zagrożenie, a mianowicie możliwość bycia "zasymilowanymi". Ich włączenie do zwyczajnej ludzkości, zasymilowanie się z nią, czy też małżeństwa mieszane – widzą jako "zgrożenie wymarciem".
 
Krótko mówiąc: jeżeli ich nie znosisz – knujesz na rzecz ich zagłady; natomiast jeżeli ich kochasz – chcesz ich wyginięcia poprzez asymilację.

 
 
Jest to typowa projekcja freudowska: "Wszyscy goje nienawidzą nas i pragną naszej śmierci". Ich podświadomość mówi: "Nienawidzimy wszystkich i pragniemy ich śmierci".

 
 
Tu ma początek dobrze znany syndrom o nazwie  Pre-Traumatic Stress-Disorder,  przeanalizowany przez  Gilad'a Atzmon'a,  wskutek którego osobnicy straumatyzowani za sprawą urazu, który jeszcze nie miał miejsca, i który prawdopodobnie nigdy nie zaistnieje – odczuwają potrzebę wyeliminowania wyimaginowanego wroga, gładząc go, zanim ten, w ich wyobrażeniu uczyni to samo z nimi.   

  
 
 
Pre-Traumatic Stress Disorder Pre-Traumatic Stress Disorder-A Glimpse Into Israeli Collective Psychosis by Gilad Atzmon
 
Gilad Atzmon
 
 
 
 
Wróćmy jeszcze do pogróżek bombowych, czyli do prawidłowej diagnozy postawionej przez Donalda Trumpa. Bezczelność i tupet Anti Defamation League pozostały całkowicie bezkarne. Tak potężna organizacja żydowska, jak i inni potwarcy, szydercy i oskarżyciele na oślep – nie poczuli się w obowiązku by przeprosić prezydenta.  
 
Coraz bardziej widoczne jest, że znacząca część opinii publicznej, która liczy się w USA, tj. ta "postępowa", wypowiadająca się w mass-mediach oraz w kręgach wszechwładnych lobbies – na jakąkolwiek inicjatywę Trumpa reaguje atakami wściekłości i niepohamowaną ślepą nienawiścią, które pozbawiają ich autorów minimalnej nawet zdolności do obiektywnej oceny.


 
 
 
 
Czy w Ameryce dojdzie do wojny domowej? Jeżeli tak, to jest całkiem nieźle

 
 
 Można stwierdzić, że jawna wrogość, nieukrywana chęć plucia na prezydenta i wyeliminowania go przy użyciu obojętnie jakich metod – ze strony prezenterów telewizyjnych, polityków i postaci ze sfer "deep state" jest wprost nie do uwierzenia. Zaskakujący jest także sposób, w jaki osoby te dopuszczają się podobnych aktów – publicznie, w studiach telewizyjnych – wylewając z siebie gniew i złość – i nie biorąc absolutnie pod uwagę, że mogą się mylić, i że jednocześnie Donald może mieć rację.
 
Mamy do czynienia ze zjawiskiem nigdy dotąd nie zaobserwowanym; z obłędem, który w tej chwili – tak patrząc na jego przejawy jak i na istotę konfliktu – przeobraża się w wojnę domową.

 
 
Możliwość pojawienia się tego rodzaju rzeczywistości cieszy  M. K. Bhadrakumar'a,  byłego ambasadora Indii w Moskwie, dziś dziennikarza zajmującego się polityką międzynarodową na stronie internetowej  Asia Times.
 
M. K. Bhadrakumar ironizując stwierdza z radością:

 
"Można bronić stanowiska zakładającego, że jeżeli amerykańska wojna domowa będzie toczona pomiędzy elitami w sposób tak brutalny jak dzieje się to obecnie, i jeżeli ponadto bratobójcza walka będzie kontynuowana przez dalsze 4 -5 lat – a byłoby rzeczą wprost idealną gdyby trwała przez okres całej prezydentury Trumpa – to fakt ten stanie się dla społeczności międzynarodowej prawdziwym dobrodziejstwem".

 
 
M. K. Bhadrakumar
 
Asia Times | Covering geo-political news and current affairs across Asia
 
 
 
 
Bhadrakumar wypowiada opinię z azjatyckiego punktu widzenia oraz bierze pod uwagę interesy Azji.

 
Zauważa, że podczas gdy amerykańscy podżegacze wojenni – z powodu wojny domowej anty-Donald mają rozproszoną uwagę – Rex Tillerson, nowy sekretarz stanu – przeciwnie do obaw, jakie można było żywić po co poniektórych wcześniejszych agresywnych oświadczeniach Trumpa  - zawarł z przywódcą Chin porozumienie konsensualne w celu – jak to zostało sformułowane - "zapewnienia prawidłowego rozwoju stosunków USA – Chiny, w duchu 'non-conflict, non-confrontation, mutual respect and a  win-win cooperation'".
 
 
"W Syrii – pisze dalej Bhadrakumar– CIA całkowicie zaprzestała zaopatrywania rebeliantów w broń". Natomiast w Iraku,"w którym administracja Obamy przyzwoliła na rozrośnięcie się tak ISIS-u jak Al Qaedy, Trump walczy z nimi, a ponadto – co jest rzeczą ważną – pozwala aby regionalni wrogowie USA, tj. Iran wraz milicjami wspieranymi przez niego  (chodzi o Hezbollah w Syrii i o milicje szyickie Hashd ash-Shabi, które oczyszczają Mossul z jihadzistów wahabitów, a które Obama zobowiązał do wyłączenia się z walk)  walczyli bez przeszkód".
 
Krótko mówiąc – dla Azji – amerykański obłędna wojna domowa przedstawia się jako dobrodziejstwo, ponieważ odciąga supermocarstwo od jego działań hegemonicznych i siejących zamęt.

 
 
A dla nas?

 
 
"Zawsze będą istnieć elementy niezadowolone, dla przykładu Wielka Brytania i Niemcy" –  mówi Bhadrakumar.

 
Po czym dodaje:"Co jest zresztą całkowicie zrozumiałe. Kraje te zdają sobie sprawę, że Trump traktuje je jako coś w rodzaju 'niższych form życia'. Im zależy bardzo na tym by Trump nie tylko przegrał amerykańską wojnę cywilną, ale także by stało się to natychmiast. Obawiają się bowiem, że bez amerykańskiego przywództwa stracą ich ciężar polityczny w rozgrywkach międzynarodowych. Ale dla nas Azjatów również ta wizja nie jest wcale zła. W Azji żywi się nadzieję, że ten Zachód z jakim mieliśmy do czynienia w historii współczesnej zejdzie ze sceny politycznej".

 
 
Wielu Żydów popiera Donalda Trumpa
 
Podczas wykreślania szkicu amerykańskiej wojny domowej może okazać się rzeczą użyteczną wyszczególnienie liczących się Żydów stojących po stronie prezydenta (lub tych, którzy wg. innych opinii kontrolują go). Ilość osób, które opowiedziały się za nim jest zaskakująco duża, co potwierdza złożoność konfliktu w toku.

 
Dane pochodzą z ze strony (określmy ją jako – niesympatyzującą z tymi, o których mowa) o nazwie –  The ZOG Info. "Zog" oznacza  Zionist-Occupied Government.

 
 
Who Controls America?
 
 
 
 
Michael Abboud (Sephardic Jew) – Communications Coordinator, Donald J. Trump for President
http://www.linkedin.com/in/michael-abboud-88a38498
Paul Achleitner (Ashkenazic Jew) – Chairman, Supervisory Board, Deutsche Bank (Donald Trump’s largest lender)
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Achleitner
Miriam Adelson (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President; Donor, Future45 PAC; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://fortune.com/2012/02/08/meet-the-woman-behind-sheldon-adelson
Sheldon Adelson (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President; Donor, Future45 PAC; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Sheldon_Adelson
Paul Atkins (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_S._Atkin
Brian Ballard (Ashkenazic Jew) – Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://ballard-partners.com/team.shtml
Thomas Barrack, Jr. (Jewish spouse: Rachelle Roxborough) – Donor, Trump Victory Fund; Member, Trump Economic Advisory Council; Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_J._Barrack_Jr.
 
Avrahm Berkowitz (Ashkenazic Jew) – Assistant to Jared Kushner and Special Assistant to the President, The White House
http://www.jewishjournal.com/nation/article/how_avrahm_berkowitz_landed_in_the_west_wing
Terry Branstad (Ashkenazic Jew/North European) – United States Ambassador to China
http://en.wikipedia.org/wiki/Terry_Branstad
Elliott Broidy (Ashkenazic Jew) – Vice-Chairman, Trump Victory Committee; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Elliott_Broidy
Safra Catz (Ashkenazic Jew) – Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team
http://en.wikipedia.org/wiki/Safra_A._Catz
Michael Cohen (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Special Counsel, The Trump Organization
http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_D.Cohen%28lawyer%29
Gary Cohn (Ashkenazic Jew) – Director, United States National Economic Council
http://en.wikipedia.org/wiki/Gary_Cohn_(businessman)
Reed Cordish (Ashkenazic Jew) – Assistant to the President for Intragovernmental and Technology Initiatives, The White House
http://cordish.com/about/team
Delos Cosgrove (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Toby_Cosgrove
Elisabeth DeVos (Jewish spouse: Richard DeVos, Jr.) – Donor, Trump Victory Fund; Secretary, United States Department of Eduation
http://en.wikipedia.org/wiki/Betsy_DeVos
http://en.wikipedia.org/wiki/Dick_DeVos
Gil Dezer (Ashkenazic Jew) – President, Trump Dezer Development
http://www.linkedin.com/in/gil-dezer-bab24432
Michael Dezer (Ashkenazic Jew) – Founder, Trump Dezer Development
http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Dezer
James Dimon (Jewish spouse: Judith Kent) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Jamie_Dimon
Lewis Eisenberg (Ashkenazic Jew) – Chairman, Trump Victory Committee; Finance Co-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Lewis_M._Eisenberg
Boris Epshteyn (Ashkenazic Jew) – Senior Adviser, Donald J. Trump for President; Communications Director, Trump Presidential Inaugural Committee; Assistant Communications Director for Surrogate Operations and Special Assistant to the President, The White House
http://www.linkedin.com/in/boris-epshteyn-6b6279
Stephen Feinberg (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Donor, Rebuilding America Now PAC; Member, Trump Economic Advisory Council
http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Feinberg
Laurence Fink (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Laurence_D._Fink
Alan Fishman (Ashkenazic Jew) – Chairman, Ladder Capital (Donald Trump’s second largest lender)
http://en.wikipedia.org/wiki/Alan_H._Fishman
David Friedman (Ashkenazic Jew) – Co-Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump; United States Ambassador to Israel
http://www.kasowitz.com/david-m-friedman
Samuel Fox (Ashkenazic Jew) – Vice-Chairman, Trump Victory Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Sam_Fox
Alan Garten (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and General Counsel, The Trump Organization
http://www.linkedin.com/in/alan-garten-405a101
Bruce Gelb (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
http://en.wikipedia.org/wiki/Bruce_Gelb
Michael Glassner (Ashkenazic Jew) – Deputy Campaign Manager and National Political Director, Donald J. Trump for President; Special Advisor for Operations, Trump Presidential Transition Team
http://ballotpedia.org/Michael_Glassner
 
Lawrence Glick (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President of Strategic Development, The Trump Organization
http://www.erictrumpfoundation.com/board-of-directors/larry-glick
Scott Gottlieb (Ashkenazic Jew) – Commissioner, Food and Drug Administration
http://en.wikipedia.org/wiki/Scott_Gottlieb
Jason Greenblatt (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Chief Legal Officer, The Trump Organization; Co-Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump; President Trump’s Special Representative for International Negotiations
http://blogs.yu.edu/alumni-news/2012/10/04/jason-greenblatt-89yc-is-no-apprentice-yu-alumnus-serves-as-donald-trumps-general-counsel
Vincent Harris (Ashkenazic Jew) – Former Digital Strategy Manager, Donald J. Trump for President
http://en.wikipedia.org/wiki/Vincent_Harris_(political_strategist)
Thomas Hicks, Sr. (Ashkenazic Jew) – Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Hicks
Carl Icahn (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President; Special Adviser to the President for Regulatory Reform
http://en.wikipedia.org/wiki/Carl_Icahn
Gail Icahn (Ashkenazic Jew) – Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
Robert Iger (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Iger
Robert Johnson IV (Jewish spouse: Suzanne Ircha) – Endorser, Donald J. Trump for President; Vice-Chairman, Trump Victory Committee; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Woody_Johnson
http://www.newyorkfamily.com/cover-jet-fuel-suzanne-johnson-october-2014
Travis Kalanick (Ashkenazic Jew) – Former Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Travis_Kalanick
Peter Kalikow (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_S._Kalikow
Daniel Kowalski (Ashkenazic Jew) – Deputy Policy Director, Donald J. Trump for President; Member, Trump Economic Advisory Council
http://www.washingtonexaminer.com/the-man-who-helped-pass-the-gop-budget/article/2579752
Lawrence Kudlow (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
http://en.wikipedia.org/wiki/Lawrence_Kudlow
Charles Kushner (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President; Donor, Make America Great Again PAC
http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Kushner
Jared Kushner (Ashkenazic Jew) – Senior Adviser, Donald J. Trump for President; Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team; Senior Adviser to the President, The White House
http://en.wikipedia.org/wiki/Jared_Kushner
Yael Kushner [née Ivanka Trump] (Orthodox Jewish convert) – Executive Vice President, The Trump Organization; Senior Adviser, Donald J. Trump for President; Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team
http://en.wikipedia.org/wiki/Ivanka_Trump
Bennett LeBow (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
http://en.wikipedia.org/wiki/Bennett_S._LeBow
Richard LeFrak (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_LeFrak
Richard Lesser (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Rich_Lesser
Corey Lewandowski (Ashkenazic Jew/East European) – Former Campaign Manager, Donald J. Trump for President
http://en.wikipedia.org/wiki/Corey_Lewandowski
Christopher Liddell (Ashkenazic Jew) – Director of Strategic Initiatives and Assistant to the President, The White House
http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Liddell
Ronald Lieberman (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President of Management and Development, The Trump Organization
http://www.binghamton.edu/magazine/index.php/profiles/show/ron-lieberman-is-vp-not-apprentice
Robert Lighthizer (Ashkenazic Jew) – United States Trade Representative
http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Lighthizer
Howard Lorber (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Member, Trump Economic Advisory Council
http://en.wikipedia.org/wiki/Howard_Lorber
David Malpass (Ashkenazic Jew) – Member, Trump Economic Advisory Council; Undersecretary for International Affairs, United States Department of the Treasury
http://en.wikipedia.org/wiki/David_Malpass
Douglas Manchester (Ashkenazic Jew) – Donor, Make America Great Again PAC
http://en.wikipedia.org/wiki/Doug_Manchester
Bernard Marcus (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President; Donor, Rebuilding America Now PAC; Donor, Make America Number One PAC
http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Marcus
Rebekah Mercer (Ashkenazic Jew) – Donor, Make America Number One PAC; Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team
http://ballotpedia.org/Rebekah_Mercer
Robert Mercer (Ashkenazic Jew) – Donor, Make America Number One PAC
http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Mercer_(businessman)
Amanda Miller (Ashkenazic Jew) – Vice President of Marketing, The Trump Organization
http://www.erictrumpfoundation.com/event-committee/amanda-miller
Eli Miller (Ashkenazic Jew) – Chief Operating Officer, Donald J. Trump for President
http://ohioconservativereview.com/eli-miller
Jason Miller (Ashkenazic Jew) – Senior Communications Adviser, Donald J. Trump for President; Communications Director, Trump Presidential Transition Team; Communications Director and Assistant to the President, The White House
http://ballotpedia.org/Jason_Miller
Stephen Miller (Ashkenazic Jew) – National Policy Director, Donald J. Trump for President; National Policy Director, Trump Presidential Transition Team; Senior Adviser to the President for Policy, The White House
http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Miller_(political_operative)
Steven Mnuchin (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Member, Trump Economic Advisory Council; National Finance Chairman, Donald J. Trump for President; Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team; Secretary, United States Department of the Treasury
http://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Mnuchin
Elon Musk (Ashkenazic Jew/North European) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Elon_Musk
Samuel Nunberg (Ashkenazic Jew) – Former Policy Adviser, Donald J. Trump for President
http://ballotpedia.org/Sam_Nunberg
David Orowitz (Ashkenazic Jew) – Senior Vice President of Acquisitions and Development, The Trump Organization
http://www.linkedin.com/in/david-orowitz-8416353
Geoffrey Palmer [né Weissinger] (Ashkenazic Jew) – Donor, Rebuilding America Now PAC
http://en.wikipedia.org/wiki/Geoffrey_Palmer_(real_estate_developer)
John Paulson (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Member, Trump Economic Advisory Council
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Paulson
Laura Perlmutter (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
Joshua Pitcock (Ashkenazic Jew) – Chief of Staff to the Vice President of the United States
http://en.wikipedia.org/wiki/Josh_Pitcock
Dina Powell [née Habib] (Sephardic Jew) – Senior Counselor for Economic Initiatives and Assistant to the President, The White House; Deputy National Security Adviser for Strategy, The White House
http://en.wikipedia.org/wiki/Dina_Powell
Reince Priebus (Jewish spouse: Sally Sherrow) – Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team; Chief of Staff to the President, The White House
http://en.wikipedia.org/wiki/Reince_Priebus
Andrew Puzder (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
http://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Puzder
Stewart Rahr (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President
http://en.wikipedia.org/wiki/Stewart_Rahr
Joseph Ricketts (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Donor, Future45 PAC
http://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Ricketts
Marlene Ricketts [née Volkmer] (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Donor, Future45 PAC
http://www.ibtimes.com/who-marlene-ricketts-secret-anti-trump-donor-revealed-chicago-cubs-owner-2316304
Richard Roberts (Ashkenazic Jew) – Vice-Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump
http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Roberts_(pharmaceutical_executive)
George Ross (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Senior Counsel, The Trump Organization
http://en.wikipedia.org/wiki/George_H._Ross
Wilbur Ross, Jr. (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Member, Trump Economic Advisory Council; Secretary, United States Department of Commerce
http://en.wikipedia.org/wiki/Wilbur_Ross
Steven Roth (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund; Member, Trump Economic Advisory Council
http://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Roth
Phillip Ruffin (Sephardic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President; Donor, Trump Victory Fund; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Phil_Ruffin
Felix Sater (Ashkenazic Jew) – Former Senior Adviser, The Trump Organization
http://en.wikipedia.org/wiki/Felix_Sater
Anthony Scaramucci (Jewish spouse: Deidre Ball) – Donor, Trump Victory Fund; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee; Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team; Director, Office of Public Liaison and Intergovernmental Affairs, The White House
http://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Scaramucci
http://twitter.com/mrsascaramucci
Daniel Scavino, Jr. (Jewish spouse: Jennifer Nathan) – Social Media Director and Senior Adviser, Donald J. Trump for President; Social Media Director, Trump Presidential Transition Team; Social Media Director and Assistant to the President, The White House
http://ballotpedia.org/Daniel_Scavino
http://www.linkedin.com/in/jennifer-scavino-9ba516a
Jennifer Nathan
Keith Schiller (Ashkenazic Jew) – Director of Security, The Trump Organization; Director of Oval Office Operations and Deputy Assistant to the President, The White House
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3222863/The-billionaire-s-bodyguard-Donald-Trump-s-head-security-former-NYPD-detective-Navy-officer-history-roughing-boss-adversaries.html
Stephen Schwarzman (Ashkenazic Jew) – Chairman, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_A._Schwarzman
Melvin Sembler (Ashkenazic Jew) – Vice-Chairman, Trump Victory Committee; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Mel_Sembler
Yaakov Shaham (Ashkenazic Jew) – Endorser, Donald J. Trump for President; Donor, Trump Victory Fund
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4877747,00.html
 
Marc Short (Ashkenazic Jew) – Senior Advisor to the Vice President-Elect, Trump Presidential Transition Team; Director of Legislative Affairs, The White House
http://ballotpedia.org/Marc_Short
David Shulkin (Ashkenazic Jew) – Secretary, United States Department of Veterans Affairs
http://en.wikipedia.org/wiki/David_Shulkin
Peter Thiel (Ashkenazic Jew/North European) – Endorser, Donald J. Trump for President; Donor, Trump Victory Fund; Donor, Rebuilding America Now PAC; Donor, Make America Number One PAC; Executive Committee Member, Trump Presidential Transition Team
http://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Thiel
Vanessa Trump [née Haydon] (Ashkenazic Jew/North European) – Endorser, Donald J. Trump for President
http://heavy.com/news/2016/02/donald-trump-jr-junior-wife-vanessa-haydon-model-children-age-photos-bio-married-kids
Kevin Warsh (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_Warsh
Raymond Washburne (Jewish spouse: Heather Hill) – Vice-Chairman, Trump Victory Committee; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://ballotpedia.org/Ray_Washburne
Mark Weinberger (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Weinberger
Ronald Weiser (Ashkenazic Jew) – Vice-Chairman, Trump Victory Committee; Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Weiser
Andrew Weiss (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President, The Trump Organization
http://www.linkedin.com/in/andy-weiss-26036711
Allen Weisselberg (Ashkenazic Jew) – Executive Vice President and Chief Financial Officer, The Trump Organization
http://www.linkedin.com/in/allen-weisselberg-bb88a016
Lawrence Weitzner (Ashkenazic Jew) – Adviser, Donald J. Trump for President
http://www.jamestownassociates.com/people/larry-weitzner
John Welch, Jr. (Jewish spouse: Suzanne Spring) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Jack_Welch
http://en.wikipedia.org/wiki/Suzy_Welch
Steven Witkoff (Ashkenazic Jew) – Donor, Trump Victory Fund
http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Witkoff
Stephen Wynn [né Weinberg] (Ashkenazic Jew) – Finance Vice-Chairman, Trump Presidential Inaugural Committee
http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Wynn
Daniel Yergin (Ashkenazic Jew) – Member, President Trump’s Strategic and Policy Forum
http://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Yergin
(104 Total)
Stephen Schwarzman (Ashkenazic Jew) – (Forum Chairman) Chairman, CEO, and Co-Founder of Blackstone
Paul Atkins (Ashkenazic Jew) – CEO, Patomak Global Partners, LLC, Former Commissioner of the Securities and Exchange Commission
Mary Barra (North European) – Chairman and CEO, General Motors
Toby Cosgrove (Ashkenazic Jew) – CEO, Cleveland Clinic
Jamie Dimon (Jewish spouse: Judith Kent) – Chairman and CEO, JPMorgan Chase & Co.
Larry Fink (Ashkenazic Jew) – Chairman and CEO, BlackRock
Bob Iger (Ashkenazic Jew) – Chairman and CEO, The Walt Disney Company
Travis Kalanick (Ashkenazic Jew) – Founder and CEO, Uber
Rich Lesser (Ashkenazic Jew) – President and CEO, Boston Consulting Group
Doug McMillon (North European) – President and CEO, Wal-Mart Stores, Inc.
Jim McNerney (Jewish spouse: Haity ——————–) – Former Chairman, President, and CEO, Boeing
Elon Musk (Ashkenazic Jew) – Founder and CEO, SpaceX and Tesla Motors
Indra Nooyi (South Asian) – Chairman and CEO, PepsiCo
Adebayo “Bayo” Ogunlesi (Sub-Saharan African) – Chairman and Managing Partner, Global Infrastructure Partners
Ginni Rometty (South European) – Chairman, President, and CEO, IBM
Kevin Warsh (Ashkenazic Jew) – Shepard Family Distinguished Visiting Fellow in Economics, Hoover Institute, Former Member of the Board of Governors of the Federal Reserve System
Mark Weinberger (Ashkenazic Jew) – Global Chairman and CEO, EY
Jack Welch (Jewish spouse: Suzanne Spring) – Former Chairman and CEO, General Electric
Daniel Yergin (Ashkenazic Jew) – Pulitzer Prize winner, Vice Chairman of IHS Markit
14 / 19 = 74% Jewish or have Jewish spouses
PRESIDENT-ELECT TRUMP ANNOUNCES PRESIDENTIAL INAUGURAL COMMITTEE LEADERSHIP
http://www.donaldjtrump.com/press-releases/president-elect-trump-announces-presidentialinaugural-committee-leader
Chairman:
Thomas Barrack, Jr. (Jewish spouse: Rachelle Roxborough)
Finance Co-Chairmen:
Roy Bailey (North European)
Lew Eisenberg (Ashkenazic Jew)
Finance Vice-Chairmen:
Sheldon Adelson (Ashkenazic Jew)
Dr. Miriam Adelson (Ashkenazic Jew)
Brian Ballard (Ashkenazic Jew)
Gentry Beach (North European)
Elliott Broidy (Ashkenazic Jew)
Robert Grand (Jewish spouse: Melody Grand)
Diane Hendricks (North European)
Tom Hicks (Ashkenazic Jew)
Gail Icahn (Ashkenazic Jew)
Woody Johnson (Jewish spouse: Suzanne Ircha)
Laurie Perlmutter (Ashkenazic Jew)
Phil Ruffin (Sephardic Jew)
Anthony Scaramucci (Jewish spouse: Deidre Ball)
Ambassador Mel Sembler (Ashkenazic Jew)
Ray Washburne (Jewish spouse: Heather Hill)
Ambassador Ron Weiser (Ashkenazic Jew)
Steve Wynn (Ashkenazic Jew)
17 / 20 = 85% Jewish or have Jewish spouses

 
 
Who Controls Donald Trump?
 
 
 
***

 
"Globalna pandemia antysemityzmu"?
 
Trump i panika wśród amerykańskich Żydów
 
Gilad Atzmon: "Uchodźcy powinni szukać schronienia w synagogach"– tłum. RAM
 
Gilad Atzmon: "Dlaczego Izrael płonie?"
 
 
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 

KOMENTARZE

 • @ All
  "Czy to co mówi oznacza, że to Żydzi mieliby grozić Żydom? Wariat!"

  "Pomimo, że holokaust jest ciągle jeszcze żywą pamięcią ..."


  Moja odpowiedź: Judenrat

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Judenrat#Udzia.C5.82_Judenrat.C3.B3w_w_zag.C5.82adzie_.C5.BByd.C3.B3w

  To co powyżej oczywiście zgodnie z zasadą, że "podpisałem, ale bez własnej wiedzy i zgody" ;-/

  Też chyba jestem wariat...
 • @All
  Brytyjska policja: Zamachowiec z Londynu nie był związany ani z Państwem Islamskim, ani z Al – Kaidą

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/brytyjska-policja-zamachowiec-z-londynu-nie-byl-zwiazany-z-panstwem-islamskim-badz-al-kaida
 • Dobry artykuł 5*
  "odczuwają potrzebę wyeliminowania wyimaginowanego wroga, gładząc go, zanim ten, w ich wyobrażeniu uczyni to samo z nimi. " - tu mamy wytłumaczenie paranoi Macierewicza @ company.
 • @Jasiek 21:10:05
  E tam wariat:)
  Trzeba spojrzeć choćby na historię polskich Żydów w II RP. Tak w skrócie.
  Bogaci Żydzi wiedzieli co ich czeka gdy szybko nie wyemigrują z Polski. Ci bogaci mieli wtedy radia, pieniądze na gazety, telefony i dobrze byli stąd poinformowani.
  Czy uprzedzili swoich biedniejszych ziomków? Nie, nie zrobili tego, zostawili ich w błogiej niewiedzy, do tego mamili ich, że jak będzie wojna, to biedaki dorobią się majątku na tej wojnie jak ci bogaci dorobili się na I W.ŚW.
  A przecież wiedzieli co się dzieje z Żydami w Niemczech.
  A z kolei ci co zostali, szli do pieca jak barany i mówili, że i tak Żydzi będą rządzić światem.
  Ot, taki zawiły naród.
 • @lorenco 21:59:01
  Żydki byli narodem wybranym (S.T.),
  aż odrzucili (dla dla kasy - Mamona) posłańca Boga, Jezusa...

  I teraz próbują "wyjść na swoje", dla Mamona, nie Jahwe.
 • Autor
  Polska tez powinna byc zadowolana z konfliktu administracji Trumpa i "deep state" bo odsuwa to zaangazowanie Ameryki w europie wschodniej i konfliktu z Rosja-jednak wzmacnia to pozycje Niemiec w regionie.
 • SD: Izolacjonizm USA cofnie Europę do epoki wojen regionalnych.
  Jeśli Donald Trump dalej będzie dążył do izolacji USA, to Europa może cofnąć się do epoki wojen regionalnych z XVIII i XIX wieku, pisze profesor historii Dick Harrison w artykule dla „Svenska Dagbladet”. Jego zdaniem gorsza może być tylko zmowa mocarstw, która doprowadzi do rozpadu Europy na strefy wpływów na wzór paktu Ribbentrop-Mołotow. Po tym, jak miejsce supermocarstw zajmą regionalni gracze, kula ziemska zamieni się w nową wersję niespokojnej Europy XVIII wieku, uważa profesor historii Dick Harrison. W takim wypadku – jak podkreśla – na świecie będzie mniej pokoju niż w czasach konfrontacji między ZSRR a USA. Profesor wspomina, że gdy podróżował kiedyś po Europie w latach 80. ubiegłego wieku, zobaczył napis na ścianie: „Ameryka przeprasza, że spóźniła się na pierwszą i drugą wojny światowe, ale do kolejnej obiecujemy się (USA-red.) poprawić”. Z jednej strony – pisze Harrison – to był żart, ale z drugiej – wyraźnie wskazywało to na zwiększanie potencjału militarnego przez administrację Reagana i na zimną wojnę, która każdego miesiąca stawała się „coraz bardziej gorąca”. Tym nie mniej Europa wiedziała, że jest bezpieczna, bo i Reagan, i Carter, i Bush byli gotowi jej pomóc. Oczywiście – jak twierdzi autor – „czerwoni carowie na Kremlu mogli wymyśleć dowolne świństwo przeciwko swoim wasalom na Węgrzech, w Czechosłowacji i Afganistanie, ale dopóki Amerykanie byli gotowi do walki, nigdy nie ośmieliliby się wtargnąć do Europy Zachodniej”. Zdaniem Harrisona podczas zimnej wojny życie po zachodniej stronie żelaznej kurtyny było niezwykle bezpieczne. Wówczas i Związek Radziecki, i Stany Zjednoczone zazdrośnie strzegły swojego terytorium, ale traktowały się wzajemnie z szacunkiem i nie wślizgiwały się potajemnie na zaplecze zwane Europą. Pomimo tego, że w tamtych czasach wielu artystów często przedstawiało świat po wojnie jądrowej, nigdy wcześniej ludzie nie spali tak spokojnie, twierdzi historyk. Choć w krajach trzeciego świata sytuacja mogła się zaogniać, np. na Bliskim Wschodzie czy w Wietnamie, ale nie dotyczyło to bezpośrednio Europy. Dawniej, jak zaznacza Harrison, było inaczej. Do podziału świata na dwa globalne bloki militarne w Europie ciągle toczyły się wojny. W XVIII i na początku XIX wieku nawet takie państwa, jak Szwecja i Dania przystępowały do działań zbrojnych na polecenie Brytyjczyków, Francuzów i Rosjan. Na kolejnym etapie, gdy powstał globalny system sojuszy, pokój zaczął się utrzymywać dłużej. Po I wojnie światowej sytuacja pod względem bezpieczeństwa znacznie się poprawiła, szczególnie w takich przypadkach, jak Szwecja, która położona jest na peryferiach konfrontacji. Ale co się stanie, gdy bloki rozpadną się, gdy rozwój techniczny i gospodarczy nadwątli z trudem tworzone struktury i okażemy się w świecie, w którym dominują regionalni gracze (…). Innymi słowy, kiedy kontynent zamieni się w zaktualizowaną wersję XVIII-wiecznej Europy? – zastanawia się profesor. Jeśli USA dalej będą kroczyć drogą wytyczoną przez Donalda Trumpa, to prędzej czy później Szwecja wróci do izolacjonistycznej tradycji obecnej w polityce do II wojny światowej. Świat nigdy nie stał się bezpieczniejszy z tego powodu, że politycy po drugiej stronie Atlantyku stawiali Amerykę „na pierwszym miejscu”. Przeciwnie – w tej sytuacji regionalnym przywódcom będzie łatwiej prowokować konflikty i napadać na sąsiednie terytoria. Zdaniem autora innym ważnym aspektem tego scenariusza, jest to, że gdy „duzi chłopcy chuligani za rogiem zaczynają się przyjaźnić, dla małych państw jest to znacznie bardziej niebezpieczne, niż gdy są zdradzieckimi wrogami”. Dopóki polityka Hitlera i Stalina w odniesieniu do siebie wzajemnie była budowana na ideologicznej konfrontacji, Finowie, Estończycy, Litwini, Łotysze i Polacy mogli spać spokojnie. Do paktu Ribbentrop-Mołotow w 1939 roku. Szwecja też przeżyła coś podobnego, przypomina Harrison. Pomimo błędów szwedzkich monarchów, ich poddanym udawało się unikać poważnych konsekwencji, aż w 1808 roku Napoleon Bonaparte i Aleksander I nie podzielili w Tylży świata na sfery wpływów, co doprowadziło do utraty przez Szwecję Finlandii. Dominacja Stanów Zjednoczonych jako światowego hegemona rozpoczęła się od upadku muru berlińskiego i osiągnęła swoje apogeum za rządów George’a W. Busha. W konsekwencji był krytykowany przez wielu za źle przemyślane interwencje, ale wówczas „USA nigdy nie były tak bardzo antyizolacjonistyczne i nie rozpościerały swoje militarne macki tak aktywnie”, pisze profesor. Jednak teraz to już historia i nie ma pewności co do tego, że czas wojen, przynajmniej dla Szwecji, dawno minął. Nigdy nie obawiałem się wojny nuklearnej lub napaści wroga w latach 80. XX wieku właśnie dlatego, iż wiedziałem, że Wielki Brat w Waszyngtonie pojawi się, jeśli coś pójdzie nie tak. A z izolacjonistycznymi USA nie mamy żadnych podstaw do tego, by czuć się tak samo pewnie”. Ps..Jakie to "przerażające" być samemu za siebie odpowiedzialnym! Harrison mnie przekonał: Lepiej i prościej żyć mając stabilne stanowisko jako sługus i wasal USA. Cóż, takie jest "normalne" życie niewolnika. Profesor jest typowym przedstawicielem nowoczesnej demokracji i humanitaryzmu. Nie ważne, że cały świat się bije, a niewinni ludzie umierają, ponieważ nie są Europejczykami. Trzęsie się ze strachu nad przyszłym losem Europejczyków, ale nie dostrzega, że już dzisiaj giną na różnych frontach nieswoich wojen, a jedynie wykonując posłusznie rolę wasala, czyli "mięsa armatniego". Uważam, że lepiej nam będzie bez "opieki" Wuja Sama, którego ulubionym zajęciem jest sianie konfliktów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031