Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Francja w przeddzień wojny domowej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dosłownie iskra może spowodować bardzo poważne rozruchy, a nawet wojnę domową trudną do opanowania. Dla każdego z nas wybiła godzina odwagi..."

 

 

System spowoduje rewoltę we Francji. Czy jest aż tak ślepy, by nie przewidzieć tego?

 
 
PROVOCANO L’INSURREZIONE. SONO COSI’ CIECHI?
 
 
 
 
Maurizio Blondet     4 marzec 2017       tłum. RAM

 
 
 
 
Prawdopodobnie wszyscy wiedzą o tym, że  Marine Le Pen  odebrano immunitet parlamentarny. Jak pisze prasa:
 
 
"Do odwołania doszło na podstawie żądania francuskiego wymiaru sprawiedliwości, który zamierza zaskarżyć ultraprawicową kandydatkę na prezydenta za opublikowanie na Twitter'ze zdjęć 3 egzekucji ISIS-u, wśród których znajdowała się także fotografia dotycząca Jamesa Foley'a, dziennikarza amerykańskiego".
 
 
Z pewnością wiecie także dlaczego Marine Le Pen opublikowała fotografie, wraz napisem:  "DAESH jest tym, co na zdjęciu!".

 
 
Otóż Le Pen została sprowokowana:  16 grudnia 2015 – radio RMC porównało Front National do DAESH/ISIS. Była to więc odpowiedź na prowokację – obraźliwą i głupią.
 
 
 
 
 
Akt oskarżycielski, mający na celu pozbawienie kandydatki (której System bardzo sie boi) immunitetu parlamentarnego zostało sporządzone przez Laurę Ferrara z włoskiego Ruchu 5 Gwiazd (o czym należy pamiętać!).
 
 
Bezwstydne pociągnięcie – prawie, że niewiarygodne ze względu na jego nieprawość – jak się okazuje –  "odnosi się jedynie do wyżej opisanego tweet-u, a nie śledztwa dotyczącego rzekomych fikcyjnych stanowisk asystentów Le Pen w Parlamencie Europejskim (zarzuty dotyczą szefa gabinetu Marine)".

 
 
Jak widać, oligarchia – gdy czuje się zagrożona – jest w stanie bez chwili wytchnienia dostarczać inwencji prawnych na swą korzyść. W tej chwili wykombinowała nawet istnienie parcjalnego immunitetu parlamentarnego – za sprawą czego Le Pen częściowo jest chroniona, a częściowo nie.
 
 
W ostatniej fazie kampanii wyborczej stronniczość i bezczelność Systemu i mediów osiąga niewiarygodny wprost poziom.
 
 
Być może pamiętacie skandal medialny, jaki wybuchł po tym jak Marine – której banki francuskie odmówiły pożyczki – uzyskała kilka milionów euro od First Czech Russian Bank – FCRB.

 
 
Nouvel Obs (j) skomentował, że jest to "rosyjski bank mający powiązania z Kremlem", a Le Pen "jest na żołdzie Putina".

 
 
Présidentielle 2017 : Marine Le Pen cherche 27 millions d'euros et se tourne vers la Russie
 
 
 
 
 
Macron jest finansowany przez Saudytów, ale mass-media milczą o tym
 

 
 
Dziś wychodzi na jaw, że  Emmanuel Macron – człowiek Rothschidów, bankier, który był ministrem ds. ekonomii w rządzie Hollande'a, kandydat na prezydenta - o zwycięstwo którego System oligarchiczny zabiega wszelkimi siłami – jest hojnie finansowany przez Arabię saudyjską.

 
 
 
Informację ujawnił  Philippe Close, należący do belgijskiej partii socjalistycznej PS:
   "Królestwo Saudów powzięło decyzję o sfinansowaniu ponad 30 % kosztów kampanii Macron'a. Macron i doktor Al Angari – ambasador Arabii Saudyjskiej we Francji spotkali się ze sobą kilka razy".

 
 
Natomiast decyzja ostateczna w tej sprawie została podjęta po spotkaniu Macrona z ambasadorem saudyjskim rezydującym w Belgii - Abdulrahman'em S. Alahmed'em. 

 
 
 
Philippe Close
 
Khalid bin Mohammed Al Angari
 
Abdulrahman Sulaiman ALAHMED
 
   

                                                                            
 
Wiadomość została opublikowana 24 lutego przez  Le Soir.  Do dziś, tj. do 3 marca żadne z mass-mediów nie pisze dużymi literami, ani też żaden dziennik telewizyjny nie wrzeszczy o tym, że: "Macron jest na liście płac królestwa wahabickiego".
 
 
 
 
 
Emmanuel Macron, candidat préféré de l'Arabie Saoudite à l'élection présidentielle
 
 
 
 
 
Seria manipulacji mających na celu pozbawienie Marine Le Pen głosów na korzyść Macron'a jest jawnym działaniem Hollande'a, który pozostający mu czas pobytu w Pałacu Elizejskim i swą władzę wykorzystuje tak przeciwko Fillon'owi jak i Marine Le Pen.

 
 
Ekonomista  Berruyer stwierdza:  "Mamy do czynienia z bezwstydnym używaniem służb państwowych, których neutralność powinna być konstytutywna"  – takich jak Parquet National Financier – prokuratura finansowa, która  "atakuje czynnościami oskarżycielskimi nie wymagającymi żadnego pośpiechu"  – tak Fillona, jaki i Le Pen – w związku z wydarzeniami znanymi od dawna, i w sprawie których śledztwo może być na okres głosowania zawieszone – jak jest to zresztą przewidziane w pewnych przypadkach (...) po to by uniknąć strumentalizacji.
 
 
 
 
Problem tkwi w tym, że Marine jest jedynym politykiem biorącym udział w kampanii, który otwarcie oskarża o  tego rodzaju procedery. Podczas swego przemówienia w Nantes, Le Pen ostrzegła:  

"Urzędnicy – którzy są proszeni przez siły polityczne, znajdujące się w trudnej dla nich sytuacji o używanie władzy państwowej do inwigilacji swych przeciwników, lub o organizowanie przeciwko nim  prześladowań, o tzw. "wbijanie noża w plecy", oraz o prowadzenie kampanii oszczerczych – kiedy za kilka tygodni aktualne siły polityczne zostaną zmiecione w niebyt – zostaną za ich nielegalne metody pociągnięci do odpowiedzialności". (...)
 
 
 
 
27 lutego Francois Hollande – aby dać wyraźnie do zrozumienia komu służy – z okazji 300 lat istnienia masonerii, udał sie z wizytą do głównej siedziby Wielkiego Wschodu Francji, aby razem ze współbraćmi świętować rocznicę. Była to pierwsza w historii Francji wizyta tego rodzaju, odbyta przez urzędującego prezydenta.
 
Podczas niej Hollande wypowiedział następujące zdanie: "Kto atakuje masonerię – bierze na cel Francję".
 

 
 
Jednakże mamy obecnie do czynienia z czymś więcej niż z wiele razy podkreślanym faktem, iż System – gdy tylko poczuł się zagrożony porzucił rytuały demokracji - jak zdejmuje się maskę z masy papierowej – czym w rzeczywistości była.

Dziś należałoby postawić pytanie, czy władcy marionetek nie zdają sobie sprawy z tego, że –  jak napisał  Le Figaro – "głucha wściekłość" wzbiera w masach prawicowych, ale także w szeregach centroprawicowych, tj. tych, które zamierzały głosować na Fillon'a.
 
Czy to paniczny strach czy też upojenie władzą sprawiają, iż są oni ślepi aż do tego stopnia, że nie widzą, iż popychają ludzi w stronę rewolty?
 
Lub może właśnie tego chcą, będąc całkowicie pozbawieni poczucia odpowiedzialności?
 
 
 
 
 
We Francji dojdzie do bardzo poważnych rozruchów
 
 
 
 
Wydaje się być rzeczą oczywistą, że we Francji dojdzie do rewolty – tak w przypadku przegranej Le Pen, jak i w przypadku jej zwycięstwa w drugiej turze wyborów.

 
 
W pierwszym przypadku wyborcy Marine zorientują się, że ich wygrana została im skradziona przy pomocy nielegalnych kruczków. Natomiast gdy Le Pen dostanie się do pałacu prezydenckiego – druga połowa Francuzów - od 30 lat głosująca w balotażu na kandydata prawicy umiarkowanej (żeby tylko nie dopuścić do głosu Front National) – poczuje się zarządzana siłą polityczną, która nie jest według niej praworządna – identycznie jak dzieje się to z lewackimi Amerykanami w stosunku do Trumpa.

 
 
Całość zaś pogorszy zapalna rzeczywistość dzielnic islamskich, gotowych do jeszcze gwałtowniejszej reakcji na wieść o prezydenturze "białych rasistów".

 
 
Ekstremalna polaryzacja społeczeństwa francuskiego staje się faktem, a zdrada Systemu i mass-mediów zaostrza ją dzień po dniu. 
  

 
 
"Atmosfera we Francji pogarsza się tak bardzo, że sytuacja jest przerażająca. Obojętnie z jakiego by punktu widzenia nie patrzyłoby się na to, co sie dzieje – nie pozostaje nic innego jak stwierdzenie, że nasz kraj dryfuje.
 
Odbywa się to ponadto w tak wielkim klimacie przemocy, że strach myśleć, co może wydarzyć się w przyszłych miesiącach. Wielu z nas sądzi, że żyjemy w realiach wojny domowej"  – jest rzeczą znamienną, że powyższych zdań nie wypowiada ani polityk, ani "miarodajny komentator" mainstream'u, ale  François Billot de Lochner,  bankier, który założył stowarzyszenie obywatelskie  Fondation de Service Politique  oraz  “France Audace”. 

 
 
 
Fondation de Service Politique
 
“France Audace”
 
 
 
 
 
François Billot de Lochner  wylicza na swym blogu cały szereg oczywistości, wyrażonych przy pomocy natarczywych pytań retorycznych, które mogą przyprawić o dreszcze:

 
 
"Czy kiedykolwiek wcześniej mieliśmy do czynienia z kampanią wyborczą podczas której System prześladuje i postanawia zniszczyć kandydata na prezydenta, którego nienawidzi? Lub czy kiedykolwiek pretendenci zmuszeni byli do publicznych wystąpień z udziałem 'meksykańskich' oddziałów ochroniarzy, policji po cywilnemu, policji 'Compagnie Républicaine de Sécurité' – przemieszczając się w atmosferze nienawiści i namacalnej przemocy?"

 
 
"Czy kiedykolwiek wcześniej mieliśmy do czynienia z miejscami publicznymi, w których nie jest możliwe znalezienie się bez bycia kontrolowanym, identyfikowanym, przeszukanym czy podejrzanym?"

 
 
"Czy kiedykolwiek w historii Francji istniały całe miasta, do których mają wstęp zabroniony tak policja i organy sprawiedliwości, jak i rodowici Francuzi – miasta, które stały się terrytoriami cudzoziemskimi, gotowymi do porachunków z  'francouillard'?"

 
 
"Czy jest w stanie przetrwać kraj, który doświadcza zorganizowanej inwazji ze strony własnych elites – prowokującej zagrożenie i przemoc o gigantycznych kosztach, pogłębiających już i bez tego bezdenny deficyt?"

 
 
"Czy ktoś widział wcześniej prezydenta Republiki spieszącego z wizytą do przestępcy imigranta w szpitalu (chodzi o Théo, twierdzącego, że został zgwałcony pałką przez policjanta podczas rozruchów w banlieue w Aubervillier, w połowie lutego), a który natomiast nie zareagował w żaden sposób w stosunku do policjantów zaatakowanych butelkami mołotowa (i ciężko poparzonych) w banlieues na południu Francji (gdy potencjalnymi mordercami byli imigranci)?"

 
 
"Czy widział ktoś wcześniej podobną do dzisiejszej tragedię młodzieży, której nie proponuje sie nic szlachetnego, nic pięknego, nic prawdziwego i nic dobrego – głosząc, że najwyższym celem życia są indywidualna przyjemność i używanie – podsycane zalewem pornografii – które bez wątpienia zabijają młode pokolenie?" Stąd bierze się ekstremalna przemoc  Nuit Debout, albo niszczycieli z Nantes i Rennes, lub z inych miejscowości! To są drzewa, za którymi ukrywa sie las czekający na podpalenie!"

 
 
Nuit Debout
 
 

 
"Kto widział wcześniej we Francji recesję podobną do dzisiejszej – potwierdzoną przez badaczy i pogłębiającą się miesiąc po miesiącu?"

 
 
"Kto widział wcześniej we Francji rząd w trudnościach, podejmujący tydzień po tygodniu środki dramatyczne i haniebne w stosunku do narodu, a jednocześnie usadawiający swych członków w sposób bezwstydny na złotodajnych stanowiskach – celowo do tego stworzonych – po to by zapewnić im szczęśliwą pod względem finansowym starość?"

 
 
"Kto widział wcześniej we Francji masonerię przedstawiającą się publicznie jako instytucja rządowa i w sposób jawny potwierdzającą fakt sterowania demontażem kraju?"

 
 
Na blogu  François Billot de Lochner'a znajduje się także sporo oskarżeń w stosunku do  El Papy - "Franciszka":

 
 
"Kto widział wcześniej Kościół podporządkowany jak dzisiaj zabójczej ideologii elites, które o jednym tylko marzą. tj. o zniszczeniu Francji, której nienawidzą?"  
 
 
 
 
Vers des troubles majeurs ?
 
 
 
(…) Na koniec François Billot de Lochner stwierdza:

 
"Za sprawą wszystkiego, o czym była mowa wcześniej – atmosfera we Francji staje się rewolucyjna. Dosłownie iskra może spowodować bardzo poważne rozruchy, a nawet wojnę domową trudną do opanowania, co na dłuższą metę może doprowadzić do chaosu tak bardzo wielopostaciowego, że nikt nie będzie w stanie go kontrolować. Dla każdego z nas wybiła godzina odwagi".

 
 
Zauważcie co Billot de Lochner powiedział. Nie napisał  "godzina ukrycia się w domu, i późniejszej kolaboracji ze zwycięzcą" – ale  "godzina odwagi".

 
 
Darujcie mi, że się powtarzam – ale wszystko wydaje się wskazywać w sposób mrożący krew w żyłach – na błyskawiczne tworzenie się warunków do realizacji przepowiedni bawarskiego jasnowidza Aloisa Irmaiera (1894 - 1959) na temat Paryża:
 
 
 
 
"Wielkie miasto z wysoką żelazną wieżą płonie. Ale nie podpalili go ci, którzy przyszli ze wschodu, ale jego mieszkańcy. Widzę dobrze, że miasto jest zniszczone aż do fundamentów, także we Włoszech dochodzi do przemocy".

 
 
"Merde!" – Juncker traci głowę

 
 
Juncker  -  szef Komisji UE – w styczniu 2015, wypowiadając się na temat greckiego referendum, sprzeciwiającemu się nieludzkiemu dyktatowi Unii wobec Grecji stwierdził:

"Przeciwko traktatom europejskim nie istnieją żadne alternatywy demokratyczne".  Był to głos oligarchii, która nie jest zależna od głosów obywateli, która wie o tym i ponadto chełpi się tym.

 
 
2 marca natomiast Juncker okazał się mniej pewny władzy oligarchicznej.

 
Podczas gdy mówił o przyszłości Unii Europejskiej na koniec wybuchnął:

 
"Gówno! Co mam zrobić?"

 
 
"Sh*t! What do you want me to do?"
https://youtu.be/jDzjBBk2sq0
 
 
 
 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

   

 
 
 

KOMENTARZE

 • 5*
  Niech wygra Le Pen.
 • @ autor
  To samo w USA.
  Żydo-komuna walczy do ostatniego. Życie dla nich nie jest ważne.
 • @Zdzich 23:39:03
  Tylko że żydokomuna w USA nie ma do pomocy tak licznej V kolumny muzułmańskiej jaką ma Francja.
 • @Lotna 04:01:39
  Najgorsze w tym wszystkim to, że ta amerykańska może „pomóc” tej francuzkiej.
  Zrobili już to na Ukrainie.
  Przypomnij sobie słowa Gomulki: „Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy. (…) Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych bez skrupułów.”
  W obozie socjalistów/ demokratów, nic się nie zmieniło do dzisiaj.
 • 5* Rzetelna , obszerna analiza !
  A co jeśli "realna władza" realne siły właśnie tak rozpisały scenariusz ???

  Pisze Pan:
  Dziś należałoby postawić pytanie, czy władcy marionetek nie zdają sobie sprawy z tego, że – jak napisał Le Figaro – "głucha wściekłość" wzbiera w masach prawicowych, ale także w szeregach centroprawicowych, tj. tych, które zamierzały głosować na Fillon'a.

  Czy to paniczny strach czy też upojenie władzą sprawiają, iż są oni ślepi aż do tego stopnia, że nie widzą, iż popychają ludzi w stronę rewolty?

  Lub może właśnie tego chcą, będąc całkowicie pozbawieni poczucia odpowiedzialności?

  W związku z powyższym stawiam pytania:
  Czy bierze Pan uwagę, że "realna władza" właśnie tak rozpisała scenariusz, aby "antysystemowa" Marine Le Pen wygrała wybory ???

  Czy dostrzega Pan jakieś analogie z tym- co w związku z wyborami w USA - stało się z innym "antysystemowcem" Trumpem? Jak Pan sądzi, czy Trump wykiwał cały system, czy może jednak WŁADCY MARIONETEK mają nad takimi procesami około-wyborczymi kontrolę ?

  Proszę się zapoznać z treścią zawartą w poniższym linku i zastanowić się, czy przypadkiem nie jest to klucz do zrozumienia METODOLOGII DZIAŁANIA SYSTEMU :

  http://orbo.neon24.pl/post/134704,czarny-kon-elit-usa-donald-trump

  Pozdrawiam serdecznie !
 • @Autor
  W mojej ocenie, te wszystkie spekulacje na temat wybuchu wojny domowej we Francji, czy mającego tam nastąpić jakiegoś pogromu, są kolejnymi próbami wywołania klasycznej, samospełniającej się przepowiedni, po ewentualnym spełnieniu której, natychmiast pojawią się "mądre" artykuły w stylu - "a nie mówiłem ?", czy też "ja to przewidziałem", albo "taka polityka musiała do tego doprowadzić".

  Dla mnie jest jasne, że wiadomo która nacja wypowiedziała Francji (a myślę, że i Belgii i Niemcom też), wojnę, w odpowiedzi na powolne wychodzenie spod jej jarzma. To wychodzenie jest robione bardzo powoli, z dużym trudem i ciągle jest torpedowane, ale wg mnie, ewidentnie ma miejsce.

  W mojej ocenie, że te wszystkie przewidywania pozostają jednak jedynie w świecie pobożnych życzeń, ponieważ Francuzi dobrze zdają sobie sprawę co im grozi - mam tu na myśli społeczeństwo francuskie jako całość, a nie jego władze.
 • @gotenks 11:28:21
  Przepowiednie przepowiedniami, ale nie trzeba być prorokiem, żeby widzieć, na co się zanosi. Wystarczy kojarzenie faktów i trochę wyobraźni.

  Skłaniam się do opinii Aquariusa, że zwrot przez rufę jest zaplanowany przez globalistów, w kierunku państw narodowych, przynajmniej pozornie i być może Le Pen zwycięży mimo wszystko.
  Trump przecież też miał "wszystkich" przeciwko sobie, a jednak wygrał. Teraz robi " dobrą zmianę", ale grozi Iranowi, z którym wojna była zapowiadana już na początku stulecia.
 • @Paulus.Aquarius 09:59:09
  Gdyby „realna władza właśnie tak rozpisała scenariusz”, to po wyborze Trumpa usiedli by spokojnie i obserwowali proces. Tymczasem walczą z Trumpem i prawicą na śmierć i życie.

  To nie „realna władza” ustawiła Trumpa na stanowisku Prezydenta. Zrobił to zbuntowany „lumpen proletariat”, czyli pracujący podatnicy, zwani również przez Hillary „deplorables”, po polsku „nędznicy”. Jest nas olbrzymia większość i, jak się zorganizujemy, to mamy głos!
 • @Paulus.Aquarius 09:59:09
  30.10.2016 23:42:41
  Trump jest doświadczonym businessman'em z wielkimi sukcesami finansowymi, pomimo marksistowskich rządów żydo-komuny.
  Trump w pełni prawa wykorzystał te same kombinacje podatkowe, które stworzyła dla siebie rządząca żydo-komuna. Dlatego nie są w stanie go sądzic. (Z tego powodu Putin nazwał Trumpa geniuszem.)
  Trump jest bardzo obliczalny i szczerze zapowiedział co zrobi: wsadzi seryjnych morderców i krwiopijców Clintonów do więzienia. (Jeśli tego nie zrobi, będę bardzo rozczarowany.)
  Nieobliczalna tow. Clinton jest do takiego bólu nieprzewidywalna, że nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że Trump jest jedyną osobą na tym świecie, która może udzielić jej “prezydenckiego pardonu” za jej przestępstwa. Już teraz powinna zarekomendować Trumpa swoim “wstrętnym” (nasty) wyborcom.
  Michael Moor jest syjonistycznym Żydem w ośrodkach medialnych. To co on mówi i nakręca jest gównem opisanym w tym artykule powyżej oraz powielanym przez Lewicę .

  Komentarz do zdjecia żydo-Kosiura:
  Zdjęcie ostało zrobione w roku 2005, kiedy to Clintonowie pojawili się na prywatnym weselu Trump'a z Melanią. Clintonowie “zaszczycili” swoją obecnością Trump'a w zamian za dotację na kampanię wyborczą tow. Clinton na Senatora z NY.

  Zdzich 30.10.2016 23:42:41
 • RAM
  Oczywiscie, ze we Francji jest zle, ze ludzie sa niezadowoleni i nawet lzemedia biadola nad ewentualna wygrana Marine Le Pen.
  Nalezy wspomniec takze o atakach na oficjalnego reprezentanta Republikanow w wyborach, François Fillona, ktory zostal skompromitowany i oskarzony za tak zwana "fikcyjna" prace jego zony Peneloppe Fillon. Fakt, zona i dzieci "zgarnely" okolo 900 tysiecy euro ( dzieci 80, reszta zostala wyplacona "na zone")co pomimo, iz nie nielegalne , zniszczylo wizerunek Fillona, ktory chcial uchodzic za "uczciwego" czlowieka.
  Przypierany do muru, opuszczony nawet przez prawicowych Republikanow, Fillon, walczy do konca i nie zrezygnowal z kandydowania . Ma do dyspozycji 8 milionow euro, jakie dostal jako wygrany wstepnych wyborow prawicy.
  W niedziele zorganizowal w Paryzu wiec swoich zwolennikow. Przyszlo wielu ludzi, wiecej niz sie spodziewano( oficjalnie mowiono o 40 tysiacach, fillonisci podawali ponad 200 tysiecy).
  Tymczasem nioepodal, w tym samym czasie zorganizowano sped krytykujacy Fillona oraz Le Pen - glownie mlodych ludzi, ktorzy osmieszali F.Fillona i M.Le Pen tlukac w garnki, halasujac i krzyczac - o panstwie praworzadnosci ( l'état de droit).
  Tak sie dziwnie sklada, ze ta nieliczna, antysystemowa ( ??) manifestacje zorganizowal niejaki Raphael Glucksmann, syn niejakiego André Glucksmanna zatrudnionego w latach 80tych w Londynie w programie CIA "Exchange".
  Zas uzdolniony syn, Raphael jest doradca niejakiego Mikaela Saakaszwilego, chyba jeszcze gubernatora Odessy. Tenze sam mlody czlowiek jest mezem niejakiej Eky Zgouladze, dawnej minister spraw wewnetrznych Gruzji, oraz takze Ukrainy!!
  Jaki ten "wlasciwy" swiat, wiadomych ludzi jest maly! Jakze wiadome sa dzialania tychze glosicieli " demokracji i wolnosci" tam wszedzie, gdzie roztaczaja sie oficjalne macki Sorosa !!
  ps : Dane pochodza z Résau Voltaire , tekstu Thierrego Meyssana, ktory wielokrotnie podal prawdziwe informacje o wielu ludziach i zdarzeniach ..
 • @babaraba 22:30:34
  ben tornata babaraba!.. :)

  o Fillonie było pod linkiem:

  http://ram.neon24.pl/post/136883,macron-od-gauche-caviar-do-gauche-rothschild

  Meyssan ma dostęp do bardzo wiarygodnych żródeł..

  jeżeli znasz dobrze francuski, zabierz się za tłumaczenie i podrzuć coś na portal ... polecam blogi PANAMZA i dedefensa.org.. być może je znasz..

  pozdrawiam serdecznie!
 • @RAM 23:39:08
  https://www.youtube.com/watch?v=3qvlVaI4RwI
  https://www.youtube.com/watch?v=S2x9fmUMJNY
  Francuski znam, mysle, ze wiecej klopotow moge miec z wlasciwym aktualnym "polskim"
  Przesylam jeszcze jedna "francuska" piosenke ..
  https://www.youtube.com/watch?v=-KRe61NpaTA
 • @Paulus.Aquarius 09:59:09
  "A co jeśli "realna władza" realne siły właśnie tak rozpisały scenariusz ???"
  Jestem przekonany, że tak właśnie jest i pewnie w USA było/jest to nawet bardziej widoczne niż we Francji.
  Czas na krew? A może właśnie tego potrzebują spece od NWO?
  Pozdrawiam
 • @babaraba 00:10:09
  znam te trudności.. niesamowite.. :) .. przetłumacz coś!
 • @RAM
  Prawo szariatu w Europie? Tarczyński dla wPolityce.pl: "Dlaczego Rada Europy rozmawia na taki temat?" We wtorek na forum Rady Europy dyskutowano o raporcie, który zaleca wprowadzenie szariatu, czyli prawa islamskiego do porządku prawnego państw członkowskich Radzie Europy. Głos w sprawie na forum Rady zabrał poseł PiS Dominik Tarczyński. Stwierdził, że stara się zrozumieć, dlaczego Rada Europy w ogóle rozmawia na taki temat. Dlaczego? Gdzie jest logika? Nie widzę tu logiki! pytał oburzony, przypominając, że żaden arabski kraj nie obraduje nad prawami europejskimi. Przypomniał, że szariat to kwestia kulturowa, natomiast Rada Europy i jej Komisja Prawna są poświęcone stanowieniu prawa. Dlaczego więc dyskutujemy ten temat? zapytał po raz kolejny stanowczo polski parlamentarzysta.
  Całe wystąpienie poseł opublikował na Twitterze.
  Dyskusja nad raportem o wprowadzeniu szariatu została przerwana i będzie jeszcze jedno wysłuchanie, a po nim będzie głosowanie. Rada Europy dzisiaj planowała przegłosować raport i rozpocząć współpracę nad wprowadzaniem prawa paralelnego, jeżeli to rozwiązanie wejdzie w życie, będą istniały sądy szariatowe m.in. w Wielkiej Brytanii, Albanii, Azerbejdżanie. Dziś się to nie udało, na nagraniach nie widać wszystkich reakcji, ale członkowie Rady Europy zorientowali się, że mogą przegrać głosowanie nad raportem i przełożyli je na następne posiedzenie, które odbędzie się za trzy miesiące mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl poseł PiS i delegat do Rady Europy Dominik Tarczyński. Raport stara się pokazać dwie kwestie, po pierwsze, że w Europie mieszkają nie tylko chrześcijanie, a druga, że szariat nie jest prawem, ale pewną interpretacją prawną, która powinna być przestrzegana. Mamy do czynienia z paradoksem, z jednej strony, szariat nie jest prawem, a z drugiej jest mowa o tym, żeby sądy szariatowe działały w państwach członkowskich Rady Europy. Wielu delegatów podchodziło do mnie w przerwie debaty i poddawało raport druzgocącej krytyce stwierdził parlamentarzysta. Dodał, że będzie przekonywał delegatów, aby na następnym posiedzeniu, odrzucili raport przygotowany przez hiszpańskiego socjalistę, parlamentarzystę Antonio Gutierreza. „Prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce. Ludzie będą szczęśliwsi” – zapowiada imam Anjem Choudary
  Raport Rady Europy zawiera zalecenia dla systemów prawnych państw członkowskich. Rada Europy zrzesza prawie wszystkie państwa Europy, w tym Polskę oraz kilka państw spoza naszego kontynentu. Zgodnie ze statutem Rady Europy, jej celem jest „osiągnięcie większej jedności między jej członkami, aby chronić i wcielać w życie ideały i zasady stanowiące ich wspólne dziedzictwo oraz aby ułatwić ich postęp ekonomiczny i społeczny”. Przypomniał, że szariat to kwestia kulturowa, natomiast Rada Europy i jej Komisja Prawna są poświęcone stanowieniu prawa. Dlaczego więc dyskutujemy ten temat? zapytał po raz kolejny stanowczo polski parlamentarzysta. Całe wystąpienie poseł opublikował na Twitterze. http://wpolityce.pl/swiat/330461-prawo-szariatu-w-europie-tarczynski-dla-wpolitycepl-dlaczego-rada-europy-rozmawia-na-taki-temat-wideo Ps..Głosuj na tuskodupowłaza Merkel a będziesz 9letnią córę oddawał Ahmedowi bo tak ci nakaże prawo szariatu! Tusk marionetką, jak to możliwe, że szwabska po wojnie są takie mocne i tak się ich słuchają? Przerażające, to tylko kwestia czasu i wprowadzą szariat. Na wyraźniej Europa pierwszej prędkości pędzi coraz szybciej w stronę zbiorowego samobójstwa. Niestety, w niektórych krajach EU będzie coraz więcej stref z szariatem, wysoka rozrodczość muslimów zrobi swoje...Niestety obawiam się, że MSZ gotów jest poprzeć szariat w UE jeśli tylko będzie to punkt, by dostać się na pół roku do ONZ jako niestały członek. Na tej zasadzie MSZ PL poparł już LGBT. Powodzenia ale bez nas. Małe sprostowanie: szariat to przede wszystkim prawo muzułmańskie, reguluje jednak wszelkie kwestie życia społecznego muzułmanów, w tym traktowania niewolników i niewolnic. Ale nie tylko. Podlegają mu również kwestie dotyczące niewiernych, i to nie tylko, niewolników. Przykładowo, należą do tego kwestie naruszenia przez niewiernych prawa muzułmańskiego, czy też zagadnienia konfliktów z niewiernymi. W tych przypadkach właściwym jest sąd muzułmański, a świadek muzułmański ma wartość dwóch świadków niewiernych. To bestialskie prawo, które zwolennicy lewackiej tolerancji i lewackiej miłości bliźniego oferują w zgodzie z ich rozumieniem godności, wolności i równości człowieka. Ja osobiście jestem za wprowadzeniem szariatu, ale z drobną zmianą. Obowiązywać ma muzułmanów w taki sposób, jak to przewiduje dla niewiernych. Podobnie odwróceni pozycji prawnej ma mieć miejsce w regulacjach kobiet i mężczyzn. Jedynie europejskie lewactwo powinno mu podlegać w sposób, w jaki jest to przewidziane dla niewolników, choć zdrajcy pracujący nad zagładą naszej cywilizacji winni być natychmiast wysyłani wraz z ich poplecznikami do krajów, gdzie szariat obowiązuje, z zakazem powrotu. Chwała bogu, że wyborcy zdecydowali się na Orbana i Kaczora, a w innych krajach mądrzeją.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829