Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1228 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Senator McCain i "brytyjski agent z Moskwy"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Miejmy nadzieję, że senator McCain przy pomocy swego ostatniego pociągnięcia wreszcie i definitywnie 'okaleczył się' na dobre i że zniknie w wychodku historii, skąd zresztą przyszedł... "

 


McCain: "To moja robota" (tym razem nie Putina)

 
 
McCAIN: “SONO STATO IO” (PER UNA VOLTA NON PUTIN)
 
 
 
 
Maurizio Blondet     11styczeń 2017        tłum. RAM

 
 
 
Mc Cain przyznał się:  "To ja przekazałem FBI fałszywy dokument kompromitujący Trumpa".

 
Chodzi o dossier, majace 35 stron, w którym między innymi opowiada się, że  Donald Trump podczas swego pobytu w Rosji w roku 2013 - zamówił sobie u prostytutek  "golden showers" – oczywiście wszystko zostało nagrane przez służby rosyjskie i ma stanowić materiał, którego Putin używa do szantażowania Trumpa.

 
 
 
 
 
Obecnie senator McCaina, oświadczył:  "Te delikatne informacje otrzymałem  w zeszłym roku, po czym przekazałem je dyrektorowi FBI,  jako że sam nie byłem w stanie ich ocenić".

 
 
Carl Bernstein - "słynny dziennikarz" z Watergate – które zlikwidowało Nixona - wyjaśniał natomiast, że McCain miał otrzymać dossier od  "ex agenta brytyjskiego z M16, z Moskwy, wynajętego przez firmę należącą do opozycji w Waszyngtonie (tak demokratów jak i wrogich Trumpowi republikanów), która szukała w jaki sposób można byłoby oszkalować Trumpa".

 
Pseudodokument jest zredagowany marnie i nie kwalifikuje się do zweryfikowania, jednakże zarówno demokraci jak i republikanie tak bardzo pragnęli czegoś, co mogłoby skompromitować znienawidzonego kandydata na prezydenta, że uwierzyli w niego, z pewnością dobrze za niego zapłacili i na koniec wysłali go do FBI.  (...)

 
Obecnie pojawia się  4Chan – forum zajmujące się propagowaniem fake news dla zarobku, które twierdzi, że całe dossier słynnego agenta brytyjskiego zostało wymyślone i spreparowane właśnie przez nie.

4Chan
 
 

 
Oczywiście Trump poprzez tweet stwierdził:  "Wszystko jest oszustwem – polowaniem na czarownice".

 
Miejmy nadzieję, że senator McCain przy pomocy swego ostatniego pociągnięcia wreszcie i definitywnie 'okaleczył się' na dobre i że zniknie w wychodku historii, skąd zresztą przyszedł, a lobby partii republikanów, które spiskowało przeciwko Trumpowi bardziej od Podesty i Obamy - by popchnąć go do wojny z Moskwą – zamilknie zawstydzone.

 
 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Gdzie Mccain pojawił się,
  tam potem wojna, pożoga i śmierć.
 • pomarzyc dobra rzecz
  Prosze sie nie ludzic,ludzie tego pokroju nie znaja uczucia wstydu.
 • @Herkules 23:49:05
  Czy to sa naprawde "ludzie", ???
  https://www.youtube.com/watch?v=lyi8X4SgQV0
  https://www.youtube.com/watch?v=OYdsYwRk1jE
  https://www.youtube.com/watch?v=Qm-IkMW-lDg
 • @babaraba 00:22:20
  Putin o McCainie, 15 gru 2011
  https://youtu.be/9jR_U02CQn0
 • @
  Pisałem tutaj kilkakrotnie, że „po 9u latach indoktrynacji sowieckiej w obozie, z którego John McCain został zwolniony „za dobre wyniki”, McCain mówi dużo … jak bio-robot.”
  Ale nikt nie docenił, jak zwykle. :(
 • Ambasador McCain
  .

  po godzinach pracy na półetacie także senator USA, jest ambasadorem przemysłu zbrojeniowego USA. Wyobrażenie, że głupota może zachwiać jego stanowisko jako ambasadora broni, jest naiwnością, wynikającą z niezrozumienia systemu USA.

  Zwracano już wielokrotnie uwagę na fakt, że podstawą demokratycznych struktur, naturalnie a może szczególnie w USA, jest PPZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  przy czym przemysł zbrojeniowy, najważniejsza gałąź gospodarki USA, jest głównym stręczycielem demokracji w USA i nie tylko

  - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/poczatek-operacji-przerzutu-brygady-pancernej-usa-do-polski/jde7pjz

  Dla przeciętnych naiwniaków jest demokracja czymś wspaniałym

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  uznajmy, czymś ciekawym, godnym bliższego poznania. Takie zjawiska jak Daesh (reklamowanego jako tzw. "państwo” i to w dodatku „islamskie"), pucz w Kijowie 2014, pucz w Polsce 1989, mord Kadfiego i Sadama Huseina są łatwo wytłumaczalne w pojęciach demokracji.
 • McCain w łąńcuszku nosicieli gówna był tylko
  tym który wrzucił je w wentylator, czyli rozpaczliwie wypatrującą takich "dowodów" CIA.
  Najprawdopodobniej dostał kwity od McMullina, którego w nie zaopatrzył Rick Wilson. Ten ostatni po prostu zebrał w całość śmieci z 4chana. Oczywiście wszyscy to wrodzy Trumpowi neoconi.
  Zwycięstwo zwykle ma wielu ojców, gówno bywa sierotą.
  Skoro inicjatywa upadła Rick Wilson się od niej odżegnuje.
  https://medium.com/@therickwilson/fool-chan-e97fba24384f#.t6nyx0rez

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930