Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
473 posty 1233 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

"Bóg Watykanu upadł pod ciosami Boga Mekki..."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Po 2 tysiącach lat antysemityzmu chrześcijańskiego i jego strasznym finale w postaci Shoah – Bóg Watykanu upadł pod ciosami Boga z Mekki..."

 

 

 
 
W Narodzie Wybranym krzepnie plan...
 
Nella Mente Eletta si rafforza un progetto….
 
 
 
 
 
Maurizio Blondet       9 styczeń 2017       tłum. RAM
 
 
 
 
Jeden z pracowników dyplomatycznych ambasady Izraela w Londynie zastanawiał się nad tym jak "pozbyć się" brytyjakiego wiceministra , sir Alana Duncan'a – za określenie przez niego  okupacji terrytoriów palestyńskich jako kradzieży.

 
 
Alan Duncan
 
 
 
Dyplomata, o którym mowa nazywa się  Shai Masot, a jego rozmówczynią była asystentka  Roberta Halon'a - podsekretarza "Friends of Israel Initiative" w brytyjskim House of Commons – Maria Strizzolo, Włoszka, która na refleksje Masot'a odpowiedziała: "Nigdy nie mów nigdy – nie jest trudno coś znaleźć... na przykład jakiś mały skandal".

 
 
Robert Halfon
 
 
 
Video z rejestracją rozmowy pod linkiem: 
 
Israel plot to 'take down' Tory minister: Astonishing undercover video captures diplomat conspiring with rival MP's aide to smear Deputy Foreign Secretary 
 
 
'LOOK HARD ENOUGH AND I'M SURE THERE IS SOMETHING THEY'RE TRYING TO HIDE' 

 
Edited transcript of meeting between Shai Masot (M), senior political officer, Israeli Embassy, London, Maria Strizzolo (S), leading pro-Israel Tory activist and an aide to Conservative Minister Robert Halfon, and an undercover reporter (R).

 
 
M: Can I give you names of MPs I suggest you take down?
S: If you look hard enough I’m sure there’s something they’re trying to hide.
M: Yeah. I have some MPs.
S: Let’s talk about it.
R: Yeah.
M: She knows which MPs I want to take down.
S: Yeah, it’s good to remind me.
M: The Deputy Foreign Minister [Duncan].
S: You still want to go for it?
M: ...He’s doing a lot of problems. 
S: Really?
M: Really. It sounds like a conspiracy.
S: I thought you had neutralised it a little bit?
M: No. Boris. He’s basically good.
S: He’s solid on Israel.
M: Yeah. He just doesn’t care. He is an idiot but has become Minister of Foreign Affairs without any responsibilities. If something real happened it won’t be his fault... it will be Alan Duncan.
Duncan is impossible to rebuff... he has a lot of friends.
S: Years ago, Rob [Halfon] was asking questions in Parliament about terrorist salaries...
M: When he [Duncan] was a DFID minister?
S: Yeah. He [Duncan] told him [Halfon]: if you don’t stop this I’m going to destroy you and all of that s***.  Rob told the Whips and they told him to calm down. So never say never.
M: Never say never, yeah but...
S: A little scandal maybe? Don’t tell anyone about this meeting.
M: Who would we tell? Masot and Strizzolo on ‘horrible anti-Israel’ Tory MPs.
M: Crispin Blunt [chairman of Commons Foreign Affairs committee]. Those are people you...
S: ...On the hit list? Yeah!
M. I don’t have any problems with them.
S: Some super pro-Arabist [Tory MPs]… I can’t stand [them], They’re horrible people - the two go together.
M: Yeah…

 
Na video – które zostało ukradzione przez "wtyczkę" z telewizji  Al Jazeera, (obecną podczas rozmowy) – obydwoje są zadowoleni z pomysłu i chichotają razem, po czym Shai Masot wymienia następnego wroga do unieszkodliwienia, a mianowicie  Crispin'a Blunt'a – posła konserwatywnego, pracownika brytyjskiego ministerstwa zagranicznych, określonego  jako "zbyt pro-arabskiego", na co Strizzolo zapewnia Masot'a o tym, że Blunt znajduje się już "na pewnej liście".

 
Crispin Blunt
 
 
 
Można przypuszczać, że chodzi o listę posłów niewystarczająco prożydowskich. Wydarzenie o którym mowa zostało bardzo szybko uciszone przez rząd brytyjski. Jak napisano w komunikacie Foreign Office - "Ambasador izraelski Mark Regev przeprosił za zajście. Jest sprawą oczywistą, że komentarze te nie utożsamiają stanowiska ani ambasadora, ani rządu Izraela. Wielka Brytania pozostaje w relacjach z Izraelem opartych na zaufaniu, dlatego też kwestię uważamy za zamkniętą". Jedyną osobą, która podała się do dymisji, była Strizzolo. (...)
 
 
 
Zauważmy, ze gdyby pracownicy ambasady rosyjskiej zaczęli rozprawiać o przygotowanych "listach" posłów brytyjskich przeznaczonych "do eliminacji" – zostało by to napiętnowane jako niedopuszczalna i w najwyższym stopniu groźna, obca ingerencja i bardzo poważny incydent dyplomatyczny.

 
Chciałbym jedynie zauważyć, że opisany epizod jest jednym z całej serii pozycji reżimu izraelskiego – które określiłbym jako – coraz to bardziej władcze w stosunku do ogółu gojów, a ponadto coraz to bardziej otwarcie podzielane przez znaczną część Żydów żyjących poza granicami Izraela.

 
24 grudnia miała miejsce bezprecedensowa rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ, potępiająca żydowskie nielegalne osadnictwo na terrytoriach ukradzionych Palestyńczykom, w której po raz pierwszy wynik głosowania nie został anulowany przez veto amerykańskie. W reakcji na wydarzenie – Netanyahu wezwał na dywanik ambasadorów 14 krajów, które głosowały nie po jego myśli i zrobił to w dzień Bożego Narodzenia, lekceważąc w ten sposób fakt, iż wielu z nich jest chrześcijanami.

Można postawić pytanie – zauważył jeden z dyplomatów, oczywiście anonimowo - jak zareagowała by Jerozolima, gdyby ambasador izraelski zaostał postawiony w identycznej sytuacji w żydowskie święto Kippur?

 
Co więcej, Bibi wezwał do siebie  równiez ambasadora USA, traktując go jak szmatę (pomimo tego, że nazywa się Shapiro... ). Wśród powołanych dyplomatów znaleźli się ambasadorzy Senegalu i Nowej Zelandii – pierwszemu oznajmił, że Izrael wstrzyma pomoc dla kraju afrykańskiego, zaś do ambasadora nowozelandzkiego zasyczał, że głos jego kraju oznacza "deklarację wojny". Netanyahu anulował także wizytę premiera Ukrainy w Syjonie – choć nazywa sie on Hrojsman.

 
Na koniec – co jest oczywiste – stwierdził, że jego samego "haniebna" rezolucja ONZ- u nie interesuje, podobnie jak i inne – jako że wiadomo, iż prawo żydowskie przewyższa prawa międzynarodowe wszystkich goim, a zatem na ukradzionej ziemi będzie budował jeszcze więcej (niż do tej pory) domów.

 
4 października, kiedy to UNESCO określiło Izrael jako "władzę okupującą"  Jerozolimę, kwestionując – na podstawie najnowszych odkryć archeologicznych oraz badań historyka  Shlomo Sand'a ("The Invention of the Jewish People") – prawo aktualnych Żydów (Chazarów) do "Ściany Placzu" i do "Wzgórza Świątynnego" – Netanyahu – rozumie się – wyraził chęć ukarania agencji.

 
Shlomo Sand
 
 
 
"The Invention of the Jewish People"
 
 
Natomiast  Avigdor Lieberman , izraelski minister ds. zagranicznych - mając na uwadze następne spotkanie naukowe na temat Bliskiego Wschodu, mające odbyć się w Paryżu – stwierdził, że we Francji jest organizowany "drugi proces Dreyfus'a", po czym Lieberman zwrócił się do francuskich Żydów następującymi słowami: "Jeżeli chcecie pozostać Żydami, i jeżeli pragniecie aby również wasze dzieci  i wasze wnuki nimi byli – powinniście wyemigrować z Francji i przyjechać do Izraela".

 
 
 
Soros stara się o zmodyfikowanie ustawodawstwa krajów "chrześcijańskich"

 
Pojawiają się nowe dowody na tego rodzaju pociągnięcia Sorosa. Za pośrednictwem swej  Open Society Foundation, Soros wypromował i sfinansował 3-letnią kampanię dążącą do anulowania w Irlandii obowiązującego do tej pory (względnie ostrego)ustawodawstwa anty-aborcyjnego, wpisanego w konstytucję kraju. Jak można przeczytać w dokumentach Foundation – ze względu na to, że Irlandia posiada  "jedno z najbardziej restrykcyjnych praw anty-aborcyjnych na świecie – nasze zwycięstwo właśnie tutaj miałoby silny wpływ na pozostałe europejskie państwa katolickie – bo pokazałoby w ten sposób, że osiągnięcie zmian jest możliwe także w środowiskach całkowicie konserwatywnych".

 
Wspomniany wyżej dokument cytuje także Meksyk, Zambię, Nigerię, Tanzanię i Amerykę Łacińską – jako kraje przeznaczone do wprowadzenia w nich ewolucji w kierunku  "zdrowia sksualnego i autonomii reprodukcyjnej kobiet". Jak ujawnia Cora Scherlock ze stowarzyszenia Pro Life Ireland – nagle okazało się, że ugrupowania pro-aborcyjne w Irlandii  "posiadają bogate zasoby finansowe, o czym nie było mowy kilka lat temu".

 
Wszystkim zarządza ten sam Soros, który wspiera falę  imigrantów w Europie, już od roku 2005. Jego agencja  Pro-Asyl, -  określająca się jako "niemieca filia Open Society" – oswiadczyła, że Europa powinna przyjąć milion proszących o azyl rocznie. Soros jest tym, który umieścił na celowniku Orbana, mówiąc:  "Plan Orbana uważa, że celem jest  ochrona granic, zaś migranci stanowią przeszkodą. Nasz plan –wprost przeciwnie, uważa ochronę migrantów za cel, a granice państw za przeszkodę".

 
Pro-Asyl
 
 
 
Podsumowując – Soros nakazuje tak zastąpienie na szeroką skalę narodów Europy migrantami, jak i modyfikację ustawodawstwa we wszystkich krajach katolickich, aby w ten sposób zrealizować dyktat wypowiedziany kiedyś przed Noel'a Ignatiev'a, żydowskiego profesora Harvardu, mówiący o "zlikwidowaniu białej rasy".

 
Noel Ignatiev
 
 
 
 
"Zlikwidować białą rasę"

 
 
"The goal of abolishing the white race is on its face so desirable that some may find it hard to believe that it could incur any opposition other than from committed white supremacists… Make no mistake about it: we intend to keep bashing the dead white males, and the live ones, and the females too, until the social construct known as 'the white race' is destroyed—not 'deconstructed' but destroyed."

 
Ignatiev napisał:  

"Zlikwidowanie rasy białej jest tak pożądane, że trudno jest uwierzyć, by ktoś mógł się temu sprzeciwiać -  oczywiście poza białymi supremacjonistami...  Nie zrozum mnie źle: naszym zamiarem jest ciągłe 'walenie' w martwych białych mężczyzn, a także w żywych, oraz w kobiety, aby konstrukt społeczny znany jako 'biała rasa'  został zniszczony – nie rozmontowany - ale zniszczony".

 
"Jedynym sposobem na rozwiązanie dzisiejszych konfliktów społecznych jest zlikwidowanie rasy białej, co oznacza nie mnie ni więcej ale zlikwidowanie wszystkich przywilejów tej rasy. Do czasu niezrealizowania tego zadania – jakiekolwiek reformy częściowe będą nieskuteczne, ponieważ rasa biała wpływa na wszystkie kwestie polityczne, tak wewnętrzne jak i zewnętrzne".
 
"Abolish the White Race" – Professor Noel Ignatiev, September – October 2002
 
 
 
 
Tego rodzaju zamiary są w pewnych środowiskach - od czasu zwycięstwa Trumpa – coraz to bardziej popularne.

Dla przykładu profesor George Ciccariello-Maher, z wydziału Historii Politycznej Drexel University w Filadelfii oświadczył:  "Moim życzeniem na Boże Narodzenie byłoby Ludobójstwo Białych. Wyjaśniam – to było fantastyczne wydarzenie, kiedy podczas rewolucji na Haiti wymasakrowano białych".

 
 
George Ciccariello-Maher
 
 
 
Natomiast Baruch Efrati– rabin jednej z jeshiw na terrytoriach nielegalnie okupowanych stwierdza:  "Żydzi powinni cieszyć się z faktu, że Europa chrześcijańska traci swą tożsamość. Jest to kara za wszystko, co Europejczycy zrobili nam, gdy przez stulecia przebywaliśmy tam na wygnaniu. Nigdy nie wybaczymy europejskim chrześcijanom, że zabili miliony naszych dzieci, kobiet i starców... Nie tylko w czasie Holokaustu, ale przez całe pokolenia – trwając w hipokryzji, charakterystycznej dla wszystkich frakcji chrześcijaństwa.

 
Obecnie, nie pozostaną ani resztki ani niedobitki z nieczystości jaką jest chrześcijaństwo, które przelało tak wiele krwi, a za co nigdy nie otrzyma wybaczenia".

 
 
'Islamizacja Europy to dobra rzecz"
'Islamization of Europe a good thing'
 
 
 
Przytoczmy jeszcze  Susan Sontag, która w roku 1967 napisała: "Ani Mozart, ani Pascal, ani algebra Boole'a, ani parlamentaryzm, ani barokowe kościoły, ani Newton, ani emancypacja kobiet, Kant, balety Balanchine, itd. nie odkupią tego, co ta szczególna cywilizacja sprowadziła na świat. Biała rasa jest rakiem ludzkiej historii".

 
Susan Sontag
 
 
 
 
 
"Dwa tysiące lat chrześcijańskiego antysemityzmu"

 
 
 
Jak wiadomo, teoria jak powyżej przyciągnęła do siebie amerykańskich działaczy murzyńskich – nad wyraz uszczęśliwionych wizją możliwości dania upustu swej wrogości. Co do Europy – pomysł całkowitej eliminacji  białych – nie będących Żydami toruje sobie drogę wśród tzw. "inteligencji" lewicowej, co dzięki  Overton window - wydaje się być preludium do wkroczenia tego rodzaju idei do mainstreamu, aż do osiągnięcia jej akceptacji.

 
Overton window
 
 
 
Niedawno ukazał się esej Michela Onfray'a zatytułowny  "Décadence"Onfray jest nowym paryskim filozofem, należącym do tzw. "lewicy dionizyjskiej" - celebransem "ateizmu filozoficznego i hedonizmu".

W swym eseju, Onfray nie zadawala się jednak ze stwierdzenia, iż cywilizacja zachodnia "znajduje się w swym końcowym stadium", ale cieszy się, że dziś - "po 2 tysiącach lat antysemityzmu chrześcijańskiego i jego strasznym finale w postaci Shoah – Bóg Watykanu upadł pod ciosami Boga z Mekki".

Wiele mówiący jest także podtytuł tekstu:  "Od Jezusa do Bin Laden'a – Życie i śmierć Zachodu".

 
Michel Onfray
 
Décadence – De Jésus à Ben Laden – Vie et mort de l’Occident
 
 
 
Onfray, w swym eseju atakuje II Sobór Watykański za fakt, iż  "z Boga zrobił przyjaciela, z którym jest się na 'ty'" – co osłabiło chrześcijaństwo w Europie do tego stopnia, że nie było ono już więcej zdolne do walki z Islamem (a zatem nie chroniło już więcej Żydów), którego autor – jako Izraelczyk - oczywiście boi się i którego nienawidzi.

 
Tenże propagandysta hedonizmu (Onfray jest także autorem  "Manifestu hedonistycznego") równocześnie atakuje także  "upadek judeo-chrześcijaństwa, spadek dzietności, postchrześcijańskie ustawodawstwo liberalizujące seksualność i oddzielające je od procreacji" – tak jakby wszystko o czym mowa nie było konsekwencją agresywnego hedonizmu lansowanego przez niego samego . Odnosi się wrażenie, że Onfray chce abyśmy byli jednocześnie krzyżowcami i osobnikami wyzwolonymi seksualne – a gdy okazuje się, że jest to niemozliwe – pragnie końca naszej cywilizacji.

 
A Hedonist Manifesto: The Power to Exist (Insurrections: Critical Studies in Religion, Politics, and Culture)
 
 
 
 
 
 
Teoria powrotów – rzeki krwi

 
 
Ten, kto ma ucho wyczulone na sygnały specyficznej "kultury" – z pewnością zauważy we wszystkim pewne zwiastuny zbiorowej predylekcji, jakie jej członkowie rozpoznają w sobie jako pierwsi.

 
I tak  Gerhom Scholem powiedział:  "Już w słowach proroków widzimy dwa zasadnicze aspekty całości: z jednej strony - katastroficzny i niszczycielski wymiar odkupienia, a z drugiej – utopijny charakter dokonań mesjanistycznych". Mesjanizm żydowski, w głębi swej natury jest teorią katastrof".

 
 
Gershom Scholem
 
 
 
Natomiast  Maurice Samul stwierdził: "Jesteśmy niszczycielami – niszczymy również narzędzia, których używamy w celu walidacji naszych racji. Żydzi na wiek wieków pozostaną niszczycielami"

 
 
Maurice Samuel
 
 
 
Dodajmy jeszcze zdania napisane przez Scholema Asch'a:  

"Nagle Żyd wyciągnął rękę w stronę Pałacu Zimowego i dały się słyszeć słowa wychodzące jak gdyby z niewiarygodnych głębin:  Wylej Twój gniew na narody, które Cię nie znają... zniszcz ich domostwa, tak by kamień na kamieniu nie pozostał - tak jak to uczyniłeś z Assur i Babel!"

 
 
Sholem Asch
 
 
 
Kiedy od roku 1918 postanowili "wyeliminować kułaków" jako klasę społeczną, a wcześniej także burżuazję – nie powstrzymali sie przy pomocy masowych egzekucji i rozprzestrzeniania głodu - przed wymordowaniem dziesiątków milionów ludzi. Nie hamował ich nawet horror zabijania przez rodziców jednego dziecka, by nakarmić inne.

 
 
Dziś, kiedy wśród nich toruje sobie drogę  wizja – wcześniej jedynie marginalna – "zlikwidowania białej rasy" oraz położenia kresu "dwu tysiącom lat antysemityzmu chrześcijańskiego" – nie myślcie, że nie będą do tego zdolni.
 

 
W pierwszym numerze gazety "Krasnyj Mec" – organu Czeka w Kijowie  (75 % Czeki było Żydami) można przeczytać:  "Nasza etyka jest nowa. Nasze człowieczeństwo jest bezwględne, ponieważ u jego podstaw leży pragnienie obalenia jakiejkolwiek opresji i despotyzmu. Nam wszystko wolno".

 
 
Już w sierpniu 1919 roku, kiedy ochotnicy antybolszewiccy chwilowo zdobyli Kijów, ujrzeli salę egzekucji policji politycznej:
 
"Cała posadzka z cementu dużego garażu była zalana krwią. Krew nie płynęła, ale tworzyła duże kałuże, których było nieskończenie wiele. Widać było straszliwą mieszankę czerwonej mazi zawierającej ludzki mózg, fragmenty czaszek, pasma włosów i inne resztki ludzkie. (...) Rów o szerokości 25 metrów, tak samo głęboki i długi 10 metrów – był w całości wypełniony krwią".

 
W bolszewizmie - "w sposób autokratyczny, w imię 'świętej' dla komunistów doktryny - rządzi elita intelektualistów, roszcząca sobie prawo do totalnej jurysdykcji - tak w odniesieniu do pojedynczego ludzkiego życia, jak i istnienia kolektywnego - mającej za cel jego 'odnowę'". (Luciano Pellicani)
 
(Powyższe cytaty zaczerpnięte zostały z "Giudeobvolscevismo" - "Żydobolszewizm" - książki  Gianantonio Valli, Edizioni Ritter)

 
 
Jeżeli ktoś myśli, że przesadzam, to niech wie, że jest to skutkiem braku informacji ze Strefy Gazy. Palestyńczycy do dnia dzisiejszego wegetują tam na ruinach pozostałych po operacji "Płynny Ołów" (rok 2008) i "Obronny Brzeg" (rok 2014). Zostało zniszczonych 75 % domów i ludzie żyją pod gołym niebem, jedząc potrawy jak na zdjęciu:

 
 
Gaza – rosół z kurzych nóg
 
 
 
Eliminacja fizyczna więźniów  z Gazy trwa, tyle że mass-media, które tak wiele wrzeszczały o "dzieciach z Aleppo" – o Gazie nie wspominają ani jednym słowem.
 
 

Ostatnio wywiad wojskowy Syjonu opublikował opracowany przez  Institute for National Security Studies (INSS) raport noszący tytuł  "Strategic Survey for Israel 2016-2017".


 

 

Institute for National Security Studies (INSS)
 
Strategic Survey for Israel 2016-2017
 
 
 
W raporcie płacze się nad  "międzynarodową kampanią delegitymizacji Izraela"  (co ma znaczyć "ludzkość nas nienawidzi" czyli freudowska projekcja wyrażenia "nienawidzimy ludzkość).

Nade wszystko zauważalne jest zdanie:  "Pomimo dobrych relacji pomiędzy Moskwą i Jerozolimą" – zintensyfikowana i przedłużona obecność militarna Rosji w regionie – związana z interwencją, jaka zmieniła sytucję w Syrii na korzyść prezydenta Assada – ogranicza swobodę działań wojskowych Izraela".

"Z perspektywy izraelskiej – pisze się w raporcie– lepszym rozwiązaniem byłaby likwidacja reżimu Assada, razem z usunięciem działań Iranu i Hezbollah z Syrii, a z drugiej strony - wyeliminowanie Państwa Islamskiego i wprowadzenie umiarkowanego reżimu sunnickiego w Syrii".

 
Jak widać, Izrael nie zrezygnował nawet w najmniejszym stopniu ze swego programu. Dalej mowa jest o eliminacji Assada, Iranu i Hezbollah, a także o osadzeniu w Syrii salafickich nożowników. Jako wzór "sunnickiego umiarkowania", raport wskazuje na  "umiarkowanych rebeliantów sunnickich, którzy na wzgórzach Golan skutecznie zwalczają tak Assada jak i Państwo Islamskie". Oczywiście chodzi tu o ugrupowania "Al Nusra", tj. "Al Qaeda", których bojowników Izrael uzbroił i leczy, gdy są ranni.

 
Nouriel Roubini – znany spekulant finansowy i wykładowca na Stern School of Business w Nowym Yorku odrzuca wizję Donalda Trumpa. Straszy, że Trump położy kres  "Pax Americana – światowemu porządkowi pod przywództwem Ameryki, który zrodził 70 lat dobrobytu i który założony został na liberalizacji handlu bazującej na wolnym rynku, na wzmożonej mobilności kapitału, oraz na zastosowaniu rozsądnych polityk socjalnych. Wszystko zaś razem wsparte zostało wielorakimi gwarancjami amerykańskimi dotyczącymi bezpieczeństwa w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji – poprzez NATO i inne sojusze".

"Rosja – pisze dalej Roubini– już dziś wyzywa Amerykę i UE na pojedynek – na terytoriach  Ukrainy, Syrii, krajów bałtyckich i na Bałkanach", oraz "popiera ruchy prorosyjskie w Europie". (...)

 
Nouriel Roubini
 
 
Żydzi nie rezygnują nawet z mikrograma ich projektu. Roubini dodaje: "Izolacjonistyczny zwrot w amerykańskiej polityce i realizacja jedynie celów narodowych może doprowadzić do konfliktu światowego".

 
Analiza Roubini'ego nosi tytuł: "Przede wszystkim Ameryka, a później wojna światowa".
 
 « L’Amérique d’abord », puis le conflit mondial
 
 
 
Senatorzy McCain i Graham wystąpili przed orkiestrę - jak już o tym pisaliśmy – i na Boże Narodzenie pojechali na Ukrainę by wesprzeć wojnę Kijowa z  Moskwą. McCain grzmiał: "Nasza walka jest waszą walką. Jeżeli Putin zwycięży na Ukrainie, może zawładnąć całym światem. My, w USA wystąpimy o stosowne środki. Najwyższy czas by Rosja słono za to zapłaciła".

 
 
Niech więc Bóg pomoże narodowi rosyjskiemu, który powracającemu żydowskiemu koszmarowi - pragnącemu 'odrodzenia' ludzkości poprzez jej likwidację - zapłacił już zbyt wysoką cenę.


 
 
 
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Brawo za swietne teksty!! Coz moge sie jedynie "podpisac" rekamy i nogamy! Coz my biedni, niekrzesani chrzescijanie mozemy zrobic? mysle, ze jednak mamy szanse na przetrwanie, jezeli Bog, sila, wielkosc, prawda i sprawiedliwosc da nam szanse na zaistnienie i obrone przed zlem absolutnym...Na poczatek trzeba poznac wroga i szykowac sie do obrony naszych chrzescijanskich ( i nie tylko) wartosci ...
  https://www.youtube.com/watch?v=npcd0cDQcVU
  https://www.youtube.com/watch?v=npcd0cDQcVU
  https://www.youtube.com/watch?v=lED9G-HZDNI
 • @Autor
  Szkoda, że całego artykułu Maurycego nie przetłumaczyłeś. Mocny jest...
 • Plemię żmijowe
  To mówi Pierwszy i Ostatni,
  który był martwy, a ożył:
  Znam twój ucisk i ubóstwo –
  ale ty jesteś bogaty –
  i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
  a nie są nimi, lecz synagogą szatana.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:34:34
  nie oczerniaj dobrodzieju ... artykuł cały jest tym razem ... a jak ci mało, uzupełnij to, co brakuje w komentarzu.. ;)

  a może rozmówki nie są jednak wystarczające i coś nie dotarło... :)))))

  poza tym, na blogu jest już następny tekst, którego nie zamierzam tłumaczyć, więc pozostawiam go tobie ... będziemy mieli okazję porównać znajomość fachu .. :)))

  obcinam czasem tylko te partie, które niczego nowego nie wnoszą.. ale to nie jest dzisiejszy przypadek ... więc nie podkopuj mojej reputacji .. :)))

  pozdrawiam..
 • @babaraba 22:34:53
  dzięki.. :))))) ... Pan Bóg ratuje z najgorszych opresji... dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:34:34
  a prawdę mówiąc, to tłumaczenie jest nawet dłuższe, ze względu na dołączenie video, którego w oryginalnym artykule nie ma i tekstu najistotniejszych fragmentów rozmowy po angielsku ...

  nie mówiąc już o "owikipediowaniu" całości - mojego autorstwa..

  polecam więc sumienne porówanie oryginału z tłumaczeniem na blogu.. jest godne mistrza Maurycego...
 • @RAM 00:19:19
  No nie unoś się bo po co?

  //a może rozmówki nie są jednak wystarczające i coś nie dotarło... :)))))//

  No... Muszę chyba jakiś lepszy egzemplarz kupić w tym co mam chyba brakuje parę stron :))

  //więc pozostawiam go tobie ... będziemy mieli okazję porównać znajomość fachu .. :)))//

  Jak znajdę te brakujące strony z rozmówek to może spróbuję ale tak w ogóle to nie lubię nikomu wchodzić w szkodę. (A poza tym tłumaczenie to nie mój fach...)

  //więc nie podkopuj mojej reputacji .. :)))//

  Hola hola! Ja wszędzie, w necie i poza podkreślam świetną, Twoją robotę.
  A, że coś tam mi się wyrwało niechcący... Wybacz. Pewnie zbyt emocjonalnie podchodzę abo co?

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @RAM 00:36:13
  //polecam więc sumienne porówanie oryginału z tłumaczeniem na blogu.. jest godne mistrza Maurycego...//

  A czy ja jakiś belfer jestem, żeby coś sprawdzać czy porównywać?

  Po prostu, przyzwyczaiłeś mnie do świetnych tłumaczeń Maurycego i dziś poczułem mały niedosyt... Stąd takie impulsywne uwagi.
 • @ RAM
  Jeśli „Bóg Watykanu upadł”, to chcialbym wiedzieć gdzie leży.
  Czyżby pod stosem żydowskiej propagandy?

  Do tego, żydo-Kosiur nigdy nie zgodzi się z tezą, że chrześcijaństwo miało charakter antysemicki. :))

  PS: Po 9u latach indoktrynacji sowieckiej w obozie, z którego John McCain został zwolniony „za dobre wyniki”, McCain mówi dużo … jak bio-robot.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:35:23
  żeby było śmieszniej, to tłumaczenie nie jest również moim fachem, ale widząc przydatność tej umiejętności, wykorzystuję ją... coś jak dawne czyny społeczne... ;)))

  jak chodzi zaś o nawiasy, to są one tam, gdzie mowa jest o sprawach ściśle włoskich i całkowicie nieistotnych dla czytelnika polskiego... jak choćby sprawa Reggeni, wspomniana tutaj...

  to dla precyzji, a nie z racji unoszenia się..

  również pozdrawiam i życzę dobrego roku...
 • @
  "życi nie (z)rezygnują nawet z mikrograma..."
  Jak wystarczająco dużo ludzi (dzięki Internetowi) dowie się o ich knowaniach, to
  "świat ZREZYGNUJE z żytów..."

  Ci co pozostaną, będą holokaust wspominać jako majówkę.

  PS, im więcej (by) się pojawiło list "bogatych (lub na stanowiskach) żytów na świecie" w necie, tym lepiej.

  Ktoś mógłby świadomie wybrać metodę "na ciapatego": "siekiera, motyka, benzyna, samochód"...
 • @RAM 00:23:22
  https://www.youtube.com/watch?v=gKzT57nUtIw
  https://www.youtube.com/watch?v=qrbBOp3egV8
  Przesylam w "odpowiedzi" filmiki pokazujace znane we Francji osobistosci polityczne i mediatyczne rzytofskie ...
 • Usunięto mój tekst zatytuowany "Ah..., gdzie tam !"
  z 12.01.2017 14:00:40

  Zaczynający się od słów: "Hierarchia w Watykanie od lat wije się po dyktatem synagogi"

  Nie mam zastrzeżeń do samego usunięcia, jednakże w takim przypadku odpowiedzialny za usunięcie tekstu powinien zamieścić wyjaśnienie, że dokonano kastracji, być może potrafi nawet znaleść uzsadnienie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031