Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1291 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Zamachy fanatyków czy zawodowców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"To, co wydarzyło się w Berlinie jest o wiele bardziej skomplikowane niż wersja przedstawiana oficjalnie. Tego rodzaju działania są możliwe do wykonania przez ludzi absolutnie bezwzględnych, bynajmniej nie szaleńców – są po prostu dla zawodowców".

 

 

Paszport berlińskiego terrorysty

 
 
Berlino: il passaporto del terrorista
 
 
 
 
 
piccolenote.ilgiornale.it       21 grudzień 2016    tłum. RAM

 

 
 
W ciężarówce-killer w  Berlinie znaleziono dokument domniemanego terrorysty.(...)

 
Powiedzy sobie szczerze: powtarzająca się historia odnajdywania dokumentów terrorystów w używanych przez nich samochodach  przejadła się. To już od  11 Września   tj. od kiedy wśród dymiących zgliszczy  WTC (pożar udało się wygasić całkowicie jedynie po 2 miesiącach"odnaleziono" dokument należący do  Mohameda Atty – jest kontynuowana tego rodzaju narracja.

 
Z takim samym scenariuszem mieliśmy do czynienia w  Nicei oraz podczas zamachu na redakcje  Charlie Hebdo:  tj. w sposób magiczny, na miejscu przestępstwa pojawiają się dokumenty rzekomych terrorystów – i dzięki temu dochodzenie zamyka się, zanim jeszcze je rozpoczęto.(...)

 
 
Jak w przypadku wydarzeń w Charlie Hebdo  zamach w Berlinie jest dziełem zawodowców.

 
Człowiek, lub ludzie, którzy tam działali    uprowadzili polskiego kierowcę około 4 po południu, by  jak to potwierdza GPS   zapoznać się z samochodem.(...)

 
Na zawodowców jako autorów zamachu, wskazuje również  fakt, że kierowca nie został zabity przed akcją, jako że obecność zwłok w kabinie   mogła była uniemożliwić późniejszy zamach.

 
Podobnie jak w Charlie Hebdo, również w Berlinie nie działali kamikadze   co jest zwyczajem jihadzistów  a co jest następnym potwierdzeniem, że wykonawcami akcji byli profesjonaliści.(...)

 
Zamachowiec, lub zamachowcy - po skierowaniu ciężarówki w tłum –  zniknęli bez śladu - w sposób niewyjaśniony - zapewne przy pomocy uprzednio przygotowanej drogi odwrotu. Nie mieliśmy absolutnie do czynienia z fanatycznym wariatem jako autorem tragedii. W momencie ucieczki, zamachowcy zachowali zimną krew i nikt nie krzyczał  "Allah Akbar", czy coś w tym rodzaju.

Ten, kto zabił – po prostu ulotnił się jak każdy zwykły kryminalista, któremu zależy na własnym życiu i na własnej wolności.

 
Zajmijmy się szczegółem, który pokazuje, że ucieczka sprawcy lub sprawców zamachu była rzeczą dość skomplikowaną w realizacji  - wcale nie banalną, jak się to przedstawia - biorąc pod uwagę pogoń policji za pierwszym podejrzanym, który okazał się następnie niewinny.

 
Z tego co mówią mass-media, a także raport policji  kabina ciężarówki była zalana krwią. Fakt ten potwierdza, że wewnątrz kabiny miała miejsce walka kierowcy z jego napastnikiem czy napastnikami, zanim go zabito.

 
Używam liczby mnogiej, ponieważ był Polak wysoki i masywny i wg. mnie trzeba było 2 ludzi by sobie z nim poradzić. Sądzę, że jeden był uzbrojony, a drugi prowadził ciężarówkę. Nie do pomyślenia jest, że złodziej ciężarówki jest w stanie ją prowadzić  godzinami, mając na sąsiednim siedzeniu prawowitego kierowcę rozwścieczonego kradzieżą. Dlatego też trudno jest sobie także wyobrazić, że kierowca mógł skręcić kierownicę, zmniejszając  w ten sposób ilość ofiar.

 
Założenie, że morderca, lub mordercy wjeżdżali w tłum z Polakiem w kabinie jeszcze żywym -  jest w przypadku zawodowców do wykluczenia, jako że tacy ludzie wiedzą, iż spontaniczny desperacki gest kierowcy mógł przesądzić o całkowitym niepowodzeniu akcji.

 
Jest rzeczą bardziej prawdopodobną, że walka kierowcy z napastnikami miała miejsce na krótko przed skierowaniem ciężarówki w tłum. Fakt, że uważano za konieczne uśmiercenie kierowcy  by nikt nigdy niczego się nie dowiedział  również wskazuje na zawodowców.(...)

 
Agresor w trakcie walki oprócz noża użył także rewolweru i to z tłumikiem, jako że strzał nie został słyszany  co również nie jest zwyczajowe dla jihadzistów. Jeden z napastników mógł opuścić kabinę ciężarówki zaraz po zabójstwie kierowcy, używając do tego samochodu.

 
Na koniec, po śmiecionośnym rajdzie tira, kierowca-agresor po prostu zniknął.

Pamietajmy, że w kabinie było pełno krwi. Jest zatem rzeczą trudną do wyobrażenia sobie, że - będąc cały poplamiony krwią - miał on nadzieję na ukrycie się w tłumie lub użycie metra czy autobusu.

 
O wiele bardziej jest więc prawdopodobne, że na miejscu zamachu czekał na niego przygotowany samochód by w odpowiednim momencie ukryć go i wywieźć poza teren akcji.


 
 
Posumowując - to, co się wydarzyło jest o wiele bardziej skomplikowane i złożone niż wersja, która jest nam przedstawiana. Tego rodzaju działania są możliwe do wykonania przez ludzi absolutnie bezwzględnych, bynajmniej nie szalonych fanatyków  – są po prostu dla zawodowców. Ci zaś, nie wyprawiają się na tego rodzaju akcje biorąc ze sobą paszport , a gdyby nawet  nie gubią go na miejscu przestępstwa.

 
Tu należy zauważyć, że paszport    w sposób niewyjaśniony  został odnaleziony jedynie następnego dnia po masakrze, w przeciwnym bowiem razie policja nie zaaresztowałaby osoby jak sie okazało nie mającej nic wspólnego z zamachem.
(...)

 
 
*****


 
 
ISIS rozpowszechnia video-testament zamachowca Amri"Mszczę się za muzułmanów"

 
 
Isis diffonde video-testamento dell'attentatore Amri: "Vendetta per musulmani"
 
 
 
 
Anna Rossi     23 grudzień 2016      tłum. RAM


 
 
 
Agencja prasowa  Amaq należąca do Państwa Islamskiego udostępniła video, na którym  Anis Amri przysięga wierność ISIS-owi i oświadcza, że chce pomścić muzułmanów zabitych podczas rajdów lotniczych.(...)

 
Video zostało rozpowszechnione przez dyrektorkę  agencji SITE (Ritę Katz), która wyjaśniła, że film został zrobiony przed atakiem w Berlinie.

 
 
Logo SITE
 
 
 
Video zostało przedstawione kilka minut po tym, jak agencja Amaq rozpoznała Anisa Amri w osobie zabitej tej nocy w okolicach Mediolanu.

 
Na filmie -  Amri obiecuje zemstę za rajdy lotnicze, chęć ukarania"jedzących wieprzowinę" i pragnienie stania się "shaheed" – czyli męczennikiem.

Amri dodał również:  "Wzywam moich braci muzułmanów –  gdziekolwiek się znajdują w Europie i każdego na miarę jego możliwości  – zabijajcie świnie-krzyżowców".

 
Według analizy dyrektorki  SITE - amatorskie video z Amri udowadnia, że Tunezyjczyk miał kontakty z ISIS i że działał"zainspirowany"przez ISIS, ale"nie we współpracyz nim.

 
 
Video z Anisem Amri:
 
 
 
 
*****

 
“AMAQ” czyli nowa wersja SITE Rity Katz & Company

 
 
 
“AMAQ” è il nuovo SITE.Di Katz & Company
 
 
 
 
Maurizio Blondet   28 lipiec 2016     tłum. RAM


 
 
 
Mass−media głoszą, że dwaj opętani, którzy poderżnęli gardło francuskiemu księdzu staruszkowi byli "bojownikami ISIS". Można zapytać, jakie mają na to dowody?

 
Otóż najtrwardszym dowodem jest rozpowszechnione "video zrealizowane z okazji ich przysięgi wierności ISIS−owi" – pisze "Corriere della Sera".

 
Przyglądnijmy mu się więc.  Co widać?  W prawym górnym rogu znajduje się logo "Amaq News Agency", które należy – jak z powagą wyjaśniają gazety − do agencji prasowej ISIS/Daesh.

 
 
Dwaj nożownicy – logo "Amaq" w prawym górnym rogu"
 
 
 
Nie mniej ni więcej, Kalif wyposażył się we własną agencję prasową − jest w posiadaniu własnej Reuters.

 
Tu należy zauważyć, że "Amaq" ma bardzo szczególne powiązania z Ritą Katz.

 
Rita Katz
 
SITE Intelligence Group − Search for International Terrorist Entities

 
 
Wynika to z stąd, że to właśnie Rita Katz "odkryła" deklarację ISIS w sprawie autorstwa zamachu na homo−night−club w Orlando. Na jej stronie internetowej czytamy: "atak został przeprowadzony przez bojownika Państwa Islamskiego".
Po czym Katz zamieściła komunikat Kalifa zaopatrując go w logo swego SITE.

 
 
 
 
 
Aktualnie jest rzeczą pewną, że wiadomość nie jest prawdziwaOmar Mateen nie był jihadzistą, ale jedynie zboczeńcem uczęszczającym do lokalu dla zboczeńców.

 
 
Ponadto, nasuwa się pytanie: czemu Kalifat – jeżeli jest obecnie w posiadaniu własnej agencji prasowej – miałby rozpowszechniać komunikaty o zamachach (nieprawdziwe zresztą) używając do tego celu Rity Katz?

 
 
 "Amaq" dysponuje nawet applikacją dla Androida o nazwie "Amaq News". Swą działalność aplikacja rozpoczęła oznajmiając:  "Od dzisiaj – po pobraniu aplikacji − będziesz mógł być na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi video".  Ale nie łudźcie się, że można ją pobrać ja przy pomocy Google Play. Nie jest to absolutnie możliwe. Można ją ściągnąć jedynie ręcznie, a zatem tylko na zaproszenie.
Według informacji MSNBS – jest rzeczą prawdopodobną, że aplikacja nie funkcjonuje "poza terrytorium kontrolowanym przez ISIS".

 
MSNBS  

 
 
Nieosiągalna i tajemnicza aplikacja została odkryta przez Ghost Security Group, określającą się jako: "międzynarodowa organizacja no−profit, wyspecjalizowana w zwalczaniu terroryzmu cyfrowego przy pomocy internetu i mediów społecznościowych".

 
 
Dalej Ghost Security Group mówi o sobie: "Nasza działalność polega na zbieraniu informacji w czasie rzeczywistym i informowaniu o wykryciu potencjalnych ataków terrorystycznych przeciwko rządom i obywatelom, a także spowalnianiu naboru terrorystów online oraz wyciszania propagandy nienawiści".
 
 
 
Ghost Security Group 

 
 
Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z godną szacunku grupą ochotników, której działalność przypomina jednakże do złudzenia SITE - Rity Katz, również spędzającej bezsenne noce na poszukiwaniu w internecie "podmiotów terrorystycznych".

 
W takim razie można więc zapytać – po co komu duplikat?

 
 
Spróbujcie sami poszukać odpowiedzi na stronie Ghost Security Group, która jak najbardziej istnieje, a odkryjecie, że strona nie prowadzi do nikąd, jakoże wynikiem waszego poszukiwania będzie "Firefox nie jest w stanie otworzyć adresu".

 

 
Zapytacie więc skąd wziąłem informacje na temat agencji Kalifa?

 
 
Sprawa jest prosta: od MEMRI.
 
Aplikacja zaoferowana ISIS−owi przez MEMRI – organ propagandy izraelskiej
 
MEMRI − Middle East Media Research Institute 

 
 
MEMRI ma swą siedzibę w Tel Avivie. Od wielu lat zajmuje się dostarczaniem zachodnim mass−mediom tłumaczeń artykułów publikowanych w arabskich, irańskich i tureckich środkach masowego przekazu. Od pewnego czasu MEMRI  przeobraziło sie w MEMRI  JTTM, czyli Jihad and Terrorist Threat Monitor.

 
 
Jihad and Terrorist Threat Monitor  

 
 
MEMRI zostało założone w roku 1988 przez dwie osoby zasługujące na o wiele większą popularność niż obecnie przez nich posiadana. Pierwszą jest Yigal Carmon, pułkownik Israel Defense Force (sektor wywiadu), który pracował w administracji cywilnej terytoriów okupowanych (1977 − 1982), drugą zaś – Meyrav Wurmser, skrajna neocon, żona Davida Wurmsera, eksponenta American Enterprise Institute (jedna z melin neocon przygotowujących wojny dla Syjonu).

 
 
David Wurmser pracował również w amerykańskim Departamencie Stanu za czasów Busha jr. i razem z Douglasem Feith, Elliotem Abrams, Johnem Boltonem i Richardem Perle (tu należy podkrślić iż wszyscy wymienieni osobnicy są Żydami) wypracował  "prawdziwą informację" na temat Saddama Husseina pomagającemu Bin Ladenowi w zamachu z 11 Września. Kłamstwo, które funkcjonowało jedynie przez okres czasu niezbędny do zorganizowania amerykańskiej inwazji na Irak.

 
 
Ygal Carmon
 
Meyrav Wurmser
 
David Wurmser
 
American Enterprise Institute

 
 
Jak chodzi o kompetencje dziennikarskie MEMRI – mają one podobną wartość. Brian Whitaker, korespondent The Guardian na Bliski Wschód, nazywa MEMRI − "maszyną izraelskiej propagandy". MEMRI  dostarcza wielu dziennikarzom zachodnim tłumaczeń na język angielski, włoski, francuski, hiszpański, itd. i jest głównym źródłem informacji na temat "terroryzmu uprawianego przez Hezbollah".

 
 
Brian Whitaker  

 
 
MEMRI wspierane jest przez Gatestone Institute, z którym pozostaje w łączności. Gatestone Institute jest największym organem rozpowszechniającym najdrastyczniejsze przestępstwa popełnione przez imigrantów islamskich w Europie(gwałty, itp.). Prezydentem organizacji jest John Bolton (były ambasador USA w ONZ), zaś współpracownikami są:  Nina Rosenwald, Naomi Perlman, Alan Dershowitz, Lord Finkelstein OBE (Order of the British Empire), Lawrence Kadish, Rebecca Sugar – znane postacie z kręgów brytyjskich i północnoeuropejskich Żydów.(…)


 
 
Gatestone Institute
 
John Bolton
 
ISIS App: 5 Fast Facts You Need to Know

 
 
To Amaq połączyło maskrę w szkole w San Bernardino z ISIS, w której zamachowcami byli Syed Rizwan Farook i Tashfeen Malik. Pinformowano wtedy, że podczas gdy terrorystka strzelała, deklarowała swą miłość do Kalifatu przy pomocy różnej treści tweetów. Również co do zamachu, o którym mowa istnieje wiele poważnych wątpliwości, które niestety nigdy nie zostaną wyjaśnione, jako że i tych zamiast ująć żywych – zastrzelono.
 
 
 
Jeden z komunikatów do ISIS kobiety zamachowca, podczas masakry brzmiał: "Kocham cię ISIS, dziękuję!"
 
 
 
Podsumowując, wydaje się, że sprawa wygląda następująco: "Amaq" albo zastąpi SITE, albo jest nową, dodatkową stroną internetową Rity Katz. Z całym prawdopodobieństwem, zbyt dobrze znana Katz powinna teraz zniknąć, a na jej miejsce pojawić się "Amaq". Przyszła maskra w Europie nie bedzie już relacjonowana przez Katz, ale przez "Amaq".

 
 
Jest  więc prawdą, że to religia wypowiedziała nam wojnę i zarządza strategią terroru w Europie. Prawdą jest również, że to ona nam tę wojnę opowiada.
Należy jedynie pojąć o którą religię tu chodzi.


*****


Rita Katz zapewnia: autorem masakry w Berlinie jest ISIS
http://ram.neon24.pl/post/135847,rita-katz-zapewnia-autorem-masakry-w-berlinie-jest-isis
 
 
 
 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 

KOMENTARZE

 • Zbiorka pieniedzy dla rodziny polskiego kierowcy zabitego w Berlinie.
  https://www.gofundme.com/van9vwuk
 • Polecam ten link
  http://libfas.tumblr.com/post/154844643703/berlin-market-attack-suspect-killed-in-shootout-in Tu kompromitacja jest jeszcze większa gdyż ten terrorysta był analfabetą bez profesjonalnego przeszkolenia i pomimo tego służby specjalne liczące we wszystkich państwach UE ponad 600 000!,- oficerów operacyjnych starannie wyselekcjonowanych i wyszkolonych nie potrafiły z nim poradzić, a więc cóż byłoby dopiero jakby miał on doktorat, był wyszkolonym w kamuflażu i wszelich technikach wysokiej klasy komandosem? Inna kompromitacja służb niemieckich to, otóż był on pod obserwacją operacyjną służb ale później ją zniesiono uznając, że jest już nie jest groźny. Pytanie. Skąd niemieckie służby to wiedziały? Otóż pewnie od agentów Muzułmanów a więc czy tacy agenci będą lojalni wobec swego narodu czy Niemców? Mało tego on miał być deportowany z Niemiec po odmowie udzielenia azylu ale nie zdołano ustalić jego tożsamości gdyż miał 8 czy 12 nazwisk 3 narodowości i wiele dat urodzenia, toteż go zwolniono na wolność. Pytanie a jak by on był szpiegiem i podawał rozmaite personalia nie miał dokumentów to też by go zwolnili i mógłby sobie bez przeszkód poszpiegować. To poniżej krytyki, tym bardziej, że służby kosztują ogromne pieniądze a poziom pracy taki, że analfabeta je kiwa jak dzieci. Z tego widać, że służby niemieckie i nie tylko ich, nieporadne i jak tak dalej będzie to Niemcy znikną z mapy świata. Polityka Niemiec prowadzi do samozagłady, czy Niemcy są świadomi tego ?
  Ktoś kiedyś opowiadał, że nastąpi czas, że Niemców zostanie tylu, że pod jednym dębem się zmieszczą, przy takiej organizacji, obronie i przy takiej taktyce idzie ku temu. Ps..Nie wiadomo jeszcze jak dostał się z Berlina do Chambery. Plecak miał prawie pusty w momencie zatrzymania i nie miał już tel. komórkowego, natomiast miał nabity pistolet kaliber 22 i kilkaset euro gotówką. W kieszeni miał bilety kolei francuskiej z Chambery do Turynu. Potem z Turynu do Mediolanu. O pierwszej w nocy był na Stacji Milano Centralny !!! Przeszedł niezauważony i odjechał w kierunku Sesto san Giovanni kolejką podmiejską. Bezpieczne bardzo dla pasażerów !!! O trzeciej w nocy idzie sobie przez Plac w pobliżu stacji i przypadkowo zatrzymuje go lokalny patrol policyjny. Policjantom odpowiada, że dokumentów nie ma ale jest z Kalabrii, z Reggio di Calabria. Tymczasem Amri siedział 4 lata w więzieniu na Sycylii za podpalenie w szkole, kto twierdzi, że w siedział w Agriggento, kto inny, że w Lucciardone w Palermo. Co ciekawe, polski TIR wyjechał z miejscowości Cinisello Balsamo, która leży 5 km odległości od Sesto San Giovanni, gdzie Terrorysta został zastrzelony/na placu 1 Maja, blisko stacji kolejowej. Merkel nigdy się, nie przyzna do błędu bo oznaczałoby to jej koniec. A tymczasem AfD rosną słupki.
  Zastanawiającym jest fakt, że już godzinę po zamachu jeden z szefów AfD - Lutz Bachman - wiedział i pisał o zamachowcu z Tunezji bo jak sam mówił informację dostał od kogoś z policji a złapali i przetrzymywali Pakistańczyka. Po co im był ten Pakistańczyk jak wiedzieli, że trzeba szukać Tunezyjczyka i znali jego nazwisko.
  Dlaczego taka szopka z Pakistańczykiem. Lutz Bachman ma problem bo została powołana specjalna grupa operacyjna która ma zbadać ten przypadek i skąd ta informacja tak szybko dotarła do kogoś z AfD.
  https://twitter.com/lutzbofficial/status/810956972401053697
  I znowu wracamy do sedna sprawy, że policji i politykom zależy na jak najmniejszym przecieku informacji do opinii publicznej.
  Podają tylko tyle ile im pasuje a my chcielibyśmy wiedzieć co tak naprawdę stało się w kabinie ciężarówki którą kierował pan Lukasz Urban. Ja myślę, że jest jeszcze jeden powód dlaczego Merkel nigdy nie powie dziękuję Łukaszowi Urbanowi. Chodzi tu o problem odszkodowań za zamachy. Przyznając się do błędu za każdy zamach terrorystyczny w Niemczech będzie można sądzić rząd Niemieckiej Republiki Federalnej o odszkodowanie. Wyobrażacie sobie odszkodowanie zbiorowe 12 rodzin za mord na ich członkach? Przecież Niemcy będzie można takimi odszkodowaniami puścić w skarpetach. Tu chodzi o naprawdę dużo pieniędzy.
 • @@@!
  "Włosi się boją odwetu" - tyt. jednej z info, może powinni uciekać ? ale dokąd ? " A tymczasem w Monachium odbył się wiec poparcia dla przeszło miliona zaproszonych w ostatnich 12 miesiącach muslimów" . 11 przejechanych w Berlinie, i jeden , ale to tylko Polak, zastrzelony i zasztyletowany, jak próbował bronić tych ofiar - żałosnej polityki " Herzlich willkomen\ , włoska marynarka zwozi kolejne dziesiątki tysięcy statkami.. wystarczy wejść na ponton- tratwę u wybrzeży Afryki i wysłać darmowy SMS na alarmowy numer, i w ciągu kilku godzin przypłynie włoski statek , jeden z tych mających chronić granic UE i dowiezie w komfortowych warunkach, o nie z powrotem do Afryki, nie ! do Włoch ! a potem już autobusami, pociągami, taksówkami, dalej....
 • @@@!
  Ciekawe co myślą o sprawności swojego państwa Niemcy ? Sukces to był by gdyby został zastrzelony w Berlinie, lub przez wysłane komando, tak jak zrobili to Anglicy po zamachu w Londynie, angielskie komando egzekucyjne, dopadło sprawcę we Włoszech i rozwaliło go w hotelu w biały dzień, nie prosząc o pomoc w ujęciu państwa włoskiego......te ekstradycje, procedury, sędziowie, ekskluzywne , czasem nawet 3 pokojowe cele...korty, siłownie, sport, do dyspozycji komputer, i lektura Koranu .no chyba wiadomo kto w takiej siedzi..\ no bez Koranu\..
 • @@@!
  Taki typek który ma 12 paszportów, pieniądze w kieszeni na kupienie sobie biletu na pociąg, jest pilotowany i wie gdzie jechać. Akuratnie musiał mieć adres podany do Sesto San Giovanni, czyli tej dzielnicy Mediolanu gdzie go PRZYPADKIEM zapytano o dokumenty, bo szedł sam o godzinie 3 w nocy !!!! Trzeba mieć duże poczucie pewności siebie.
  Założę się, że Włosi nie wiedzieli do kogo strzelają. Strzał śmiertelny wykonał Sycylijczyk z pochodzenia, przyjęty do pracy na policji 9 miesięcy temu. Strzelał w obronie własnej i kolegów, to nie była zorganizowana obława, tylko przypadek...To przekręt: Służby specjalne zabiły innego terrorystę. Przecież to przestawienie przebiegu zdarzeń jest pozbawione logiki. Służby z Niemiec najpierw zatrzymały rzekomo sprawcę Syryjczyka, potem mówiły, że Pakistańczyka. Okazało się to złapanie kozła ofiarnego pod opinię publiczną. Następnie zostaje zabity Tunezyjczyk, który mając broń jedzie sobie zwykłym pociągiem i w momencie zagrożenia nie strzela do przypadkowych ludzi, żeby powiększyć liczbę ofiar. Oznacza to, że to nie on kierował ciężarówką a został wybrany na kozła ofiarnego. Wiadomo jaka w Niemczech w mediach w sprawie imigrantów z Syrii panuje zmowa informacyjna i kłamstwa. Służby chciały albo ukryć fakt, że same dokonały zamachu na jarmarku świątecznym a opinii publicznej przestawiły sprawstwo wybranego kozła ofiarnego z Tunezji, który potem został zabity.
 • @kula Lis 66 10:12:06
  wydaje mi się żę tu jest zbyt wiele naciąganych faktów. artykuł jest przedni.
 • Wszystkim ludziom dobrej woli życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
  p.s.

  bardzo często licznik wejść na blog jest zablokowany!

  jeżeli będzie się to w dalszym ciągu powtarzać, tłumacz przeniesie się gdzie indziej..
 • Bohaterski Polak,
  walcząc do samego końca o życie, prawdopodobnie uratował również"dobrą zmianę", bo cały ten zamach, mógł być jedną z części układanki zwanej-powrotem starego układu do żłoba. Tym razem się nie udało ale będą próbować.
  Pozdrawiam.
 • Nie nazywałbym tego religią
  .
  „Jest  więc prawdą, że to religia wypowiedziała nam wojnę i zarządza strategią terroru w Europie. “

  Sadyzm tzw. „Daesh“, spopularyzowanego przez media pod pseudonimem „państwo islamskie“, przypomina raczej wyznawców talmudu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  Salafizm i różne podobne kierunki tzw. islamistyczne uznać można za talmudyczną interpretację islamu. Ślad, jaki wskazuje RAM, wydaje się być obiecującym. Jest wszakże judaizm religią ?

  - http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135160,czy-to-juz-judeopolonia#comment_1346626

  Moim zdaniem nie. A więc także.

  - http://ram.neon24.pl/post/135847,rita-katz-zapewnia-autorem-masakry-w-berlinie-jest-isis#comment_1353802

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829