Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

«Korona-pandemia»: Kolejna false flag międzynarodowej lichwy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Ktoś od samego początku użył Chin jako koła zamachowego operacji, wiedząc, że na zagrożenie zareagują one w sposób autorytarny...»

RAM         25 marzec 2020 

 

Znowu oni? – pyta 23 marca 2020 roku, na You Tube, Gioele Magaldi?
Gioele Magaldi jest jest włoskim historykiem, politologiem i filozofem, ex mistrzem loży masońskiej «Monte Sion di Roma», byłym członkiem loży «Thomas Paine» oraz twórcą ruchu «Movimento Roosevelt».

W opublikowanym przez wydawnictwo Chiarelettere, bestsellerowym eseju "Masoni", który ukazał się w roku 2014, Magaldi ujawnił intrygi "neo-arystokratycznych" superlóż, tj. zamiar wypróżnienia demokracji, po to, by ustanowić gospodarczo-neoliberalny i politycznie-postdemokratyczny reżim, czyli system, w którym nie liczą się już więcej wybory, jako, że rządy państw i tak muszą poddać się dyktatowi tzw. "rynków".

https://www.macrolibrarsi.it/autori/_gioele-magaldi.php 

***

Najpierw mieliśmy do czynienia z fałszywym terroryzmem islamskim, zaprojektowanym w Waszyngtonie (i nie tylko), a obecnie pojawił się wirus laboratoryjny przebrany za chińskiego nietoperza.
 
Dochodzą do nas bardzo niepokojące informacje.
 
Przypuszczamy, że "ktoś" użył Chin jako królika doświadczalnego, wiedząc, że na zagrożenie zareagują one w sposób autorytarny, co widzieliśmy na własne oczy: społeczeństwo zabarykadowane w domach, powszechna panika i wojsko na ulicach.
 
Jaki może być cel tejże operacji?
 
Prawdopodobnie chodzi o wywołanie kryzysu światowego – zdolnego do sparaliżowania całej planety, po to, by – tym razem pod przykrywką alibi medycznego – elita psychopatycznych wampirów finansowych mogła potraktować ją jako zakładnika.
 
Krótko mówiąc, orwellowski koszmar: pożegnanie się ze swobodami obywatelskimi i koniec demokracji.
 
Jeżeli informacje łączone przez nas w całość okażą się prawdziwe, oznacza to, iż  mamy do czynienia z przerażającym wręcz planem.
 
Czy marzenie oligarchów spełni się?
Powinni wybić to sobie z głowy:
Tak, jak 11 Wrzesień – koniec, końcem – nie przyniósł oczekiwanych przez nich rezultatów – mówi Magaldi – jaśnie państwo powinni zrozumieć, że również kolejne ich posunięcie – tj. montowanie i wrzucanie pomiędzy nas «Frankensteinów» niszczących społeczeństwo – realizowane po to, by mogli osiągnąć swe tajne i nikczemne cele – nie powiedzie się. 
 
Podejrzewam, że ktoś rozgrywa obecną sytuację tak, aby – poprzez najrozmaitsze, szalone piruety – poprowadzić nas w kierunku całkowicie różnego od wcześniejszego, świata – świata w duchu nowego 11 Września.
 
W tym przypadku – dodaje Magaldi – mówienie o 11 Wrześniu "chińskiego pochodzenia" jest rzeczą niepoprawną, jako że uważam, iż system-Chiny został po prostu wykorzystany do osiągnięcia celu – jakim ma być planetarna konfiskata demokracji.
 
Chiny – wyjaśnia mason-analityk - na użytek operacji (zaplanowanej przez umysły, które w roku 1975 opracowały manifest noszący tytuł "Kryzys demokracji", zamówiony przez Komisję Trójstronną, pragnącą zatrzymania rozwoju praw i demokracji społecznej na Zachodzie) - od samego początku, wykorzystane zostały jako koło zamachowe.
 
 
Za rozwojem Chin jako supermocarstwa – w pewnym sensie kapitalistycznego, choć nie-demokratycznego, wbudowanego w świat zglobalizowany – stał projekt angażujący podmioty nie-chińskie, ale ponadnarodowe i bezpaństwowe.
 
A zatem, także dziś, w obserwowanym przez nas przypadku, kierownictwo operacji Covid-19 (która w sposób niezmiernie gwałtowny miażdży świat, paraliżując miliardy jego mieszkańców) zostało powierzone widmowemu network – złożonemu z bezpaństwowców, za to posiadających wiele paszportów – będącemu w stanie uzależnić od siebie rządy wszystkich kontynentów, czego dokonuje on przy pomocy swych macek infiltrujących tak ministerstwa, wywiady i wojsko, jak również międzynarodowe korporacje oraz międzynarodowe instytucje, np. WHO.
 
Wczoraj był terroryzm a dzisiaj pojawiło się niebezbieczeństwo infekcji?
 
Jeśli dzisiejszy strach jest taki sam jak ten wcześniejszy, a i odpowiedź na niego jest identyczna do poprzedniej – czyli mniej wolności w zamian za bezpieczeństwo – rodzi się najgorsze z podejrzeń: czy aby nie mamy do czynienia z kolejną gigantyczną operacją strategii napięcia, prowadzoną na skalę międzynarodową, podobnie jak miało to miejsce w przypadku ataku na Twin Towers?
 
Wygląda na rzecz bardzo prawdopodobną, że ta sama elita oligarchiczna, która – szantażując państwa – kontroluje większość światowych dźwigni finansowych, mogła celowo rozsiać w Wuhan tzw. koronawirusa, aby następnie, całkowicie przewidywalną – represyjnie zapobiegawczą – reakcję chińską wykorzystać jako wzór postępowania dla całego świata.
 
Celem operacji jest zmilitaryzowanie kryzysów i – przy wykorzystaniu alibi wirusowego – ostateczne rozciągnięcie standardów chińskich na społeczeństwa zachodnie.
 
Magaldi zauważa także, iż kryzys sanitarny w Wuhan wzmacnia politycznie chińskie przywództwo, które – przed wybuchem epidemii – nie wiedziało, w jaki sposób przedstawić Chińczykom duże spowolnienie gospodarcze, powszechnie zresztą oczekiwane.
 
Wydaje się więc, że Xi Jinping, co tylko upokorzony przez cła – brutalnie nałożone przez Trumpa – został przez koronawirusa ocalony. Chiny wydają się wygrywać dziś swą batalię, jako że utrzymują, że pokonały wirusa w sposób popisowy.
Jak go pokonały?
Poprzez zapieczętowanie Wuhan.
Zauważcie jednakże, iż, poprzez zapieczętowanie wyłącznie Wuhan, a nie całego kraju.
Reszta Chin zredukowała zaś szkody niezaprzestając produkcji: my, natomiast, zabarykadowaliśmy całe Włochy – stwierdza mason.
 
Magaldi potępia premiera Conte za zamknięcie w areszcie domowym wszystkich obywateli, które może spowodować dewastację gospodarki kraju, do czego doszło za zgodą gubernatorów północnych regionów włoskich, świadomych faktu dysponowania szpitalnictwem niezdolnym do stawienia czoła powstałej sytuacji.
 
Oto bilans kryminalnych cięć w służbie zdrowia narzuconych przez ideologię neoliberalną za które płacą osoby starsze, umierające w szpitalach, w których brak łóżek na oddziałach terapii intensywnej – dodaje Magaldi. Jest to bezlitosna prawda, którą Włosi – również dzięki skargom lekarzy – być może w końcu dostrzeżą.
 
Koronawirus zdziera maskę z twarzy neoliberalnej austerity: miliardy, które do wczoraj wydawały się być nieosiągalne, są teraz przyznawane krajom z dnia na dzień, co jest dowodem na to, że do tej pory, przez profesorów rygoru, byliśmy zwyczajnie oszukiwani.
 
Gioele Magaldi podkreśla, że jeśli okaże się, że koronawirusowy chaos jest operacją zaplanowaną, to należy obawiać się najgorszego, ponieważ nawet masakra ekonomiczna, będąca w toku nie stanie się powodem do przywrócenia państwu jego władzy finansowej – w przypadku opieki zdrowotnej równoznacznej z wyborem między życiem a śmiercią.
 
Jeśli najgorsze hipotezy potwierdzą się – to po raz kolejny, te same «umysły od koronkowej roboty» będą dozować pieniądze kroplomierzem, decydując, komu je zaaplikować i w jakich dawkach.
 
Tym bardziej niepokojący jest los Włoch: dlaczego staliśmy się krajem najbardziej zaatakowanym przez tegoż wciąż tajemniczego wirusa?
 
Czy jest to możliwe, że "Solonowie nauki", paradujący w telewizjach, nie potrafią wyjaśnić nam, dlaczego miażdżona jest właśnie Lombardia, czyli gospodarcze serce Włoch?
 
Ale to nie wszystko, mówi dalej Magaldi.
 
Uderza doprowadzająca do szału powolność kryzysu: tak jak gdyby ktoś zamierzał przedłużać go w nieskończoność – również  jak chodzi o niewytłumaczalne opóźnienia dotyczące użycia leków ratujących życie. Obserwujemy szereg działań podejrzanych, zaczynając od nietypowej roli Światowej Organizacji Zdrowia.
 
Czy Włochy stały się królikiem doświadczalnym numer dwa, zaraz po Chinach? To jest pierwszym krajem demokratycznego Zachodu, na  którym testuje się masowe więzienie obywateli – wypróbowane i sprawdzone w Wuhan?
 
Zwróćcie także uwagę, że druga runda operacji, czyli uderzenie ekonomiczne jest tuż za rogiem.
 
Jak szybko wybuchnie gniew narodu skazanego na najgorszy kryzys jaki pojawił się od czasu drugiej wojny światowej?
 
A przede wszystkim, czy również wybuch wściekłości obywateli jest częścią planu oligarchii?
 
VIDEO: GIOELE MAGALDI przedstawia swą wersję «pandemii»
 
Na podstawie:
 
***
O tym jak syjon z Wall Street uratował chińskich komuchów
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • Wideo telewizji włoskiej RAI na temat wirusa stworzonego w Wuhan zostało
  pokazane w roku 2015!!!

  dziś fak ten został przypomniany!
  https://www.ilgiornale.it/news/cronache/virus-caso-video-rai-2015-creato-laboratorio-cinese-1846015.html
 • W Nowym Yorku, oficjalnie leczy się witaminą C!
  https://nypost.com/2020/03/24/new-york-hospitals-treating-coronavirus-patients-with-vitamin-c/
 • Dziwne przeloty samolotów
  https://scontent.fmxp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s2048x2048/90572454_217559092985979_4841312828545564672_n.png?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=gUBVdx9xw00AX_QRahl&_nc_ht=scontent.fmxp3-1.fna&oh=937980ea69af2f65af9eb2c30c243b75&oe=5E9FE3F1
 • @Jak szybko wybuchnie gniew narodu
  Skojarzyła mi się ta sytuacja z piosenki Wojciecha Młynarskiego " Ballada o dwóch koniach"

  Włochy to taki "grzeczny konik" którego skarcą ostro, publicznie dla przykładu aby inne konie nie brykały.

  "Po czym w stajni, już przy żłobie
  Ten woźnica bat swój brał,
  Brał go tęgo w dłonie obie
  I... grzecznego konia prał...

  A do niegrzecznego mawiał,
  Strojąc głos na srogi ton:
  Jak się będziesz, draniu, stawiał,
  To zarobisz tak jak on!
  (...)
  Z tej balladki smakowitej
  Niech popłynie morał w świat:
  Gdy mieć pragnie autorytet
  Bandzior, co ma w ręku bat.

  Kto się stawia, ten ma z tego
  Mimo wszystko jakiś zysk,
  A kto słucha i ulega,
  Ten najpierwszy bierze w pysk..."

  Jeśli Włosi nie zaczną brykać to mają przechlapane. Ale muszą "brykać" mądrze.
 • @kowalskijan584 23:32:08
  :))))))))))))))

  świetne, nie pamiętałem tego!

  ludzie biedni zaczynają się buntować... poniżej filmik z Bari... ci, którzy zostali bez środków do życia, rozwścieczeni tym faktem, ostro dyskutują z policją!

  https://twitter.com/RadioSavana/status/1243154663958106115
 • @RAM 05:01:32
  Naczelnik Polin ze swoim przydupasem Matołuszem, którzy powołują się co i rusz na II RP, zastosują właśnie taki wariant jaki stosowała sanacja. Rozstrzeliwanie biedoty na ulicach. Cały PRL babcie bajały bajeczki na tekat cudownej Sanacji ze wspaniałym Naczelnikiem na Kasztance.
 • @Oracz 05:45:27
  To zależy czyje babcie.
 • @Lotna 07:25:51
  Też prawda. Miałem jedną bardzo porządną babcię i ona mi kiedyś, gdy miałem ze 12 lat, powiedziała:

  Kiedyś, przed wojną, świat był inny - lepszy.

  Na co ja odpaliłem: gdyby tak było faktycznie, to ta okropna wojna by nie wybuchła.

  I chyba miałem rację. Dzisiaj wiem jak ludzie żyją w świecie swoich naiwnych wyobrażeń świata, tego świata, którego Mesjasz każe mieć w nienawiści. Tylko tej nauki żaden księżulo nigdy wam nie odczyta ,,namszy". A skoro nie odczyta ,,namszy" to już umarł w butach. Nic się z tym zrobić nie da!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930