Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

«Skończcie z tymi bzdurami! Dane są nieprawdziwe!»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzymski lekarz, dr. Fabrizio Lucherini przedstawia prawdę o koronawirusie na Facebook'u.

RAM       22 marzec 2020

 
Apel dr. Fabrizio Lucherini'ego – lekarza włoskiego – do ludności o to, by NIE WIERZYĆ W PODAWANE DANE i NIE POZWOLIĆ SIĘ OGŁUPIAĆ!
 
«Wszystkiemu winni są politycy (należący do wszystkich partii), którzy od dziesiątków lat, po dzień dzisiejszy rujnowali i rujnują włoski system opieki zdrowotnej. Wiedząc, że kraj nie jest w stanie sprostać najmniejszemu nawet wyzwaniu – zamknęli jego obywateli w areszcie domowym! Śmiertelność z powodu infekcji jest nie większa niż 1 – 1,5%!»
 
Fabrizio Lucherini – lekarz radiolog, kierownik diagnostyki obrazowej w rzymskim Nomentana Hospital– przebywa obecnie w kwarantannie domowej.
 
 
©RAM
 

KOMENTARZE

 • Kraje zawsze były represyjne
  Kraje zawsze były represyjne względem obywateli, tylko błędne wyobrażenia ludzi o świecie, tak potrzebne do komfortowego - spokojnego życia - wypieranie ze świadomości na jakim to świecie żyją powodują w razie problemów - kryzysów jak ten, wywołanie dysonansu poznawczego i szok.

  Kiedy to było dobrze? Za Sanacji? Policja zabijała rok w rok ok 120-150 obywateli, chodziła w zbrojach i strzelała, lała żelaznymi pałami typu baton.

  Sprawiedliwości nie było NIGDY, co dobrze obrazują wiersze i podobna twórczość.

  Kiedy rządził rozum? Nigdy!

  Bóg upomina by uciekać się do Niego, by świat mieć w nienawiści, ale do tego potrzeba poznania świata i Boga. A nie wyobrażeń, kreowanych kiedyś na podstawie bajek drukowanych w gazetach, a dziś fabrykowanych historyjek TV i z co raz lepiej kontrolowanego internetu.

  Taki portal jak sputnik, jest bee bo cały czas prowadzi kampanię wojenną. A Rosja tylko próbuje wam przypomnieć co grozi gdy się jak dziecko we mgle ulega propagandzie podżegaczy wojennych i psychopatów w jednym!

  Świat który oglądacie po wyjściu z domu, przyroda, zwierzęta tak was uspokajają i poprawiają nastrój, bo to są Dzieła Boże!

  A religia demokracji i ciągłego wychwalania wojen, a nawet ich prowadzenia (Irak) przez polskich szwejów, i robienie z nich bohaterów, przybliża was tylko do grillowania was żywcem - przygłupy!
  Choroba i chaos ma wam nabić rozumu do łba i jest Biczem Bożym, ostrzeżeniem was przed bezmyślnoscią i brakiem zdolności połączenia przyczyny ze skutkiem!
 • @@@@!
  Niczym starożytni Spartanie, z tą różnicą, że starców ze skały nie zrzucają!Czy cywilizacja zachodu upadnie jak Sparta? Ile zostało? Jedno pokolenie? I będzie tak w każdym kraju, bo żaden nie jest wydolny przetrwać zarazę. U nas niebawem podobnie tym bardziej, że już dużo personelu jest chore lub na kwarantannach. Starzy muszą umrzeć i trzeba się z tym pogodzić, a młodzi do roboty. Wirus już będzie zawsze i nie zniknie. Kto uważa, że będzie inaczej jest skrajnym utopistą. Nie ma czasu na cackanie. W Polsce od lat osoby 60+ nie są leczone. Na neurologiach jest dla osób w tym wieku po udarze osobna sala - umieralnia. Moją śp. już Małżonkę 67 lat też tak "leczono", upadła uderzyła się w głowę, krwiak, nieprzytomną zabrano do jednego szpitala o 16:15, tam na izbie przyjęć leżała, po zrobieniu tomografu do 22:30, zawieziono do drugiego, trepanacja po północy, następnego dnia znowu transport do pierwszego szpitala, zmarła po dwu dniach nie odzyskując przytomności. Zamiast od razu wieźć na trepanację to może by żyła. Eutanazja ludzi po 60 tce + żydolewacki pomysł teraz wcielany w życie. Teraz trzeba tylko drugiego wirusa ukierunkowanego na młodych i dzieci. I ktoś wygra tę wojnę tłukąc większą część mieszkańców Ziemi. 
 • To bardzo możliwe że dane są fałszowane
  ale co mam począć w sytuacji kiedy nie wiadomo komu i w co wierzyć i nie zwariować w miarę możliwości. Bo oto kilka dni temu inny pan doktor,nijaki Marco Pavesi napisał do New York Timesa dramatyczny list


  I’m a Doctor in Italy. We Have Never Seen Anything Like This.
  My country’s health care system may soon collapse.

  By Marco Pavesi

  https://www.nytimes.com/2020/03/18/opinion/coronavirus-italy.html

  Dr Marco Pavesi: Nigdy czegoś takiego nie widzieliśmy. System opieki zdrowotnej może wkrótce runąć
  https://polskatimes.pl/koronawirus-we-wloszech-dr-marco-pavesi-nigdy-czegos-takiego-nie-widzielismy-system-opieki-zdrowotnej-moze-wkrotce-runac/ar/c1-14865889

  Przecież równocześnie nie mogą mówić prawdy i któryś z doktorów kłamie.Ale który?
 • @ikulalibal 18:26:15
  Podpowiadam:

  Załoga karetki z lekarzem, którą wprowadzano w błąd i wezwano do kogoś kto był we Włoszech, i wysłano zgodnie z procedurą na kwarantannę powiedziała w wywiadzie: ,,..nie zarabiamy..".

  Tknęło mnie.
 • @Oracz 15:49:22
  To jest bicz bozy jak napisales.
  Skutek i przyczyny.
  No wlasnie.
  Lidzi zatkalo.
  Boja sie nawet o tym za duzo gadac.
  Boja sie ze rzady ich moglyby zdradzic.
  Nie rozumiejac ze nigdy ich nie reprezentowaly tylko byly iluzja ze to ludzie rzadza biegiem wydarzen.
  Jak latwo zamknac niebo...
  Jak latwo odseparowac ludzi.
  Wystarczy odebrac resztki wolnosci wypowiedzi w necie i mozna zrobic globalny oboz na lata.
  Ludzie sami sie o to prosza.
  Sluchaja wladz bo ta gwarantowala igrzyska i chleb.
  Teraz igrzyska zamknela to sie gawiedz martwi juz tylko o chleb.
  Siedzi cicho i zgodzi sie na kazda niedorzecznosc za obietnice chociazby jako takoej egzystencji.
  Kto rezygnuje z wolnosci w imie bezpieczenstwa ten straci jedno i drugie.
  Ludziom juz nawet podstawy zdrowego rozsadku odebralo.
  Niech pomysla troche i zobacza ze wszystkie rzady ppslusznie wykonuja wytyczne tych ktorzy rozdaja karty - watykan ze swoimi pieskami z banku.
 • @ikulalibal 18:26:15
  Ale gdzie tu sprzecznosc.Politycy i media klamia -zawyzajac liczbe zgonow tylko na coronawirusa,wywoluja panike a ta powoduje ze system opieki zdrowia moze wkrotce runac.
 • @kula Lis 69 17:47:59
  "Starzy muszą umrzeć i trzeba się z tym pogodzić, a młodzi do roboty. "

  Starszych zabije nie wirus a kwarantanna. Wzrost stresu "bo w telewizorze mówili, ze śmiertelny koronawirus czyha na każdym rogu". Dłuższe robienie codziennych zakupów. Brak leków w aptekach bo wykupili. Opóźnione lub odwołane wizyty u lekarzy (bo trzeba oddział czy szpital poddać kilkudniowej kwarantannie z powodu 1 przypadku "podejrzenia koronawirusa").

  Na miejscu starszych bym się zbuntował. Młodych posłał do pracy a starzy niech siedzą na kwarantannie, nigdzie nie wychodzą. Inaczej i oni padną i gospodarka razem z młodymi a wtedy będzie jeszcze gorzej.
 • Szanowny Autorze.
  Czy jest Pan w stanie dotrze do informacji statystycznych dotyczących ogólnej dobowej ilości zgonów we Włoszech?

  Byłoby to interesujące jeśli nie kluczowe dla wyjaśnienia tych setek zgonów na rzekomą koronę w Włoszech.
  Dziennie w tym kraju umiera, tak przypuszczam około 2500 osób, więc łatwo ocenić czy śmierci z powodu wirusa-jak podają w liczbie 700 na dobę, zwiększają dobową średnią, czy nie maja na na nią wpływu.
 • Ciekawe
  Co będzie, jak okaże się, że ten cały koronawirus(a czy nie lepsza nazwa byłaby koronawiarus? Wszak bronią biologiczną zajmują się wywiady wojskowe) to tylko pretekst do wzięcia nas wszystkich za twarz? Dla naszego dobra, oczywiście.
 • @welna 21:43:51
  Statystyki zgonow dzienne,tygodniowe,miesieczne pokazuja ze liczba zgonow jest mniejsza niz rok,dwa lata temu ale duze media i politycy maja placone aby powodowac panike w spoleczenstwie i z tego sie wywiazuja ku chwale kapitalu.
 • @mac 22:24:29
  Też mnie interesuje jak wyglądają dane odnośnie zgonów na grypę/zapalenie płuc we Włoszech w roku 2019 - miesiące luty i marzec i jak to wygląda w zestawieniu do roku 2020. Jeżeli ktoś posiada liczby to proszę.
 • Rok 2017
  STATYSTYKA ZGONY WE WŁOSZECH, W ROKU 2017
  Włochy, rok 2017, zmarło 650 614 osób

  1. Choroby układu krążenia: 232.992
  2. Nowotwory: 180.085
  3. Choroby układu oddechowego: 53.372
  4. Choroby systemu nerwowego (Parkinson, Alzheimer...): 30.672
  5. Choroby metaboliczne i układu endokrynologicznego (diabete): 29.519
  6. Choroby psychiczne: 24.406
  7. Choroby układu pokarmowego: 23.261
  8. Choroby z powodów traumatycznych (suicidi, omicidi, incidenti stradali…): 20565
  9. Choroby z przyczyn niewyjaśnionych: 14.257
  10. Choroby zakaźne i spowodowane pasożytami: 14.070
  11. Choroby układu moczowego: 12.017
  12. Choroby kości i tkanki łącznej (es: artrite): 3.651
  13. Choroby krwi problemy układu immunologicznego: 3.272
  14. Choroby skóry: 1.413
  15. Śmierć wskutek wad rozwojowych i anomalii chromozomowych: 1.399
  16. Śmierć wskutek problemów okołoporodowych: 801
  17. Śmierć wskutek komplikacji podczas ciąży i porodu: 16

  http://dati.istat.it/Index.aspx?QueryId=26428#
  https://www.money.it/Quanti-morti-in-Italia-ogni-anno-principali-cause-decesso
 • Statystyki
  Sam zaanalizowałem 3 główne źródła. RKI w Niemczech, WHO i J. Hopkins Instytut. Najdokładniejszy i najszybszy o dziwo jest Instytut Hopkinsa z USA. Spóźnione o 2 dni dane dostarcza RKI, 1 dzień spóźnienia ma WHO.

  Na dzień 22 marca JHI naliczył dla Włoch 5476 potwierdzonych z powodu Covid-19 zgonów.

  https://iddd.de/rys/Hopkins22marcaItaly.jpg
 • @adevo 01:56:19
  List otwarty dr Matthiasa Ratha do ludzi i rządów na całym świecie.
  Pandemia zagraża obecnie zdrowiu i życiu ludzi na całym świecie oraz rujnuje gospodarki. Fala uderzeniowa tej pandemii przewyższona jest tylko zuchwałością, dzięki której ukrywane są przed ludźmi informacje potencjalnie ratujące życie oraz skuteczne sposoby powstrzymania wirusa.
  http://medycyna-komorkowa.com
 • @rysio 02:27:17
  Matthias Rath ma najlepszą biografię na niemieckiej Wiki.
  Tam przede wszystkim podkreślają brak naukowych dowodów skuteczności wielkich dawek witaminy C. Poza tym przegrał proces sądowy, musiał zapłacić 33000 Euro za fałszywe obiecanki.

  Prywatnie, mój szwagier już zmarł mimo stosowania mega dawek m.in. witaminy C.

  Rysio, jeżeli zobaczysz jego włosy - one są u niego siwe już od około 20 lat. Ja dochodzę do 70-tki i dopiero zaczynam siwieć trochę przy skroniach.
  Siwość włosów świadczy o zmniejszającej się energii życiowej.
  Znaczy witamina C w dużych dawkach jego nie ochraniała już od lat.

  Moje motto to wszystko regularnie, ale z umiarem. 1000 mg C dziennie jeszcze dobrze przyswajam, ale po tygodniu, lub wcześniej robię przerwę, jeżeli organizm nie ma na nią apetytu.
 • bardzo możliwe, że faktyczna śmiertelność jest na poziomie 1%
  jeśli uwzględnimy przypadki niezarejestrowane,

  bo w tych zarejestrowanych jest co najmniej 4%,
  a bieżąca śmiertelność, tj. wynikająca z liczby zmarłych i wyzdrowiałych,


  to 13%
  https://interesariusz.neon24.pl/post/153917,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze
 • @ikulalibal 18:26:15
  obaj mają rację ze swojej perspektywy.
 • @mac 20:13:38
  Politycy nie informują, ilu pacjentów z UK importują każdego dnia.
 • @adevo 04:22:12
  Przedwczesne siwienie można być zasługą braku witamin z grupy B.

  Lecz nie tylko: moja babcia osiwiała w wieku 16 lat, podczas powstania w czasie bombardowania budynku którego piwnica była jej schronieniem.
 • @kowalskijan584 20:20:02
  w Czechach w godzinach 10 --- 12-ta wstęp do sklepów mają tylko emeryci,

  a u nas ?
 • @interesariusz z PL 08:11:07
  U nas w Poniedziałki emeryci mają ,, dzień emeryta,, w sieci Auchan. Nie wiem na czym on polega, ale jest.
 • @adevo 04:22:12
  Co to znaczy maga dawki witaminy C ?
  Brał kwas czy sakorbinian? Doustnie, czy dożylnie?
 • Nie dyskredytować witaminy C!
  Duże dawki to 20 gram dziennie, ale bardzo ważna jest właściwa dieta aż do końca życia!

  Wslazywana jest dieta paleo, bez żarcia jedzenia ze sklepów, jakiegokolwiek jedzenia ze sklepów!

  Dietę paleo należy wspomagać czosnkiem, cebulą i gorzkimi ziołami...

  Jeść 80 procent SUROWIZNY!

  Wychodzi się nawet z raka!...

  rak to grzyb, więc gdy się go pasie zbożami i cukrem ROŚNIE!... i nie pomoże vitamina C, bo grzyb jest cholernie agresywny!

  MUSI SIĘ WIĘC CAŁKOWICIE UKRÓCIĆ WIKT GRZYBOWI!

  TO JEST FUNDAMENT PODCZAS RATOWANIA SKÓRY!
 • W jakim sensie są nieprawdziwe?
  Bo już się gubię.
  Dziś dowiaduję się że Rosja wysyła do Włoch pomoc medyczną
  https://www.dorzeczy.pl/swiat/133626/rosja-wysyla-pomoc-medyczna-do-wloch-dotarl-pierwszy-z-dziewieciu-samolotow.html
  Choć jeszcze w zeszłym tygodniu USA wywiozło z Włoch pół miliona testów na koronawirusa https://www.dailymail.co.uk/news/article-8127511/PICTURED-Air-Force-flies-500-000-coronavirus-testing-kits-Italy-quiet-Reach-911-mission.html
  Rosja wiezie do Włoch testy które wcześniej Włosi dali USA? Nic z tego nie rozumiem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930