Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Koronawirus: Upiorny fortel fobokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Wszystko jest fałszem, a fałsz jest wszystkim...»

 
RAM            20 marzec 2020 
 
W artykule: https://sulatestagiannilannes.blogspot.com/2020/03/due-soli-morti-accertati-per-il.html, Gianni Lannes, włoski dziennikarz śledczy pisze:
 
Gdzie są imiona i nazwiska rzekomych ofiar koronawirusa wraz z rzeczywistymi przyczynami ich śmierci, potwierdzonymi przez włoskie instytucje sanitarne?
 
Liczby, które podaje się do wiadomości publicznej, powinny być niezaprzeczalnymi faktami, a nie prowizorycznymi opiniami, przedstawianymi jako mrożące krew w żyłach realia, pomimo, iż nie są nimi.
 
"Osoby zmarłe we Włoszech na koronawirusa, które nie cierpiały wcześniej na żadne inne patologie, są prawdopodobnie tylko dwie. Wynika to z dokumentacji medycznej przeanalizowanej do tej pory przez Istituto Superiore di Sanità" – powiedział Silvio Brusaferro, przewodniczący ISS – Istituto Superiore della Sanità (włoska agencja rządowa) w dniu 13 marca 2020 roku, podczas konferencji prasowej w głównej siedzibie Agencji Ochrony Ludności w Rzymie.
 
Na dzień dzisiejszy, szpitale włoskie nie robią żadnego rozróżnienia pomiędzy zgonami.
 
Wszystkie śmierci osób starszych, cierpiących na najrozmaitsze, chroniczne patologie określane są dziś jako zgony wskutek infekcji Covidem 19, o czym informuje opinię publiczną codzienny biuletyn.
 
Tak to, w wielkim pośpiechu, wszystkie śmierci wrzucono do tego samego «kotła», aby ową mieszanką nakarmić włoską opinię publiczną – i tym samym uzasadnić realizację zamordystycznego, przymusowego procederu «sanitarnego», narzuconego 60 milionom obywateli włoskich.
 
Jak na początku kryzysu opowiadał profesor Matteo Bassetti (wywiad znajduje się poniżej): również ci, który umierali na zawał (będąc pozytywnymi na Covid19), zaliczani byli do ofiar koronawirusa.
 
Włoski piosenkarz, Giorgio Gaber śpiewał kiedyś: "Wszystko jest fałszem, a fałsz jest wszystkim."
 
Rząd lewackich idiotów pod przewodnictwem Giuseppe Conte – w odpowiedzi na rzekomą «masakrę» spowodowaną koronawirusem – istniejącą jednakże wyłącznie w kłamstwach włoskiej władzy wykonawczej oraz mass mediów – zaaresztował 60 milionów Włochów.
 
Wszystko dlatego, że postanowiono sparaliżować Europę zaczynając od Włoch.
 
Dlaczego, w poprzednich latach, kiedy to corocznie chorowało na grypę od 6 000 000 do 12 000 000 Włochów, a średnia śmiertelność roczna wynosiła około 10 000 osób, nikt nie zarządzał całkowitej blokady kraju?
 
Dla przykładu, w sezonie zimowym 2016/2017, we Włoszech, wśród osób starszych odnotowano 34 000 zgonów (czyli 18 000 więcej niż było to prognozowane) – do czego doszło na przeciągu 20 tygodni i co daje ponad 1 700 zgonów tygodniowo.
 
Wirusowy koszmar w dzisiejszych Włoszech spowodowany został przez «fobokrację» - rządzącą ponadto w imieniu stron trzecich – siłę, która dominuje terrorem, stanem wyjątkowym oraz seryjnymi kłamstwami rozpowszechnianych wśród obywateli.
 
 
Kłamstwo w postaci informacji zmanipulowanych przez władze jest absolutnym bohaterem dzisiejszej sceny włoskiej.
 
Celem owej techniki jest rozbrojenie społeczeństwa.
 
Zagrożenia wyimaginowane zostały podpowiedziane i zaszczepione, zaś te prawdziwe zamplifikowane.
 
Strach traci w ten sposób relację ze zdrowym rozsądkiem i wybucha w postaci masowej paniki.
 
Przejęcie władzy nad zdominowanymi strachem ludźmi nie jest trudne.
 
Upiorna atmosfera stała się narzędziem zdalnie sterowanego z zagranicy rządu włoskiego.
 
Pozornie nieobecny system globalnej dominacji przenika władzę lokalną; grozi i uspokaja, podkreśla i wyolbrzymia niebezpieczeństwo, obiecując ochronę przed nim.
 
Jest to jednakże obietnica, której nie może spełnić, ponieważ najważniejszą pożywką i fundamentem technokracji  i fobokracji jest strach.
 
Represje policji tworzą koszmarną codzienność. Zbiorowy strach wybucha i gaśnie.  
 
Stress powoduje się celowo, także u dzieci, pozbawiając ich możliwości zabawy na świeżym powietrzu i chodzenia do szkoły.
 
W imię rzekomego «uszczelnienia immunologicznego» – populację całkowicie pasywną, rozbitą i odpolitycznioną – która od dawna przestała być społeczeństwem obywatelskim – popycha się w kierunku punktu kulminacyjnego zbiorowej histerii.
 
Włosi pozwolili, by rzekomy «adwokat narodu» (tak 2 lata temu nazywany był prawnik Giuseppe Conte) zniewolił ich swymi totalitarnymi dekretami.
 
Jeżeli Włochy są jeszcze krajem ucywilizowanym, nadszedł czas, by zastopować ten makabryczny obłęd, który nasze życie zatrzymał i oddał w zastaw.
 
***
 
Uwagi F. Williama Engdahl'a na temat dyrektora WHO:
 

«Fundacja Gatesów i podmioty powiązane z nią, takie jak CEPI, są największymi darczyńcami podmiotu publiczno-prywatnego znanego jako WHO, zaś jego obecny dyrektor, Tedros Adhanom, jest pierwszy dyrektorem WHO w całej jej historii BEZ dyplomu lekarskiego. Poza tym, przez wiele lat – gdy był jeszcze ministrem w rządzie etiopskim – współpracował z Fundacją Gatesów.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tedros_Adhanom

Widzimy więc, że praktycznie rzecz biorąc, nie ma żadnego obszaru obecnej pandemii koronawirusów, gdzie nie nie można byłoby odnaleźć śladów wszechobecnych Gatesów».

 
F. William Engdahl: Coronavirus and the Gates Foundation
 
***

VIDEO: Prof. Dr. Matteo Bassetti – dyrektor oddziału chorób zakaźnych na Policlinico San Martino w Genui, a także prezydent SITA – Società Italiana Terapia Antinfettiva (Włoskie Centrum Terapii Antyinfekcyjnych), opowiada o tym, że wszystkie zgony we Włoszech zaliczane są dziś na konto koronawirusa, obojętnie na co nieboszczyk chorował wcześniej:

 
***
 
Bardzo interesujący szczegół z USA:

Już 15 listopada 2019, amerykańska agencja Centers for Disease Control and Prevention rozpoczęła rekrutację (na bardzo szeroką skalę) ekspertów ds. kwarantanny (zauważmy, że pierwszy przypadek infekcji koronawirusem odnotowano w prowincji Hubei 17 listopada 2019)

 

Wymagania od kandydata na konsulenta:
 
"Pomoc w planowaniu i wdrażaniu programu zapobiegania importowi chorób zakaźnych z zagranicy i rozprzestrzeniania się tychże chorób w kraju".
"Monitorowanie trendów chorobowych i konsultacje z wyższymi rangą urzędnikami w celu zapewnienia podjęcia odpowiednich środków zapobiegających wprowadzeniu/rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych przez podróżnych, czynniki etiologiczne lub wektory".
"Zapewnić pomoc techniczną, konsultacje i wskazówki krajowym, stanowym i/lub lokalnym agencjom; organizacjom zdrowotnym; federalnym, stanowym i lokalnym organom ścigania; działalności lotnisk i portów morskich; sieciom szpitali i innym podmiotom prywatnym".
"Zapewnić istnienie, testowanie i regularną aktualizację odpowiednich sieci komunikacyjnych, dokumentów planistycznych i protokołów postępowania w sytuacjach kryzysowych".
"Opracować i przedstawić różnym agencjom rządowym i lokalnym partnerom szkolenia dotyczące protokołów postępowania w sytuacjach kryzysowych, chorób zakaźnych i działań w zakresie kwarantanny".
 
Centers for Disease Control and Prevention
 
Public Health Advisor (Quarantine Program)
Job ID HHS-CDC-D3-20-10640010
Date posted 11/15/2019
 
LocationDallas, Texas, El Paso, Texas, Houston, Texas, Seattle, Washington, Anchorage, Alaska, Los Angeles, California, San Diego, California, San Francisco, California, Miami, Florida, Atlanta, Georgia, Honolulu, Hawaii, Chicago, Illinois, Boston, Massachusetts, Detroit, Michigan, Minneapolis, Minnesota, Newark, New Jersey, New York, New York, Philadelphia, Pennsylvania, San Juan
Department: Department of Health And Human Services
Agency: Centers for Disease Control and Prevention
Job Announcement Number: HHS-CDC-D3-20-10640010
SALARY RANGE: $51440.0 to $93077.0/Per Year
OPEN PERIOD: 2019-11-15 to 2020-05-15
SERIES & GRADE: GS--9/11
 
***

 
 
Uzupełnienie do artykułu o «ID2020»:(http://ram.neon24.pl/post/153656,agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-zydom-pandemia), oprócz Bangladesh'u (https://solve.mit.edu/challenges/tiger-challenge-international/solutions/15408, apokaliptyczne «kolczykowanie bydła ludzkiego» ćwiczy się także na amerykańskich bezdomnych z Austin w Teksasie (https://medium.com/id2020/welcome-the-city-of-austin-to-the-id2020-alliance-76b0ebe6776)

P.S. Włochom grozi zamknięcie Internetu:

VIDEO: VOGLIONO CHIUDERE LA RETE? – Ugo Mattei – #Byoblu24

https://www.byoblu.com/2020/03/20/vogliono-chiudere-la-rete-ugo-mattei-byoblu24/

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

KOMENTARZE

 • Nawet połowa testów na koronowirusa może być fałszywie pozytywna[Chiny]
  Gdy wskaźnik infekcji w związku z bliskim kontaktem z zarażonym oraz czułość i swoistość zgłoszonych wyników przyjęto jako oszacowania punktowe, dodatnia wartość predykcyjna aktywnego badania przesiewowego wyniosła zaledwie 19,67%, natomiast odsetek wyników fałszywie dodatnich wynosił 80,33%.

  W USA w testach CDC nie można było odróżnić koronawirusa od wody (sic!)

  Bandyta, żyd Morawiecki ogłosił, że od dzisiaj, kara za samowolne wyjście z domu w czasie odbywania „kwarantanny” bez zgody nadzorców, wynosi 30 000 zł!!!

  Cały ten koronaświrus to pic, medialny fake news!

  Przygotowałem już moje narzędzia samoobrony, będzie się działo!

  Pełną parą wchodzi Nowy Porządek Świata!!! Świata bez ludzi!!!

  https://pubmedinfo.org/2020/03/20/nawet-polowa-testow-na-koronowirusa-moze-byc-falszywie-pozytywna/
 • @ Autor, All
  Tak sobie myślę, że jak Ruscy wystrzelili sputnik i się nie dało do ZSRR przyfikać właśnie dzięki broni atomowej i rakiecie która wyniosła ten sputnik, to wymyślono jak pokonać cały Blok Wschodni bez konfliktu militarnego: zmontowano "gwiezdne wojny", konflikt w Afganistanie, dano ZSRR olimpiadę, wybrano Polaka na papieża, zmontowano "Solidarność", zamieszki na Tian'anmen, pierestrojkę itp. I Blok Wschodni padł. Teraz chyba chodzi o same Chiny i nowy szlak. Wszędzie, gdzie będą jego kluczowe miejsca usrael zmontuje bajzel przy którym raban na Majdanie to będzie kaszka z mlekiem.

  Oczywiście 5*
  Ukłony
 • BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW
  Sondaże wyborcze już wyraźnie wskazują , kto wygrał WYBORY, każdy obywatel w Polsce już wie kto WYGRAŁ? W takim przypadku WYBORY wcale już nie są potrzebne a pieniądze przeznaczone na nie należy przekazać na walkę z Korona Wirusem!

  OPOZYCja widząc , że ich Kidawa-Błońska nie ma żadnych szans z aktualnym Prezydentem Andrzejem Dudą żąda przełożenia terminu WYBORÓW PREZYDENTA RP!?  Ludzie nie bądźcie naiwni, przecież te WYBORY jak widać wygrał ANDRZEJ DUDA!

  Od czasu Okrągłego Stołu wybory wygrywa co 4 lata albo co 8 lat PIS lub PO i inaczej być nie może!

  Ciągłość WŁADZY musi być zachowana i żadne inne PARTIE w tym systemie i przy tej Ordynacji Wyborczej SZANS NA PRZEJĄCIE WŁADZY NIE MAJĄ!

  W Polsce nie ma DEMOKRACJI lecz Króluje u na PARTIOKRACJA i to od SEJMU I SENATU RP po Rady Miast i Gmin a także i Sejmiki Wojewódzkie?

  Przekonałem się otym wielokrotnie podczas bycia Szefem BEZPARTYJNYCH Komitetów Wyborczych W woj. pomorskiM oraz Kandydując do Fotela Prezydenta Gdańska!

  W tych ostatnich wyborach PKW samo złamała Ordynację Wyborczą a wszystkie Protesty Wyborcze "wrzuciła do kosza"

  Przestańmy się łudzić , że nasz głos ma jakieś relne znaczenie na POLITYKĘ w Rzeczpospolitej Polskiej.

  Ja już nie mam takich złudzeń i mimo , że wielu kandydatów na PREZYDENTA RP prosiło mnie o zangazawaonie się w ich kampanie to odmawiam , bo Wiem czym to pachnie!

  ŻYCŻE WSZYSTKIM , ABY ICH KORONOWIRUS OMINĄŁ oraz ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY. NIECH BÓG WSZECHMOGĄCY ZAPANUJE NAD CHAOSEM TEGO ŚWIATA. AMEN  Morskie Drużyny Strzeleckie

  KONTRADMIRAŁ

  Sławomir Ziembiński
 • LUSTRACJA
  https://www.youtube.com/watch?v=b6oqgNnRdFA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0LGjnXWqOeP7IGvMIc1HRs0e9Q67JMaXKji2N9_cq7WzfHfktjjFvyHSw
 • 5*
  Ciekawe czy ten stan da się odwołać równie szybko jak się go wprowadzało?
  Komunistyczne Chiny testowały na swoich obywatelach system kredytu społecznego- wiedzieliśmy o tym ... ale się tym nie przejmowaliśmy. Może coś poszło nie tak i nie wszyscy chińscy poeci byli tak szczęśliwi jak być powinni, zbuntowali się... i trzeba było wu- han wy... znaczy, zdezynfekować. ? Teraz mówi się, że każdy obywatel świata jest potencjalnym bezobjawowym nosicielem... ma siedzieć w domu! bo jak nie to 30 tysi kary. ? To jest: paranoja.
  elektryczny pastuch nie jest po to żeby stado się nie rozlazło i nie spadło w przepaść, bo na sąsiedniej łące nie ma żadnej przepaści a trawa jest taka sama wszędzie...
 • @Jasiek 03:51:13
  5* dla Pana Jaśka i dla Autora.
 • @Jasiek 03:51:13
  Panie Jaśku, znalezione w sieci:

  "Dane na dziś (20 marca): po miesiącu od rozpoczęcia epidemii jest 425 zarażonych - to jakieś 3-4 pełne autobusy MPK w godzinach szczytu. Zmarło 6 osób - to tyle ile ginie, jak Sebiksy z Karynami wracają z remizy i się beemką w drzewo władują.
  No szok, w tym szalonym tempie już za 7,5 tysiąca lat wszyscy w Polsce będą zarażeni."

  Dobre, nie? :)
 • @Kmieć 09:55:37
  Oni mówią, że nie można do wira przykładać logiki matematycznej... gdzieś to wczoraj czytałem. Kiedy zabronią myślenia?
 • @JimA 10:03:12
  //Oni mówią, że nie można do wira przykładać logiki matematycznej//

  To oczywiste. Do koronnego świrusa stosowana jest logika talmudyczna.
 • @Kmieć 10:11:00
  Szalenie cudowny, inteligentnie prześmiewczy, opis koronoświrusowego "końca świata" na zachód od Odry:
  (polecam na poprawę humoru)

  https://bacologia.wordpress.com/2020/03/14/koronowirus-dobre-wiadomosci/#comment-939

  Aż zazdraszczam tego darmowego piwa i tytoniu ;)
 • @Kmieć 09:55:37
  Może to właśnie zasługa ,,zadekowania" się w domu?

  Takie rozczarowujące wyniki, paradoksalnie niektórych wyprowadzają na spacer. Czas pokaże jak jest/było.
 • ZAGOZDA DO TYTKI
  https://zagozda.neon24.pl/post/153898,wydluzmy-krok-czyli-zagozda-odpowiada-tytce
 • @Kmieć 09:55:37
  "Zmarło 6 osób - to tyle ile ginie, jak Sebiksy z Karynami wracają z remizy i się beemką w drzewo władują."

  Dobre porównanie. Zwłaszcza te "Sebiksy". Ale ich też mi szkoda.

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930