Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Trumny w Bergamo i «dywanowe» szczepienia przeciwgrypowe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich...»

 RAM      20 marzec 2020 

 
W swym kolejnym artykule, zatytułowanym «Bergamo i fake news. Ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie?»-
BERGAMO E FAKE. Quanti dei morti hanno ricevuto l’anti-influenzale?
- niestrudzony bojownik o prawdę, Maurizio Blondet (rodowity Mediolańczyk, mieszkający obecnie w stolicy Lombardii), wydziera na światło dzienne kolejne falsyfikacje i paradoksy dotyczące «pandemii» koronawirusowej.
 
Blondet pisze:
Włoskie kanały telewizyjne pokazują sznur ciężarówek wojskowych, wolno jadących ulicami miasta Bergamo (północna Lombardia). Speakerka, załamującym się głosem opowiada, że wojsko przewozi zwłoki zmarłych do krematoriów innych miast, ponieważ wydajność struktury lokalnej jest niewystarczająca.
 
Wszyscy potakują i nikt nie pyta: Ile zwłok znajduje się w ciężarówkach?
Po jednej trumnie na ciężarówkę?
Czy też w każdej ciężarówce znajduje się ich kilka?
Czy nie można było załadować wszystkich trumien do jednego samochodu?
Czy w Bergamo nie ma cmentarza, gdzie można było pochować zmarłych?
VIDEO: 
 
Oczywiście, to posępne przedstawienie propagandowe zrealizowane zostało po to, by szerzyć terror, jako że nigdy wcześniej, tj. w kontekście innych, licznych masakr, jakie miały miejsce w historii Włoch, nie użyto tego rodzaju scenografii militarno-apokaliptycznej: ani w przypadku zabitych z Vajont, ani tych z Ustica, ani tych, którzy ponieśli śmierć w wyniku rzezi politycznych, jakich dokonano w Bolonii czy w Brescii.  
 
 
(O tragedii nad wyspą Ustica pod linkiem:
 
Posunięto się także do jeszcze innej, nieprzyzwoitej falsyfikacji dziennikarskiej:
Długi szereg trumień ze zwłokami migrantów (śmierć poniosło wtedy 360 osób) – jakie w roku 2013 ustawiono po awarii łodzi w pobliżu Lampeduzy – przedstawiono obecnie jako trumny emerytów zmarłych na koronawirusa w lombardzkim mieście Bergamo.
 
 
Rzekome Bergamo, rok 2020 
 
 
Lampedusa, rok 2013
 
Skutek propagandowy został jednakże osiągnięty. Włoscy emeryci spędzający swą starość w towarzystwie telewizji – dziś (kiedy nie wolno im wyjść z domu) zmuszeni do jej oglądania w szczególny sposób – są przerażeni, tym bardziej, że mass media głoszą, iż lekarze staną wkrótce przed koniecznością wyboru kogo leczyć, a kogo zostawić własnemu losowi.
 
Co więcej, włoskie kanały telewizyjne prawie że wyłącznie transmitują horrory i filmy katastroficzne, budując w ten sposób coś w rodzaju tunelu, do którego, przy pomocy strachu przed śmiercią, wciąga się starców – jak to określa Blondet – za sprawą laicyzacji pozbawionych jakiejkolwiek nadziei nadnaturalnej. Do ich dyspozycji pozostaje wyłącznie niepokój i udręka.
 
Wydaje się, że w tenże sposób pragnie się dodatkowo zwiększyć obawy gnębiące społeczeństwo włoskie. Prowadzi to do konstatacji, że zaplanowny został gigantyczny plan destabilizacji, który umożliwi następnie uruchomienie środków totalitarnych.
 
W tymże kontekście, włoski dziennikarz, który wcześniej pracował także jako korespondent wojenny, opowiada, że znajdując się w roku 1989, w Libanie – gdzie toczyła się wówczas wojna – zauważył, że telewizja – niekontrolowana już więcej przez rząd generała Michaela Aoun'a –  bezustannie nadawała filmy na temat wojny,co więcej zawierające sceny niesłychanie makabryczne.
Blondet pyta, kto i dlaczego transmitował wtedy te filmy, dodając, że przypuszcza, iż funkcjonują firmy produkujące filmy – o niesamowicie drastycznej treści wojennej – przeznaczone właśnie dla stref ogarniętych konfliktami militarnymi.
 
Przejdźmy teraz do kwestii nieprawdopodobnie wysokiego wskaźnika zachorowań w prowincji Bergamo oraz szczególnie ciężkiego przebiegu choroby na tym obszarze.
 
Obserwujący precedens stawiają sobie pytanie, czy aby poziom tych wskaźników nie ma związku z faktem nachalnej kampanii szczepionkowej, jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni przed wybuchem epidemii – «dywanowo» (określenie władz) przeprowadziły w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii.
 
Co więcej, tak naprawdę zrealizowana zostały nie jedna, ale 2 kampanie szczepionkowe: pierwsza miała na celu wygaszenie ogniska zapalenia opon mózgowych, faktycznie groźnego. Od 24 grudnia 2019 do końca stycznia 2020, szczepieniom przeciwko Meningococco C zostało poddane prawie 34 000 osób, tj. około 70% przewidywanej do zaszczepienia populacji.
 
W gminach prowincji Bergamo, dla której przewidziano realizację «nadzwyczajnego planu uodpornienia», zaszczepionych zostało 21 331 mieszkańców, tj. 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w firmach. Natomiast w prowincji Brescia ilość zaszczepionych wyniosła 12 200 osób.
 
Nieco wcześniej, tj. od początku listopada, w stosunku do over 65 – ale także dzieci i dorosłych zaliczanych do tzw. grup ryzyka – przeprowadzona została jeszcze bardziej zmasowana kampania szczepienia, tym razem antygrypowego.
 
O ile w poprzednim roku, lokalna agencja zdrowotna w Bergamo zakupiła 154 000 i zużyła 141 000 dawek szczepionki przeciwgrypowej – z których około 129 000 wykorzystano dla osób over 65 (pokrycie szczepienne ponad 56%) – z przeznaczeniem na sezon 2019/2020 zamówiono ich 185 000.
 Prawie 70% zaszczepionych emerytów bergamaskich cierpiało już wcześniej na poważne choroby serca
 

Po użyciu szczepionki antygrypowej, ryzyko infekcji koronawirusem rośnie o 36%

 
Otóż to, badanie przeprowadzone wśród amerykańskich weteranów wojskowych podeszłych wiekiem, odnoszące się do sezonu grypowego 2017/2018, wykazało, że szczepienie przeciwko grypie zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem o 36%, co jest skutkiem nieoczekiwanego wystąpienia zjawiska interferencji wirusowej.
 

"U osób zaszczepionych pojawia się zwiększone ryzyko wystąpienia zakażenia innymi wirusami atakującymi układ oddechowy, ponieważ nie nabywają one tzw. odporności niespecyficznej, towarzyszącej naturalnej infekcji".

«Waccinated individuals may be at increased risk for other respiratory viruses because they do not receive the non-specific immunity associated with natural infection.”

 

Flu Vaccine Increases Coronavirus Risk 36% Says Military Study
Influenza vaccination and respiratory virus interference among Department of Defense personnel during the 2017-2018 influenza season
 
Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich tak, by dowiedzieć się ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie.
 
Oczywiście, nikt tego rodzaju analiz nie przeprowadzi, by nie dać broni do rąk diabolicznych osobników sprzciwiających się aplikowaniu swym dzieciom tuzinów szczepionek (prowokujących jak nie nagłą śmierć zaszczepionych niemowląt to autyzm) – do czego są oni zmuszani przez nikczemne programy rządowe, podyktowane przez lobby farmaceutyczne.
 
 
***
DANE NA DZIEŃ 13 MARCA 2020 (opracowane przez włoską agencję rządową o nazwie Istituto Superiore della Sanità) pod linkiem:
https://www.epicentro.iss.it/coronavirus/bollettino/Report-COVID-2019_13_marzo.pdf
 

VIDEO: Jedynie 0,8% osób zmarłych we Włoszech nie cierpiało wcześniej na inne oprócz koronawirusa choroby

CORONAVIRUS: “SOLO LO 0,8 PER CENTO DEI MORTI NON HA GIA’ PATOLOGIE” – VIDEO
 
 Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • 5*
  Żywieccy Górale przekazali kontyngent drewna świerkowego na trumny dla Mediolanu, ale czy to wystarczy?
 • Israeli spies source up to 100,000 coronavirus tests in covert mission
  https://www.theguardian.com/world/2020/mar/19/israeli-spies-source-100000-coronavirus-tests-covert-foreign-mission
 • BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW
  Sondaże wyborcze już wyraźnie wskazują , kto wygrał WYBORY, każdy obywatel w Polsce już wie kto WYGRAŁ? W takim przypadku WYBORY wcale już nie są potrzebne a pieniądze przeznaczone na nie należy przekazać na walkę z Korona Wirusem!

  OPOZYCja widząc , że ich Kidawa-Błońska nie ma żadnych szans z aktualnym Prezydentem Andrzejem Dudą żąda przełożenia terminu WYBORÓW PREZYDENTA RP!?  Ludzie nie bądźcie naiwni, przecież te WYBORY jak widać wygrał ANDRZEJ DUDA!

  Od czasu Okrągłego Stołu wybory wygrywa co 4 lata albo co 8 lat PIS lub PO i inaczej być nie może!

  Ciągłość WŁADZY musi być zachowana i żadne inne PARTIE w tym systemie i przy tej Ordynacji Wyborczej SZANS NA PRZEJĄCIE WŁADZY NIE MAJĄ!

  W Polsce nie ma DEMOKRACJI lecz Króluje u na PARTIOKRACJA i to od SEJMU I SENATU RP po Rady Miast i Gmin a także i Sejmiki Wojewódzkie?

  Przekonałem się otym wielokrotnie podczas bycia Szefem BEZPARTYJNYCH Komitetów Wyborczych W woj. pomorskiM oraz Kandydując do Fotela Prezydenta Gdańska!

  W tych ostatnich wyborach PKW samo złamała Ordynację Wyborczą a wszystkie Protesty Wyborcze "wrzuciła do kosza"

  Przestańmy się łudzić , że nasz głos ma jakieś relne znaczenie na POLITYKĘ w Rzeczpospolitej Polskiej.

  Ja już nie mam takich złudzeń i mimo , że wielu kandydatów na PREZYDENTA RP prosiło mnie o zangazawaonie się w ich kampanie to odmawiam , bo Wiem czym to pachnie!

  ŻYCŻE WSZYSTKIM , ABY ICH KORONOWIRUS OMINĄŁ oraz ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY. NIECH BÓG WSZECHMOGĄCY ZAPANUJE NAD CHAOSEM TEGO ŚWIATA. AMEN  Morskie Drużyny Strzeleckie

  KONTRADMIRAŁ

  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930