Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

O pochodzeniu "plag egipskich" i nadchodzącej dyktaturze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Tenże film widzieliśmy już wcześniej. Rząd przesadza z zagrożeniem, używając go jako pretekstu do odebrania nam większości naszych swobód. Tyle, że kiedy "zagrożenie" skończy się, już nigdy więcej nie zostaną nam one zwrócone...»

 RAM        17 marzec 2020  

 
NAMRU-3, czyli Jednostka Badań Medycznych Marynarki Wojennej USA została na przeciągu roku 2019 przeniesiona z Kairu (Egipt) do sycylijskiej Sigonelli (baza USA we Włoszech).
Proceder, rozpoczęty w lutym 2019, zakończony został 12 grudnia 2019 roku.
 
 
 
Na zdjęciu, z prawej, kapitan Marshall Monteville – nowomianowany komendant amerykańskiej puszki Pandory, usadowionej 3 miesiące temu na włoskiej Sycylii.
 
Celami NAMRU-3 są:
 
Badanie, monitorowanie i wykrywanie pojawiających się i powracających zagrożeń chorobami o znaczeniu wojskowym oraz dotyczących zdrowia publicznego; opracowywanie strategii łagodzenia tychże zagrożeń we współpracy z krajami goszczącymi oraz międzynarodowymi i amerykańskimi agencjami w obszarach odpowiedzialności CENTCOM, EUCOM i AFRICOM.
 
Podstawowe badania naukowe, epidemiologiczne i kliniczne NAMRU-3 obejmowały liczne, tropikalne i subtropikalne choroby zakaźne, takie jak choroby jelitowe, ostre infekcje dróg oddechowych, zapalenie wątroby, gruźlica, zapalenie opon mózgowych, HIV oraz różne infekcje pasożytnicze, riketsjalne i arbowirusowe, które są endemicznymi i istotnymi problemami dla zdrowia publicznego w regionie. (...)
 
Po 2 miesiącach od przybycia NAMRU na Sycylię, we Włoszech wybuchła epidemia koronawirusa – jak się okazuje – nie mającego nic wspólnego z koronawirusem odpowiedzialnym za epidemię w Chinach.
 
Obydwa te fakty skojarzył ze sobą kilka dni temu Antonio Mazzeo, dziennikarz sycylijski, od lat walczący ze szkodzącym zdrowiu, tzw. MUOS-em (Mobile User Objective System, tj. wąskopasmowym, wojskowym systemem łączności satelitarnej), zainstalowanym na wyspie.
 
Wcześniejsze informacje o strukturze NAMRU-3 pod linkiem:
 
***
O «osiągnięciach» NAMRU w Egipcie (które prawdopodobnie przyczyniły się do jego przeprowadzki) opowiada artykuł opublikowany 31 stycznia 2012 roku w egipskim dzienniku «Al-Wafd Daily» - którego aktualność jest wręcz zatrważająca, zaś tytuł szczery aż do bólu:
 
«Jednostka Badań Medycznych Marynarki Wojennej USA (NAMRU-3) jest Diabłem Kontrolującym i Podkopującym Zdrowie Egipcjan»
 

 
Oto jego treść:
 

NAMRU działa w Egipcie bez jakiegokolwiek nadzoru

Wasze zdrowie znajduje się w rękach Amerykańskiego Departamentu Obrony.

 
Ujawniają to następujące [fakty], które pochodzą z dokumentów jednostki badawczej Pentagonu o nazwie NAMRU-3, będącej największą amerykańską wojskową jednostką badawczą na Bliskim Wschodzie.
 
[NAMRU] należy do amerykańskiej marynarki wojennej i ma [siedzibę] w dzielnicy Al-'Abbasia, w samym sercu Kairu.
 
Teren chroniony jest przez mury i kamery, a nikt z zewnątrz nie może tam wejść, bez względu na to, jak bardzo ważne stanowisko zajmuje.
 
Jednostka, która rozpoczęła działalność w Egipcie sześćdziesiąt lat temu, zarządza wszystkimi badaniami dotyczącymi zdrowia i żywności Egipcjan – od hodowli zwierząt, rolnictwa, zasobów wody i powietrza po epidemie i wirusy.
 
Badania i dane [NAMRU] przekazywane są do Pentagonu, który odpowiada [wysyłając] do Egiptu lekarstwa, pestycydy, produkty żywnościowe i nasiona, po tym jak zostały one w niebezpieczny sposób zmanipulowane, po to, by zaszkodziły zdrowiu Egipcjan.
 
Kiedy przechodzi się obok ogromnej siedziby NAMRU i widzi się jej zbrojoną żelazem, betonową bramę, nagą ziemię, która ją otacza, kamery bezpieczeństwa i wysokie mury, które ją chronią, można tylko podejrzewać, jak wielkie znaczenie ma to, co znajduje się wewnątrz tegoż budynku, który zawiera dziesiątki pomieszczeń, zajmuje ponad akr ziemi i ma sześć pięter.
 
 
Badacze jednostki oraz amerykańscy lekarze korzystają z immunitetu dyplomatycznego. Niektórzy z nich, tak naprawdę, należą do CIA. Poruszają się oni swobodnie po Egipcie i [jego] lotniskach, korzystając zawsze z immunitetu dyplomatycznego. Nie mogą też być przedmiotem dochodzeń ani przeszukań, ani nie wolno monitorować korespondencji czy raportów, jakie wysyłają do Pentagonu. To wszystko pomimo faktu, że egipskie Ministerstwo Zdrowia jest zobowiązane, zgodnie z umową podpisaną (z NAMRU) przez Egipt, do kontrolowania działalności personelu NAMRU na terenie kraju.
 
NAMRU jest skrótem od Naval Medical Research Unit, co oznacza, że jest to medyczna jednostka badawcza [amerykańskiej] Marynarki Wojennej. Została powołana do życia po II wojnie światowej przez Departament Obrony, pod nadzorem Marynarki Wojennej, a jej zadeklarowanym celem jest prowadzenie badań medycznych w krajach, w których stacjonują żołnierze amerykańscy, w celu chronienia ich przed chorobami i epidemiami występującymi tam. Zadeklarowany cel został rozszerzony o pomoc zagranicznym krajom w walce z bakteriami, chorobami i epidemiami.
 
W roku 1942,  Stany Zjednoczone skierowały swe spojrzenie ku Egiptowi jako najważniejszemu krajowi na Bliskim Wschodzie i we współpracy ze szpitalem Abbassia Fever, utworzyły tam instytut badawczy NAMRU. Instytut rozrósł się do dużej jednostki NAMRU, [powstałej] w Al-'Abbassia w 1946 roku, zwanej NAMRU-3, która rozpoczęła [prowadzenie] w Egipcie badań medycznych nad epidemiami i chorobami. Jej działalność nie ustała nawet w okresie napięć między Egiptem [i Stanami Zjednoczonymi] w latach 1967 i 1973.
 

Materiały wykorzystywane w Instytucie NAMRU mogą zniszczyć całą ludność Egiptu

 
Wchodząc do siedziby NAMRU, czujesz, że wszedłeś do wnętrza filmu grozy.
 
Miejsce jest bezgłośne i owiane tajemnicą. Lekarze i [inni] pracownicy [poruszają się] w białych okryciach, rękawiczkach i czapkach, a czasem również w maskach. Organizmy, z którymi pracują są rodzajem bakteryjnej broni biologicznej, która, jeśli zostanie użyta, może zniszczyć cały naród egipski, lub jakikolwiek inny naród.
 
Jeden z najbardziej niebezpiecznych obszarów w tej tajemniczej siedzibie znajduje się na szóstym piętrze budynku: jest to laboratorium, które specjalizuje się w każdym rodzaju bakterii i wirusów odkrytych niedawno w Egipcie (także tych odpowiedzialnych za ptasią grypę oraz świńską grypę), jak również we wszystkich szczepionkach i przeciwciałach z nimi związanych.
 
Laboratorium pobiera próbki krwi, zarówno od Egipcjan zdrowych jak i chorych i wysyła je do analizy w Waszyngtonie w celu ustalenia dokładnego składu genetycznego i identyfikacji [odpowiednich] leków. Rzeczą możliwą jest także to, że badaczom wolno również manipulować egipskimi genami, zmieniać ich cechy i deformować je przy pomocy amerykańskich leków lub szczepionek, które sprzedawane są po niskich cenach ubogim Egipcjanom, wraz z nasionami zbóż i produktami spożywczymi.
 
Od czasu utworzenia jednostki NAMRU w Egipcie, stwierdzono pojawienie się tam dziesiątków nowych, wywołanych zmutowanymi wirusami chorób. Oznacza to, że patogeny te są wwożone do kraju.
 
Żadne badania ani żaden [instytut] medyczny nie przeniknął do Egiptu w większym stopniu niż zrobił to NAMRU, który kontroluje tajniki wirusów, używanych jako broń biologiczna masowego rażenia.
 
Interesujący jest również fakt, że Etiopia zdecydowała się zamknąć jednostkę NAMRU pracującą na swoim terytorium z powodu zarzutów i podejrzeń dotyczących jej działalności. [W związku z tym], Etopia twierdzi, że NAMRU testuje na Etiopczykach nowe leki w zamian za pieniądze i darowizny, co spowodowało rozprzestrzenianie się nieuleczalnych chorób i epidemii.
 
Istnieją również podejrzenia, że [NAMRU] rozpowszechnia wirus HIV, który powoduje AIDS. W tym samym czasie NAMRU poszerzyło swą aktywność w Egipcie. Jego działalność usankcjonowana jest umową z Ministerstwem Zdrowia i Mieszkalnictwa oraz z "Abbassia Fever Hospital.
 
W roku 1976, nazwa NAMRU była często słyszana wśród Egipcjan, kiedy to w kraju wybuchło zapalenie opon mózgowych, a NAMRU zaproponowało współpracę z 'Abbassia Hospital'. Jednak badania [NAMRU] nad [ofiarami tejże choroby] w Egipcie były owiane tajemnicą. Osiemset pięćdziesiąt siedem osób zostało zakażonych ową chorobą, a 50 zmarło po interwencji NAMRU, tj. po otrzymaniu leku o nazwie Dexametazon.
 
Mówiono, że nie dał on oczekiwanych efektów.
 
Amerykańscy lekarze i naukowcy próbowali posłużyć się egipskimi dziećmi jako szczurami laboratoryjnymi
 
NAMRU ponownie spowodowało wrzawę w roku 2006, która [później] ucichła z podejrzaną szybkością. Delegacja z USA odwiedziła siedzibę główną NAMRU w Al-'Abbasii, a kilka dni później, w Egipcie wykryto ptasią grypę.
 
Lekarze egipscy zdołali wyeliminować [tę chorobę] prawie całkowicie w ciągu sześciu miesięcy, ale wtedy to Maher Abaza (oligarcha egipski, protegowany Mubaraka) został mianowany ministrem rolnictwa i bez jakiegokolwiek, wyraźnego powodu podjął decyzję o zawieszeniu zaangażowania Egiptu w walkę z wirusem, w zamian za umowę z NAMRU-3.
 
Nieco później, Egipcjanie zostali zaskoczeni odkryciem mutanta wirusa,wywołującego chorobę określaną jako nieuleczalną. Tenże zmutowany wirus pojawił się po otrzymaniu przez NAMRU próbek [krwi] od egipskich pacjentów, które następnie zostały wysłane do USA.
 
NAMRU postrzega egipskie dzieci jako okazję do testowania nowych leków. W swoich raportach zauważa, że egipskie dzieci mają najlepszy, istniejący system immunologiczny – nawet porównując go z posiadanym przez żołnierzy armii amerykańskiej.
 
NAMRU monitoruje nasze dzieci, gdy są jeszcze płodem, rozmieszczając amerykańskich lekarzy i badaczy w ośrodkach zdrowia w wioskach [kraju], dzięki czemu mogą oni mieć kontakt z ciężarnymi matkami, a informacje [zbierane przez tychże lekarzy i badaczy] są przekazywane do sieci banków danych NAMRU.
 
NAMRU wywołało poruszenie, gdy jego lekarze próbowali przeprowadzić eksperymentalne badania na dzieciach w Al-Bahirze, twierdząc, że na potrzeby nowej szczepionki zamierzali opracować serum pochodzące z biegunki.
 
W ramach owych usiłowań rodzinom dzieci w Farshut, Umm Al-Laban, Kum Al-Kanatir i innych wioskach w środkowej części Abu Homs rozdawano prezenty i pieniądze, ale rodziny stanowczo odmawiały przekształcenia swoich dzieci w szczury laboratoryjne.
 
Skandal ten wywołał burzę w parlamencie. Ponadto, dr. Farag Al-Dib, szef Biura Zdrowia Abu Homs, został zwolniony ze stanowiska po tym, jak sprzeciwił się eksperymentom na niewinnych dzieciach w wieku od jednego do trzech lat."
 

Niepłodność, opóźnienia umysłowe i niepełnosprawność spowodowana jest rękami Amerykanów

 
Tenże incydent zrodził pytania, które pozostały bez odpowiedzi, tj. czy amerykańskie ręce z NAMRU były przyczyną wzrostu niepłodności, upośledzenia umysłowego i niepełnosprawności wśród Egipcjan urodzonych w ostatnich latach jak również [przypadków] impotencji?
 
Wszystko to, po wzięciu pod uwagę niebezpieczeństwa jakie stwarza fakt zbierania przez NAMRU danych genetycznych dotyczących Egipcjan, zwłaszcza pacjentów ze szpitala Al-'Abbasia, oraz zdolności interwencji NAMRU, jak chodzi o zakłócanie pracy naturalnych genów i systemów odpornościowych Egipcjan; [a także biorąc pod uwagę] fakt, że NAMRU przysyła lekarstwa, nasiona i paszę dla zwierząt oraz bierze udział we wszystkich eksperymentach [przeprowadzanych w Egipcie] w takich dziedzinach jak rolnictwo, hodowla zwierząt gospodarskich, kwestia wody, żywności, itp.
 
Pole badań NAMRU wyłączone jest spod jakiegokolwiek nadzoru Egiptu.
 
Oprócz badań nad AIDS, pryszczycą, hemofilią, ptasią grypą, gorączką doliny Rift, gorączką Chikungunya – wywoływaną przez komary - gruźlicą, chorobą Lumpyskin i innymi, NAMR odpowiedzialny jest również za szczepienia przeciwko tym chorobom, [w tym] szczepienia zwierząt i ptaków, a także za badania [chorób] i metody ich eliminacji.
 
Pozostaje tylko wyobrazić sobie, jak niebezpiecznie łatwe byłoby wykorzystanie tych wszystkich [informacji] przeciwko narodowi egipskiemu, zgodnie z wolą Ameryki, za którą bez wątpienia stoi Izrael.
 

NAMRU posiada śmiertelną broń biologiczną, która może zostać przekazana wrogom Egiptu.

 

Podobnie, NAMRU-3 kontroluje zdrowie Egipcjan, dysponując wszystkimi parametrami i składnikami genetycznymi dotyczącymi Egipcjan, ich dziedzicznością a także arsenałem składników śmiercionośnej broni biologicznej, które może przekazać Izraelowi lub każdemu innemu państwu wrogiemu Egiptowi, tak, by całkowicie zniszczyć go.
 
NAMRU-3 kontroluje również częściowo [egipskie] źródła dochodu narodowego, zaopatrując egipskie produkty zwierzęce i rolne w zezwolenia (coś w rodzaju świadectw), co dzieje się w przypadku wykrycia choroby lub epidemii wśród [egipskich] zwierząt gospodarskich albo upraw.
 
Najnowszym przykładem [tejże kontroli jest raport NAMRU] o pojawieniu się i zanikaniu ptasiej i świńskiej grypy oraz raport z lipca zeszłego roku stwierdzający, że produkty egipskie nie zostały skażone bakteriami E. coli. Gdyby [NAMRU] opublikowało inny raport, rynki światowe zostałyby dla nas zamknięte.
 
Wszystko to prowadzi do postawienia pytania:
 
Gdzie są nasze krajowe instytuty badawcze, tj. ponad 300 ośrodków działających w dziedzinie medycyny, rolnictwa, wody i energii?
 
Gdzie jest budżet państwa na utrzymanie tych badań?
 
Aby chronić zdrowie i życie swoich obywateli, kraje rozwinięte przeznaczają 7-11% [swojego] dochodu narodowego na badania naukowe, podczas gdy parametr dotyczący Egiptu wynosi zaledwie 1%.
 
Dlaczego zaczęliśmy polegać na amerykańskim szatanie, jeśli chodzi o nasze zdrowie, żywność i wszystko inne?
 
(W tym kontekście), jeśli zapytasz Egipcjanina o jego zdrowie, może ci odpowiedzieć w pełni szczerze: "Postaw to pytanie Ameryce."
 
 
 
Article in Egyptian Al-Wafd Daily: The American Naval Medical Research Unit Three (NAMRU-3) Is a Devil Controlling and Undermining the Egyptians' Health
 
***

Wspomniany wcześniej, sycylijski dziennikarz, Antonio Mazzeo zauważa na swym blogu, że od 1987 roku NAMRU-3 zainicjowało również wysoce kontrowersyjne partnerstwo z WHO (Światową Organizacją Zdrowia), dotyczące HIV/AIDS.

W 2001 roku, amerykańska jednostka medyczno-wojskowa została uznana przez WHO za "Collaborating Centre for Emerging and/or reemerging Infectious Diseases", a następnie za "laboratorium referencyjne" do spraw grypy i zapalenia opon mózgowych we wschodnim regionie Morza Śródziemnego, podczas gdy proces uznania jej za laboratorium do spraw ptasiej grypy jest w toku.

 
Maurizio Blondet zaś komentuje:
 
Artykuł z dziennika egipskiego bogaty jest także w nauki dla rządzących, którzy pozwalają korumpować się, stając się sługami i wspólnikami USA: wcześniejsza lojalność Mubaraka względem USA nie uratowała go jednakże, kiedy to – w ramach eksperymentu – Waszyngton postanowił zastąpić Mubaraka - Bractwem Muzułmańskim.
 
W związku z koronawirusem, włoski dziennikarz cytuje także Ron'a Paul'a – amerykańskiego lekarza rodzinnego – utrzymującego, że koronawirus jest sztuczką, służącą do zaprowadzenia reżimu autorytarnego.
 
  
Ron Paul pisze:
 
Rządy uwielbiają kryzysy, ponieważ kiedy ludzie boją się, są bardziej skłonni do rezygnacji ze swobód obywatelskich, w zamian za obietnicę, że rząd się nimi zajmie. Na przykład, po 11 Wrześniu, Amerykanie zaakceptowali niemal całkowite zniszczenie ich swobód obywatelskich za puste obietnice na temat bezpieczeństwa, zawarte w ustawie PATRIOT Act.
 
To ironia losu, że ci sami demokraci, którzy w zeszłym miesiącu próbowali ukarać prezydenta Trumpa za nadużycie władzy, domagają się obecnie od administracji przejęcia większych uprawnień w imię walki z wirusem, który jak dotąd zabił mniej niż 100 Amerykanów.
 
Deklarując pandemię w piątek, prezydent Trump stwierdził, że ma prawo do kierowania na kwarantannę osób podejrzanych o zakażenie wirusem i –  jak pisze Politico – "zatrzymać i przejąć każdy samolot, pociąg lub samochód, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej". Może nawet wezwać wojsko, by otoczyć kordonem miasto lub stan USA.
 
Władze stanowe i lokalne też uwielbiają panikę.
 
Burmistrz miejscowości Champaign w stanie Illinois podpisał rozporządzenie wykonawcze, w którym oświadczył, że uprawniony jest do zakazania sprzedaży broni i alkoholu oraz odcięcia gazu, wody lub elektryczności każdemu obywatelowi.
 
Gubernator Ohio w zasadzie zamknął cały swój stan.
 
Głównym podżegaczem w administracji Trumpa jest bez wątpienia Anthony Fauci, szef amerykańskiego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych przy Narodowym Instytucie Zdrowia. Fauci jest wszechobecny w mass mediach i serwujący jawne kłamstwa po to, by wzbudzić jeszcze większą panikę. Fauci oświadczył w Kongresie, że śmiertelność w przypadku koronaawirusa jest dziesięć razy większa niż w przypadku grypy sezonowej, co jest twierdzeniem nie mającym żadnych podstaw naukowych.
 
Naciskał także na zamknięcie całych USA na 14 dni.
 
Z powodu czego?
 
Z powodu wirusa, który na całym świecie zabił do tej pory nieco ponad 5000 osób i mniej niż 100 w samych Stanach Zjednoczonych?
 
Dla porównania, gruźlica, stara choroba, o której dziś niewiele się mówi, w roku 2017 uśmierciła prawie 1,6 miliona ludzi. Dlaczego nie panikuje się na ten temat?
 
Jeśli to, czego domagają się tacy ludzie jak Fauci i inni podżegacze zostanie przeprowadzone, to cała sprawa prawdopodobnie pogorszy się.
 
Stan wojenny, o którym marzą, sprawi, że ludzie będą siedzieć w swych domach, zamiast wyjść na zewnątrz lub pójść na plażę, gdzie słońce i świeże powietrze pomogłyby im zwiększyć odporność.
 
Szaleństwo związane z koronawirusem nie ogranicza się do polityków i społeczności medycznej.
 
Szef neokonserwatywnej Rady Atlantyckiej napisał w tym tygodniu artykuł redakcyjny, wzywający NATO do zastosowania art. 5 deklaracji do wojny z wirusem COVID-19!
 
Czyżby zamierzali wysłać czołgi i drony, by zniszczyć tychże mikroskopijnych wrogów?
 
Ludzie powinni zadać sobie pytanie, czy aby koronawirusowa "pandemia" nie jest wielkim oszustwem, jako że faktyczne zagrożenie tą chorobą jest masowo przesadzone przez tych, którzy starają się zarobić – finansowo lub politycznie – na wynikającej z tego faktu panice.
 
Nie oznacza to, że choroba jest nieszkodliwa. Bez wątpienia ludzie umrą w związku z koronawirusem.
 
Zaliczani do kategorii osób wrażliwych powinni podjąć środki ostrożności w celu ograniczenia ryzyka ekspozycji na chorobę.
 
Ale tenże film widzieliśmy  już wcześniej. Rząd przesadza z zagrożeniem, używając go jako pretekstu do odebrania nam większości naszych swobód. Tyle, że kiedy "zagrożenie" skończy się, już nigdy więcej nie zostaną nam one zwrócone.
 
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • Włosi wybudzają się z szaleństwa!
  40 procent Lombardów ma w dooooopie wirus i dyktaturę i wychodzi z domu!

  dyktatorzy z urzędu prowincji grożą kontrolami przy pomocy GPS

  https://www.ilgiornale.it/news/cronache/coronavirus-fabrizio-sala-non-uscite-casa-vi-controlliamo-1842416.html

  Należy dodać, że poza Północą, NIKT w środkowych i południowych Włoszech NIE UMIERA!

  PRECZ Z DYKTATURĄ!
 • Serdeczne podziękowania za jak zawsze kawał solidnej roboty
  Mam pytanie:
  Co Pan sądzi o tym tekście kol. Ewarysta Fedorowicza:

  https://dzienniknarodowy.pl/fedorowicz-zarzadzanie-strachem-czyli-wlochow-wina/

  pozdrawiam
 • @MacGregor 09:40:32
  sądzę, że bloger Ewaryst, ceniony zresztą przeze mnie, choć mam mało czasu, by śledzić blogi polskie, CZYTA RAMA!... :)))))

  chociaż wydaje się, że to inni szatani wywołali epidemię, nie Chińczycy!

  więc z turystyką ta kwesta nie ma większego związku...

  też pozdrawiam!
 • Pani Aniu!
  jak to od razu widać, gdy pojawia się Pani tutaj jako admin!... :)))))))

  pozdrawiam!
 • Rząd zamknął kraj, bo zdaje sobie sprawę, że zdewastowane do 0 szpitalnictwo nie jest w stanie podołać żadnym wyzwaniom!
  ONI WIEDZĄ, ŻE WSZYSTKO ZOSTAŁO ROZKRADZIONE!

  oto, jak źle wyglądała sytuacja w Lombardii w poprzednich latach!... Z POWODU ZWYKŁEJ GRYPY!

  listopad-kwiecień, lata 2015, 2016,2017,2018 i 2019,

  -23 stycznia 2015 roku:
  Mediolan, szczyt hospitalizacji z powodu grypy: wszystkie miejsca zajęte na pogotowiu Policlinico
  https://www.leggo.it/news/milano/milano_pronto_soccorso_policlinico-819449.html

  -6 stycznia 2016 roku:
  Lombardia: Grypa i braki kadrowe wywierają presję na personel pielęgniarski.
  https://www.infermieristicamente.it/articolo/6224/lombardia-influenza-e-carenza-d-organico-mettono-gli-infermieri-sotto-pressione-e-c-e-chi-denuncia/

  -30 grudnia 2016 r.
  Grypa: 400 osób dziennie hospitalizowanych w szpitalu San Gerardo w Monzy
  https://www.ilcittadinomb.it/stories/Cronaca/influenza-400-persone-al-giorno-al-san-gerardo-di-monza-240-allospedale-di-de_1217396_11/

  -10 stycznia 2018 r.
  Mediolan, zapaść oddziału terapii intensywnej:
  https://milano.corriere.it/notizie/cronaca/18_gennaio_10/milano-terapie-intensive-collasso-l-influenza-gia-48-malati-gravi-molte-operazioni-rinviate-c9dc43a6-f5d1-11e7-9b06-fe054c3be5b2.shtml

  -29 stycznia 2019 r.
  Mediolan, szczyt grypy: Wydajność oddziału pogotowia załamuje się
  https://milano.corriere.it/19_gennaio_29/milano-picco-dell-influenza-pronto-soccorso-tilt-30-minuti-un-ambulanza-c3f26bea-238f-11e9-990a-2cd94550e24b.shtml?refresh_ce-cp
 • Jaki dziwny zbieg okoliczności!
  Chiny uchwaliły nową ustawę o szczepionkach.

  W dniu 29 czerwca 2019 roku Stały Komitet Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych (ChRL) przyjął ustawę o administracji szczepionkami (ustawa o szczepionkach). Oficjalna agencja informacyjna Xinhua twierdzi, że ustawa przewiduje „najbardziej restrykcyjne” zarządzanie szczepionkami z surowymi karami w celu zapewnienia bezpieczeństwa szczepionkowego w kraju.
  Przed uchwaleniem tej ustawy złożonej ze 100 artykułów, przepisy w ChRL dotyczące szczepionek były zawarte w ustawie o administracji lekami, ustawie o zapobieganiu i leczeniu chorób zakaźnych oraz w kilku odpowiednich regulacjach i przepisach administracyjnych.
  Nowa ustawa określa wymogi prawne dotyczące badań, produkcji, dystrybucji i stosowania szczepionek. Według jednego z komentatorów prawnych takie wymagania są znacznie bardziej rygorystyczne niż w przypadku innych leków (art. 2). Zawiera także rozdział określający kary za naruszenie prawa dotyczącego szczepionek, które są również surowsze niż za naruszenie innych przepisów dotyczących leków.
  Zgodnie z ustawą, jeżeli jakiekolwiek naruszenie tej ustawy stanowi przestępstwo, należy nałożyć „surowszą karę” w zakresie kar przewidzianych w Prawie Karnym za to przestępstwo.
  Ustawa nakazuje uruchomienie krajowej elektronicznej platformy służącej do śledzenia szczepionek, która integruje informacje dotyczące całego procesu produkcji, dystrybucji i użytkowania szczepionek, aby zapewnić możliwość śledzenia i weryfikacji wszystkich szczepionkowych produktów.
  Zgodnie z tą ustawą Chiny mają wdrożyć państwowy program szczepień, a mieszkańcy zamieszkujący terytorium Chin są prawnie zobowiązani do szczepienia szczepionkami z tego programu szczepień, które rząd zapewnia bezpłatnie. Samorządy lokalne, rodzice lub inni opiekunowie dzieci muszą upewnić się, aby dzieci zostały zaszczepione szczepionkami objętymi programem szczepień.
  Ustawa ustanawia system odszkodowań za niepożądane odczyny poszczepienne.
  Osoby korzystające ze szczepionek w ramach programu szczepień, które umrą lub ucierpią z powodu znacznej niepełnosprawności lub uszkodzenia narządów albo tkanek, powinny otrzymać odszkodowanie z rządowych funduszy szczepionkowych na szczeblu prowincji, jeżeli uszczerbek na zdrowiu ujęty jest na liście niepożądanych odczynów poszczepiennych związanych ze szczepionką lub nie można zapobiec danemu uszczerbkowi na zdrowiu.

  Ustawa weszła w życie 1 grudnia 2019 roku.

  https://pubmedinfo.org/2020/03/18/chiny-uchwalily-nowa-ustawe-o-szczepionkach/
 • Nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa!
  Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka i radzi mądrym prawnikom zająć się poważnie tym skandalem.

  Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD i przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy.

  Mówi on: Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nie ma obecnie miejsca. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że – w tym sensie co roku mamy pandemię!

  Opracowano szybkie testy, potem wprowadzono ludzi w panikę poprzez media… Ludzie biegną w panice do lekarzy, a potem są na potęgę testowani, jak nigdy dotąd! ponieważ do tej pory nikogo to nie interesowało, ponieważ każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony…
  Statystyki rosną… ponieważ on jest … ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy … jak co roku … Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu … i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne … które jak zawsze – powodują większość zgonów … zawsze i na całym świecie …

  Dzieci są traktowane prawie jak przestępcy, ponieważ nie chorują … ale tak jest z każdym, kto ma zdrowy układ odpornościowy. Więc zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia … Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo. Ludzie stali się dla siebie wrogami. I nakręcają się sami dalej w tym kierunku.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemiecki-dr-wodarg-mowi-wprost-nie-istnieje-zadna-pandemia-koronawirusa-2020-03
 • Koniec globalizmu i powrót państw suwerennych
  jeżeli ludzie obudzą się, to moze okazać się dziś, że pojawienie się koronawirusa jest niezwykle cenne...

  widać bowiem obecnie, konieczność powrotu do produkcji U SIEBIE!... konieczność REINDUSTRIALIZACJI!!!!!!!... także posiadania własnego pieniądza, a więc wrzucenia euro do kibla!

  kto zna włoski niech sobie posłucha:

  https://youtu.be/SpQsMnmxMCo
 • @RAM
  "Wroga działalność czy pech (człowieka)":
  to, wydaje się być proste do stwierdzenia. Mój pomysł, to (poniekąd) prosta analiza statystyczna.
  W skali globu mamy (na dziś) ~200tys zarażonych ~2tys zmarłych. Teraz do każdego zarażonego (i rodzin zmarłych) udają się ochotnicy z całego świata (wystarczyłoby np 10.000 ludzi, co w skali planety nie jest dużo), wypytują i wprowadzają do bazy WSZYSTKIE możliwe aspekty życia ofiary wirusa (wiek, płeć, narodowość, rasa, kolor skóry, przebyte choroby, zamożność, orientacja polityczna i seksualna, żeby wymienić zaledwie kilka, ilości choćby zachorowań/zgonów - w proporcji do ogólnej liczby ludności kraju / rasy). Wprowadzamy to do tzw "hiper-kostki" i następnie analizujemy przekroje pod kątem wymiaru "A", "B" itp. Szukając ANOMALII, tj odchyłki od rozkładu przypadkowego.

  Jak je znajdziemy, to bardziej prawdopodobna będzie "teoria spiskowa", jeśli nie, to mamy jako ludzie pecha... (p. film "Contagion", "niewłaściwy nietoperz ukąsił niewłaściwą świnię")...

  Wymagane środki: (np) 10.000 ochotników (nie wymagany kontakt z zarażonymi, tylko z personelem medycznym), tablety (przykładowo) do wpisania danych (10.000), parę komputerów (nie wydaje się, aby taka baza wymagała czegoś więcej jak domowy PC), no i parę(dziesiąt?) mln USD na łapówki (żeby pozwolono przepytać chorych). W skali GLOBU niewiele.
 • VIDEO: Jedynie 0,8% osób zmarłych we Włoszech nie cierpiało wcześniej na inne choroby
  CORONAVIRUS: “SOLO LO 0,8 PER CENTO DEI MORTI NON HA GIA’ PATOLOGIE” – VIDEO
  https://voxnews.info/2020/03/18/coronavirus-solo-lo-08-per-cento-dei-morti-non-ha-gia-patologie-video/
 • Autor
  tak czy owak, na dzień dzisiejszy choroba jest faktem, osłabia silnych, zabija słabszych, a także pozostaje w organizmach i najpewniej będzie mutować - więc może powrócić z niewiadomą mocą i zakresem działania w przyszłości - więc beztroskie udawanie, że jej nie ma jest głupotą w czystej postaci

  Warto i trzeba gromadzić informacje o pochodzeniu, o osobach i strukturach uwikłanych w ten bio-zamach - licząc na możliwość pociągnięcia ich do odpowiedzialności w przyszłości - ale jednocześnie trzeba dbać o zachowanie zdrowia, unikanie zagrożeń, nie dania szansy wirusowi, by się zagnieździł i szkodził w przyszłości. A według planów ma za zadanie - ingerując w genom - szkodzić przez pokolenia.

  Więc na dziś nie ma wyjścia - trzeba przestrzegać reżimu sanitarnego, bo chorzy, ani martwi racji nie mają

  5*
 • @Andrzej Tokarski 23:36:22
  ... i znaleźć w sobie siłę i solidarność grupową, by w razie przymusu - nie dać się zaszczepić! - to jest wyzwanie realne
 • POLACY RODACY ZBOJKOTUJCIE WYBORY
  POLACY RODACY ZOSTAŃCIE W DOMU NIE IDŹCIE NA WYBORY

  UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPANTA

  OD 30 LAT WYBORY SĄ FAŁSZOWANE FAŁSZOWANA JEST FREKWENCJA WYBORCZA

  OKUPANTOWI POTRZEBNA JEST TYLKO WYSOKA FREKWENCJA ŻEBY POKAZAĆ ŚWIATU ŻE W POLSCE JEST DEMOKRACJA

  POLACY RODACY UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPACJI POLSKI TO KOLABOROWANIE Z ŻYDOWSKIM OKUPANTEM

  ZJEDNOCZMY SIĘ WOBEC ZAGROŹENIA KOLEJNEGO ROZBIORU POLSKI Stefan Michał Dembowski
 • @filemon123456 00:37:42
  komuś właśnie o to chodzi, by wytrzebić resztki tzw. demokracji!
 • @Andrzej Tokarski 23:39:47
  Ważny komunikat: Ministerstwo Zdrowia rekomenduje odroczenie obowiązkowych szczepień dzieci.

  https://niezalezna.pl/317625-wazny-komunikat-ministerstwo-zdrowia-rekomenduje-odroczenie-obowiazkowych-szczepien-dzieci

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930