Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Agenda ID2020: Oto, do czego potrzebna jest Żydom «pandemia»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Chodzi o to, by ludzie zaczeli wołać: "Pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!"...»

 

RAM       13 marzec 2020  

 
Zacznijmy od skrótu wywiadu z dr. Leopoldo Salmaso, epidemiologiem z Padwy, od ponad trzydziestu lat pracującym w Tanzanii.
 
Pytanie: Co sądzi Pan Doktor o aktualnej sytuacji we Włoszech i zgonach spowodowanych koronawirusem?
 
Ilość ludzi, którzy każdego roku umierają we Włoszech na zwyczajną grypę sezonową jest 20-krotnie większa niż liczba osób zmarłych do tej pory w wyniku infekcji Covid'em-19.
 
Oto dane związane z wirusem Covid-19 we Włoszech, zaktualizowane do godziny 18:00 dnia 10 marca 2020:
 
- 8514 przypadków zachorowań i 631 zgonów (dane włoskiego, państwowego Istituto Superiore di Sanità (ISS)).
 
Chciałbym jednakże zwrócić uwagę, że próbka ta nie odpowiada rzeczywistości, ponieważ dane, o których mowa dotyczyły wyłącznie osób zdiagnozowanych jako chore.
Większość ekspertów, w tym wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy.
 
(Ta sama, sławna wirusolog twierdzi, że niska odpowiedź immunologiczna włoskich staruszków na koronawirusa spowodowana jest bombardowaniem organizmów antybiotykami.
Coronavirus, aver preso troppi antibiotici potrebbe spiegare perché in Italia si muore di più
 
Pytanie: Czy mógłby Pan opisać przebieg ubiegłorocznej grypy na terenie Włoch?
 
W odniesieniu do grypy podczas zimy 2017/18, dane mówią, że w związku z infekcją, do swojego lekarza zwróciło się telefonicznie 8,7 miliona osób. Mniej niż 1/4 z nich zostało przebadane.
 
Około 18.000 osób zmarło wskutek powikłań pogrypowych – w zdecydowanej wiekszości byli to ludzie w podeszłym wieku.
 
Na 18 000 zgonów, jedynie 173 osoby zmarły na oddziałach reanimacyjnych.
 
Poważne przypadki potwierdzonych powikłań pogrypowych dotyczyły 764 osób hospitalizowanych na oddziałach opieki intensywnej.
 
Oznacza to, że pozostałe 17.000 zmarło we własnym domu lub w domu starców albo na jakimś oddziale szpitalnym – bez potwierdzonego rozpoznania grypy.
 
Gdyby mass media, dwa lata temu, rozpętały piekło podobne do dzisiejszego – co najmniej 75 000 chorych na grypę zakorkowałoby oddziały reanimacji w tempie 750 nowych przyjęć każdego dnia (do tej pory na oddziałach reanimacji przyjęliśmy 650 osób). Przedstawione przeze mnie dane potwierdzają, że stoimy w obliczu epidemii paniki i że to mass media par excellence są inkubatorami «zarazy».
 
Pytanie: Jak prezentuje się dziś włoski system opieki zdrowotnej?
 
Jak chodzi o poziom – nasz, publiczny system opieki zdrowotnej był jednym z najlepszych na świecie, z godnym pozazdroszczenia stosunkiem jakości świadczonych przez niego usług do ich kosztów, jednakże od roku 1992 (wskutek dekretu o prywatyzacji Publicznej Służby Zdrowia) rozpoczęła się jego redukcja, której celem było zachęcenie do wejścia na rynek czynników prywatnych, które jednakże nie są zainteresowani inwestowaniem w sektory o wyższych kosztach, takie jak zaawansowana chirurgia czy reanimacja. (...)
 
O tym, jak rozgrabiono Włochy prywatyzując je, pod linkami:
 
Nie ma dziś ani epidemii, ani pandemii.
 
Ponadto, były już w przeszłości niesławne precedensy, właśnie z dwoma wariantami koronawirusa, które najpierw stworzyły wielkie zamieszanie, po to, by okazać się następnie jak najprawdziwszymi "słomianymi pożarami". Chodzi mi o SARS z 2002 roku (w sumie miało miejsce jedynie 8000 przypadków zachorowań) i MERS z roku 2012 (zaledwie 800 przypadków zachorowań). Należy zauważyć, że wskaźnik śmiertelności SARS wynosił 9%, a MERS aż 38%.
 
Pytanie: Co Pan Doktor myśli na temat szczepionek przeciwko Covid-19, zapowiadanych przez Izrael i USA?
 
Jak chodzi o grypę 2017/18, dominującym szczepem był A/H1N1pdm09 (lepiej znany jako H1N1 lub "grypa świńska"), który został włączony do szczepionki przeciw grypie podawanej około połowie włoskich obywateli powyżej 65 roku życia i tak było nie tylko w owym roku, ale także w latach poprzednich. Szczep ten pojawił się w 2009 roku w USA jako odmiana świńskiej grypy.
 
W roku 2010, włoskie Ministerstwo Zdrowia zapłaciło firmie Novartis 184 milionów euro za 24 miliony dawek szczepionki przeciwko "H1N1", ale również ta "pandemia" była w rzeczywistości medialnym oszustwem. Zostało zaszczepionych mniej niż milion Włochów, a 9 milionów dawek tejże szczepionki pozostało w lodówkach lokalnych agencji zdrowia.
 
Dodam jeszcze, że duży dziennik mojego regionu Veneto, donosi dziś, że mamy do dyspozycji 498 łóżek na oddziałach intensywnej terapii, z czego jedynie 67 zajmują pacjenci z pozytywnym wymazem na Covid-19.
 
 
***
Przedsiębiorcy włoscy prognozują od kilku dni, że «z powodu przyszłego kryzysu ekonomicznego, we Włoszech umrze więcej ludzi niż wskutek infekcji koronawirusem»,o czym pod linkiem:
 
Italian businesses count heavy cost of coronavirus lockdown
 
***
 
Witryna internetowa www.globalresearch.ca donosi na temat afery koronowirusowej co następuje:
 
Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej owe analizy zostają tłumione przy pomocy terrorystycznej propagandy. Pytania o prawdę i o to gdzie szukać jej źródeł; w jaki sposób wirus mógł się rozprzestrzenić oraz jak z nim walczyć gubią się w szumie beznadziejnego chaosu.
 
Tego właśnie chcą ludzie stojący za dzisiejszą, zaplanowaną «pandemią».
 
Chaos, panika i zwątpienie sprawiają, że człowiek staje się bezbronny. W tego rodzaju kontekście ludzie padają ofiarą każdej manipulacji, bez stawiania oporu.
 
Dzisiaj WHO, infekcję koronawirusem COVID-19 ogłosiła "pandemią" – gdy tak naprawdę pandemii absolutnie brak.
 
Pandemia jest sytuacją, w której wskaźnik śmiertelności przekracza na danym obszarze 12%.
 
W Europie wskaźnik umieralności wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są szczególnym przypadkiem, gdzie szczytowy wskaźnik zgonów wyniósł 6%. (Wytłumaczenie tego rodzaju błędnego odczytu wskaźnika śmiertelności znajduje się w wywiadzie z epidemiologiem, zamieszczonym na początku artykułu).
 
W Chinach jeszcze kilka tygodni temu śmiertelność osiągnęła szczytowy poziom około 3%, po czym powróciła do poziomu 0,7% i dalej szybko spada.
 
Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą stosując opracowany 39 lat temu przez Kubę lek o nazwie "Interferon Alpha 2B (IFNrec)", bardzo skuteczny w walce z wirusami i innymi chorobami, ale nieznany i niestosowany na świecie, ponieważ USA zabroniły Kubie wprowadzenia tegoż leku do obrotu międzynarodowego.
 
WHO, najprawdopodobniej otrzymała rozkazy "z góry", od tych samych ludzi, którzy zarządzają tak Trump'em jak i tzw. "leaderami" Unii Europejskiej i jej krajów członkowskich – tj. od tych, którzy dążą do przejęcia świata siłą i storzenia Nowego jego Porządku .
 
Zamiar ten znajdował się na ich «desce kreślarskiej» od wielu lat.
 
Ostateczna decyzja, aby dziś ruszyć do przodu została podjęta w styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – do czego doszło za solidnie zamkniętymi drzwiami.
 
Praktycznie rzecz biorąc, za decyzją wdrożenia w życie Agendy ID202, stoi finansowana przez Gates'a prywatno-publiczna agencja GAVI – Global Alliance for Vaccines and Immunization, klan Rockefellerów, klan Rothschildów i im podobni.
 
 
Czym jest «Agenda ID2020»?
 
Jest to pakt partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i tzw. «społeczeństwa obywatelskiego». Chodzi o elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje operacje rejestracji narodzin i szczepień jako platformę dla opracowania tożsamości cyfrowej populacji ludzkich.
 
 
 
 
GAVI, Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień (Global Alliance for Vaccines and Immunization), określa się na swojej stronie internetowej jako światowe partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, którego celem jest "uodpornienie dla wszystkich". GAVI jest wspierane przez WHO i nie trzeba dodawać, że głównymi partnerami i sponsorami GAVI jest lobby farmaceutyczne.
 
Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii, kolejnym krokiem może stać się – za zaleceniem WHO lub rządów poszczególnych krajów – wprowadzenie przymusowych szczepień pod nadzorem policji i wojska. Ci, którzy odmówią, będą karani i szczepieni wbrew ich woli.
 
Zauważmy, że jeśli faktycznie dojdzie do przymusowych szczepień, co stanie się dla Big Pharmy kolejną żyłą złota – nie będzie wiadomo, jaki rodzaj «koktajlu» wprowadzony zostanie do szczepionki.
 
W składzie szczepionki może znaleźć się tzw. «powolny zabójca», który zadziała dopiero za kilka lat lub w następnym pokoleniu, albo też czynnik osłabiający mózg, albo gen, który uczyni kobiety bezpłodnymi.
 
Kto wie jakie mogą być długofalowe skutki "mini-zakażeń" zawartych w «koktajlu». Podobnie jak sprawa przedstawia się w przypadku technologii GMO.
 
O szczepionce opracowanej co tylko przez Pentagon pod linkiem:
 
BREAKING: We’ve Got The Vaccine, Says Pentagon-Funded Company
 
 
Wszystko jest możliwe, kiedy chodzi o osiągnięcie pełnej kontroli nad populacją ludzką oraz o jej zredukowanie.
 
Oczywiście, po kilku latach od szczepienia nikt nie będzie wiedział dlaczego pojawiła się taka czy inna choroba, ale taki właśnie poziom technologii (opóźniającej efekt zniszczenia organizmu) osiągnęły laboratoria bio-wojenne w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Kanadzie i Australii.
 
Inną hipotezą całkowicie realistyczną, jest to, że wraz ze szczepionką – przeciwko koronawirusowi (lub kolejną zastosowaną) – może zostać nam wstrzyknięty nanochip, czego nie będziemy świadomi.
 

 
Na zdjęciu chip podskórny

W pamięcichip'a mogą znaleźć się wszystkie nasze dane osobowe, w tym nr. kont bankowych.
 
Otóż to, wprowadzenie pieniądza cyfrowego jest tym, do czego "oni" zmierzają. Po zainstalowaniu chipa  nie będziemy posiadać żadnej kontroli ani nad własnym zdrowiem, ani nad własnymi środkami finansowymi czy wydatkami. Nasze pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane nam – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie, tj. za «płynięcie pod prąd».
 
Staniemy się zwykłymi niewolnikami własnych panów. Dla porównania, feudalizm może okazać się w tym kontekście jak spacer po parku.
 
Nie na darmo też dr. Tedros, dyrektor generalny WHO, powiedział kilka dni temu, że należy przejść na pieniądz cyfrowy, ponieważ pieniądz papierowy i monetarny mogą rozprzestrzeniać choroby, zwłaszcza endemiczne, takie jak koronawirus.
 
Idziemy w kierunku stworzenia globalnego państwa totalitarnego, co jest częścią Agendy ID2020.
 
To, co dzieje się obecnie było przygotowywane od dawna, włącznie z symulacją, jaka odbyła się w Johns Hopkins (Johns Hopkins University Coronavirus Resource Center) w Baltimore, w dniu 18 października 2019 roku, sponsorowaną przez WEF (World Economic Forum) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.
 
 
Podsumujmy: Alliance – ID2020, na szczycie w roku 2019, zatytułowanym "Rising to the Good ID Challenge" decyduje o wdrożeniu swego programu w roku 2020, co zostaje potwierdzone przez WEF (World Economic Forum) w styczniu 2020 roku w Davos.
 
 
Program tożsamości cyfrowej będzie testowany we współpracy z rządem Bangladeszu. GAVI, tj. Vaccine Alliance oraz tzw. "partnerzy ze środowisk akademickich i agencji humanitarnych" wchodzą w skład tejże «pionierskiej partii».
 
O chipach – rzekomo mającym na celu zpobieganie pandemiom – opracowanych przez amerykańskie instytucje wojskowe pod linkami«
 
A Military-Funded Biosensor Could Be the Future of Pandemic Detection
 
Profusa and Partners Announce Initiation of Study to Measure Early Signs of Influenza Through Biosensor Technology
 
DARPA funds study on injectable biosensors
 
Czy to tylko przypadek, że Agenda ID2020 jest wprowadzana w życie na początku tego, co WHO nazywa pandemią?
 
A może pandemia potrzebna jest do uruchomienia rozlicznych, niszczycielskich programów, tworzących ID2020?
 
Oto co ma do powiedzenia Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu:
 
"Wdrażamy przyszłościowe podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej niesie ze sobą daleko idące konsekwencje jak chodzi o dostęp osób fizycznych do usług i źródeł utrzymania, ale my jesteśmy gotowi stać się pionierami tegoż podejścia".
 
Wow! Czy pan Anir Chowdhury wie, w co się pakuje?
 
Wracamy do pandemii i paniki.
 
Blokada, która rozpoczęła się we włoskim Veneto, później rozszerzyła się na północne Włochy – dziś obejmuje całe państwo. Podobny zamach może wkrótce zostać zaakceptowany przez Francję i inne europejskie państwa wasalskie w stosunku do Imperium Anglo-Syjonistycznego.
 
(Aktualizacja:
Macron określa środki przedsięwzięte przez Włochy jako «nieproporcjonalne i przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego»
 
Dodajmy jeszcze, że w obiegu znajdują się liczne memoranda z treściami podżegającymi do paniki, pochodzące z najrozmaitszych agencji ONZ w Genewie. Ich kluczowe przesłanie to: odwołać wszystkie podróże służbowe, wszystkie spotkania w Genewie, wizyty w Palais des Nations, katedrze genewskiej, innych zabytkach i muzeach. Zgodnie z najnowszymi dyrektywami, wiele agencji nakazuje swoim pracownikom pracę w domu, aby nie narażać się na skażenie w środkach transportu publicznego.
 
Owa atmosfera paniki i strachu – kiedy prawda nie ma już więcej jakiegokolwiek znaczenia – dystansuje się od jakiegokolwiek poczucia rzeczywistości.
 
Ludzie nie są już więcej w stanie myśleć o przyczynach kwestii i o tym, co może się za tym ukrywać.
 
Nikt ci nie wierzy, kiedy opowiadasz o Event 201, o symulacji pandemii koronawirusa, o Wojskowych Igrzyskach Olimpijskich w Wuhan, o zamknięciu 7 sierpnia ubiegłego roku, laboratorium wojny biologicznej (o wysokim stopniu bezpieczeństwa) w Fort Detrick, Maryland.
 
To, co w pewnym momencie mogło być dla wielu impulsem do otwarcia oczu, dziś jest czystą teorią spiskową.  
 
Zwyciężyła potęga propagandy; siła destabilizująca kraje i ich obywateli, niszcząca gospodarkę, stwarzająca trudności ludziom, którzy mogą stracić pracę, zazwyczaj tym, których najmniej na stać na to.
 
Coraz ważniejsze staje się przypominanie, że epidemia w Chinach wymierzona była w genom chiński.
 
Czy wirus zmutował później, tak, że mógł przekroczyć "granice" chińskiego DNA?
 
Kiedy doszło do tego, jeśli jest to prawdą?
 
Ponieważ na początku wiadomo było, że nawet zarażeni w innych częściach świata byli w 99,9% chińskiego pochodzenia.
 
A może wśród włoskich zgonów z powodu koronawirusa znalazły się również ofiary zwyczajnej grypy, ponieważ poszkodowani są przeważnie osobami w zaawansowanym wieku z problemami dróg oddechowych ?
 
Co wiecej, objawy infekcji koronawirusem i pospolitej grypy są bardzo podobne, ale we Włoszech nikt nie kwestionuje, ani nie sprawdza oficjalnej narracji władz?
 
Może też nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium.
 
Dziennikarka z Berlina, z pochodzenia Ukrainka, powiedziała mi dziś rano, że na terytorium Ukrainy znajduje się około 5 amerykańskich, tzw. high security laboratoriów bio-wojennych (większość z nich przy granicy z Polską).
 
 
Nowe wirusy, laboratoria testują regularnie na ludności ukraińskiej, ale kiedy w ich otoczeniu wybuchają dziwne choroby, nikomu nie wolno o tym mówić.
 
 
Ukrainka stwierdza, że podobnie rzecz wygląda w Gruzji, gdzie funkcjonuje jeszcze więcej bio-war laboratoriów należących do Pentagonu/CIA i gdzie również wybuchają nowe i osobliwe choroby.
 
 
Co się za tym wszystkim kryje?
 
Otóż kryje się totalny nacisk – przy pomocy sztucznie wywołanej paniki – zintensyfikowany po to, by ludzie zaczeli krzyczeć "pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!".
 
Ale nawet wtedy gdy rozpacz społeczeństwa nie posunie się tak daleko, władzom UE i USA z łatwością uda się narzucić wojskową fazę oblężenia w celu tzw. "ochrony ludzkiego zdrowia".
 
Faktycznie, CDC – Center for Disease Control w Atlancie, opracowało już surowe, dyktatorskie dyrektywy, mające na celu "ochronę zdrowia".
 
Podsumowując: możemy faktycznie znajdować się dziś w początkowej fazie wdrażania ID2020 – która obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i pełną kontrolę cyfrową nad wszystkimi obywatelami – co prowadzi do stworzenia One World Order oraz  globalnej hegemonii finasjery (Full Spectrum Dominance, wg. określenia PNAC (Plan dla Nowego Stulecia Ameryki).
 
 
Może jednak na horyzoncie pełnym ciemnych chmur pojawi się jakaś smuga światła. Jakieś cudowne przebudzenie świadomości masy krytycznej, które mogłoby położyć kres temu szaleństwu. Chociaż wydaje się, że daleko nam do takiego cudu, gdzieś w ukrytym zakątku naszego mózgu, wszyscy przecież posiadamy jeszcze iskrę świadomości.
 
Mamy duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego, neoliberalnego kapitalizmu i opowiedzenia się za solidarnością, współczuciem i miłością do własnego społeczeństwa. Może to być jedyny sposób na przełamanie impasu i zguby zachodniej, egocentrycznej chciwości.
 
Na podstawie:
The Coronavirus COVID-19 Pandemic: The Real Danger is “Agenda ID2020”
 
***
 
Przypomnijmy jeszcze, że nie tylko amerykański Żyd Michael Bloomerg nawoływał o nieleczenie starców; także żydowski szaleniec Jacques Attali postuluje od dawna o tzw. «obowiązkową eutanazję państwową» dla osób starych, twierdząc, że koszt trzymania ich przy życiu jest dla państw zbyt wysoki.
 
Co więcej, w swej wypowiedzi z roku 2009, Attali utrzymuje, że tam gdzie dotychczas zawiódł krach finansowy – «skuteczna, niewielka pandemia mogłaby zmusić przywódców państw do zaakceptowania stworzenia rządu światowego i policji światowej».
 
  
VIDEO: Jacques Attali – wywiad z roku 2009: «Pandemia umożliwi powołanie do życia rządu światowego»
«Une pandémie permettra d’instaurer un gouvernement mondial»
 
O żydowskim herszcie Attali pod linkiem:
 
***
Przyglądnijmy się na koniec, jakie skutki społeczne mogą pojawić wskutek rozpętania szaleńczej propagandy na temat Covid-19: Na wieść o zredukowaniu ilości wizyt krewnych, w 29 włoskich zakładach penitencjarnych miały miejsce bardzo poważne rewolty więźniów.
 
Dokonano zniszczeń szacowanych na wiele milionów euro; około 10 więźniów poniosło śmierć (wśród nich narkomani – wskutek overdozy leków, po tym jak opanowali apteki więzienne); kilkadziesiąt więźniów uciekło i jest nadal poszukiwanych przez policję.
 
VIDEO: Oto jak wyglądało niszczenie więzienia w Bolonii:
 
VIDEO: Więźniowie podpalają w zakład penitencjarny w Mediolanie:
 
2 VIDEO: Mafiozi uciekają z więzienia w mieście Foggia:
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • Skoro
  Na Ukrainie są amerykańskie laboratoria, to ile i gdzie są ich odpowiedniki w Polsce? I dlaczego manewry w Polsce nie zostały odwołane, skoro odwołano w Izraelu, Korei południowej, oraz Norwegia i Finlandia też je odwołały? Dlaczego gen.Mika jest zarażony i tylko on? Gdzie ,, złapał,, koronawirusa?
 • Doskonały artykuł
  Ponoć prowadzone są prace także nad wirusami, które podane w szczepionce, mogłyby zostać aktywowane i wywołać chorobę z opóźnieniem, za pomocą fal elektromagnetycznych, a takźe nad niewidzialnym - w normalnym świetle, tatuażem wskazującym kto przyjął szczepionkę.
 • Autor
  5*

  "......- to przecież można krnąbrnego poddanego odpornego na zastraszanie – ukarać bezterminowo i zdyscyplinować ostatecznie. Odciąć go od dostępu do elektronicznych środków płatniczych. Innymi słowy: uniemożliwić mu – lub grupie – kupienie czegokolwiek, gdziekolwiek i od kogokolwiek. Nie kupi ani żywności, ani ubrań dla siebie i rodziny, ani nie skorzysta z telefonu, nie opłaci czynszu, prądu, grabieżczej opłaty za śmieci, nie skorzysta z taksówki, nie pójdzie do lekarza, nie kupi leków. Nawet się nie upije i nie zapali – bo nie ma za co kupić.

  Nie będzie w stanie – działając w wyższej konieczności – nawet ukraść pieniędzy, by przeżyć – bo nikt nie będzie miał pieniędzy, które można by ukraść i – jeszcze potem cokolwiek za nie kupić.

  Nie napadnie w ostatecznym odruchu rozpaczy – na bank – bo w banku – nie ma pieniędzy!.... - tylko serwery..."
 • @Andrzej Tokarski 15:21:08
  Zostanie mu tylko napaść lub włam do sklepu spożywczego i zaopatrzenie się w niezbędne artykuły.
 • @zbig71 15:27:28
  ...byłem pewien, że Pan sobie poradzi...
 • @Andrzej Tokarski 15:35:39
  No cóż...... dziękuję.
 • Świetny dialożek między Tokarskim i zbigiem!
  Polak potrafi!... :)))))
 • Uwaga, zaśmiecających WYRZUCAM!
  a jak nie poskutkuje, zablokuję!
 • @RAM 16:00:07
  Chyba najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jak już system zablokuje nam wszystko, to łom i siekiera będą ostatecznym rozwiązaniem.
 • @zbig71 16:54:42
  złudzenia... przy pomocy chipa zablokują ci mozliwośc poruszania się!
 • @RAM 17:16:45
  To jasne, tylko wcześniej muszą mnie zaszczepić.
 • @RAM 17:16:45
  ...dialogi na cztery nogi... sssssss... co tak syczy? a teraz? przestało... a widzi pan...


  ...przestało, bo jakiś ledwie dwudziestoletni, pryszczaty, nieustannie żujący gandzię, siedzący gdzieś w bunkrze w w Arizonie, żydek - wpisał w okienko "target" - np: zbig71 - albo inny tokarski - i nacisnął, nie przestając żuć, klawisz - dezactivation, albo po prostu "off"...

  ... i zaraz potem taki mały, niewidoczny z ziemi dron odszukał target, rozpoznając go albo po czipie, albo po chodzie, albo po tęczówce oka, lub po mikro, czy nano- śladzie zapachowym...

  ...i takim małym laserkiem - odparował target, zostawiając po nim maleńką kupkę popiołu... dlatego chwilkę syczało, a potem przestało

  gdy w tym czasie pryszczaty już wklepywał inny - target - nie przestając żuć gandzii  przecież ta technologia już jest dostępna
 • @Andrzej Tokarski 17:56:19
  Idąc pańskim tokiem rozumowania, musieliby skasować od groma ludzi tu i tam. Za bardzo by to się rzucało w oczy, poza tym, po co mieliby to robić? Przecież mają koronawirusa.;)
 • @zbig71 18:25:25
  ...tych, co się stawiają....nie dają zaszczepić - zawsze można - odparować...:)
 • Niech mi ktoś wytłumaczy...
  w Realu24 tytułują program o Włoszech:

  "Włochy pogrążone przez koronawirus! Tysiące ofiar epidemii!"

  Jest około 14 000 chorych na grypę, z których dominująca większość siedzi w domu i zdrowieje... do dnia dzisiejszego wymiotło 1 266 schorowanych staruszków, którzy jak pokazałem w moich artykułach umierali corocznie i bez koronawirusa...

  https://www.ilgiornale.it/news/cronache/coronavirus-quasi-15mila-i-malati-250-decessi-solo-giorno-1840506.html

  czemu oni robią w tej telewizji taką złą robotę, panikując ?
 • @RAM 19:04:02
  Nabijają sobie kabzę. W końcu nie codziennie taki koronawirus się pojawia, to korzystają z okazji.
 • @zbig71 17:29:41
  Tiaaa ...
  https://www.msn.com/de-at/nachrichten/wissenschaft/biosensor-unter-der-haut-soll-pandemien-k%C3%BCnftig-verhindern/ar-BB10W17z?li=BBqg6Q5
 • Prezessimusowi potrzebna jest pandemia do zamykania granic przez rympała Kamińskiego
  i straszenia UE polexitem za obronę sądownictwa przed faszyzacją.
  Podobnie sjonistom potrzebne były wojny światowe do zajmowania Palestyny.
 • Początek depopulacji, ale nie wirusem...
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/juz-oficjalnie-koronawirus-operacja-falszywej-flagi-robert-d-steele-list-do-premiera
 • @rysio 13:10:21
  1 - ODDZIAŁYWANIE ELEKTROMAGNETYCZNYCH FAL MILIMETROWYCH NA ZDROWIE PRACOWNIKÓW PROJEKTOWANYCH SIECI 5G I POPULACJI GENERALNEJ

  Instytut Medycyny Pracy w Łodzi
  Raport przygotowany pod kierownictwem prof. dr hab. K. Rydzyńskiego
  http://www.imp.lodz.pl/upload/npz/raport_5g.pdf

  2 - Opinia na temat Raportu – INSTYTUT ŁĄCZNOŚCI, PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY i Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
  http://www.imp.lodz.pl/upload/npz/opiniaz_uwagami.pdf

  3 - Odpowiedzi autorów raportu na uwagi zawarte w powyższej Opinii - Instytut Medycyny Pracy w Łodzi
  http://www.imp.lodz.pl/upload/npz/uwagi_do_opinii2.pdf
 • @RAM 19:04:02
  "czemu oni robią w tej telewizji taką złą robotę, panikując ?"

  Cieszy ze sa ludzie ktorzy widza te oczywiste klamstwa.
  Ale zobacz jak latwo zamknac cale narody w miastach i patrzec jak bezmyslne bydlo pilnuje sie nawzajem w tej urojonej panice.
  Sraja ze strachu i grzecznie pddadza sie wszelkim nakazom.
  Pomysl jak patrzyl bys na ludzkosc z perspektywy elit.
  przeciez lidziska juz nawet nie jedza tylko zra na umur.
  Wszyscy zakochani sami w sobie, zazdrosni o wszystko, chciwi, nadeci.
  Glob powoli zamienia sie w zombiland.
  Jak maja elity traktowac ta chora dzicz?
  Kto jest winny temu ze niszczymy planete dla wygody i dobrobytu nie myslac o swoich dzieciach, o naturze, o Bogu...
  Ludziska zasluguja na to co nadchodzi.
  Swiat ppgrazony jest w ciezkiej chorobie a elity maja na to lekarstwo.
  To lekarstwo bedzie przedsmakiem kary jaka nadchodzi na cala ludzkosc za bezmyslne poddanie sie magii czarow rodem z babilonu.

  Szczepionki to tylko psychologiczne cwiczenia ktore maja za zadanie wytrenowac spoleczenstwa do uleglosci wzgledem czipow ktore nadejda niczym jedyne rozwiazanie ktore bedzie alternatywa dla chaosu jal juz system finansowy legnie w gruzach.
  Ale nie martwcie sie, system jeszcze zipie, i ta falszywa pandemia ma tylko przecwiczyc sposob reakcji spolecznej na stany wyjatkowe.
  Jak upadnie ropa, po ataku na jej cemtralne globalne serce, to nadejdzie czas na czipy.
  I durne paly wybiora bezpieczenstwo kosztem wolnosci...traca jedno i drugie....
  Hahahahah
  Ale jaja, takoego obledu sie nie spodziewalem ale jak o tym pomysle, to faktycznie, czary maja wielka moc.
  Trzymajcie sie jak przyjdzie co do czego bedziecie wszyscy mieli biblijna przejazdzke.
  Pozdrawiam myslacych i czyniacych, ktorzy zyja godnie, po bozemu.
 • Przecież szczepionki brak to raz a dwa kto będzie harować w pocie czoła na Kapitalistyczną Elitę...?!
  RAM pisze:

  «Chodzi o to, by ludzie zaczeli wołać: "Pomóżcie nam, dajcie nam szczepionki, rozlokujcie policję i wojsko dla naszego bezpieczeństwa!"...»

  Póki co mamy "areszt domowy" i trzymanie się na dystans po to aby nie zwiększać liczby zakażonych. Co do wojska to te marne 100 tys., które Polska jeszcze posiada nie spełni w żaden sposób "APOKALPSY", która aż kipi z powyższego tekstu.

  Na koniec trochę optymistycznie-mistycznie ale niezbyt jasno.
  RAM pisze:

  "Mamy duchową zdolność do porzucenia katastrofalnej ścieżki zachodniego, neoliberalnego kapitalizmu i opowiedzenia się za solidarnością, współczuciem i miłością do własnego społeczeństwa."

  Czyli co SOCJALIZM...?!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930