Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Dyktatura biopolityki: Stan wyjątkowy we Włoszech

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Następny, niepokojący aspekt całej sprawy to bierność społeczeństwa. Jak jest to możliwe, że to, co widzimy dzieje się bez najmniejszego nawet sprzeciwu ze strony obywateli?...»

RAM        10 marzec 2020  
 
Wczoraj, późnym wieczorem, premier Włoch Giuseppe Conte ogłosił cały kraj tzw. «strefą czerwoną» (określając ją jako «chroniona»), co w praktyce oznacza, że obywatelom wolno poruszać się jedynie w granicach własnej gminy (magistratu). Wyjazd poza jej granice dozwolony jest jedynie w przypadku pracowania poza nią, wizyty u lekarza i konieczności dostarczania żywności podeszłym wiekiem krewnym.
 
Terror na temat koronawirusa uprawiany jest przez włoski, lewacki rząd oraz lewackie kanały telewizyjne pomimo statystyk, które mówią, że:
 
«Średni wiek zmarłych pacjentów, którzy byli pozytywny na test identyfikujący COVID-2019 wynosi 81 lat; są to przeważnie mężczyźni – w ponad dwóch trzecich przypadków przewlekle chorzy, cierpiący na trzy lub nawet więcej chorób, co potwierdza analiza danych 105 włoskich pacjentów, którzy zmarli przed dniem 4 marca, przeprowadzona przez państwowy Istituto Superiore di Sanità.
Większość zgonów, tj. 42,2% nastąpiła w grupie wiekowej 80-89 lat, 32,4% między 70 a 79 rokiem życia, 8,4% między 60 a 69 rokiem życia, 2,8% między 50 a 59 rokiem życia i 14,1% powyżej 90 roku życia».
 
Mniej więcej takie same dane podawane były także w dniu 6 marca 2020.
 
W odniesieniu do tego faktu, niektórzy blogerzy włoscy cytują wypowiedź Michaela Bloomberg'a, który powiedział jakiś czas temu, że osób powyżej 90 roku życia nie należy leczyć.
 
 
Wydaje się, że rząd włoski ściśle nadzorowany jest przez "komisarza", jako że konsulentem Giuseppe Conte – przewodniczącego Rady Ministrów – jest przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia, niejaki profesor Gualtiero Walter Ricciardi – wszechobecny w kanałach i programach telewizyjnych, były doradca firm-producentów szczepionek, wielokrotnie oskarżany we Włoszech o konflikt interesów.
 
Od dwóch tygodni, «komisarz» broni dyrektyw rządu, terroryzuje opinię publiczną przy pomocy katastroficznych scenariuszy i zamartwia się tym, że wirus może wśród Włochów «rozprzestrzenić klimat ksenofobii i rasizmu wobec cudzoziemców».
 
  
Walter Ricciardi posiada bogaty życiorys: jest profesorem zwyczajnym Higieny Ogólnej i Stosowanej na Uniwersytecie Katolickim, niedawno został mianowany szefem organu o nazwie "Mission Board for Cancer" – ustanowionego przez Komisję Europejską w ramach Horizon Europe – (2021-2027), który będzie oceniał i zatwierdzał finansowanie projektów badawczych w dziedzinie onkologii. «Komisarz» ma także przeszłość aktora.
 
Niedawno Ricciardi oświadczył: "Obecnie, powinniśmy zapewnić funkcjonowanie sojuszu między nauką, polityką i mediami – trzema filarami, które mogą coś zmienić"(chodzi o eliminację prawdziwej polityki i zastąpienie jej dyktaturą tzw. biopolityki lub biofaszyzmu, co obserwujemy dzisiaj).

 
(Z ostatniej chwili: Walter Ricciardi stanie się prawdopodobnie superkomisarzem ds. koronawirusa we Włoszech; prognozuje, że stan wyjątkowy może potrwać długo.)

Przypomnijmy iż premier-adwokat Giuseppe Conte [na którego – podobnie zresztą jak sprawa ma się z Mateuszem Morawieckim – nikt, nigdy we Włoszech nie głosował) pochodzi «ze stajni» lewackiego kardynała Achille Silvestrini – jednego z hersztów tzw. «Mafii San Gallo», która wyreżyserowała i wyprodukowała «papieża Franciszka». Conte, w czasach swych studiów rzymskich był stypendystą «Collegio Villa Nazareth» - instytucji zarządzanej właśnie przez postępaka Silvestrini.
 
W związku z faktem, iż rząd włoski wydaje się znajdować dziś bezpośrednio pod kuratelą WHO, warto zapoznać się ze sprawozdaniem telewizji szwajcarskiej, które bardzo dobrze obnaża manewry sił globalistycznych, realizowane za pośrednictwem Światowej Organizacji Zdrowia we współpracy z rządami.
 
VIDEO: Fałszywe pandemie
 
Wracając do koronawirusa, jeżeli umierają ludzie w bardzo zaawansowanym wieku – i ponadto jedynie ci, którzy od wielu lat borykali się z poważnymi i chronicznymi problemami zdrowotnymi – to wydaje się, że terror państwowy uprawiany aktualnie we Włoszech nie posiada żadnego uzasadnienia.
Można więc postawić pytanie, do czego tenże terror służy?
 
Pozornie niezwiązany z koronawirusem jest zbliżający się dzień 16 marca 2020, kiedy to państwa UE powinny podpisać reformę tzw. Europejskiego Paktu Stabilności (w praktyce funduszu o charakterze calkowicie prywatnym, powołanego do życia zgodnie z ustawodawstwem Luksemburga i z siedzibą tamże). Jak piszą włoskie media niezależne, podpisanie dokumentu przez Włochy, zwłaszcza w chwili obecnej (gdy notowania banków włoskich na giełdzie spadają i tzw. spread rośnie), równoznaczne jest z samobójstwem.
 
Jest rzeczą oczywistą, że Włochy w obecnej sytucji będą potrzebować dużych pieniędzy (co mogło zostać sprowokowane umyślnie rzekomym wybuchem epidemii koronawirusa).
 
Dostęp do pomocy finansowej jest jednakże uwarunkowany zastosowaniem protokołu właśnie owego, zreformowanego, Europejskiego Paktu Stabilności.
 
W praktyce, możliwość dostępu do pomocy redukuje się do przymusu podpisania memorandum of understanding w «stylu greckim». Potwierdził to niedawno Jens Weidmann, prezydent niemieckiego Bundesbanku, który sprzeciwił się kategorycznie propozycji litewskiego członka rady nadzorczej Centralnego Banku Europejskiego, by zwołać spotkanie na temat przeciwdziałań – w trybie normalnym – niekorzystnym skutkom ekonomicznym rozprzestrzeniania się koronawirusa.
 
Uruchomienie mechanizmu ESM (European Stability Mechanism) w stosunku do Włoch spowodowałoby powtórkę wszystkiego tego, co wydarzyło się w wyniku kryzysu z roku 2008, w Grecji, zaczynając od wejścia kraju pod kuratelę tzw. «trojki», czyli Komisji UE, Europejskiego Banku Centralnego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego.
 
Jedna a witryn internetowych opisuje tenże proces w sposób niezwykle plastyczny:
«Ten, kto upada jako pierwszy staje się obfitym żerem dla pozostałych, którzy nabierają sił, i tym sposobem – tj. rozdziobując nieszczęsną ofiarę jak sępy – zapobiegają własnemu upadkowi. O konkrety należy zapytać Grecję, tyle, że obecnie upadek zagraża Włochom».
 
Lewacki rząd włoski jak najbardziej zgadza się na podpisanie reform dotyczących ESM, wbrew sprzeciwom prawicy.
 
(Z ostatniej chwili: prawica włoska wywalczyła, że 16 marca 2020, rząd nie podpisze reformy Paktu o Stabilności:
  
 
W sytuacji gdy nawet Wall Street zamyka swe podwoje z powodu nadmiernych spadków akcji, giełda mediolańska pozostaje otwarta. Valerio Malvezzi, ekonomista ekspert w dziedzinie biznesu, bankowości i finansów, nie ma wątpliwości: «Włochy są kupowane». Mówi: «Należy natychmiast zamknąć giełdę, w przeciwnym razie dewastacja, która nastąpi, będzie gorsza niż ta, która miała miejsce w przypadku Twin Towers!»
 
Konsekwencje kryzysu włoskiego mogą także dać międzynarodowej lichwie okazję do nadrobienia strat zadanych Brexit'em.
 
VIDEO: «Włochy są wykupywane»
 
Dzisiejszy dekret będzie miał wpływ także na politykę włoską, ponieważ opóźni prowadzenie kampanii wyborczych, związanych z wyborami władz wielu regionów włoskich, w których zwycięstwo prawicy było niemal pewne.
 
Tymczasem pojawiają się informacje (pochodzące z Chin) o tym, że test na wykrycie koronawirusa jest zawodny i że nawet ponad połowa osób określanych jako zainfekowane, w rzeczywistości nie są nimi.
 
(...) Conclusions: In the close contacts of COVID-19 patients, nearly half or even more of the 'asymptomatic infected individuals' reported in the active nucleic acid test screening might be false positives.
 
 
O wątpliwościach na temat wiarygodności testów również pod linkiem:
 
Poza tym wiele państw, w odróżnieniu do Włoch (gdzie bezpłatny test tamponowy  został przeprowadzony na ponad 50 000 osobach i jedynie od kilku dni robi się go wyłącznie w przypadkach zaistnienia poważnych symptomów) testy zrobiło na bardzo niewielkiej liczbie osób. Tak było w Anglii, Francji i Niemczech. (W USA test kosztuje 3200 dolarów, więc prawie że nie ma chorych). Prawdopodobnie, widząc panikę we Włoszech, rządy tych państw całkowicie świadomie ograniczyły testowanie, bojąc się tak nalotów medialnie terroryzowanych ludzi na szpitale jak i konsekwencji ekonomicznych ewentualnych dekretów związanych z kwarantanną.
 
 
Odnośnie alarmów dotyczących niewydajności oddziałów intensywnej opieki medycznej we Włoszech: nie jest ona bynajmniej skutkiem zwiększonej ilości chorych, ale wynika z faktu, że roku po roku, finanse przeznaczane dla szpitali włoskich są obcinane. Podobne do dzisiejszych problemy zaistniały w Mediolanie już 2 lata temu, gdy grypa nie była tak ciężka jak obecnie, o czym pod linkiem:
 
 
 
To, co się dzieje czy to w Chinach, czy to we Włoszech może być również uznane za przećwiczenie militaryzacji kryzysów (wykorzystując w tym przypadku pretekst w postaci koronawirusa), ponieważ o ile kwarantanna na bardzo dużą skalę może stworzyć o wiele więcej problemów niż ich rozwiązać (problemy ekonomiczne mogą wywołać także falę samobójstw przedsiębiorców, jak miało to miejsce we Włoszech kilka lat temu), to podobne środki będą bardzo skuteczne w przypadku rewolt społecznych przeciwko rządzącym, czy też na potrzeby dławienia «populistów».
 
                                        
Jeden z blogerów, w artykule zatytułowanym «Jak zdyscyplinować społeczeństwo, po tym jak zaraziło się je grypą» pisze:
 
«Wydaje się oczywiste, że środki podjęte w celu zwalczania wirusa nie relacjonują się w żaden sposób z potrzebami zdrowia publicznego, za to przedstawiają sobą lekcję pedagogiki dyscyplinarnej w odniesieniu do społeczeństwa. Zauważmy bowiem, że: podczas gdy oczywiste jest, że kategorią naprawdę zagrożoną są osoby starsze i schorowane, wszystkie środki zawarte w dekretach dotyczą głównie dzieci, młodzieży i dorosłych.
 
Następny, niepokojący aspekt całej sprawy to bierność społeczeństwa. Jak jest to możliwe, że to, co widzimy dzieje się bez najmniejszego nawet sprzeciwu ze strony obywateli?
 
Chodzi mi o to, że wszyscy razem powinniśmy zacząć stawiać sobie pytanie, jak długo będziemy powierzać nasze życie i jego godność tym, którzy:
wykorzystując pułapkę długu publicznego pozbawiają nas wszelkich praw obywatelskich;
wykorzystując epidemię grypy, dyscyplinują całe społeczeństwo i proszą nas o internalizację pojedynku z samotnością, który według nich powinien stać się jedynym naszym horyzontem egzystencjalnym».  
 
 
Najświeższe VIDEO na temat sytuacji we Włoszech: «Nie będzie odwrotu od dzisiejszego stanu wyjątkowego» - wywiad z prawnikiem Ugo Mattei
(W kolejnych dekretach rządu włoskiego może pojawić się obowiązkowa geolokalizacja obywateli przy pomocy smartphonów, jak zrobiono to w Chinach. Ugo Mattei stwierdza, że nauka (którą nazywa biopolityką lub biofaszyzmem) wzięła za pysk starą politykę. Ekonomista komentuje również ćwiczenia Defender 2020, uznając je za początek zimnej wojny. W USA, w ramach «hamowania paniki» proponuje się wyłączenie Internetu – mówi niezależny video-blogger włoski Claudio Messora –https://www.byoblu.com/byoblu24/,https://www.youtube.com/channel/UCyjNhbCPBuxM4jRxpjxr0ZQ)
 
VIDEO: Era biopolityki – wywiad z filozofem Paolo Becchi

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.    

KOMENTARZE

 • Autor
  Bosak w PolsatNews podał - traktując to jako przykład sprawnego działania rządu, co jak się wydaje potwierdza wszystkie krytyczne uwagi i odczucia, jakie skierowałem pod adresem Kompromitacji -

  - więc Bosak podał informację, że policja w Polsce odwiedza młodych mężczyzn w celach związanych z jakąś formą mobilizacji, lub przygotowywania do niej.

  Tymczasem cały splot działań, w tym tryb przyjęcia ustawy specjalnej i jej zakres, wyraźnie wskazuje, że pod osłoną koronowirusa ma się odbyć jakaś operacja - może tylko depopulacyjna starszych - a może zakreślona szerzej i na dłuższym okresie czasu. Może być tak, że po zwalczeniu epi, czy pandemii koronowirusa, obudzimy się w świecie, którego nie poznamy i nie chcielibyśmy poznać.

  Sęk w tym, że nie będziemy mieli wyboru - albo to - albo globalny bunt.

  5*
 • Tak wygląda 3wś...
  https://www.veteranstoday.com/2020/03/10/virus-outbreaks-are-israeli-bio-terrorism/
 • Największą nadzieję z tej ponurej opowiastki widzę w tym, że młodzi będą niebawem starzy
  i spotka ich ten los, na który teraz skazują obecnych starców, NIECH WYMRĄ, CO NAS TO OBCHODZI !!!!

  Niestety, podszepty, aby wirus ignorować, są fałszywe
  https://interesariusz.neon24.pl/post/153595,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze
 • Niezupełnie nie ma zachorowań w USA
  Są, a nawet wiele - przynajmniej w teorii. Tak wiele, że miasteczko koło Nowego Jorku zostało otoczone „ochroną” wojska, żeby wirus się nie rozprzestrzeniał, bo tam go ponoć najwiecej. Stało się to 10 marca, dokładnie w 25 rocznicę premiery filmu „Outbreak”, mówiącego dokładnie o tym, co się dzieje dzisiaj w New Rochelle - miasteczku otoczonym kwarantanną. Na filmie był dylemat, czy nie zniszczyć miasteczka wraz z jego mieszkańcami, aby wirus się nie rozprzestrzeniał. Teraz , w rzeczywistości, jest tylko kwarantanna, zobaczymy, co dalej.

  Jeśli ktoś sądzi, że te dwa zdarzenia są przypadkowe, to się grubo myli. Mamy do czynienia z wydarzeniami zaplanowanymi co najmniej kilka dekad wcześniej.

  Ogólnoświatowy numer z wyprzedażą papieru toaletowego, wycięty przez medialną propagandę, to tylko test. Teraz widać, że publika jest gotowa, aby się dać zamknąć, a następnie - kto wie, może i wymordować. Oczywiście w imię własnego bezpieczeństwa i ochrony zdrowia swojego i całego społeczeństwa.

  https://youtu.be/2QKpi_InAzw
 • @
  to jest pierwsza z kilku - czterech, min The Washington Post - stron, jakie próbowałem przetłumaczyć. Wcześniejsze przekazywały informacje o blokadzie dla twojego/mojego regionu:

  gubernator Andrew Cuomo ogłosił we wtorek, że Gwardia Narodowa zostanie rozmieszczona w New Rochelle, aby pomóc w opanowaniu epidemii koronawirusa.

  Gubernator ogłosił w Albany, potwierdzając, że stan osiągnął w sumie 173 pozytywne przypadki wirusa.


  Zauważa, że ​​New Rochelle jest najbardziej dotknięty tym stanem, ze 108 przypadkami - wiele z nich jest powiązanych z 50-letnim prawnikiem, który był jednym z pierwszych pacjentów w Nowym Jorku ze zdiagnozowanym COVID-19.

  New Rochelle Containment Zone

  Aby pomóc kontrolować rozprzestrzenianie się wirusa w tym obszarze, Cuomo powiedział, że w New Rochelle będzie strefa przechowawcza rozciągająca się w promieniu 1 mili od punktu w pobliżu synagogi Młodego Izraela w New Rochelle, co jest powiązane z kilkoma przypadkami. Gwardia Narodowa zostanie rozmieszczona w tym obszarze, aby dostarczać żywność i pomagać w czyszczeniu powierzchni. Centrum będzie „miejscem większości przypadków”.

  Aktualizacja koronawirusa: New Jersey zgłasza pierwszą śmierć z powodu koronawirusa

  „Największa grupa potwierdzonych przypadków koronawirusa w tym kraju znajduje się w New Rochelle, a ponieważ liczba ta wciąż rośnie, potrzebujemy specjalnej strategii zdrowia publicznego, aby ją powstrzymać”, powiedział Cuomo. „Przechodzimy od powstrzymywania do łagodzenia, a ponieważ duża część przenoszenia tej choroby ma miejsce na podstawie geograficznej, atakujemy ten hotspot u źródła”.

  Od 12 marca będzie również dwutygodniowy okres, w którym wszystkie obiekty publiczne w strefie przechowawczej zostaną zamknięte - w tym wszystkie szkoły i domy kultu.

  WIĘCEJ: Szkoły w trzech stanach zaczynają zamykać się z powodu obaw związanych z koronawirusem

  „To nie może być decyzja polityczna. To jest decyzja dotycząca zdrowia publicznego. To nie jest decyzja, którą podejmuję, akceptuję zalecenie (dr Howarda Zuckera) - powiedział Cuomo.

  Właściciele firm w strefie przechowawczej, którzy cierpieli od czasu wybuchu powiązania z synagogą, byli oszołomieni tym ruchem.

  Enrico Russo, który jest właścicielem restauracji Maestro's od 33 lat, najpierw został poinformowany, że będzie musiał się zamknąć, a później powiedziano mu, że może pozostać otwarty, ale mówi, że trudno jest pozostać otwartym, gdy nikogo nie ma w pobliżu.

  „Ostatni tydzień był zły, ale tydzień wcześniej był lepszy, teraz spada. Widać, że nikogo tu nie ma i jest frustrujący” - powiedział Russo.

  Pino Derasmo, który jest właścicielem Pino's Hair Salon od 51 lat, powiedział, że działalność spadła o 60 procent, a jeśli klienci nie wrócą wkrótce, będzie miał kłopoty.

  „To okropne dla biznesu, ponieważ ludzie się boją, nie przychodzą” - powiedział Derasmo.

  Tymczasem państwo i prywatny system opieki zdrowotnej utworzą tymczasową placówkę testową w New Rochelle.

  Gubernator Cuomo powiedział, że rozumie, że zamknięcie spowoduje zakłócenia w tym obszarze, ale należy to zrobić, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa. Ma nadzieję, że da naukowcom więcej czasu na zbadanie wirusa i zaproponuje najlepsze rekomendacje dla chorych.

  „To dramatyczna akcja, ale jest to największy klaster w kraju i jest to dosłownie kwestia życia i śmierci” - powiedział gubernator.

  Podkreślił, że wirus jest wciąż bardzo nowy na świecie i wielu lekarzy nie zgadza się co do tego, jak długo wirus może żyć na twardych powierzchniach. Z tego powodu Cuomo prosi wszystkie agencje transportu publicznego w stanie, aby podwoiły wysiłki związane z czyszczeniem i odkażaniem.

  Podczas gdy w Nowym Jorku odnotowano największą liczbę potwierdzonych przypadków COVID-19 w poniedziałek, stan Waszyngton osiągnął we wtorek 179, przekraczając nasz obszar. Stan potwierdził również 22 zgony.

  Nowy Jork nie zgłosił jeszcze żadnych zgonów, a gubernator Cuomo zauważa, że ​​ofiary śmiertelne na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku wskazują na największy problem: seniorzy są najbardziej narażeni na koronawirusa. 22 zgony w Waszyngtonie związane były z placówką dla seniorów.

  Cuomo zauważa, że ​​tylko 14 osób spośród 173 chorych jest hospitalizowanych, wiele osób wraca do domu po objawach grypopodobnych.

  Gubernator Cuomo zakończył konferencję prasową, podkreślając, że odkażacz do rąk produkowany przez państwo nie jest sprzedawany dla zysku .

  „Nie możesz żartować. Nie żartuj. Za każdym razem, gdy żartujesz, masz kłopoty - powiedział Cuomo. „Środek dezynfekujący do rąk, który przedstawiliśmy wczoraj - państwo nie zarabia na sprzedaży środków do dezynfekcji rąk. Środek dezynfekujący do rąk nie jest na sprzedaż. ”

  Powiedział, że jakikolwiek komentarz na temat zysku państwa z produktów jest nieprawdziwy.
 • @rysio 22:31:17
  Ian Greenhalgh

  Intensywnie badamy epidemie wirusów od czasu pojawienia się pierwszych przypadków w Wuhan. Jednak dopiero teraz ustaliliśmy, co się dzieje i kto za tym stoi.

  Czasami wskazówki pochodzą z najbardziej nieoczekiwanych źródeł, kilka dni temu otrzymaliśmy jedną taką wskazówkę od znanego, zhańbionego izraelskiego shinfo disinfo, który napisał o „miłych ludziach” w Gatestone Institute io tym, jak opublikowali historię o wirusie uciekł z chińskiego laboratorium biologicznego w Wuhan.

  Sama wzmianka o Gatestone Institute natychmiast uruchomiła mój wykrywacz bzdur i postanowiłem przyjrzeć się tej sprawie. Długo czytelnicy VT będą zaznajomieni z Gatestone Institute i jego słynną szefową, Niną Rosenwald, arcy syjonistyczną proizraelską byłą członkinią zarządu AIPAC i JINSA, dwóch organizacji w sercu izraelskiego lobby w USA, które są głęboko zaangażowane w działalność Izraela nikczemne wtrącanie się w politykę USA. To nie są „mili ludzie”, są niczym, ale są to zdradzieckie szumowiny na ziemi, które aktywnie wspierały gwałty i morderstwa w USA przez syjonistycznych przestępców.

  Obraźliwy artykuł został napisany przez Włocha Giulio Meotti i można go znaleźć tutaj:

  Koronawirus: Wojna Chin o prawdę Giulio Meotti, 7 marca 2020 r

  Artykuł jest obrzydliwym fragmentem antychińskiej czarnej propagandy, którego głównym celem jest promowanie przekonania, że ​​Chińczycy są całkowicie złymi, niegodnymi zaufania ludźmi i sami są odpowiedzialni za wybuch wirusa, który uciekł z laboratorium badawczego Wuhan.

  Przejdę do sedna sprawy - ten artykuł to kompletny byk, a Giulio Meotti jest izraelskim agentem dezinformacyjnym.

  Dlaczego więc mamy grono znanych izraelskich głupców promujących oszukańczą narrację o pochodzeniu wirusa?

  Odpowiedź jest oczywista, że ​​kryją się za faktem, że epidemia wirusa jest dziełem Izraelczyków, aktem bioterroryzmu na wielką skalę.

  Wyjaśniłem już, dlaczego Chiny są atakowane w moim wstępie do artykułu Gordona opublikowanego wczoraj, który jest niezbędną lekturą dla zrozumienia obecnej sytuacji:

  Oto wyciąg:

  „Oczywiście ukryte ręce, które kontrolują praktycznie cały glob i jego gospodarkę, nie były przygotowane, aby pozwolić Chinom stać się dominującą potęgą gospodarczą, przemysłową i militarną, dlatego postanowili toczyć wojnę z Chinami; niezgłoszona wojna, niepodobna do żadnej, która ją poprzedziła, ponieważ nie toczy się na polach bitewnych przez wojsko, ani na niebie samolotami i pociskami.

  Szybki przegląd niektórych ofensywnych działań podjętych wobec Chin nie pozostawia wątpliwości, że prowadzona jest skoordynowana kampania przeciwko azjatyckiej potędze:

  Sponsorowane przez CIA powstanie w prowincji Xianjing przez muzułmańskich Ujgurów kosztowało chińskie ogromne sumy pieniędzy i wydatek ogromnych wysiłków, by je stłumić, a nawet do dziś trwa.
  Zdziesiątkowanie chińskich ferm świń przez świńską grypę
  Wybuchy ptasiej grypy, które wywołały taką panikę i poważnie zaszkodziły azjatyckim gospodarkom.
  Wojna handlowa Trumpa i sankcje USA wobec Chin.
  Demonizacja technologii 5G, w szczególności lidera rynku z najlepszą technologią - Huawei
  Nielegalne aresztowanie dyrektora finansowego Huawei w Kanadzie
  Atak na port Tianjin za pomocą broni nuklearnej
  Sponsorowane przez USA protesty w Hongkongu
  Prowokujące wkroczenia do Morza Południowochińskiego i cieśnin Tajwanu przez flotylle marynarki wojennej USA.

  To tylko krótka lista z góry mojej głowy, istnieje wiele innych, które można dodać do tej listy. ale obraz jest jasny - Chiny są przedmiotem ciągłych ataków od kilku lat. ”

  Dotyczy to Chin, ale co z Włochami? Ten kraj był drugim najciężej dotkniętym atakiem, a skala wybuchu krasnoludów w każdym innym kraju wyraźnie wskazuje, że Włochy wyróżniono specjalną karą ponad wszystkimi poza Chińczykami.

  Odpowiedź na pytanie, dlaczego Włochy są atakowane, nie jest trudna do odkrycia, wystarczy przeczytać akapity otwierające tego artykułu Europejskiej Rady Stosunków Zagranicznych:

  Ecfr.eu: chiński dylemat Włoch

  „Przed wizytą Xi Jinpinga we Włoszech chińska inicjatywa Belt and Road (BRI) dołączyła do długiej serii problemów, które dzielą włoskie partie rządzące

  Wystarczy spojrzeć na włoskie media, aby wiedzieć, że w politycznym spektrum włoskiej debaty publicznej dominują dyskusje na temat tego, czy chiński rząd próbuje kupić kraj. Po oficjalnym poparciu Rzymu przez inicjatywę Belt and Road (BRI) na początku tego miesiąca, najwybitniejsi włoscy decydenci i komentatorzy polityczni odłożyli pilne wyzwania w europejskiej agendzie, aby skoncentrować się na tej nieoczekiwanej zmianie na wschód. Nawet kwestie tak podzielne, jak migracja i uprawnienia Unii Europejskiej - filary rządzącej tożsamości politycznej Ruchu pięciogwiazdkowego i Ligi - wydają się teraz nieco nieaktualne.

  Debata porównuje tych, którzy traktują priorytetowo wzmocnione stosunki gospodarcze z Chinami, z tymi, którzy obawiają się, że inicjatywa przekształci Włochy w „następną Afrykę lub Grecję”. Pod wieloma względami niedawny wzrost entuzjazmu Włoch do bliższych stosunków gospodarczych z Chinami rozpoczął się w 2014 r., Kiedy Matteo Renzi, ówczesny premier, przeprowadził głośną wycieczkę po kraju. Następca Renziego, Paolo Gentiloni, kontynuował starania przed Pekinem, podobnie jak obecny rząd włoski.

  Chiny i Włochy negocjują obecnie memorandum obejmujące 50 umów gospodarczych, kulturalnych i infrastrukturalnych, z których większość dotyczy włoskich przedsiębiorstw państwowych i prywatnych, w tym mistrzów krajowych. Memorandum - które, w przeciwieństwie do Pekinu z 13 innymi państwami europejskimi, nie jest prawnie wiążące - zostanie podpisane podczas podróży prezydenta Xi Jinpinga w dniach 21–24 marca do Włoch (pierwsza taka wizyta chińskiego przywódcy od czasu Hu Jintao na szczycie G8 w L'Aquila w 2009 roku). Premier Giuseppe Conte, były prawnik, wielokrotnie podkreślał, że memorandum będzie zawierać wszystkie niezbędne odniesienia do europejskich i wielostronnych wartości, o które Włochy poprosiły Chiny. Chce uspokoić europejskich partnerów Rzymu i innych - przede wszystkim Waszyngton - że Włochy pozostają zaangażowane w UE i stosunki transatlantyckie ”.

  A więc masz to w skrócie - Włochy budują silne więzi z Chinami, zwłaszcza gospodarczymi. Tak zwięźle ujmuje to artykuł ECFR:

  Rzym wydaje się teraz utknąć między Pekinem a Waszyngtonem - między możliwościami gospodarczymi a gwarancjami bezpieczeństwa

  Włochy oderwały się od stada i odważyły ​​się rozwijać politykę handlową i gospodarczą, które wciągają ją na chińską orbitę, jest to po prostu nie do przyjęcia dla międzynarodowych przestępców syjonistycznych, chcą, aby Chiny były izolowane, pozbawione sojuszników, a tym samym podatne na zagrożenia.

  „Nagrodą” Włochów za odwagę sprzymierzenia się z Chinami jest ofiara izraelskiego bioterroryzmu i zostanie on bardzo mocno uderzony, po to, aby upewnić się, że każdy inny naród odstraszy się od zawarcia umów z Chinami lub przystąpienia do Pasa i Inicjatywa drogowa.

  Biorąc pod uwagę, że Włochy mają starszą populację, a jej usługi publiczne są niedofinansowane przez wiele lat, potencjał wybuchu epidemii może przerodzić się w naprawdę przerażającą sytuację. Włoskie władze nie są ślepe na ten fakt i podejmują bardzo zdecydowane działania, kraj znajduje się w wirtualnej blokady, podróż jest zabroniona, osoby łamiące zakaz ryzykują więzieniem, policja i wojsko są trzymane w gotowości, by wyegzekwować kwarantannę blokada.

  Spodziewaj się, że sytuacja pogorszy się we Włoszech, ponieważ są one przykładem, a kara będzie surowa, aby całkowicie przestraszyć i zastraszyć wszystkich światowych przywódców.

  Przesłanie jest jasne - sojusz z Chinami, a ty spotkasz ten sam los, co Włochy.

  Dane autora
  Ian Greenhalgh
 • Badania na koronawirusa są falszywie dodatnie
  https://interesariusz.neon24.pl/post/153595,quo-vadis-vox-populi-39-wojna-o-nasze-dusze,
  liczba zarażonych do bańka mydlana.
 • @Andrzej Tokarski 08:11:19
  “Demonizacja 5G”?

  Fale 5G powodują niedotlenienie komórek organizmu, obniżoną odporność, a co za tym idzie - zatrzymanie działania organów, np. serca, co tłumaczy obrazy przysyłane z Chin - ludzi nagle padających jak kawki, w najbardziej nieoczekiwanych momentach.
  Natomiast szczepienia „ochronne” podnoszą zachorowalność na coronavirus.
  Całe Wuhan zostało zaszczepione pod koniec 2019 roku i całe Wuhan jest objęte funkcjonującą siecią 5G, ktore to czynniki są najprawdopodobniej przyczyną, dlaczego coronavirus jest o wiele bardziej śmiertelny niż w innych państwach. Inną przyczyną może być mutacja wirusa, dla którego przetrwania zabijanie zakażonego organizmu nie jest opcja optymalną.

  Ktoś, kto pisze o „demonizacji 5G”, ma albo złą wolę, albo jest poważnie niedoinformowany.
 • @Lotna 12:29:29
  https://youtu.be/E9w-48kluTs
  https://youtu.be/KKzH5DVioGE
 • @Lotna 12:29:29
  usilnie próbuję znaleźć z czym Pani - polemizuje. W przytoczonym tekście nie zauważyłem niczego o 5G - choć jest cały szereg innych akapitów, jak rozumiem nie budzących kontrowersji...

  Czyżby szarża, tj. chciałem powiedzieć - polemika wyprzedzająca...? :))
 • Bardzo ciekawe, że..
  Raport dotyczący koronawirusa we Włoszech. Instytut Zdrowia: 5 proc. zarażonych ma mniej niż 30 lat, najwięcej - ponad 70 lat
  https://wpolityce.pl/swiat/490642-wlochy-koronawirus-dotyka-glownie-osoby-po-70-roku-zycia
 • @Andrzej Tokarski 14:11:12
  ? Czasami się zastanawiam, czy ja żyję w jakiejś równoległej rzeczywistości. Szarża wyprzedzająca?
  Cytuję z pańskiej wypowiedzi:

  „Wybuchy ptasiej grypy, które wywołały taką panikę i poważnie zaszkodziły azjatyckim gospodarkom.
  Wojna handlowa Trumpa i sankcje USA wobec Chin.
  Demonizacja technologii 5G, w szczególności lidera rynku z najlepszą technologią - Huawei
  Nielegalne aresztowanie dyrektora finansowego Huawei w Kanadzie”

  Materiały na ten temat - szkodliwości 5G, a konkretnie wpływ na niedotlenienie komórek można znaleźć w podanych przeze mnie filmikach. Z pewnością nie znajdzie ich Pan w mediach głównego nurtu, bo główne ścieki twierdzą, że o żadnej szkodliwości 5G nic nie wiadomo. Nie wiadomo, bo nie została wykazana, a nie została wykazana, bo nie ma badań. To my mamy być królikami doświadczalnymi.

  Pozdrawiam,
 • @Lotna 14:51:34
  ale to nie moja wypowiedź - natomiast Huaweia ewidentnie się wycina - bo szpieguje

  - w przeciwieństwie do innych googli, amazonów, pejsbuków i świterów - już całkiem nie wspominając o całym obrocie finansowo-elektronicznym - one nie szpiegują, to wykluczone, by szpiegowały - są zbyt etyczne...
 • JEST TEŻ OPCJA NIE SPISKOWA
  BRUDASY ŁAZIŁY DO KNAJP NA DRINKA I LIZALI SIE NA PRZYWITANIE JAK JUZ WIEDZIELI,ŻE JEST EPIDEMIA I WŁADZE OSTRZEGAŁY.
 • @kula Lis 69 14:23:40
  ty kula, umiałeś kiedyś świetnie zrzynać moje teksty, kiedy jeszcze publikowałem u prof. Dakowskiego, i przedstawiać je jako swą płodność intelektualną na Neonie...

  gorzej z czytaniem ze zrozumieniem... przecież artykuł powyżej zaczyna się właśnie od statystyki cytowanej przez ciebie...

  «Średni wiek zmarłych pacjentów, którzy byli pozytywny na test identyfikujący COVID-2019 wynosi 81 lat; są to przeważnie mężczyźni – w ponad dwóch trzecich przypadków przewlekle chorzy, cierpiący na trzy lub nawet więcej chorób, co potwierdza analiza danych 105 włoskich pacjentów, którzy zmarli przed dniem 4 marca, przeprowadzona przez państwowy Istituto Superiore di Sanità.
  Większość zgonów, tj. 42,2% nastąpiła w grupie wiekowej 80-89 lat, 32,4% między 70 a 79 rokiem życia, 8,4% między 60 a 69 rokiem życia, 2,8% między 50 a 59 rokiem życia i 14,1% powyżej 90 roku życia».

  http://www.salute.gov.it/portale/news/p3_2_1_1_1.jsp?lingua=italiano&menu=notizie&p=dalministero&id=4163

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930