Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Świat w rękach rozpitych szaleńców z elektrodami w mózgu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Naukowcy izraelscy twierdzą, że są w stanie opracować szczepionkę przeciwko koronawirusowi na przeciągu zaledwie 3 tygodni...»

 

RAM       2 marzec 2020  

 
4 lutego 2020, w Kenii zmarł nagle 67 letni Frank Plummer – uchodzący za «mikrobiologa światowej sławy» - pracujący w Kanadzie, gdzie – kierując instytucją o nazwie National Microbiology Laboratory – zajmował się patogenami HIV, SARS, H1N1 oraz EbolaPlummer był emerytowanym profesorem uniwersytetu stanu Manitoba, dyrektorem generalnym Centre for Infectious Disease Prevention and Control w Ottawie oraz chief scientific adviser instytucji o nazwie Public Health Agency of Canada.
 
Oficjalnie, Plummer przyjechał do Afryki po to, by świętować tam 40 rocznicę współpracy badawczej pomiędzy uniwersytetami w Manitobie i Nairobi.
 
 
 
 
Jak pisze włoska witryna antyszczepionkowa «Autyzm i Szczepionki»www.autismoevaccini.org, niektórzy badacze hinduscy twierdzą, że tzw. nowy koronawirus – posiadający wg. nich segmenty należące do HIV, wmontowane w jego strukturę w sposób bynajmniej niespontaniczny – wydaje się pochodzić właśnie z laboratorium w Winnipeg, kierowanego przez zmarłego co tylko Plummera.
 
Strona przypomina, że od kilku miesięcy laboratorium kanadyjskie znajduje się w centrum dochodzeń dotyczących wysyłki z Kanady do Chin żywego wirusa Ebola oraz innych śmiercionośnych patogenów (takich jak wirus Henipa właściwy nietoperzom), jaka miała miejsce w marcu 2019.
 
Interesujące jest to, że z jednej strony oskarża się Chiny o kradzież patogenów (wskutek czego w lipcu 2019, dwójka badaczy chińskich – tj. Xiangguo Qiu i jej mąż Keding Cheng – pracujących do tej pory w placówce kanadyjskiej została z niej wydalona, choć nie zostali aresztowani), zaś z drugiej – Kanadyjczycy mówią o transferze wirusów do Chin jako procedurze normalnej (wchodzącej w skład wymiany naukowej), którą przeprowadzono z zachowaniem wszystkich obowiązujących protokołów (o czym zapewniał Gary Kobinger, bliski współpracownik Franka Plummer'a a także rzecznik prasowy instytucji – Eric Morrissette).
 
 
 
Nieco później okazało się jednak, że Ebola i Henipa zostały przesłane do Chin lotem komercyjnym Air Canada i że nie była to pierwsza impreza tego rodzaju (wirusy, z Kanady do Chin wysyłane były także statkami). Na przestrzeni ostatnich lat, Xiangguo Qiu, pracując w Kanadzie, odbywała także wizyty w laboratorium w Wuhan.
 
 
VIDEO: Chińska badaczka usunięta z laboratorium kanadyjskiego
Chinese researcher removed from Canada's only level-4 lab
 
W roku 2018, Xiangguo Qiu współpracowała również z 3 naukowcami należącymi do US Army Medical Research Institute of Infectious Diseases (Maryland), zajmującymi się badaniami związanymi z immunoterapią poekspozycyjną na wirusy Ebola i Marburg eksperymentowaną na małpach.
 
 
Frank Plummer był jednym z naukowców, którzy opracowali szczepionkę przeciwko Eboli, produkowaną obecnie przez spółkę farmaceutyczną Merck.
 
Witryna włoska przypomina jednakże, iż ocena tejże szczepionki, opublikowana w roku 2015 przez magazyn The Lancet stwierdzała w sposób jednoznaczny, że najczęstszym wydarzeniem niepożądanym, pojawiającym się podczas jej użycia było wywołanie infekcji Ebolą.
 
 
«Autyzm i Szczepionki» podejrzewa, że to Frank Plummer – wraz ze wspomnianym wcześniej Gary Kobinger'em z laboratorium w Winnipeg, oraz Tomem Geisbert'em z Galveston National Laboratory w Texasie (ekspertem ds. Eboli i współautorem szczepionki anty-Ebola zakodowanej jako rVSV-ZEBOV) – opracowali wersję powietrzną patogenów, o których mowa.
 
 
Na podstawie analiz wydaje się, że Covid-19 jest odmianą płucną wirusa HIV, skombinowanego z wirusem Eboli oraz wirusem zapalenia płuc, czego dokonano w laboratorium w Winnipeg. Dlatego to, do leczenia infekcji wywołanych nim używa się leków stosowanych do zwalczania HIV oraz Eboli.
 
Patogen wysłany został następnie do Chin, gdzie prawdopodobnie poddano go dalszej modyfikacji, po czym przy współpracy z laboratorium w Galveston został uwolniony – pisze włoska strona antyszczepionkowa.
 
Przypomnijmy, że laboratoria w Winnipeg, Wuhan i Galveston są ze sobą ściśle powiązane.
 
W budowie placówki mikrobiologicznej w Wuhan (koszt 44 milionów dolarów), w roku 2014, brali udział nie tylko Francuzi (mikrobiolodzy chińscy byli także szkoleni w Lyonie), ale również Galveston National Laboratory, wchodzące w skład uniwersytetu stanowego Texasu, którego badania finansowane są między innymi przez Departament Obrony USA.
 
 
Przypomnijmy także, iż w roku 2013, w laboratorium w Texasie miał miejsce nader osobliwy przypadek «zniknięcia» próbek wirusa gorączki krwotocznej, co – jak komentuje witryna włoska - ułatwia wysuwanie podejrzeń, iż uwolnienie tzw. koronowirusa chińskiego z instytutu w Wuhan mogło być celowe.
 
 
Interesujący jest również fakt, że 18 października 2019, w Nowym Yorku odbyła się symulacja pandemii światowej – hipotetycznie zakładająca śmierć 65 milionów osób (co więcej, mającej wybuchnąć w Chinach), nosząca nazwę "Event 201". Organizatorami imprezy byli “Johns Hopkins Center for Health Security”, World Economic Forum oraz Fundacja Bill & Melissa Gates.
 

 
«Event 201 – A Global Pandemic Exercise»
 
VIDEO:«Event 201 Pandemic Exercise» - short film
 
W tym samym czasie, około 300 sportowców amerykańskich, należących do sił zbrojnych USA – wraz ze sportowcami-żołnierzami pochodzącymi ze 140 innych krajów – brało udział w «Military World Games», odbywających się nie gdzie indziej ale w chińskim Wuhan,.
 
 
 
Włoska strona antyszczepionkowa pisze, że chociaż wskaźnik śmiertelności spowodowanej koronawirusem wynosi zaledwie 2% - i nie wygląda na to, że patogen sam z siebie zmutuje – jednakże jego zjadliwość można łatwo zwiększyć poprzez jednoczesne wprowadzenie w obieg nowych hybryd, np. hybryd Eboli i ptasiej grypy (jest to jeszcze jeden «zbieg okoliczności», który miał miejsce w Chinach).
 
Hybryda skonstruowana bioinżynieryjnie – składająca się ze wszystkich trzech patogenów – aplikowana w ramach akcji szczepiennej może spowodować powstanie wirusa o wiele bardziej śmiercionośnego i o wiele bardziej zaraźliwego (niż jest nim Covid-19). Jego pojawienie się uważane będzie przez ekspertów za spontaniczne i usprawiedliwi ono zastosowanie drakońskich środków, takich jak kwarantanny, stan wyjątkowy i szczepienia przymusowe.
 
Prace nad aerosolem zawierającym wirus Eboli prowadzone są przez Pentagon od 40 lat – przypomina autor artykułu (ciekawe info pod linkiem: http://dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/) i stwierdza, że użycie szczepionki przeciwko Eboli (której producentem jest spółka farmaceutyczna Merck)może spowodować pojawienie się nowych i o wiele bardziej letalnych hybryd patogenów.
 
Na koniec, strona internetowa zastanawia się nad tym, czy aby Plummer nie udał się do Kenii właśnie w związku z produkcją szczepionki anty-Ebola, realizowaną przez firmę Merck, a dokładniej mówiąc, z kwestią zapewnienia spółce «materiałów wyjściowych» umożliwiających zwiększenie zaraźliwości chorobą w przypadku użycia szczepionki.
 
Przyglądnijmy się nieco bliżej postaci Franka Plummer'a.
 
Od roku 1984 do roku 2000, naukowiec zajmował się badaniem infekcji przenoszonych drogą płciową, a także rolą obrzezania w zmniejszaniu ryzyka zakażenia HIV'em u mężczyzn (Plummer był prawdopodobnie Żydem, choć Wikipedia jest niezwykle oszczędna jak chodzi o informacje na temat jego pochodzenia).
 
Prowadząc badania populacji prostytutek z Nairobi dotyczące odporności na HIV, Plummer stwierdził przed laty:
“The longer a woman had been a prostitute, the less likely she was to be infected with HIV” – «Im dlużej kobieta uprawia prostytucję, tym mniej prawdopobne jest, że zarazi się virusem HIV».
 
 
Środowisko tzw. sex-workers miasta Nairobi, Plummer odwiedził także na kilka dni przed śmiercią (zdjęcie poniżej).
 
 
W roku 2000, stanął na czele National Microbiology Laboratory w Winnipeg, nadzorując działalność naukową 500 osób zajmujących się wirusami SARS, H1N1 oraz szczepionką przeciwko Eboli.
 
W marcu 2014, Plummer odszedł z instytutu badawczego, oficjalnie z powodów osobistych. Mieszkał ostatnio w Toronto, gdzie rok temu poddał się pierwszemu w Ameryce, eksperymentalnemu zabiegowi chirurgicznemu – w wyniku którego wszczepiono mu do mózgu elektrody – mającemu na celu wyleczenie go z nałogu bardzo zaawansowanego alkoholizmu.
 
Plummer, co noc wypijał 0,59 litra (20 ounces) whisky – czego jednakże w kontekście swej pracy bynajmniej nie uważał za problem, ponieważ jak mówił jego alkoholizm nie dotyczył godzin dziennych.
 
W roku 2012 zaczął mieć poważne problemy z wątrobą, czemu zaradził poddając się transplantacji. Dalej kontynuował picie, co spowodowało, że także nowy organ rozchorował się. By uniknąć powtórnej transplantacji wątroby, dr. Nir Lipsman (kolejny szalony Żyd) wszczepił Plummerowi do mózgu elektrody.

 
 
 
 
VIDEO: Zabieg na Plummer'ze (szaleńcy operują szaleńca)
 
Od 3 dni pojawiają się informacje o tym, że naukowcy izraelscy są w stanie opracować szczepionkę przeciwko koronawirusowi na przeciągu zaledwie 3 tygodni, wbrew opinii wielu wirusologów należących do innych nacji, twierdzących, że podobne dokonanie absolutnie nie jest możliwe przed upływem co najmniej półtora roku.
 
Israeli scientists: 'In a few weeks, we will have coronavirus vaccine'
 
Obiecywany «wyczyn» Izraelczyków może mieć jednakże bardzo solidne fundamenty, biorąc pod uwagę, że już od roku 2008, w dziedzinie mikrobiologii, pomiędzy Uniwersytetem Stanu Manitoba i Hebrew University of Jerusalem trwała (obficie finansowana także ze środków publicznych) współpraca naukowa, zainicjowana spotkaniem Franka Plummer'a z Eitanem Yefenof'em z Instytutu Badań Medycznych (należącego do uniwersytetu jerozolimskiego).
 
ISRAELI, CANADIAN DISEASE EXPERTS DEVELOP PARTNERSHIP
 
MANITOBA – HEBREW U COLLABORATE ON HIV/AIDS RESEARCH – GARNERS INTEREST FROM KENYA
 
Cóż, prowokowanie katastrof a następnie nader gorliwe «zaradzanie» im wydaje się być specjalnością, w której szaleńcy należący do pewnej nacji zdecydowanie brylują.
 
Prawdopodobnie i tym razem jest to kwestia genetyczna – porównać z: https://ram.neon24.pl/post/142121,gen-shoah-i-stowarzyszenie-cierpiacych-wnuczkow
 
 
Wykorzystano:
 
 Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

KOMENTARZE

 • @Ogólnie
  Czytałem o kilku możliwościach powstania tego koronawirusa:
  1. niechcący wypuścili go Chińczycy ze swojego labu w Wuhan.
  2. Chińczycy wypuścili go świadomie
  3. wypuścili go Chińczycy będący agentami amerykańskimi zwerbowanymi wcześniej w USA.
  4. wypuścili go żołnierze USA będąc w Wuhan na jakichś dziwnych igrzyskach cybernetycznych.
  5. wypuściły go organizacje trzecie (koncerny, mafie itp.), które jakoś dobrały się do labów chińskich albo amerykańskich gdzie ten wirus był.
  6. wirus powstał naturalnie

  Przemknęło mi przez myśl, że ten wirus to taki "składak", mości grunt pod coś poważniejszego ale nie uważałem tego za prawdopodobne.
  Ale jeśli połączyć to z "chemtrailsami" gdzie podobno rozpylano m.in. jakieś grzyby i wirusy i z powyższymi faktami to nagle zaczyna to brzmieć bardziej złowrogo.

  Obym się mylił.
 • Istotny jest cel działania psychopatów. Rząd światowy.
  1. Zawieszenie praw "człowieków" pod pretekstem zdrowia "Publicznego"
  2. Eliminacja gotówki, jako źródła przenoszenia wirusów.
  3. Depopulacja do poziomu 0,5 mld bydła ludzkiego
  4. Zaczipowanie resztek, lub trwałe oznakowanie.
  "Wielka Finansjera chce wyeliminować pieniądze poszczególnych narodów i wprowadzić jedną walutę światową. W latach 70-tych doktor Hanrick Eldeman główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli ujawnił plan „wyjścia świata z chaosu”: trzypiętrowy komputer w budynku administracji, siedziby EWG w Brukseli (Belgia). Ludzie, którzy tam pracują nazywają go Bestią („BEAST” – Brussels Electronical Accounitng Surveying Terminal). Plan zawiera system oznakowania liczbowego każdego człowieka na ziemi. Każdy mieszkaniec świata otrzyma numer w celu kupna i sprzedaży. Numer będzie wytatuowany laserem, lub wszczepiony w postaci mikroczipu – na czole lub zewnętrznej części prawej dłoni. Będzie to system chodzących kart kredytowych. Będzie możliwy tylko do odczytania przez skaner stosujący podczerwień, w specjalnych miejscach weryfikacji, lub miejscach handlowych. Dr Eldeman stwierdził, że przez użycie trzech liczb sześciocyfrowych każdy mieszkaniec świata otrzyma swój numer, będący jednocześnie numerem jego karty kredytowej."
  „... i sprawi, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ani sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii policzy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”
  Koronawirus to dopiero początek.
  "naukowcy znaleźli 28 nowych grup wirusów w topniejącym lodowcu. W ten sposób kończy się świat."
  https://www.popularmechanics.com/science/health/a30643717/viruses-found-melting-glacier/
  Czeka nas niezłe przedstawienie...
 • I jak na zawolanie maja juz test na koronowirusa w ciagu 10 minut czy to niejest podejzane
  Zauważcie jakie moze to byc sprawne narzedzie pacyfikowania Radiomaryja niema watpliwosci co do działan spoleczenstwa 10 minut i juz wiadomo -Radio Maryja nie ma watpliwosci co doslusznosci działan weddług takich procedur
  BioMaxima chce zarejestrować szybkie testy na koronowirusa ...
  www.pb.pl › Inne
  11 godzin temu - Testy do wykrywania koronawirusa zostały zgłoszone w Urzędzie ... "Test umożliwia szybką, masową diagnostykę przesiewową. ... Według informacji prasowej spółka planuje też wprowadzenie własnego testu genetycznego, ...

  Polska firma zgłosiła do URLP szybkie testy przesiewowe do ...
  www.radiomaryja.pl › informacje › polska-informacje › polska-firma...
  7 godzin temu - Testy do wykrywania koronawirusa zostały zgłoszone w Urzędzie ... „Test umożliwia szybką, masową diagnostykę przesiewową. ... Niemczech” – podkreśla Łukasz Urban, prezes Zarządu BioMaxima ... Według informacji prasowej spółka planuje też wprowadzenie własnego testu genetycznego, służącego ...


  Epidemia koronawirusa: BioMaxima wprowadza szybkie testy ...
  forsal.pl › galerie › 1456727,zdjecie,1,biomaxima-wprowadza-szybki...
  10 godzin temu - BioMaxima złożyła dokumenty rejestrowe dla szybkich chińskich testów przesiewowych do wykrywania koronawirusa. Zdjęcie 1
 • @jan 23:16:59
  mylisz Czytelniku test na obecność wirusa ze szczepionką...

  testy są dostępne na Zachodzie od kilku tygodni... we Włoszech są darmowe i zrobiono ich ponad 20 000, także dla osób bez jakichkolwiek objawów... ten fakt prawdopodobnie skonstruował sztuczną różnicę w ilości rzekomych zachorowań pomiędzy Włochami i innymi krajami europejskimi... we Francji, czy Niemczech zrobiono ich zaledwie kilkaset!

  włoska Lombardia ma bardzo dobre szpitale, więc zrobili maximum i wyszło na to, że Włochy są o wiele bardziej zainfekowane od innych narodów...
 • @RAM 23:52:59
  "testy są dostępne na Zachodzie od kilku tygodni... we Włoszech są darmowe i zrobiono ich ponad 20 000,"
  To są testy na co? Na obecność czego? Koronawirusa? Ale jakiego? Covid-19, czy wszystkich? Co to jest "zaziębienie"? – wirusowa choroba zakaźna górnych dróg oddechowych ze szczególnie nasilonymi objawami w obrębie nosa, najpowszechniejsza choroba zakaźna występująca u ludzi. Objawami przeziębienia są: kaszel, ból gardła, nieżyt nosa oraz niewielka gorączka lub stan podgorączkowy. Objawy zwykle ustępują w ciągu siedmiu dni, choć niektóre mogą utrzymywać się do trzech tygodni. Przeziębienie może wywołać ponad 200 wirusów, z których najpowszechniejszymi są: rinowirusy - 30 do 80%
  koronawirus (10–15%)
  wirusy paragrypy, wirus RSV, adenowirus, enterowirusy i metapneumowirusy Często obecny jest więcej niż tylko jeden wirus W sumie ponad 200 różnych typów wirusów jest związanych z występowaniem przeziębień.
  Więc zasadnicze pytanie, co ten test sprawdza? Zasobność portfela?
 • @ RAM
  Cenie twoje wpisy bo wyszukujesz ciekawe opracowania i caly artykol koreluje z tym co dotej pory wiem i na miare swych mozliwosci rozumiem.Jednak w tym momencie przeginasz i to łamiac prawa logiki .ja nie twierdze ze to badanie jest szczepionka jak prubujesz mi zaimputowac. Zauważ niema zadnej metody weryfikowania tego badania ,moga dowolna liczbe osob zdiagnozowac jako potencjalnych nosicieli i eskalowac medialna skale epidemi by osiagnac zalozone cele spoleczne .Jeśli zalozyc ze epidemie wywolano celowo to mona zalozyc na 100 procent ze beda pruby maksmalizowania liczby zakazonych by wprowadzane regulacje mialy uzasadnienie ,kwestia umieralnosci osob starszych to jeszcze inne zagadnienie ,jest tu mozliwosc podciagania pod koronowirusa wszystkich zgonow jak leca oso starszych bo wiek 70 -80 lat to okres kie4dy ludzie odchodza ,ba hospitalizujac ich mozna łatwo przyspieszyc ich zejscia mowi o tym Dr Jaskowski [you tub ] w odniesieniu do wielu chorob .Dr Hamer mowi o miliardach przedwczesnych zgonow z winy medycyny . W 1918 zabito w ten sposob nawet do 80 milionow osob [liczba zgonow za Gazeta Wyborcza ] oficjalnie 20 milionow jako skutek podawania szczepionki żolnierza pod rygorem sadu wojennego [35-50 minuta filmu ,,Smiertelny zastrzyk Prawdzuiwa Historia szczepien ,,] A dr karen starko mowi ze dobijano ich mega dawkami aspiryny ktora rozpuszczala krew i przy wysokiej temperatuze powodowala krwotoki plucne .Ludzie umierali duszac sie krwia .Sa opisy zgonow i wiele fakto ktore to potwierdzaja
  Karen M Starko - ResearchGate
  www.researchgate.net › profile › Karen_Starko
  - Tłumaczenie strony
  Karen M Starko | Read 28 publications | Contact Karen M Starko. ... (rIFN-γ) showed restoration of depressed HLA-DR levels after major injury, a multicenter, ...

  In 1918 Pandemic, Another Possible Killer: Aspirin - The New ...
  www.nytimes.com › 2009/10/13 › health
  - Tłumaczenie strony
  12 paź 2009 - Dr. Karen M. Starko, author of one of the earliest papers connecting aspirin use with Reye's syndrome, has published an article suggesting that ...

  Dr. Karen M. Starko, Infectious Disease Specialist in ...
  health.usnews.com › Health › Doctors
  Tłumaczenie strony
  Dr. Karen M. Starko is an infectious disease specialist in Philadelphia, Pennsylvania. She received her medical degree from Temple University School of ...
 • @rysio 00:24:06
  testy są na obecność tego, co identyfikuje się dziś jako Covid...

  oczywiście cała kwestia jest głęboko dyskusyjna, ponieważ współczesna medycyna znajjduje się powijakach oraz w rękach zbrodniarzy i złodziei!
 • @jan 08:12:25
  twoje wypowiedzi są niegramatyczne, niedbałe, chaotyczne i pełne błędów ortograficznych!

  radzę najpierw zabrać się za poćwiczenie poprawnej polszczyzny, a dopiero potem włazić na blogi i komentować!

  nie kontynyować zaśmiecania, bo wyrzucę! ... :)))))
 • @jan 08:12:25
  twój autorytet, Hamer nie wart jest funta kłaków, podobnie jak GW!
 • @RAM 10:56:15
  A niby dlaczego Hamer nic nie wart?
 • 5*
  "Cóż, prowokowanie katastrof a następnie nader gorliwe «zaradzanie» im wydaje się być specjalnością, w której szaleńcy należący do pewnej nacji zdecydowanie brylują."- no po prostu. :)
  Pozdrawiam
  PS. Tak czy siak, "Ups" jest na "rękę" UE wobec kolejnej inwazji Muzułmanów, bo można zamknąć granice pod pretekstem "kwarantanny" / i wszystko co za tym idzie/- truizm, wiem. :) Tylko co będzie? gdy banki zamkną się i ... odetną chociażby bankomaty...? Cypr i Grecja, Islandia. Co zrobi Polski rząd? Co zrobi Pan Duda? Zobaczymy. :)
  Dobrze, że Pan dotarł do tych informacji. Dziękuję.
 • @zadziwiony 20:47:43
  bo głupio gada!
 • @JimA 22:18:46
  też pozdrawiam!
 • @zadziwiony 20:47:43
  rak to GRZYB CANDIDA ALBICANS!!!!

  https://ram.neon24.pl/post/140625,drozdzyca-czyli-plaga-ukrywana-przez-dzisiejsza-medycyne
 • Kto zna włoski, niech się trochę pośmieje....
  https://youtu.be/LJm1CtkZqDk

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930