Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Koronawirus: Włochy pod ostrzałem «sojuszników»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Każdego roku, we Włoszech, z powodu wirusa sezonowego lub infekcji szpitalnych umiera ponad 20 000 osób...»

RAM         25 luty 2020  

 
W artykule «Dal coronavirus all’Egregora…», Marcello Pamio pyta:
 
Co naprawdę dzieje się we Włoszech? Czy stoimy w obliczu prawdziwego zagrożenia dla zdrowia publicznego, czy też po raz kolejny jesteśmy oszukiwani?
 
Czy doprawdy znajdujemy się o krok od zagłady ludzkiej cywilizacji, czy też chiński wirus jest częścią składową klasycznego manewru z zakresu kontroli ekonomicznej i społecznej?
 
Jedno jest pewne: wystarczyło, że tu i ówdzie pojawiło się kilka zaledwie przypadków infekcji koronawirusem, by na zasadzie efektu domina obudzić najgłębsze ludzkie obawy.
 
Mówiąc szczerze, stwierdzenie "tu i ówdzie" nie jest poprawne, ponieważ, co dziwne, z powodu koronawirusa cierpią dwie lokomotywy gospodarcze Włoch, tj. Lombardia i Wenecja Euganejska.
 
Analiza rozmieszczenia ognisk choroby – zakładając, że wirus został zasiany przez Chińczyków – wskazywałaby na to, że społeczności chińskie osiedliły się wyłącznie na północy Italii.
 
Ale jeśli Chińczycy mieliby być nosicielami infekcji – rzeczą bardzo dziwną jest, że ani w Rzymie, ani w innych dużych miastach włoskich, zamieszkałych przez znaczącą ilość tychże Azjatów, nie ma przypadków zachorowań.
 
Włosi dosłownie sterroryzowani są przez sępy działające w mass mediach mainstreamowych – podłych osobników przyzwyczajonych do nieustannego pływania w szlamie emocjonalnym.
 
Zauważmy, że śmiertelność spowodowana koronawirusem wynosi zaledwie około 3%. Dlaczego więc ogłasza się we Włoszech "alarm zdrowotny" mający trwać 6 miesięcy?
 
Dlaczego szpitale oraz całe miasta są izolowane; dlaczego zamyka się szkoły, a wszystko to robi się z powodu zwyczajnej grypy?
 
Jak to się stało, że podobny alarm nie pojawił się po wybuchu SARS, ptasiej grypy czy choroby wściekłych krów?
 
Według dr. Fabrizio Pregliasco, wirusologa z Uniwersytetu w Mediolanie, "we Włoszech, wirusy grypy, w sposób bezpośredni powodują około 300-400 zgonów rocznie, z czego około 200 zgonów spowodowanych pierwotnym, wirusowym zapaleniem płuc. W zależności od szacunków różnych badań, do podanej liczby należy dodać od 4 000 do 10 000 zgonów spowodowanych w sposób pośredni powikłaniami płucnymi lub sercowo-naczyniowymi związanymi z grypą".
 
Ponadto, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że, we Włoszech, co roku 10 000 osób umiera z powodu zakażeń nabytych w szpitalu, to kwestia infekcji koronawirusem nabiera cech paradoksu.
 
Podsumowując, każdego roku, we Włoszech, ponad 20 000 osób umiera z powodu wirusa sezonowego lub infekcji szpitalnej.  
 
Dlaczego więc zaledwie po pierwszym zgonie w Wenecji Euganejskiej, Włochy znajdują się prawie że w stanie wojennym?
 
Coś wymyka się logice, również ze względu na fakt, że ludzie umierający z powodu koronawirusa mają około 80 lat i bynajmniej nie cieszą się doskonałym zdrowiem (w tym niektórzy znajdujący się końcowej fazie choroby nowotworowej).
 
Dr. Maria Rita Gismondo, która kieruje departamentem mikrobiologii, wirusologii i zagrożeń biologicznych, wchodzącym w skład mediolańskiego szpitala uniwersyteckiego im. Luigi Sacco, stwierdziła, że testy i badania na koronawirus uważa za szalone:
 
Gismondo powiedziała: "Infekcję nieco trochę poważniejszą od grypy pomylono z pandemią o skutkach śmiertelnych. Sprawa wyglada całkowicie inaczej. Spójrzcie na statystyki. Szaleństwo to będzie bardzo bolało, nade wszystko w kategoriach finansowych".
 
 
W artykule «Coronavirus e quarantena: l’Italia sotto i cannoneggiamenti», Federico Dezzani pisze, co poniżej:
 
Włochy przeżywają obecnie jeden z najtrudniejszych momentów od zakończenia drugiej wojny światowej, a być może nawet od chwili ich unifikacji.
 
W dniach 21 – 23 lutego 2020 miał miejsce nagły wzrost zachorowań spowodowanych koronawirusem, z powodu czego staliśmy się się najbardziej dotkniętym tym problemem krajem europejskim, trzecim na świecie po Chinach i Korei Południowej
 
Jako że epicentrum epidemii to Lombardia i Wenecja Euganejska, środki przedsięwzięte grożą paraliżem całej wysoce produktywnej, włoskiej Północy, a więc tym samym blokadą silnika gospodarki narodowej.
 
 
Co może stać się z finansami publicznymi, jeżeli dochody podatkowe pochodzące z Północy obniżą się gwałtownie?
 
Poszerzając zaś horyzont analizy, co może stać się się ze strefą euro, gdyby Włochy – po długim czasie załamania gospodarczego – upadły?
 
Nie jest bynajmniej ryzykownym stwierdzenie, że ostatecznym celem epidemii koronawirusa, która dotknęła Włochy, jest nic innego jak spowodowanie załamania strefy euro i Unii Europejskiej w wyniku niewypłacalności trzeciej co do wielkości gospodarki kraju-członka UE.
 
Jeżeli, co jest wysoce prawdopodobne, nasze prognozy są słuszne, to w nadchodzących tygodniach kryzys zdrowotny przerodzi się w kryzys gospodarczy i na koniec – w wyniku ataku spekulacyjnego na włoskie obligacje rządowe – w kryzys finansowy.
 
Zniszczenie Unii Europejskiej – nieakceptowalnej dla jakiegokolwiek stratega londyńskiego czy waszyngtońskiego – przy użyciu do tegoż celu postępującego upadku Włoch byłoby dopełnieniem anglo-amerykańskiej polityki, zapoczątkowanej równolegle z podpisaniem przez państwa europejskie traktatu z Maastricht.
 
Przeanalizujmy fakty. W ciągu ostatnich 48 godzin odnotowaliśmy we Włoszech eksplozję przypadków infekcji koronawirusem. Niedawno, gdy choroba ta pojawiła się w chińskim Wuhan, zmuszając władze chińskie do podjęcia bezprecedensowych działań, pisaliśmy o naturze wirusa jako klasycznym przykładzie "wojny biologicznej".
 
Od owego czasu oczywiste stają się cele i skutki tejże operacji, a mianowicie zmuszenie Pekinu do izolacji rozległych i gęsto zaludnionych regionów kraju, zawieszenie działalności produkcyjnej oraz redukcję lotów i handlu z zagranicą.
 
Mamy do czynienia z wojną asymetryczna o skutkach nie tyle zabójczych dla ludności (do tej pory w Chinach zmarło około 2 400 osób), co dla gospodarki chińskiej.
 
Taką samą wysoką cenę mogą zapłacić także Włochy.
 
Jeśli chodzi o nasz kraj, faktem wiele znaczącym jest z pewnością "mgła", spowijająca kanały, którymi koronawirus dotarł do Italii, rozprzestrzeniając się w takim wielkim tempie, że włoska Północ stała się europejskim epicentrum infekcji. Nawet Światowa Organizacja Zdrowia mówi o "tajemnicy" dotyczącej pochodzenia epidemii włoskiej.
 
Tak, jak nie wiemy dlaczego, 17 lat po wybuchu SARS, w sercu Chin pojawiło się nowe, nieuleczalne zapalenie płuc, tak samo nie wiemy, jak choroba dostała się do Włoch, omijając wszystkie podjęte dotychczas środki zapobiegawcze.
 
Jednakże sposobów na rozsianie wirusa z pewnością nie brakuje, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Triveneto jest jednym z włoskich obszarów o największej obecności wojsk amerykańskich.
 
O ile pierwszy efekt koronawirusa ma charakter ekonomiczny – skutek kolejny – ściśle związany z poprzednim – jest natury geopolitycznej.
 
Chiny, których strategia hegemoniczna opiera się na zapewnianiu sobie roli gospodarczego i kulturalnego centrum globu ziemskiego, nagle zostały przez wspólnotę międzynarodową poddane kwarantannie.
 
Zauważmy, że przede wszystkim Angloamerykanon nie sprawiłoby przykrości, gdyby nagłe spowolnienie gospodarcze Chin przerodziło się w rewoltę lub jawne wyzwanie dla kierownictwa chińskiego w osobie Xi Jinping'a, którego imię nierozerwalnie związane jest z Nowym Szlakiem Jedwabnym.
 
W przypadku Włoch, paraliż gospodarczy, który grozi produktywnej Północy kraju, jest częścią procesu systemowego demontażu naszego kraju – używanego jako narzędzie destabilizujące całą Unię Europejską.
 
W naszej niedawnej, długoterminowej analizie geopolitycznej podkreśliliśmy, że włoski kryzys finansowy, mogący pojawić się w związku z No Deal Brexit'em (który to kryzys z dnia na dzień wydaje się coraz bardziej prawdopodobny) może stać się "łomem", destabilizującym strefę euro i wywołującym na Starym Kontynencie burzę finansową podobną do tej, którą Soros i City rozpętali w Azji Południowo-Wschodniej w 1997 roku.
 
Włochy, które w ciągu ostatnich siedmiu lat przetrwały dzięki popytowi zewnętrznemu, a tym samym dzięki handlowi światowemu, w ostatnich tygodniach – w związku z chińsko-amerykańską wojną handlową (która osłabiła wszystkie najważniejsze kraje eksportujące, w tym Niemcy i Japonię) – ujawniają niepokojące oznaki spowolnienia gospodarczego.
 
Skutki epidemii wywołanej przez koronawirus chiński w odniesieniu do gospodarki włoskiej są w tej chwili nieznane, ale pierwsi analitycy zaczęli w zeszłym tygodniu mówić o recesji we Włoszech, spowodowanej przerwaniem handlu między Wschodem a Zachodem.
 
Obecnie, sytuacja alarmu na terytorium Włoch wywołana koronawirusem grozi nie tylko sparaliżowaniem najbardziej produktywnych, północnych regionów kraju, ale także przekształceniem Włoch – za przykładem Chin – w olbrzymi lazaret, zadając tym samym poważny cios strategicznemu dla gospodarki włoskiej sektorowi turystyki.
 
Jak może odbić się to na włoskim PKB?
 
Problem może mieć mieć skutki dramatyczne: prawdopodobne -2% lub -3%, co – w obliczu rosnących trudności zadłużonych Włoch jak chodzi o dostęp do rynku kapitałowego – umożliwia prowadzenie przeciwko nim spekulacji.
 
Ale jeśli sytuacja doprowadzi do eksplozji Włoch, to cała historia skończy się eksplozją także Unii Europejskiej.
 
U podstaw ataku biologicznego Anglo-Amerykanów na Włochy leży nie tyle wola ukarania Włoch za ich szczególne związki z Chinami (Włochy są w rzeczywistości jedynym, wielkim krajem europejskim, który w roku 2019 formalnie przystąpił do Nowego Szlaku Jedwabnego, ściągając na siebie wściekłość kręgów atlantyckich), ile raczej wola przyspieszenia realizacji procesu niszczenia kraju – rozpoczętego jeszcze w latach 1991-1992 – procesu rozumianego jako narzędzie destabilizacji tworzącej się wtedy zjednoczonej Europy.
 
Dla każdego stratega anglo-amerykańskiego, Europa napędzana przez Niemcy – tj. ta, która powstała po zjednoczeniu obu Niemiec i podpisaniu traktatu z Maastricht – jest w rzeczywistości scenariuszem nie do przyjęcia.
 
Z tego powodu, od samego początku realizacji projektu europejskiego włączono do niego mechanizm, który na przestrzeni 30 lat miał doprowadzić do jego upadku.
 
Mechanizm ten był postępującym, metodycznym, zaplanowanym unicestwianiem trzeciej gospodarki strefy euro, realizowanym poprzez:
demontaż IRI (Istituto per la Ricostruzione Industriale – Instytut Odbudowy Przemysłu), operację «Tangentopoli» - «Łapówkogród», zniszczenie Somalii (1991), zniszczenie Libii (2011) (czyli interesów włoskich w wymienionych krajach), promowanie doraźnego trybu sądzenia, powołanie do życia Ruchu 5 Gwiazd (Made in England), lansowanie tzw. austerity, produkcję populizmów, wprowadzanie ceł na włoskie produkty handlowe i wreszcie poprzez użycie koronawirusa.
 
Streszczeniem owego procesu jest historia rating'u odnoszącego się do włoskiego długu publicznego - który z AAA w latach 80' przekształcił się na dzisiejsze BBB – umieszczonego ostatnio na przyspieszonym kursie w kierunku poziomu "śmieciowego", na którym może znaleźć się w najbliższej przyszłości.
 
W kontekście opisanego manewru, Włochy – w szczególności od roku 2000 (kiedy to na scenie międzynarodowej pojawiły się Rosja i Chiny) – próbowały nawiązać kontakty z tzw. gospodarkami "wschodzącymi" (nawet z Turcją w ostatnim okresie) i tym samym uwolnić się od śmiertelnego uścisku Waszyngtonu i Londynu.
 
W roku 2019, kraj przystąpił do Nowego Szlaku Jedwabnego, jako rozwiązania mającego na celu odzyskanie pez Włochy znaczenia gospodarczego i politycznego w regionie śródziemnomorskim i powstrzymanie upadku państwa. Politykę tego rodzaju należy uważać niemalże za formę samoobrony, która jednakże w najmniejszym nawet stopniu nie wpłynęła na długofalową strategię anglosaską wobec naszego kraju, biorącą początek w roku 1991.
 
Podkreślmy raz jeszcze, że Włochy są miękkim podbrzuszem strefy euro i Unii Europejskiej. Ostrzał piracki potęg morskich, tym razem przy użyciu koronowirusa, zintensyfikował się.
 
Jak długo Włochy wytrzymają tego rodzaju sytuację?
 
 
O demontażu Włoch pod linkami:
 
***
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

KOMENTARZE

 • Koronawirus
  https://www.theamericanconservative.com/dreher/china-apocalypse-buddhist-prophecy-locusts/
  https://www.dw.com/en/massive-flu-wave-grips-germany/a-52445643
 • co mi leży na wątrobie;
  Wszelkie hipotezy należy brać pod uwagę. Wczoraj w TV paru ekspertów stwierdziło, że WHO do tej pory udawała, że wierzy w chińskie raporty, aby nie drażnić i płoszyć Xi Jinping'a. Jednakże niezależne dochodzenia sugerują że statystyki co do liczby zachorowań i zgonów w Chinach mogą być drastycznie zaniżone przez władze chińskie.
  Sądząc po chaotycznych i nie spójnych akcjach WHO oraz czynników rządowych w dotkniętych krajach można przypuszczać, że jest coś, czego opinii publicznej nie ujawnia się. Na przykład takie sprawy jak:
  1. nie adekwatna do rzekomo małej śmiertelności akcja prewencyjna,
  2. brak doniesień o związkach wirusa z którymś z laboratoriów
  3. natychmiastowe identyfikowanie pojedyńczych nawet przypadków COVID19 w odległych miejscach, jakby ktoś wiedział czego szukać i u kogo, a u setek tysięcy chorych corocznie na grypę nikt przecież nie robi testu na rodzaj wirusa.
  4. brak informacji o stanie zdrowia osób które wyzdrowiały,
  5. brak informacji o przyczynach nie pobierania antyciał u osób ozdrowiałych w celu wytworzenia z nich szczepionki,
  6. brak informacji o żywotności wirusa poza organizmem człowieka
  itp detali.
  Milczenie w powyższych sprawach może nasuwać przypuszczenie, że COVID19 może być tylko tzw. wektorem, czyli wirusem przenoszącym fragment DNA do podmiany w DNA zainfekowej osoby i o prawdziwych konsekwencjach dla "uzdrowionych" możemy dowiedzieć się długo po fakcie.
 • @Nibiru 16:53:13
  osoby, które wyzdrowiały okazują się po jakimś czasie być ponownie pozytywne na testy...
 • @
  Myślę że na tym etapie mamy więcej pytań niż odpowiedzi i każdą opcję należy brać pod uwagę. Jedyne, co jest pewne, to że jest to broń biologiczna, podobnie jak SARS, ptasia grypa, świńska grypa, HIV i szereg innych.
  Można też spokojnie założyć, że rząd chiński nie podaje prawdziwych danych, co do tego nikt, kto żył w PRLu nie powinien mieć żadnych wątpliwości.
  Jeśli prawdą jest, że okres inkubacji wynosi ok. 24 dni i zarażać mogą pacjenci asymptomatyczni, to po prostu siedzimy na bombie zegarowej. Co do śmiertelności, to z całą pewnością będzie można określić dopiero po tym, kiedy wirus zostanie opanowany, a z pewnością nie wcześniej niż po kilku miesiącach od pierwszych zachorowań w danym kraju, o ile podawane dane będą prawdziwe, z pewnością nie te z Chin.

  Natomiast kto tego wirusa wyprodukował, czy USA, czy Chiny, czy Kanada, czy wirus wydostał się przez przypadek, czy zrobiono to specjalnie? Każda z tych hipotez i ich kombinacji jest możliwa.
  Na pewno, jeśli to potrwa dłużej, doprowadzi do załamania ekonomicznego i finansowego i być może także politycznego, nie tylko w Chinach i we Włoszech, ale w wielu krajach świata, z pewnością w Europie i Ameryce.
 • RAM
  Tekst ciekawy, ale wrażenie psuje błąd ortograficzny w prezentowanej grafice.

  Nie wiem, kto ją umieścił - autor czy admin - ale niewątpliwie chodzi tu o angielski "wybuch" (epidemii) - czyli "O-U-T-B-R-E-A-K", a nie błędny "outbrake".

  Różnica niby niewielka, ale zęby bolą, jak się to widzi.

  Nie da się tej grafiki jakoś wymienić na prawidłową...?
 • @Docent zza morza 20:15:28
  Cenne spostrzeżenie. Grafikę wstawił autor, mogę zmienić jedynie tą, która jest widoczna na stronie głównej.

  Ta umieszczona w notce mogłaby zostać podniesiona tylko za zgodą blogera.
 • Będzie gwałtowny wzrost zamówień??
  https://www.cnn.com/2020/02/24/investing/gilead-sciences-coronavirus-who-remdesivir/index.html

  Akcje amerykańskiej firmy biotechnologicznej Gilead Sciences w Nowym Jorku (CNN Business)wzrosły w poniedziałek o prawie 5% po tym, jak urzędnik Światowej Organizacji Zdrowia powiedział, że remdesivir produkt firmy Gilead może pomóc w leczeniu śmiertelnego koronawirusa .

  https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25727921,strach-przed-koronawirusem-sial-poploch-na-gieldach-ale-jednej.html
 • docent, lipao
  otóż bynajmniej nie chodzi tu o OUTBREAK, czyli WYBUCH....

  mnie się to dobrze kojarzyło z terminem spotkanym kilka lat wcześniej i dlatego zamieściłem tę fotkę:

  https://cdn.pixabay.com/photo/2020/02/23/14/42/outbreak-4873543_960_720.jpg

  poniżej wyjaśnienie terminu "outbrake", który jest dość rzadko używany i kojarzy się ze słowem "outbreak":

  Outbrake
  (Sport: Motorcycling)
  Definition
  The term to describe when one rider overtakes a rival by braking later going into a corner.
  http://www.sportsdefinitions.com/motorcycling/Outbrake.html

  zbyt łatwo dałem sobie wmówić nieistniejący w rzeczywistości błąd!!! :)))))))

  proszę więc admina o przywrócenie na czołówkę starej fotografii!
 • Włoscy przedsiębiorcy zamknięci w tzw. czerwonej strefie proszą rząd o możliwość kontynuowania produkcji!
  https://youtu.be/STi8Sj9q9zY
  https://www.maurizioblondet.it/dalla-zona-rossa-gridano-per-lavorare/
 • @RAM 02:22:05
  OK - rozumiem.
  Pzdr.
 • Helicopter money is here
  https://ftalphaville.ft.com/2020/02/26/1582705518000/Helicopter-money-is-here/
 • Pasteur vs Béchamp
  https://youtu.be/zussj6pgbRY
 • Zgony związane z infekcją koronawirusem:
  Castiglione D’Adda (Lodi): uomo di 62 ANNI ricoverato all’ospedale di Como. Era in dialisi e soffriva per patologie pregresse. BĘDĄCY W DIALIZIE

  Castiglione D’Adda (Lodi): uomo di 80 ANNI ricoverato all’ospedale di Lodi per un infarto. PO ZAWALE

  Casalpusterlengo (Lodi): donna di 75 ANNI, era andata in ospedale per una grave crisi respiratoria

  San Fiorano (Lodi): uomo di 91 ANNI (non ci sono informazioni)

  Codogno (Lodi): donna di 83 ANNI (non ci sono informazioni)

  Trescore Cremasco (Cremona): donna di 68 ANNI morta all’ospedale di Crema. Era malata di cancro e aveva subito anche un infarto RAK

  Villa di Serio (Bergano): uomo di 84 ANNI deceduto all’ospedale Papa Giovanni XXIII di Bergamo, era ricoverato per patologie polmonari.

  Nembro (Bergano): uomo di 91 ANNI deceduto all’ospedale di Alzano

  Vo' Euganeo (Padova): uomo di 78 ANNI era ricoverato all'ospedale di Schiavonia (PD) per una polmonite ZAPALENIE PŁUC

  Treviso (Treviso): donna di 76 ANNI, era ricoverata all'ospedale per obesità e grave scompenso cardiaco PROBLEMY Z SERCEM

  Caselle Landi (Lodi): uomo di 88 ANNI. (non ci sono informazioni).
 • @RAM 11:51:03
  Cóż za zbieg okoliczności. Właśnie znalazłam filmik z tłumaczeniem rozmowy pomiędzy personelem szpitalnym w Wuhan, mówiącą o transportowaniu do krematoriów ciał staruszków, którzy byli chorzy na coronavirus i już nie można było im pomóc, ale którzy jeszcze nie całkiem umarli, czyli po prostu byli jeszcze żywi (choć jest szansa, że się udusili w workach plastykowych, w które ich owinięto, zanim ich wrzucono w płomienie):
  Od 11 minuty:
  https://youtu.be/BqcC0d7-3y0

  Plan depopulacji został wdrożony w życie, w dość brutalny sposób w niektórych przypadkach, co w komunistycznych Chnach dziwić nie powinno, a tym bardziej szokować. Niedługo nie ostanie się nikt po 60, a może 50 roku życia, szczególnie jeśli wdrożą 5G.
  Cóż za oszczędność funduszy emerytalnych! Ludzie zostaną wyszkoleni w systemie szkolnictwa na posłuszne roboty, potem będą pracowali jak roboty, a kiedy ich wydajność spadnie - do pieca i po sprawie i po ewentualnych z nimi kłopotach, jak emerytury i obciążenie sluźby zdrowia.

  Nie wiem, czy podałeś te statystyki, żeby udowodnić, że nic takiego się nie dzieje, bo umierają tylko starcy? Każdy ma prawo do życia i powinien móc umrzeć, kiedy przyjdzie jego pora, bez pomocy systemu. No ale nie wiem, może to jest postęp, bo praktykowane niegdyś w pewnych kulturach zrzucanie starców ze skały może być zbyt drastyczne dla oka.
 • Juz dzis wklejalem .polecam film w orginalnym artykule
  CZ TZW KORONOWIRUS TO MIEDZYNARODOWA USTAWKA ONZ I JEJ AGENDY WHO
  Polecam ten artykol na prisonplanet jesli ta informacja jest do konca wiarugodnato zmienia to postac proplemu tej epidemi -
  Prison Planet

  Strona główna
  Polityka
  Ekonomia
  Nauka i technologia
  Multimedia
  Globalne trendy
  Radio i TV
  Kultura
  Kontakt

  Najnowsze artykuły
  Audycja PrisonPlanet.pl - Pandemia i Rząd Światowy.
  W audycji omawiamy temat epidemii koronawirusa w kontekście programów globalistycznych. Poruszamy zagadnienia: laboratorium z Wuhan; związków z Zachodnimi instytucjami tworzącymi bronie biologiczne...

  Więcej
  Polityka
  Międzynarodowe wojskowe spotkania w Chinach i pandemia.
  Międzynarodowe wojskowe spotkania w Chinach i pandemia.
  Z upływem czasu wypływa coraz więcej ciekawych informacji dotyczących rozprzestrzeniającej się zChin epidemii koronawirusa. W kilku ostatnich artykułach iaudycji wykazaliśmy, iż wirus ten jest wytworzoną wzachodnich laboratoriach wojskową bronią biologiczną, która, legalną bądź nie, drogą znalazła się wChińskim laboratorium wWuhan. Zaraz przed pojawianiem się komunikatów na temat przypadków zachorowań wChinach miały miejsce dwa ważne międzynarodowe wydarzenia. Jednym znich była odbywająca się pomiędzy 15 a 30 października wWuhan siódma wojskowa olimpiada CISM, wktórej udział wzięło 20 ministrów obrony, 10,000 żołnierzy ze 109 krajów. Chiny po raz pierwszy organizowały takie wydarzenie na...
  nadużycie link skomentuj
  jan 26.02.2020 09:23:25
 • @jan
  Polityka - Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan ...
  www.prisonplanet.pl › naukowcy_z_usa_i_wirusy_z,p1487086437
  30 sty 2020 - Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan. - Wszyscy możemy zapomnieć o „zupie nietoperzowej”, która podobnież była powodem ...
 • @jan
  Być mioze chodzi o zainicjowanie szerszego procesu w skali globalnej - .....
  Ekonomia - Elity rozpoczęły niszczenie ekonomi świata ...
  www.prisonplanet.pl › ekonomia › elity_rozpoczely,p241033988
  23 gru 2010 - Elity rozpoczęły niszczenie ekonomi świata - Ceny dóbr, głównie jedzenia jak i pochodnych ropy (plastiki, sylikony, detergenty, ubrania etc.)
 • @Lotna 12:40:46
  ja nie promuję eksterminacji starców!... strasznie szybka jesteś!

  od dziś, we Włoszech podaje się te dane po to, by pokazać, że nie ma jak na razie żadnej pandemii!

  prawdziwa pandemia kosiłaby jak leci!
 • Kolejne oficjalne niepokojące newsy;
  Wczoraj wieczorem troje kandayjskich mikrobiologów ponownie oceniło zmieniającą się sytuację w kwestii pandemii covid19. Tak więc:
  1. Chorych może być wielokrotnie więcej niż oficjane statystyki podają, gdyż przez pierwsze 3 tygodnie nie było testów i chorzy nie byli świadomi i zarażali innych. Zresztą nadal niema wystarczającej ilości testów (również w innych krajach) a te istniejące też mają spory margines błędu.
  2. Istnieje spory % nosicieli wirusa nie przejawiający objawów lub jakieś znikome, a który zaraża cały czas otoczenie.
  3. Pytanie na całym świecie jest nie "czy" ale "kiedy" wirus zaatakuje.
  4. Należy przygotowywać się powoli na obowiązkowe kwarantanny całych miast i w tym celu w domu gromadzić dobra niezbędne do kilkutygodniowej izolacji.
 • @Nibiru 14:26:40
  we Włoszech, zwykli ludzie, włącznie z dziennikarzami mainstreamu, trzeźwieją i analizują sprawę na zimno... od dziś liczy się straty gospodarcze, które są niewspółmierne z hipotetycznym zagrożeniem...

  chorzy siedzą w domu!... jedynie niewielki procent przebywa w szpitalu!... otwiera się bary i restauracje...

  Włosi łapią się w tym, że komuś zależy na sparaliżowaniu ich Kraju...
 • @RAM 16:22:05
  Oczywiście nam pozostaje powściągliwość i czujność, gdyż nie jesteśmy w stanie prawidłowo zidentyfikować co jest prawdą, manipulcją a co wieutnym kłamstwem.
  PS. W Kanadzie też paraliż, bo od ok. 3 tygodni Indianie blokują główne szlaki kolejowe i w tej chwili ta sprawa jest dominującą z uwagi na ogromne straty gospodarcze, braki w zaopatrzeniu i utrudnienia w dojazdach do pracy.
 • @RAM 14:06:34
  Najpierw zarabia się na panice(stroje, maski, wykupy towarów w sklepach, etc...Teraz wszystko idzie super, witaminy, suplementy, miód, spirit, zioła, cebula i czosnek. Super obroty i sprzedaż.), potem na nic nie wartych szczepionkach. Ot geszeft żydowskiej bigfarmy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930