Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

O Saudach – krypto-Żydach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pamiętając o tym, że książęta z Arabii Saudyjskiej szkolą się w Polsce na żołnierzy...

 

RAM         19 styczeń 2020 

https://wiadomosci.wp.pl/ksiazeta-z-arabii-saudyjskiej-szkola-sie-w-polsce-na-zolnierzy-6302294954444929a

https://kresy.pl/wydarzenia/polska-szkoli-saudyjskich-pilotow-foto/

 
***
 
W roku 2017, Wielki Mufti Arabii Saudyjskiej – Abdulaziz al-Sheikh, wydał znaczące oświadczenie w kwestii saudyjskiej polityki zagranicznej.
 
 
Powiedział wtedy, że «muzułmanom nie wolno walczyć z Izraelem», wprost przeciwnie, według niego: „Muzułmanie powinni zjednoczyć się ze sobą, po to by walczyć z Hamas'em i Hezbollah'em”.
 
Za co Ayoub Kara,izraelski minister (ten sam z którym członkowie rządu warszawskiego w jarmułkach spożywają szabasowe obiady) , podziękował mufti'emu na Twitter'ze:
 
 
 
"We congratulate Abdul Aziz al-Sheikh, the Grand Mufti of Saudi Arabia, as well as the head of Ulema for his fatwa forbidding the fight against the Jews and forbidding to kill them."
 
 
Tak więc – zgodnie ze słowami mufti'ego – wahabici postanowili sprzymierzyć się politycznie i wojskowo z państwem syjonistycznym. Nic więc dziwnego, że Wielki Mufti saudyjski nazwał Hamas „organizacją terrorystyczną”, po czym zacytował Ibn Taymiyyah'a – kaznodzieję muzułmańskiego z XIII – wieku, teoryzującego sojusz z państwem żydowskim.
 
Jakie są korzenie współpracy wahabicko-syjonistycznej?
 
Pisarz Mustafa Turan twierdzi, że założyciel ruchu wahabickiego, Muhammad ibn Abdul Wahhab, był fanatycznym „żydem donmeh”, zwolennikiem Sabbatai'a Zevi'ego – "mesjasza", który w wieku XVII udał nawrócenie się na islam po to, by uniknąć wyroku śmierci pod Imperium Osmańskim.
 
 
 
 
 
Turan uważa, że​​ dziadek Wahhaba, Sulayman, miał na imię Shulman i należał do społeczności żydowskiej w tureckiej Bursie.
 
Badania Mustafy Turana zostały potwierdzone przez raport wywiadu irackiego – pochodzący z września 2002 i opublikowany 13 marca 2008 przez amerykańską US Defense Intelligence Agency - koncentrujący się na żydowskich korzeniach wahabitów.
 
Raport opiera się na wspomnieniach osobnika określanego jako Mr. Hempher – szpiega angielskiego (twierdzącego, że jest pochodzenia azerbejdżańskiego), który w połowie XVIII wieku nawiązał kontakt z Wahhab'em, powołując do życia sektę wahabicką, mającą na celu wywołanie rewolty Arabów przeciwko Turkom i utorowanie drogi do powstania państwa żydowskiego w Palestynie.
 
Dokument stwierdza między innymi, że Shulman został wygnany z Damaszku, z Kairu i z Mekki za absurdalność głoszonych przez niego poglądów.
 
Memoirs of Mr.Hempher, The British Spy to the Middle East
 
The Birth of AI-Wahabi Movemen And it's Historic Roots
 
Także dziennikarz Wayne Madsen podtrzymuje to samo przypuszczenie:
 
„Imperium Osmańskie w Turcji, które obejmowało kluczowe części Arabii Saudyjskiej, zamieszkiwało wielu krypto-Żydów (Żydów, którzy udawali muzułmanów). Owi krypto-Żydzi (zwani również donmeh) mają powiązania z saudyjską rodziną królewską i religią saudyjską".
 
Początkiem delirium wahabickiego jest rok 1648, w którym Szabbatai Zevi, opierając się na fanatycznej interpretacji Zoharu, czyli Kabały, ogłasza się mesjaszem. Wyrzucony z dzisiejszego Izmiru osiedla się w Salonikach, ważnym, żydowskim centrum kabalistycznym, gdzie dalej głosi swe dziwactwa.
 
Jego działalność jest jednakże tak bardzo kompromitująca, że zostaje wydalony z miasta przez tamtejszych rabinów. Wyrusza więc najpierw do Jerozolimy a następnie do Kairu, zaś w roku 1663 wraca do Palestyny.
 
Według Kabały, rok 1666 miał być rokiem Apokalipsy (666 to liczba Bestii w Apokalipsie św. Jana). Wkrótce, Zevi wyrusza do Konstantynopola z zamiarem obalenia sułtana. Zdenuncjowany przez władze rabiniczne jako prowokator, zostaje aresztowany, po czym w obawie o swe życie postanowia przejść na islam. Dokumenty potwierdzają, iż było to nawrócenie fałszywe.
 
Wg pisarza Rifat'a Salim'a Kabar'a, Król Abdul Aziz Ibn Saud –  pierwszy monarcha saudyjski – pochodził od Mordechaja bin Ibrahima bin Moishe, żydowskiego kupca z Basry. Moishe Mordechai zmienił nazwisko i ożenił swego syna z kobietą pochodzącą z jednego z plemion saudyjskich.
 
O krypto-syjonistycznych korzeniach wahabizmu mówi również książka napisana przez Said'a Nasir'a, ambasadora Arabii Saudyjskiej w Kairze, zatytułowana „Historia rodziny Saudów”.
 
Czytamy w niej:
 
«W roku 1943, Abdullah bin Ibrahim al-Mufaddal, zajmujący stanowisko ambasadora saudyjskiego w Egipcie, wręczył Muhammad'owi al-Tamami 35 000 funtów i polecił mu sfabrykowanie fałszywego drzewa genealogicznego, dowodzącego, że tak Saudowie jak i rodzina Abdula Wahhab'a są bezpośrednimi potomkami proroka Mahometa”.
 
Witryna internetowa Aurora dodaje: W roku​​ 1960, kairska stacja radiowa „Sawt al-Arab” oraz jemeńska rozgłośnia w Sanaa potwierdziły żydowskie pochodzenie rodziny saudyjskiej.
 
Zaś 17 września 1969, król Faisal al-Saud, w wywiadzie dla do Washington Post powiedział:
 
„My, rodzina saudyjska, jesteśmy kuzynami Żydów: absolutnie nie zgadzamy się z władzami arabskimi czy też muzułmańskimi, które wykazują antagonizm wobec Żydów; powinniśmy żyć z nimi w pokoju. Nasz kraj (Arabia Saudyjska) jest pierwszym źródłem, z którego wyszedł pierwszy Żyd, którego potomkowie rozprzestrzenili się po całym świecie".
 
 
Przypomnijmy na koniec, że w roku 2002, palestyński minister informacji, Yasser Abed Rabbo stwierdził:
 
„Funkcjonują elementy, którym Mossad polecił stworzenie w Strefie Gazy komórki terrorystycznej podszywajacej się pod Al-Qaedę, tak, by móc usprawiedliwić ataki i interwencje wojskowe izraelskiej armii okupacyjnej przeciwko Gazie''.
 
Pułkownik Rashid Abu-Shbak wyjaśnił, że rekrutowanym Palestyńczykom – uzbrojonym w niedziałającą broń – płacono pieniędzmi przelewanymi z kont bankowych w Jerozolimie i innych miastach Izraela. W owym czasie, Autonomia Palestyńska przekazała ambasadorom i konsulom kilku krajów arabskich dokumenty ujawniające rolę Izraela w sfabrykowaniu prowokacji, mogącej usprawiedliwić zbrodnicze oblężenie Strefy Gazy.
 
  
Israel 'faked al-Qaeda presence'
 
Syjonizm i wahabizm mają zbieżne cele: Izrael chce wyrugować naród palestyński ze swoich ziem i odbudowując Wielką Chazarię – despotyczną monarchię opartą na Talmudzie Babilońskim; wahhabizm natomiast chce odtworzyć Kalifat Umajjadów – islamistyczny, obskurancki i mizoginistyczny emirat.
 
Na podstawie:
 
***
 
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • Obłuda zachodnich "demokracji" 《5plus》
  Saudyjski reżim to despotyczny reżim. Gwałcący podstawowe prawa ludzkie. 

  A współpraca USA i Unii Europejskiej z tak niedemokratycznym saudyjskim reżimem gorszym od dyktatury Północnej Korei bo dyskryminujacym i to pod każdym względem kobiety, stosujacy tortury i bestialstwa w stosunku do przeciwników politycznych i krytyków.
  Ta współpraca ujawnia prawdziwe oblicze jak bardzo amerykańscy i europejscy politycy są zakłamani i fałszywi w uprawianiu propagandy wielkich obrońców praw człowieka i demokracji.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 03:00:40
  Domniemywam, że wśród tych "zachodnich demokracji" jest i nasza pełzająco liżąca.
 • Persowie dzięki wplywowi Estery na krola Aszchawerosza też mogą się uważać za żydów
  Talmudyczne jasełki purimowe świętują namowienie grubego i pijanego króla Babilonu do rozkazu zabicia swego wodza Chamana, ktoremu wcześniej wydal rozkaz wybicia wszystkich żydów, którzy nie zechca wyjechać w określonym terminie z kraju niewoli babilońskiej. Żydzi otrzymali prawo mordowania arystokratów babilońskich i zabierania ich majątków czyli wymiany elit jak to dzisiaj nazywają slupy prezessimusa. W jasełkach przedstawianych zgodnie z przepisami Talmudów Esterę może grać tylko mężczyzna co rabin sprawdza oglądając genitalia lecz pozwala mu nosić elementy ubioru kobiecego.
 • Wystarczy do wyszukiwarki Google wpisać nazwisko Rajmund Kaczyński, Henryk Świątkowski lub Wilhelm Świątkowski
  By dowiedzieć się mimo licznych moderacji i np informacji w Wikpedii, że Rajmund wynajmowal willę w Warszawie w 1950 r (a nie otrzymał przydział) można dowiedzieć się o żydowskich korzeniach prezessimusa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829