Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

O afroamerykańskiej wojnie z «termitami»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W książce «The Secret Relationship Between Blacks and Jews», Farrakhan opisuje także proceder, który można określić jako «hodowlę niewolników» - na wzór hodowli zwierząt...

 Drzewo zżarte przez termity

RAM        31 grudzień 2019

 
31 grudnia 2019, a stronie www.altreinfo.org, Paolo Germani komentuje coraz to częstsze ataki Afroamerykanów na Żydów.
Pisze, że zjawisko to ma swe korzenie w gwałtownie pogłębiającej się świadomości amerykańskiej, czarnej wspólnoty – świadomości odnoszącej się do dobrze ukrywanej dotąd prawdy historycznej, jej dotyczącej.
By zrozumieć o co chodzi, wystarczy oglądnąć w Internecie filmiki, zamieszczane tam przez Louis'a Farrakhan'a, amerykańskiego duchownego muzułmańskiego, przywódcę Nation of Islam, lub przeczytać jego (3 tomową) książkę zatytułowaną «The Secret Relationship Between Blacks and Jews», dostępną ongiś na Amazon (dziś do kupienia jedynie w niewielu księgarniach wyspecjalizowanych).
 

 
 
 
 
Kim jest Louis Farrakhan? Znienawidzony przez ADL, afroamerykański leader (prawdziwe nazwisko Louis Eugene Walcott) urodzony w roku 1933, utrzymuje, że Żydów należy uważać za jedynych odpowiedzialnych za handel czarnymi niewolnikami. Twierdzi także, iż obecnie, Żydzi – opowiadając, że bronią praw czarnych – posługują się nimi do osiągnięcia ściśle żydowskich celów.
 
VIDEO: Louis Farrakhan Blames All Society’s Problems on Jews – 2015
 
W roku 2009, Farrakhan poparł kandydaturę Baracka Obamy, jednakże w roku 2011, po zbombardowaniu Libii – do czego doszło za zgodą Obamy – nagrał video, w którym oświadczył:
«Głosowaliśmy na naszego brata Baracka, wspaniałego człowieka o złotym sercu. Dziś Barack stał się całkowicie inną osobą. Dziś jest mordercą. Barack Obama znajduje się pod wpływem Żydów i jest przez nich szantażowany».
W roku 2015, afroamerykański leader, w sposób otwarty oskarżył Żydów o przeprowadzenie ataków na Twin Towers.
W książce «The Secret Relationship Between Blacks and Jews», Farrakhan cytuje dokumenty z których wynika, iż Żydzi zajmowali się nie tylko finansowaniem deportacji, jej realizacją oraz sprzedażą niewolników pochodzących z Afryki, ale również procederem – mającym miejsce już w Ameryce – który można określić jako «hodowlę niewolników», na wzór hodowli zwierząt.
Żydzi, pisze Farrakhan, prowadzili w Ameryce farmy, na których do zapłodnienia młodych Murzynek wybierali szczególnie silnych i wytrzymałych, czarnych mężczyzn, tak by móc wystawić na rynek nowe pokolenia niewolników.
Ocenia się, że Żydzi winni są śmierci około 90 milionów Afrykańczyków wywiezionych z Czarnego Kontynentu. 10 milionów zaś zostało wykorzystane na amerykańskich plantacjach.
Na video, zrealizowanym kilka lat temu w Detroit, afroamerykański leader stwierdził:
«Kiedy mówią o Farrakhan'ie, nazywają mnie hater'em, antysemitą. Zaprzestańcie tego. Ja jestem wrogiem termitów. Nie nienawidzę ludzi z racji ich religii».
Video zostało oczywiście usunięte z Internetu.
Na określenie «wróg termitów» zareagowała ADL, jak również mentor Mateusza Morawieckiego, rabin Shmuley Boteach, który  stwierdził:

 
«Nazywając Żydów termitami, Louis Farrakhan zrobił coś, co można określić jako potencjalne wezwanie do ludobójstwa. Naziści, w sposób programowy definiowali Żydów jako karaluchy i pasożyty, które powinny zostać wytrzebione. Wzywam leaderów afroamerykańskich do natychmiastowego potępienia tegoż podłego i obrzydliwego ataku».
 

Dla przypomnienia:

 
VIDEO: Poland's Prime Minister Morawiecki with Rabbi Shmuley Boteach in New York – September 2017
 
Na podstawie:
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • Teilhard de Chardin. Jezuita - mason i heretyk (tłum. RAM)
  .
  https://sklep.antyk.org.pl/p,teilhard-de-chardin-jezuita-mason-i-heretyk,6934.html
 • @ Autor
  "Żydzi, pisze Farrakhan, prowadzili w Ameryce farmy, na których do zapłodnienia młodych Murzynek wybierali szczególnie silnych i wytrzymałych, czarnych mężczyzn, tak by móc wystawić na rynek nowe pokolenia niewolników."

  W głowie mi się to nie mieści.

  5*
 • @ Autor
  Doszło do ataku na ambasadę USA w Bagdadzie.
  Pisałeś o tej ambasadzie - zalinkowałem ten post pod wpisem Anny PK, żeby było wiadomo o "jaką" ambasadę chodzi, ALE... niemal od razu miałem skojarzenie z operacją Northwoods.

  http://an40na.neon24.pl/post/152360,atak-na-ambasade-usa-w-iraku

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Northwoods


  Czy może gdzieś wyszło na jaw co ta ambasada kiedyś wysyłała?
 • @ Autor
  Szczęśliwego i zdrowego 2020.
 • Niech ten Rok 2020...
  ...będzie gorszy od 2021!
 • @Jasiek 00:03:06
  Wszystkiego Najlepszego!
 • @1abezmetki 06:11:33
  Wszystkiego Najlepszego!
 • @Jasiek 23:57:11
  Nic do tej pory na jaw nie wyszło!
 • Zdjęcie wprowadzające nie bardzo na temat...
  https://www.nbcnews.com/news/nbcblk/african-american-civil-war-soldiers-finally-receive-proper-burial-n685481
 • Na latarni
  https://en.wikipedia.org/wiki/African_American_Civil_War_Memorial_Museum
 • @RAM 10:36:36
  "Nic do tej pory na jaw nie wyszło!"

  Tak sobie myślę, że jeśli coś wywozili z Iraku i nagle zamknęli swoją największą na świecie ambasadę, to może już wywieźli wszystko co było trzeba, a z tymi zamieszkami to była tylko podkładka.
 • @Jasiek 10:53:51
  .
  to wyglądało na hub przerzutowy, a nie tylko wywożenie czegoś z Iraku...

  http://ram.neon24.pl/post/147141,bagdad-tajna-kwatera-glebinowego-rzadu-usa
 • @RAM 10:58:47
  "to wyglądało na hub przerzutowy, a nie tylko wywożenie czegoś z Iraku..."

  Kiedyś ktoś zrobił wpis na temat narkotyków produkowanych w Afganistanie. Może to o nie chodziło. Ale tego raczej by nie skończyli bo to chyba był roczny przychód na poziomie biliona dolarów czyli ichniego tryliona...
 • Jasiek
  Nietrudno się domyśleć,wiadomo,łupy złodziejskie,dorobek 5000 lat Mezopotamii.Ciekawe,kto jest adresatem tych przesyłek?Do jakiego portu zawijają te złodziejskie łupy.
 • ? !
  BARANY nie zauważają, że informatyzacja służby zdrowia jest podwaliną pod hodowlę ludzkich zwierząt.
 • @M i r i a m 15:19:10
  "Ciekawe,kto jest adresatem tych przesyłek?"

  Oto lista z linkowanego przeze mnie wpisu RAM-a:

  "Adresatami wysyłek z ambasady w Bagdadzie są również:

  Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Islandia, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Portugalia , Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Anglia, Andorra, Lichtenstein, Malta, Księstwo Monako, San Marino, Waytykan, Cypr, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Gruzja, Litwa, Lotwa, Mołdawia, Rosja, Ukraina, Albania, Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Macedonia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, oraz Kosowo.

  Poza tym, niezidentyfikowane materiały przesłane zostały także do Ameryki Południowej oraz do Południowej i Centralnej Afryki."

  Ja obstawiam, że może chodzić o narkotyki.
  Czy może coś z dorobku Mezopotamii? Wątpię. Tym raczej nie chcieliby się dzielić...

  Szczęśliwego!
 • @interesariusz z PL 15:45:43
  To chyba do pana Madeja koment, tylko nie pod tym wpisem?

  Czyżby bot Interesariusz się pogubił? ;-)

  Szczęśliwego!
 • wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, powiedział Mosiek do Icka;
  Grandziarze finansowi nie mają też dobrej opinii wśród Indian i Metysów (tzw. pierwszych narodów "first nations"). Przed ok. 20 laty wódz indiański i polityk David Ahenakew w konfrontacji z dziennikarzem pozwolił sobie na niewybredne antysemickie uwagi dotyczące roli żydów w świecie, uzasadnionej jego zdaniem reakcji Hitlera i tym podobne uwagi. Odsunięto go od zajmowanych stanowisk, pozbawiono oderu za zasługi dla Kanady, musiał się pokajać, miał sprawy sądowe i w końcu zmarł na raka. Oficjalnie w prasie przylepiono mu etykietkę rasisy, antysemity i nie podano czemu właściwie był tak wściekły na żydowkich cwaniaków. W korporacji kanadyjsko-amerykańskiej, w której pracowałem przez wiele lat, sporo było wspópracowników na różnych stanowiskach pochodzenia "pierwszych narodów" lub mieszańców. Z towarzyskich rozmów z nimi można było się dowiedzieć że pretensje pierwszych narodów do żydowskich cwaniaków dotyczyły głównie złodziejskiego pośrednictwa prawnego w egzekwowaniu olbrzymich zadośćuczynień finansowych od rządu federalnego Kanady na rzecz pierwszych narodów, z których to sum tylko pewien procent trafiał do poszkodowanych a resztę brali cwaniacy za "usługę". Również nabrzmiał wtedy problem rabunkowej eksploatacji bogactw naturalnych (jak złoto, platyna, diamenty itd.) na ziemiach indiańskich przez firmy należące do żydowskiego kapitału. Po wyeksploatowaniu złóż pozostawiano z reguły zatrute (rtęcią, arszenikiem i innymi toksynami) rzeki, jeziora, wody podskórne i tereny . Dodatkowo ponoć wykupywano za bezcen na różne słupy, przepastne co atrakcyjniejsze tereny wokół większych miast i autostrad mające tzw. potecjał zyskania na wartości kilkakrotnie.

  https://en.wikipedia.org/wiki/David_Ahenakew
 • "Afroamerykanie" czy "Murzyni" ?
  W języku polskim istnieje przecież słowo Murzyn na osobę o czarnym kolorze skóry, po co więc używać terminów z arsenału politycznie poprawnej nowomowy?

  Na przykład biali Burowie którzy osiedlili by się w USA także mogli by być określani terminem "Afroamerykanie"


  Wbrew pozorom, dla wielu czarnoskórych Amerykanów polskie określenie „Afroamerykanin” może mieć pejoratywny i obraźliwy wydźwięk .....
  Zarówno Manny, jak i Silus, a także ich rodziny nie lubią określenia African-American. Kiedy zdumiony kilkakrotnie pytałem ich, dlaczego odrzucają takie określenie, odpowiadali, że z Afryką zwyczajnie nie mają nic wspólnego. Czują się przede wszystkim ludźmi z Georgii, którzy musieli za chlebem i pracą emigrować na północ, pod Nowy Jork. Wiedząc, czym jest współczesna Afryka, obaj dziękowali Bogu, że ich przodkowie zostali przywiezieni na niewolniczym statku do Nowego Świata.


  https://nczas.com/2011/10/14/indeks-slow-zakazanych-przyklady-nowomowy-w-usa/
 • @Jasiek 16:37:18
  Myślę,że ma Pan rację.Za wnikliwość 5*. Oczywiście,ten światowy złodziej nie podzielił by się dorobkiem Mezopotamii z nikim,ale z narkotykami,jak najbardziej,mają w tym biznesie duże doświadczenie i niemały dorobek. Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829