Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Im wolno, gojom nie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«USA stanowią dla Syjonu odbytnicę LGBT, wystawianą na każdy gwałt i sodomizację, jakie tylko pojawią się w bezwstydnych urojeniach żydostwa i jego lobby...»

 RAM     14 grudzień 2019

 
Swój dzisiejszy artykuł, Maurizio Blondet tytułuje«Im wolno», po czym pyta czytelników swego bloga, czy pamiętają reakcje USA, UE oraz – zdominowanych przez Żydów – mass mediów włoskich na podpisanie porozumienia handlowego z Chinami, jakie Włochy zawarły w marcu 2019?
W odpowiedzi na nie – przypomina Blondet – pojawiły się bardzo ostre reprymendy oraz groźby nałożenia sankcji na kraj, w czym wzięli udział Macron i Merkel.
Ówczesny wicepremier Luigi Di Maio zmuszony został do odbycia pokutnej wizyty w Waszyngtonie oraz wyrecytowania, iż «NATO pozostaje naszym domem, że zapłacimy za F35, że Włochy zdystansują się od Putina i jego ropy...»
Maurizio Molinari, neocoński szef turyńskiego dziennika La Stampa – czujący się w Waszyngtonie jak u siebie w domu – pisał wówczas, że «Amerykanie są zdania, iż otworzenie włoskich portów w Genui i w Trieście na potrzeby Chińczyków jest czymś w rodzaju konia trojańskiego, jak chodzi o chińskie podboje geopolityczne».
Tymczasem, Izrael co tylko wynajął Chińczykom cały port w Hajfie, o czym triumfująco doniosła gazeta Jerusalem Post, komentując:
 

«Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny wygrały współzawodnictwo z USA, jak chodzi o wpływy na politykę Izraela. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić groźbę wycofania się?»
Blondet pisze: Na dzień dzisiejszy nie ma jednakże żadnej faktycznej groźby ze strony amerykańskiej;  można stwierdzić, że USA wzdychają tylko, iż skończy się na tym, że nie będą cumować w Hajfie.
Pisze dalej, że Izrael jest beneficjentem jak chodzi o wszystkie technologie amerykańskie, także te najbardziej tajne i strategiczne, które otrzymuje od USA gratis i że za sprawą tysięcy żydowskich sayanim, zajmujących kluczowe stanowiska w państwie, USA są otwartą księgą i miękkim podbrzuszem dla Syjonu, któremu niczego się nie odmawia.

Dodajmy jeszcze, zauważa włoski dziennikarz, że już w przeszłości, Izrael odsprzedał Chinom technologie o wielkim znaczeniu. Między innymi, Izraelczycy sprzedali Chińczykom amerykańską, tajną technologię dotyczącą miniaturowych systemów chłodniczych produkowanych przez spółkę Ricor, montowanych w pociskach rakietowych i wyposażeniu elektro-optycznym, o czym w roku 2013 donosiła strona www.military.com.
To samo źródło pisało, że w roku 2002, agencja Associated Press, informowała, iż w latach '90, ówczesny dyrektor CIA James Woolsey powiedział członkom amerykańskiej komisji senackiej, że Izrael sprzedawał Chinom amerykańskie tajemnice państwowe przez około 10 lat. Ponad 12 lat temu – referowała www.military.com, USA prosiły Izrael by anulował umowę o dostarczanie Chinom pocisków Python III, które zawierały w sobie technologię opracowaną przez USA, używaną do produkcji amerykańskich rakiet Sidewinder.   
Tak wygląda przeszłość tejże kwestii.
Jak chodzi o nowości, w marcu 2019, na stronie www.foreignpolicy.com (należącej do Council on Foreign Relations) pojawiły się ubolewania: «Chiny szpiegują Izrael po to, by wykradać tajemnice USA».
Pisze się tam o tym, że Chiny «szpiegują Israel Aerospace Industries, spółkę Rafael oraz Elbit Systems. Dwie pierwsze są spółkami państwowymi. Wszystkie trzy posiadają filie w USA i współpracują ze spółkami amerykańskimi, takimi jak Raytheon, Boeing i Lockheed Martin. Oczywiście Chiny traktują Izrael jako tylne drzwi, przy pomocy których może dostać się do tajnych programów amerykańskich i spenetrować je».
Izrael traktowany jako «tylne drzwi» pyta Blondet?
Po czym stwierdza, że przychodzi mu na myśl nieco inna i bardziej cielesna metafora: otóż amerykańska superpotęga stanowi dla Syjonu odbytnicę LGBT, wystawianą na każdy gwałt i sodomizację, jakie tylko pojawią się w bezwstydnych urojeniach żydostwa i jego lobby. Stanowi odbytnicę całkowicie bezsilną – jak wiemy już od momentu, w którym otwarta na przestrzał pozwoliła zj***ć sobie tajemnice fabrykacji Bomby.
Wywiad izraelski zauważa, że «inwestycje chińskie na Bliskim Wschodzie zwiększyly się o 1 700 % pomiędzy rokiem 2012 i 2017. Ogółem, Chińczycy zainwestowali w tymże regionie 700 miliardów dolarów. Prawie połowa dotyczy sektora energetycznego, 150 miliardów dolarów zostało przeznaczone na badania i rozwój, 113 miliardów dolarów zainwestowano w przemyśle, 103 miliardy dolarów w sektorze transportu, 68 miliardów dolarów w sektorze wojskowym, 4 miliardy zostały przeznaczone na kredyty finansowe i jedynie 155 milionów dolarów na pomoc humanitarną».     
Czyż nie są to wspaniałości wolnego rynku? – ironizuje Blondet w odniesieniu do żydowskiego lamentu.
Przecież Pekin wprowadza w życie wszystkie te nauki, które głosiliście, nawołując do wszystkich możliwych «otwarć»!
Na co narzekacie? Odbytnica amerykańska od dziesiątków lat straciła swe dziewictwo!
Chiny nie tylko powiększają port w Hajfie, ale także ten w Hasdod – dodaje bloger włoski.
 
Marzec, 2017: Podpisanie umowy chińsko-izraelskiej o wolnym handlu
 
Maurizio Blondet pisze dalej: podsumowując, jest rzeczą oczywistą, że z strony USA nie pojawi się w stosunku do Izraela najmniejsza nawet wymówka.
Dlaczego więc włoskie lobby żydowskie, przy pomocy zawładniętych przez siebie najrozmaitszych mass mediów, wyrzuca nam, że przyłączyliśmy się do budowy Jedwabnego Szlaku, grozi Włochom sankcjami i represjami, mającymi pojawić się nie tylko ze strony odbytnicy amerykańskiej, ale także tej merkelowskiej – równie szeroko otwartej na chuci żydowskie?
Przecież u nas Chińczycy nie zdobędą nawet tysięcznej części tych amerykańskich tajemnic wojskowych, jakie Izrael oficjalnie sprzedaje Chinom!
Czemu tak się dzieje? – nalega rozpaczliwie Blondet, po czym daje odpowiedź. Robicie to po to, by okazać waszą siłę i wasze znaczenie, także w stosunku do kraju stosunkowo mało znaczącego.
Chciałbym zapytać jeszcze, dlaczego wszyscy wpływowi Żydzi włoscy, od dziennikarzy po polityków, walczą zaciekle o to, by za każdą cenę więzić Włochy w Unii Europejskiej, chociaż wydaje się, że przebywanie w tejże klatce podoba się jedynie wymienionym powyżej?
Rozumiem jednakże, że tego rodzaju pytania – konkluduje włoski bloger z ironią – mogą stymulować antysemityzm, który jak wszyscy wiemy przewala się przez Europę i wobec którego rozgorzała wojna mająca na celu zlikwidowanie Nienawiści. A zatem, wycofuję wszystkie pytania.
 
Na podstawie:
LORO POSSONO
 
***
O tym jak syjon z Wall Street uratował chińskich komuchów
 
***
Uwaga, przeczytać:

FAA przewidziała, że 15 samolotów Boeing 737 MAX może spaść, powodując śmierć ponad 3000 ludzi, ale pomimo to pozwoliła im latać

FAA Calculated Boeing 737 MAX Could Crash 15 Times & Kill More Than 3,000 People – But Allowed It To Keep Flying
 

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 
 

KOMENTARZE

 • Gilad Atzmon
  .
  https://gilad.online/writings/2019/2/28/why-the-left-is-dead-in-the-water-e5w8e
 • Zatem widać wyraźnie
  że na świecie jest tylko jedno niepodległe i suwerenne państwo- jest nim Izrael. Wszystkie inne są jego koloniami na czele z USA.
 • @zadziwiony 23:24:29
  "Wszystkie inne są jego koloniami na czele z USA."

  Chiny chyba nie...
  Przynajmniej mam taką nadzieję.
  Wątpliwości mam też przy Rosji.

  Ukłony
 • @ Autor
  "Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny wygrały współzawodnictwo z USA, jak chodzi o wpływy na politykę Izraela."

  Ta nacja zawsze wie, że trzeba trzymać z silniejszym...

  5* dla Ciebie to już u mnie tradycja :-)

  Pozdro!
 • @Jasiek 07:33:08
  A czy czasami to nie ta nacja przyczyniła się do dzisiejszej potęgi Chin. Przynajmniej w znacznym stopniu?
 • Nie wystarcza już mówienie ale i myślenie o żytach,
  aby nie być POsądzonym o Antysemityzm, nawet w karnawale !

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/belgia-karnawal-w-aalst-wykreslony-z-listy-unesco-za-figury-zydow/3esj5zq

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/xk0k9kpTURBXy81YmZiNDI4OGY0NjZiOTM1NTUyYTAzZWFkNjIxZGUyMy5qcGeUlQMAzPPNEP7NCY6TBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzIzMzdjOWZkNmI5MzFlZTZjYjBkMjNkY2JhMjU4YTlkLnBuZwDCAJMJpmY3OTk3YQaBoTAF/kontrowersyjne-figury-zydow-na-karnawale-w-aalst.webp

  Od teraz to chyba taki obraz żyta:
  https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.zwierzosfera.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F11%2Fzmija.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.zwierzosfera.pl%2Fnajbardziej-jadowite-weze-europy%2F&docid=jDQNiQ-0V7nYsM&tbnid=xP778WMjJyB6DM%3A&vet=10ahUKEwj5zJPDobfmAhW0wsQBHZPSC3QQMwhOKAIwAg..i&w=2513&h=1669&client=opera&bih=735&biw=1253&q=węże&ved=0ahUKEwj5zJPDobfmAhW0wsQBHZPSC3QQMwhOKAIwAg&iact=mrc&uact=8
 • @zadziwiony 09:41:15
  "A czy czasami to nie ta nacja przyczyniła się do dzisiejszej potęgi Chin."

  Polska nacja się przyczyniła. Kupując masę chińskich produktów za niezliczone miliardy dolarów. Polacy też potrafią spiskować. ;)
 • @zadziwiony 09:41:15
  Myślę, że tak. Handlowali czym się dało i z kim się dało, Chińczycy to wykorzystali i poszło. Spotkałem się też z info, że Chińczycy to tacy "handlowi" jeśli idzie o DW. Więc może trafił swój na swego ;-)
  Jeśli teraz mają jakieś narzędzia, żeby cisnąć usraelitów, to może i nacisną ich w kwestii przebiegu szlaku przez Polskę - wojska usa są w Polsce raczej i między innymi po to żeby zakłócić jego przebieg do Europy.
 • @zadziwiony 09:41:15
  .
  http://ram.neon24.pl/post/148332,o-tym-jak-syjon-z-wall-street-uratowal-chinskich-komuchow
 • @RAM 12:15:28
  Z tego wniosek, że utuczyli sobie nowego żywiciela i teraz stopniowo będą się na niego przenosili.
 • @zadziwiony 12:48:54
  .
  toczą wszystko jak rak!
 • @RAM 12:52:27
  Ale Chińczycy to stara cywilizacja i przede wszystkim bardzo cierpliwa. To może być,, kamień u nogi,, dla Żydów.
 • Do przeczytania...
  .
  https://gefira.org/en/2019/11/13/demographic-decline-to-collapse-economy-migration-to-create-social-tensions/

  https://gefira.org/en/2019/11/24/greta-thunberg-a-teenager-berating-prime-ministers-and-presidents/

  https://gefira.org/en/2019/12/06/immigrants-are-more-important-than-fellow-citizens/
 • Do przeczytania...
  .
  Climate and the Money Trail
  https://journal-neo.org/2019/09/25/climate-and-the-money-trail/?fbclid=IwAR0Xp56DTlYdRR_rDAGeMBL-0u32yJNKqFbvbNpjqTupyz6harOgdmgZ8qE
 • Do przeczytania...
  .
  https://www.thenewamerican.com/culture/item/34108-a-children-s-book-of-demons-teaches-kids-how-to-summon-dark-spirits
 • Przypominam świetne 2 minuty Farage w PE
  .
  https://youtu.be/mEj5cxgmY9Q

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829