Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
495 postów 1288 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Za Gretą Thunberg stoi zawodowy wywrotowiec: Soros

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uczestnicy „Global Climate Strike” zostali sfinansowani przez Żyda na kwotę prawie 25 milionów dolarów...

 

RAM      13 grudzień 2019

 
«George Soros pojawia się jako główny fundator ugrupowań „Global Strike Climate”», pisze w swym artykule strona www.breitbart.com.
 
Według nowego raportu, radykalne grupy ekologiczne, które w tym tygodniu uczestniczyły w akcji „Global Climate Strike”, zostały sfinansowane przez Żyda – George'a Sorosa na kwotę prawie 25 milionów dolarów.
 
Przynajmniej 22 lewicowe grupy aktywistów – wymienione jako partnerzy w kampanii «Global Climate Strike» - w latach 2000 – 2017, za pośrednictwem Open Society Network – od liberalnego miliardera George'a Sorosa otrzymały 24,854,592 $, o czym doniósł Joseph Vazquez w publikacji dla Media Research Center.
 
 
Pomimo pozorów, iż kampania «Global Climate Strike» zainicjowana została przez Gretę Thunberg, akcja ta od samego początku nosiła nieusuwalne odciski palców dobrze finansowanych, radykalnych działaczy ekologicznych.
 

 

Jak się okazuje, znaczna część środków pochodzi od zawodowego wichrzyciela – George'a Sorosa.

 
 
Wśród organizacji otrzymujących fundusze Sorosa były:
Fund for Global Human Rights, Global Greengrants Fund, 350.org, Amnesty International, Avaaz, Color of Change oraz People’s Action.
 
Każda z tych grup ma programy i cele związane z klimatem, od redukcji globalnej emisji dwutlenku węgla i 100 procentowej „czystej energii”, po eliminację nowych projektów związanych z paliwami kopalnymi oraz propagowanie tzw. «green civil rights movement».
 
Innymi znaczącymi darczyńcami są organizacje: NextGen America założona przez kandydata demokratów na prezydenta USA – Toma Steyera, a także Sierra Club, która miała otrzymać miliony dolarów od kolejnego Żyda – byłego burmistrza Nowego Yorku, Michaela Bloomberga.
 
Grupa 350.org, założona przez Billa McKibbena w 2008 roku, walczyła z energetyką węglową w Indiach, a także próbowała powstrzymać budowę rurociągu Keystone XL w USA.
 
W tym samym czasie gdy odbywał się Globalny Strajk Klimatyczny, grupa złożona z ponad 500 naukowców i specjalistów zaapelowała do Organizacji Narodów Zjednoczonych o zainicjowanie otwartej debaty na temat zmian klimatycznych.
 
„Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, podczas gdy polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa” – stwierdzili naukowcy w swojej deklaracji przesłanej sekretarzowi generalnemu ONZ.
 
Sygnatariusze nalegali również na to, by polityki publiczne szanowały realia naukowe i gospodarcze, a nie tylko odzwierciedlały najmodniejszy trend dnia.
 
„Nie ma żadnego zagrożenia klimatycznego. Dlatego więc nie ma powodu do paniki i alarmu” – napisali.
 
„Zdecydowanie sprzeciwiamy się szkodliwej i nierealistycznej polityce zerowej emisji CO2 zaproponowanej na rok 2050”.
 
„Jeśli pojawią się lepsze podejścia do kwestii, do czego z pewnością dojdzie, mamy wystarczająco dużo czasu na refleksję i dostosowanie się. Celem polityki międzynarodowej powinno być zapewnienie niezawodnej i niedrogiej energii, dostępnej w każdej chwili i na całym świecie ” – dodali naukowcy.
 
 
Na podstawie:
George Soros Emerges as Major Funder of ‘Global Climate Strike’ Groups
 
***
 
 
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Za Gretą Thunberg stoi zawodowy wywrotowiec: Soros"

  Chorobcia, jakoś mnie to nie dziwi.

  5*

  Pozdro!
 • A mi się wydaje że Greta Thunberg
  to dziecko Róży Thun (de Handehoch) i Adriana Sanberga, ma więc pierwszorzędne korzenie, a kasa od Sorosa to posag, a pomawianie ofiarodawcy kasy o sponsoring ze względów pedofilskich jest niesprawiedliwe, bo nie ma tak zdegenerowanego pedofila który mógłby się Gretą zainteresować, co oznacza że Soros w swej degeneracji nie osiągnął jeszcze dna (komentarz nie odzwierciedla rzeczywistości a jest jedynie tak samo poważny jak cała sprawa Grety (którą nawet Merkel traktuje jak Tuska tzn z najwyższą powagą).
 • Ciekawostki ze świata małych ekologicznych klamczuszków.
  Znakomity przykład jak zawodowi obrońcy klimatu ( naukowcy z tej grupy walczących z globalnym ociepleniem ) umiejętnie sterują informacjami, nie skłamią ale prawdy całej też nie podadzą ( jest to wyższa forma kłamstwa ). Więc publika o wielu sprawach nie wie choć one nie są tajne, są systematycznie przemilczane ( ale jak się długo szuka to się w końcu coś znajdzie ;-))) ).
  Postuluje ekologiczny aktywista/pasjonat Darrin aby ograniczyć ruch lotniczy, nawet ciekawy tekst.
  https://www.darrinqualman.com/global-air-travel-climate-change/
  Uzasadnia to rosnącą emisją CO2 produkowanego przez samoloty za sprawą szybko rosnącej intensywności ruchu lotniczego. Ale nie wie że jest jeszcze jedna sprawa, chyba poważniejsza - spaliny samolotów powodują powstawanie chmur wysokich nowego typu które jak najbardziej powodują ocieplenie klimatu.A poniżej można zobaczyć jak do tego doszedłem po kawałku zbierając różne dane, aby ... fachowiec z portalu Nauka o Klimacie poinformował mnie że tam żadna to rewelacja, owszem sprawa jest znana i badana ( tyle że akurat nie jest jakoś całkiem przypadkiem nagłaśniana ).
  https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-rzad-swiatowy-kontroluje-klimat-za-pomoca-chemtrails-116#comment-4661428496
  A poniżej podobna moja przygoda. Uważnie analizując to co oni podają na portalu Nauka o Klimacie zauważyłem że zależność temperatura w funkcji stężenie CO2 nie jest liniowa, ale jest to funkcja logarytmiczna o podstawie 2, co oznacza dokładnie tyle że w miarę wzrostu stężenia CO2 kolejnych takie same jego przyrosty powodują coraz mniejsze przyrosty temperatury ( co oznacza że z czasem powinna wystąpić tendencja do zatrzymania wzrostu temperatury nawet mimo dalszych przyrostów stężenia CO2 ). Znów zostałem poinformowany że owszem wiemy, wiemy, toż ta sprawa jest oczywista. No znów wyszedłem na tumana. ;-)))
  https://naukaoklimacie.pl/aktualnosci/wyzsza-czulosc-klimatu-w-nowym-raporcie-ipcc-384#comment-4709234193
  Co jasne żartuje, bo to kolejna informacja pracowicie pomijana przez tych bojowników o klimat. Jestem przekonany że takich przemilczanych spraw jest dużo więcej.
 • Zespół Aspergera i wszystko wyjaśnia. I ten wygląd i to nie patrzenie w oczy. A rodzice (też nawiedzeni) to wykorzystali.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180OTMxMi9wLzIwMTkvMTIvMTUvODI1LzQ5Ny9hNzY4M2VmNGRkYTU0OTkzYjIyZDMyNWY1ZDdiYzI2My5qcGVn.jpeg

  Kolejne kłopoty Thunberg. Aktywistka tłumaczy się ze słów o "stawianiu polityków pod ścianą": "Oczywiście przepraszam"..Greta Thunberg ma kolejne kłopoty. Tym razem musi tłumaczyć się ze swoich słów o politykach i niemieckiej kolei.

  https://wpolityce.pl/polityka/477820-klopoty-grety-thunberg-tlumaczy-sie-z-kontrowersyjnych-slow

  PS..Jeszcze raz skrytykuje Niemców i skończy się jej ekologowanie.

  Zaciągnąć ją za warkocze do szkoły. Biedne dziecko. Nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z jaszczurką. Może to kosmitka?…Chytre dziewczę, zbija kasę prawdopodobnie także i z woli rodziców. A jej wygląd! Jak jakieś niedouczone i ociężałe umysłowo stworzenie. Dziewczyny w jej wieku wyglądają świetnie a nie jak maszkary. Kolejna wredna gęba z serii thuskowej. Wyrośnie z tego lewacki krzykacz, żerujący na podatnikach. Paskudny bachor. A co myślała,że może podróżować tylko w saloniku. To w ramach działań na rzecz klimatu. Gdy więcej ludzi podróżuje jednym pociągiem, tym mniej pociągów zanieczyszcza środowisko i chroni się przyszłość.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829