Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
491 postów 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Ambasador Anders, czyli do szczęścia potrzebny jest Conte...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla naprawdę niepodległej Polski, bez porównania cenniejsze byłyby kontakty z Salvini'm i jego partią, niż z lewackim karierowiczem Conte oraz jego przyszłym, równie lewackim rządem.

RAM            2 wrzesień 2019  

 
Dwa dni temu, negocjacje – prowadzone w sprawie utworzenia nowego rządu – pomiędzy włoską Partią Demokratyczną oraz neo-lewackim Ruchem 5 Gwiazd utknęły w martwym punkcie.
 
Luigi Di Maio z M5S postawił lewakom z Partii Demokratycznej szereg warunków, które Matteo Renzi – faktyczny leader PD – określił jako «niedopuszczalne». Co więcej, Di Maio stwierdził na koniec, iż w kontekście impasu w rozmowach, rzeczą najwłaściwszą wg. niego jest oddanie głosu wyborcom. Nadzieje lewactwa, które były bliskie realizacji, pierzchły na kilka godzin.
 
Obserwującym wydarzenia wydało się w owej chwili, że powrót Włochów do urn jest niezwykle bliski – tym bardziej, że 80 % obywateli domaga się tego.
 
Wrażenie jest jednakże złudne, ponieważ na włoskiej scenie politycznej pojawiają się w owym momencie gracze zagraniczni.
 
Tzw. «rynki», spokojne wcześniej, cieszące się z perspektywy sprzyjającego ich politykom rządu, dają Włochom do zrozumienia, że bynajmniej nie są skłonne do akceptacji niepowodzenia w procesie tworzenia włoskiej, super-lewackiej rady ministrów. Ich niezadowolenie wyraża spread, który zaczyna rosnąć.
       
W owym momencie, z nadzwyczajnym pośpiechem, dzwoni do Rzymu Angela Merkel.
 
 
   
Interwencję niemieckiej kanclerz ujawnił dziennikarz Goffredo De Marchis w artykule opublikowanym przez lewicowy dziennik La Repubblica.
 
 
Wyszły w ten sposób na światło dzienne ogromne presje aktywizujące się na zewnątrz kraju, których celem jest uniemożliwienie przeprowadzenia wyborów we Włoszech i tym samym zapobieżenie powstaniu włoskiego rządu niepodległościowego (Liga cieszy się około 40 % poparciem, Bracia Włoscy – 8 %, Forza Italia 7 %).
 
 
Przypomnijmy więc, że kilka dni wcześniej, Giuseppe Conte (prawnik z zawodu, zaproponowany przeszło rok temu przez Ruch 5 Gwiazd na stanowisko premiera-notariusza koalicji) uzyskuje bardzo jawne i paradoksalne poparcie ze strony Donalda Trumpa, o czym było pod linkiem:
 
 
 
26 sierpnia 2019, Financial Times ujawnia, iż Komisja Europejska przygotowała dokument, zawierający nowe, łagodniejsze rozporządzenia w sprawie długu publicznego państw członkowskich UE.
 
European Commission plans to simplify eurozone budget rules
Officials look to ease burden on struggling members by softening debt reduction goals
 
 
Günther Oettinger – komisarz ds. budżetu UE – w wywiadzie dla niemieckiego radia SWR, stwierdza bez ogródek, iż oczekuje się, by we Włoszech powstał «rząd pro-unijny, który nie będzie pracował przeciwko Europie».
 
 
 
Mało tego, Oettinger dodaje, że Bruksela jest skłonna «zrobić wszystko, by praca nowego rządu włoskiego stała się łatwiejsza i by w ten  sposób wynagrodzić go».
 
AUDIO: Günther Oettinger (CDU): „Alles tun, um der italienischen neuen Regierung Arbeit zu erleichtern“
                                             
Wróćmy jednakże do najświeższej ingerencji kanclerz Niemiec w politykę włoską, która ma miejsce 30 sierpnia 2019.
 
Wszystko wskazuje na to, że owego wieczoru, Angela Merkel rozmawiała z Paolo Gentiloni'm ex premierem, członkiem PD (być może także z Sergio Mattarellą – prezydentem Republiki Włoskiej).
 
 
Paolo Gentiloni
 
W trakcie rozmowy Merkel miała powiedzieć, że «by powstrzymać niepodległościowców – rząd PD-M5S – należy powołać do istnienia za każdą cenę».
 
 
Matteo Salvini, komentując wiadomość podczas wiecu, stwierdza poblicznie, iż «Partia Demokratyczna jest na usługach zagranicy».
 
Pomimo ujawnienia ingerencji niemieckiej, kompromitujące rokowania pomiędzy eksponentami Partii Demokratycznej i Ruchu 5 Gwiazd zostają wznowione.
 
Naciski Niemiec na włoską Partię Demokratyczną nie powinny jednakże nikogo dziwić – piszą włoskie gazety prawicowe –  ponieważ Ursula von der Leyen została wybrana dzięki głosom Ruchu 5 Gwiazd Partii, Demokratycznej oraz partii FI Berlusconi'ego. (Także polaczkowie na nią głosowali)
 
Jedynie Liga z Braćmi Włoskimi sprzeciwiła się rządom pupilki Angeli Merkel.
 
Natomiast prymitywna i służalcza mentalność Giuseppe Contego dała się poznać Włochom w pełni już kilka miesięcy temu dzięki video zrealizowanemu potajemnie przez reporterów włoskiej telewizji La7.
 
 
 
Filmik został nakręcony podczas pauzy w obradach szczytu w Davos (luty 2019). Merkel i Conte spotykali się barze, gdzie Giuseppe Conte żalił się, iż «Salvini jest przeciwko wszystkim» i pytał Merkel w jaki sposób można byłoby pomóc Ruchowi 5 Gwiazd w zwiększeniu poparcia społecznego.
 
VIDEO: EXCLUSIVE (napisy po angielsku) – PM Conte to Angela Merkel: ‘Salvini is against everybody’ – (The extended version of the talk ) – Premier Giuseppe Conte, w lutym 2019, podczas szczytu w Davos żali się Angeli Merkel na Matteo Salvini'ego i prosi ją o rady
 
Dodajmy jeszcze, że nie jest to pierwszy raz kiedy Angela Merkel – zwana przez Włochów «la culona» - «wielka doopa» - używa swych włoskich, komunistycznych przydupasów do aranżowania miejscowej sceny politycznej.
 
Zrobiła to także 20 października 2011 roku, kiedy premierem był Silvio Berlusconi.
 
Atak na Włochy rozpoczął jak zwykle tzw. «spread», po czym Merkel osobiście dobrała się Włochom do skóry, telefonując do starego komucha Giorgio Napolitano, ówczesnego prezydenta Włoch.
 
Jak wkrótce ujawnił Wall Strret Journal, niemiecka kanclerz, poprosiła wtedy prosto z mostu, by Napolitano zastąpił premiera Berlusconi'ego inną osobą.
 
 
Warto przypomnieć, że w owym momencie, «La culona» działała w porozumieniu z ówczesnym, żydowskim prezydentem Francji – Nicolasem Sarkozy. Dowodem na to były chichoty i porozumiewawcze spojrzenia, jakie 24 października 2011 – kiedy mówiono na temat Włoch, podczas konferencji prasowej, kończącej summit europejski – wymieniali Merkel i Sarkozy.
 
 
 
VIDEO: Merkel, Sarkozy discuss Berlusconi 
 
Oczywiście, Giorgio Napolitano błyskawicznie dostosował się do życzeń Merkel, odsuwając od steru Berlusconi'ego i powołując do życia rząd Mario Monti'ego, który zaordynował we Włoszech fazę tzw. «austerity».
 
O jeszcze innej ingerencji «wielkiej doopy» w politykę włoską pod linkiem:
 
Dziś gazety włoskie donoszą o tym, że do grona kibiców przyszłego, lewackiego rządu Włoch dołączył także francuski Żyd, komisarz UE – Pierre Moscovici, pamiętający z pewnością o wcześniejszym afroncie ze strony europosła włoskiego, należącego do Ligi, o czym pod linkiem:
 
 
W wywiadzie dla francuskiego kanału telewizyjnego LCI, Moscovici stwierdza, że«Należy stworzyć rząd PD-M5S».
 
 
Dodaje, także, iż «Salvini nie wbudził jego sympatii, będąc skrajnie prawicowym populistą, należącym do tego samego ugrupowania europarlamentarnego co Marine Le Pen».
 
Żyd dodał wreszcie, że«nie będzie płakał, kiedy Salvini opuści rząd».
 
 
Głos dał także nowy prezydent europarlamentu, Żyd David Sassoli, który zaapelował do Conte, by jego przyszły rząd absolutnie nie był kontynuacją starego, po czym zażądał otwarcia portów włoskich dla migrantów.
 
 
 
Warto wiedzieć, o wszystkim co powyżej, ponieważ 26 sierpnia 2019 Niezależna.pl napisała, że Anna Maria Anders – nowa ambasador Rzeczpospolitej we Włoszech, pragnie zorganizować w jesieni spotkanie Mateusza Morawieckiego z Giuseppe Conte:
 
 
Pytam, na co potrzebny jest Polakom zakompleksiony adwokat, urodzony w maleńkiej, apulijskiej wiosce, windujący się dziś politycznie za każdą cenę?
 
Na co Polsce kontakty z włoskim, ekstremalnie lewackim rządem, który powstanie wyłącznie pod dyktando trójcy Trump-Merkel-Macron oraz wszelkiej maści żydowskiej tłuszczy im towarzyszącej, a nie w wyniku decyzji wyborców włoskich?
 
 
Przypomnijmy jednocześnie, że Matteo Salvini, podczas ostatniej wizyty w Polsce (zorganizowanej ponoć przez panią Anders) był obrażany publicznie w sposób metodyczny, bez żadnej interwencji ze strony polskiej, o czym na filmie poniżej:

 
 
 
Jest rzeczą oczywistą, że dla naprawdę niepodległej Polski, bez porównania cenniejsze byłyby kontakty z Salvini'm i jego partią, niż z lewackim karierowiczem Conte oraz jego przyszłym, równie lewackim rządem (mówi się we Włoszech, że będzie to najbardziej lewacki rząd w historii kraju), utworzonym przez zdrajców Włoch.
 
Pani Anders (w cytowanym artykule) obiecuje także utworzenie konsulatu honorowego w San Marino. Życzmy więc sobie, by tym razem przyszły konsul nie obsrywał Polski, tak, jak rzecz miała się z tym z Neapolu:
 
 
Na koniec: Czyż nie byłoby lepiej, by ambasador Anders zabrała się przede wszystkim za bronienie Polski przed Żydami włoskimi, przeciwdziałając w ten sposób szkalowaniu kraju, który będzie reprezentować?
 
O atakach włoskich Żydów na Polskę pod linkami:
                 
Ponieważ jak dotąd, cała bezczelność społeczności żydowskiej we Włoszech pozostaje bez odpowiedzi, podczas gdy podatnicy polscy finansują niemym dyplomatom polskojęzycznym ich niezwykle przyjemne, «rzymskie wakacje» na Parioli (ekskluzywna dzielnica Rzymu, gdzie znajduje się Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej we Włoszech).
 
Wykorzystano:
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

KOMENTARZE

 • Rozbawił mnie ten tekst.
  Ta kobieta nie powinna sprawować funkcji ani polskiego ambasadora ani senatora. To cyniczna obłudna osoba żerująca na nazwisku Anders, reprezentującą interesy USA i Izraela.
 • Na językach.
  "Dodajmy jeszcze, że nie jest to pierwszy raz kiedy Angela Merkel – zwana przez Włochów «la culona» - «wielka doopa» - używa swych włoskich, komunistycznych przydupasów do aranżowania miejscowej sceny politycznej."
  A jak nazwać panią "ambasador" ?
 • Córka beriowsko stalinowskiego Mojżesza dla kandydatów na nowohebrajczyków i córki grekokatolickiego popa
  Anders zdobył zaufanie i poparcie Berii i Stalina jako ich "bratnia dusza"
  1. W czasie 1 wojny jako kornet-ppor carskich dragonów rozkazał wymordować niemieckich jeńców by nie opóźniali odwrotu jego oddziału.
  2, Był protegowanym Piłsudskiego ( zwolnionego z domku w Magdeburgu i przywiezionego do Polski jak Lenin do Rosji po zobowiązaniu do unikania włączania trenów zaboru pruskiego do nowego państwa polskiego- protektor sjonistycznej kolonizacji Palestyny i dopłat do uboju rytualnego, z których żyło ponad milion talmudycznych luftmenszy) za dowodzenie oddzialami broniącymi Rządu RP przed jego faszystowskim zamachem
  w.W II RP rozprawa sądowa w sprawie jego udziału w korupcyjnej sprzedaży koni wojskowych nie mogła się odbyć z powodu jakoby samobójczej śmierc igłównego świadka- w co nie wierzyli nie tylko członkowie rodziny zabitego
  3 Jzako stalinowski Mojżesz dla kandydatów na nowohebrajczyków , z którymi ewakuowany został jego Korpuz ochraniał zbiorowe dezercje i zaopatrywał dezerterów walczących początkowo z angielskimi imperialistami w różnego rodzaju pomoc. Nawet w książce "bez ostatniego rozdziału" wypisał sentencje o walce o państwo żydowskie w Palestynie jako nakazie religii ydowskiej i chraeściańskiej oraz polskiej racji stanu.
  5. W Kazachstanie przed ewakuacją jego prokuratorzy i sędziowie z selekcji NKWD skazali na śmierć ponad 20 żołnierzy znanych jakopatrioci i altruiści za drobne "przestępstwa". Egzekucje wykonano na drodze do kołchozu i zwłoki pogrzebano pod koleinami. Komisja powołana przez gen Śikorskiego stwierdziła fascynację gen Andrrsa regulaminami i dyscypliną oraz osobowością prokuratora.
  6 Oskarżenia dowódców powstania warszawskiego o politykierskie karierowiczowstwo i zbrodnie oraz ludobójstwo na warszawiakach wyartykułował w liście do ppłk Dorotycza Malewicza ps "Hańcza" w celu skłonienia go do oddania mu 8 milionów dolarów pozostałych po wojnie z 12 wymolestowanych przez Mikołajczyka i gen Tatara od prezydenta USA Rosewelta na pomoc dla AK. Gdy ppłk Hańcza przekazał większość dolarów na teren dywizji gen Maczka a ostatni milion ukrył przed Andersem w klasztorze katolicim został oskarżony o konszchty z reżimem warszawskim zakazane przez gen Andersa i po aresztowaniu znaleziony jako samobójca.
  7. Dowódcę Ukraińskiej Dywizji SS Galicyjskiej odznaczył w 1965r Krzyżem Virtuti Militari

  Przed skierowaniem Korpusu do masakrycznej kampanii apenińskiej, która ani o jeden dzień nie skróciła II Wojny Światowej i wskutek prestiżowej konkurencji dowódców alianckich pociągała zbędne hekatomby żołnierzy, gen Anders wykazywał się pełną aprobatą i zrozumieniem w realizacji priorytetowego dla rządzących w ZSRR zadania syjonistycznej kolonizacji Palestyny. Wbrew zdaniu gen Sikorskiego (chociaż wybitnego żydofila to jednak starającego się artykułować polskie racje) posłusznie wykonywał pełną ewakuację wszystkich oddziałów polskich razem z wcieloną ludnością zwolnioną z lagrów ( w tym dzieci umierające z głodu i nawet 90cio letnie staruszki).
  Szczególnie starannie NKWD prowadziło nabór Żydów do Korpusu Andersa formalnie zakazując ich przyjmowania. Obozy Korpusu przed ewakuacją do Palestyny otoczone były koczowiskami rodzin żydowskich , którym Anders mówił, że nie może ich przyjąć z powodu zakazu władz sowieckich (NKWD) a władze sowieckie mówiły, że to Anders nie chce ich przyjąć. Do Korpusu wcielono jednak ponad 6 tysięcy ochotników pochodzenia żydowskiego głównie zdolnych do służby wojskowej oraz 500 sierot pod opieką Hanki Ordonównej (przeszły na teren Libanu).
  Po wyjściu z Łubianki gen Anders miał dokładną orientację i zdecydowane zdania o wszystkich sprawach polskiej emigracji a także pisemnie żądał od Polaków wyprowadzanych z ZSRR nie rozmawiania z Anglikami „o cierpiętnictwie polskim w ZSRR” uzasadniając to szkodliwością takich rozmów dla sprawy polskiej i brakiem zdolności Anglików dla ich zrozumienia.
  W Palestynie gen Anders chronił zbiorowe dezercje żołnierzy żydowskiego pochodzenia po przeszkoleniu i uzbrojeniu przed ewentualnymi przeciwdziałaniami innych żołnierzy i dowódców oraz zapewniał im dodatkowe wyposażenie (np. kapral Mieczysław Biegun po dezercji i krótkim okresie terroryzowania Anglików do czasu klęski blitzkriegu gen Rommla o Egipt i Palestynę oraz po ludobójstwie na Palestyńczykach znany jako premier Izraela Menachem Begin twierdził, że opuścił Korpus za zgodą gen Andersa).
  Priorytetowości swej roli nowoczesnego Mojżesza wprowadzającego do Palestyny kandydatów na nowohebrajczyków po przeszkoleniu i uzbrojeniu, za którą w dowód uznania otrzymał od Stalina konia wierzchowego generał Anders pozostał wierny do końca życia utajniając archiwum Komisji Historycznej Korpusu (dopiero względnie niedawno odtajnione dla historyków) i przejmując Archiwum Sikorskiego.
  W okresie organizacji Korpusu gen Anders skutecznie interweniował u Stalina w obronie żydowskiego skrzypka przed egzekucją za dezercję z Armii Czerwonej ale nie był znany podobny przypadek w sprawie „normalnego” Polaka. Po wojnie skutecznie interweniował u alianckich dowódców w obronie przed wydaniem sowietom żołnierzy ludobójczej dywizji galicyjskiej SS lecz nie interweniował w sprawie wydania władzom bermanowskiej Poolski cichociemnego „Zapory” Dekutowskiego, któremu udało się uciec do strefy kontrolowanej przez zachodnich aliantów. Gdy w polskim demoludzie bermanowcy prowadzili „akcję Alija” („Podniesienie z diaspory z ZSRR kandydatów na nowohebrajczyków popędzanych pogromem kieleckim głównie „nielegalnie” do obozów „uchodźców z za żelaznej kurtyny” głównie w specjalnie neutralizowanej Austrii (po ustanowieniu w Palestynie przez ONZ na wniosek Gromyki żydowskiego państwa, z obozów dla „uchodźców” z za żelaznej kurtyny zwolniono 200 tysięcy takich „nielegalnych” kandydatów na nowohebrajczyków dla których diety obozowe były cenniejsze od dalszej „aliji”) general Anders nie interweniował w obronie świętego Witolda Pileckiego mordowanego sądownie przez bermanowcow formalnie za szpiegostwo na rzecz Andersa.
  W Lublinie środowiska „kultury”, administracji, kleru a szczególnie historycy , „działacze kombatanccy” i nauka oraz partie polityczne zdominowane są poprawnością sjonistycznego kabotynizmu swych autorytetow i werbalną retoryką patriotyczną, w której mistrzami byli prowokatorzy i z zwolennicy pasożytniczych „walców historii” .
  http://telewidz.neon24.pl/post/111778,pogrzeb-kultowego-dyr-muzeum-namajdanku-w-100lecie-karskiego
  http://telewidz.neon24.pl/post/118707,czy-dominikanie-usuneli-drzewo-krzyzasw-zbazyliki-w-lublinie
  http://telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej-krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota
  Prawdziwe bohaterskie czyny żołnierzy pod Monte Cassino zostały wzruszająco opisane i gloryfikowane przez Cata Mackiewicza, który podobnie gloryfikował nieprawdziwe bohaterstwo Kazimierza Rusinka fałszywego „komendanta czerwonych gdyńskich kosynierów z 1939r” ,kapo ze Stutthofu, przyjaciela Cyrankiewicza i pogromcy Szymona Wiesenthala z Mauthausen i PRLowskiego multiwiceministra także od spraw kultury oraz wielko tytularnego prezesa ZBOWiD niemal jakby pierwszego ministra ds. kombatantów, który jeszcze po transformacji dyktatury bermanowskiego proletariatu w dyktaturę fałszywych autorytetów syjonistycznego kabotynizmu i euro pasożytnictwa miał w Telewizji Polskiej stałą audycję.
  http://telewidz.neon24.pl/post/119627,zydzi-w-wp-ii-rp-i-pozniej
  Wojewoda i Prezydent z PO mimo wycofania się Komitetu Ochrony Pamieci Waklk i Męczeństwa (sławetnego likwidacyjnymi ekshumacjami szczątków i mogiły ofiar bermanowskich sądow i terroru w Więzieniu Na Zamku) z formalnej blokady budowy Pomnika Ofiar Ludobojstwa banderowskiego na Wołyniu i w Malopolsce Wschodniej nadal blokuje jego budowę.
  W Lublinie powstał pomnik i niemal mackiewiczowska literatura gloryfikacji walk obronnych miasta w 1939r, za które nadano liczne ordery a których „walk” właściwie nie było. W 1944r sowiecka propaganda nadała nieproporcjonalnym do kolosalnej przewagi sowieckiej armii walkom o Lublin charakter zaciekłych walk o znaczeniu jakby strategicznym (uzasadniającym prawie półroczny postój na Wiśle) proporcjonalnym do względnie ogromnej ilości orderów nadanych za te walki.
  http://telewidz.neon24.pl/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
  Na uroczystość poświęcenia mogiły symbolicznej „żołnierzy wyklętych” powstałej decyzją wojewody prezydenta przez „przebudowę” mogiły rzeczywistej więźniów Zamku metodą likwidacyjnych ekshumacji szczątków i terenu bez badań a nawet protokołu przygotowałem na formacie A0 informacje, które między Inn. zawierały stwierdzenie, że likwidacyjne ekshumacje tych szczątków będące jak Drzewa Krzyża Świętego przed II weselem Palikota u dominikanów usuwanie służą ludobójczym kultom banderowców (byli unaradawiani i dowodzeni przez synow popów) i dezerterów Andersa. Transparent zmodyfikowałem na okazje „Marszu Pileckiego”.
  Z uwag i rozmów z uczestnikami tych uroczystości wynika, że spawa masowych dezercji z Korpusu gen Andersa (którym Lech Kaczyński przywrócił formalnie polskie obywatelstwo w ostatnich dniach przed katastrofą Tupolewa) jest demonstrującym patriotyzm polski niemal zupełnie nieznana.
  W związku z tym do napisów po obu stronach arkusza papieru dodałem w wolnych miejscach dodatkowo „Od Andersa dezerterzy PO i PiSu bohaterzy” i stanąłem z nimi przed kościołem gdy uczestnicy mszy udawali się na odsłonięcie pobliskiego pomnika bohaterów Monte Cassino. Usłyszałem kilka uwag w tym zarzut popierania Gazety Wyborczej oraz jedną deklarację poparcia słuszności. Kobiety raczej miały tylko ogólnie za złe jakiekolwiek informacje a mężczyźni „psucie uroczystości”.
  Nie znaczy to, że w Lublinie nie jest prowadzona propaganda historii politycznej ale ogranicza się ona głównie do propagowania potępiania politykierstwa przywódców powstania warszawskiego (potępianego także przez gen Andersa) lub takich prawd jak obrona Westerplatte przez alkoholików pod dowództwem histeryka lub zalet ewentualnego sojuszu z Hitlerem przeciw ZSRR na zmianę z kultem NSZ i „żołnierzy wyklętych”, bohaterów Monte Cassino lub zamachu smoleńskiego.
  Szkoda , że pomnik służy głównie kultowi honorowej śmierci pozbawionych swej ojczyzny bohaterów uwarunkowanej prestiżowymi rozgrywkami wyższych dowódców dla sukcesu operacji wojskowej o wątpliwym znaczeniu szczególnie dla interesów Polski. Nie powinien usprawiedliwiać „działaczy” i biurokracji historycznych „ochrony pamięci walk i męczeństwa” z likwidacji szczątków i mogiły ofiar Zamku Lubelskiego ani władz wojewódzkich i miejskich z blokady budowy pomnika ofiar banderowskiego ludobójstwa na Kresach z których pochodziła większość bohaterów Monte Cassino.
  http://telewidz.neon24.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne
  Nie tylko władze i elity lubelskie ale i polskie uważają się za natchnione do naśladowania gen Andersa w polityce popierania nowożydów syjonistycznych i nowoukraińcow banderowskich. Zaciekle konkurujący o prezydencki kandelabr w debacie wyborczej pominęli sprawę uchwalania ochrony państwowego kultu bandery w dniu wizyty polskiego prezydenta w Kijowie jako sukcesu polskiej polityki jagiellońskiej lub racjonalnej szczucia banderowskich hajdamakow pod rządami posowieckich oligarchow z izraelickimi paszportami jednoczonych w kulcie bande
 • O Izraelczyku, który używa waszych smartphone'ów...
  .
  https://ram.neon24.pl/post/141338,o-izraelczyku-ktory-uzywa-waszych-smartphone-ow

  https://www.pch24.pl/nie-masz-nic-do-ukrycia--to-nie-masz-sie-czego-obawiac--jacek-sasin-o-potencjalnym-zakupie-systemu-pegasus,70631,i.html
 • Jeffrey Zwi Epstein Migdal
  .
  https://www.unz.com/gatzmon/jeffrey-zwi-epstein-migdal/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829