Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
494 posty 1286 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Epstein, «madame Maxwell» i Mossad

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Sadzę, że Epstein jest tajnym agentem Mossadu – wspomaganym przez Ghislaine Maxwell...»

 

RAM       15 lipiec 2019  

 
Wspomnieliśmy w poprzednim poście o tym, że prokuratorowi Alex'owi Acosta powiedziano, iż Jeffrey'a Epstein'a«należy zostawić w spokoju, ponieważ jest agentem wywiadu»-(“I was told Epstein ‘belonged to intelligence’ and to leave it alone”).
 
 
 
Obecnie, coraz to oczywistsze jest przypuszczenie, iż wywiadem, dla którego pracował Żyd Epstein jest nade wszystko Mossad (w drugiej kolejności CIA).
 
W ostatnich dniach, coraz częściej mówi się na temat Ghislaine Maxwell – brytyjskiej bogaczki i wspólniczki Epsteina – tytułowanej «madame» (na wzór «burdelmamy»).
 
 
«Madame Maxwell» jest córką Żyda, Roberta Maxwella (prawdziwe nazwisko: Ján Ludvík Hyman Binyamin Hoch – urodzony na terenie dzisiejszej Ukrainy), właściciela brytyjskich kolosów prasowych (Mirror Group, Pergamon Press), spółki informatycznej Sinclair i agenta wywiadu.
 
 
 
Maxwell'owi przypisuje się wydanie Mossadowi fizyka nuklearnego Mordechai'a Vanunu (który ujawnił posiadanie przez Izrael bomby atomowej, w wyniku czego został przez agencję izraelską porwany, a następnie skazany na 18 lat więzienia), a także wykradzenie Amerykanom aplikacji PROMIS, pierwszego sofware szpiegowskiego, który Maxwell przekazał następnie Izraelowi oraz KGB.
 
 
Ján Ludvík Hyman Binyamin Hoch alias Robert Maxwell zmarł w 1991 roku, na Wyspach Kanaryjskich, w tajemniczych okolicznościach. Oficjalnie utopił się, wypadając ze swego jachtu, nazwanego na cześć ukochanej córki: «Lady Ghislaine».
 
Żydowski pogrzeb państwowy Maxwell'a odbył się w Jerozolimie, podczas którego ówczesny premier Izraela, Yitzak Shamir (ex terrorysta formacji Irgun) stwierdził: «Zdziałał na rzecz Izraela o wiele więcej, niż może to być dziś opowiedziane».
 
Robert Steele, były agent CIA (nie mylić z Chris'em Steele, fałszywym szpiegiem brytyjskim, którego nieprawdziwe relacje na temat rzekomych, moskiewskich orgii Trumpa wykorzystał prokurator Mueller do rozdmuchania RussiaGate – https://ram.neon24.pl/post/136318,senator-mccain-i-brytyjski-agent-z-moskwy), ekspert z dziedziny informatyki (wraz z Bill'em Bonney'em, informatykiem z NASA, opowiadający się za Trump'em i przeciwko Deep State) stwierdził:
 
«Sadzę, że Epstein jest tajnym agentem Mossadu – wspomaganym przez Ghislaine Maxwell – którego zadaniem jest wrabianie polityków, sędziów, celebrytów amerykańskich i innych, w Lolita Island, skąd Mossad otrzymuje relacje video. Myślę, że dziś dawne umowy nie są aktualne i obecny prezydent usiłuje oczyścić bagno. Osobiście, proszę go, by to zrobił».
 
Faktycznie, swiatło dzienne ujrzał co tylko dokument policji federalnej, który mówi, że «Epstein dostarczył FBI informacji (wcześniej) uzgodnionych», i z tego powodu «dopóki dotrzyma umowy ze stanem Floryda, postępowania sądowe przeciwko niemu nie będą wszczynane».

 
Podsumowując, pedofil był konfidentem FBI i prokuratora Roberta Muellera, usiłującego wyeliminować Trumpa przy pomocy RussiaGate.
 
Jeffrey Epstein współpracował także z izraelską agencją modelek, dostarczającą mu dziewczynki z Europy Wschodniej, która używała do tego celu samolotów Dyn Corp International – spółki najemników, specjalizującej się już wcześniej w szmuglu nastolatek z Bałkanów, przeznaczonych na rynek prostytucji.
 
 
Robert Steele apeluje do Trumpa:
 
«Jeżeli prezydent będzie kontynuował w tym kierunku, po czym zajmie się kwestią 11 Września i wstrzyma wsparcie dla syjonistycznego Izraela wraz z jego nielegalnymi agentami, którzy przekupują i szantażują wszystkie osoby liczące się w USA, zostanie lawinowo wybrany na drugą kadencję».
 
Blondet zauważa ironicznie, że rzecz będzie trudna do osiągnięcia, jako że nielegalnym agentem Syjonu w USA jest także zięć Trumpa.
 
Według Steele, także Leslie Wexner, miliarder, właściciel spółki Victoria's Secret, który podarował Epsteinowi swą luksusową rezydencję (40 pokoi) na Manhattanie jest agentem Mossadu, a dokładniej agentem płatnikiem, «należącym do grupy mega-finansistów-syjonistów, którzy zaprojektowali (przy udziale Dicka Cheneya) oraz sfinansowali wydarzenia z 11Września».
 
Wexner określany przez media jako «filantrop» założył i sponsoruje Wexner Fundation, mającą na celu «wzmocnienie żydowskiego przywództwa», co realizuje przy pomocy stypendiów przeznaczanych dla przyszłych rabinów, jak również izraelskich funkcjonariuszy państwowych, wysyłanych do John F. Kennedy School of Government dell’Università di Harvard.
 

 
 
W opinii Vanity Fair, Wexner miał powierzyć Epsteinowi tak swą fundację jak i trust. Magazyn stwierdza także, że Wexner jest jedynym klientem Epsteina. Mass media informowały, iż pedofil zarządza funduszem hedgingowym, co jednakże nie ma nic wspólnego z prawdą, jako że Epstein nie skończył nawet liceum i nie posiada uprawnień spekulanta. W artykule Times'a z roku 1996, Wexner nazywa Epsteina «swym podopiecznym», natomiast Epstein określał Wexnera jako «swego mentora». Obecnie, żydowski «filantrop» informuje, i z zerwał z pedofilem «około 10 lat temu»
 
Ostatnia ciekawostka dotyczy fizyka Stephen'a Hawking'a. W styczniu 2015, The Telegraph opublikował zdjęcie profesora, znajdującego wówczas na wyspie należącej do Epsteina. Mówi się, że fizyk zaliczył tam noc wypełnioną sexem, uprawianym z 12-latką.
 
 
 
W roku 2006 zaś, pedofil Epstein zorganizował konferencję na temat grawitacji, płacąc hotel Ritz-Carlton na wyspie Saint Thomas (sąsiadującej z jego wyspą prywatną), 20 naukowcom światowej sławy.  
 
 
 
Na podstawie:
IL LEGAME DI EPSTEIN COL MOSSAD
 
 Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • Tak - jak hieny nie nauczysz pożerać
  trawy - tak i z dziecka diabła nie zrobisz aniołka.
 • @demonkracja 09:19:07
  Trafne.
  Pozdro!
 • @ Autor
  "Ostatnia ciekawostka dotyczy fizyka Stephen'a Hawking'a. W styczniu 2015, The Telegraph opublikował zdjęcie profesora...."

  Do którego oczywiście "sam dotarł" ;-(

  Aż nie mogę uwierzyć jak oni mają wszystko obstawione.

  5*

  Pozdro!
 • O Massadzie wnioski
  .
  „Sadzę, że Epstein jest tajnym agentem Mossadu”

  Mossad, dokładniej „Instytut Wywiadu i Specjalnych Zadań”, nie jest wcale kadrowo największym wywiadem Izraela, za taki uważa wywiad wojskowy Aman, ale jego siła polega na specyficznej strukturze, jest to bowiem międzynarodowa organizacja terorystyczna o sile, o której takie duperele jak słynna al Kaida mogła tylko marzyć.

  Podstawą sieci międzynarodowej są tzw. „katsa” (oficerowie prowadzący), którzy koordynują działalność licznych nieetatowych agentów Mossadu na świecie tzw. „sajanim” (hebr. pomocnicy) rekrutowanych spośród ludności żydowskiej. Można z tego wnosić, że niektórzy z naszych żydowskich sąsiadów w Polsce są być może takimi agentami Mossadu, dotyczy to także osób zajmujących ważne stanowiska w administracji i gospodarce. Międzynarodowa sieć synagogi dostarcza efektywną infrastrukturę dla rekrutacji sajanim.

  Sajanim są nierzadko w stanie śpiącym i powoływani do działania, kiedy sytuacja wymaga ich wkładu do realizowanej przez Mossad operacji. Należy dodać, że do operacji egzekucji czyli mordu niewygodnych osób czy osobistości wydzielony jest specjalny wydział, Kidon (hebr. bagnet).

  Jest naturalnie wysoce prawdopodobne, że Epstein jeśli nie etatowym agentem Mossadu, to był sayanem. Odmawianie służby na rzecz Izraela dla żydowskich osobników nie jest rzeczą zbyt miłą, obejście z takimi renegatami jest dość szorstkie. Zdrajców nie tylko się likwiduje, ale także do dobrego tonu należy im wyłupać oczy, nazywają takich o ile dobrze cytuję „mussa” ?

  Z uwagi na te metody Mossadu jest dobrze traktować każde zjawisko żydowskie w Polsce jako możliwych sayanim.

  Karygodnym błędem w ocenie żydostwa jest uważać ich za lud czy co gorsza naród, nic podobnego, ŻYDOSTWO TWORZY OD TYSIĄCLECI MIĘDZYNARODOWĄ SIEĆ PRZESTĘPCZĄ, z infrastrukturą synagogi. Celem tej sieci przestępczej, jest oszukiwać, rabować czy w końcu mordować, jak to pięknie dokumentuje ich działalność na Bliskim Wschodzie, gdzie mamy wszystkie te trzy elementy.

  Doświadczenie tysięcy lat działalności przestępczej tych nomadów, rabunek i towarzyszący temu nierzadko mord, są dość typową działalnością grup koczujących, pozwoliło tym nomadom wypracować niezliczone techniki. Wypowiedzi wielu Polaków dyskutujących o tej grupie społecznej świadczą o niebywałej nieświadomości problemu i niezaradności czy naiwności. Z takimi niedomaganiami nie sposób poradzić sobie umysłowo z takim problemem jak żydostwo. Pewne aspekty tej społeczności zostały omówione n.p. w poniższym linku

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/

  dają one niewielkie wyobrażenie o tym, z kim mamy do czynienia w przypadku żydostwa. Żyd już z samej definicji ZAWSZE BĘDZIE NASZYM WROGIEM, jeśli by nim nie był, to nie byłby Żydem. Nie ma bowiem czegoś takiego jak „dobry żyd”, tak jak nie może być „koszernej świni”.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829