Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
491 postów 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

«Arkancide»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Epstein należy do tajnych służb i powinno się zostawić go w spokoju...»

 

RAM         14 lipiec 2019

 
4 lipca 2019, w pobliżu Little Rock(Arkansas, USA), zastrzelona została Linda Collins-Smith (57 lat), była członek senatu amerykańskiego. O zabójstwo oskarżona jest Rebecca Lynn O’Donnell, znajoma senatorki. Powodów morderstwa nie ujawniono.
 
Rzeczą nader interesującą jest fakt, iż podczas gdy prokurator nakazał bardzo rygorystyczną poufność dochodzeń, FBI przejęła przypadek, twierdząc, że Collins-Smith osobiście prowadziła dochodzenia w sprawie pornografii dziecięcej na terenie Arkansas, a także na temat procederu odpłatnego przekazywania dzieci pedofilom – zorganizowanego przez stanowe służby społeczne.
 
Uważa się, że senatorka, w związku z wynikami swego śledztwa, zamierzała wkrótce oskarżyć publicznie Hillary Clinton.

 
 
 
 
 
Sądzi się, że wydarzenie może zaprowadzić do jądra «systemu», jako że sceną mordu jest Arkansas, stan, w którym małżeństwo Clinton (stali klienci pedofila J. Epsteina) rozpoczęli i kontynuowali niezwykle kontrowersyjne tworzenie swych majątków.
 
Dla przykładu, podczas gdy Bill Clinton zarządzał stanem, lotnisko w Mena przeobraziło się w centrum szmugli realizowanych przez CIA, włącznie z przerzutem broni (dla contras w Nikaragui) i narkotyków. Arkansas stał sie także centralą prania pieniędzy.
 
ADFA (Authority Development and Finance Authority), tj. agencja na rzecz rozwoju stanu, stworzona przez Clintona, przeistoczyła się w sejf jego rodziny.
 
Na przestrzeni clintonowskiego okresu zarządzania stanem, w Arkansas miała miejsce zdumiewająca wręcz ilość «samobójstw» (jeden z samobójców strzelił sobie 2 razy w potylicę).
 
Powstała w związku z tym strona internetowa o nazwie «Arkancide»:http://www.arkancide.com/ , podliczająca ofiary (mowa o co najmniej 49 przypadkach podejrzanych śmierci ): od Vincenta Foster'a, wspólnika Hillary Clinton (być może także kochanka), który «popełnił samobójstwo» w roku 1993, po Russela Welch'a, detektywa badającego sprawki Clintonów, zabitego wąglikiem.
 
Listą zajął się sławny dziennikarz Ambrose Evans-Pritchard, o czym pisał pod linkiem:
 
O «Clinton Body Count» pod linkami:
 
 
W roku 2010, Guido Bertolaso, szef włoskiej agencji obrony cywilnej, biorący udział w operacji ratunkowej, zorganizowanej po trzęsieniu ziemi na Haiti, skrytykował wojskowy aspekt «ratowników» amerykańskich.
 
W następstwie zajścia, Hillary Clinton wymogła na Franco Frattini'm (włoskim Żydzie), ówczesnym włoskim ministrze spraw zagranicznych, by ten oficjalnie zdystansował się od opinii Bertolaso.
 
Wkrótce potem, 10 «ratowników» amerykańskich zostało oskarżonych o handel dziećmi, po tym jak usiłowali przemycić do USA, 33 «sieroty» - posiadające na Haiti rodziców.
 
 

«Epstein należał do tajnych służb» 

 
Prokurator Alex Acosta ujawnił, że w latch 2007 – 2008 kazano mu, by – we współpracy z Alanem Dershowitz'em,  Żydem z Harvardu – opracował kruczek prawny, dzięki któremu pedofil Jeffrey Epstein uniknął konsekwencji, jakie zagrażały mu w związku z dobrze udokumentowanymi oskarżeniami ze strony FBI.
 
 
 
 
 
 
 
Acosta twierdzi, że powiedziano mu wtedy, iż Epstein «należy do tajnych służb i że powinno się zostawić go w spokoju». Należałoby postawić pytanie: do których służb należał Epstein? Do CIA, czy do Mossadu?

Również Ann Coulter, konserwatywna komentatorka telewizyjna, mówiąc o tym, że «Epstein skonstruował mechnizm szantażu», dodała, iż pedofil z pewnością miał swego «potężnego opiekuna na poziomie państwowym».
 
Skrót:
NELL’ARKANSAS DEI CLINTON, SENATRICE UCCISA – indagava su affidi pedofili
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • ???
  Chyba jakiś miłośnik USA dał 1*...
  No jak można krytykować Największą Demokrację?
  To się nie mieści w żadna rubryka.
 • Budowa przez czarci pomiot - Piekła na Ziemi - gdzie
  na fasadzie tej budowli będzie Sodoma z Gomorą - to wcale nie są żarty.
  Wniosek?
  Fundamentem w/w budowy jest oczywiście tzw. demonkratura.
 • To rooska fałszywka.
  To rooscy chcą wbić osinowy kołek w Stosunki między pisem, dudom, trampem, polin i ussa, jutro przeczytamy u ssaka.
  ussa to Państwo miłujące pokój / z małymi dziećmi /, jak miło podać rękę takim zbokom !
  Gdzie te ruchy społeczne, feministki i inne lewackie żopy walczące o prawdę, dzieci i ludzi ?
 • Ja tv za bardzo nie oglądam,
  ale czasem zerkam. I nie słyszałem, aby nasze merdia (w sumie zerkam tylko na Polsat i TVP) informowały, że w USA zastrzelono panią senator. To bandyckie państwo. Zabijają parlamentarzystów.
 • @Wican 12:02:15
  "To bandyckie państwo. Zabijają parlamentarzystów."
  E tam!
  Zabijają tych, co im wchodzą w paradę i nie tylko w USA ale na całym świecie.
 • Przyjmując synagogę za centrum organzacji przestępczej
  .
  nie popełnimy chyba zbyt wielkiego błędu. Dajemy tu pod rozwagę tezę o tej organizacji:

  - http://lemanski.neon24.pl/post/147807,wyznawcy-mammona-zydowscy-uzurpatorzy#comment_1533706
 • Dodane źródła:
  .
  https://observer.com/2019/07/jeffrey-epstein-spy-intelligence-work/
  http://www.informationclearinghouse.info/51906.htm
 • Wymiar UE
  .
  @RAM 21:02:15

  Skoro mowa o pedofilii, to znany jest przypadek z brukselskiej UE

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Dutroux#Crimes_after_release

  liczne zatuszowania władz w Brukseli uniemożliwiły wyjaśnienie przestępstw i zbrodni wobec dzieci, także kręgu ich klientów, za to lepiej wyjaśniono przypadek dziecięcego burdelu w Lipsku pod nazwą "Jasmin".

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Sachsensumpf

  Także tu dokonano zatuszowania, odpowiedzialny za nie de Maiziere, późniejszy minister MSW w RFN.

  - https://de.wikipedia.org/wiki/Thomas_de_Maizière

  O klientach donosiły media, że byli nimi urzędnicy n.p. z sądownictwa i prokuratury w Dreznie.
 • I w wymiarze światowym
  .
  @AGrzdyk 23:41:14

  zajmowanie nas przez media prowadzące pedofilią księży kk ma ten miły efekt, że pozwala zapomnieć o powszechnej na świecie pedofilii w kręgach zarządzających ludzkością.

  Pedofilia jest zjawiskiem dość rozpowszechnionym nie tylko w kościele katolickim, ale w nie mniejszym stopniu wśród protestantów, wyzanwców tory i talmudu, islamu, ... jak też w środowiskach artystycznych, sportowych i innych środowiskach ludzkich, które w spokoju mogą kontynuować swe wyszukane orientacje seksualne, przy czym pedolfilia jest jedynie jedną z nich.

  Były już na zachodzie próby podniesienia pedofilii do rangi chronionych orientacji seksulnych, może po zamknięciu karty z pedofilią kk, zostanie ona zaliczona do chrnionych orintacji jak LGBT. Nie zapominajmy, że w społeczeństwie niewolniczym jakim jest demokracja, właściciele niewolników mogą czynić z niewolnikiem, co im się podoba, dotyczy to także dzieci a nawet noworodków. Obgryzanie napletka noworodków przez rabinów pewnej religii wydaje się być niezłym zboczeniem, której to społeczności my Polacy wystawiliśmy nawet pomnik pod nazwą "POLIN".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829