Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
494 posty 1286 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Powrócił «Kalif-Rolex» i powróciła Rita Katz!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Ponownie pojawił się Al Baghdadi, dobrze odżywiony, wypoczęty i zrelaksowany – w żaden sposób niedoświadczony przegraną wojną i bynajmniej niewychudzony...»

 

RAM        1 maj 2019  

 
Ponownie pojawił się Al Baghdadi – pisze Maurizio Blondet – dobrze odżywiony, wypoczęty i zrelaksowany – w żaden sposób niedoświadczony przegraną wojną i bynajmniej niewychudzony. Jeszcze kilka tygodni temu twierdzono, że znajdował się w resztkach okopów ISISu w Baghouz, gdzie miał umierać razem z niedobitkami najwierniejszych mu bojowników; mówiono też, że Kurdowie i wojsko syryjskie współzawodniczą w próbach ujęcia go.
 
 
 
Mam nadzieję – mówi Blondet – że nikt nie wątpi w najmniejszym stopniu w to, że osobnik ten – wyselekcjonowany przez Amerykanów w Abu Ghraib, opłacony przez królestwo wahabickie, wyszkolony przez CIA, NATO i Mossad w ramach operacji CIA o nazwie «Timber Sycamore», powstałej w kontekście żydowskiego Planu Kivunim (tj. stworzenia jak największej strefy niestabilności, upadku moralnego oraz materialnego, okraszonej terrorem islamskim – wokół tzw. «jedynej demokracji bliskowschodniej») – został postawiony na czele partyzantki terroru, mającej za cel okupację Syrii.
 
 
Przypomnijmy, że dowodzący oddziałami ISISu byli bezustannie wspomagani przez armię amerykańską, także przez US Air Force, która przeciwko syryjskim siłom rządowym używała bombardowań ukierunkowanych. Kiedy znajdowali się w trudnościach – helikoptery amerykańskie nadlatywały i ewakuowały ich.
 
Jak opowiada Thierry Meyssan, dysponujący informacjami pochodzącymi od muzułmańskich, anty-jihadowskich wtyczek wywiadowczych:
 
«O ile Al Qaeda stanowi dodatkową siłę paramilitarną NATO – ISIS/Daesh jest strukturą o charakterze wojsk lądowych, finansowaną i uzbrojoną bezpośrednio przez USA, powstałą po to, by zarządzała terytorium tzw. Sunnistanu lub Kalifatu, którego zadaniem miało stać się – zaordynowane przez Syjon – antyszyickie oddzielenie Iraku od Syrii, tj. przerwanie ciągłości terytorialnej – a zatem również logistycznej – pomiędzy szyitami irackimi oraz syryjskimi».
 
Dziś, tenże «Kalif» – utuczony – (pomimo, że został osłabiony i stracił co najmniej 80 000 swych jihadzistów zwerbowanych po całym świecie – z Chinami i Europą włącznie – wyszkolonych i opłaconych przez Zachód) pojawia się jak gdyby nigdy nic pod logo agencji SITE, należącej do Rity Katz – i ogłasza "wojnę na wyczerpanie» przeciwko «krzyżowcom»; przyjmuje przysięgę wierności od rzekomych członków ISISu, przybyłych z Mali, Burkiny, Afganistanu i Sri Lanki, widocznych na video z zakrytą twarzą – zgodnie z nową modą, lansowaną obecnie przez Ritę Katz.
 
 
 
Al Baghdadi stwierdza na nagraniu, że masakra na Sri Lance jest odwetem za Bahouz – ostatni szaniec ISISu w Syrii. Widać wyraźnie, że video zostało zrealizowane na raty – metodą wytnij i wklej. Także ścieżka dźwiękowa wydaje się być dołączona później.
 
Jednym słowem, wszystko jest sfałszowane: fałszywy jest «Kalif», fałszywe jest video i to, co na nim – za wyjątkiem zagrożenia. Zagrożenie jest bowiem jak najbardziej prawdziwe. Oznacza ono, że animatorzy kukiełek – Izrael, amerykański Deep State i Królestwo Saudyjskie – bynajmniej nie zrezygnowały z realizacji masakr «islamskich», podpisywanych przez ISIS i rozpowszechnianych na cały świat przez Ritę Katz.
 
Jak twierdzi strona internetowa Elijah'a J. Magnier'a – najlepszego dziennikarza pracującego w tej strefie:
 
«Dalej trwa kampania terroru – rozproszona geograficznie, po tym jak ISIS stracił swą stałą siedzibę».
 
 
Z opinią Magnier'a zgadza się Meyssan:
 
«Jako że ISIS został pozbawiony swego terytorium, jego niedobitki nie będą mogły już więcej odgrywać ról wyznaczonych im przez potęgi zachodnie, ale jedynie zajmować się działalnością porównywalną z wcześniejszym funkcjonowaniem Al Qaedy, tj. jako milicja terrorystyczna».
 

Od Kongo po Sri Lankę – ISIS zwycięski i jak nowy

Czy sądzicie, że jest rzeczą możliwą iż rozgromiony ISIS (ze stratami ludzkimi liczącymi się na setki tysięcy bojowników oraz zniszczonym potencjałem zbrojnym), wyraźnie zredukowany do niewielkiej ilości prawdopodobnie przygnębionych obrotem sprawy jihadzistów, mógł nagle zadać 2 ataki w miejscach bardzo oddalonych od siebie i dalekich od jego siedziby, tj. w Kongo i na Sri Lance?

 
KONGO: 16 i 17 kwietnia, Amaq – agencja ISISu, czyli Rita Katz, zawiadamia, że «bojownicy Państwa Islamskiego» wzięli udział w napadzie na koszary w Nord Kivu i poinformowali jednocześnie, że Kongo stało się nową strefą Kalifatu w Afryce Centralnej. Bojownicy ISISu mieli wesprzeć Allied Democratic Forces – buntowniczą milicję ugandyjską.
 
SRI LANKA: W dzień Wielkanocy miał miejsce atak na kościoły katolickie oraz hotele na wyspie. Operacja-masakra dowodzi, że jej autorzy dysponują tuzinami kamikaze, kwintalami wojskowych materiałow wybuchowych, łącznikami i koordynatorami zewnętrznymi, przykrywkami funkcjonującymi na szeroką skalę, oraz – czego nie można pominąć – dostępem do milionów dolarów, jako że działania tego rodzaju nie mają nic wspólnego z improwizacją i spontanicznością – wprost przeciwnie – są kosztowne.
 
Tak więc, jeżeli wierzycie, że Al Baghdadi, czy też ISIS (co tylko unieszkodliwiony w Syrii) – bez pomocy USraela i Arabii Saudyjskiej – jest w stanie osiągnąć to, o czym było powyżej, mogę równie dobrze sprzedać wam Fontannę di Trevi, podobnie do Totò ze dobrze znanego filmu.
 
VIDEO: Totò sprzedaje Fontannę di Trevi (fragment filmu «Totòtruffa 62»)
 
Totò (najsłynniejszy komik włoski)
 
Tyle, że w naszym przypadku nie ma nic do śmiechu.
 
Zleceniodawcy z Waszyngtonu, Tel Avivu i Ryadu są w pełni zdolni do aktów rozlewu krwi, podpisywania ich «ISISem» i ogłaszania wszystkiego przez tłustego «Kalifa» na nagraniach, stwarzając w ten sposób pożądaną, anty-islamską atmosferę, która służy do tego, by Europejczycy poczuli się o wiele bardziej oblężeni niż są i by dzięki temu łatwiej zaakceptowali nową wojnę w interesach Syjonu (przeciwko Hezbollah-owi, Iranowi, powtórkę z Syrią) lub jedynie po to, by w Europie panował terror służący utrzymywaniu żydowskiej strategii napięcia.
 
W pewnym momencie, na nagraniu, jedna z zamaskowanych osób podaje "Kalifowi" folder, na którym widnieje napis Wilayat Turcja: zamach w Turcji mógłby dać "islamską" nauczkę Ergoganowi, niemiłemu Stanom Zjednoczonym i NATO, z powodu jego niesubordynacji w stosunku do sojuszu. Al Baghdadi stwierdził, że zaatakuje także Francję.
 
 
Warto pamiętać, że niedawno, bo zaledwie w lutym, rząd francuski miał zamiar repatriować setki terrorystów i bojowników ISISu (pobitych i uwięzionych przez Kurdów i Syryjczyków), posiadających obywatelstwo francuskie – co na pewien czas odłożył ze względu na skandal, jaki informacja ta wywołała w Internecie. Wygląda jednakże na to, że Paryż czuje się zobowiązany do udzielenia pomocy tymże młodym ludziom z paszportami francuskim, jako że zwerbował ich i wysłał do Syrii, po to, by zabijali i ginęli. Przypomnijmy, że Laurent Fabius, ówczesny francuski minister spraw zagranicznych powiedział wtedy, że «w terenie, Al Qaeda odwala świetną robotę».
 
Meyssan dodaje, że obecnie:
 
«Niemcy i Francja – niezdolni to tego by zerwać z owymi, okolicznościowymi sojusznikami – ponoszą koszty jak chodzi o ich żywienie i leczenie. Kiedy mówi się dziś w Europie o pomocy dla uchodźców syryjskich, należy wiedzieć, że dotyczy to wsparcia dla członków Al Qaedy, którzy ogólnie biorąc nie są ani cywilami, ani Syryjczykami. Podsumowując, dopóki Niemcy i Francja będą utrzymywać najemników Al Qaedy w Idlib, wycofanie wojsk amerykańskich z Syrii nie zmieni sytuacji w istotny sposób».
 
Nie wiem, gdzie jaśniepaństwo zaplanują następny atak islamski. Być może w Europie. Jest rzeczą prawdopodobną, że dokonają tego muzułmanie żyjący tutaj, obojętne, czy ci, którzy przybyli tu co tylko, czy też należący do trzeciego pokolenia. Są nieświadomi faktu, iż są manipulowani przez wroga i to od roku 2001.
 
Dzieje się tak dlatego, ponieważ islam, na obcej ziemi ma poważny problem, a nawet dwa. Nie dostrzega, że tym, co obowiązuje i dominuje dziś, jest wahabizm, będący obłąkańczym odłamem islamu, wzmocnionym przez miliardy saudyjskie.
 
Wahabizm można określić jako fanatyczną i wariacką herezję, jako że jego wyznawcy są przekonani, że nie tylko chrześcijanie, ale także prawie że wszyscy pozostali muzułmanie są zdrajcami «Wyjątkowości» i z tego powodu – winnymi odcięcia głowy. Niestety, w islamie nie ma nikogo, kto wypowiedziałby się na temat ortodoksji, chociaż Imperium Osmańskie karało surowo wahabizm.
 
Drugim problemem jest to, że żaden muzułmanin nigdy nie potępi głośno muzułmanów zabijających «niewiernych», ponieważ Sunna akceptuje i chwali ten czyn. Dlatego też, gdy «Kalif» wzywa, nowi młodzi ludzie zgłoszą się i przy okrzyku «Allahu Akbar» zrobią z siebie kamikaze w Paryżu, Berlinie czy Rzymie. Po raz kolejny dadzą się zmanipulować Żydom, którzy pragną by udziałem każdego Europejczyka była nienawiść do muzułmanów, jaką żywią obywatele Syjonu. Co zresztą jest jednym z powodów, dla których sprawili, że powrócił Al Baghdadi.
 
 
Śmierci mające związek z terroryzmem w przedziale czasowym 2001 – 2017, w 10 krajach najbardziej nim dotkniętych
 
1.) Irak – 65.519 osób
2.) Afganistan – 31.965
3.) Nigeria – 20.375
4.) Syria – 9.574
5.) Pakistan – 16.773
6.) Somalia – 5.956
7.) India – 8.123
8.) Yemen – 4.633
9.) Egipt – 2.215
10.) Filipiny – 2.869
 
 
Tłumaczenie:
Oto ponownie «Kalif». Wszystko jest fałszywe, za wyjątkiem zagrożenia
RIECCO IL “CALIFFO”. TUTTO FALSO. SOLO IL PERICOLO E’ VERO
 
Na koniec, według artykułu (jest również wiele innych):
 
ISIS Leader is a ‘Jewish Mossad Agent’
 
Al Baghadi, określany także jako «Kalif Rolex», to Żyd, agent Mossadu –  Simon Elliot lub Elliot Shimon (znajomy senatora McCaina), która to informacja nie pozostawia żadnych wątpliwości co do roli Rity Katz w tej i jej podobnych historiach. 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 ...........
 
O przekazach Rity Katz pod linkami:
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

  • Tak to jest.
    "Al Baghadi, określany także jako «Kalif Rolex», to Żyd, agent Mossadu – Simon Elliot lub Elliot Shimon (znajomy senatora McCaina), która to informacja nie pozostawia żadnych wątpliwości co do roli Rity Katz w tej i jej podobnych historiach."
    --------------
    To - kto ludzkość stworzoną przez Boga przerabia na szatańskie odchody - nie jest tajemnicą. Tajemnicą jest to - czy np rząd Japonii przekazał nowiutkie toyoty hilux dla ISIS dobrowolnie i za darmochę - czy też odbyło się to na innych zasadach. Czy Ujgurzy walczą w ISIS za cichą zgodą rządzących Chinami w ramach sztamy z czarcim pomiotem - czy też walczą oni - jak to się mówi - bez wiedzy i zgody trzęsących Chinami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829