Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
457 postów 1198 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Zobaczcie, jakie bzdury wypisuje «Polska Niepodległa»!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lili Haber: «Polacy nie tylko byli współsprawcami Shoah – ale również samodzielnymi prześladowcami Żydów – niepotrzebującymi nakazów z Berlina...»

RAM        1 kwiecień 2019

 
Pod linkiem:   
 
 
ukazał się co tylko «wyróżniony»  artykulik zatytułowany:
«Żydowski głos prawdy! Warto odnotować słowa przewodniczącej Związku Krakowian w Izraelu, Lili Haber».
 
Czytamy w nim:
 
«W niedzielę, 17 marca ulicami Krakowa przeszedł Marsz Pamięci z okazji 76. rocznicy likwidacji krakowskiego getta.
Warto odnotować słowa przewodniczącej Związku Krakowian w Izraelu, Lili Haber, która powiedziała:
 
Ja czuję jako prywatna osoba i proszę o wybaczenie tych idiotycznych rzeczy, co nasz minister powiedział i nasz premier, bo myślę sobie, że to na pewno nie buduje nowej przyszłości, to tylko emocje i złe myślenie, my na was i wy na nas».
 
 
Otóż rok temu, w lutym 2018  w związki z ustawą, majacą zapobiec świnieniu na Polaków – w wywiadzie dla strony internetowej Bet Magazine Mosaico, należącej do mediolańskiej wspólnoty żydowskiej  Lili Haber – wypowiedziała się na temat odpowiedzialności Polaków za zbrodnie na Żydach w sposób bardzo klarowny, tylko że całkowicie odmienny od podawanego dziś przez "Polskę Niepodległą".
 
 
 
Oto co powiedziała wtedy Lili Haber:
 
«Pomimo, że istnieje 6500 'sprawiedliwych wśród narodów' pochodzących z Polski – cóż możemy powiedzieć o dziesiątkach milionów Polaków, którzy przyglądali się obojętnie lub gorliwie uczestniczyli w masakrach Żydów? Postępowali podług woli Niemców, tj. na rzecz eksterminacji narodu żydowskiego i byli współsprawcami niemieckiego Ostatecznego Rozwiązania. Polacy nie tylko byli współsprawcami Shoah – ale również samodzielnymi prześladowcami Żydów – niepotrzebującymi nakazów z Berlina»".
 
Włoski tekst oryginalny brzmi:
 
«Malgrado ci siano 6.500 Giusti fra le Nazioni in Polonia, cosa possiamo dire delle decine di milioni di polacchi che assistettero inerti o parteciparono zelantemente ai massacri di ebrei? Agirono per ottenere quanto i tedeschi volevano, la distruzione ebraica e furono collaboratori della loro Soluzione Finale». In conclusione ha affermato «i polacchi non furono solo complici ma autonomi persecutori di ebrei senza bisogno di ordini da Berlino».
 
 
Podobnie wyrażała się Halina Birenbaum, o czym pod linkiem:
 
Żydowski jazgot we Włoszech
 
 
©RAM

KOMENTARZE

 • Czyli kłamczucha
  Podobno ta nacja nie ma trudności z "dowolnym" traktowaniem prawdy.
 • Nie wiem dlaczego autor pisze o "bzdurach"
  bo przecież wystarczy na to popatrzeć z właściwej perspektywy żeby zobaczyć że to nie "bzdury" a "metoda"
  Wszystko wymaga właściwej perspektywy;rycinę w książce najlepiej oglądać z bliska zaś obraz z daleka.
  Sytuacja z jaką mamy do czynienia to zdecydowanie obraz i to wielkości panoramy.Nie zamierzam tego autorowi objaśniać żeby nie obrażać jego inteligencji.Moim zdaniem jest to tak ewidentne i klarowne że nie zauważyć pewnych prawidłowości nie sposób.Jeśli ktoś ich nie widzi to znaczy że nie chce widzieć.
 • Pomijając już właściwy sens tej nagonki na Polaków
  w temacie - tzw. przedsiębiorstwa holokaust - to tak czy inaczej - fundamentem jestestwa czarciego pomiotu na Ziemi w ogóle - jest totalne i wszechobecne kłamstwo.
  Wniosek?
  Prawda z boskiej woli - dla czarciego pomiotu jest zabójcza - czego ludzie nie powinni zapominać ani na chwilę.
 • @Rebeliantka 10:42:29
  W cywilizacji Talmudu, prawda obiektywna nie istnieje, bo zastąpiono ją "prawdą etapu", jaką dyktuje aktualny interes Żydów.
  Dlaczego cywilizacja żydowska oparta na Talmudzie i jego wielowiekowych interpretacjach podbiła Zachód i stopniowo i konsekwentnie wygrywa z cywilizacją łacińską, która była zbudowana na chrześcijańskich etycznych korzeniach?
  Właśnie posługiwanie się filozofią Talmudu, która uznała posługiwanie się kłamstwem wobec gojów i lichwa(zakazana przez KRK), pozwoliła przedstawicielom tej cywilizacji osiągnąć przewagę nad cywilizacją łacińską.
 • @35stan 13:59:00
  Przestrzegał przed tym Koneczny. Czyli - nie należało wpuszczać przedstawicieli tej cywilizacji do Polski i narażać się na konfrontację - z góry przegraną.
 • Jednego tylko Czytelnicy nie zauważają...
  .
  Polaków zabija ich naiwność, żeby nie powiedzieć głupota...

  no bo i cóż wynika z przedstawionej historyjki, ano to, że polaczkowi można powiedzieć jakąkolwiek bujdę i on w to uwierzy... mało tego, będzie ją wychwalał publicznie!

  Pan PiSowczyk polazł na marsz icków, usłyszał żydowską podpuchę i dał się wziąć na haczyk!...

  Polaków zagnębi ich brak inteligencji, co Żydzi dobrze przyuważyli...
 • @35stan 13:59:00
  Tu dużo złego odegrała rewolucja protestancka w 1517 roku. Czyli wstęp do zażydzania Kościoła. Dziś można zobaczyć to zjawisko w Stanach Zjednoczonych u tzw. WASP-ów. A mądrość etapu? W czyn wprowadzili to bolszewicy, a kto nimi zarządzał tego chyba nie trzeba przypominać.
 • @zbig71 17:48:37
  "Tu dużo złego odegrała rewolucja protestancka w 1517 roku"

  Była to reakcja na korupcję i dekadencję renensansowego papiestwa.
 • @RAM 17:10:43
  //Jednego tylko Czytelnicy nie zauważają...
  Polaków zabija ich naiwność, żeby nie powiedzieć głupota... //

  Nie mogę mówić za wszystkich czytelników a tylko za siebie, ale kto powiedział że "nie zauważają" ? Zauważają.

  //Polaków zagnębi ich brak inteligencji, co Żydzi dobrze przyuważyli...//

  Faktem jest że kiedy żydzi dwadzieścia kilka lat temu przystąpili do operacji "roszczenia" to wielce ryzykowali przyłączając Polskę do kolektywu "dłużników".Te wszystkie: Łotwy,Estonie,Słowacje itp to była betka,tu pomocna była zwykła historyczna prawda którą ujawnić (zaraz po tym jak ruscy zwinęli parasol ochronny),nie przedstawiało większych trudności.Ale Polska? z ich perspektywy to musiało być nie lada wyzwanie z którym poradzili sobie świetnie.Wyśmienicie.
  Gdyby nie kliniczna naiwność Polaków nigdy by się im to nie udało.

  PS
  Estonia już się przyznała.Okazuje się że sami wydusili swoich żydów jeszcze przed wkroczeniem Niemców przez co zyskali tytuł Judenfrei
  Jeszcze kilka tygodni temu tej strony jeszcze nie było a teraz już jest
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Holocaust_w_Estonii#Zag%C5%82ada_na_terenie_Estonii_%C5%BByd%C3%B3w_z_innych_pa%C5%84stw_(1942-1943)
 • Zobaczcie jakie bzdury wypisuje
  To jak to jest z tymi Zydami, Wkoncu sa tym Narodem Wybranym czy Nie ? Wszedzie wszem I wobec obwieszczaja ze sa Narodem Wybranym,czego ja nie neguje. Ale dlaczego za wszelkie ich nieszczescia obwiniaja Gojow. Ze nie zrobili nic tzn. nie nadstawili przyslowiowej DUPY. To ja Im poradze czyz nie lepiej zwrocic sie do STWORCY by uwolnil Ich od tzw mani przesladowczej.To wyjdzie wszystkim zainteresowanym na zdrowie. Chyba ze zapomnieli Kim Jest Stworca .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30