Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
492 posty 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Christchurch: Równoczesne szkolenie policji i wojska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Fakty te doprawdy są „zbiegiem okoliczności”, czy też mogą być oznaką czegoś o wiele bardziej złowrogiego?»

RAM           23 marzec 2019

Na złapanie terrorysty, który zamordował 50 osób w dwóch meczetach w Christchurch, w Nowej Zelandii, policjantom wystarczyło zaledwie 36 minut.

Dramatyczny materiał filmowy pokazuje, że tylko dwóch policjantów – z których wyłącznie jeden miał broń – zatrzymało podejrzanego po realizacji jego krwawego szaleństwa.

Dziś dowiadujemy się, że w normalnych warunkach, czas reakcji policji byłby o wiele dłuższy, jednakże tak się złożyło, że w tym samym momencie, w pobliżu meczetów, odbywały się ćwiczenia policji, przygotowujące ją do reakcji na atak tego samego rodzaju, jak ten, który faktycznie miał miejsce.

Chris Cahill, inspektor detektyw, który jest przewodniczącym lokalnego związku zawodowego funkcjonariuszy policji, wyjaśnił, że – podczas tego, co można określić jako niezwykle dziwny „zbieg okoliczności” – kiedy wybuchła strzelanina, policjanci byli zaangażowani w ćwiczenia w centrum miasta (w pobliżu meczetów).

https://www.nytimes.com/2019/03/17/world/asia/new-zealand-shootings-police-response.html

Policja stwierdziła, że specjalnie uzbrojona jednostka taktyczna dotarła do meczetu Al Noor w cztery minuty po pojawieniu się tam pierwszych policjantów – w 10 minut od początku alarmu.

Cahill powiedział, że przygotowanie tego rodzaju zespołu – w trybie normalnym – zajęłoby więcej czasu, jednak w piątek, członkowie jednostki byli akurat na szkoleniu w centrum miasta i kiedy atak zaczął się, mieli na sobie swój ekwipunek.

„Dla każdej policji na świecie – przybycie na scenę masakry w ciągu sześciu minut, a jej jednostki wyspecjalizowanej w 10 minut – to sukces” – stwierdził Cahill.

Co ciekawe, w ćwiczeniach, oprócz nowozelandzkiej jednostki specjalnej – Police Special Tactics Group (STG) – brały udział także nowozelandzkie wojsko – New Zealand Defence Force (NZDF) oraz policja australijska i policja z Hong Kong'u.

https://en.wikipedia.org/wiki/Special_Tactics_Group
https://en.wikipedia.org/wiki/New_Zealand_Defence_Force

Szczegół dotyczący szkolenia jest ważny ze względu na fakt, że większość ataków terrorystycznych w ostatnich dziesięcioleciach zbiegła się z jednoczesnym przebiegiem ćwiczeń policji, bardzo podobnych do owych ataków.

Także listopadzie 2015 roku, podczas ataków terrorystycznych w Paryżu, (doniesiono o tym później) – personel ratunkowy i załogi karetek uczestniczyły w symulowanym ćwiczeniu kryzysowym.

Szkolenie polegało na uporaniu się z symulowanym atakiem masowym, o czym poinformował dr. Mathieu Raux, szef izby przyjęć w szpitalu Pitié-Salpetrière w Paryżu.

https://thefreethoughtproject.com/paris-emergency-crews-practiced-mass-shooting-simulation-hours-prior-terror-attacks/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17662&Itemid=47

Również 11 Września, podczas ataków na USA, North American Aerospace Defense Command’s (NORAD) znajdował się w trakcie treningu zwanego Vigilant Guardian, który „przypadkowo” przeprowadzał symulację uprowadzenia samolotów amerykańskich przez terrorystów.

https://web.archive.org/web/20020917072642/https://www.aviationnow.com/content/publication/awst/20020603/avi_stor.htm

Tak, jak gdyby te dwa wydarzenia nie były wystarczająco dziwnym „zbiegiem okoliczności”, również ataki w londyńskim metrze miały związek ze szkoleniem, które odbyło się zaledwie kilka dni wcześniej.

Raport Daily Mail stwierdzał wtedy:

Policja zakończyła szkolenie terrorystyczne, które przewidywało atak na londyńską sieć transportową zaledwie kilka dni przed barbarzyństwem z 7/7, o którym dzisiaj słyszymy.

Podczas ćwiczeń symulacyjnych, funkcjonariusze mieli zareagować na wyimaginowane zamachy bombowe w stacjach metra Waterloo, Embankment i St James's Park.

W owym czasie jednakże, żaden wywiad, nie przewidywał, że taki atak był bliski.

Christopher Coltart, adwokat niektórych rodzin ofiar masakry, stwierdził w śledztwie, że ćwiczenie „Hanover”, które miało miejsce 1 i 2 lipca 2005 roku, angażowało policjantów z oddziału antyterrorystycznego Met a że «jego najważniejszą częścią był atak na metro».

https://www.dailymail.co.uk/news/article-1355639/Counter-terrorist-training-exercise-days-7-7-entirely-coincidence.html

Wydaje się dziwne, że niektóre z największych ataków terrorystycznych w najnowszej historii, mają ten właśnie wspólny wątek.

Tragiczne wydarzenie jest już wykorzystywane w Nowej Zelandii, aby zająć się prawem do wolności słowa i posiadania broni.

Rząd Nowej Zelandii rozpoczął aresztowanie ludzi za wymianę filmu z masakry. Zabiera się także za przepychanie nowych przepisów dotyczących posiadania broni.

Innym szczególnie dziwnym zbiegiem okoliczności jest fakt, że 30 osób, które przeżyły strzelaninę w Parkland (USA), przyjechało do Christchurch w lipcu ubiegłego roku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Stoneman_Douglas_High_School_shooting

Zdaniem Sandi Davis, nauczycielki socjologii z Stoneman Douglas High School, celem podróży była pomoc uczniom w poradzeniu sobie z tragedią, której doświadczyli, a także promocja akcji przeciwko broni palnej, rozpoczęta w następstwie strzelaniny w Parkland.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/new-zealand-shooting-parkland-students-mourn-friends-made-christchurch-n983791?cid=sm_npd_nn_tw_ma

Powszechność ćwiczeń anty-terrorystycznych, które są odbiciem ataków terrorystycznych, odbywających się w tym samym czasie, oraz fakt przeprowadzania ich w bliskiej odległości od rzeczywistych, tragicznych wydarzeń, nasuwają pytanie, czy fakty te doprawdy są „zbiegiem okoliczności”, czy też mogą być oznaką czegoś o wiele bardziej złowrogiego.

Na podstawie:
NZ Police “Happened to Be in a Training Session” When Mosque Shooting Began
https://thefreethoughtproject.com/nz-police-happened-to-be-in-a-training-session-when-mosque-shooting-began/
Paramilitary Police Training Drill Took Place On SAME DAY As Christchurch Mass Shootings…
https://cloverchronicle.com/2019/03/19/paramilitary-police-drill-took-place-on-the-same-day-as-christchurch-mass-shooting/

***
http://ram.neon24.pl/post/142965,skripal-false-flag-znow-odbywaly-sie-cwiczenia
http://ram.neon24.pl/post/143001,cwiczenia-i-agencja-amaq-takze-w-carcassonne
https://ram.neon24.pl/post/143032,masoneria-i-fbi-za-zamachami-islamskimi
https://ram.neon24.pl/post/146797,powrot-islamskiego-zamachowca-i-izraelskiego-swiadka
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17662&Itemid=47
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24458&Itemid=47

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

 Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

 • no cóż. Nie pierwszy to taki "zbieg okoliczności" i nie ostatni.
  dzieki temu odbiera się broń Nowozelandczykom i czyni poddanymi władców świata.
  Lewactwo USA leje lzy z powodu tego że im nie uda się tak rozbroić Amerykanów.

  Ale skończy się tak jak z Brexitem o tym jak niedługo się przekonacie.
 • Bezczelnie wymachują fałszywą flagą
  Klasyczne, że zawsze akurat są w tym samym czasie, tym samym miejscu, odbywają się ćwiczenia na taki sam temat, tak że nawet uczestnicy tych ćwiczeń nie są w stanie rozeznać się, czy zaistniała sytuacja jest realna, czy to nadal ćwiczenia.

  Oni się nawet specjalnie nie wysilają, ciagle to samo, te same schematy i te same, powtarzające się liczby, słowa i symbole. Ale media podają, że terroryzm, a politycy już mają przygotowane kilometry ustaw ograniczających prawa obywatelskie.
 • @Lotna 00:57:57
  https://youtu.be/PnKBKUI0S9M
 • @ Autor, All
  "Co ciekawe, w ćwiczeniach, oprócz nowozelandzkiej jednostki specjalnej – Police Special Tactics Group (STG) – brały udział także nowozelandzkie wojsko – New Zealand Defence Force (NZDF) oraz policja australijska i policja z Hong Kong'u."

  Hmmm... zupełnie nie rozumiem dlaczego w ćwiczeniach nie uczestniczyła straż miejska z Hajfy ;-(

  5*
 • Kto chce, ten wie, że ludzkość
  za sporawą dzieci diabła - wprowadzona jest w jakiś niewytłumaczalny, śmiertelny trans po to - aby było możliwe przerobić ją na szatańskie odchody - i to się dzieje. Dlatego wszelkie spektakularne akcje - gdzie wariat z bronią - masakruje dziesiątki bezbronnych ludzi - to robota służb specjalnych - które w poszczególnych krajach kontrolują dzieci diabła. Słowem - do Nowej Zelandii z przytupem wchodzą właśnie - już jakby oficjalnie - dzieci diabła - natomiast rozbrojenie tamtejszych ludzi nie jest celem samym w sobie. Rozbrojenie ma ułatwić przerabianie tamtejszych ludzi na szatańskie odchody.
 • Wszystko to puzzle
  Do Nowej Zelandii jak wiadomo przeprowadzają się pany tego świata np rotshil..itp żeby przeżyć wojnę, strach jednak pozostał przed ludźmi z bronią żeby ich nie dorwali więc trzeba było coś wymyślić żeby ich rozbroić
 • Pożerają także Patagonię!
  .
  https://ram.neon24.pl/post/141474,andinia-plan-czyli-zydowski-apetyt-na-patagonie
 • @Jasiek 03:03:37
  Jaśku, to nie ten poziom zaangażowania, raczej obstawiałbym Mossad jako ciało doradczo/koordynujące, straż miejska ma strzelać do Palestyńczyków, ich zakres obowiązków jest lokalny.

  P.S. mimo wszystko sarkazm udał Ci się :)

  Pozdrawiam
 • @Lotna 00:57:57
  Schemat działa i sprawdza się. To, że tacy jak RAM, ja i Ty oraz kilka tysięcy (a nawet i x100) innych na Świecie widzą, że szczają nam prostackim kłamstwem w oczy, to nie ma znaczenia. Przy ilości ogłupionych i zmanipulowanych ludzi na Świecie jesteśmy poniżej błędu statystycznego :(

  Ostatnio koleżanka z pracy zaczęła mi wymyślać od debili, że nie szczepię dziecka.Mój syn jest okazem zdrowia, jej w tym samym wieku wiecznie chory i kilka zębów z plombami (dzieci w wieku 5 lat). Ona robi nadgodziny w pracy, nie ma czasu czytać "internetów", raz w tygodniu obejrzy "fakty" TVN, a jej lekarz to wyrocznia.. nawet nie wchodziłem z nią w dyskusję, a zapewniam Cię, że takich otępiałych niewolników na Świecie jest większość..

  Pozdrawiam
 • Stałe fragmenty gry.
  https://www.veteranstoday.com/2019/03/21/zioplan/
  Zgodnie z zasadami
  https://www.youtube.com/watch?v=wZkdh1jRGXk
 • @rysio 20:23:06
  Co gorsza, nawet ten artykuł, pisany ze skrajnie „chrześcijańskiego” punktu widzenia, miesza prawdę z ogłupianiem. Ten wywód na temat swastyki, bez wspomnienia, że była symbolem słowiańskim, albo na temat Breivika (który rzekomo działał samotnie, a skonstruowana przez niego w jakieś szopie bomba podłożona w samochodzie rozwaliła górne piętra ogromnego budynku), tak jakby to również nie była operacja fałszywej flagi. No cóż, kontrolowana opozycja też musi się przyłożyć swoją cegiełkę do ogłupiania.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829