Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
445 postów 1139 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Kardynała Pell'a «bronił» lubawiczer, syn polskiego Żyda

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rodzina Richterów mieszkała przez 10 lat w Izraelu, po czym wyemigrowała do Australii, dokąd wyjechał wcześniej wujek przyszłego «obrońcy» Pell'a, zajmujący się w Australii handlem szmatami...

 RAM         23 marzec 2019  

 
Kolejna ważna informacja z bloga M. Blondeta, która dotyczy kardynała George'a Pell'a.

19 marca 2019, Strona LifeSiteNews napisała, że pozostającemu w odosobnieniu więziennym kardynałowi zabroniono możliwości odprawiania Mszy Świętej.
 
Witryna skontaktowała się premierem stanu Victoria – Danielem Andrews'em należącym do partii lewicy australijskiej, Robertem Richterem – adwokatem, który bronił dostojnika oraz archidiecezją w Melbourne. Znikąd nie odpowiedziano.
 
W przypadku premiera Andrews'a, zapytano, czy aby odmowa możliwości celebrowania Mszy nie jest pogwałceniem oenzetowskiej Karty Praw Człowieka, którą Australia podpisała. Kardynałowi nie wolno także posiadać brewiarza, pomimo faktu, iż wygląda na to, że przepisy stanu pozwalają więźniom na posiadanie Biblii, Koranu itp.
 
Dodajmy jeszcze, iż Robert Richter - «obrońca» Pell'a, popełnił bardzo dziwny lapsus – nad którym ubolewał później niezmiernie i za który przepraszał – i którym – jak komentuje Maurizio Blondet – przybił kardynała do krzyża.
 
 
Richter bowiem, w wywiadach dla mass mediów – stwierdził, że kardynał został uznany winnym jedynie "no more than a plain vanilla sexual penetration case where the child is not volunteering or actively participating" – "niczego więcej jak zwyczajnej penetracji seksualnej, podczas której dziecko nie uczestniczy w sposób czynny".
 
 
 
Odnośnie adwokata Richtera, rzeczy najciekawszych dowiadujemy się z Wikipedii. Otóż były «obrońca» – urodzony w roku 1946,w Kirgiskiej Sosjalistycznej Republice Radzieckiej – jest synem Berka Richtera, polskiego Żyda oraz Ukrainki.
 
Rodzina Richterów mieszkała najpierw przez 10 lat w Izraelu, po czym wyemigrowała do Australii, dokąd wyjechał wcześniej wujek przyszłego «obrońcy» Pell'a, zajmujący się w Australii handlem szmatami.
 
 
Adwokat Robert Richter, «świetny» «obrońca» kardynała Pell'a był gościem honorowym na obiedzie z okazji święta Purim, w siedzibie sekty Chabad Lubavitcher w Melbourne
 
Adwokat Richter określany jest jako «progressive atheist».
 
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031