Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
438 postów 1132 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Strasburg: Co za nudy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Dopóki naród nie pojmie, że został uwięziony w klatce przygotowanej przez despotyczną i dogłębnie fałszywą dyktaturę – nie znajdzie wyjścia z sytuacji...»

 RAM       14 grudzień 2018  

 
«Co za nudy» («Che noia») tytułuje swą kolejną notkę na temat zamachu «islamskiego» w Strasburgu, Maurizio Blondet. Po czym pisze, że pod akcją podpisał się «ISIS/Daesh – stworzony przez USA oraz ich natowskich przyjaciół – opłacony przez Saudów – po to by obalić rząd Assada w Syrii».
 
 
Oczywiście, jak w poprzednich przypadkach, autorem operacji zadeklarował się ISIS, o czym poinformował za pośrednictwem Żydówki Rity Katz oraz jej agencji SITE.


 
Dodajmy także, iż «nazwisko zamachowca już w 3 godziny od zajścia zaczęło krążyć na izraelskich social».
 
Blondet zauważa, że «jak zawsze, oni wiedzą o wszystkim zanim rzecz się wydarzy», i dodaje że «użyty zostaje zawsze ten sam schemat».

 
 
 
Blondet cytuje nastepnie niemiecki Bild, który napisał, że rano, w dzień zamachu, Cherif Chekatt znajdował się w swym mieszkaniu, ponieważ właśnie wtedy policja francuska pojawiła się u niego z nakazem aresztu, w związku z jego poprzednim udziałem w napadzie i zabójstwie. Chekatt'owi jednakże, wg. relacji policji, udało się uciec.
 
Następną wpadką autorów scenariusza «zamachu islamskiego» jest szczegół mówiący, iż jego autor zatrzymał taxi i uciekł, jako że w strefie, gdzie wg. policji, Chekatt miał złapać taxi, od 23 listopada obowiązuje zakaz wjazdu dla tychże pojazdów, co potwierdza gazeta Dernières Nouvelles d’Alsace, załączając mapkę. W sektorze tym mogą pojawić się wyłącznie samochody, których kierowcy dysponują pozwoleniem. Na 4 przejściach dokonywane są kontrole, czym zajmuje się policja miejska. Także postój samochodów jest tam zabroniony.

 
 
 
Pomimo to,«zamachowiec» znalazł taxi wraz z taksówkarzem, którego nie zabił, ponieważ, jak podaje mainstream, taksówkarz był «muzułmaninem i ponadto osobą pobożną». To jemu Chekatt zreferował, że «chciał pomścić braci zabitych w Syrii». Oczywiście nazwiska taksówkarza policja nie podała. Co jeszcze dziwniejsze, Chekatt nigdzie nie uciekł, znaleziono go i zabito w jego domu.

 
«Co za nudy», powtarza Blondet, po czym stwierdza: «Dopóki naród nie pojmie, że został uwięziony w klatce przygotowanej przez despotyczną i dogłębnie fałszywą dyktaturę – nie znajdzie wyjścia z sytuacji».
 
***
 
Warto przeczytać:
 
"Złapano terrorystę" – 300 metrów od jego domu
 
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • Blondet ma rację
  Żadnych ćwiczeń symulujących tę sytuację akurat nie było w tym samym miejscu i czasie? Może przygotowywali naprędce i nie było czasu...

  Nawet nie trzeba śledzić tych wydarzeń, żeby wiedzieć, że schemat jest ten sam, ci sami reporterzy, ci sami „świadkowie” udający co rusz to innych ludzi, opowiadający wyuczone relacje i roniący nieistniejące łzy - bez znaczenia, czy faktycznie istnieją ofiary, czy nie. Scenariusz, który się kupy nie trzyma.

  Oczywiście koronny świadek - czyli zamachowiec, zawsze zastrzelony przez policję.

  Aj, waj, nic gorszego niż islamski terroryzm!
 • @Lotna 17:44:06
  .
  false flag absolutnie nie wyklucza zaistnienia prawdziwych ofiar!...

  https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag

  poza tym, pierwszym terroryzmem w Palestynie był ten żydowski!

  https://en.wikipedia.org/wiki/Zionist_political_violence
 • @RAM 18:05:50
  też kiedyś myślałem że ich zabijają - potem doszedłem do wniosku, że takie "zabicie" z dala od ludzi, to idealny sposób na dyskretne wycofanie funkcjonariusza z akcji.

  5*
 • @RAM 18:05:50
  „false flag absolutnie nie wyklucza zaistnienia prawdziwych ofiar!... ”

  Oczywiście, że nie wyklucza i nigdzie nie powiedziałam, że wyklucza: „bez znaczenia, czy, faktycznie istnieją ofiary, czy nie”.
  Uporozowani świadkowie zawsze się przydają, bo wiadomo, że powiedzą dokładnie to, co widzowie mają usłyszeć i ani słowa więcej.

  Z ofiarami bywa różnie, czasami jest ich bardzo wiele, a czasami to kompletna fikcja.
 • @Andrzej Tokarski 18:49:24
  .
  Pan się myli, ponieważ ofiary są jak najprawdziwsze, tak jak chodzi o osoby zabijane przez niby "zamachowca", jak i śmierć samego "zamachowca", który jest w gruncie rzeczy również ofiarą...

  służbom specjalnym nie zależy na życiu ludzkim, a jedynie na zamierzonym skutku operacji!

  dziś zmarł Antonio Megalizzi, Włoch postrzelony w Strasburgu:

  http://www.ansa.it/sito/notizie/mondo/2018/12/14/strasburgo-riaperto-mercato-natale_3fc00303-7ebc-469f-b210-2e64d1a3665d.html
 • @Andrzej Tokarski 18:49:24
  .
  zabijają "zamachowców", bo nie są już więcej potrzebni!...

  użycie faktycznego agenta jest zbyt niebezpieczne!... używają ludzi prymitywnych, narkomanów i osobników łatwo sterowalnych...
 • @RAM 19:16:00
  możliwe, że się mylę, ale niekoniecznie - raczej wykonawcy są ZALEGENDOWANI jako notowani przestępcy o bogatych kartotekach - - inaczej to się zresztą trochę kupy nie trzyma - jeżeli są ideowymi bojownikami islamskimi z okrzykiem idącymi bez wahania na śmierć, to trudno przyjąć, że jednocześnie mają bogate dossier jako kryminaliści, ćpuny, złodzieje, pijacy, uczestnicy bójek, czy handlarze narkotyków -

  - raczej to wygląda jakby ktoś przedobrzył z zalegendowaniem

  zresztą sprawdzenie tego jest niewykonalne i zapewne o to chodzi

  sprawca zamachu w Berlinie został zastrzelony we Włoszech podczas rutynowej kontroli dokumentów: do siedzącego z plecakiem turysty podeszło dwu policjantów, poprosili o dokumenty. Gdy sięgnął po nie do plecaka, zastrzelili go - to jest wersja oficjalna
  Gdyby tak było, to: policjanci nie kontrolują dokumentów z bronią gotową do strzału, więc gdyby był terrorystą, to spokojnie (rzecz dzieje się w nocy) wyjąłby broń i ich obu odstrzelił, zanim by sięgnęli do kabur - lub wyjął dokumenty licząc, że się nie połapią. Wtedy oni by nie strzelali, bo nie mieliby powodu, tylko sprawdziliby papiery i ew go zatrzymali, lub nie.
  Więc - moim zdaniem - legenda
 • @Lotna 19:07:44
  Na ulice Paryża znów wyjdą "żółte kamizelki". Policja szykuje 14 pojazdów opancerzonych!

  http://niezalezna.pl/250417-na-ulice-paryza-znow-wyjda-zolte-kamizelki-policja-szykuje-14-pojazdow-opancerzonych
 • Lotna
  Akcja protestacyjna przeciwko prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi. Starcia uczestników protestu „żółtych kamizelek” i policji rozpoczęły się na Polach Elizejskich w Paryżu. Ludzie wciąż przybywają na Pola Elizejskie, teraz zgromadziło się tu już ponad tysiąc osób. Stoją w pobliżu policyjnych kordonów, blokując przejście do Pałacu Elizejskiego. Aktywiści skandują hasła, niektórzy rzucają kamieniami i butelkami w funkcjonariuszy organów ścigania. Ci w odpowiedzi biją pałkami najbardziej agresywnych demonstrantów. Wcześniej informowano, że policja użyła gazu łzawiącego na Polach Elizejskich, aby rozegnać „żółte kamizelki". Na żywo..

  https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1465059656960761/
 • "Macron pute à juif" --- "Macron, żydowska koorva".
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=QxKUQHuIfTQ
  https://twitter.com/ewthief132
 • @RAM 16:01:58
  Uwielbiam lewacką brukselską, niemiecką i francuską "demokrację". Troszkę tylko za mało czadu, ognia i dymu! Sikawy, granatniki, świece dymne, gazy bojowe, wozy pancerne, konie, kule gumówki są okey!
 • @RAM 16:01:58
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jMzVmZC9wLzIwMTgvMTIvMTUvODI1LzUyMi9kNzk4N2YxYmI0MTI0ODAzYjdjNWYzOWFiYjAzNmNhYi5qcGVn.jpeg

  Toż to Kapsztad czarni biją białych. Kto ty jesteś-Francuz mały..czyli czarni w policji, biali na ulicy..oglądałem dziś na żywo z Paryża od 12 do 18, słudzy władz zgnietli niewolników. Widać zmęczenie u protestujących, deszcz padał, zaraz święta.
 • @RAM 16:01:58 w Niemczech nie ma nudy tylko "rozrywki"
  A tymczasem wczoraj w lagrze Augsburg pięciu Afganów zgwałciło wielokrotnie w odrażający sposób 15 letnią dziewczynę, która przyniosła uchodźcom drobne prezenty na Mikołaja. Teraz leży w szpitalu. Fajne miała mikołajki. Napisał mi syn z Niemiec.
 • @kula Lis 68 11:10:38
  .
  jak zwykle patetycznie bredzisz, lis!... gdyby Polacy byli prawdziwymi chłopami, nie doszłoby do zgnojenia Polski ickami, banderowcami i azjatami, jak to ma miejsce...
 • @RAM 16:10:40 zmieniłem o tym człowieku zdanie po przeczytaniu poniższego.
  Z netu: O zmarłych nie powinno się mówić źle. Ale prawdę powiedzieć należy. Nie wiem czy zafascynowany żydowskim i lewackim światem Bartek byłby zadowolony, że nazywają go polskim bohaterem. Wolałby aby nazywano go człowiekiem świata a nie Polakiem z ciemnogrodu. Nie bez przyczyny sam się nazwał - Barto Pedro Orent-Niedzielski. Czy był bohaterem? Nie był....znalazł się przed lufą ciapatego przez przypadek a ten strzelił mu prosto w głowę. Chichot losu...zginął z ręki islamisty o którego "prawa" tak zaciekle walczył. Miał pecha...był w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Pan Bartosz propagował szeroko pojętą "kulturę lewactwa i LGBT" która na sztandarach ma wypisane sprowadzanie imigrantów i za tą naiwną politykę "otwartości" zapłacił życiem! Czy o czymś jeszcze zapomniałem?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930