Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
439 postów 1133 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Powrót «islamskiego zamachowca» i izraelskiego świadka...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Pierwsza fotografia samotnego zabójcy została rozpowszechniona przez Amichai'a Stein'a, dziennikarza izraelskiego...»

Strasburg, Cohn-Benedit i francuscy generałowie

STRASBURGO, COHN-BENDIT E I GENERALI DI FRANCIA
 
 
 
 Maurizio Blondet    12 grudzień 2018    tłum. RAM
 
 
Masakra islamska w Strasburgu daje Macron'owi świetną okazję do zabronienia Żółtym Kamizelkom gromadzenia się w miejscach publicznych. (...)
 
Pierwsza fotografia samotnego zabójcy została rozpowszechniona przez Amichai'a Stein'a, dziennikarza izraelskiego.
 
 
 
 
Rzecz wydaje się być całkowicie normalna, jako że Stein (będący ponadto, jak wynika z jego tweet'ów, zagorzałym zwolennikiem Netanyahu) jest wysłannikiem dyplomatycznym Israeli Public Broadcasting Corporation. Fakt, iż wysłannik dyplomatyczny posiada powiązania z Mossadem, lub jest jego członkiem, jest oczywiste.
 
Amichai Stein był także pierwszą osobą, która poinformowała o mega-zamachu na Charlie Hebdo. (...)
 
 
 
 
 
Przypomnijmy w tym miejscu Richarda Gutjahr'a, niemieckiego dziennikarza free lance – będącego mężem Einat Wilf, izraelskiej polityk, porucznika Unit 8200 (izraelskiego wywiadu wojskowego) – obecnego tak podczas zamachu w Nicei, 14 lipca 2016 roku, jak i podczas późniejszego zamachu w Monachium. (...)
 
 
Pierwsze fotografie z wnętrza paryskiego Bataclàn, zrobione w kilka minut po masakrze, pokazujące dziesiątki zmasakrowanych ciał zostały rozpowszechnione przez “Israel News Feed” “@ IsraelHatzolah” , izraelską paramedyczną NGO, współpracującą z armią Izraela.   
 
 
 
 
O rzekomo islamskich zamachach w Paryżu, Nicei i Monachium pod linkiem:
 
Przypomnijmy także, iż 13 listopada, w dzień zamachu na Bataclàn (przez 70 lat będącego własnością rodziny żydowskiej, która sprzedała teatr na zaledwie kilka tygodni przed masakrą) odbywało się w Paryżu szkolenie SAMU – Services Médicales d’Urgence, czyli paryskiego pogotowia ratunkowego, zakładającego zaistnienie w Paryżu 3 jednoczesnych zamachów, skutkujących 50 zabitymi i 150 rannymi.
 
Scenariusz, o którym mowa został opracowany kilka miesięcy wcześniej przez wiceszefa paryskiego SAMU, Żyda, dr. Michaela Nahon'a.
 
 
 
Odnośnie Bataclàn, Times of Israel (który następnie ocenzurował informację) pisał przed wydarzeniem, że «odpowiedzialni za bezpieczeństwo wspólnoty żydowskiej zostali na czas ostrzeżeni przed pojawieniem się dużego zamachu terrorystycznego».
 
Autorem ostrzeżenia był sam bankier-baron Edmund De Rotschild, czyli pracodawca Macrona, w jego pierwszym bankierskim wydaniu.
 

Cohn-Benedit przeciwko Żółtym Kamizelkom: «Chcą by  Francją rządził generał»

 
Żyd, Daniel Cohn-Benedit, europoseł, osobisty przyjaciel Macrona, należący do stajni Rotschildów, to «Dany le Rouge», czyli «Czerwony Dany», który w maju 1968 roku kierował we Francji protestami studenckimi, przyczyniając się do podminowania fundamentów niepodległości tego kraju. Od owego czasu (jako że De Gaulle chronił kraj od projektów bezpaństwowców) Francja zaczęła stawać się «proeuropejska» i została przejęta przez Rotschildów.
 
 
W wywiadzie dla «The Guardian», Cohn-Benedit stwierdza, że jest przeciwny Żółtym Kamizelkom, i mówi o nich:
«Są to ci sami prostacy, którzy w USA wynieśli do władzy Trumpa».
 
Dalej oświadcza:
«Ten ruch jest całkowicie inny od Maja '68. My pragnęliśmy uwolnienia się od generała De Gaulle'a, natomiast Żólte Kamizelki chcą by Francją rządził generał».
 
Mówiąc to, Cohn-Benedit ma na myśli generała Pierre'a De Villiers'a, który będąc przeciwnym Macron'owi, podał sie do dymisji w lipcu 2017 roku.
 
Zamach "islamski" w Strasburgu może wskazywać na toczącą się walkę bezpaństwowców z patriotami, tj. bankierów (którzy pozbawili suwerenności kraje europejskie) z generałami.
 
 

13 generałów francuskich ostrzega Macron'a w sprawie paktu o imigracji

 
13 generałów, oraz były minister obrony napisało list otwarty do Macrona, w którym przestrzegli go przed podpisywaniem oenzetowskiego Światowego Porozumienia na temat Migracji.
 
Generałowie piszą:
 
«Panie Prezydencie, (...) niech Pan zwróci uwagę, że Porozumienie może przeważyć nad ustawodawstwem francuskim. (...)
 
Panu nie wolno jest ustąpić bez debaty publicznej - jak że chodzi o ponowny krok w kierunku redukcji niepodległości Francji - zwłaszcza wobec faktu, iż 80 % Francuzów utrzymuje, że imigracja powinna być zablokowana, lub drastycznie obniżona.
 
Podpisując Pakt, doda Pan jeszcze jeden powód do rebelii rozwścieczonego narodu, który i bez tego został wystarczająco zmaltretowany. Stanie się Pan winien degeneracji demokracji, żeby nie powiedzieć – zdrady narodu.
 
Finanse naszego kraju są w opłakanym stanie, a dług publiczny rośnie, a zatem, nie wolno Panu podejmować decyzji w sprawie migracji, bez gwarancji, że by podołać zobowiazaniom Paktu, nie będzie Pan zmuszony do nałożenia nowych podatków.
 
Ponadto, należy brać pod uwagę konsekwencje – w kategoriach bezpieczeństwa – napływu do kraju mas pozaeuropejskich.
 
Nie wolno Panu ignorować faktu, że zadaniem polityka jest zagwarantowanie bezpieczeństwa kraju przed zagrożeniami z zewnątrz oraz zgody w jego wnętrzu. Zgoda społeczna zaś nie może zaistnieć bez warunku, jakim jest zapewnienie pewnego stopnia spójności wewnętrznej społeczeństwa, umożliwiającej stan, który można nazwać «chcieć razem», co już dziś staje się coraz to bardziej problematyczne.
 
Państwo francuskie stoi dziś w obliczu niemożliwości integracji zbyt liczebnych populacji należących do całkowicie odmiennych kultur, które skoncentrowały się w strefach niepodlegających prawom Republiki.
 
Panu nie wolno jest decydować o tym, by niszczone były parametry naszej cywilizacji i byśmy byli pozbawiani naszej ojczyzny. Prosimy, by Francuzi mogli wypowiedzieć się na temat migracji przy pomocy referendum.
 
Wybór Pana na prezydenta nie stanowi czegoś w rodzaju czeku in blanco».  
 
Général Antoine MARTINEZ
Nous soutenons l’initiative du Général MARTINEZ contre l’adoption de ce pacte qui doit être approuver par les États membres de l’ONU le 19 décembre prochain.
 
Charles MILLON – Ancien Ministre de la Défense
Général Marc BERTUCCHI
Général Philippe CHATENOUD
Général André COUSTOU
Général Roland DUBOIS
Général Daniel GROSMAIRE
Général Christian HOUDET
Général Michel ISSAVERDENS
Amiral Patrick MARTIN
Général Christian PIQUEMAL
Général Daniel SCHAEFFER
Général Didier TAUZIN
Colonel Jean Louis CHANAS
 
 
I w tego rodzaju kontekście pojawił się w Strasburgu znany policji, «zradykalizowany» (kategoria S) zamachowiec "islamski".
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 

KOMENTARZE

 • Dałem ci 5.
  Niestety to grubymi nićmi szyte. Macron zorganizował ten zamach przeciwko sobie. Stary dowcip tego starego drania, prowokacja masońska przeciw Narodowi Francuskiemu. Ciekawe jakie zabezpieczenia zrobi by nie doszło do strajku w piątek. Strzelanina, napastnik postrzelony czyli nikt nie musi czekać kilku min na przybycie Policji, bo ona tam była. Policja na miejscu i jeden napastnik, który zostaje postrzelony a on ucieka, krzyczy im na pożegnanie Allach Akbar i wymyka się na dobre skradzioną ponoć? taksówką. Cywil który nie ma uprawnień policji a który byłby tam z bronią upilnowałby tego napastnika, a co z policją.. Co z policją, przecież przez tydzień strajków pokazała, że potrafi być nieustępliwa i bojowa ...
 • Francja pod rządami socjalistów i liberałów przekształca się w dziki barbarzyński kraj.
  Dopuścili do zamachu aby odwrócić uwagę od protestów. A później wprowadzić ograniczenia swobód obywatelskich. Władza aby się utrzymać jest zdolna do wszystkiego. Ludzie we Francji mają dość Macrona to protestują, Macron w odwecie nasłał islamskiego terrorystę który już na pewno siedzi w swoim gniazdku w Niemczech, tam jest ok. 2 tyś. gniazdek islamistów których lewaki używają w razie "draki" tak jak teraz. Policja francuska pozwala zbiec islamskiemu zamachowcowi. Jest tylko jedno wytłumaczenie. Islamski zamachowiec jest współpracownikiem francuskiego liberano socjalistycznego rządu, ewentualnie współpracownikiem kamaryli przy której francuski liberano socjalisty rząd stoi z rukami pa szwam. Zidiociałe liberalno socjalistyczne żaby wraz z niemieckimi socjalistami spadkobiercami wielkiego socjalisty Adolfa Hitlera chca zniszczyć europejską kulturę łacińsko grecko chrześcijańską stąd ataki na jarmarki bożonarodzeniowe. Aby to osiągnąć posłużą się wszystkimi środkami a współpraca z islamem i islamskimi terrorystami to jeden ze środków. Część mądrzejszych żab przejrzała na oczy i wyszła na ulice. Liberalno socjalistyczne rządy Francji i Niemiec, eu-pijackie łajzy i seksualni degeneraci oraz masońska kamaryla zrobią wszystko aby te protesty zdławić z obawy przed rozszerzeniem na całą zachodn ią eu. Boże błogosław odważnym ludziom we Francji.
 • @kula Lis 68 20:24:28
  .
  "Aby to osiągnąć posłużą się wszystkimi środkami a współpraca z islamem i islamskimi terrorystami to jeden ze środków".

  nie bredź lis, bo to żadna współpraca nie jest!... to jest robota agentów!

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18456&Itemid=47
 • @ Autor, All
  "13 generałów, oraz były minister obrony napisało list otwarty do Macrona, w którym przestrzegli go przed podpisywaniem oenzetowskiego Światowego Porozumienia na temat Migracji"

  Czyżby tych 13 generałów wkrótce miało "gdzieś polecieć" i "wszystko się zmieni"?
 • @ Autor
  Oczywiście 5*

  Dzięki za przypomnienie także o poprzednich zamachach i Ryśku G.

  Ukłony

  Ps.

  Dowiedziałem się (BaldTV), że na Utoya planowano dyskusję na temat bojkotu dóbr importowanych z Izraela. Przeszkodziły w niej jak pamiętamy "występy" Breivika...
 • @Jasiek 23:52:51
  Media: Terrorysta ze Strasburga mścił się za śmierć islamistów w Syrii. Terrorysta, który urządził strzelaninę w Strasburgu, powiedział, że mści się za śmierć radykalnych islamistów w Syrii przekazał w czwartek kanał BFM, powołując się na zeznania taksówkarza, który był zmuszony zawieźć terrorystę z miejsca zamachu do dzielnicy, gdzie zamierzał ukryć się przed policją. „Kierowca twierdzi, że Shekat powiedział mu, iż rozstrzeliwując ludzi w centrum Strasburga, mścił się za śmierć swoich «islamskich braci», którzy zginęli w Syrii" podaje stacja. Całość pod linkiem

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201812139384988-Terrorysta-zemsta-Strasburg-smierc-islamostow-Syria-Sputnik/
 • @Jasiek 23:52:51
  To prezydent Francji, rząd i parlament tego kraju odpowiedzialni za brak bezpieczeństwa publicznego. Rząd świetnie sobie radzi tylko ze strajkującymi Francuzami, policja brutalnie i okrutnie się rozprawia z żółtymi kamizelkami, jeśli jednak chodzi o islamskich przybyszów policja jest bezradna. Oglądałem film na którym wóz policyjny został spalony przy biernej postawie policjantów a właściwie tak jakby zachęcali do tego. Obrazki brutalności do żółtych kamizelek są tak drastyczne, że zachodzi pytanie co tam jest grane, czy francuski rząd jest jeszcze francuski czy już arabski? Wygląda jakby rodowitych Francuzów chcą eksterminować.
 • @kula Lis 68 12:46:52
  "Francuzami, policja brutalnie i okrutnie się rozprawia z żółtymi kamizelkami, jeśli jednak chodzi o islamskich przybyszów policja jest bezradna."

  Oby u nas nie było kiedyś tak samo.
  Oprócz problemów z radykalnymi islamistami może jeszcze dojść niemiecka agentura w postaci banderowców.

  Ukłony
 • @Jasiek 13:43:55 To się nazywa unijny śmietnik! Właśnie to chcą zrobić z naszą ojczyzną!
  Będzie Rewolucja we Francji? Polka z Paryża o Biedzie, Migrantach, Polityce Macrona. Wywiad Komentator
  https://www.youtube.com/watch?v=_HNP_9-Qoek
  Polka z Niemiec Mówi Jak Jest

  https://youtu.be/1ljm-lfNdAU

  Jak żyją imigranci we Francji. Czy tego chcecie w Polsce?
  https://www.youtube.com/watch?v=Moo3EzdaGJI


  Film ten pokazuje codzienność dużych francuskich aglomeracji. Został on nagrany w Marsylii, miasto to w szczególności oblegane jest przez imigrantów z krajów arabskich i afryki. Liczba ich jest tak duża że stanowi już znaczny procent mieszkańców tego miasta. A wygląda to strasznie na każdym skrzyżowaniu żebrające rodziny, tony śmieci wszędzie, kradzieże w biały dzień, napady i gwałty. To rzeczywistość Marsylii.

  https://www.youtube.com/watch?v=21BAc...

  Ps..Dobrze, że pokazuje się takie rzeczy. Byłem w lutym zestawem we Francji, tam smród brud i śmiecie same na ulicach, a Polska to naprawdę piękny i czysty przy nich kraj. Włoskie przedmieścia wyglądają tak samo. Oglądałem ten syf z przerażeniem.
 • @Jasiek 13:43:55 Takiej Francji jest pederasta i "nekrofil" Makron prezydentem! Oglądaj!
  Życie we Francji. Czy tego chcecie w Polsce?
  https://www.youtube.com/watch?v=21BAcvbVqjQ

  https://www.youtube.com/watch?v=Moo3E...

  https://www.youtube.com/watch?v=pQqSD...

  Ps....To nie jest już Francja elegancja.. Jaki syf tam. Matko Boska to już Afryka i Bliski Wschód! Różnica tylko taka, że pod flagą francuską. Ta Unia Schodzi na psy a Polska powinna się odczepić od tego szamba. To dlatego nas tak gnoją bo nam zazdroszczą, że mamy taki piękny kraj, jesteśmy mądrzy i zaradni i ciężko umiemy pracować. Kiedy jeździłem do Niemiec w latach 90 tych były tam czyste parkingi, stacje benzynowe i ogólnie był porządek. Teraz nie ma po tym śladu. Pomyślałem sobie, gdyby starsi Niemcy ożyli byliby wkurzeni na maksa, co zrobiły następne pokolenia z tym niemieckim porządkiem. Już nie widać różnicy między Polską a innymi krajami Europy. A w Polsce to nawet ładniej i lepiej, role się odwracają. Oglądając takie materiały jak i wielu innych Polaków pracujących w Europie Zachodniej, głównie we Francji, Niemczech, czy we Włoszech, zaczynam rozumieć zachwyt mieszkańców tych krajów którzy odwiedzili nas, że w Polsce tak ładnie i czysto! Z tych różnych materiałów wynika, że w tej Europie zachodniej zaczyna robić się syf jak w państwach afrykańskich! Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale chyba tylko nimi można jakoś wyjaśnić ten idiotyzm ze ściąganiem ludzi obcych kulturowo (w sumie bez żadnej kultury) i robieniem z Europy czarnej Afryki! Trochę, a nawet mocno, to wszystko dziwne. Milionami sprowadza się ludzi którzy w 90% nie mają nawet podstawowego wykształcenia w myśl szkolnictwa europejskiego! Tylko pojedyncze % z nich mają jakiś sensowny zawód! Ich kultura jest taka, że kobiety nie pracują w ogóle! Jaki jest więc sens sprowadzania wielomilionowej społeczności z której praktycznie nigdy nikt nie będzie pracował! Na dodatek, rozmnażają się jak szaleni, więc za ileś tam dziesięcioleci czarnych i śniadych biorców socjalu będzie więcej niż rdzennych Europejczyków! Skąd będzie kasa na socjal? Pracy zero, nauki zero, brud i smród, kradzieże i rozboje, wprowadzanie do Europy średniowiecznej dzikiej afrykańskiej i blisko-wschodniej kultury, o co w tym wszystkim chodzi? Ktoś chyba za to płaci, a ktoś za to bierze pieniądze, i to chyba mocno konkretne, ja innego wytłumaczenia nie widzę!
 • @kula Lis 68 12:18:01
  .
  kula lis, prosiłem cię, byś mi głupstw nie wklejał... wiadomości z mainstreamu mnie nie interesują!...

  gadaj mniej i mądrzej!
 • @kula Lis 68 12:46:52
  .
  rząd Macrona nie jest arabski tylko żydowski!... zacznij mysleć!... nie pleć jak baba na bazarze!
 • @kula Lis 68 15:38:47
  .
  włoskie przedmieścia wcale nie są syfem!... w duzych miastach są jedynie dzielnice, gdzie niestety, nie jest dobrze...

  trzeba wiedzieć, co się ogląda!... nie uogólniać, bo we Włoszech, pomimo wszystko jest o wiele lepiej niż w Niemczech czy Francji...
 • RAM dalej trwa obława .
  W strasburskiej dzielnicy Neudorf trwa duża operacja policyjna, w której udział bierze m.in. grupa interwencyjna RAID podaje agencja AFP. To tam we wtorek urwał się ślad za zamachowcem, który dokonał ataku w pobliżu jarmarku bożonarodzeniowego. Na miejscu jest wiele samochodów policyjnych. Zablokowano ruch w pobliżu dzielnicy. Widać tam również w pełni uzbrojonych policjantów, którzy grupami wchodzą do domów. Podają, że 22 razy był w więzieniu, 22 razy strzelał, miał broń i granaty w domu, legalnie? prowadził nauki dla ISIS i dopiero 23 raz gdy zabił 3 osoby i kilkanaście ranił, go znów chcą aresztować, to jakieś jaja! A tym co go szukają mogę poradzić by zapytali się żydów oni im powiedzą gdzie jest ten zamachowiec. Oraz powiedzą im jakie mają plany na następne zamachy.
 • @kula Lis 68 15:57:04
  .
  "jesteśmy mądrzy i zaradni"... tak mądrzy jesteśmy, że ostatecznie oddaliśmy Kraj żydom... cholernie mądrzy jesteśmy, cholernie!

  za żadne skarby w Polsce pod żydowskim butem, nie zamieniłbym życia we Włoszech!... tylko jurgieltnik i mentalny niewolnik może być zadowolony z czystości w Polsce i cieszyć się nią jak diabeł gwoździem! ... nie obraź się lis, ale staryś i głupiś!

  strasznie rozgadany jesteś, potwornie rozgorączkowany i chaotyczny... a przy tym wszystkim, tak naprawdę to ty NIE POSIADASZ WŁASNEJ OPINII!

  "Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale..."

  kula lis, ty do mojego bloga nie pasujesz, kolego!... trzeba wiedzieć raz na zawsze co się sądzi o świecie...

  zacznij myśleć, przyjacielu... i jak juz napisałem, gadaj o wiele mniej, za to mądrzej! ... sraczka może być także umysłowa, niestety!
 • @Krystyna Trzcińska 19:32:35
  .
  niczego na tym zdjęciu nie widać dobrze... poza tym, proszę napisać raczej coś sensownego niż wklejać obrazki... ma Pani podejście do sprawy charakterystyczne dla przedszkolaka!... :)))
 • @kula Lis 68 17:30:35
  .
  Żółte Kamizelki już wiedzą, że Macron upichcił "zamach"!

  http://www.ilgiornale.it/news/mondo/strasburgo-arriva-teoria-complotto-dei-gilet-gialli-1615363.html

  a tu masz wolność w Polsce:

  https://wprawo.pl/2018/12/13/zydzi-tworzyli-bezpieke-to-nawolywanie-do-nienawisci-uzasadnienie-decyzji-o-rozwiazaniu-manifestacji-w-dabrowie-gorniczej/
 • @RAM 20:24:14
  Przed chwilą podali, że go policja zastrzeliła.
 • @RAM 20:24:14
  Żyd z rady d.s. stosunków polsko-żydowskich powiedział do ks. prof. Chrostowskiego: my nie chcemy, abyście nas polubili, tylko żebyście się nas bali. To trwalsze uczucie.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22166&Itemid=166
 • @RAM 20:24:14
  Spaliliśmy portrety Lenina i Marksa. Oskarżyli nas o „mowę nienawiści”. Antykomuna w „czerwonym Zagłębiu” [ZDJĘCIA]

  https://wprawo.pl/2018/12/10/j-miedlar-spalilismy-portrety-lenina-i-marksa-oskarzyli-nas-o-mowe-nienawisci-antykomuna-w-czerwonym-zaglebiu-zdjecia/
 • @kula Lis 68 21:32:50
  .
  wszystkich wyzabijali, a jeden, który żyje, siedzi w złotej celi, o czym wspomniałem powyżej!
 • @kula Lis 68 21:32:50
  .
  no i jest także Rita Katz!

  https://www.repubblica.it/esteri/2018/12/12/news/attentato_strasburgo_testimone_killer_fuggito_in_taxi_e_ferito-214050299/

  http://ram.neon24.pl/post/143001,cwiczenia-i-agencja-amaq-takze-w-carcassonne
 • Autor
  Na tym tle zapala mi się czerwona lampka: A gdzie są polscy generałowie?
 • @miarka 15:40:46
  .
  jacy polscy generałowie?... wszystko, czym Polska dysponuje to posowieckie goowno!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930