Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
491 postów 1282 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

«Żydzi – błogosławieństwo ludzkości...»

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Zjednoczona Europa powinna być zarządzana przez nową, duchową arystokrację, której podstawą są Żydzi...»

 

Niemożliwe! Patron Unii Europejskiej był istnym rasistą
 
 
 
 
 
www.gefira.org                     21 sierpnia 2018  

 
Kanclerz Niemiec Merkel, obok wielu innych osobistości, otrzymała dwie prestiżowe nagrody, które wiążą się z Richardem Coudenhove-Kalergi i jego obłędnymi, pełnymi rasistowskich poglądów, ideami. 
 
Żadna gazeta, program informacyjny czy należąca do głównego nurtu strona internetowa nie kwapi się z przedstawieniem poglądów tego “wielkiego” współczesnego myśliciela. Chcemy wypełnić tę lukę i udostępnić naszym czytelnikom informacje o Richardzie Coudenhove-Kalergim.
 
W Unii Europejskiej są dwie prestiżowe nagrody: Nagroda Karola Wielkiego i Nagroda Europejska. Pierwsza jest przyznawana corocznie przez niemieckie miasto Akwizgran, a druga co dwa lata przez Europejskie Towarzystwo Coudenhove-Kalergi (wcześniej znane jako Fundacja Coudenhove-Kalergi), założone w 1978 r. “przez Unię Paneuropejską – sześć lat po śmierci tego wielkiego myśliciela europejskiego”. 1)
 
Rok 2008. Niemiecka kanclerz Angela Merkel, później znana pod miłym przezwiskiem Mutti Merkel, otrzymuje nagrodę Karola Wielkiego, uchodzącą najwyższe wyróżnienie UE.
 
Jako laureaci poprzedzają ją Alcide de Gasperi (premier Włoch), Konrad Adenauer (kanclerz Niemiec), Winston Churchill (premier Wielkiej Brytanii), Robert Schuman (premier Francji), Komisja Europejska (!), Juan Carlos (król Hiszpanii), Vaclav Havel (prezydent Czech), Tony Blair (premier Wielkiej Brytanii), Bill Clinton (prezydent USA), waluta euro(!), Jean-Claude Juncker (przewodniczący Komisji Europejskiej), zaś po niej następują Herman Van Rompuy (przewodniczący Rady Europejskiej) i papież Franciszek, by wymienić tylko kilka nazwisk.
 
Rok 2010. Kanclerz Niemiec Angela Merkel (Mutti Merkel) otrzymuje Nagrodę Europejską. Pozostali laureaci to Helmut Kohl (kanclerz Niemiec), Ronald Reagan (prezydent USA), Otto von Habsburg (przewodniczący Unii Europejskiej), Ibrahim Rugova (prezydent Kosowa), Herman Van Rompuy (przewodniczący Rady Europejskiej) i Jean-Claude Juncker (przewodniczący Komisji Europejskiej).
 
Żaden z szanownych laureatów nie określiłby się mianem rasisty; żaden publicznie nie powiedziałby, że istnieją pewne kategorie narodów lub ras, które są lepsze od innych i jako takie zasługują na preferencyjne traktowanie; wszyscy oni mają się demokratów, zwolenników bezklasowego, otwartego społeczeństwa skupiającego równoprawne jednostki.
 
Hrabia Richard Coudenhove-Kalergi był pierwszym laureatem Nagrody Karola Wielkiego a jego imię nosi jedna z europejskich organizacji, które przyznaje wspomnianą Nagrodę Europejską. Jeśli nazwa hrabiego kojarzy się z dwiema nagrodami, to z pewnością jego pomysły muszą być miłe zarówno dla komisji je przyznających, jak i dla odbiorców tych nagród. Jakie zatem były jego poglądy, które sprawiły, że stał się tak popularny wśród ludzi, organizacji i instytucji działających na rzecz jedności europejskiej?
 
Aby się o tym przekonać wystarczy przeczytać jego własne prace, zwłaszcza Der Adel (1922) i Praktischer Idealismus (1925), która jest rozbudowaniem tej pierwszej.
 
Treść tych wysoce spekulacyjnych książek jest owocem wielce wybujałej wyobraźni. Autor, żywo zainteresowany inżynierią społeczną, różnicami między rasami ludzkimi i dobroczynnymi aspektami eugeniki, dzieli się z czytelnikiem tak daleko idącymi wnioskami jak położenie znaku równości między bolszewizmem a chrześcijaństwem, czy też zaskakuje go podziwem, który żywi dla Władimira Lenina, Leona Trockiego (Lwa Bronsteina) i Ferdynanda Lassalle’a.
 
 
Poglądy Richarda Coudenhove-Kalergi sprowadzają się do następujących stwierdzeń:
 
1. Europa musi być zjednoczona poprzez likwidację granic państwowych i celnych oraz poprzez małżeństwa między przedstawicielami różnych ras;
 
2. zjednoczony kontynent powinien być zarządzany przez nową, duchową arystokrację, której podstawą są Żydzi, ponieważ Żydzi z powodu wielowiekowego męczeństwa i dyskryminacji zostali ewolucyjnie pozytywnie wyselekcjonowani do tej roli i jako tacy są predestynowani do przewodzenia i nauczania; jednym słowem, do bycia rasą przywódców Europy (Führerrasse Europas)2).
 
 
Dlaczego miałoby tak być?

 
 
Richard Coudenhove-Kalergi (bynajmniej nie psycholog) rozpisywał się na temat cech psychicznych ludzi, którzy pochodzą z małżeństw rasowo czystych i mieszanych, i doszedł do wniosku, że potomkowie rasowych krzyżówek są najbardziej odpowiednimi członkami przyszłego idealnego społeczeństwa.
 
Jednak Żydzi, przyszła arystokracja Europy, są odmianą ludzkości, która zachowała chów wsobny (Inzuchtmenschen) i w ich przypadku, o dziwo, właśnie taki chów, a nie krzyżowanie się z innymi, zadziałał na korzyść przekształcając ich w naturalnych przywódców.

 
 
Po drugie, Richard Coudenhove-Kalergi uważa, że judaizm, ewoluujący poprzez chrześcijaństwo w kierunku socjalizmu (z bolszewizmem jako decydującym etapem – entscheidende Etappe) jest błogosławieństwem ludzkości, że jego głównie żydowscy aktywiści dążą do zgładzenia pierwotnego grzechu kapitalizmu, który to system również jest produktem judaizmu.
 
Zbawienie świata, nie mówiąc już o Europie, przyjdzie przez Żydów jako duchową arystokrację (Geistesadel), która dokooptuje do siebie co lepsze jednostki z europejskiej arystokracji krwi (Blutadel), aby stworzyć z tych dwóch wysokiej jakości ras (Qualitätrassen) międzynarodową, syntetyczną arystokrację, która poprowadzi ludzkość, która bez takiej arystokracji nie może się obejść. Przecież większość jeśli nie wszystkie wybitne jednostki takie jak święty Augustyn, Rousseau, Kant i Tołstoj były z wyboru Żydami (Wahljuden), a to dlatego, że wszystko, co etyczne i moralne, wywodzi się z judaizmu.
 
Aby uprzedzić ewentualne niezadowolenie z takiej wizji przyszłości, Richard Coudenhove-Kalergi uważa, że antysemityzm (zjawisko, które opisana przez niego rzeczywistość z pewnością musi wywołać) jest reakcją miernoty na doskonałość (Reaktionserscheinung des Mittelmäßigen gegen das Hervorragende).
 
Byłoby niegrzeczne a nawet zuchwałe pomyśleć, że Angela Merkel i reszta towarzystwa nie wiedzą, jaki był światopogląd Richarda Coudenhove-Kalergi. Możemy być pewni, że ani pani kanclerz, ani inni laureaci tych dwóch nagród nie przyjęliby wyróżnienia od żadnej z europejskich organizacji patriotycznych, prawda? Wiedzą dokładnie, co otrzymują i w imię czego.
 
 
 
 
References:
 
1.
2.
Cytaty pochodzą z tekstów załączonych w formacie PDF
 

  

KOMENTARZE

 • I wszystko sie sprawdza....
  elity parchatych dewiantow i zuli...rzadza ...
 • Obmyjcie się, czyści bądźcie! Usuńcie zło uczynków waszych sprzed moich oczu! Przestańcie czynić zło!
  Pojawia sie pytanie na ile mozna twor zwany Unia Europejska utorzsamiac z Judaizmem i wola Jahwe wypowiedziana w Torze lub Bibli .. Regulacje prawne jakie sie pojawiaja sa zaprzeczeniem przeslania Tory lub patrzac z punktu chrzescijanstwa Starego testamentu . Sa dwa glowne odlamy religijne zydow tych ktorzy trzymaja sie nakazow Tory jako objawionej woli Jahwe [np Naturei Karta ] oraz ci ktorzy obrali interpretacje Talmudu ktore to sa w wielu miejscach zaprzeczeniem woli Jahwe sa wrecz rasistowskie i pojecie dominacji rozpatruja jako relacja pan - niewolnik. [ Talmud bedac interpretacja ksiag Tory jest taka sama interpretacja jaka sa nauki Kosciola Katolickiego w stosunku do Bibli,jest odejsciem od jej prawd ] Spojzenie takie jest nie tylko zaprzeczeniem nauk Jezusa z Nazaretu [ ktorego wiekszosc zydow nie uznala jako zapowiedzianego Mesjasza]. ale jest tez zaprzeczeniem nauk Tory [ Starego Testamentu] poniewarz chumanitaryzm i etyka w relacjach z nie zydami jest stale przewijajacym sie motywem [ gdzie dobrym przykladem sa zydzi Naturei Karta ktorzy maja nawet dobre relacje z tymi wszystkimi ktorzy sa w stanie niewypowiedzianej wojny z Izraelem] tego co Jahwe ząda od Izraelitow w kwesti postaw moralnych A nauka Jezusa Syna Bozego jest tylko uwypukleniem i przdlożeniem tych nauk wszystkim narodą Ziemi . Unia Europejska jest tworem ateistycznym i w swym liberaliznmie nie uwzglednia etyki prawdziwego Judaizmu Tory. np ruznica w podejsciu do homoseksualizmu jest zasadnicza Prawo dane Izraelowi skazywalo osoby w tzw zwiazkach homoseksualnych na smierc [ Biblia i Tora nazywa to obrzydliwoscia] przez ukamieniowanie tymczasem unia akceptuje i legalizuje wszelkie nienaturalne i niezgodne z natura zachowania. Unia jest tworem ateistycznym w ktorym sa co prawda zydzi [ nie Izraelici - problem trudny do rozgraniczenia ] ale sa to zydzi ateistyczni ktorzy nie powoluja sie na Tore ,podobnie jak spora czesc tzw globalnej finansjery ktora wrecz poszla co wynika z wielu doniesien w kierunku kultow i praktyk ktorymi Jahwe Bog Izraela wrecz sie brzydzi. . Nie mozemy wiec oczekiwac ze jesli dojdzie do zrealizowania takiego scenariusza w najblizszym czasie a dynamika wielu procesow czyni prawdopodobnym ze taka mozliwosc istnieje to na pewno nie bedzie to realizacja tego co prorokuje Izajasz mowiac ze ,, Na Gore Jahwe przyjda wszystkie narody ,i mnogie ludy i rzekna ., mowiac naucz nas swych dróg ,bysmy kroczyli twoimi scieżkami jesli tak sie stanie to bedzie to twor polityczny Ktory nie bedzie wola Jahwe . Osobiscie jestem przekonany ze Proroctwo Izajasza nierozerwalnie zwiazane jest z uznaniem Jezusa jako zapowiedzianego Mesjasza ktory objawil wole Jahwe. i dopiero taka realizacja przeslania Starego i Nowego Testamentu patrzc przez pryzmat uznania Jezusa za zapowiedzianego Mesjasza jest zgodna z duchem Prawdy co juz dzis jest przedmiotem oredzi przynajmniej kilku grup religijnych o ktorych mozemy powiedziec ze rozumieja te kwestie zgodnie z duchem Prawdy.  Księga Izajasza [Biblia Tysiaclecia ]

  Trwały pokój mesjański1

  1 Widzenie Izajasza, syna Amosa, dotyczące Judy i Jerozolimy:
  2 2 Stanie się na końcu czasów,
  że góra świątyni Jahwe
  stanie mocno na wierzchu gór
  i wystrzeli ponad pagórki.
  Wszystkie narody do niej popłyną,
  3 mnogie ludy pójdą i rzekną:
  «Chodźcie, wstąpmy na Górę Jahwe
  do świątyni Boga Jakubowego!
  Niech nas nauczy dróg swoich,
  byśmy kroczyli Jego ścieżkami.
  Bo Prawo wyjdzie z Syjonu
  i słowo Jahwe - z Jeruzalem».
  4 On będzie rozjemcą pomiędzy ludami
  i wyda wyroki dla licznych narodów.
  Wtedy swe miecze przekują na lemiesze,
  a swoje włócznie na sierpy.
  Naród przeciw narodowi nie podniesie miecza,
  nie będą się więcej zaprawiać do wojny.
  5 Chodźcie, domu Jakuba,
  postępujmy w światłości Jahwe
 • Za zasługi dla obalenia imperium ZSRR i umożliwienie
  powiększenia UE o kraje Europy Śr.Wch., w 2004 roku – obok Pata Coxa, Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, nadzwyczajną edycję renomowanej niemieckiej Nagrody Karola otrzymał Jan Paweł II wyróżniony za zaangażowanie i wkład w zakończenie zimnej wojny oraz pokojowy wpływ na Europę i świat.

  Właśnie po to JPII zastąpił na Stolicy Piotrowej JPI (w miesiąc po wyborze JPI).

  Drugi papież z nagrodą Karola Wielkiego czyli Franciszek, zastąpił konserwatywnego Benedykta XVI, kiedy projekt paneuropejski miał się rozszerzać na Rosję(Projekt EURAZJI czyli unii UE i Rosji z jej unią celną, jako projekt ery polityki resetu USA-Rosja).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829