Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
436 postów 1128 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W co tylko zakończonym spotkaniu w Watykanie, pierwsze skrzypce grał Żyd Larry Fink, CEO spółki o nazwie BlackRock, będącej największym funduszem inwestycyjnym świata...

 

O "Czarnej Skale", która wisi nad światem i Kościołem...

 
 
RAM      11 czerwca 2018 
 
 
W Watykanie zakończyło się co tylko poufne spotkanie papieża "Franciszka" z szefami wielonarodowych spółek naftowych i ich transnarodowymi holdingami. Organizatorami imprezy byli watykańska dykasteria ds. tzw. "zrównoważonego rozwoju" oraz amerykański uniwersytet Notre Dame ze stanu Indiana. Uczestnikami watykańskimi byli także mons. Sanchez Sorondo z Papieskiej Akademii Nauk i kardynał Peter Turkson, szef dykasterii organizującej.
 
Ze wcześniejszych, skapych komunikatów prasowych wynikało, że powodem do spotkania było zaniepokojenie tak Bergoglia jak i miliarderów naftowych tzw. «zmianami klimatycznymi», a także pokazanie opinii publicznej, że «wielkie korporacje współpracują z leaderami światowymi w sprawie zmian klimatycznych, pomimo jednoczesnego wycofania się prezydenta Trumpa z tematyki globalnego ocieplenia».
 
Informacje prasowe podkreśliły także, iż po raz pierwszy w historii Kościoła Katolickiego, jego głowa zajęła się tego rodzaju tematyką – chodzi oczywiście o encyklikę Laudato Sì, napisaną przez Bergoglia.  
 
Przypomnijmy, że w styczniu ubiegłego roku, do udziału w konferencji – zorganizowanej przez watykańską Papieską Akademię Nauk – zatytułowanej «Uratować naturę świata» zaproszony został Żyd Paul Ehrlich, znany promotor aborcji selektywnej oraz sterylizacji masowej, zabiegów mających na celu zneutralizowanie tzw. «Population Bomb», czyli bomby demograficznej.

 
Paul Ehrlich
 
Tym razem w debacie powołanej do życia przez «Franciszka» wziął udział inny Żyd – mowa jest o Larry Fink'u, CEO spółki o nazwie BlackRock, która jest największym funduszem inwestycyjnym świata, posiadającym majątek wyceniany na 6,3 tryliony dolarów, tj. tyle ile wynosi łączny PKB Francji i Hiszpanii.
 
«Carna Skała» jest, jak pisze Corriere Della Sera, pierwszym inwestorem zagranicznym w Europie, w tym również we Włoszech, poważnym akcjonariuszem takich banków jak Deutsche Bank, Intesa San Paolo, BNP, ING, oprócz tego udziałowcem w sektorach energetycznym, chemicznym, rolno-spożywczym, transportu, aeronautyki oraz nieruchomości.

 
Larry Fink
 
BlackRock
 
VIDEO na temat BlackRock: Czym naprawdę jest BlackRock, niewidzialna skała rządząca światem
Cos’è davvero Blackrock: la roccia invisibile che governa il mondo
 
BlackRock w Polsce
 
Ponadto, spółka Żyda Larry Fink'a kładzie łapę na biznesie, którym stają się europejskie systemy emerytalne, według globalistów niedostatecznie jeszcze sprywatyzowane i popycha Komisję Europejską, by ta uruchomiła plany prywatnych ubezpieczeń emerytalnych. Już w tej chwili BlackRock kieruje projektem pilotażowym w tym zakresie. Oto więc, czemu służy Komisja Europejska, zauważa Maurizio Blondet.
 
 
BlackRock zabiera się za emerytury Europejczyków
BlackRock va all’assalto delle pensioni europee
 
Blondet określa Larry Fink'a jako odpowiednika mafijnego don Vito Corleone, stwierdzając, że pełni on tą sama rolę, będąc szefem szefów mafijnego globalizmu.
 
Innymi osobami zaproszonymi przez «Franciszka» byli:
 
Bob Dudley, CEO British Petroleum, z obrotem o wysokości 240 miliardów dolarów oraz Darren Woods, CEO Exxon Mobile.
 
Tak się składa, że BP musiała zapłacić 1,8 miliardów dolarów za katastrofę ekologiczną w Zatoce Meksykańskiej, sprowokowaną w roku 2010, natomiast Exxon Mobile sławna jest z katastrofy tankowca Exxon Valdez w roku 1989, której wynikiem było zanieczyszczenie wód otaczających Alaskę.
 
Na spokaniu nie pojawił się z braku czasu Ben Van Beurden, kierujący Dutch Shell. Obecni byli natomiast Eldar Sætre, CEO norweskiego Equinor, a także lord John Browne, dyrektor L1Energy, były CEO BP.
 
Nie zabrakło Ernesta Moniza, podsekretarza ds, energetyki w rządzie Obamy.

Jak pisze Blondet, obecność na spotkaniu lewackiego Moniza potwierdza fakt, iż Begoglio ma za zadanie "oczyszczenie" Kościoła Katolickiego z jego aspektów sakramentalnych i nadprzyrodzonych, które są elementami utrudniającymi jego fuzję z protestantyzmem; następnie misją Bergoglia jest takie przekształcenie owej fuzji kościołów, by dała ona tzw. "chrześcijaństwo ogólne", będące na usługach globalizacji, a więc promujące tzw. "działania humanitarne", pro klimat, pro środowiskowe, których promotorem jest kardynał Maradiaga, prawa ręka Bergoglia.

 
Ernest Moniz
 
Watykan: Skandaliczne miliony kardynała Maradiagi
 
Krótko mówiąc, jak podsumowuje Blondet, chodzi o przerobienie Kościoła na "humanitarną" super NGO, zajmującą się "ratowaniem" globu ziemskiego; protektorkę zaplanowanych imigracji masowych, sprzeciwiającą się jakiejkolwiek niepodległości państw narodowych.

 
Następną ważną rzeczą, jest to, że BlackRock i kompanie naftowe rozmawiały z Bergogliem nie tylko o klimacie, ale również o inwestycjach, ponieważ mają one aktualnie zamiar zająć się nimi w sektorze energii alternatywnych, co wymaga nie tylko ogromnych finansów ale również zmiany paradygmatu opinii publicznej.
 
Chodzi więc o to, że trzeba będzie rozpocząć wielką operację psycho-propagandy kryminalizującą używanie ropy naftowej jako niemoralne wobec planety. W związku z tym inwestytorzy muszą upewnić się, że Bergoglio stanie się ich kolaborantem i zacznie głosić swe poparcie dla tzw. "czystej energii" oraz będzie potępiał energie "zanieczyszczające".
 
Faktycznie, jak donoszą agencje, papież w podsumowaniu końcowym konferencji, nawoływał, by inwestytorzy zajęli się wyłącznie energią "czystą" i przypomniał uczestnikom spotkania Porozumienie Paryskie na temat globalnego ocieplenia z roku 2015, podkreślając, że znalezienie odpowiednich rozwiązań jest sprawą wprost naglącą.
 
Jak z tego wynika, Żyd Larry Fink i pomniejsi, podlegli mu globalni mafiosi mogą być z "Franciszka" zadowoleni na całego.
 
 
Na podstawie:
 
“EL PAPA” A CONCLAVE SEGRETO con LE 7 SORELLE e Blackrock, che vuole investire “sul clima” (e mons. Parolin invitato al Bilderberg)
 
Papa ai petrolieri: "Uso energia non distrugga civiltà"
 
Pope warns energy bosses of global destruction without fuel shift

  

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • Odnośnie lewackiej i matołowatej sylwetki kardynała Pietro Parolina, który w tym roku
  wziął udział w naradzie oprychów bilderbergowskich, linki poniżej:

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18650&Itemid=46

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16646&Itemid=46
 • Black Cube of Saturn, "Czarna Skała Saturna", którą zrzucą wyedukowani experci na Świat.
  .  https://i.pinimg.com/originals/85/05/cf/8505cfaa8896d268aaee2767190fd1ea.jpg
  http://news.colgate.edu/wp-content/uploads/2013/05/george1.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 03:36:54
  Należałoby dodać, że w okultyzmie Saturn jest symbolem szatana ( także sześciokąt).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031