Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
517 postów 1380 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Oto jak został uśmiercony Alfie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Rurki intubacyjne Alfie'go zostały zmienione po ponad 5 miesiącach od ich zaaplikowania i które – jak sie okazało – były z tego powodu pełne pleśni...»

 

Oto jak został uśmiercony Alfie
Ecco come hanno fatto morire Alfie
 
 
 
Benedetta Frigerio      1 maj 2018         tłum. RAM
 
 
 
Prawdą jest straszny fakt, iż malutki Alfie Evans został zaintubowany i wentylowany przez 15 miesięcy i że odmówiono mu tracheostomii dlatego, iż po miesiącu od hospitalizacji (grudzień 2016) zadecydowano, że powinien umrzeć – w ogóle nie starając się o diagnozę.
 
Pomimo, iż gazety pisały o tym, że Alfie cierpi na chorobę mitochondriów, nie ma najmniejszego śladu jakiegkolwiek badania klinicznego potwierdzającego to.
 
Wręcz bulwersujący jest fakt, że rurki intubacyjne Alfie'go zostały zmienione po ponad 5 miesiącach od ich zaaplikowania i które – jak sie okazało – były z tego powodu pełne pleśni, co ujawnił ojciec dziecka, przy pomocy szeregu fotografii (jakie opublikowaliśmy) i co jest dowodem wielu zaniedbań ze strony Alder Hey Hospital.
 
Są to fakty, które zaszokowały również Mariellę Enoc, dyrektora Szpitala Bambin Gesù, której szpital brytyjski odmówił możliwości wejścia do pokoju, w którym przebywał Alfie.
 
Alfie jednakże zmarł z jeszcze innych powodów.
 
Po zaprzestaniu wentylacji, Alfie przeżył bardzo ciężkie chwile. Ze względu na fakt, iż jego płuca były przyzwyczajone do mechanicznego powiększania swej objętości, lekarze powinni byli odłączać go od urządzenia stopniowo, tak, by nie spowodować jego natychmiastowej śmierci. Śmierć tego rodzaju nie nastąpiła, chociaż pojawiła się u dziecka infekcja płuc.
 
Jak wyjaśnił Thomasowi lekarz włoski, z którym ojciec dziecka był w kontakcie, należało natychmiast zastosować leczenie antybiotykami, czego Alfie'mu odmówiono. Pomimo to maluch, bez żadnej pomocy oddychał przez wiele godzin sam, jako że odmówiono mu także maski tlenowej.
 
To dlatego wieczorem 23 kwietnia, po odłączeniu wentylacji, Thomas zaapelował, by ktoś przyniósł tlen do szpitala, jednakże policja znajdująca się przy wejściu do budynku szpitala uniemożliwiła jakąkolwiek interwencję z zewnątrz. W owym momencie wchodził do szpitala Pavel Stroilov, jeden z adwokatów rodziny Evans. Razem z nim usiłowało wejść do szpitala z maską tlenową sześć innych osób, co jednak nie udało sie im. Jedna z nich rzuciła maskę ponad głowami policjantów w ręce adwokata, który zaniósł  rodzicom Alfie'go. (...)
 
O tej chwili lekarze usiłowali pozbawić dziecko maski, twierdząc, że nie jest ona własnością szpitala. 2 razy lekarze kazali odłączyć maskę, aż do momentu, kiedy Thomas powiedział im, że w protokole śmierci zatwierdzonym przez sędziego Haydena nie mówi się ani o pozbawieniu dziecka tlenu, ani o zawieszeniu żywienia. Z tego to względu maluch, po 36 godzinnej przerwie, został ponownie odżywiany. (...) Było to jednak żywienie zredukowane.
 
Alfie, otwierając od czasu do czasu oczy, zagrożony przez przez lekarzy i broniony przez rodziców przeżył 4 dni.
 
W celu uciszenia mass mediów szpital obiecał Thomasowi więcej tlenu i odżywiania dla dziecka. Na 2 godziny przed śmiercią dziecka nasycenie krwi tlenem wynosiło 98 %, a puls około 160, co dało Thomasowi nadzieję na mozliwość opuszczenia szpitala (takie stwierdzenie padło ze strony administracji szpitala w piątek po południu).
 
Przed śmiercią dziecka, w obecności Kate i innego członka rodziny (Thomas był nieobecny), do pokoju weszła pielęgniarka, która powiedziała, że musi podać Alfiemu 4 leki (nie wiadomo jakie). Po około  30 minutach saturacja krwi tlenem spadła do 15%. W 2 godziny później Alfie już nie żył. (...)
 
Jak stwierdził Bruno Dallapiccola – genetyk i dyrektor naukowy rzymskiego Szpitala Dzieciątka Jezus «Nie jest możliwe przeżycie malucha jeżeli pozbawi się go odżywiania». (...)
 
Według innego znanego genetyka włoskiego – Angelo Selicorni – «Alfie, odłączony od maszyn, żył przez wiele godzin, co sprawia, że podejrzane jest twierdzenie, by dziecko znajdowało się wtedy w stanie agonalnym, wskutek choroby nieuleczalnej».
 
Selicorni dodał: «Jeżeli założę, że historia Alfie'go jest antywartością, czymś zbędnym i bezsensownym – nie będę dążył do niczego innego, jak do jak najszybszego zakończenia jej».
 
Wszystko, co powyżej nie jest to bynajmniej fantazjowaniem.
 
W roku 2012, w związku z Liverpool Care Pathway  programem opieki paliatywnej dla umierających, obowiązującym wówczas w Wielkiej Brytanii, miało miejsce wiele głośnych denuncjacji oraz polemik. Bernadette Loyd – pielęgniarka z Alder Hey Hospital, zmęczona oglądaniem podobnych przypadków, napisał do ministerstwa zdrowia list, w którym zdenuncjowała okoliczności, w jakich umierają dzieci i noworodki.
 
Loyd napisała:
 
«Śmierć z pragnienia jest rzeczą straszną i jest nie do pojęcia, że dzieci muszą umierać w ten sposób. Rodzice czują się prawie że zmuszeni do tego rodzaju wyboru, ponieważ lekarze mówia im, że mają one jedynie kilka dni do przeżycia. Jednakże przewidzieć śmierć jest bardzo trudno i zdarzyło mi sie widzieć dzieci, które powróciły do życia, po tym jak protokół Liverpool Care Pathaway został wdrożony i przerwany. (...)
 
Byłam też świadkiem śmierci z pragnienia dzieci, ponieważ aż do śmierci nawadnianie jest zawieszone. Widziałam 14 letniego chłopca chorego na raka, któremu język przykleił sie do podniebienia, po tym jak lekarze wstrzymali jego nawadnianie. Jego śmierć była udręką tak dla niego, jak i dla nas, personelu pielęgniarskiego.
 
To jest eutanazja, która wchodzi głównymi drzwiami». (...)
 
 
Liverpool Care Pathway for the Dying Patient (LCP)
 
Dehydrating Disabled Babies in UK Hospitals
 
To, co sprawiła śmierć Alfie'go to fakt, że zjednoczyliśmy się przeciwko potworowi – przeciwko brutalności systemu egenicznego przebranemu za demokrację. Jest to system nieograniczonej władzy nad człowiekiem, uważany przez angielską politykę i wymiar sprawiedliwości za świecką religię.
 
Jest to przemoc druzgocąca także wiele innych kruchych istnień oraz rozpowszechniająca mentalność utylitarną, którą należy zacząć zwalczać, jeżeli nie chcemy skończyć w ten sam jak Alfie sposób.
 
Być może, iż historia Alfie'go ujawni o wiele więcej, jako że wiele osób stawia pytanie: Co stoi za furią szpitala, przerażonego na myśl, że maluch mógł zostać przetransportowany gdzie indziej?
 
Co przeraziło tak bardzo Alder Hey Hospital?

***
 
Fotografie udręczonego Alfie'go. Coś zupełnie różnego od «best interest»
Le foto di Alfie maltrattato: «Altro che "best interest"»
 
 
  
 
 
Benedetta Frigerio      22 kwiecień 2018       tłum. RAM
 
 
 
(...) Thomas Evans powiedział: «Kiedy zapytaliśmy o krew i oparzenia – nie odpowiedziano nam i nie zarządzono dochodzeń. Nie wiemy jak do dotego doszło».
 
Na zdjęciach widać także nacięcia w buzi malucha.
 
Thomas wyjaśnia: «W grudniu musieliśmy iść do sądu w Londynie i zabroniono nam możliwości pozostawienia w pokoju Alfie'go kogoś z rodziny».
 
Kiedy dziecko miało atak konwulsji, rodzina dawała mu smoczek, jednakże pielęgniarki zostawiły go bez niego.
 
Wielokrotnie Alfie był w szpitalu pozostawiany cały zasikany.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ***
 
Alfie: Skandaliczne wypędzenie włoskiego księdza ze szpitala
 
O tym jak patroszono dzieci w szpitalu Alfie'ego
 
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.


KOMENTARZE

 • K/ur/ról/weska anglia!
  Brakuje słów słów na tych KOlonizatorów, morderców i wyznawców sowy, nie bez POwodu mają tam LO/ko/ndon city, gdzieś czytałem o najwymyślniejszych torturach stosowanych przez "światowe" służby, życzę im tych najbardziej okrutnych !
  https://reporters.pl/wp-content/uploads/2016/11/tortury_szczury.jpg
 • @wercia 18:00:21
  .
  raport jest rzeczą oficjalną i jest opublikowany od kilku lat, więc nic nie wyśledzieli!... kupa szpiatali i klimik funkcjonuje w ten sposób...

  "Chłopiec miał zostać nad ranem wypisany do domu, a następnie przetransportowany do Włoch, tymczasem…"

  nic takiego Frigerio nie napisała!... polskojęzyczni jak nie zrzynają to sklejają i upiększają robotę innych, żeby przydać sobie chwały!

  głupotki zakompleksionych!
 • ważny temat
  Nie wiem jak Alfie został uśmiercony, ale gdyby nie wiara w ukrzyżowanego to odrąbałbym pielęgniarce te bandyckie łapska.
  Doszły mnie słuchy że Alfie zapadł na "niezidentyfikowaną chorobę neurologiczną" po przyjęciu szczepionki. Nigdzie nie mogę dotrzeć do jakichś konkretnych informacji o tym jak dziecko wylądowało na intensywnej. Gdyby autor był uprzejmy poszperać. Obiecuje, mając dobry materiał, wyskrobać coś że lokalnym politykom buty pospadają.
 • @norwid 20:46:03
  .
  Was Alfie Evans Injured by Vaccines?
  http://evolution-diet.com/2018/04/was-alfie-evans-injured-by-vaccines/

  nie ma szczegółów...

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214469244417589&set=a.10200537645896333.1073741826.1013874552&type=3&theater

  https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2169054333110045&id=100000164981209
 • @norwid 20:46:03
  .
  nie wiadomo, czy prawdziwe...

  http://www.renovatio21.com/alfie-evans-e-stato-danneggiato-dai-vaccini/
 • Czas skończyc z medycznym terrorem
  Musimy się organizować przeciwko terrostom w bialych fartuchach, lekarzom i koncernom farmaceutycznym. Czytalam gdzieś w necie, że mały zachorowal po podaniu szczepionki w 6 mies. życia. Musi być coś na rzeczy z uszkodzeniem po szczepieniu lub lekach, inaczej szpital nie byłby tak zdeterminowany, żeby Alfiego nie wypuscić. Tłumaczenie, że podróż do Włoch może mu zaszkodzić, gdy jednoczesnie wystąpili o zgodę na zamordowanie dziecka jest tak absurdalne, że powinno spowodować miedzynarodowe dochodzenie. Grzyby w rurkach intubacyjnych to horror, ten szpital to jakaś rakarnia a nie szpital.
 • @RAM 21:58:49
  Alfie Evans was born healthy but after his 2-month shots started seizing. According to his auntie Vickie Evans, they believe vaccines triggered his condition. There are suspicions that the hospital is trying to cover up malpractice, and both hospital and judge are desperately trying to kill him off before Alfie turns 2 on May 9th because you can only sue for vaccine damage once a child turns 2.

  No i więcej się nie dowiemy czy to czynnik chemiczny doprowadził do kalectwa czy coś innego. Wykazać by mogło badanie w Rzymie ale do tego starali się nie dopuścić zgodnie angielskie sądy i szpital. Bardzo gruba sprawa przy której nowiczok to pikuś.
  Ojciec po badaniach/autopsji we Włoszech mógłby się dochodzić odszkodowania takie jakie we Włoszech już było zasądzone tj 2 000 000E + dożywotnia renta dla dziecka.
  A co na to koncerny farmaceutyczne, co na to unia, trybunał sprawiedliwości. Gdyby dziecko wyjechało do Włoch była by sprawa stulecia, poleciałyby głowy nie tylko w Europie.
 • @norwid 23:01:58
  .
  włoski samolot był gotowy do startu w każdym momencie!...

  prawdopodobnie chodzi właśnie o komplikacje poszczepienne...

  pod ostatnim linkiem informuje o tym Thomas Evans, ale bloger włoski stwierdza, że informacji nie da się sprawdzić!
 • @norwid 23:01:58
  .
  zobacz u samego dołu artykułu:

  http://www.renovatio21.com/alfie-evans-e-stato-danneggiato-dai-vaccini/
 • @RAM 23:12:52
  Zagadka:
  jakby po takiej "końcówce" (nieznane leki) ojciec wpadł w szał w chwili(!) śmierci dziecka, i wypatroszył parę osób z personelu, to:
  - zostałby uniewinniony,
  - zostałby skazany na psychiatryk,
  - uniewinniony?
 • Kto jest winny?
  Winny jest system, winna jest metodologia, winne są przepisy, winna jest ideologia.

  Jeśli tak, to trzeba ustalić jaką metodą zostali wybrani sędziowie, którzy w tej, i wielu podobnych sprawach, decydowali. I tę metodę zmienić w Anglii, a w Polsce się na tym nie wzorować.

  Albo winni są konkretni ludzie i instytucje.

  Moim zdaniem wszystko wskazuje na to, że to nie wina systemu, ale tego konkretnego szpitala. To on słynie z handlu organami ludzkimi. To szpital miał największy interes, by dziecko uznać za zmarłe, mimo, że większość jego organów, poza mózgiem, było sprawne, bo na tym się da zarobić dwa miliony dolarów.
 • @laurentp 01:12:11
  To proste.
  Nie przeżyłby.
  Nie rozumiesz Pan mentalności socjałów??
 • @RAM 23:10:21
  W uzupełnieniu http://prawy.pl/70410-stop-nop-dotarl-do-ksiazeczki-szczepien-alfiego-evansa-porazajace/
 • Dlaczego ona tak się właśnie ubrała...
  .
  http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5665301/Kates-Lindo-Wing-dress-looks-like-Mia-Farrows-Rosemarys-Baby.html

  https://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2018/05/rosmarys-middleton.jpg?resize=300%2C169&ssl=1
 • @AlexSailor 09:57:09
  Ktoś się musi kogoś BAĆ, jeśli mamy "wojnę".
  Albo my ich, albo oni NAS.
  Wybór (w 50%) należy do nas...
 • Idioci won z bloga!
  .
  detto fatto!
 • @finka 13:10:30
  W podanym linku doliczyłem się 22 szczepionek przed ukończeniem 1 roku życia...
  To przecież jakiś debilizm.

  Ukłony
 • @RAM 23:12:52
  napisze, ale straszliwie przytłacza mnie ten temat. Napisze przez wzgląd na NOP moich dzieci i przez wzgląd na chorą politykę państwa polskiego.
 • Wracamy do czasów T4
  Artykuł 6 – Zgoda, Powszechnej Deklaracji w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO
  1.Jakakolwiek interwencja profilaktyczna, diagnostyczna i terapeutyczna może być podjęta wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody osoby, której ma dotyczyć, udzielonej w oparciu o dostateczne informacje. W odpowiednich przypadkach zgoda powinna być wyraźna i może być wycofana przez zainteresowaną osobę w dowolnym czasie oraz z dowolnej przyczyny, bez stawiania takiej osoby w niekorzystnej sytuacji bądź powodowania jakichkolwiek niedogodności po jej stronie.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/05/04/kodeks-norymberski/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930