Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Alfie Evans: Zbrodnie zglobalizowanej medycyny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Ukrywają coś poważnego» - Video demaskuje lekarzy Alfiego Evans'a...

 

 

«Ukrywają coś poważnego» - Video demaskuje lekarzy Alfiego Evans'a
 

 
25 kwiecień 2018           tłum. RAM
 

Włoski katolicki i pro-tradycyjny dziennik online La Nuova Bussola Quotidiana przedstawił dziś swym czytelnikom video, na którym zarejestrowana jest podsłuchana rozmowa kilku bliżej nie zidentyfikowanych pracowników Alder Hey Hospital z Liverpoolu. Video jest zaskakujące ponieważ z jego zpisu wynika, iż szpital, w którym przebywa dziecko ukrywa coś bardzo poważnego.
 
Jak komentuje Il Giornale, nie wszystkie sformułowania są zrozumiałe, jednakże w pewnym momencie, jedna z osób stwierdza:
 

«Nie mogę niczego powiedzieć, ponieważ wpadłbym w tarapaty, ze względu na stanowisko jakie zajmuję. Mam w domu dzieci, którym trzeba dać jeść. Osobiście, sądzę, że szpital ukrywa coś bardzo poważnego». 

 
Z dalszego przebiegu rozmowy można wywnioskować, że pracownicy szpitala chcieliby w jakiś sposób pomóc rodzicom dziecka w przetransportowaniu go do Włoch, ale, boją się konsekwencji swego kroku.
 
Wydaje się także, że jakakolwiek próba tego rodzaju może spowodować zaaresztowanie ojca dziecka. Szpitala pilnuje 90 policjantów.
 
Mariella Enoc, dyrektor szpitala Dzieciątka Jezus w Rzymie przyznała dziś, że przetransportowanie Alfiego do Włoch wydaje się być bardzo trudne, ze względu na nieakceptację propozycji przez Wielką Brytanię.  
 
Do Włoch dotarła równiez informacja, że lekarze chcą zdjąć Alfiemu maskę tlenową. Twierdzą, że nie jest ona własnością szpitala. Thomas Evans, ojciec dziecka poprosił o założenie maski, która byłaby własnością szpitala, czego jednak nie zrobiono.
 
 
VIDEO: ROZMOWA PRACOWNIKÓW ALDER HEY HOSPITAL W LIVEROOLU:
 
 
Na podstawie:

ESCLUSIVO Il video che inchioda l'AH: "Stanno coprendo qualcosa di grosso"
 
"Stanno nascondendo qualcosa". Un video incastra i medici di Alfie
 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

 

KOMENTARZE

 • Toż to
  na całym świecie rządzi zwykła, perfidna mafia w białych kołnierzykach.
 • @zadziwiony 21:37:38
  Od momentu gdy przeczytałem pierwszy artykuł na temat Alfiego, zacząłem się modlić za to dzielne dziecko. Śledzę wszystkie informację na jego temat, łącznie z brytyjskimi stronami. Dzisiaj zaś przyszła mi taka myśl: Co, jeśli tajemniczą chorobę autoimmunologiczną wywołali sami lekarze? Dziecko pochodzi z gminu (system klasowy w Angli jest prawie taki jak w Indiach). Rodzice nie są małżeństwem, tylko parą bardzo młodych ludzi - Tom ma 23 lata. Dziecko trafiło do szpitala w grudniu i mogło się wydać idealnym dawcą organów, po którym nikt nie będzie płakał. Ewidentnie nie doceniono młodych rodziców wspieranych przez media społecznościowe. Podsumowując, lekarze nie chcą wydać dziecka do innej kliniki, bo może wyjść na jaw co przez ten cały czas temu biedakowi podawano, a tajemnicza choroba to zwyczajne kłamstwo mająco na celu przykryć mord i handel organami... Może i to poważne oskarżenia, ale mogą być uzasadnieniem dla tak absurdalnego zachowania lekarzy i sędziów. Niestety żyjemy w okrutnym świecie, gdzie takie i jeszcze gorsze rzeczy się zdarzają
 • @zadziwiony 21:37:38
  Może wreszcie polskie społeczeństwo i polski rząd się obudzi i zobaczy, że na dzieciach przeprowadzane są eksperymenty dla karteli farmaceutycznych. I może w końcu dotrze do zaślepionych ludzi, że winowajcą może by szczepionka. U nas też są takie przypadki neurologiczne i NOP-ów się nie zgłasza. Skoro dziecko jest zdrowe i po szczepionce nagle jest źle, lub w krótkim czasie po, to może czas zacząć brać głos rodziców pod uwagę, a nie powtarzać jak mantrę, że brak związku ze szczepieniami, że to koincydencja. Magiczne słowo dzisiaj w PL. Tutaj rodzice też twierdzą, że stan pogarszał się po szczepieniu. A tam są one dobrowolne, u nas jest przymus. Przejrzyjcie na oczy! Wszyscy, którzy macie małe dzieci włączcie myślenie i zastanówcie się, czy warto. Koncerny kłamią! Kto zaryzykuje zdrowie własnego dziecka? Idźcie i szczepcie 5w1, czy nawet 7w 1. Nawet pojedyncze dawki są groźne. Obudźcie się ludzie. Porównajcie terminy chorób waszych dzieci z datami szczepień. Pilnujcie swoich dzieci, bo wasze może być następne. Dość terroru medycznego. Dziecko należy do rodziny, nie do państwa!
 • @zadziwiony 21:37:38
  Uwaga na 4 WSK we Wrocławiu - nadal zarażają śmiertelną Klebsiella pneumoniae a następnie wypuszczają nosicieli do domu. Ci, którzy muszą być respirowani umieszczają w odległych ZOL-ach, które z braku sprzętu (odpowiedni monitoring) praktycznie skazują ich na śmierć. Życie ludzkie dla machiny urzędasów traci na wartości. Prawda tkwi w grobie a siła w portfelu!
 • @zadziwiony 21:37:38
  Przewodniczący zespołu sędziowskiego, który orzeka w sprawie chłopca to pederasta i znany działacz LGBT. Tak to jest jak chorzy psychicznie zboczeńcy mają władzę.
 • @zadziwiony 21:37:38
  Nie ma sprawy Evansa, jest sprawa morderstwa w świetle tak zwanego prawa! Został tylko krok do tego żeby sądy decydowały o tym kto ma żyć a kto nie i to jest przerażające. Masz problemy ze zdrowiem, urodziłeś się kaleki to drżyj! Komisja lekarska i sąd zdecyduje co z tobą będzie. Żyję już na tym świecie dość długo ale nigdy nie przypuszczałem że XXI wiek będzie pod znakiem barbarzyństwa. I to barbarzyństwa państwowego. Mało aborcja i eutanazja teraz zgodnie z ideami Hitlera eliminuje się bezbronne dziecko.
 • Ram
  Zobaczcie co piszą o Polsce w tej sprawie. Módlmy się za tego chłopczyka, to co robi wyjątkowa kasta jest hańbą UK, ale widać, że te sędziowskie ścierwa uważające się za Bogów są wszędzie.

  https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/698623/alfie-evans-update-latest-news-alder-hey-facebook-liverpool-baby-pope-italy-poland

  Sędzia skazujący Alfiego na śmierć głodową to Anthony Hayden, autor książki o homo-rodzicielstwie, UWAGA uszlachcony przez królową. "To szczyt kurewstwa" dodaje Internauta i ma racje. Pewien wpływ na postawę sądu, mogła mieć osobowość głównego sędziego: ANGLIA, 24 kwietnia 2018 r. (LifeSiteNews) - Anthony Hayden, sędzia w centrum sprawy Alfie Evansa, jest członkiem The Bar Lesbian and Gay Group (BLAGG) i jest współautorem książki o związkach homoseksualnych i ich przydatności do praw dziecka...(!!!), czy panu sędziemu pedałowi chodziło o prawo do śmierci ?
 • Ram
  Zastanawiam się, czy ten sędzia nie powinien ponieść kary za morderstwo z premedytacją. Karą powinna być śmierć głodowa. Gdyby ten sędzia wydał taki wyrok na moim dziecku czy wnuku, wnuczce ja wydałbym potem wyrok na niego... Trudno... Niech każdy odpowiada za własne czyny, życie i poglądy...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728