Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
416 postów 1083 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

O tym jak w Anglii potraktowano leaderów "Defend Europe"...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Martin Sellner został aresztowany i zamknięty w ośrodku przetrzymywania – razem z handlarzami narkotyków, gwałcicielami, oraz przestępcami, a następnie wydalony do Austrii z dożywotnim zakazem wjazdu do Wielkiej Brytanii..."

 

Leader akcji "Defend Europe", który kierował statkiem anty-NGO został aresztowany w Londynie
Guidò la nave anti Ong: leader di Defend Europe arrestato a Londra
 
 
 
 
Giuseppe De Lorenzo    12 marzec 2018        tłum. RAM
 
 
 
Martin Sellner został aresztowany i zamknięty w ośrodku przetrzymywania – razem z handlarzami narkotyków, gwałcicielami, oraz przestępcami, a następnie wydalony do Austrii z dożywotnim zakazem wjazdu do Wielkiej Brytanii.
 
O co oskarżono Sellnera? O bycie członkiem oranizacji prawicowej, zaangażowanej w walkę z imigracją masową, oraz o fakt przylotu do Londynu z zamiarem wzięcia udziału w wiecu na temat wolności wypowiedzi.
 
Sellner jest aktywistą politycznym i leaderem organizacji "Pokolenie Tożsamości" – tj. jej filii wiedeńskiej. Był wśród przywódców akcji "Defend Europe". Być może pamiętacie "C-Star", statek anty-NGOs, który przez kilka tygodni pływał u wybrzeży Libii, przeciwdziałając "importowi" migrantów do Włoch.

 
Martin Sellner
 
Identitarian movement
 
"Defend Europe"
 
Kajdanki założono także Brittany Pettibone, amerykańskiej dziennikarce freelance –narzeczonej prawicowego działacza austriackiego. Obydwoje zostali zaaresztowani na londyńskim lotnisku. Uznani za "przeciwników politycznych" dostali dożywotni zakaz wjazdu do Anglii, po czym zostali wydaleni do Austrii.

 
 
Brittany Pettibone
 
Sellner i Pettibone mieli zamiar wziąć udział w sit-in w Hyde Parku, gdzie czekał na nich Tommy Robinson, jeszcze jeden aktywista uważany przez władze londyńskie za ekstremistę.

 
Tommy Robinson
 
W komunikacie "Pokolenia Tożsamości" można przeczytać:
 
"Rząd doszedł do wniosku, że przemówienie Martina na temat wolności wypowiedzi było zbyt niebezpieczne dla słuchających".
 
Prawda jest jednakże bardziej groteskowa. W dokumencie zabraniającym wjazdu do Zjednoczonego Królestwa wręczonym Brittany Pettibone napisano, że według władz angielskich planowana działalność obojga w Londynie stanowi "poważne zagrożenie dla interesów społeczeństwa, wraz z wysokim prawdopodobieństwem stworzenia napięć pomiędzy społecznościami lokalnymi i Zjednoczonym Królestwem".
 
Skąd to wynika? W tekście decyzji o wydaleniu czytamy:
 
"W trakcie rozmowy Pani narzeczony przyznał się do bycia współzałożycielem austriackiej filii "Pokolenia Tożsamości", które uważane jest w Wielkiej Brytanii za organizacje prawicową".
 
Krótko mówiąc: jeżeli nie należysz do lewicy – nie może wjechać do Wielkiej Brytanii. Sellner został wypędzony z Anglii za przynależność do prawicy.
 
A dziennikarka – narzeczona Sellnera – znajdowała się tam jedynie po to, by przeprowadzić wywiad z obywatelem brytyjskim. Chodziło tylko o banalny wywiad. Przypomnijmy w związku z tym, że nie wypędzono z Anglii korespondentki włoskiego programu PiazzaPulita, która w roku 2014 spotkała się w parku publicznym z leaderem radykalnych imamów mieszkających w Wielkiej Brytanii, zaaresztowanym z oskarżenia o terrroryzm i uwolnionym jedynie za kaucją. Kaznodzieja ten oświadczył bez owijania w bawełnę, że "nie wierzy w demokrację". Chyba jest to coś poważniejszego niż ekstremizm prawicowy.
 
W takiej samej sytuacji znalazła się następna protagonistka akcji "Defend Europe" – dziennikarka Lauren Southern.

 
 
 
Została zatrzymana w Calais i przetrzymywana w areszcie pod kontrolą policji. Podstawę decyzji tego rodzaju miało stanowić przyznanie się do "rozpowszechniania materiału o charakterze rasistowskim w Luton".
 
Z tego to powodu dziennikarka jest rzekomo "zagrożeniem dla podstawowych interesów społeczeństwa" – i to tak dużym,  że należało zabronić jej wjazdu do Wielkiej Brytanii.
 
Southern napisała na Facebooku, że została "przesłuchana w związku z listą 7 (ustawa o terroryzmie), przetrzymywana przez 6 godzin i wypędzona ze Zjednoczonego Królestwa za rasizm".
 
 
 
Oczywiście, u Sellnera znaleziono broszury "dotyczące możliwości zaistnienia aktów przemocy podczas jego przemówienia". Ale czy można dożywotnio zakazać wjazdu do kraju za posiadanie broszury?
 
I to kiedy Sellner udawał się do Hyde Park Corner – będącego dla Anglików symbolem wolności wypowiedzi? Dodajmy, jaka by ona nie była, również ta prawicowa, przeciwko imigracji oraz islamowi.
 
 
*** 
 
Artykuł z maja 2017 przedstawia sylwetkę Lauren Southern oraz przypomina jej udział w akcji "Defend Europe" na Morzu Śródziemnym:
 
 
Lauren Southern – aktywistka, która walczy z islamem, imigracją i NGO
Lauren Southern, l'attivista che combatte islam, immigrazione e Ong
 
 
 
 
Giuseppe De Lorenzo        19 maj 2017       tłum. RAM
 
 
 
W łodzi, która usiłowała w porcie, we włoskiej Katanii zatrzymać wypływający statek Aquarius, należący do NGO "Sos Mediterranée" znajdowała się także Lauren Southern, młoda dziennikarka, mieszkająca w Kanadzie, biorąca udział a bataliach amerykańskiej i europejskiej prawicy.
 
W bezpośredniej transmisji na kanale Periscope, podczas akcji w Katanii, Southern stwierdziła: "Jeżeli politycy nie zatrzymają łodzi (z migrantami) – my zajmiemy się zastopowaniem NGOs". 
 
Southern to atrakcyjna blondynka, ciesząca się dużą popularnością na kanałach społecznościowych. Na Twitter'ze ma około 273 000 followers, których zdobyła popierając Trumpa Zwolenników uzyskała także dzięki wydarzeniu na University of California, Berkeley, gdzie Lauren pojawiła się 27 kwietnia 2017 po to, by zaprotestować przeciwko odwołaniu wykładu konserwatywnej autorki Ann Coulter.
 
Ann Coulter
 
Razem ze swym kolegą, Gavin'em McInnes – Southern odczytała przed prawicową publicznością zebraną w MLK Park fragment z przemówienia, jakie miała wygłosić Coulter na "postępowym" uniwersytecie".  
 
Gavin McInnes 
 
Powiedziała wtedy:"Mogą uniemożliwić nam przemawianie na terenie uczelni, pobić nas, użyć przeciwko nam gazu pieprzowego, czy rzucać w nas cegłami, ale nie będą mogli zatrzymać idei".

Po czym dodała:"Nie będą mogli zatrzymać historii tego narodu i naszego zdeterminowania w bronieniu wolności wypowiedzi".
 
Lauren Southern urodziła się w roku 1995, przez pewien czas pracowała dla kanadyjskiego dziennika online The Rebel Media, zajmującego się tematyką konserwatywną. (...)

 
W roku 2016, w Vancouver, podczas gdy wypowiadała się przeciwko polityce gender, podkreślając, że w przyrodzie istnieje jedynie płeć męska i płeć żeńska opróżniono jej na głowę pojemnik z moczem.
 
Duża popularność, jaką Southern zdobyła podczas swej aktywności sprawiła, że w grudniu 2017, na Amazon – jej książka na temat islamu i migracji znalazła się w czołówce najlepiej sprzedawanych tytułów.
 
 
"Barbarians: How Baby Boomers, Immigrants, and Islam Screwed My Generation"
 
 
 
 
Na kilka dni przed akcją w Katanii, Lauren razem z "Pokoleniem Tożsamości" zrealizowała długi reportaż na takie tematy jak naród, ojczyzna i tożsamość. (...)
 
***
 
Lauren Southern walczy również przeciwko ludobójstwu białych w RPA. Poniżej link do artykułu zawierającego kilka interesujących video:

 
Lauren Southern on White Genocide in South Africa
 
Ludobójstwo białych w RPA – ostrzeżenie dla Europy
 
 
Linki do notek na temat akcji "Defend Europe", organizacji "Pokolenie Tożsamości" oraz statku anty-imigranckiego "C-Star" na:
 
 
 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • Wielka Brytania to kolonia światowej mafii syjono-globalnej !
  USA Wielka Brytania Szwecja Polska to państwa zależne od żydo-mafii
  społeczeństwa tych państw są terroryzowane przez żydo-lewacką policje sądy prokuratury i CENZURĘ !

  WYRAŻANE WŁASNYCH POGLĄDÓW JEST SUROWO ZAKAZANE w tych żydowskich państwach ! więc żydowska mafia nie wpuszcza do tych krajów osoby które reprezentują WŁASNE NIEZALEŻNE POGLĄDY !

  Jedynie w Rosji prezydent Putin zrobił jako taki porządek z żydami stąd totalna wojna żydowskiej mafii z ROSJĄ ! Kłamstwa Zastraszanie Szantaż to typowe metody żydowskiej mafii !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Powołać JEDEN blok anty-żydowski !
 • @ Autor
  RAM-o, mogę wklejać linki do Twoich wpisów na onecie?
  Nie wchodzę tam za często, ale mogę zacząć...
  Ciekawe co będzie..

  Może zacząć od sprawy Skripala? Teraz jest na topie
  Ale nie wiem.
  Są problemy z dostępem do NEonu.
  Może takie wklejanie coś pomoże?

  Pozdro!
  5*
 • @Jasiek 17:42:01
  .
  wklejaj linki, wklejaj!... gdzie tylko chcesz!... też pozdrawiam!
 • @RAM 18:03:33
  Już "wkleiłem"

  Się sukinsyny zabezpieczyły logowaniem na fb...
  A ja na złość nie założyłem tam konta...

  Ale może spróbuję gdzie indziej...
 • @Jasiek 18:26:35
  Tak, to jest właśnie ta demokracja i wolność słowa. Nie masz konta na pejsbuku, nie możesz się wypowiedzieć. To jest właśnie to symboliczne czipowanie człowieka.
 • @lorenco 19:16:12
  Na ZnZ dowiedziałem się, że Elon Musk zlikwidował na fb konta Tesli i SpaceX...
  Ja być triendi! ;-))))

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031