Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Włosi już wiedzą, że Polacy są winni Shoah...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Yuval Rotem – dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa spraw zagranicznych określił krok Warszawy jako "sukces" osiągnięty przez Izrael, ze względu na ostre dyskusje, jakie skłóciły obydwa kraje od momentu przegłosowania ustawy...

 

Polska zamraża kontrowersyjną ustawę o Shoah
Polonia congela la controversa legge sulla Shoah
 
 
www.repubblica.it      24 luty 2018       tłum. RAM
 
 
Po mających niedawno miejsce silnych napięciach z Izraelem – rząd w Warszawie postanowił zamrozić - "w obecnej fazie" - kontrowersyjną ustawę na temat Shoah, która przewidywała kary, również  więzienia na okres 3 lat za "publiczne, przeciwne faktom" łączenie narodu polskiego z holokaustem i mówienie o"polskich obozach śmierci".
 
Wiadomość podała telewizja izraelska Canal2, a także inne środki masowego przekazu, wg. których decyzja ta została podana przez polskie ministerstwo sprawiedliwości.
 
Ponadto, w nadchodzących dniach oficjalna delegacja rządu polskiego pojedzie do Izraela, co będzie stanowiło próbę uzgodnienia poprawek, tak by ustawa została zaakceptowana przez obydwie strony.
 

Yuval Rotem – dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa spraw zagranicznych – cytowany przez mass media – określił krok Warszawy jako "sukces" osiągnięty przez Izrael, ze względu na ostre dyskusje, jakie skłóciły obydwa kraje od momentu przegłosowania ustawy. (...)   .

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

 

KOMENTARZE

 • Autor
  "rząd w Warszawie postanowił zamrozić - "w obecnej fazie" - kontrowersyjną ustawę ...
  Wiadomość podała telewizja izraelska Canal2, a także inne środki masowego przekazu, wg. których decyzja ta została podana przez polskie ministerstwo sprawiedliwości".

  Co za idioci podają takie "informacje"? Ustawa wchodzi w życie 1 marca czy się to rządowi podoba czy nie. Nadto rząd jest od wykonywania ustaw a nie od wtrącania się do procesu legislacyjnego.

  Może oni nie wiedzą że Polska jest państwem demokratycznym, a nadto państwem "prawa i sprawiedliwości", co oznacza że państwem prawa i to nawet prawa sprawiedliwego?

  Czy oni nie próbują przez takie "newsy" wtrącać się w sprawy niepodległego państwa?
 • @miarka 00:48:45
  Zydzi szkalowali Polske medialnie od co najmniej kilku-dziesieciu lat i jaki mamy przekaz obecnie.
  Moga dalej szkalowac tylko skala szkalowania moze zalezyc od wyplaconych srodkow pienieznych-gdy wypelnimy ich zadania skala szkalowania przybieze skale srednia ,gdy sie nie zastosujemy szkalowania wejda na jeszcze wyzszy poziom.
 • @mac 02:07:21
  Nie tyle ten Żyd międzynarodowy, co wymyśla sobie jakieś uzurpatorskie roszczenia jest taki groźny, co wewnętrzny zdrajca i Żyd niezintegrowany z Narodem Polskim a dopuszczony do udziału w życiu politycznym Państwa Polskiego (taki nawet zdradzać nie musi - ostatnio ujawniło się że polska racja stanu nie jest dla niego priorytetem).
 • Chazary z PISraela kneblują
  To nie przechodzi do żadna rubryka,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tym-drze ryja rebe


  https://www.youtube.com/watch?v=zqo86N2Tnnw


  Polskie władze powołują zespół do spraw wprowadzenia zakazanej w konstytucji cenzury prewencyjnej wypowiedzi

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polskie-wladze-powoluja-zespol-do-spraw-wprowadzenia-zakazanej-w-konstytucji-cenzury

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728