Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Największymi wrogami Polaków są ludzie rządzący Polską

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co się szykuje dla Polski, jeżeli są oni tak zdeterminowani w swych oskarżeniach?

 

9 luty 2018  

 


 
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz:
 
"W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera. Ustawa nie zmienia historii. 

Profesor Tomasz Gross jest naukowcem i mimo że nie zgadzam się z tezami jego prac, to ustawa go nie dotyczy. Jest swoboda prowadzenia badań naukowych i prof. Gross ma prawo do swoich poglądów”.
 
 
 
 
 
Premier Mateusz Morawiecki:
 
„Były oczywiście bardzo smutne, dramatyczne wypadki, takie, że również Polacy mordowali Żydów i tak było w Jedwabnem.
 
Na pewno byli też do tego popychani przez zbrodniczy, terrorystyczny reżim okupanta hitlerowskiego, niemieckiego, ale oczywiście były takie przypadki” – powiedział dzisiaj na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki pytany o słowa Żalka.
 
 
 
Do czego ci ludzie zmierzają?
 

KOMENTARZE

 • Mam po prostu bardzo złe przeczucia...
  .
  jak wyżej...
 • "Aby Polacy na świecie byli polskimi ambasadorami, aby budowali mosty z diasporą żydowską..."
  .
  List Marszałka Senatu do Polaków na świecie
  http://prawy.pl/65667-list-marszalka-senatu-do-polakow-na-swiecie/

  Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Stanisław Karczewski zwrócił się do środowisk polonijnych i polskich za granicą z apelem o podejmowanie działań mających na celu upominanie się o prawdę historyczną i obronę dobrego imienia Polski i Polaków:

  – Chciałbym, aby mój list trafił do przedstawicieli Polonii na wszystkich kontynentach; proszę w nim, aby Polacy na świecie byli polskimi ambasadorami, aby budowali mosty z diasporą żydowską i dokumentowali „świadectwa prawdy historycznej – powiedział Marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

  List jest podzielony na trzy części – w pierwszej dziękuje Polonii za „dotychczasowy wkład w prace na rzecz polskiej demokracji, polskiej wolności, polskiej niepodległości”. W drugiej – sytuacji, jaka jest, cytuje również wypowiedź pana premiera Morawieckiego, który w bardzo zwięzłych słowach określa tę sytuację, w jakiej jesteśmy.

  W trzeciej – „prosi o wsparcie”. – Proszę o to, aby przedstawiciele Polonii, Polacy mieszkający w różnych częściach świata byli polskimi ambasadorami, żeby budowali mosty między Polską i krajami, w których mieszkają. Ale również, żeby Polonia budowała mosty z diasporą żydowską, żeby również kontaktowała się, utrzymywała dobre relacje, wyjaśniała problemy, to też jest niezwykle istotne i ważne, aby budować takie dobre relacje międzyludzkie”.

  Władze Polski przysrywają z głową Polskę i Polaków i proszą o bycie ambasadorami i całowanie żydów po dupach!

  OBŁĘD!!!
 • Sprawa przesądzona?!
  Czyżby sprawa jest już przesądzona i w miejsce Polski będzie Polin? To tłumaczyłoby lizydupstwo szabesgojów. To nic innego, jak tylko staranie się o zdobycie forów u przyszłych właścicieli kraju nad Wisłą.
 • @Jabo 22:50:16
  .
  zaczynam mieć takie właśnie wrażenie, że oni idą na pewniaka!...

  poza tym, mam bardzo dziwne odczucia... które w przeszłości okazały się cholernie trafne...
 • @RAM 23:05:57
  Cała nadzieja w tym, że teraz "jadą" po Polakach JAWNIE!
  A Polak przyparty do muru...
  Oby.
 • @laurentp 23:20:02
  .
  masz rację! ... to, co sie wydarzyło to wielka Łaska Boska dla Polski i Polaków!

  trzeba ją wykorzystać!.... modlić się i działać mądrze!...

  4 VI 1944: Niewiarygodne ocalenie Rzymu
  http://ram.neon24.pl/post/139605,4-vi-1944-niewiarygodne-ocalenie-rzymu
 • @RAM 22:08:22
  65 Miliardów dolarów dla żydów od Polski? To już jest przeszłość, teraz żądają 300 Miliardów dolarów! Ustępujcie im dalej, tu link: .....

  https://www.youtube.com/watch?v=WbGNrbiGHtE ......

  Natanjahu robi geszeft w Polsce bo oskarżony jest w Izraelu o ogromną korupcję, idą u nich wybory, więc robi zadymę w Polsce. A co na to nasz rząd? Minister MSZ do zwolnienia jeżeli nic nie potrafi! Ustawa 1226 w USA jest już uchwalona? Teraz wiem dlaczego PiS nie zlikwidował u nas Ustawy 1066, bardzo groźnie zaczyna się w Polsce robić. 300 Miliardów dolarów to okupacja żydowska w Polsce. Skończyła się szwabska, sowiecka, zacznie się żydowska. Jest sytuacja w Polsce naprawdę bardzo zła.
 • @RAM 22:13:09
  Dziś rocznica wywozu mojej rodziny na "wczasy" na Sybir. Listy robili żydzi, milicjoniery, chodzili z enkawudzistami-żydami, którym Babcia z Dziadkiem pomagali dając im wikt, opierunek i pracę w swym majątku! Mieli 30 min. na spakowanie się i na stację do bydlęcych wagonów ich zawieziono, tam w wagonach czekali 3 dni na lokomotywę. Były to 15 urodziny Wuja, Mama miała 13 lat.
 • @RAM 23:05:57
  "Będziemy twardo bronić godności Polski - podkreślił prezes Kaczyński. Antysemityzm nazwał chorobą umysłu"...(lepiej uważać z takimi stwierdzeniami bo z jednej strony definicja tego słowa jeszcze nigdy nie była tak rozmyta i rozkojarzona jak obecnie a i byli już tez tacy, którzy za różnicę w patrzeniu na chociażby komunę, politykę czy wolność wysyłali całkiem zdrowych ludzi do jak to za komuny się ładnie nazywało "psychuszki"(vide "choroba umysłu"!!!)... a obrady Knesetu na Wawelu to normalna sprawa. Zaczniecie nas zamykać w psychiatrykach jeśli tego nie zaakceptujemy ?
  Ps..A antypolonizm to co, na Polaków i nasz kraj można ujadać i pluć 24h/dobę? To już nie jest choroba lecz lekarstwo? Kto dopuścił do zjazdu Knesetu w 2014 roku na Wawelu? Kto dopuszcza do przyjazdu wycieczek z Izraela do Oświęcimia pod ochroną uzbrojonych agentów Mossadu? Kto dopuścił do ataku Polskiej Ambasady w Izraelu przez staruchów? To był atak na nasz kraj, i MSZ siedzi cichutko jak makiem zasiał. Co PiS na Ustawę 447/1226? Też nic? Dlaczego wypłaca się emerytury Izraelczykom z naszych podatków po 100$ miesięcznie podczas gdy Polscy emeryci nie mogą związać końca z końcem? Co "dobra zmiana" robi w tym względzie, milczy lub daje podwyżki emerytur w marcu po 8,-zł? Mam tego dość, i nie tylko ja. Panie Jarosławie Kaczyński, taka wypowiedzią, to pan broni żydów, ale nie Polski. Czy pan Jarosławie Kaczyński zaczyna już grać w tej samej lidze co gazeta wybiorcza? Obroną Polski byłoby postawienie antypolonizmu na równi z antysemityzmem. Ale pan tego nie zrobił żeby przypadkiem nie urazić organizatorów antypolskiej hucpy w Izraelu. Jakoś się pan wydaje coraz mniej wiarygodny w tych deklaracjach na temat Polski. To co, każdego mówiącego niewygodną prawdę o żydach trzeba skierować na leczenie?Rząd będzie budował psychuszki ? A jak nazwać brak reakcji polskiego rządu na ustawę nr 447 uchwaloną przez naszych "przyjaciół i sojuszników"? Gapiostwem, zaniedbaniem, tchórzostwem czy zdradą? Jak długo Polacy będą robieni w konia przez rząd ponoć patriotów czy "patriotów" ? A czym panie Prezesie jest antypolonizm czy wręcz polakożerstwo namiętnie uprawiane przez Izrael? Niecierpliwie oczekujemy aż wyrazi pan swoje zdanie na ten temat. Miło byłoby gdyby odniósł się pan do antypolskich incydentów np rzucania kamieniami w polskich turystów w Izraelu czy napaści na polską ambasadę w Tel Aviwie. Póki co tylko tłumaczenia się i tzw tonowanie emocji. Polska już nie jest na kolanach. Polska zdeptana i opluta leży w błocie....Na koniec przypomnę zapomniane już słowa Prezesa, że Izrael to najdalej na południe wysunięta placówka -obrońca naszych wartości i cywilizacji? To chyba jakieś 2 miesiące temu było.
 • @RAM 23:05:57
  "Karski: Nie ma miejsca na antysemityzm, każdy jego przejaw należy zwalczać;..."

  Jasne, jasne, tylko w naszych polskich warunkach a i pewnie nie tylko w naszych, oznacza to zakaz jakiejkolwiek krytyki czegokolwiek, co jest bezpośrednio lub pośrednio związane ze środowiskiem żydowskim i tak to działa i to pokazuje praktyka dnia codziennego, a na to zgody nie ma i nie będzie. A generalnie to antysemitą jest ten kogo nie lubią żydzi i to bez względu na to jakie ma poglądy. Owoce takich postaw mamy własnie okazje oglądać, a co gorsza doświadczać ich na własnej skórze. Żydzi tak sobie sprawę ustawili i z żelazną konsekwencją to realizują, a im bardziej to realizują, tym większą mówiąc oględnie niechęć do siebie powodują i koło się zamyka. To jest dla mnie coś niepojętego ale uważam i praktyka dnia codziennego to pokazuje, że niechęć czy wręcz nienawiść stanowi dla żydów paliwo dla samego ich istnienia i jest to w mojej ocenie pewien rodzaj ich narodowego masochizmu. Zostawmy antysemityzm - rozdmuchiwanie tego tematu służy tylko żydom. Zajmijmy się wreszcie intensywnie antypolonizmem. Zajmijmy się tymi i to tu w kraju w pierwszej kolejności, którzy antypolonizm podsycają i propagują też na zagranicę. Kary za to powinny być drakońskie. Głosowałem na Kaczyńskiego od 20 lat. Pierwszy raz tak wyraźnie jestem sceptyczny. Oczekuję na oświadczenie Kaczyńskiego jakiego jest pochodzenia etnicznego. Chcę wreszcie znać po czyjej stronie jest jego lojalność. Prelekcja pani dr E. Kurek
  "O zbrodniach żydowskich mówić nie wolno. Ten kanon jest utrzymywany przez wieki"

  https://www.youtube.com/watch?v=1JqvqOxlo9A
 • Poczet zdrajców, a może i inaczej urodzonych?
  Kim oni są querwa, ci zdrajcy?A kto przerwał ekshumacje w Jedwabnym, aby prawda nie wyszła na światło dzienne? Był to właśnie Lech Kaczyński z porządnymi żydowskimi korzeniami. Czegoż tu się jeszcze możemy po nich spodziewać?
 • Gdybanologia niepolska.
  "Na pewno byli też do tego popychani przez zbrodniczy, terrorystyczny reżim okupanta hitlerowskiego, niemieckiego, ale oczywiście były takie przypadki”...

  Ale skąd ten dupek to wie, że takie przypadki były? Przebadał to? Miernota wychodzi po prostu z takiego założenia i czyni z niego empiryczny dowód, o czym nie ma nawet zielonego pojęcia.
 • Do Czaputowicza wprost...
  Ale co on na podstawie apriorycznych założeń wysuwa takie wnioski? Jak on może tak mówić skoro w Jedwabnym nie przeprowadzono ekshumacji, bo przerwał je Lech Kaczyńskie jako urzędujący wówczas Prokurator Generalny. Czaputowicz w ten sposób opluwa naród polski i wypaczy historię. Poważny minister MSZ powinien dysponować konkretnymi faktami świadczącymi o takich postawach jednostek społeczeństwa, a nie popierać się jedynie na założeniu, tworząc w ten sposób fałszywe i godzące w dobre imię Polski fakty wyssane z brudnego ministerialne palca.
 • Fałszywa analogia.
  I znowu tutaj trochę nie tak:
  Przypomnijmy, że w środę w Polsat News poseł Jacek Żalek powiedział o mordzie w Jedwabnem: „To jest nadużycie i bezczelność. Tak jakby powiedzieć, że skoro przyjmiemy tę logikę to znaczy, że policja żydowska, która selekcjonowała, dostarczała, była odpowiedzialna za doprowadzenie Żydów do komór gazowych. To znaczy, że Żydzi zgotowali sobie Holokaust? To jest po prostu głupie i bezczelne. Tak samo mówienie, że Polacy są odpowiedzialni za zbrodnie Holokaustu. Zamordowali Niemcy, a jeżeli byli tam Polacy, którzy brali udział w tej zbrodni, to oczywiście ponoszą za to odpowiedzialność”. Żalek zaznaczył również, że osoby, które zeznawały w sprawie zbrodni po wojnie, były poddane ubeckim torturom.
  https://kresy.pl/wydarzenia/premier-morawiecki-byly-dramatyczne-wypadki-ze-polacy-mordowali-zydow-bylo-jedwabnem/

  Słusznie, poseł Jacek Żalek odrzuca zarzuty pod adresem Polaków, ale posługuje się nietrafną analogią. Analogicznie to winno wyglądać to tak: Tak jakby powiedzieć, że skoro przyjmiemy tę logikę to znaczy, że policja żydowska, która selekcjonowała, dostarczała, była odpowiedzialna za doprowadzenie Żydów do komór gazowych. To znaczy, że Żydzi zgotowali sobie Holokaust. Wówczas, według prawidłowej analogii Polacy „powinni” w Jedwabnym mordować Polaków, a nie Żydów. A skoro mowa jest o zamordowaniu Żydów w Jedwabnym, to taka analogia, jaką stosuje poseł Żalek, nie ma po prostu sensu i pozbawiona jest wszelkiej logiki. Tu nie ma żadnej analogii. Prawdą na dzień dzisiejszy jest to, że Polacy nie mordowali Żydów w Jedwabnym i tego się trzymajmy.
 • @emsi 20:15:14
  .
  problem w tym, że niestety, co jest rzeczą normalną, nie wszyscy są nawykli do bronienia się przed koorwskim, żydowskim lawirowaniem!
 • @RAM 20:17:00
  Żydowskie lawirowanie nikt chyba lepiej nie opisał jak sam Feliks Koneczny, chociażby w książce pt. "Cywilizacja żydowska", Wydawnictwo "Antyk", Warszawa-Komorów, 2001.
 • @kula Lis 67 08:42:56
  Nie przypuszczałem,że powazny bloger może pisać BZDURY!Ustawa 443 lub 7 jeżeli zostanie podpisana, to żydki mogą ją powiesić w wychodku! Sąd Najwyższy USA wydał postanowienie, że USA nie mogą być pośrednikiem w sporach między dwoma państwami!!!Oznacza to, że żydki nic nie ugrają przy pomocy USA, bo to nie Obama jest teraz Prezydentem, ale Donald Trump, który jest niezależny, bo ma własne miliardy i reformuje USA , w przeciwieństwie do lewackich demokratów!
 • @kula Lis 67 11:40:10
  Ty nie rozumiesz, że Polska dopiero od dwóch lat podnosi głowę i nie może walczyć na wielu frontach, bo to się by skończyło , jak w 2007 r!!!
 • @zibi 23:03:25
  ,
  won duraku w PiS-du! ...PiS to to to samo co PO, a jak tego nie widzisz idioto to bida!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728