Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
400 postów 1044 komentarze

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Jonny Daniels, czyli powtórka z życia w "związku"...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Współistnienie obydwu społeczności, funkcjonujące na zasadach relacji klienta i prostytutki wyklucza – jak chodzi o tą ostatnią – jakiekolwiek widoki na dorobienie się przez nią szacunku...

 

Jonny Daniels, czyli powtórka z życia w "związku"...
 
 
7 luty 2018 
 
 
„Polacy i Żydzi dzielą 1000 lat historii i jak w każdym związku czasem jest dobrze, a czasem źle. Ten trudny czas, w obliczu którego stajemy teraz, będzie miejmy nadzieję tylko małym epizodem w naszej długiej historii, kiedy żyjemy razem ramię w ramię”.
 
 
Oto, co rządzący się w Polsce jak szara gęś – Jonny Daniels co tylko napisał na Twitterze.
 
Spadochroniarz twierdzi, że od 1000 lat żyjemy w"związku" i"ramię w ramięz Żydami.
 
Powtórzmy więc jeszcze raz, że Polacy przez stulecia przyjmowali Żydów – przepędzanych za nieuczciwość ze wszystkich krajów Europy – a nie żyli z nimi w "związku".
 
Niestety, pozwalając Żydom na stworzenie państwa w państwie – rządzący Polską doprowadzili do sytuacji, w której przygarnięci uciekinierzy stali się w najpierw kolaborantami naszych okupantów a dziś aspirują do przejęcia Kraju.
 
Czy jest to więc jakikolwiek "związek" obydwu społeczności czy też raczej wyłącznie skrajne pasożytowanie jednej wspólnoty na drugiej?
 
Specjalista od PR – używając "1000 lat" – pokazuje Żydów jako pełnoprawnych współtwórców i dziedziców Państwa Polskiego, a nie jako przyjętych w Polsce uchodźców.
 
Spadochroniarz pisze jeszcze o "naszej długiej historii".
 
Należy odpowiedzieć mu, że nie ma takiej. Są dwie historie.
 
Pierwsza to dzieje oszukujących Żydów, a druga to przeszłość krzywdzonych Polaków.
 
Zdesantowany w Polsce angielski Żyd wypromował "uroczystość", podczas których rabin Ostroff –  zachowujący się w Auschwitz jak chuligan – "pobłogosławił" polską premier – na co "błogosławiona" ze spuszczonymi oczami zezwoliła.
 
 
 
 
 
Co żydowski rabin błogosławił? –  "Związek" polegający na realizacji żydowskiej dominacji?
 
Takie samo upodlenie dotyczy jeszcze innej fotografii, gdzie następny polski zwolenik życia w  "związku" z Żydami –  zawsze pod okiem spadochroniarza – zamiast co prędzej wznowić ekshumację w Jedwabnem – usatysfakcjonowany uwiecznia się w egzotycznym towarzystwie:
 
 
 
Także tutaj, gdzie spadochroniarz karmi bezmyślne kukły z rządu podczas kolację szabatowej:
 

 
 
Jak również podczas głupkowatego, wrześniowego spotkania przyszłego premiera Polski z nowojorskim rabinem Shmuleyem Boteachem – odbytego i tym razem pod czujnym okiem spadochroniarza – podczas którego polityk – sprawiający wrażenie tępego ucznia wywołanego do tablicy – odpowiadał na pytania Żyda i zapewniał go o dozgonnej wierności ofiary w stosunku do oprawcy.
 
 
 

 
 
VIDEO: Poland's Prime Minister Morawiecki with Rabbi Shmuley Boteach in New York – September 2017
 
Wicepremier Morawiecki na dywaniku u rabina w Ameryce
 
Branie udziału w idiotycznych i podstępnych imprezach zorganizowanych przez spadochroniarza,  utwierdziło Żydów w przekonaniu, iż Polacy nie potrafią być samodzielni;  że nie stać ich na posiadanie własnej godności – a co za tym idzie, że są zmuszeni do życia w "związku" i "ramię w ramię" z pierwszym lepszym okupantem.
 
Czy obchodzenie żydowskich świąt przez polskich polityków – podczas gdy żaden polityk żydowski – żadnego polskiego święta nie obchodzi – posiada cechy "związku" i życia "ramię w ramię", czy raczej polskiej infamii?

 
Czy jeżdżenie całego polskiego rządu do Izraela jest przejawem funkcjonowania "związku", czy też tego rodzaju posunięcie poprawniej byłoby nazwać zwykłą prostytucją?

 
Czy konsultowanie z Żydami polskich aktów prawnych to życie "ramię w ramię", czy raczej prostackie, polityczne puszczanie się?
 
Politycy polscy – na postawione powyżej pytania powinni sobie jak najprędzej odpowiedzieć.
 
Powinni uświadomić sobie, że współistnienie obydwu społeczności, funkcjonujące na zasadach relacji klienta i prostytutki wyklucza – jak chodzi o tą ostatnią – jakiekolwiek widoki na dorobienie się szacunku.
 

KOMENTARZE

 • Jakiś wyjątkowy brak wdzięczności:
  - giełda dołuje
  - bezrobocie wzrasta
  - złoty słabnie.

  Co będzie jutro?
 • @ Pytanie
  // konsultowanie z Żydami polskich aktów prawnych to życie "ramię w ramię", czy raczej prostackie, polityczne puszczanie się? //

  - Q*urestwo! / Dłużej tego nie zdzierzę! :D
 • Syjonista Richard Silverstein utrzymuje, że...
  .
  w roku 2015 armia izraelska sprzedała Korei Północnej wyposażenie militarne, które może być wykorzystane do produkcji broni nuklearnej...

  Israele è stata sorpresa a vendere componenti per armi nucleari alla Corea del Nord
  http://sadefenza.blogspot.it/2018/02/israele-e-stata-sorpresa-vendere.html
 • @nikander 20:36:58
  // - giełda dołuje - bezrobocie wzrasta - złoty słabnie. //

  - COŚ ZA COŚ -

  Niedawno jak PiS obleśnie "dawał d*py" obserwowaliśmy dokładnie na odwrót. / Wkrótce spadną "ratingi", trzeba będzie płacić więcej za obsługę długu , i zamiast PiS, będzie w PiS-du : /
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:41:57
  Jest tak gdy tłamsi się źródła naszej wewnętrznej siły.
 • pierwszy ruch
  to zabronienie mosadowi ochraniania żydowskich wycieczek do Oświęcimia,przynajmniej z bronią i obowiązkowo polski przewodnik, wywalenie tego syjonisty z dyrektora muzeum i w ogóle na początek poważne przetrzebienie agentury mosadu w Polsce- ponoć ok. 40000 agentów. Dosyć tego panoszenia sie obcych na naszej ziemi. Chcą tu żyć to muszą zaakceptować nasze wartości cywilizacyjne. Jak nie to wolna droga. Zresztą dopóki chanuka w pałacu będzie się paliła i menory tam stały ,to nic dobrego nas nie czeka.
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:38:18
  Dziwic sie nie ma czemu. Wszak juz od 1989 wszystkie "okraglostolowe" rzady III RP po kazdych wyborach wlaczajac Prezydentow i parlametarzystow gnalo do Jerozolimy by potwierdzic swoja niezlomna lojalnosc Izraelowi i "starszym braciom". Glownym punktem programu bylo zawsze zaproszenie goja do walenia lbem w sciane herodjanska zwana nie bez kozery Ściana Płaczu. Po takim "namaszczeniu", wystarczajaco oglupieni i otepiali, wracali dumnie na wyznaczone stolki by kontynuowac demolke Naszej Ojczyzny .
 • 1000 lat ? czemu nie 2000 tyś , 5000 tyś ! żydzi walcie śmiało swoje KŁAMSTWA
  Bracia Słowianie ! od kiedy bandyta Jaruzelski sprzedał nas żydom stosunki z bratnimi Słowianami z Rosji pogarszają się ! dziś praktycznie rządy żydów w Polsce są na stopie wojennej z Rosją ! Do Jerozolimy plugawe żydostwo leci po kilka razy w roku ! do MOSKWY WCALE !!!!

  Słowianie ! propaganda żydowska twierdzi że podobno 1000 lat są w Polsce ! Nie tysiąc a kilkaset lat [ od żydo-luba Kazimierza wielkiego ] zaczęli się osiedlać pojedynczo pasożyty żydowskie ! oni NIE żyli w związku z nami ! oni żyli w Polsce jak te Tasiemce – płazińce pasożytujące wewnętrznie w człowieku ,czytaj w Polaku !

  Słowianie ! 21 wiek to ofensywa światowej mafii żydo-syjonistycznej w świecie !!! ich siła to skolonizowanie USA i Wielkiej Brytanii ,od 1990 r doszła Polska do statusu koloni żydowskiej !!! padnie żydo-USA padnie żydostwo !!!

  Tylko Rosja Chiny Białoruś i Węgry praktycznie walczą z tą bandycką żydo-syjonistyczną mafią !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. nazista który systematycznie żydów mordował ! antysemita i Ksenofob itp .
 • 5*
  Spadochroniarz - doskonałe określenie.
  Niestety ta kolejna bzdura o 1000 lat wspólnej historii zaczyna już być powtarzana.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728