Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
333 posty 828 komentarzy

Jonny Daniels, czyli powtórka z życia w "związku"...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Współistnienie obydwu społeczności, funkcjonujące na zasadach relacji klienta i prostytutki wyklucza – jak chodzi o tą ostatnią – jakiekolwiek widoki na dorobienie się przez nią szacunku...

 

Jonny Daniels, czyli powtórka z życia w "związku"...
 
 
7 luty 2018 
 
 
„Polacy i Żydzi dzielą 1000 lat historii i jak w każdym związku czasem jest dobrze, a czasem źle. Ten trudny czas, w obliczu którego stajemy teraz, będzie miejmy nadzieję tylko małym epizodem w naszej długiej historii, kiedy żyjemy razem ramię w ramię”.
 
 
Oto, co rządzący się w Polsce jak szara gęś – Jonny Daniels co tylko napisał na Twitterze.
 
Spadochroniarz twierdzi, że od 1000 lat żyjemy w"związku" i"ramię w ramięz Żydami.
 
Powtórzmy więc jeszcze raz, że Polacy przez stulecia przyjmowali Żydów – przepędzanych za nieuczciwość ze wszystkich krajów Europy – a nie żyli z nimi w "związku".
 
Niestety, pozwalając Żydom na stworzenie państwa w państwie – rządzący Polską doprowadzili do sytuacji, w której przygarnięci uciekinierzy stali się w najpierw kolaborantami naszych okupantów a dziś aspirują do przejęcia Kraju.
 
Czy jest to więc jakikolwiek "związek" obydwu społeczności czy też raczej wyłącznie skrajne pasożytowanie jednej wspólnoty na drugiej?
 
Specjalista od PR – używając "1000 lat" – pokazuje Żydów jako pełnoprawnych współtwórców i dziedziców Państwa Polskiego, a nie jako przyjętych w Polsce uchodźców.
 
Spadochroniarz pisze jeszcze o "naszej długiej historii".
 
Należy odpowiedzieć mu, że nie ma takiej. Są dwie historie.
 
Pierwsza to dzieje oszukujących Żydów, a druga to przeszłość krzywdzonych Polaków.
 
Zdesantowany w Polsce angielski Żyd wypromował "uroczystość", podczas których rabin Ostroff –  zachowujący się w Auschwitz jak chuligan – "pobłogosławił" polską premier – na co "błogosławiona" ze spuszczonymi oczami zezwoliła.
 
 
 
 
 
Co żydowski rabin błogosławił? –  "Związek" polegający na realizacji żydowskiej dominacji?
 
Takie samo upodlenie dotyczy jeszcze innej fotografii, gdzie następny polski zwolenik życia w  "związku" z Żydami –  zawsze pod okiem spadochroniarza – zamiast co prędzej wznowić ekshumację w Jedwabnem – usatysfakcjonowany uwiecznia się w egzotycznym towarzystwie:
 
 
 
Także tutaj, gdzie spadochroniarz karmi bezmyślne kukły z rządu podczas kolację szabatowej:
 

 
 
Jak również podczas głupkowatego, wrześniowego spotkania przyszłego premiera Polski z nowojorskim rabinem Shmuleyem Boteachem – odbytego i tym razem pod czujnym okiem spadochroniarza – podczas którego polityk – sprawiający wrażenie tępego ucznia wywołanego do tablicy – odpowiadał na pytania Żyda i zapewniał go o dozgonnej wierności ofiary w stosunku do oprawcy.
 
 
 

 
 
VIDEO: Poland's Prime Minister Morawiecki with Rabbi Shmuley Boteach in New York – September 2017
 
Wicepremier Morawiecki na dywaniku u rabina w Ameryce
 
Branie udziału w idiotycznych i podstępnych imprezach zorganizowanych przez spadochroniarza,  utwierdziło Żydów w przekonaniu, iż Polacy nie potrafią być samodzielni;  że nie stać ich na posiadanie własnej godności – a co za tym idzie, że są zmuszeni do życia w "związku" i "ramię w ramię" z pierwszym lepszym okupantem.
 
Czy obchodzenie żydowskich świąt przez polskich polityków – podczas gdy żaden polityk żydowski – żadnego polskiego święta nie obchodzi – posiada cechy "związku" i życia "ramię w ramię", czy raczej polskiej infamii?

 
Czy jeżdżenie całego polskiego rządu do Izraela jest przejawem funkcjonowania "związku", czy też tego rodzaju posunięcie poprawniej byłoby nazwać zwykłą prostytucją?

 
Czy konsultowanie z Żydami polskich aktów prawnych to życie "ramię w ramię", czy raczej prostackie, polityczne puszczanie się?
 
Politycy polscy – na postawione powyżej pytania powinni sobie jak najprędzej odpowiedzieć.
 
Powinni uświadomić sobie, że współistnienie obydwu społeczności, funkcjonujące na zasadach relacji klienta i prostytutki wyklucza – jak chodzi o tą ostatnią – jakiekolwiek widoki na dorobienie się szacunku.
 

KOMENTARZE

 • Jakiś wyjątkowy brak wdzięczności:
  - giełda dołuje
  - bezrobocie wzrasta
  - złoty słabnie.

  Co będzie jutro?
 • @ Pytanie
  // konsultowanie z Żydami polskich aktów prawnych to życie "ramię w ramię", czy raczej prostackie, polityczne puszczanie się? //

  - Q*urestwo! / Dłużej tego nie zdzierzę! :D
 • Syjonista Richard Silverstein utrzymuje, że...
  .
  w roku 2015 armia izraelska sprzedała Korei Północnej wyposażenie militarne, które może być wykorzystane do produkcji broni nuklearnej...

  Israele è stata sorpresa a vendere componenti per armi nucleari alla Corea del Nord
  http://sadefenza.blogspot.it/2018/02/israele-e-stata-sorpresa-vendere.html
 • @nikander 20:36:58
  // - giełda dołuje - bezrobocie wzrasta - złoty słabnie. //

  - COŚ ZA COŚ -

  Niedawno jak PiS obleśnie "dawał d*py" obserwowaliśmy dokładnie na odwrót. / Wkrótce spadną "ratingi", trzeba będzie płacić więcej za obsługę długu , i zamiast PiS, będzie w PiS-du : /
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:41:57
  Jest tak gdy tłamsi się źródła naszej wewnętrznej siły.
 • pierwszy ruch
  to zabronienie mosadowi ochraniania żydowskich wycieczek do Oświęcimia,przynajmniej z bronią i obowiązkowo polski przewodnik, wywalenie tego syjonisty z dyrektora muzeum i w ogóle na początek poważne przetrzebienie agentury mosadu w Polsce- ponoć ok. 40000 agentów. Dosyć tego panoszenia sie obcych na naszej ziemi. Chcą tu żyć to muszą zaakceptować nasze wartości cywilizacyjne. Jak nie to wolna droga. Zresztą dopóki chanuka w pałacu będzie się paliła i menory tam stały ,to nic dobrego nas nie czeka.
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 20:38:18
  Dziwic sie nie ma czemu. Wszak juz od 1989 wszystkie "okraglostolowe" rzady III RP po kazdych wyborach wlaczajac Prezydentow i parlametarzystow gnalo do Jerozolimy by potwierdzic swoja niezlomna lojalnosc Izraelowi i "starszym braciom". Glownym punktem programu bylo zawsze zaproszenie goja do walenia lbem w sciane herodjanska zwana nie bez kozery Ściana Płaczu. Po takim "namaszczeniu", wystarczajaco oglupieni i otepiali, wracali dumnie na wyznaczone stolki by kontynuowac demolke Naszej Ojczyzny .
 • 1000 lat ? czemu nie 2000 tyś , 5000 tyś ! żydzi walcie śmiało swoje KŁAMSTWA
  Bracia Słowianie ! od kiedy bandyta Jaruzelski sprzedał nas żydom stosunki z bratnimi Słowianami z Rosji pogarszają się ! dziś praktycznie rządy żydów w Polsce są na stopie wojennej z Rosją ! Do Jerozolimy plugawe żydostwo leci po kilka razy w roku ! do MOSKWY WCALE !!!!

  Słowianie ! propaganda żydowska twierdzi że podobno 1000 lat są w Polsce ! Nie tysiąc a kilkaset lat [ od żydo-luba Kazimierza wielkiego ] zaczęli się osiedlać pojedynczo pasożyty żydowskie ! oni NIE żyli w związku z nami ! oni żyli w Polsce jak te Tasiemce – płazińce pasożytujące wewnętrznie w człowieku ,czytaj w Polaku !

  Słowianie ! 21 wiek to ofensywa światowej mafii żydo-syjonistycznej w świecie !!! ich siła to skolonizowanie USA i Wielkiej Brytanii ,od 1990 r doszła Polska do statusu koloni żydowskiej !!! padnie żydo-USA padnie żydostwo !!!

  Tylko Rosja Chiny Białoruś i Węgry praktycznie walczą z tą bandycką żydo-syjonistyczną mafią !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. nazista który systematycznie żydów mordował ! antysemita i Ksenofob itp .
 • 5*
  Spadochroniarz - doskonałe określenie.
  Niestety ta kolejna bzdura o 1000 lat wspólnej historii zaczyna już być powtarzana.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30