Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
445 postów 1139 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Plan Kivunim w polskiej wersji?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skrupulatnie i krok po kroku realizuje się scenariusz mający doprowadzić do ostatecznego rozwiązania – tym razem kwestii polskiej...

 

Plan Kivunim w polskiej wersji?

 
 
4 luty 2018  
 
 
Wszystko wskazuje na to, że tylko patrzeć, a możemy mieć w Polsce identyczną sytuację, jaką kilka lat temu skonstruowano dla Syrii.

 
Podobnie jak w kraju Bashara al – Assada – tak i u nas są w sposób konsekwentny tworzeni mniej lub bardziej "umiarkowani opozycjoniści", których "obrońcy demokracji" z pewnością nie będą chcieć pozostawić na pastwę "nazistów, nacjonalistów i negacjonistów" polskich.

 
Plan Kivunim (lub Yinon Plan) opiera się na preparowaniu konfliktów prowadzących do wojny – wykorzystując do tego celu "uskoki" etniczne lub religijne. Zawczasu wytresowani i wysłani do Polski banderowcy – mogą stać się odpowiednikami ISIS-u i Free Syrian Army.

 
Bashar al Assad został oskarżony o "gazowanie" Syryjczyków, a Polakom wmawia się dziś, że Auschwitz i inne potworności są ich dziełem i że byli odwiecznymi mordercami Żydów.

 
Do żydowskiego wycia przyłaczają się głosy innych "zaalarmowanych" mniejszości etnicznych, mieszkajacych w Polsce.

 
Skrupulatnie i krok po kroku realizuje się scenariusz mający doprowadzić do ostatecznego rozwiązania – tym razem kwestii polskiej.

 
***
 
Kivunim, Gladio, ISIS − czyli terroryzm na obstalunek
 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  5* - nigdy dość przypominać o podskórnych inspiracjach

  pewna próba destabilizacji już się odbyła przy okazji wydarzeń grudniowych w sejmie, zresztą stale jest ponawiana.. a to sędziowie, a to lekarze, a to jacyś inni próbują zdetonować zadymę ... co rusz baby są szczute ...

  szczęśliwie "opozycja demokratyczna" wyraźnie jest "miękkim dydkiem" robiona - więc czego się nie wezmą, to im się rozłazi i przekształca w kabaret

  i tak trzymać, tak trzymać...
 • @Andrzej Tokarski 21:20:57
  .
  widzę, że zna się Pan na żartach ("Polak herbowy" i "nieherbowy")!... i nie wściekł się Pan na mnie! ... :))))) ... ale w tym jest bardzo dużo prawdy, mam na myśli wysługiwanie się żydami w dawnej Polsce...

  odnośnie opozycji, nie należy wg. mnie lekceważyć wroga... któregoś dnia mogą bardzo brzydko sprowokować, żeby zaczęła się jatka!

  sądzę, że należy szukać na przyszłość - jak chodzi o stanowiska -
  Polaków bez rodzinnych koneksji żydowskich... unikać jak ognia wszystkiego, co nie nasze!

  mam wrazenie, że decydują się losy Polski... gdybyśmy byli wszyscy razem tego samego zdania NIKT by nam nie dał rady!... w jedności siła!
 • @RAM 22:06:07 Tak
  2.USPRAWIEDLIWIANIE wykroczeń, wspieranie, współdziałanie, popieranie, propagowanie, promowanie, ochrona, pomoc, uzyskiwanie korzyści przez wspieranie lub obojętność wobec tych kwestii.
  Poplecznictwo, kumoterstwo itp. itd.

  wady charakteru i osobowości maja nad Polakami władzę
  Do tego co innego Polacy pisze a co innego robią a nawet jest jeszcze gorzej ale nie dadzą rady Prawdy znieść i nie są w stanie dojrzeć.
  LINK :
  http://zbawienie.forumotion.com/t230-zwiedzenie-czasy-ostateczne

  Pocztę proszę odczytać

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031