Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
427 postów 1111 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

Co wywiozły z USA Cal Cargo Arlines?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Samolot wystartował z Atlanty o godzinie 6:27 PM, tj. w samym środku blackout'u, który trwał od około 1:00 PM do północy..."

 

Użytkownicy strony 4chan  znajdują dowody na to, że blackout na lotnisku w Atlancie był częścią zamierzonej cover – up (przykrywki)
4chan Users Find Evidence Atlanta Airport Blackout Was Part Of Intentional Cover-Up
 
 
Jack Kenrick       18 grudzień 2017      tłum. RAM
 
 
 
Ostatniej nocy, nagła przerwa w dostawie prądu spowodowała zamknięcie najruchliwszego lotniska na świecie. Podczas trwania prac mających na celu przywrócenie dostaw elektryczności władze zarządziły zablokowanie wszystkich startów i lądowań samolotów.
 
Internetowi dektektywi ze strony 4chan zauważyli jednakże ciekawy element wydarzenia, o którym nie wspomniała prasa mainstreamowa.
 
W samym środku tych ponad 12 godzin przypuszczalnie całkowitego zablokowania ruchu lotniczego – jednemu samolotowi dziwnym trafem pozwolono na opuszczenie lotniska.
 
Można postawić więc pytanie: cóż to takiego wyjątkowego spowodowało, że do tego doszło?
 

 
 
 
 
 
 
 
Samolot, o którym mowa to cargo, który przyleciał z Mexico City o godzinie 1:00 PM, tj. na kilka minut zanim rzekome problemy z dostawą prądu sprawiły, że na lotnisku zaczęło robić się ciemno.
 
Samolot wystartował z Atlanty o godzinie 6:27 PM, tj. w samym środku blackout'u, który trwał od około 1:00 PM do północy.
 
Mając na uwadze oficjalny zapis, wskazujacy na fakt, że pierwszy lot po blackout'cie nie miał pozwolenia na start z lotniska aż do godziny 12:56 AM następnego dnia – jak zatem można wyjaśnić dziwny start, o którym mowa?
 

 
 
 
 
 
 
Samolot transportowy jest własnością Cal Cargo Arlines. Jest to żydowska spółka z bazą poza Izraelem, wyspecjalizowana w transpocie niestandardowych ładunków, takich jak żywe zwierzęta i materiały niebezpieczne.

 
 
Zarząd spółki posiada wyraźne powiązania z rządem Izraela. Muli Ravina – vice chairman firmy pracował wcześniej jako pomocnik dyrektora generalnego w ministerstwie skarbu Izraela.

 
 
 
Ale jeszcze bardziej podejrzanym jest fakt, że Cal Cargo Arlines posiada inną spółkę, znaną pod nazwą LACHS. Jest to przedsiębiorstwo działające na lotnisku w Atlancie i zajmujące się wyładowywaniem i załadunkiem samolotów transportowych.
 
LACHS szczyci się tym, że posiada przywilej załadunku i wyładunku bez obecności służby celnej.
 
Oznacza to, że jedynie pracownicy spółki wiedzą co było w samolocie po jego wylądowaniu i co znajdowało się tam przed startem.
 

 
 
 
Podsumujmy: Na najruchliwszym lotnisku świata ma miejsce bezprecedensowa przerwa w dostawie prądu elektrycznego. Wysiadają również dziwnym trafem prądnice, w które lotnisko jest wyposażone. Na kilka minut przed wydarzeniem na lotnisku ląduje samolot transportowy z Mexico City.
 
Dzięki specjalnemu prokołowi na pokład samolotu nie wchodzą ani urzędnicy celni, ani pracownicy ochrony lotniska.
 
Po około 5 godzinach – pomimo, że wszystkie inne samoloty muszą pozostać na ziemi – cargo odlatuje.
 
 

 
 
 
Większość internautów komentujących zajście sądzi, że najbardziej prawdopodobnym powodem dla tego tak kunsztownego fortelu może być wywóz broni z USA – i znów, co najbardziej prawdopodobne – do Izraela.
 
Warto zauważyć, że nie jest to pierwszy przypadek, kiedy izraelskiemu samolotowi transportowemu towarzyszą dziwne okoliczności.
 
W roku1992 katastrofa lotu El Al Flight 1862  spowodowała niemałe poruszenie, kiedy wyszło na jaw, że samolot ten przewoził w tajemnicy składniki do produkcji gazu bojowego sarin.

 
 
Jak do tej pory, sądzi się, że blackout na lotnisku w Atlancie był częścią operacji, która miała na celu dyskretne wyprowadzenie z kraju kilku głowic nuklearnych typu W80 variable yield  i przekazanie ich Izraelowi.
 
Przerwa w dostawie elektryczności była częścią niezbędną fortelu, ponieważ służyła do wyłączenia urządzeń wykrywających promieniowanie jądrowe, w które wyposażone są wszystkie większe lotniska.
 
Zrobiono to, by w sposób dyskretny uzbroić naszego sprzymierzeńca wojskowego w regionie, w którym obecna sytuacja staje się coraz to bardziej niestabilna i wroga.
 
Jeden z internautów dostarcza pełnego scenariusza, w którym przytacza również mało znany przypadek, określany jako 2007 Bent Spear Incident, podczas którego pewna ilość głowic nuklearnych W80 została przez pomyłką przetransportowana samolotem cargo i pozostała poza kontrolą przez ponad 36 godzin.
 
 
 
 
Z pewnością przedstawione wydarzenie warte jest by przyglądnąć mu się dobrze. W szczególności dlatego, że miały miejsce jeszcze inne dziwne zajścia, takie jak ćwiczenia straży pożarnej sprzed tygodnia, które wymknęły się spod kontroli. Możliwe jest, że przyczyniło się to do faktu, że władze nie wytłumaczyły skąd wziął się wczorajszy ogień, który – przynajmniej w sposób oficjalny – był ponoć głównym powodem blackout'u.
 
 
 
 
 
***

P.S.
 
Dziwny blackout na lotnisku w Atlancie. Co znajdowało się na pokładzie samolotu izraelskiego, który jako jedyny mógł wystartować w czasie awarii
Lo strano blackout all’aeroporto di Atlanta. E cosa portava il solo cargo (israeliano) fatto decollare?
 
 
Maurizio Blondet        20 grudzień 2017  

 
 
(...) Obojętnie co przewiózł samolot – zostało to dostarczone do Liège nad Mozą, belgijskiego miasta znajdującego się blisko granic z Niemcami, Holandią i Luksemburgiem i będącego trzecim co do wielkości portem rzecznym Europy. Liège jest połączone także kanałem Albert z portem w Antwerpii. Tym samym, tajemniczy ładunek samolotu mógł dotrzeć do wielu miejsc w Europie.
 
Być może, zamach false flag, jaki przytrafi się za kilka dni lub tygodni wyjaśni wszystko.
 
 
 
***
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atlanta Airport Fire? Just Smoke From a Drill, Officials Say
 
      
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.  

 

KOMENTARZE

 • Czy aż tak należy komplikować sprawy?...
  Dziwna teoria...
  Czy wojsko i materiały nuklearne muszą być transportowane na cywilne lotnisko pod przykrywką? Czy armia nie ma na swoim stanie lotnisk militarnych, na których nie trzeba robić blackout'u, nie trzeba się tak gimnastykować, a samoloty i tak bez kontroli celnej tam się przemieszczają...
  Jako osoba związana z władzami i sprawami tajnymi wcale nie realizowałbym takich zawiłych operacji na ruchliwym lotnisku, lecz wybrałbym małe i niepozorne miejsce, wobec którego nie trzeba się tak certolić, lecz wystarczy wydać rozkaz i tyle...
  Może faktycznie coś przewozili niestandardowego, ale czy aż tak wielką rzecz toczyliby przez całe miasto, na ruchliwe lotnisko, w miejsce, gdzie jest dużo potencjalnych zagrożeń?... Trochę nielogiczne...
  Ale ok... jest to jakaś możliwość...
  Pozdrawiam
 • @Takitamzdaleka 09:30:37
  Niby masz rację, ale... :

  "Wysiadają również dziwnym trafem prądnice,"

  No właśnie. Nie taki blackout, nie w takim miejscu i nie taka firma, mająca takie powiązania z nie tak uprawnionymi podmiotami żeby stwierdzić, że wszystko jest w normie....

  Pozdro!
 • @Takitamzdaleka 09:30:37
  "Jako osoba związana z władzami i sprawami tajnymi wcale nie realizowałbym takich zawiłych operacji na ruchliwym lotnisku, lecz wybrałbym małe i niepozorne miejsce,..."

  Zgadza się w zupełności - ale jak jest mus to psują się nawet prądnice w takim miejscu.
  A jak nie mam musu, to jest jak piszesz. I dlatego o tych przypadkach nie ma doniesień, a o Atlancie były nawet w Polskim Radiu :-)
 • @ Autor
  Kiedyś na Okęciu podejrzewano atak hakerów. Zrobiłem wpis. Szanowny Kfakfa zrobił komentarz i umieścił w nim link do Bibuły:

  http://www.bibula.com/?p=40696

  Zamieszane w to "państwo trzecie" było tym samym co w przypadku Atlanty. A nam maluczkim wmawiano, że to baloniki Lasu Smoleńskiego...

  Mega pozdro dla Ciebie.
  Oczywiście 5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930