Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
385 postów 1001 komentarzy

GEOPOLITICA & DINTORNI – Włoski punkt widzenia

RAM

"Andinia Plan", czyli żydowski apetyt na Patagonię

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

«Od czasu wojny falklandzkiej armia izraelska organizuje w Patagonii "obozy wakacyjne" dla swych żołnierzy...»

 

 

Dlaczego tworzone jest drugie państwo żydowskie w Patagonii?
Perché si crea uno Stato parallelo ebraico in Patagonia?
 
 
 
Maurizio Blondet        14 grudzień 2017         tłum. RAM
 
 
 
!6 grudnia ubiegłego roku kilka organów prasowych podało następującą informację:
 
"Cristina Fernández de Kirchner – była prezydent Argentyny, a obecnie senator – została postawiona w stan oskarżenia". Prokurator wniósł także o areszt prewencyjny.
 
Dochodzenie dotyczy protokołu ustaleń – podpisanego w roku 2013 przez rządy argentyński oraz irański – i ma związek ze śledztwem prowadzonym w sprawie zamachu z roku 1994 – mającego miejsce w siedzibie żydowskiego stowarzyszenia AMIA w Buenos Aires, w wyniku którego zabitych zostało 85 osób.
 
Po dwóch latach od wydarzenia, Alberto Nisman, prokurator prowadzący dochodzenia oskarżył Kirchner  i jej współpracowników o to, że "w sprawie AMIA – mając jako cel oczyszczenie Iranu z zarzutów – zagwarantowali bezkarność poszukiwanym Irańczykom". Po 4 dniach od deklaracji, prokuratora Nisman'a odnaleziono martwego w jego własnym domu.
 
AMIA, o której mowa to Asociación Mutual Israelita Argentina – fundusz zabezpieczeniowy wspólnoty żydowskiej.
 
W podziemnym garażu jego siedziby, 18 lipca 1994 roku wybuchł samochód dostawczy wypełniony trotylem, zabijając 85 osób i raniąc 300. Prokurator Nisman był Żydem.
 
 
Argentina judge calls for arrest of ex-president Cristina Fernández for treason
 
Asociación Mutual Israelita Argentina (AMIA)
 
AMIA bombing 
 
 
Alberto Nisman
 
 
 
Jak zakończyła się sprawa "Condora"
 
W brudnej sprawie "Condora" nijak nie można się połapać, jeżeli zapomni się o tym, że wydarzyła się dlatego, iż Argentyna razem z Egiptem i Irakiem była w trakcie opracowywania pocisku balistycznego o nazwie "Condor".
 
Tenże pomysł nie spodobał się jednakże Izraelowi, który zaalarmował CIA. Z tego to powodu, w sierpniu 1989 roku, w irackich zakładach produkujących "Condor 2" (które w Iraku nazywały się "Badr – 2000"), znajdujących się w pobliżu Bagdadu miała miejsce eksplozja, podczas której śmieć poniosło 700 osób, a 1800 zostało rannych. Był to mega-zamach, mający na celu pozbycie sie całego pokolenia techników Saddama, wyspecjalizowanych w dziedzinie pocisków rakietowych.
 
Jest rzeczą prawdopodobną, że jego wykonawcami było terroryści kurdyjscy przeciwnicy Saddama – nie przez przypadek bardzo wspomagani przez Izrael, jak chodzi o budowę ich niepodległego państwa. Co do zleceniodawców – niech sam czytelnik sformułuje sobie swe własne przypuszczenia.
 
 
BLAST AT IRAQ MISSILE PLANT IN AUGUST KILLED 700 AND INJURED 1,800, BRITISH SAY
 
Condor (Argentine missile)
 
 
17 marca 1992 roku natomiast, wybuchł w ambasadzie izraelskiej w Buenos Aires samochód-pułapka, podczas gdy szefowie wywiadów izraelskich w Ameryce Łacińskiej wychodzili z budynku. Skutkiem tego śmierć poniosły 22 osoby – będące z pewnością członkami Mossadu. 2 lata później, w roku 1994 miał miejsce zamach na żydowską agencję AMIA – ponownie tak opracowany, by uzyskać jak największą ilość ofiar – co sugeruje, że chodziło o odpowiedź na masakrę w Bagdadzie.
 
 
1992 attack on Israeli embassy in Buenos Aires
 
 
Thierry Meyssan przypomniał kilka dni temu, że wspomniany atak "ma związek ze wspólnie realizowanymi, egipsko – argentyńskimi pracami nad rakietą Condor" oraz z jednoczesną "przypadkową śmiercią syna prezydenta Argentyny – Carlosa Menem'a  i syna prezydenta Syrii Hafeza el Assada".
 
Otóż to, co za smutny zbieg okoliczności.
 
Bassel al Assad – starszy syn prezydenta Syrii Assada, który miał stać się jego następcą – inżynier, pułkownik i spadochroniarz zginął w wypadku samochodowym podczas gdy wczesnym rankiem jechał swym Mercedesem na lotnisko (miał polecieć do Niemiec). Samochód – znjadujący się na pustej trasie szybkiego ruchu uderzył w mur ronda. Bassel miał 33 lata.
 

 
 
Bassel al Assad – czy zabito go jak Haidera?
 
Syn Carlosa Menem'a, prezydenta Argentyny – nazywający się tak samo jak jego ojciec – zginął 15 marca 1995 roku w katastrofie helikopterowej. Jedynie  po 20 latach, tj. w roku 2016 jego ojciec oświadczył:
 

 
 
"To nie był wypadek, ale zbrodniczy zamach. Wiem też kto, jak i dlaczego zabił go". Menem dodał, że nie ujawni szczegółów, ponieważ 'stanowią one tajemnicę państwową'".
 
 
Bassel al-Assad 
 
Carlos Menem declaró que sabe quién mató a su hijo, Carlos Menem Jr.
 
Carlos Saúl Facundo Menem
  
 
Mam nadzieję, że zrozumieliście w czym rzecz: odbywa się walka międzynarodowa pomiędzy tajnymi służbami – walka bez jakichkolwiek reguł, włącznie z zabójstwami ukierunkowanymi i krwawymi represjami. Nie należy wierzyć, że – jak sugerowały mass-media – to Cristina Kirchner kazała zamordować prokuratora Nismana.
 
W tym rzecz, że Mossad – a w konsekwencji również amerykański wymiar sprawiedliwości –  oskarżyły o spowodowanie zamachu najpierw Hezbollah, a nstępnie Iran. A zatem, żydowski prokurator Alberto Nisman – który w pierwszej kolejności zidentyfikował jako winnego Syrię – później zebrał "dowody", które miały przygwoździć Iran i Cristinę Kirchner.
 
Opisana co tylko tajna wojna przeciwko Argentynie, winnej zbliżenia z niektórymi krajami bliskowschodnimi trwa do dnia dzisiejszego, co ujawnia Thierry Meyssan, żyjący pomiędzy Damaszkiem i Bejrutem i posiadający kontakty w wywiadach obu tych stolic.
 
 
 
Osoba prywatna instaluje Tsahal w Patagonii
 
Jak informuje Meyssan – Joe Lewis – żydowski miliarder mieszkający w Anglii, robiący interesy ze swym przyjacielem George'em Sorosem i będący właścicielem piłkarskiego klubu sportowego Tottenham – rozpoczął "nabywanie ogromnych połaci argentyńskiego Południa, a także obszary położone w pobliskim Chile. Posiadane przez niego terytoria są kilkakrotnie większe od powierzchni Izraela i znajdują się w Ziemi Ognistej, najbardziej wysuniętej na południe części kontynentu, co daje dostęp do bogactw mineralnych Antarktydy".
 
Miliarder może to robić na podstawie traktatu pokojowego, jaki Londyn narzucił Argentynie po przegranej wojnie o Falklandy (Malvinas), w wyniku którego przestrzeń powietrzna południowej części kraju została Argentynie odebrana. Skutkiem tego argentyńskie linie lotnicze są zmuszone prosić Royal Air Force o pozwolenie na przelot nad terytorium swego własnego kraju.
 
 
 
Obszary należące do Lewis'a otaczają jezioro Escondido – które jest własnością państwową – uniemożliwiając w ten sposób dostęp do niego, co ma miejsce pomimo nakazu sądowego.
 

 
 
Prywatne lotnisko z pasem startowym o długości 2 kilometrów, zarządzane przez miliardera przyjmuje samoloty cywilne i wojskowe.
 
 
 
Joe Lewis (British businessman)
 
 
Zapyta ktoś, czemu na lotnisku pojawiają się samoloty wojskowe?
 
Otóż od czasu wojny falklandzkiej armia izraelska organizuje w Patagonii "obozy wakacyjne" (sic) dla swych żołnierzy.
 
 
Każdego roku, od 8 do 10 tysięcy żołnierzy spędza 2 tygodnie na ziemiach należących do Lewis'a. Jak pisze Meyssan wojsko argentyńskie zauważyło, że na obszarach, o których mowa "zbudowano tysiące budynków", ale nie jest możliwe "określenie stanu zaawansowania konstrukcji, ponieważ Google Earth przesłania fotografie satelitarne, podobnie jak ma to miejsce ze strukturami wojskowymi NATO.

Pobliskie Chile odstąpiło Izraelowi bazę morską dla okrętów podwodnych. Wykopano tunele by ułatwić sobie przetrwanie zimy polarnej".
 
 
Meyssan pisze dalej: "Indianie plemienia Mapuche zamieszkującego Patagonię, tak argentyńską, jak i chilijską dowidzieli się z zaskoczeniem, że w Londynie uaktywniła się organizacja o nazwie Resistencia Ancestral Mapuche (RAM) – będąca tajemniczą organizacją niepodległościową. Kiedyś uważano ją za agencję wykorzystywaną przez wywiad argentyński – dziś jest widziana przez lewicę jako prawomocny ruch secesyjny. W opinii przywódców plemienia Mapuche – jest to inicjatywa finansowana przez Sorosa".
 
 
Resistencia Ancestral Mapuche –Mapuche Ancestral Resistance– RAM
 
 
Również jak chodzi o zatopienie 17 listopada argentyńskiej łodzi podwodnej ARA San Juan, odbywającej swą tajną misję (o której został zawiadomiony Londyn) na wodach położonych naprzeciwko ziem żydowskich – "prasa argentyńska jest przekonana, że statek natknął się na minę lub został zniszczony przez torpedę przeciwnika" – pisze Meyssan.
 
 
Cóż za dziwne urojenia ogarniają przywódców Mopuche i dzienniki argentyńskie. I są to na dodatek urojenia cykliczne:
 
"Po puczu wojskowym przeciwko demokratycznie wybranemu prezydentowi Argentyny, generałowi Juan Domingo Peròn w roku 1955 – w niektórych kręgach armii argentyńskiej rozwinął się prąd antysemicki. Rozpowszechniona została wtedy broszura oskarżająca nowe państwo Izrael o przygotowywanie inwazji na Patagonię, czyli tzw. Plan Andinia".
 
 
 
Powraca Plan Andinia
 
Obecnie wydaje się, że "spiskowcy" z argentyńskiej armi mieli rację. Już wtedy zauważono pierwsze akty kupna terytoriów niegościnnej ziemi patagońskiej, realizowane przez miejscową, liczną wspólnotę żydowską.
 
Oskarżenie zostało powtórzone i zaktualizowane przez obserwatora  argentyńskiego w roku 2013, który napisał: "Międzynarodowa wspólnota żydowska kupiła Patagonię argentyńską i chilijską w celu zbudowania tam drugiego Izraela".
 
Artykuł, o którym mowa oskarża Cristinę Kirchner o przekazanie Patagonii Eduardowi Elsztain'owi –  businessman'owi żydowskiemu, mieszkającemu w Argentynie – w zamian za "umorzenie długu argentyńskiego w Banku Światowym".
 
Pisze się w nim, że baza dla łodzi podwodnych, przekazana przez Chile – określona jako "Baza Rockefeller" – to skomplikowaną sieć tunelów, które mogą być używane nie tylko jako schrony przeciwatomowe, ale również jako jak najprawdziwsze osiedla–schrony, przeznaczone do użycia w przypadku zakładającym zniszczenie życia społecznego wskutek wojny jądrowej w pozostałej części świata. W bazie tej tysiące osób należących do "narodu wybranego" mogłoby żyć pod ziemią, żywieni uprawami, o których mówi się, że już obecnie rosną w częściach podziemia dla nich przeznaczonych i dają plony.
 
 
Eduardo Elsztain – miliarder żydowski, właściciel między innymi sieci wielkich domów towarowych DOT, a także największy akcjonariusz spółki wydobywczej Australia Gold, wydobywający złoto razem z kanadyjską firmą Goldrocks Mines w Salta, na północy Argentyny, jest tą samą osobą, która w kwietniu 2017 nabyła Falkland Islands Holdings Group PLC – strukturę funkcjonującą w utworzonym przez Anglików (na Falklandach) raju podatkowym, mającym na celu pranie kapitałów argentyńskich.
 
 
Andinia Plan
 
 
Cristina Kirchner i Eduardo Elsztain
 
Eduardo Elsztain
 
“La Comunidad judía internacional ha comprado La Patagonia argentina y chilena para construir un segundo Israel”.
 
 
 
Bergoglio i Żydzi
 
Podsumowując, obojętnie jaki jest plan Izraela odnośnie Argentyny – czy chodzi mu o bazę wojskową, czy o kolonię powtórnego zasiedlenia, czy też o "drugi Izrael", funkcjonujący po wojnie jądrowej – jest oczywiste, że podporządkowanie senator Cristiny Kirchner jest rzeczą bardzo pożyteczną i może być wielce pouczające dla Argentyńczyków usiłujących rościć prawo do zarządzania Patagonią.

 
Protesty w Argentynie przeciwko zajęciu przez Levis'a południowej części kraju

***
 
What is Israël’s project in Argentina?
 
Zionists Set their Sights on Patagonia
 

VIDEO: La Silenciosa invasión israelí en la Patagonia Chilena – Cicha inwazja izraelska odbywająca się w Patagonii Chilijskiej

 
 
 
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Argentyna... czy to nie tam uciekli niemieccy naziści po II WŚ? To tam powinno być sporo ich potomków.
  Zabawnie (dla Polaków, dla Argentyńczyków już mniej) byłoby, gdyby wzięli się z żydkami za łby...
  Może by się wzajemnie powybijali?
 • szukanie bezwzględnego bezpieczeństwa , w przypadku wojny jądrowej,, to mit
  Wcale bym się nie zdziwił , gdybym dowiedział się , że kompletne plany tejże podziemnej Patagonnii -schronienia dla rodziny Rockefellerów i innych bogaczy rządzących światem , już od dawna leżą na kremlowskich biurkach, są przez nich analizowane , a także zoperacjonalizowany został sposób jej zniszczenia w pierwszym dniu jądrowej wojny. .

  W grze wywiadów /służb specjalnych/ obowiązuje zasada, że najpierw rozpracowuje się najsilniejszego przeciwnika i przenika do jego struktur, a dopiero później zajmuje innymi. Tak było na początku lat 80-tych z super tajnymi planami CIA wobec Rosji występującymi pod pięknymi nazwami : projekt harwardzki i projekt houstoński- oba zakładające podstępny plan zdobycia Rosji bez wojny, w ramach dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej, które to plany zostały po ich powstaniu szybko przechwycone przez ówczesną KGB.

  Na ile iluzoryczne są plany stworzenia sobie bezpieczeństwa pod ziemią przekonali się ukraińscy specnazowcy, którzy dla swoich celów zamierzali wykorzystać podziemne przeciwatomowe schrony znajdujące się pod donieckim lotniskiem i które Motorola /jeden z nieżyjących przywódców donbaskich powstańców/ rozkazał zdobyć poprzez ich zalanie gnojówką poprzez szyby wentylacyjne.
 • "Deklaracja postępowania Polaków w obecnej sytuacji na najbliższe jutro"
  Róbmy coś , by to co nierealne, stawało się realne , lecz róbmy to mądrze, powoli, stopniowo, systematycznie i perspektywicznie , by doprowadzić do sytuacji iż oni nie wytrzymają tempa i sami przyjdą do nas z prośbą , by ich zastąpić, w zamian żądając zapewnienia im dożywotniego bezpieczeństwa. Na ten magdalenkowy, okrągłostołowy układ , godzić się tym razem już nie wolno, co najwyżej można im zagwarantować bezpieczny wyjazd za granicę , by już nigdy nie bruździli Polsce i Polakom.

  Ten wariant rozwoju wydarzeń w Polsce wydaje mi się jednak mało prawdopodobny. Oni dla zachowania swojej władzy gotowi są na wszystko, w tym na rzucenie Polaków do walki na fałszywe barykady, albo jeszcze lepiej do walki z Rosją. I tutaj należy im wysłać jasny i mocny sygnał, iż na to się Nie Godzimy, a oni jak chcą niech sobie sami wojują.

  W przypadku obcej „sojuszniczej” interwencji NATO-wskiej , też ich trzeba ignorować, chyba że sytuacja wymknie się spod kontroli , wtedy należy z nimi walczyć czym się da i jak tylko się da. Wierzę przy tym , iż to co ich w przeszłości spotkało we Wietnamie w porównaniu z tym , czego doświadczą w Polsce , będzie dla nich „przygodą ” ,którą ;popamiętają na wieki Polacy nie są Narodem , których można w nieskończoność zwodzić, mamić i oszukiwać, lecz o tym oni muszą się przekonać na własnej skórze. Życzę wszystkim i sobie powodzenia !

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/38/Jan_Matejko%2C_Bitwa_pod_Grunwaldem.jpg

  Łódź, dnia 16 grudnia 2017 r, Michał Jarzyński
 • Dlaczego nie chcę na święta żywej choinki z lasu ?
  Dlatego, że kocham przyrodę , w tym wszystkie drzewa i jak bym był choinką to nie chciałbym , by ludzie dla własnej uciechy ścięli mnie przed swoimi świętami, a później wyrzucili na śmietnik lub w lesie, z czym 4 lata spotkałem się osobiście znajdując w marcu ,obok osiedla domków jednorodzinnych w lesie porzuconą , lekko usychającą srebrną piękną choinkę wyjęta z donicy w której była .

  Widocznie temu co ją wyrzucił szkoda było doniczki, nie szkoda mu natomiast było choinki , którą mógł przecież wkopać do lasu. Choinkę tę przywiozłem do domu i posadziłem przed swoim blokiem. Chorowała , straciła czubek, lecz przeżyła. Dbałem o nią . Od czasu do czasu ją podlewałem .

  Pamiętam jak jednego roku po nocnej produkcji przeze mnie pomidorów na przecier zostały mi wytłoki, które zaniosłem do niej , by ją zasilić min. potasem. Wielkie było moje zdziwienie , gdy następnego roku przechodząc jesienią koło niej zobaczyłem, ni stad ni zowąd , wśród dolnych jej gałązek jakieś zielone kulki ..były to pomidory rosnące na pięknym krzaku pomidorów. Byłem zachwycony tym widokiem. Zrobiłem zdjęcia , lecz bandyci ze służb specjalnych zniszczyli mi twardy dysk na laptopie, więc i te zdjęcia zostały nieodwracalnie zniszczone. Teraz też mi przeszkadzają , lecz już nie kradną mi - -co miało wcześniej miejsce - napisanych przez mnie tekstów, co nawiasem mówiąc stanowi kradzież własności intelektualnej, czyli jest przestępstwem.

  Przy okazji oświadczam wszem i wobec , ze jeżeli kiedykolwiek jeszcze dojdzie do takich wrogich wobec mnie aktów to przeczołgam , gdzie tylko się da ich najwyższych szefów min. wytaczając im powództwo o naruszenie moich dóbr osobistych z art. 23 i 24 k.c. przy czym przede mną nie uciekną pod skrzydła państwa , które tak szkodliwie reprezentują, bowiem pozwę ich nie jako funkcjonariuszy publicznych , lecz osoby fizyczne. Oni będą musieli sądowi i mi udowodnić ,iż tego nie zrobili. Będą musieli przedstawić dokumenty. Powalczymy wtedy ze sobą , zobaczymy jacy są dzielni w bezpośredniej walce ze mną, a nie z ukrycia jak teraz.

  Rano zrobię zdjęcie tej choinki. Póki co mnie zadowalają przywiezione mi przez syna ze składu pięknie pachnące lasem gałązki choinki, które leżą w moim domu min koło komputera.

  https://lh3.googleusercontent.com/eMv6g2WudXvh8F9njZ3HOXaVBtaWO43QnvLHhobDhMY5yGdDsYUOHolCrnXXtV0wqDDZ8dz66wYxMrLXigaeqkhfO-c2p_mvMxbIJAJaZ5sEPVPpjO7dCc3tkokGAaKmj0jUBNScpH62pH16aTjC2PFNuoO-PgRt9dxZhiitAF1e5CqSor9BRdl0zXN9HRqGozW1v5xAzstE9BH1kBixbBo0MTpUMufBe9FHlfA0i9z-Q3uoUW7N_FEgjEpk7vJSsm6egVOxTmdo3p4Q9NhvjHmlQRmwxYWFmgTBf3ugLjiyI4brUOO6-txr2D8vHvsKjIJpfVN5RQkn1xrlU1bZvjh1gDJ8fRRyVAPvSmnh_frp7KQxwx5SiNHk43vtxB0ZVYrVdO3-lZedXaTlrODoXQOzFHY7BFSAu5V3RaqdH8aJrFH2nXxReahaqXC78hiYgXMNdjlmBHLedDTpu6L91rznzNldeRMa1WrbtJUTaA8Ampzi8kN4RYH8XmTMvmtotQFZaEqXjFyrklYObWKpuipI3xBvGdcvpn57-KxlVs4rQGlcgF8AgM-BMBj7LcawwnrBf2SKLkHofRj8YCnmPL25ZqvHJ2XQk10-PieUfg=w994-h559-no


  PS. chłopacy stracili głowę , gdy to pisałem i zaatakowali mój komputer , demaskując się centralnie ...kolejny już raz ...mają wielkie braki w wyszkoleniu...a chcą łapać szpiegów.
  https://lh3.googleusercontent.com/JuXxFh6UUJMh0mDLEZlI7Q9I1woJTaNkuuUY-lkZVDGi5ZFIv802gYseQSTzIQN_j8UVVIV_7TlA9B7Vq7suZWSYMOdabsD5NCDHXJIjLMnB-1TEzY0q_bL6TeOapFFKhaE2ifHBJruL3HIKR2GLqsZsC--B0AllrgGty_kE2bca3hnhhhHlwNOUXpeJVpyHVVDOS9H-3itxsrlsBbPE3ebXCzQksj4OAGX14mR_v0PrX2bfuMJEMopAaUdhVfmlePbYj578ctxxLC5qkZ7waX6N5UrXT9eha957f2ua-t3kkS4R5ByLrTXydnjAlochFoHpPrX3bGlXZP0hTlQYjQ0IeZ3IC_JB5g7F6mavKOlvBN1hLF7_qy6XKZTI0YR35P-tWxaTiXjyjeJyJzkGYpgHFvF5q8-e_b8U0ITjPeXTVXpYsVaeiIVD4k1QcWun7oEjggtqUG87ArcDGKpyuG6sQluE0RYMTHSxxbsMZ0TRSigISv6bwQhgfF-GzLUvY2HW4Z8p3a78Ci_xLmI6HvI4XTL9Vt4oSnR8zLYrx2abI2ZKmlHW1oubzphEqB_phIHvLo0PgQY5Kb6CXaGqiyKOgznazIGw_AhvC77hhg=w994-h559-no

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31